Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Áldás matek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Atkári Brúnó | Bakonyi Bence Makara Samu Gál-Knapcsek Zsombor 162 pont | 2. hely | döntős Számkirályok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Erdős Áron | Kovács Szabolcs Molnár András Szalai Botond 145 pont | 3. hely | Szuper matek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Borda Kiara | Győri Rozina Ilkovits Hanna Menich Maja 141 pont | 4. hely | Matek zúzók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bartha Szilárd | Jeszenszki Gábor Szántó Jonathan Ország Levente 140 pont | 5. hely | Vas matek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Tóth Ábel | Setényi Ábris Illés Fanni Révi Sára 132 pont | 6. hely | Jóbarátok | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Detrich Márton | Deutsch Ábel Fodor Marcell Skultéty Mátyás 132 pont | 6. hely | Okos lányok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kellner Anna | Sikolya-Nagy Gréta Don Júlia Betegh Janka 132 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Győztesek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Losonczi Heléna | Mócsai Anna Szántó Dávid Wintsche Mátyás 130 pont | 9. hely | Kockás füzet | Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Unger Marcell | Molnár Dániel Markó Boglár Toldy-Schedel Anna 127 pont | 10. hely | Matekfaló Mókusok | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Konkolyi Brigitta | Bugár Emese Kemecsei Zita Kemecsei Linda 117 pont | 11. hely | Matek hősök | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Nagy Ábel | Erdős Dávid Bencsik Dávid Radvánszki András 116 pont | 12. hely | Agyrémek | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bolza Léna | Kristofics Kornél Tardos Panka Wag Tian Yao József 112 pont | 13. hely | Piros-kék | Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kühne Merse | Kovács Ágoston Aba Csipkés Emese Greiner Zsófia 110 pont | 14. hely | Őszi Zsenik | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Tóth Tamás Viktor | Solymosi Csongor Ferjancsik Zsadány Bogdán Benedek 107 pont | 15. hely | Matek Villám | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Dankó Sámuel | Biro Sára Fröchlich Márton Puskás Kata 105 pont | 16. hely | Mateklovak | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hiszem Panni | Nagy Fruzsina Rónaszéki Zsófia Sefál Johanna 102 pont | 17. hely | 6 X 6 | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Rácz Boglár | Altusz Domonkos Sztancsik István Göblös Máté 102 pont | 18. hely | Rózsák | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Arató Veronika | Bátonyi Júlia Garamszegi Zita Szabó Lilla 100 pont | 19. hely | Rosszcsontok | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Csibrán Barna | Erdész Péter Hajdú - Német László Szűcs László 100 pont | 20. hely | Az Ügyesek | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Győry András | Kovács Blanka Verriez Lilla - 99 pont | 20. hely | Matek emberek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szentmihályi Ábel | Dénes Barnabás Varga Álmos Krebs Ármin 99 pont | 20. hely | Sas a négyben | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Sólyom György | Radványi Márton Oláh Bence Dános Xavér 99 pont | 23. hely | Matek Ászai | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Dámosy Anna | Faragó Luca Jankó Emma Spisák Boglár 99 pont | 24. hely | Rókák | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Hagymási Lilla Emese | Lukács Adél Pleesz Gergő Szabó Gábor Demeter 99 pont | 25. hely | Zsenik | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Laczkó Eszter | Ramocsai Ádám Simon Dániel Szelicsán Emília 98 pont | 26. hely | Számsárkányok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szin Attila | Mészáros Gergő Szakál Soma Maklári Noel 98 pont | 27. hely | Matek Zsenik | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Dombóvári Jázmin | Papp Sára Sági Anna - 97 pont | 28. hely | Aromó | Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Szabó András | Lábady Fülöp Urbán Dávid Bódy Blanka 96 pont | 28. hely | Csupaszítók | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Halmos Kornél | Ruffy-Varga Viktor Valent László Varga Áron 96 pont | 30. hely | KÉK NYULAK | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kohlrusz Sára | Szendrey Máté Darvas Ottó Farkas-Dancsaházi Bálint 95 pont | 31. hely | Fejszámolók | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bucskó Zalán | Dolinszky Barnabás Kovács Imre Ágoston - 93 pont | 31. hely | Számhalász | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Balogh Csenge | Kiss Dalma Toperczer Júlia Végső Sarolta 93 pont | 33. hely | Okos buksik | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Makai Luca | Rákosy Vanda Sulyok Adél - 92 pont | 34. hely | Diablo 2 X 2 | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Barzaghi Sebastian | Károlyi Dénes Asztalos Ádám Pesti Belián 91 pont | 35. hely | Mogyoró | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kovács Máté | Tari Viktor Erhardt Bence Ferdinánd László 91 pont | 36. hely | Csenkacsenzi | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Budai Gabriella Kamilla | Goda Csenge Enikő Kubina Zita Szabó Csenge 91 pont | 37. hely | Matek csibészek | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Faragó Csenge | Fülöp Kincső Hegedűs Tamás Perényi Attila 88 pont | 38. hely | Számhercegek | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Cseh Márton | Szabó Kíra Takács Száva Vári Korényi Boróka 87 pont | 39. hely | Eperke | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Menyhárt Hanna | Gyenes Léna Borsos Vilmos Domokos Ádám 86 pont | 39. hely | Százasok | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Dudás Zoltán | Horváth Alíz Menendez Zsófia - 86 pont | 41. hely | Aranycsapat | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Benedek Roland | Gál Dávid Kovách András Perényi Tamás 85 pont | 41. hely | Hóbaglyok | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Csepregi Tihamér | Debreczeni Veronika Kocsis Kornélia Váczi Bonifác 85 pont | 41. hely | Klep | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Csutak Emese | Pethő Klára Túróczy Anna Vanyur Lilla 85 pont | 41. hely | Xyz | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Keresztfalvi Csanád | Manninger Sára Flóra Nagyernyei-Kullmann Gyula Prohászka Nóra Hanna 85 pont | 45. hely | Arany matek | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Dombai Anna | Nagy Ádám Nagy Tamás Simon Tihamér 82 pont | 45. hely | Bűvös kocka | Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bodai Attila | Bozsó András Egan Anna Lőrincz Ákos 82 pont | 45. hely | Eistein matek klub | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kondor Lea | Pálinkás Anna Mihók Eszter Kollár Nóra 82 pont | 45. hely | Matekmanók | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Szakolczai Lili | Filipovic Igor Ainsworth Robert Antal Bianka 82 pont | 45. hely | Okos baglyok | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bálint Zoé | Illényi Johanna Czilik Dorottya Rozsonits Ildikó 82 pont | 50. hely | Medvebocsok | Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Göcsei Anna Dorka | Márkusz-Aba Flóra László-Ury Virág Jakkel Soma 81 pont | 51. hely | Egyszer négy | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Gerely Szilárd | Ludvig Csenge Ludvig Csilla Uzonyi Klaudia 80 pont | 51. hely | Kettő+Egy | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Pesty Polli | Pólya Olivér Pörneczi Léna - 80 pont | 51. hely | Ravasz Rókák | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Bütösi Bálint | László Domonkos Szabóki Zénó Székely Ábel 80 pont | 54. hely | Kobra 4 | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Dallos Laura | Kis Elza Antal Veronika Bognár Olga 79 pont | 54. hely | Mc. Matematika | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Asztalos Ádám | Rahimi Dávid Rákos Samu - 79 pont | 56. hely | Aranykecskék | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Alm Vilmos | Békési Csongor Kormos Kristóf Mihályi Máté 79 pont | 56. hely | Tigriscápa | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Biró Artúr | Juhász Ágoston Juhász Olivér Illanitz Samu 79 pont | 58. hely | Villámzsenik | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Illés Barnabás | Nagy András Szénási Marcell Vármos Dániel 78 pont | 59. hely | Kenguruk | Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Somogyi Róza Veronika | Jakab Orsolya Bodó-Nagy Helga Gáspár Csenge 77 pont | 59. hely | Matek csillagok | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bessenyői Eszter | Dechert Hanna Mcglinchey Gréta Szacsvai Kim Sára 77 pont | 59. hely | Nyerő hármas | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Czachesz Nóra | Fehér Hanna Pozovecz Anna - 77 pont | 62. hely | Cukorfalatok | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bada Ádám | Bálint Ádám Göblös Tamás Tóth Olivér 76 pont | 62. hely | KOBRÁK | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Sipőcz Dávid | Rahóty Márk Lomniczi Márk Herczenik Áron 76 pont | 62. hely | Matekzúzók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Baranyi Márton | Kosava Csaba Rákosy Gordon - 76 pont | 62. hely | Negyedelő | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Szutor Bulcsú | Lovas Len Lorenzo Winkler-Virág Dorka Balog Lázár 76 pont | 66. hely | Girls | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Dóczi Sára | Halmai Júlia Korompay Hanga Orbán Lili 74 pont | 66. hely | Nyolc farkasok | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Hajdu Laura | Kerékgyártó Kiara Kovács Kinga Lizardi Ágnes 74 pont | 68. hely | Bolya gólya | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Horváth Luca | Kósa Dorottya Tóth Flóra - 73 pont | 68. hely | Fcb | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Barabás Kincső | Csontos Domonkos Toók Lilla Zábó György 73 pont | 68. hely | Matek ászok | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Berkes Máté | Fehér Soma Gyurkovics Kornél Konkoly Márton 73 pont | 68. hely | Villám matekosok | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Reményi Levente | Tarján Bendegúz Tölgyesy Andor Uhrovszky Dávid 73 pont | 72. hely | Sasok | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bédy Levente | Pósfai Réka Láng Miksa Matern Tíra 71 pont | 73. hely | Szívecskék | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. D'Agostino Dóra | Kispéter Norbert Pászti Tünde Schmidt Imola 70 pont | 74. hely | Bmsn | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Lőrincz Marcell Tamás | Olti Anna Nóra Szoboszlai Bálint Todd Sára 65 pont | 74. hely | Matekmajmok | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Katona Bence | Őrsi Ákos Southwick Benson - 65 pont | 76. hely | Baglyok | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Róbert Amelie | Kollár Bence Mózes Áron Sinha-Devkumar Gergely 57 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kék sólymok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fey Dávid | Morvai Máté Pintye Zsombor Udvaros Anna Sára 174 pont | 2. hely | Fizikusok | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Deák Zsombor | Gyüre Benedek Görömbey András Eisler Dániel 171 pont | 3. hely | Négyszög | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Hajós Balázs | Horváth Hanna Kósa Blanka Pál Emília 164 pont | 4. hely | Számok őrzői | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bender Balázs | Böcskei Zsófia Reich Melinda Skenderovics Szonja 163 pont | 5. hely | OBBM | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Csák Botond | Hatvany Barna Remák - Szabó Marcell Turner Olivér 162 pont | 6. hely | Mumusok | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Gulyás Botond | Sihonya Zalán Farkas Benedek Szőnyi Koppány 158 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | CR7 visszatér | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Bajnóczi Boldizsár | Bene Zsombor Lengyel Marcell Sziebert Pál 158 pont | 7. hely | Nutellák | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Jorgenvag Patrik | Lukács Leon Molnár- Szabó Vilmos Sós Bence 158 pont | 9. hely | Pióca | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szekeres Attila | Szekeres Damos Terei András - 154 pont | 10. hely | Észkerék | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Harangozó Bence | Ábrahám Gábor Schwieters Maya Wind Milán 145 pont | 11. hely | Matekguruk | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Kapornai Fanni | Kovács Noémi Nagy Huba Verebély Mátyás 144 pont | 11. hely | Sokszor sokk | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Boldvai Koppány | Kocsis Hédi Pröhle Márton Szabados Péter 144 pont | 13. hely | Citrom | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bánovics Anna | Édes Emese Kárász Hanna Molnár Anna 140 pont | 14. hely | Klébi Sasok | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Alkér Csanád | Harkay Zsombor Koller Krisztián Rumpler Richárd 139 pont | 15. hely | Einstein | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Havasi Róbert | Madarász Máté Sós Eszter Szabó Ruben 138 pont | 16. hely | Számkatonák | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Csintalan Gergely | Kiss Ádám Kurucz Kende Seregi János 137 pont | 17. hely | Matek baglyok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szabó Bertalan | Görgényi Réka Csáki Hanna Andor Aliz 135 pont | 18. hely | Tudós lányok | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Harsányi Emma | Horváth Natália Fogarasi Anna Masznyik Blanka 135 pont | 19. hely | LogIQsok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bea Csenge | Hajdú Panna Fülöp Eszter Bárdos Ádám 134 pont | 19. hely | Pontfalók | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Babics Oszkár | Katinszky Márton Takács Réka Závodszky Áron 134 pont | 21. hely | A szuper csapat | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hajnal Eszter | Hörömpöli Dóra Balla Gábor Dávid Benjámin 132 pont | 22. hely | Matekmanólányok | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fridél Zselyke | Kosdi Kovács Zorka Dütsch Adelina Csorba Nikolett 132 pont | 23. hely | Yin yang | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bárány- Doór Barna | Massimo Emma Cseresnyés Lara Winkelmayer Zsófia 131 pont | 24. hely | Eszelősök | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Istenes Zsuzska | Tőrös András Ferke Dominik Torma Bendegúz 131 pont | 25. hely | Kecskék | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Kiss Máté | Kolozsi Áron Fekete Sebestyén Hizó Máté 130 pont | 25. hely | Lángeszűek | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balázs Eszter Flóra | Farkas Liliána Titanilla Kapitány Anna Nóra Kárpáti Bella 130 pont | 27. hely | Delfin 6. | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Haraszti Aranka | Haraszti Borbála Juhász Emília Tóth Anna 128 pont | 28. hely | Bölcs Baglyok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Geréb Luca | Tölgyes Lilla Jakovác Borbála Erdei Benjamin 126 pont | 29. hely | Szupercsapat | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Haszilló Cecília | Molnár Márk Wehner Ágoston Bálint Barnabás 126 pont | 30. hely | Kobakok | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Molnár Kata | Nagy Nikolett Izsáki Domonkos Selmeci Dávid 125 pont | 31. hely | BFA | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Stankovics Alinda | Viharos Borbála Zierer Fanni - 125 pont | 32. hely | Számológépek | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Brilli Fabiano | Szentmiklósi Szabolcs Papp Zsombor Illés Kristóf 125 pont | 33. hely | Matekosok | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Apáti Rebeka | Balog Ilona Kocsis Karolina Neuberger Lilla 124 pont | 34. hely | Pingvinek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bognár Noémi | Juhász Jázmin Vaszilievits-Sömjén Villő - 124 pont | 35. hely | Csajok | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Ádám Eszter | De Wit-Balassa Anna Lucía Lukács Laura Szekeres Laura 123 pont | 36. hely | Bagolyfiókák | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Atanaszov Vivien | Germán Hanna Gulyás Gréta Muzsai Nimród 123 pont | 36. hely | Barátnők | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kratochwill Petra | Németh Anna Szentandrási Luca Varga Panna 123 pont | 36. hely | Jaguárok | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Fülöp Marcell | Pozsony Balázs Bendegúz Simon Szabolcs Túróczy Balázs 123 pont | 39. hely | Ördögök | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Doránt Flóra | Hargitai Marcell Kurunczi Nelli Szűcs Máté 122 pont | 40. hely | Párosak | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kamuthy Flóra | Nyirády Gréta Schlachtovszky Liza Székely Fanni 120 pont | 41. hely | Agymenők | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Halpern Ádám | Homoki Balázs Kunhalmi Péter Tatár Ágoston 120 pont | 42. hely | Észlények | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Récsei Őrs | Katona Attila Bosnyák Bálint Rutai Tamás 119 pont | 43. hely | Csodalányok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kiss Orsolya | Török Dorottya Tóth-Somlai Csenge Willerding Anna 117 pont | 44. hely | Számháborusok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Dinh Balázs | Kiss-Leizer Ákos Pálos Ferenc Szépfalvi Gergely 117 pont | 45. hely | (Gy)őzikék | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Csűrös Maja | Heller Léna Józsvai Flóra Mészáros Lilien 116 pont | 45. hely | Sinpsonok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Bartha Lilla | Csaba Ákos Durst Edit Horváth Lizinka 116 pont | 47. hely | Lasagne | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bende Olimpia | Brovinszki András Harkai Balázs Kozma Lili Zoé 116 pont | 48. hely | Vegyesen | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kopári Lőrinc | Kó Ágoston Roszik Ádám Irmes Rozália 116 pont | 49. hely | Like | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Bakonyi Péter | Dvorzsák Máté Jónás Lajos Pongrácz Ádám 115 pont | 50. hely | Agyafúrt csapat | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Gindilla Lotte Lilia | Gulyás Boglárka Oriskó Dávid Branyiczky Balázs 114 pont | 50. hely | Hópárduc 2. | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Barlay Kinga | Horváth Luca Lévai Zille Kovács Laura 114 pont | 50. hely | Zsuzsa néni angyalai | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Fodor Laura | Jelinek Eszter Sipos Flóra Wein Zille 114 pont | 53. hely | Gyöngybaglyok | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kósa Gál Natasa | Temesszentandrási Márk Szabó - Erdélyi Tünde Virág Ilona 113 pont | 54. hely | Pitagorasz Studió | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Jánosi Zsófia | Szepesházi Panna Deák Kevin Németh Áron 113 pont | 54. hely | Pókerarcok | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fekete Gábor | Szigeti Márk Gáspár Sámuel Mikulecz András 113 pont | 56. hely | Bűvöskocka | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kepes Lujzi | Ghymes Luca Barnkopt Ádám Schneller Bence 112 pont | 57. hely | Matek Zsenik | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program | Budapest II. Horváth Máté | Rozsondai Örs Szentirmai-Zöld Csongor Vincze-Soós Noé 112 pont | 58. hely | 2048 | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Für Jázmin | Hegyes Zsófia Litványi Bendegúz Maróty Dorottya 111 pont | 59. hely | Szupermatika visszavág | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Csapody Ambrus | Geiszter Barna Legeza Álmos Milbich Martin 111 pont | 60. hely | Elit csapat | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Barnkopt Eszter | Pintér Zsombor Bognár Vera Kovács Kinga 110 pont | 61. hely | Agyament agysejtek | Babérliget Általános Iskola | Budapest II. Czégényi Dorka | Gerő Nándor Richárd Lengyel Dénes Petrányi Botond 110 pont | 62. hely | Számháború | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Caroll Júlia | Csetényi Lea De Jonghe Anna Weiler Mira 108 pont | 63. hely | Matek ászok | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Árkos Hanna | Keleti Olivér Meister Marcell Meister Mihály 108 pont | 64. hely | 5 x 5 | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kovács Gergő | Kücsön Ádám Magyar Gréta - 107 pont | 65. hely | Vérnarancs | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Barabás Bori | Farkas Eszter Szonja Turán Diána Szöllősy Zsombor 106 pont | 66. hely | Szuper négyes | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Erent Borbála | Faragó Domonkos Fazekas Johanna Hollai Olivér 106 pont | 67. hely | Zsákbamacska | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Barta Lúcia | Nagy Liza Olasz Adél - 104 pont | 68. hely | Számhősök | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Dangel Álmos | Hunyár Nimród Palicz Ákos - 104 pont | 69. hely | E.C.E.M. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Földesi Emma | Gönczöl Cecília Menich Míra Sass Emma 103 pont | 70. hely | Agya-ment | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Heller Leó | Marcsek Anna Váry Balázs Csatai Lénárd 100 pont | 70. hely | Eszement csapat | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Pápai Benjamin | Bélai Ticián Pacher Lea Bellák Botond 100 pont | 72. hely | Fehér Agyar | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Csanádi Barna | Fatér Marcell Nagy Bence Taccori Móric 99 pont | 73. hely | Bolyai harcosok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Barta Imola | Ehrenberger Bálint Sarkadi Bálint Tóth Zelma 98 pont | 74. hely | Három a zseni | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Pfisztner Gergő | Steiner Boldizsár Tóth Barnabás - 97 pont | 75. hely | Vadmacskák | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Kis Dorina Andrea | Korcsog Kim Duyen Nagyhegyi Sára Ruszó Miriam 96 pont | 76. hely | Erdős - matek | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Poós Csongor | Prétz Gábor Szenthe Soma Szoboszlai Dávid 96 pont | 77. hely | Bombázók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Ferenczi Júlia | Kadocsa Csanád Meisel Sára Tuba Attila 95 pont | 78. hely | Zombi Tsunami | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Farkas Szonja | Knuth Eszter Mayer Evelin Such Borbála 90 pont | 79. hely | Zsebovi | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bulfoni Federico | Horváth Márton Varga Olivér Zilahy Dániel 86 pont | 80. hely | Számvadászok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bedák Zsombor | Kovács Péter Such András Kovács Péter 81 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Abacus | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Csuka Balázs | Nagy Bianka Rácz Máté Rajkai Boróka 150 pont | 2. hely | Számbetyárok | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Fekete Szonja | Illés Levente Nagy Melani Szilágyi Bálint 128 pont | 3. hely | Szemfényvesztők | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bartha Zsombor | Böcskei Balázs Hajnal Vilmos - 124 pont | 4. hely | Négy-zet | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Apjok Réka | Czakó Boglárka Sipőcz Balázs Székely Eszter 123 pont | 5. hely | ifik | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Szilvay Zsigmond | Steinbach György Urbán Zsófia Félix Adél 122 pont | 6. hely | Kecskék | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bártfai Péter | Bognár Botond Várnai Rupert Várszegi Zoltán 120 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Számzsonglőrök | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bán-Szabó Áron | Bársony Csaba Bencsik Ádám Ferencz Botond 117 pont | 8. hely | Első Számászok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kocsis Petra | Szily Miri Szűcs Kinga Tordai Mirtill 113 pont | 8. hely | A 4 kék csibe | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bodnár Manó | Ónody Molnár Dávid László Mátyás Vozáry Áron 113 pont | 10. hely | Mesternégyes | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Görömbey Lilla | Mészáros Botond Jánosfy-Kochan Gyula Szakács Domokos 112 pont | 11. hely | Thal-Ész | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Pleesz Ádám | Pogány Balázs Radvánszki Ferenc Zolnai Sámuel 111 pont | 12. hely | 2+2=5 | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hornák Flóra | Pászti Erzsébet Anna Rahimkulov Margarita Szin Imola 111 pont | 13. hely | 2x2 néha 5 | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Szaknyéri Dávid | Vanya Lili Veszprémi Jakab Tüske Réka 110 pont | 14. hely | Cobra 4 | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hidasi Lukrécia | Einwachter Milán Ferjancsik Zaránd Sipos Vince 109 pont | 15. hely | Abc | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Hamar Francesco | Páris Olivia Matyó Máron - 107 pont | 16. hely | Matekos Négyes | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Rajna Dorka | Muhai Emma Picciano Alisia Szlávik Katalin 107 pont | 17. hely | 4000 Ft | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bulfoni Leonardo | Országh Mihály Rogán András Horváth-Akasztai Boldizsár 107 pont | 18. hely | Kocka fejek | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Egervári Anna | Kárász Bertalan Krúdy Sebestyén Ludvig Emese 105 pont | 19. hely | Számháború | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program | Budapest II. Bernáth Flóra | Fasang Levente Jakabffy Mihály Zádor Levente 105 pont | 20. hely | Cellux.03 | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Almássy Máté | Hanzély Péter Jakab Marcell Levente Várhidi Tamás István 102 pont | 20. hely | Négylevelű lóhere | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Boér Zoltán | Kovács Márton Wein Zsombor Ádám Wiegandt Márk Péter 102 pont | 22. hely | Matekmacik | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Aklan Anna | Szaktilla Zita Kégli Kriszti Löcker Lívia 101 pont | 23. hely | Micimackó Tigris csapata | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Boros Mercédesz | Réfi Veronika Mihályi Marcell Balogh Krisztina 100 pont | 23. hely | Zsírkirályok | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Hazafi Gergő | Szabó Dávid Takács Mandula Vajda Kamilla 100 pont | 25. hely | Aranymetszés | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Horváth Emese Dorka | Molnár Anna Páli Zsombor Dániel Zsidai Dénes 99 pont | 25. hely | Számvadászok | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Csipkay Krisztina | Korbai Lilla Lampert Anna Milbauer Jázmin 99 pont | 27. hely | A 4 musztáng | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Aszódi Noémi | Fischer Nóra Pete Dorottya Virág Ida 96 pont | 27. hely | Csoki fagyik | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Lőrincz Emma | Röthler Orsolya Mária Szamosvári Liza Bella Turai Johanna 96 pont | 27. hely | Külföldi Matekosok | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Von Barteld Krisztián | Edmond John Jain Aadi Sean Cambell Mc. Padden 96 pont | 27. hely | Számtornádó | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Bajai Kende | Bajók Gizella Czachesz Áron Mosonyi Barnabás 96 pont | 31. hely | 2048 | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Carafa Benjamin | Csicsáky Péter Kőhalmi Kornél Vas Ádám 95 pont | 32. hely | Agyas csapat | Babérliget Általános Iskola | Budapest II. Benkő Dorina Kata | Kamocsai Nikolett Szalai Dóra Viktória Wilhelm Hanna Barbara 95 pont | 32. hely | Nike hyperrenom | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fegyveres-Fiskál Regő | Kovács Balász Miklós Barna Lazarovits Noel 95 pont | 32. hely | Táncoló talpak 4 | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Märc Mira Csenge | Misur Médi Petki Liliána Simon Dorka 95 pont | 35. hely | Ilyenek | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Kovács Kende | Marosvári Gellért Nagy Zsigmond Orbán Botond 94 pont | 36. hely | Berkenyék | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Bereszlényi Zalán | Hettyei Botond Németh Csongor Radics Attila Zsombor 93 pont | 37. hely | Okos kecskék | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kovács Mira | Duska Máté Kovács Dominik Horváth-Hegyi Simon 92 pont | 38. hely | Bad Boys | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Földi Dominik | Jeszenszky Máté Schnábel Martin Tornyi Marcell 90 pont | 39. hely | Számszomszédok | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program | Budapest II. Batta Benedek | Gáspár Márton Horváth Bence Németh Dorottya 88 pont | 40. hely | Anonymusok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Borda Korina | Fazekas Luca Kocsis Fanni Kvaszta Jázmin 87 pont | 41. hely | Abacuka | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Borsos Boglárka | Makrai Blanka Kárpáti Anna Osváth Klára 86 pont | 42. hely | Fűrkésző fecskék | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Horváth Luca | Mészáros Mátyás Szabolcsi Gergő Toffalini Leonardo 85 pont | 43. hely | Főnix | Szabó Magda Angol-Magyar Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest II. Bellák András | Matók Marcell Szirakov Alexandra Ujvári Botond 85 pont | 43. hely | Számászok | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Deli Lehel | Maricza Hanna Pál Boglárka Susszer Lili 85 pont | 45. hely | Gumimacik 5.b | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Herszényi Dóra | Ilauszky Dóra Molnár Milán Tölgyesi Anna 84 pont | 46. hely | Cerka 11 | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Csikós Péter | Fejti Gergő Palincsár Anna Simon Szonja 82 pont | 47. hely | Ész lények | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Benyovszki Réka | Baracsi Luca Délczeg Noémi Töreky Vanda 82 pont | 48. hely | Matekos Gumimacik | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Krasznai Marcell | Druskoczi Milán Galambos Letícia Szilágyi Kata 81 pont | 49. hely | Számkirályok | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Domokos Bence | Havas Borbála Kovács András Kozma Richárd 80 pont | 50. hely | Kölyökkutyák | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kováts Emese | Lukács Fanni Palkovics Tamara Tömösi Réka 79 pont | 51. hely | Eszement eszesek | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Arató Balázs | Horváth Vince Jordán Vilmos Kovács Alex 79 pont | 52. hely | Rózsaszín unikornisok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bodansky Dániel | Fiáth Barnabás Halácsy Bálint Öngüt Tamás 78 pont | 53. hely | Túrórudkák | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kelemen Csongor | Kirády Ábel Kirády Marcell Udvarhelyi Márton 77 pont | 54. hely | Mesterhármas | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bedegi Boglárka | Hajnal Dóra Nagy Sára - 74 pont | 55. hely | Galaktikus számok | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program | Budapest II. Hajdu Boldizsár | Havas József Hetényi Csaba Kornél Medgyesi Szabolcs 73 pont | 55. hely | Mateksmyle | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bagota Lilla | Bitó Gréta Nagyapáti Janka - 73 pont | 57. hely | Jukasfelyűek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hunyady Dániel | Pogány Attila Szécsi Tamás - 71 pont | 57. hely | Matek dingók | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Füleki Regina | Kuzma Lili Müllner Berta Sindelyes Anna 71 pont | 59. hely | TOP 4 | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bakos Bársony | Fejes Eszter Horváth Csenge Wirth Petra 69 pont | 60. hely | Pink leopards | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Gömöri Szófia | Pénzes Nóra Száraz Mira Szigeti Lívia 66 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Okos baglyok | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Füredi Erik | Hideg Sára Nemes Lili Várkonyi Petra 183 pont | 2. hely | Csokis szám szelet | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Gyimesi Regő | Jancsó Benedek Székács Benedek Weiler Márk 169 pont | 3. hely | Számgörbék | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hajdú Borka | Kovács Noémi Márka Evelin Szőke Míra 158 pont | 4. hely | Kettő plusz kettő | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Futó Dániel | Garamvölgyi Bálint Oszvald Olivér Süle Manó 155 pont | 4. hely | Yolo | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Görgényi Zsombor | Gurin Attila Prágai Menyhért Szily Borisz 155 pont | 6. hely | Homokzöld Fapiton | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fey Mihály | Hunyady Máté Manó Jakovác Márton Malata Max 154 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Remeteászok | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Mike Mátyás | Őrsi Gergő Szelestey Ádám Tamás Boglárka 150 pont | 8. hely | Okostojások | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Varga Vázsony | Bodó Bence Herczenik Ádám Horváth Bálint 145 pont | 9. hely | LRDZs | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fái Réka | Fodor Laura Soós Dorka Szabó-Köves Zsófia 142 pont | 10. hely | ? | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Demeter Olivér | Andor Adél Csűrös Panna Braun Nóra 141 pont | 10. hely | Besenyői Pista | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. P. Buzogány Márk | De Jonge Anton Viharos Balázs Hortay Domonkos 141 pont | 10. hely | NEMTUDOM | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Kárpáti Júlia | Manninger Anna Matyó Lajos Bendegúz Szoboszlai Szilveszter 141 pont | 13. hely | Fall out boys | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Demetrovics Marcell | Kovács Kristóf Krebs Áron Molnár Viktor 140 pont | 13. hely | Kecskék | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Illanitz Igor | Róna Milán Dobsa Dávid Tamaskó Zalán 140 pont | 15. hely | Derék szögek | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Lukács Hajnal | Mészáros-Baraczka Eszter Rátki Gergő Binder Fruzsina 138 pont | 16. hely | Romlott Pástétomka | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Borsos Szabó Bendegúz | Lászlófy Ábel Lászlófy Levente Rókusfalvy Márkó 132 pont | 17. hely | 2 a másodikon | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Csizmadia Eszter Virág | Décsy Laura Magdolna Gaál Lilla Kapornai Ákos Bertalan 131 pont | 17. hely | Ázsia | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bánfi Eszter | Mörk Márta Pónya Anna Schuszter Dóra 131 pont | 19. hely | Róka-sunya | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Félix Bernáth | Stier Máté Jakab Áron Molnár Barnabás 131 pont | 20. hely | Hitvány hatványok | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Fazakas Luca | Fejes Laura Ferencz Fruzsina Ragni Leonardo 127 pont | 21. hely | Csillámláma | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bellus Balázs | Hunyady Benedek Kállai Rudolf Zilahy Zsombor 126 pont | 21. hely | Gótika | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Gottwald Levente | Matarits Dóra Nagy Minka Deák Liza 126 pont | 23. hely | Lányok a negyediken | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Hajagos Enikő | Kerekes Boglárka Könczöl Luca Misur Mara 125 pont | 23. hely | Micimackó és barátai | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Hargitai Hanna | Masznyik Hanna Németh Adél Varga Míra 125 pont | 23. hely | Pink | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Erdélyi Zsanett | Lőrincz Sarolta Németh Zsófia Tasnádi Lili 125 pont | 23. hely | Számoló hódok | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program | Budapest II. Altasch Levente | Balla Dániel Vargha Simon Sió Bendegúz 125 pont | 27. hely | Agyvelők | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Csutora Lilla | Dolina Sára Olasz Izabell Radakovic Míra 124 pont | 28. hely | Turbórudik | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bárdos Csenge Bodza | Keresztes Krisztina Phan Viola Török Szonja 122 pont | 29. hely | Villámtesók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fehértói-Nagy Vince | Berényi Barnabás Köves Adrián Grossman Dénes 120 pont | 30. hely | Fourmatik | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Földi Teodor | Fürst Júlia Kovács Balázs Horváth Mátyás 120 pont | 30. hely | Négy a négyzeten | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fülöp Gréta | Gróf Júlia Győri Kamilla Dankovits Anna 120 pont | 32. hely | Wao ! | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Fábián Rozi | László Rozi Sípos Teodóra Vörös Hargita 120 pont | 33. hely | 51-es körzet | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bánó Eszter | Pável Zoé Rozsnyói Kamilla Vörös Lili 118 pont | 33. hely | Assasi N gyermekek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bacsek Gerzson | Bognár Barnabás Maresch Kornél Mizsér Márk 118 pont | 35. hely | Szuperszám | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Szeredás Bálint | Polgár Lilla Kiss Bendegúz Harkai Benedek 118 pont | 36. hely | Kecskesajt | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Katona Tamás | Tóth Barna Szűcs Ádám Varga Alíz 117 pont | 37. hely | Négyen a köbön | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Deli Virág | Lombos Balázs Szekeres Tamás Tóth Kamilla 114 pont | 38. hely | Fantasztikus Négyes | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Balázs Blanka | Isztl Patrícia Kálmán Mátyás Molnár Anna 114 pont | 39. hely | Ricsajok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kalmár Liza | Varga Anett Samu Kata - 112 pont | 40. hely | Neon ászok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Berta Luca | Váradi Júlia Kovács Kamilla Vidor Eszter 111 pont | 41. hely | 3x1 | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Békefi Laura | Lengyel Krisztina Lévai Lili Zselyke - 109 pont | 42. hely | Négyszögek | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Fekete Lili | Filp Csenge Hizó Melinda Hoffman Brigitta 108 pont | 43. hely | Tuhenek | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bálint Ádám | Betlehem Zsombor Horváth Botond Stankovics Huba 106 pont | 44. hely | Front line matematika | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program | Budapest II. Nagy Domonkos | Nagy Boldizsár Lengyel András Szabolcs Natália 105 pont | 44. hely | Hatos Négyes | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kerti Ajsa | Perczel Zsuzsi Péchy Hont Veres Albert 105 pont | 46. hely | Húszhatod | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Katona Bálint | Kasza Máté Kocsis Kristóf Kovács Benedek 104 pont | 47. hely | Selfiző ananászok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Barabás Sára | Hargitai Lilla Petróczy Liza Bognár Dóra 103 pont | 48. hely | Apple | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Dobos Flóra | Galaczi Hanna Hunka Petra Rozi Varga Virág 102 pont | 48. hely | Négy félnótás | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Böjtös Gergő | Dobossy Kristóf Teleki Gábor Toffalini Matteo 102 pont | 50. hely | Szupermen | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Gutási Ádám | Fináczy Balázs Ferdinánd André Tóth Ábrahám 102 pont | 51. hely | KDEB | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Lengyel Dániel | Palicz Emese Surányi Blanka Székely Koppány 100 pont | 51. hely | PEEKABOO112 | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. John Gergely | Nagy Miklós Szentváry-Lukács Karsa Zsigmond Sebestyén 100 pont | 53. hely | A 4 láma | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Baka Zoltán | Dobos Panna Horváth Márk Füzessy Armand 100 pont | 54. hely | Hupikék | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Huber Zsófia | Papp Kata Prőhle Borbála Szabó Csilla 98 pont | 55. hely | Fejszámolók | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Szilágyi Gerda | Lány Dominik Szabó Zalán Nagy Dániel 96 pont | 56. hely | Taszilók | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Pummer Áron | Radics Levente Réti Gergő - 95 pont | 57. hely | Matek csajok | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Dékány Anna | Hamaker Sarah Hemrik Júlia - 94 pont | 58. hely | Varázs négyes | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Jenei Dóri | Gucsogi Emese Ferencz Luca Vigh Julcsi 93 pont | 59. hely | Pumbák | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Földházi Kristóf | Németh Botond Szabó Zsigmond Zsolt Wéber Ágoston 93 pont | 60. hely | Lökött baglyok | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Dobos Panna | Forgács Lili Stadler Anna Tunkli Fanni 90 pont | 61. hely | Mert sajt! | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Biró Botond | Molnár Ambrus Sárközi Kada Vörösbaranyai Bernárd 90 pont | 62. hely | Kecskegida | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Balogh Dániel | Bégányi Viktória Rohrer Tamás - 85 pont | 63. hely | Noname | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Deák Sára | Forgách Flóra Heiszler Panna Ott Edina 83 pont | 64. hely | Csupa Pipa | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Ilyés Dorina | Agbaka Dávid Kemény Ákos Wache Maximilien 83 pont | 65. hely | Egy, kettő, ...., száz | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Vauver Lili | Cseh Dorottya Mezei Róza Pálvölgyi Léda 83 pont | 66. hely | Clash of Clans | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Lamen Liza | Kalmár Samu Mike Áron Földes Marcell 80 pont | 67. hely | Töltöttkáposzták | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Maráczi Máté | Ripka Bendegúz Dely Boldizsár Mérey-Horváth Kolos 76 pont | 68. hely | Agy ászok | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Kőszegi Soma | Laczkó Kristóf Rózsa Gergő Varga Domonkos 74 pont | 69. hely | Agymenők | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Nagy Dorka | Papp Tamás Szabó Ármin Watz Bence 66 pont | 70. hely | Tiger girls | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Kovách Katalin | Román Panna Tamáska Zita - 60 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 3+1 fő | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Győri Bálint | Hornák Gergő Szebenyi Máté Tóth Sára 132 pont | 2. hely | csirke | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Arató Zsuzsa | Koncz Klári Szabó Gábor Tahi-Tóth Levente 130 pont | 3. hely | Nevünk semmi | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program | Budapest II. Balaskó Dénes | Bánsági Benedek Sió Domokos Szenci Máté 125 pont | 4. hely | 1+1=3 | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Müller Péter | Kőfaragó Nándor Pfisztner Máté Tóth Máté 124 pont | 5. hely | Reciprókák | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Brilli Marco | Jordán Farkas Rátki Luca Ruff Blanka 114 pont | 6. hely | Agymenők | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Németh András | Németh Júlia Soóki Blanka Telek Dániel 112 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | 1 nem 7 ezért 8 | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Gados Mák | Rajkai Barnabás Ujhelyi Boróka Tóth Dalma 110 pont | 8. hely | Vörös pöttyök | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Aszódi Petra | Berberovics Letícia Bódi Kamilla Kornai Nóra 106 pont | 9. hely | Gonosz nindzsadelfinek | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Csanádi Olivér | Deák Máté Gál Bettina Korányi Ráhel 104 pont | 10. hely | Gy.K.B.S. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Aklan György | Németh Kristóf Pete Balázs Ráthy Sándor 103 pont | 11. hely | SOÓS | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Krasznai Balázs | Nagy Nándor Segal Áron Demeter Áron 102 pont | 12. hely | RDFJ | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program | Budapest II. Bernáth Frida | Demeter Janka Menyhárt Réka Horváth Dóra 102 pont | 13. hely | Hesteg vérkecskék | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Baranyai Olivér | Gyóni Ákos Mayer Bence - 99 pont | 14. hely | Nagyon Kecske | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Lakos Balázs | Szűcs Donát Őry-Kovács Anna Schmal Laura 99 pont | 15. hely | Bubik | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szabó Berta | Tölgyes Izabell Vigh Borbála Volom Boglárka 98 pont | 16. hely | Ja nem ők az elsők | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Dán Katalin | Dobos Kende Hegyes Attila Scherman Veronika 95 pont | 17. hely | Arad | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Barlay Rita | Kovács Dorka Locher Anna Muhari Anna 94 pont | 18. hely | MR Matek | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Döbörhegyi Mihály | Mihályi Barnabás Mogyorósi Tímea Varga Kyra 93 pont | 19. hely | Hatványozottak | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Budai Miklós | Csányi Nikoletta Kiss Bence Vázsonyi Dóra 91 pont | 20. hely | Agyas bagázs | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Miklauzich Boldizsár | Pesei Domonkos Somogyi Martin - 90 pont | 21. hely | Eragon | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Juhász Evelin | Martinez Anna Mile Anna Topál Imola 89 pont | 22. hely | Csábbele | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bagyinszki Dániel | Knuth Bálint Meződi Patrik Szabó Fábián 88 pont | 22. hely | Standby | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Dolgener Flórián | Hetényi Csongor Sólyom Levente Szmodics Benjamin 88 pont | 22. hely | Űrkutyák az Antitanikon | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Hermann Csilla | Hermann Péter Makó Kristóf Szabó Korina 88 pont | 25. hely | Csipet csapat | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Hegedűs Orsolya | Palágyi Márta Tomcsányi Anna Tomcsányi Sára 86 pont | 26. hely | Végtelen értelem | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Éles Luca | Kaposvári Barbara Kiss Eszter Kocsis Gerda 85 pont | 27. hely | Pikachu | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Domján Csenge | Péter Luca Szűcs Vera Tóth Fruzsina 82 pont | 28. hely | 4 agyas | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Mikulecz Melinda | Szabó Blanka Zaim Simal Zaim Silya 79 pont | 28. hely | PABB | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Belecz Anna | Menyhárt Boglárka Dénes Dorka Tamáska Péter 79 pont | 30. hely | Bad Girls | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bernáth-Napkori Anna | Brandt Barbara Dévényi Hajnalka Rab Dorottya 79 pont | 31. hely | ZJMP | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Gáspár Boldizsár | Kloknicer Ádám Kovács Barna Lammel Kálmán 75 pont | 32. hely | A 4 főfőnök | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Borsány-Gyenes Barnabás | Derzsi Sándor Pap Gergő Tamási Csaba 74 pont | 33. hely | Fanyűvők | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Körmendy-Rác Gergő | Valkó Bence Molnár Levente Scholtz Gergő 70 pont | 34. hely | Punnany Massif | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Keswani Rasil | Nagy Orsolya Takács Tirza - 63 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Észbontók | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Fialovszky Márk | Földesi András János Győrffy Emese Szántó Dóra Eszter 173 pont | 2. hely | Keksz | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Horváth Veronika Lilla | Karosi Viktória Keresztfalvi Zsombor Szamosi Márton 124 pont | 3. hely | Négy a hetediken | Móricz Zsigmond Gimnázium | Budapest II. Lux Andrea | Nagy Máté Molnár Balázs Kas Gyöngyvér 114 pont | 4. hely | T csapat | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Budapest II. Seres Márton | Róna Balázs Seres Fanni Kárpát Flóra 113 pont | 5. hely | Négyes ászok | Móricz Zsigmond Gimnázium | Budapest II. Cséfalvay Benedek | Kapitány Balázs Dohy Dominik Márthon Marcell 107 pont | 6. hely | Reál 2 | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Budapest II. Vauver Maja | Sánta Helga Zvara Dorka - 102 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Fantasztikus négyes | Móricz Zsigmond Gimnázium | Budapest II. Gábor Ágnes | Wein Zádor Lázár Máté Zsámboki Nóra 100 pont | 8. hely | V csapat | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Budapest II. Gubis Liza | Balog Mendel Kassai Kamilla Rádi Rebeka 97 pont | 9. hely | Reál 1 | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Budapest II. Kuripla Bálint | Tar Botond Török Álmos Zabó Dominik 93 pont | 10. hely | Tulipánok | Móricz Zsigmond Gimnázium | Budapest II. Fülöp Tünde | Váczi Kinga Wachtel Eszter Wang Zi Yue 88 pont | 11. hely | Részecskegyorsítók | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Bíró Hanna | Magyar Petra Anna Matolcsi Zsófia Pinczi Domonkos 86 pont | 12. hely | Reál 3 | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Budapest II. Seenger Dorottya | Fekete Hanna Cserháti Dóra - 82 pont | 13. hely | EBÁN | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Szalóky Emese | Fanici Bíbor Zsuzsanna Lendvai Ágnes Végh Nóra Zsuzsanna 79 pont | 14. hely | Zsókateam | Móricz Zsigmond Gimnázium | Budapest II. Pigler Boldizsár | Kovács Dominik László Vörös Zsombor Baráth Gábor 63 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Páratlan Páros | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Mészöly Dóri | Somfai Réka Tamaskó Helén Wang Tian Yue Rebeka 178 pont | 2. hely | döntős Matexpressz | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Deák Ádám | Nagy Richárd Őrsi Marcell Ötvös Mihály 176 pont | 3. hely | Zsemlék | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balogh Berta | Bartha Ákos Böcskei Bálint Tollner Zsuzsa 163 pont | 4. hely | Csibó | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Steinbach Ferenc | Szibek Laura Maróty Mátyás Czirják Ádám 152 pont | 5. hely | Pulik | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Prőhle Janka | Ramocsai Kata Vida Kata - 138 pont | 6. hely | Bolyai | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Gilányi Balázs | Herczegh Cecília Sumicz Benedek Várhelyi Laura 138 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kapanyányi Monyók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balogh Franciska | Kerekes Zsuzsanna Perényi Daniella Túri Eszter 137 pont | 8. hely | One Design | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Kárpáti Kristóf | Mezei Csongor Szabó Gáspár Tállay Miklós 134 pont | 9. hely | Járavex | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Dénes Dániel | Kovács Gergely Nguyen Hoang An Szabó Kira 133 pont | 10. hely | Brokkoli Szathury Márk emlékére | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Torbágyi Kende | Szabó Örs Gyetvai Gergő Paziczki Kornél 131 pont | 11. hely | Fügék | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Prágai Lőrinc | Szitter Patrik Tóth Barnabás - 130 pont | 12. hely | Hallucinogén gombák | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Gárdos Aliz | Körner Olga Borsi Rita Félix Andrea 122 pont | 13. hely | Életrevalók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fiáth Ármin | Koór Levente Pálffy Márton Sass Vencel 116 pont | 14. hely | Matyó hímzés | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Hamilton- Meikle Phyllida | Harkányi Annamária Kollár Sára Matyó Eszter 115 pont | 14. hely | Törtokosok | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Gubár Eszter | Makai Dóra Mariani Lucrezia Papp Krisztina 115 pont | 16. hely | Töltött káposzta | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bánsági Kristóf | Kiss Levente Molnár Péter Sebestyén Péter 115 pont | 17. hely | Geheimnissvoll | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Dulácska Zsófia | Muzslay Iván Ruszthi Csilla Kubinyi Bálint 110 pont | 18. hely | Mókusok | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Duska Noémi | Lukátsy Péter Fábián Benedek Reuter Krisztina 105 pont | 19. hely | Vízcseppmester | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Garányi Glória | Nagyhegyi Virág Németh Nóra Anett Tóth Judit 104 pont | 20. hely | PI-tyu | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balla Eszter | O'Niel Fiona Losonczi Letícia Keresztúri Anna 104 pont | 21. hely | Névtelenek | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Gomez Lara | Östör János Pozsony Blanka Simon Barbara 104 pont | 22. hely | Baguette-TEK | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kiss Péter | Juhos Bálint Kalocsai Ádám Fekete Dávid 102 pont | 23. hely | Agymenők | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bányai Alex | Bányai Noel Borzon Márton Dési Dávid 101 pont | 23. hely | Csillámpónik | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Dezeure Zoé | Nagy Barbara Szűcs Katalin Zala Réka 101 pont | 25. hely | Babik | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Péri Lilla | Kun Annamária Stankovics Adél Bokor Lili 101 pont | 26. hely | Alma | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fendrik Bertalan | Keszthelyi Zorka Kiss Mária Nagy Balázs 100 pont | 27. hely | Rettentő kitevők | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Bató Márk | Buza Krisztián Forstreuter Vilmos Zöld Zoltán 98 pont | 28. hely | Mandulák | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Brandt Eszter | Bátai Luca Fodor Kincső Skublics Zsófia 97 pont | 29. hely | No Name Team | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hegedűs Bence | Hervai Olivér Bognár Ábel Szöllősi Máté 97 pont | 30. hely | BORA | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Ajtay Boglárka | Simon Borbála Sztanó Anna Tribol Emese 95 pont | 31. hely | Pigna | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Nunkovics Laura | Balázs Anna Laczkó Flóra Dani Katalin 94 pont | 32. hely | Csébéjé | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Káldos András | Hollinetz Samu Tuza Márton Glasznova Maja 92 pont | 32. hely | Kexes pacik | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Földes Hanna | Halász Kamilla Samu Barbara Szócska Emese 92 pont | 34. hely | Csillámrobot Unikornis Pónitámadás | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Juhász Luca Zille | Kiss Dóra Spöttle Evelin - 91 pont | 34. hely | Math Geniuses | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Molnár Babett | Mándy Anita Németh Flóra Herczku Vivien 91 pont | 36. hely | Magic kecskék | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bartos Bálint | Bugyi András Csányi Bendegúz Kaba-Czövek János 90 pont | 37. hely | Csirkecomb | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Erdélyi Luca | Fickert Nóra Máthé Zsófia Pellet Lili 88 pont | 38. hely | Számológépek | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Böjtös Daniella | Mares Krisztián Oláh József Varga Zalán 83 pont | 39. hely | Smart Girls | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Morvai Dorka | Gereben Sári Gábrieli Fédra Horváth-Jeney Brigitta 80 pont | 40. hely | CSIBUK | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Fliegh Fruzsina | Kara Helga Schielsz Julianna Török Kiara 75 pont | 41. hely | Let's Do Math | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Tucci Emma | Naffa Lilla Balázs Bíborka Baltay Benedek 72 pont | 42. hely | Matek stúdió | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Benkő Szebasztián | Gyürky Péter Kovács Bence Péter Levente 70 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kakukkos órak a köbön | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Sagát Dóra | Ürge Dóra Vajay Mónika Nemes Gábor 167 pont | 2. hely | Számörvény | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Murányi Albert | Bartha Kristóf Jakab Miklós Fodor Levente 152 pont | 3. hely | Matekos Gang | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Gálfi Péter | Turcsányi Ádám Hegyes Zoltán Móczár Domonkos 142 pont | 4. hely | Szemüveg | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Paterson Jázmin | Kummer Márk Szabó Natasa - 137 pont | 5. hely | Tibi | Móricz Zsigmond Gimnázium | Budapest II. Kukri Máté | Molnár Márk Nagy András Zólomy Balázs 135 pont | 6. hely | Töltött káposzta | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Báder Fanni | Görgényi Viktória Koller Noel Kacskovics Domonkos 122 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Dezső | Móricz Zsigmond Gimnázium | Budapest II. Keleti Dóra | Kis Eleonóra Kiss Júlia Rozgonyi Máté 107 pont | 8. hely | Kecskegidák | Móricz Zsigmond Gimnázium | Budapest II. Matarits Tamás | Szabó Imola Ónodi Fanni Goda Orsolya 97 pont | 9. hely | Farkaskecskék | Móricz Zsigmond Gimnázium | Budapest II. Farkasch Zoltán | Vajda Vilmos Szabó András Túri Máté 97 pont | 10. hely | Lajos | Móricz Zsigmond Gimnázium | Budapest II. Rozgonyi Máté | Csák Örs Fetter Attila Pavlik András 87 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Bodgál Rita | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Harsányi Zsoltné | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Kruchió Mária | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Pálinkás Béla | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Süveges-Szabó Marianna Éva | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Szabóné Sárközi Márta | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Varga Jánosné | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Gyurka János | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Laczik István | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Rakamazi Richárd | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Rupp Annamária | Budapest II. | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Szatmári Boglárka | Budapest II. | Fillér Utcai Általános Iskola | László Csilla | Budapest II. | Fillér Utcai Általános Iskola | Vajayné Horváth Orsolya | Budapest II. | Fillér Utcai Általános Iskola | Vasné Légrády Mariann | Budapest II. | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program | Adamcsik Norbert | Budapest II. | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Biborka Gyöngyvér | Budapest II. | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Dr. Huszákné Miklós Dóra | Budapest II. | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Kovácsné Borbély Viktoria | Budapest II. | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Körmendy Józsefné | Budapest II. | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Nagyné Joó Andrea | Budapest II. | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Zábó Andrásné | Budapest II. | Móricz Zsigmond Gimnázium | Dr. Lőrinczné Huk Rita | Budapest II. | Móricz Zsigmond Gimnázium | Somodi Zoltán | Budapest II. | Pitypang Utcai Általános Iskola | Laurenczy Margit | Budapest II. | Remetekertvárosi Általános Iskola | Áron Anna | Budapest II. | Remetekertvárosi Általános Iskola | Lukács Istvánné | Budapest II. | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Bereczky Ákosné | Budapest II. | Szent Angéla Iskola | Asztalos György | Budapest II. | Szent Angéla Iskola | Csere Ildikó | Budapest II. | Szent Angéla Iskola | Mártonné Rauscher Katalin | Budapest II. | Törökvész Úti Általános Iskola | Busch Zsuzsanna | Budapest II. | Újlaki Általános Iskola | Szabó Ágnes | |