Bács-Kiskun | 2021. november 4. csütörtök 15:00 Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola (6000 Kecskemét, Katona József tér 14.) Szervező: Meskóné Farkas Gabriella |
Baranya | 2021. november 3. szerda 14:00 Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk. Sportcsarnok (7624 Pécs, Tiborc u. 28/1) Szervező: Hebling Eszter |
Békés | 2021. november 4. csütörtök 15:00 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola (5700 Gyula Nürnbergi u. 2.) Szervező: Kiss Andrásné |
Borsod-Abaúj-Zemplén | 2021. november 3. szerda 14:30 Kozma László, lakás (3770 Sajószentpéter, Tompa Mihály u. 5.) Szervező: Kozma László |
Dél-Buda | 2021. november 5. péntek 14:00 Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola tornaterme (1118 Budapest, Törökugrató u. 15.) Szervező: Fehér Kaplár Attila |
Délkelet-Pest | 2021. november 3. szerda 16:30 Puskás Ferenc Általános Iskola (1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.) Szervező: Ábrahám Dániel |
Dél-Pest | 2021. november 2. kedd 15:00 Szent István Gimnázium (1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.) Szervező: Magyar Zsolt |
Észak-Buda | 2021. november 3. szerda 16:00 Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium (1039 Budapest, Csobánka tér 7.) Szervező: Békéssy Szilvia |
Észak-Pest | 2021. november 4. csütörtök 16:00 Babits Mihály Gimnázium (1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.) Szervező: Kürtiné Ivitcz Irén |
Kelet-Pest | 2021. november 2. kedd 14:30 Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola (1161 Budapest, Béla u. 23.) Szervező: Szigeti Mátyás |
Kőbánya-Zugló | 2021. november 3. szerda 15:30 Szent István Gimnázium (1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.) Szervező: Magyar Zsolt |
Közép-Buda | 2021. november 5. péntek 15:00 Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium (1124 Budapest, Meredek u. 1.) Szervező: Merényi Gabriella |
Közép-Pest | 2021. november 3. szerda 14:00 Szent István Gimnázium (1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.) Szervező: Magyar Zsolt |
Nyugat-Buda | 2021. november 2. kedd 15:30 Baár-Madas Ref. Gimn. (1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.) Szervező: Süveges-Szabó Marianna |
Csongrád-Csanád | 2021. november 5. péntek 14:30 Szent József Kertvárosi Katolikus Ált. Iskola (6800 Hódmezővásárhely, Bartók Béla u. 23.) Szervező: Papp László |
Fejér | 2021. november 5. péntek 14:30 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.) Szervező: Bernáth Valéria |
Győr-Moson-Sopron | 2021. november 5. péntek 14:00 Kovács Margit ÁMK (9024 Győr, Répce u. 2.) Szervező: Palasics Tamásné |
Hajdú-Bihar | 2021. november 3. szerda 15:00 Bocskai István Gimnázium (Aula) (4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.) Szervező: Kissné Horváth Ágnes |
Heves | 2021. november 5. péntek 14:00 Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola (3300 Eger, Kodály Z. u. 5.) Szervező: Laczkóné Kiss Beatrix |
Jász-Nagykun-Szolnok | 2021. november 5. péntek 15:00 Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium (5000 Szolnok Baross út 37.) Szervező: Tóth Éva |
Komárom-Esztergom | 2021. november 3. szerda 14:30 Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata, Országgyűlés tér 4.) Szervező: Avramcsevné Hegedüs Ildikó |
Nógrád | 2021. november 3. szerda 14:30 Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon (3100 Salgótarján, József Attila út 2.) Szervező: Barta Angéla |
Pest megye - délkelet | 2021. november 3. szerda 16:00 Batthány Kázmér Gimnázium (2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.) Szervező: Herbayné Dudás Éva |
Pest megye - délnyugat | 2021. november 4. csütörtök 14:30 1. sz. Általános Iskola (2040 Budaörs, Hársfa u. 29.) Szervező: Mester Enikő |
Pest megye - észak | 2021. november 3. szerda 15:00 Piarista Gimnázium (2600 Vác, Konstantin tér 6.) Szervező: Horváthné Stumm Erzsébet |
Somogy | 2021. november 2. kedd 14:00 Latinovits Zoltán Művelődési Ház (8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.) Szervező: Kazsokiné Reinhardt Katalin |
Szabolcs-Szatmár-Bereg | 2021. november 5. péntek 14:00 Vásárosnaményi Művelődési Központ (4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.) Szervező: Székelyné Apáti Rita |
Tolna | 2021. november 2. kedd 15:00 Petőfi S. Evangélikus Gimn., Atlétikai Centrum (7150 Bonyhád, Bajcsy-Zsilinszky út 2. (BONI parkoló felől)) Szervező: Kovács Erzsébet |
Vas | 2021. november 4. csütörtök 14:30 ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn. díszterme (9700 Szombathely, Bolyai u. 11. ) Szervező: Bogáthné Erdődi Judit |
Veszprém | 2021. november 4. csütörtök 14:00 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, 11. terem (8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.) Szervező: Horváth Szilárdné |
Zala | 2021. november 4. csütörtök 14:30 Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.) Szervező: Mikóné Kocsis Éva |
Bihar és Szatmár | 2021. október 29. péntek 15:00 Ady Endre Elméleti Líceum (410001 Nagyvárad, Moscovei u.1.) Szervező: Báthori Éva |
Hargita | 2021. október 26. kedd 13:30 Segítő Mária Gimnázium díszterme (530003 Csíkszereda, Mihai Eminescu u. 3 sz.) Szervező: Hodgyai László |
Kolozs/Szilágy | 2021. október 29. péntek 15:00 János Zsigmond Unitárius Kollégium díszterme (400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.) Szervező: Nyitrai János |
Kovászna | 2021. október 27. szerda 14:00 Székely Mikó Kollégium konferenciaterme (520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.) Szervező: Ugron Szabolcs |