Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matek baglyok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Baráth Barnabás | Cserményi Attila Horváth Márk Kovács Bálint 134 pont | 2. hely | Matek királyok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Fejes Bálint | Gudra Georgina Révész Vilmos Schwarczkopf Marcell 131 pont | 3. hely | Matek ördögök | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bailey Kámea | Jónás Gergely Székely Réka Szemlén Bálint 123 pont | 4. hely | Zseni csapat | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Csütörtöki Áron | Fülöp Péter Kozsik Bende Pálinkás Réka 122 pont | 5. hely | Eszes négyes | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bodócs Tamás | Böjtös Marcell Kortusz- Fráter Bence Visegrády Zsolt 122 pont | 6. hely | Bolyai matek csapat | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Bancsi Dániel Zalán | Csóti Péter Pintér Róbert Somogyi Viktor Péter 119 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Sasok | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XIV. Holl Balázs | Kaposi András Róth Miklós Tóth Levente Koppány 115 pont | 8. hely | Okos baglyok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Mattyasovszky Móna | Grosser Dániel Bencze Soma - 115 pont | 9. hely | Nullától ezerig | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Anschau Dániel | Csesznok András Dreiszker Barna Török Boglárka 113 pont | 10. hely | Számkirály | Kőbányai Keresztury Dezső Általános Iskola | Budapest X. Hajdú Veronika | Pest Ádám Sudár Bence Yokota Hugó 111 pont | 11. hely | Lángelme | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Halász Csongor | Szabó Nikoletta Varga Ákos Darvas Dóra 110 pont | 12. hely | Okos matekosok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Molnár Csenge | Permizsák Dóra Nyüsti László Salamon Gergely 109 pont | 13. hely | Matek csépégéá | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Herskovits Gábor | Rubint Ágnes Szarka Csongor Varga Péter 109 pont | 13. hely | TUDORKÁK | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Polyik Dániel | Huszár Dóra Sáfrány-Majoros Katalin Izsó Anna Klára 109 pont | 15. hely | 3+1 | Németh Imre Általános Iskola | Budapest XIV. Agócs Viktória | Sarkadi Fanni Soós Marietta Urbán Dénes 107 pont | 16. hely | Észkerék | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Balázs Huba | Koós Veronika Benkő Botond Hajdú Márton 103 pont | 16. hely | Matek nindzsák | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Demjén Olivér | Gábeli Botond Hadházy Dávid Kanakanidisz Nikosz Márkosz 103 pont | 18. hely | Arany matek | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Bodor Bendegúz | Száday Krisztina Takács Fanni Zakor Zóra 102 pont | 19. hely | Felfedezők | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Haga Balázs | Limbach Tibor Sztanev Fülöp Zilahy-Szabó Lili 100 pont | 20. hely | Kaffka-sasok matekosok | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Miles Sean Daniel | Valkó Dávid Ferenc Orvos Huba Rucz Barna 98 pont | 21. hely | Gondolkodó baglyok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Csóka Rebeka | Hiezl Zsófia Szekeres Panna Takács Janka 94 pont | 21. hely | Matekos lányok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Babinszki Zsófia | Horváth Emma Leona Kelényi Kata Tomis Boglárka 94 pont | 21. hely | Számzsenik | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Huszár András | Utasi Márton Imre Budai Sebestyén Horog Zalán 94 pont | 24. hely | Matekzsenik | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Barta Luca | László Marcell Prehoda Júlia Shan Tian Yue 93 pont | 24. hely | Szuper Mario | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Banna Benjamin | Förgeteg Ákos Kovács Dániel Szigedi Marcell 93 pont | 26. hely | Szuper matekosok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Móczár Benedek | Papp Kincső Anna Somorjai Zorka Török Szófia 92 pont | 27. hely | Kisokosok | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Koleszár György | Szecsei Máté Veres Dániel Vimláti András 91 pont | 28. hely | Töprengő | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Répás Lili | Spasic Lea Hutás Barna Zimmermann Igor 90 pont | 29. hely | Csodabogarak | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Boczán Roland | Urich Nelli Mayer Orsolya Schenk Flóra 89 pont | 30. hely | ÉSZBONTÓK | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Sinkovics Marcell | Tóth Bence Pongó Márton Sándor Áron 88 pont | 30. hely | Vad matekosok | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Ambrus- Szabó Levente | Csicsmann Balázs Idy Philip Noah Laskawy Ferenc 88 pont | 32. hely | Griff | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Czakó Csenger | Lehman Mihály Maly Benedek Nádai Lóránt 85 pont | 32. hely | Kisokosok (Kaffka) | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Budavári Tamás | Farkas Gergely Fok Szabina Gáti Gergely 85 pont | 32. hely | Matek-alma | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Csányi-Mayer Hanna | Csányi-Mayer József Cserháti Dóra László Barnabás 85 pont | 32. hely | Szuper Matek | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XIV. Minarovits Zoltán | Neumann Lara Schuster Vencel Szűcs Bence 85 pont | 32. hely | Szuper négyes | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Papp Benedek | Balogh Máté Szabó Levente Nagy Boldizsár 85 pont | 37. hely | Heuréka | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XIV. Kapitány Júlia | Radenhausen Wanda Szabó-Kalmár Sarolta Udvardi Zsófia 84 pont | 38. hely | Bayern Kaffka | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Gergelyfi Bendegúz | Pelyvás Milán Rathmann Katalin Marik Dániel 83 pont | 39. hely | Harry Potter | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Koroknai Lilla | Pemmer Panka Tőkés Míra Dely Dániel 82 pont | 39. hely | Mateknégyes | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XIV. Csirik Anna | Fodor Ádám Makker Boglárka Zátonyi Zita 82 pont | 41. hely | Herman Ottó matekos lányai | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Jaczkó Janka | Palkovits Nóra Polonkai Míra Székeli Borbála 80 pont | 42. hely | 1x1 matek csapat | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Albert Koppány | Simon Benedek Forró Eszter - 79 pont | 42. hely | Agymenők SE | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XIV. Nabilek Éva Eszter | Szalóki Mihály Vaskó Kata Lujza Szodorai Bence 79 pont | 42. hely | Arany rombusz | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bíró Benedek | Juhász Daniella Pozsár Eszter Rádi Lilla 79 pont | 42. hely | Penge matekosok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Szigethy Jázmin | Ungár Emese Ye Daniel Zsámboki Dávid 79 pont | 46. hely | Dinamit matekosok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Kata Simon | Moldoványi Máté Sántha Barnabás Vémann Zalán 77 pont | 47. hely | Agymenők | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Füri Mátyás | Gálvölgyi Dávid Halász-Berei Jázmin Kapala Márk 76 pont | 47. hely | Aranyos kocka | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Géczi-Zajzon Kristóf | Endrédi Milán Nguyen Khanh Linh Kollmann Áron 76 pont | 47. hely | Bölcs baglyok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Molnár Milán | Zsifkó Flóra Mórocz Adrienn Kövendi-Veres Réka 76 pont | 50. hely | Matek tudósok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Tóth Benkő | Károly Anna Dobos Brigitta Modla Júlia 74 pont | 50. hely | Tudorok | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Czakó Balázs | Ekés Olivér Novák Zsófia Gál Bernadett 74 pont | 52. hely | Ügyes négyes | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Beszedics Marcell | Beszedics Márk Krudy Lilla Soós Balázs 73 pont | 53. hely | Arany Ászok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Osztovits Lili | Shemesh Anna Sziklai Anna Tarr Zalán 71 pont | 53. hely | Lángelmék | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Diós Domonkos | Dudás Zsombor Koleszár Gabriella Novák Botond 71 pont | 53. hely | Táncos matekosok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Bötös Liza | Mitru Bettina Sipos Róza Soós Eszter 71 pont | 53. hely | Villám matekosok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. András Hunor | Antalffy Bálint Giumars Oméd Mádai Dávid 71 pont | 57. hely | Logikai négyes | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Komoly Sámuel István | Mohácsi Lajos Csomor Kitti Szöllősi Klára 70 pont | 57. hely | Számpartizók | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Kovács Tibor Rajmund | Raduch Emma Zsófia Szabó Tamás Bendegúz Ilyés Alida 70 pont | 59. hely | Tudáspróba | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Török Hanga | László Gergő Samu Péter Veréb Tünde 69 pont | 60. hely | Szupercsajok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Stéber Anna Erzsébet | Csombor Kata Anna Zaien Fádiá Molnár Tünde 69 pont | 61. hely | Okoskák | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Teller Richárd | Ipacs Péter Somodi Flóra Wégner Ivett 68 pont | 61. hely | Számkombinációk | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Blága Máté Zoltán | Blága Tamás László Solti Luca Anna Lőcsei Anna 68 pont | 63. hely | Bölcsbaglyok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Miseta Dóra Alexandra | Jeney Nikoletta Bartha Zsófia Sipos Panni 67 pont | 64. hely | Tud6od | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Tóth Blanka | Poluczik Ádám Csoma Réka Petróczi Laura 66 pont | 65. hely | Haverock | Bem József Általános Iskola | Budapest X. Bodnár Palmero Stefanie Regina | Győri Zsombor Hutter Nikoletta Zhou Valentino 65 pont | 65. hely | Sólymok | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Muhar Nikolett | Soós Gergő Tótfalusi Eszter Réka Erdős Fanni Zsófia 65 pont | 67. hely | Matek titánok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Torda Barnabás | Nagy Dóra Lasek Máté Domokos Bálint 62 pont | 68. hely | Agyban van a matek | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Bartyuk Márton | Knirsch Patrik Vogronics Benedek Vu Tung Duong 54 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Spongyabob | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Almás Bendegúz | Becsák Balázs Kovács Barna Szeszler Ábel 175 pont | 2. hely | Duplófejek | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Fodor Hédi | Hulman Tamara Kuluncsics Bíbor Tumbász Noel 174 pont | 3. hely | Tornádó | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Makra Csongor | Tran Bao Viet Tran Thanh An Cseh Natália 172 pont | 4. hely | Kisokosok | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Kranyik Levente | Mészáros Gergő Pekk Márton Szekeres Zora 166 pont | 4. hely | Négy matekagy | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Bukta Balázs | Kósa Tamás Szalay Áron Várszegi Vince 166 pont | 4. hely | Villám Ászok | Németh Imre Általános Iskola | Budapest XIV. Kovács Benedek Imre | Pesti Ádám Szemán Gergely Leó Tálas Artúr 166 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matekosok 2 | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Gulyás Richárd | Szabó Bakos Bendegúz Fatsar Domonkos Tényi Simon 165 pont | 8. hely | Számkirályok | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Fischer Máté | Jánosi Luca Kerekes Boldizsár Visy Péter 156 pont | 9. hely | Számologikus | Németh Imre Általános Iskola | Budapest XIV. Csendes Luca | Dabóczi András Mészáros Márton Szalontai Tamás 151 pont | 10. hely | Jungle cicák | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Kiss Gábor Szilárd | Németh Márton Takács Kornél Szerdahelyi Lóránt 150 pont | 10. hely | Matekos manók | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Monostori Lili | Nagy László Takács Márton Vadász Dániel 150 pont | 10. hely | Törtek | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Horváth Hanna | Kömöz Dorka Pelle Zsófia Rusz Réka 150 pont | 13. hely | Agyalakulat | Kőbányai Keresztury Dezső Általános Iskola | Budapest X. Czétényi Bence | Jeránek Bálint Lovas Máté Soma Polgár Levente 149 pont | 14. hely | Matekmágusok | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Béres Klára Boróka | Doleschall Bence Karátson Dóra Munkácsi Levente Benedek 148 pont | 15. hely | Erdei baglyok | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Fejérvári Berengár | Tóth Klára Világi Áron Világi Dávid 147 pont | 16. hely | LMNTRIX | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bózsik Vilmos | Monoki János Álmosd-Kis Mirko Bui Anh Tuan 145 pont | 17. hely | Maugli | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Csurka András | Jordán Panka Herczeg György Farkas Angéla 145 pont | 17. hely | ZSENI-PALÁNTÁK | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Thurn Emese | Tóth Bence Hullán Bori László Nóra 145 pont | 19. hely | Artúr király és a kerekasztal matematikusai | Kőbányai Keresztury Dezső Általános Iskola | Budapest X. Bartók Alex | Kiss Bendegúz Szabó Bence Volk János 142 pont | 19. hely | Laborpatkányok | Bem József Általános Iskola | Budapest X. Dudás István | Gajzágó József Ohári Pál Vetró Levente 142 pont | 21. hely | Minimalizált maximalisták | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Farkas Zsolt | Kinics Bálint Gutman Gergő Kovács Ákos Bese 140 pont | 22. hely | Szupernégyes | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Komjáthi Dávid | Blaskó Balázs Sőre-Vértessy Zsombor Varga Csaba 140 pont | 23. hely | Atomok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Baumann Máté | Horváth Ákos Horváth Gábor Levente Nguyen Dániel Cuong 140 pont | 24. hely | Lánymatek | Bornemisza Péter Gimnázium és Ált. Isk. | Budapest X. Bartha-Tóth Hanna | Eberhardt Júlia Györkös Lilla Mondovics Zorka 139 pont | 25. hely | Brumi | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Barabás Villő | Molnár-Vanyó Lili Mező Anna Gréta Tóth Lara 136 pont | 26. hely | Matematikus baglyok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Póra Alexandra | Piros Réka Varga Enikő Oláh Szonja 136 pont | 27. hely | Négyen a győzelemért | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Kaprinay Rebeka | Sándor Zsófia Sajósi Noémi Laczkó Márton 135 pont | 28. hely | Matekbocsok | Bornemisza Péter Gimnázium és Ált. Isk. | Budapest X. Csaba Győző | Kürti Benjámin Mészáros Péter Simon Salamon 135 pont | 28. hely | Vulkán | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Barna Benedek László | Kelemen Péter Vavrinecz Péter Kökény Levente 135 pont | 30. hely | Okostojások | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Bui Kevin | Dianovszky Zalán Fritsch Zsuzsanna Kósa Kitti 133 pont | 30. hely | Szuperlányok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Haviár Laura | Szénich Laura Dobai Fanni Bogdán Adrienn 133 pont | 30. hely | Töprengő fejtörők | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Antal Bálint | Bereczki Levente Gáspár András Rátonyi Dániel 133 pont | 33. hely | Matek királyok | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XIV. Czirkelbach Melinda | Fülöp Ferenc Garabics Bálint Manczák Zalán 132 pont | 34. hely | "Agymenők" | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. László Bálint | Ágh Barnabás Szilágyi Arnold Váczi Levente 132 pont | 35. hely | Sirkán | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Illés Balázs | Réz Blanka Rédei Márton Kelemen Bendegúz 131 pont | 36. hely | Narancsos csoki | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Árva Janka | Brunner Hanna Gyárfás Viktória Fekete Léna 129 pont | 37. hely | Kismatekosok | Bornemisza Péter Gimnázium és Ált. Isk. | Budapest X. Göndör Dávid | Göndör Olivér Heiny Richárd Kovács Barnabás 128 pont | 37. hely | Villámagyú tudorok | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Csolti Ákos Csaba | Dárday Náda Antónia Hegyi Vilmos Kázmér Sztanojev Flóra 128 pont | 39. hely | Agyas Négyes | Németh Imre Általános Iskola | Budapest XIV. Gombár Dóra | Rahner Anna Sándor Merse Susnyák Levente 127 pont | 40. hely | Lóti-futi | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Németh Domonkos | Ispánki Máté Csermely András - 126 pont | 41. hely | Einsteinek | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Stern Hanna | Dóczi Csenge Farkas Bianka Poór Bence 125 pont | 41. hely | Ügyesek | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Babos Flóra | Gyurkó Péter Keczeli Károly Vas Bence 125 pont | 43. hely | Gyorseszű Gepárdok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Hiezl Balázs | Kocsis András Vince László Márk Sándor Ónodi-Kiss Viktor 125 pont | 44. hely | Egyenesek | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Draskóczi Bora | Nagy-Márton Nóra Bosits Glória Virágh Lilla 124 pont | 45. hely | Baglyok | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Deák Bálint Péter | Domány Alexandra Horváth Tamara Tícia Molnár Michelle 124 pont | 46. hely | Matekcsillagok | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Czurkó Gergely Ferenc | Karátson Hanna Vidits Bálint Gergely Zhang Yu Jie 124 pont | 47. hely | Észkerék | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Dobos Áron | Kónya Zsófia Ökrös Olivér Paulovits Szabolcs 123 pont | 48. hely | Számkirálynők | Németh Imre Általános Iskola | Budapest XIV. Hajas Lili | Németh Andrea Quittner Dóra Varga Eszter 119 pont | 49. hely | Gold Dragon | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Boros Gergely | Juhász Szabolcs Kiss Gellért Patrik Póka Vince 119 pont | 50. hely | Arany agyak | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Ngo Trinh Lam Anh | Nguyen Le Quynh Mai Oláh-Földes Andrea Pozsár Bernadett 119 pont | 51. hely | Bolyai Királyok | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Antal Áron | Bartkó Zalán Dunay Máté Gyöngyössy György 118 pont | 51. hely | Iron man | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Hambardzumyan Arshak | Antal Fanni Miczki Jázmin Furia Brando 118 pont | 53. hely | Mini Einsteinek | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Csordás Bence | Farkas Milán Kirsch Ádám Kránicz Bence 116 pont | 54. hely | Havasi gyopár | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Berta Zsófia | Krajnik Virág Zudor Brigitta - 115 pont | 55. hely | Villámszámolók | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Hunyor Dániel | Kristóf Bálint Simon Kristóf Somody Soma 115 pont | 56. hely | Eszesek | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Simsa Lilla | Ligeti Eszter Hilzinger Leonard Borsi Anna 115 pont | 57. hely | Okoskák | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. De Marcos- Szigeti Paula | Ormai Anna Somos Dóra Tóth Zoltán 114 pont | 58. hely | Tökmag agyalók | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Kalina Rozi | Mohácsi Abigél Szigeti Csenge Szűcs Lili 114 pont | 59. hely | Rubik kocka mesterek | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Kovács Luca Ajna | Nagybalsi Máté Sápi Dorottya Jázmin Molnár Balázs 114 pont | 60. hely | Matek4-es | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Kanyó Petra | Rugási Dorka Kele Anna Masicza Márk 113 pont | 61. hely | Matekosok | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Makai Levente | László Ákos Bencz Eszter Rozsovits Johanna 112 pont | 61. hely | Számológép | Németh Imre Általános Iskola | Budapest XIV. Grosswald Vilmos | Hajas Ádám Tóth Roland Zólyomi László 112 pont | 63. hely | Tökfej Mókusok | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Ádám Júlia | Pál Emma Szőke Lili Varga Zita 111 pont | 64. hely | Plusz-minusz | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Nagy Kornél | Kovács-Fejes Luca Petres Kata Vichnalek Dávid 109 pont | 65. hely | Egy meg egy | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Nagy Ádám | Papavramidis Konstantinos Sugatagi Mátyás Vághy Lőrinc 108 pont | 66. hely | Egyszer egy | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Kapitány Márton | Riesz Olivér Schedl Bernát Ulicsák Miklós 108 pont | 67. hely | Szuperbusz | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Szöllősi Olivér | Selmeci Réka Hrabovszky-Veres Emil - 104 pont | 68. hely | Nagyokos | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Gömöri András | Gulyás Bernát Poós Betti - 103 pont | 69. hely | Végtelenek | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Csabai Gergely | Kákóczki Ádám Virágh Bence Veczel Zsombor 103 pont | 70. hely | Matekzsenik | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Kickinger Zsófia | Kónya Panna Fehér Bálint Rechnitzer Réka 102 pont | 71. hely | "Számkirály" | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Rácz Csilla | Wégner Mex Merkli Valér Godó László 102 pont | 72. hely | Fantasztikus Négyes | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Demeter Tamara | Kovács Laura Lili Szabó Anna Júlia Thüringer Stefánia 101 pont | 73. hely | HVBSZ | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Hintalan Cili | Engi Blanka Szabó Anna Zsófia Vince Anna 100 pont | 74. hely | Szellemes számolók | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Albert-Tóth Adél | Czangár Pálma Nagy Tamás Török Zsombor 100 pont | 75. hely | Megbőlszoroszt | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Városi Nadin | Máyer Szonja Veilinger Olivia Rechnitzer Adam 96 pont | 76. hely | SMILEY | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Takács Eszter Flóra | Tabajdi Zsombor Boldizsár Nguyen Viktor Man Fain Mercédesz 96 pont | 77. hely | Frenetikus okos Törpillák | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Rimaszécsi Laura | Bolyóczki Zsófia Eperjesi Kata Batai Zsanett 95 pont | 78. hely | Agymenők | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Ambruszter Flóra | Ispánki Eszter Hankó Dominik Török Anita 94 pont | 79. hely | Eszes Baglyok | Kőbányai Keresztury Dezső Általános Iskola | Budapest X. Boros Viktória | Hidasi Kincső Ozsváth Réka Varhol Vivien 91 pont | 80. hely | Szuper matekosok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Kézdi Arnold | Ferenczi Zsolt Koller-Kacimbarisz Achilleas Márton Szilárd 90 pont | 81. hely | Csintalan matekosok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Gyenis Petra | Miklós Villő Miskédi Szofi Szőllősi Szonja 89 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matekozoo | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Durmics-Fall Dávid | Farkas Izabella Taylor Sol Nadia Tran Thu Ha 162 pont | 2. hely | Derékszögek | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Paulovits Barnabás | Reviczky Tamás Sólyom Barna Zakor Zsombor 151 pont | 3. hely | Spiederman | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Gazdik Dániel | Kovács Tamás N. Szabó Dávid Tóth Gergely 149 pont | 4. hely | Kétszer 2 az 5 | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Borza Borbála | Lazúr Zsófia Nagy Hanna Németh Anikó 147 pont | 5. hely | Fekete Bárányok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Borszukovszki Márton | Csabai Balázs Pápay Benedek Pintér Levente 145 pont | 6. hely | Bolyai Banánok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Kercsó-Molnár Anita | Lengyel Balázs Le Thuy Duong Turner Lili 141 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tigrisek | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Golden Dorka | Hernyes Botond Jagos Péter Varga Norbert 139 pont | 7. hely | Tök a négyzeten | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Bartyuk Lili | Kovács Marcell K. Szabó Dániel Rubint Gergő 139 pont | 9. hely | Négyzetgyökök | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Acsády Zsófia | Békási Zsolt Cernov Noa Sára Herskovits Dávid 134 pont | 10. hely | Maths Team | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Budavári Boglárka Panna | Baricz Balázs Takács Zalán Sipos Máté 130 pont | 11. hely | A legbátrabbak | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Major Zsófia | Lengyel Petra Czaha Gréta Sajtos Judit 124 pont | 11. hely | Micky egerek | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Érseki Áron | Nagy Marcell Nwokeji Celine Emília Ómolnár Nelli Nella 124 pont | 13. hely | Agyas bagázs | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Eperjesi Róza | Horváth Flóra Janka Kádár Vera Eszter Zsíros Anna 123 pont | 14. hely | Egy meg egy az négy | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Darvas Gábor | Szabó P Benedek Siba Gergely Kozma Szabolcs 123 pont | 14. hely | SOS | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Berdinszaia Sófia | Forrai Sára Kovács Laura Grenczer Flóra 123 pont | 16. hely | Okos-sok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Homoki Gergely | Lantos Vendel Szabó Roland Román Bernadett 122 pont | 17. hely | Számoló guruk | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Farkas Éva | Nemesfalvi Nelli Pozsár Anna Spiller Tiziana 121 pont | 18. hely | Eszes négyes | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Bartal Csenge | Csányi Melinda Gonda Zsófia Wittich Anna 120 pont | 19. hely | Matek Zsenik | Németh Imre Általános Iskola | Budapest XIV. Gerencsér Eszter | Kovács Domokos Verseghi-Nagy Mátyás Vörös Tímea 118 pont | 20. hely | Eszesek | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Antalffy Marcell | Lovász Balázs Mádai Márk Milán Szabó Ádám 118 pont | 21. hely | Matek bulis oldala | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Szenczi Bence | Makay Bátor Ho Hai Thang Zováth Fanni 117 pont | 22. hely | Számászok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Novák Domonkos | Nguyen Hoang Hai Phan Viet Huy Száday Gergely József 115 pont | 23. hely | Mathbox | Bornemisza Péter Gimnázium és Ált. Isk. | Budapest X. Ceglédi Jázon | Eggendorfer Dániel Kardos Benedek Keresztes Jonatán 114 pont | 24. hely | Matematom | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Báldy Dorottya | Szemlér Veronika Berkessy Réka Székely Anna 114 pont | 25. hely | Piramisok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Csépke Hanna | Komonyi Ágnes Papp Réka - 112 pont | 26. hely | Négy szerencsemalacka | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Knollmajer Bálint | Obsina Gergő Poluczik Csongor Mészáros Emma 111 pont | 26. hely | Összeadás | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Czirják Csaba | Lovászi Csongor Mayer Csilla Rácz Bojta 111 pont | 28. hely | Észbombák | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Szandányi Ivett | Havi Diána Novák Emese - 111 pont | 29. hely | Ászok63 | Németh Imre Általános Iskola | Budapest XIV. Boroznaki Bence | Lajos Dénes Sábli Márton Urbán Gergely 110 pont | 30. hely | Matekos négyes | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Bagu Bálint | Felső Dávid Fodor Attila Ruzicska Péter 110 pont | 31. hely | Videománia | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Cserháti Lilla | Márton Alexandra Müller Vivien Ormos Lilla 108 pont | 32. hely | Számnégyes | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Kozsán Balázs | Nabilek Péter Pálinkás Balázs Varga Örs 105 pont | 33. hely | Matek angyalok | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Cserkuti Petra | Szél Sarolta Vágó Lilla - 104 pont | 34. hely | Okos hármas | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Csíkos Bence | Hegedűs Dávid Szaniszló Dávid Marsalkó Áron 102 pont | 35. hely | X-manók | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Pikó Benedek | Ivanov Péter Killik László Mozolai Brúnó 100 pont | 36. hely | Sasok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Varga Dóra | Mazács Levente Misinszki Tamás Szabó Dániel 99 pont | 37. hely | Huszonegyedikszázad | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Kemény Márk | Kovács Donát Sárközy Benjámin Zsótér Balázs 98 pont | 38. hely | MateKosok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Boór András | Bőhm Dániel Jakab Ványi András Benjámin Wundrlich Ábris 98 pont | 39. hely | Franciadrazsé | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Földi-Kiss Csenge | Scheidl Emma Török Villő Urmai Blanka 97 pont | 40. hely | Verhetetlenek 3.0 | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Bánhegyi Balázs | Jaksics Péter Tamás László Tóth Viktória 95 pont | 41. hely | Viszlát számológép | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Juhász Balázs | Knapp Vilmos Kovács Kornél Weinwurm Márton 94 pont | 42. hely | Észlények | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Kállay Simon | Tóth Erik Pető Dávid Szentirmai Áron 94 pont | 42. hely | Matetikusok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Stiblár Melinda | Bánszki Boglárka Ngoyen Mai Anh Kondorosi Nóra 94 pont | 44. hely | Maths Fox | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Stéber Mihály | Németh Mónika Németh Zsófia Ács Boglárka 94 pont | 45. hely | Fekete párducok | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Fürjes Gréta | Bodor Norbert Erdős Milán - 90 pont | 46. hely | Dobókockák | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Lambing Martin | Samu Zoltán László Beáta Németh Csilla 90 pont | 47. hely | Számtanosok | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Bakonyi Máté | Egresi Márk Gazdag Botond Lenkey Gyöngyvér Julianna 90 pont | 48. hely | Csupalány | Bornemisza Péter Gimnázium és Ált. Isk. | Budapest X. Balog Zsóka | Kálmán Eszter Móricz Nádja Schneider Korina 89 pont | 49. hely | Hajrá lányok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Tidrencee Hanna | Gattyán Eszter Stahl Sára Komár Lili 89 pont | 49. hely | Villámagyak | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Gábor Norbert | Wolfram Kristóf Jordán Antal Zsombor Hégete Bálint 89 pont | 51. hely | IQ-0 | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Kozári Norman | Mihályi Bálint Rolkó Bence Schneemajer Máté 89 pont | 51. hely | Ravasz rókák 3 | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XIV. Nádasdi Péter | Szabó Flóra Szekeres Ábel Ulrich Nándor 89 pont | 53. hely | MOLYMATEK | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Viczai Péter Milán | Thurn Botond Kurucz Ádám Fábián Csaba 88 pont | 54. hely | Menő Matek Manók | Németh Imre Általános Iskola | Budapest XIV. Kirstein Márta | Gyulai Anna Tarpai Liza Kovács Gábor 88 pont | 55. hely | Bolyai ászok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Répás Márton | Pikó Balázs Cesarczyk Olivér Frányó Csanád 87 pont | 56. hely | Hajrá fiúk | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Takács András | Zsömbölyi Levente Kincses Kristóf Veres Kristóf 86 pont | 57. hely | Szupernégyes | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bárányos Petra | Pleszkáts Áron Tegzes Anna Orosz Dániel 85 pont | 58. hely | AGYAFÚRTAK | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Virág Réka | Hortobágyi Eszter Forrai Jázmin Zehmisch Noel Lénárd 85 pont | 58. hely | Négyszögletű dobókockák | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Erdei Hanna | Deres Johanna Halmai Anna Izsó András 85 pont | 60. hely | Csúcsszögek | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Binder Beatrix | Kiss Bálint Szekendy Flóra Illés Petra 83 pont | 61. hely | Franciakrémes-négyes | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Fejérvári Luca | Fervágner Hanna Krakovszki Nóra Szabó Kira 82 pont | 62. hely | Kockák | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Hankó Bálint | Kadlec Tamás Orosházi Annamária Szabó Máté 80 pont | 62. hely | Mester MC | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Buza Soma | Csók Hunor Siraky Barnabás Bolya Benjamin 80 pont | 64. hely | Számológép | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Tomin Orsolya | Peisz Dorina Szabó Noémi Albert Katalin 80 pont | 65. hely | Királyi számok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bodó Blanka | Miczki Marcell Kocsis Izabell Bui Xuan Bao 79 pont | 66. hely | Menő Manók | Kőbányai Keresztury Dezső Általános Iskola | Budapest X. Teknős Bence | Meluzsin Diána Fige László Haller Ádám 77 pont | 67. hely | Konvexek | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Herczku Teó | Kállai Péter Payne Dávid Papp Marcell 74 pont | 68. hely | Matekkirály | Kőbányai Keresztury Dezső Általános Iskola | Budapest X. Frankó Gergely | Imre Bálint Tóth Zalán Paládi Bence 72 pont | 69. hely | Szuperbogyók | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Jakab Júlia | Hegedüs Rita Kertai Enikő Lengyel Virág 68 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szorzótábla | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Erdős Péter | Fülöp Sára Omoragbon Lili Schenk Anna 183 pont | 1. hely | döntős Tsapat | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Győrfi Dániel | Király Anna Seres Dániel Szalai Liza 183 pont | 3. hely | Hupikék törpikék | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Gasparics Kata | Nguyen Mi Lan Szabó Gyula Máté Tóth-Rohonyi Iván 172 pont | 4. hely | Dóra a felfedező hiper-über-szuper kutatócsapata | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Kovács Boldizsár | Nagy Kristóf Csanád Várkonyi Zalán Vilmos Vitai Simon 169 pont | 5. hely | Gyilkos bálnák | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bukovácz Dóra | Farkas Boglárka Pecze Noémi Marcz Anna 163 pont | 6. hely | 2x2 néha 5 | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Gróh Dániel | Jókay Benedek Kovács Dóra Napsugár Varga Bálint 159 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyerő négyes | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Gedeon Anna | Gedeon Áron Elek Péter Mozer Jolán 156 pont | 7. hely | Pípandák | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Fröhlich Dóra | Szénás Anna Vadász Zsófia Vanderer Hajnalka 156 pont | 9. hely | Oroszlánok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Chen Shi Qi | Péntek Endre Baumann Attila Burányi Balázs 153 pont | 10. hely | Nem tudom milyen | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bata Álmos | Gerő Botond Tiszay Dávid Szabó Kornél 148 pont | 10. hely | Teambauxit | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Arató Erik | Giap Phuong Quynh Kulcsár Boglárka Lakatos Gergely 148 pont | 10. hely | Zsern | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Becskei Zsófia | Hanser Emma Németh Nanda Péntek Réka 148 pont | 13. hely | Arany kockák | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Verba Júlia | Erdész Barnabás Nguyen Le Huyen Anh Kiss Botond 145 pont | 14. hely | Nagymenő matekosok | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Béres Botond | Poós Dániel Suszter Nóra Tari Csenge 145 pont | 15. hely | Szamárfül | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Dóczi Maja | Dömötör Hanna Nguyen Bich Diep Nguyen Phan Binh 144 pont | 16. hely | Kaktusz | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Polyik Márton | Zaka Dániel Jákri András Torday Szabó Gergely 143 pont | 17. hely | Kristóf és a mókuslányok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Fóti Neszta | Killin Beáta Kórodi Kristóf Neuhauser Lilla 142 pont | 18. hely | Konkávok | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Kulcsár Péter | Kussa Richárd Kovács Ödön Szabó Marcell 141 pont | 18. hely | Négy Kis Gauss | Németh Imre Általános Iskola | Budapest XIV. Galgóczi Martin | Nagy Mátyás Nguyen Duc Son Varga Marcell 141 pont | 20. hely | Alfa-Béták | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XIV. Kiss György | Tóth Bence Trenka Jusztin Szakáll Ákos 140 pont | 21. hely | Hétszűnyű Kapanyányimonyókok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Páli Vanessza | Mátyus Eliza Mátyus Gréta Pákozdi Kata 140 pont | 22. hely | Jókaisokkk | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XIV. Kollár Árpád | Rácz Róbert Rein Frigyes Szekeres Dáriusz 137 pont | 23. hely | Robotzsenik | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Fritsch László Erik | Hain Son Anh Nguyen Hai Anh Nguyen Zsófia 137 pont | 24. hely | Szám Ászok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Szolnoki Balázs | Iszak Máté Jankó Gergely Valachi Samu 136 pont | 25. hely | MateKecske | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Bálint Martin Attila | Erbszt Dávid Győrfi Bálint Schőn Márk Attila 135 pont | 26. hely | Alfabétagamma | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Nemes Marcell | Orcifalvi Ákos Somogyi András - 135 pont | 27. hely | Panna és a büdibogarak | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Komáromi Panna | Nagymengyi Réka Sebők Natasa Urbán Luca 134 pont | 28. hely | Matekország Királyai | Németh Imre Általános Iskola | Budapest XIV. Filep Krisztián | Király Pál Kovács Benedek Ottlik Benedek 133 pont | 29. hely | 2ab | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Skach Viktória | Szojka Hanna Tóth Eszter - 132 pont | 30. hely | Fantasztikus 4-es | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Antal Bálint | Bartkó Levente Kormos Ákos Szőke Balambér 132 pont | 31. hely | Sünik az űrben | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Kovács Maja | Csánki Lilla Gaál Dorottya Kónya Bernadett 132 pont | 32. hely | Dugóhúzó | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Do Márk Dung | Sipos Boldizsár Szarka Bence - 131 pont | 33. hely | Hugácsáká matekosok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Prácser Adél | Madár Kata Luu Bao Anh Kullai Adél 131 pont | 34. hely | Töcske | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Dunay András | Kőrös Vendel Lengyel Balázs Tóth Norbert 129 pont | 35. hely | Kockabagoly | Kőbányai Keresztury Dezső Általános Iskola | Budapest X. Lovas Eszter | Kovács Laura Polgár Dániel Sütő Attila 128 pont | 36. hely | KockÁSZOK | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Tisza Gergő | Szaniszló Csongor Vallyon István Gergely Pál 123 pont | 37. hely | 1*1=3 | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Gombos Gergő | Papp Luca Csákány Áron Budaházy Benedek 121 pont | 38. hely | Lök5tek | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Gönczi Levente | Hellner Dániel Hansági Sarolta Dobai Dóra 121 pont | 39. hely | CZVV | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Czirják Áron | Varga Ákos Pál Vida Sára Kovács Eszter 117 pont | 39. hely | Manguszták | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Kolonics András | Madács Imre Mundweil Zsolt Sánth Zoltán 117 pont | 41. hely | LáMatek | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Gödöny Krisztián | Keleti Domonkos Szilágyi Marcell - 116 pont | 42. hely | Bizonytalanok | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Fabini Kinga | Gábor Luca Gyöngyösi Sára Sávos Dorottya 116 pont | 43. hely | Hányószacskó | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Gál Gábor | Gilly Kristóf Szűts Emese Markos Laura 113 pont | 44. hely | Törhetetlen törtek | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Hámori Flóra | Konya Boglárka Kóródi Laura Nyitrai Lilla 111 pont | 45. hely | Príma prímek | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Ruszin Romina | Ballai Anna Ballai Emma Benedetti Flóra 110 pont | 45. hely | Wasserkucuk | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Bejczy Veronika Hanna | Jurenka Csenge Lili Sáránszki Anna Éva Turi Hanna Alma 110 pont | 47. hely | Számoló gumikacsák | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Fatsar Sára | Ürmössy Dorottya Juhász Tamara Gábeli Rebeka 109 pont | 48. hely | Dani Angyalai | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Lukácsi Angéla | Permizsák Maja Simon Alexa Egri Dániel 109 pont | 49. hely | Matekmaffia | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Földvári Lilla | Ötvös Nádja Szlávik Veronika Tóth Gyöngyvér 108 pont | 50. hely | Számológép | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Pomlényi Fanni | Gombás András Bagdi Bence Molnár Réka 107 pont | 51. hely | Egy kád borsófőzelék | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Berek András | Máthé Ferenc Német Konrád - 104 pont | 52. hely | Máté Ördögei | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Szücs Zsuzsanna | Bálint Emőke Kismihály Máté Kovács Tamara 103 pont | 53. hely | Bumeráng | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Csikós Bálint | Hapeman Zoltán Liszkai Terézia Szalai Zsolt 101 pont | 53. hely | Mathboys | Bornemisza Péter Gimnázium és Ált. Isk. | Budapest X. Bók Bálint | Keresztes Sámuel Rátosi Balázs Uhlik Bálint 101 pont | 55. hely | Matekmanók | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Albert Viktória | Aranyosi Regina Fazakas Dóra Széplaki Sára 101 pont | 56. hely | Észkombájnok | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Körömi Jázmin | Purman Kata Hilzinger Benedikt Turay Balázs 101 pont | 57. hely | Négyzetgyökerek | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Miskédi Milán | Somkúti Csongor Somogyi Marcell Vörös Zalán 100 pont | 58. hely | Skorpiók | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Nagy Jázmin | Hu Shi Yun Péter Szabó Dorina Szika Krisztián 93 pont | 59. hely | Tigrisek | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Bulcsu Levente | Farkas Máté Janda Zsófia Bönde Tünde 91 pont | 60. hely | Számhúzók | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Szabó Zsófi | Molnár Marcell Kövesdi Luca - 91 pont | 61. hely | Matekkecskék | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Gál Norbert | Nemes Kristóf Oláh László Primecz-Munkácsy Lőrinc 88 pont | 62. hely | Számozók | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Farkas Rajmund | Nedeczky Kristóf Kovács Ákos Firisz Dominik 85 pont | 63. hely | Okos mate kosok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Endrődy Petra | Honti Luca K. Szabó Zsófia Tuskó Dóra 84 pont | 64. hely | Matekkör | Bornemisza Péter Gimnázium és Ált. Isk. | Budapest X. Fehér Jana | Kiács Dorina Kovács Máté Mondovics Dana 83 pont | 65. hely | Sajt | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Spasic Fábián | Kovács Lóránt Koltai Dominik - 74 pont | 66. hely | Számgyilkosok | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Lisztes Vince | Ormos Gergő Sziva Maja Ványa Petra 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Mate-kosok | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XIV. Budai Botond | György Márk Orosi Ferenc Radenhausen Richard 137 pont | 2. hely | Golden Eagles | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Kereszturi Bálint | Laki Dániel Nguyen Xuan Dung Ye Jia Hu Csaba 132 pont | 3. hely | Okos7ek | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Cserháti Ákos | Fülöp Richárd Gréczi Zsófia Müller Helga 123 pont | 4. hely | Mi | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Csépán Petra | Gáspár Dániel Renner Katalin - 115 pont | 5. hely | Szoroz6 | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bányász Márton | Csolti Réka Gazdik Noémi Koleszár Mihály 115 pont | 6. hely | Agyas Pasasok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Bagotai Tamás | Jelen Bálint Kelemen Dániel Vass Bence 114 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | A négyek társasága | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bulman Vencel | Garai Donát Kiss Marcell Birinyi András 112 pont | 8. hely | Piros Pockok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Molnár Fanni | Sarac Rachel Szitka Orsolya Sztollár Mercédesz 106 pont | 9. hely | Négyelem | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Doud Tamás | Faniszló Marcell Horváth Olivér Sándor Kristóf 102 pont | 10. hely | Egyenletlenek | Kőbányai Széchenyi István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest X. Bánkuti Péter | Bege Márton Kertész Dániel Kulcsár Gergely 97 pont | 11. hely | Életünk értelme | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Bognár Zsombor | Béres Noémi Bakro Leila Barátki Attila 96 pont | 11. hely | Négyzetszámok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Ho Thu Phuong Mónika | Erős Mózes Kozma Attila Dorogi Dóra 96 pont | 11. hely | Recip Róka | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Czifrus Hanna | Gulyás Lilla Soós Anita Turi Niki 96 pont | 14. hely | 3 a négyzeten | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Kovács Mónika | Boros Éva Pedone Sofia - 94 pont | 15. hely | Nyerő négyes | Kőbányai Keresztury Dezső Általános Iskola | Budapest X. Bartók Patrik | Laurenczy Lilla Dóra Lili Mohácsi Márk 93 pont | 15. hely | Szomorú szamurájok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Lillik Zita | Pongrácz Samu Tóth Panna Vlahosz Eleni 93 pont | 17. hely | Minizsenik | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Mészáros Hajnal | Gyoroki Ildikó Mesz Júlia Szekeres Maja 91 pont | 18. hely | Elfelejtettük | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Zsarnai Marina | Ternai Zsófia Kelemen Kata Máró Anikó 91 pont | 19. hely | Tematematika | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bárányos Donát | Haffner Ádám Juhász Bence Koltai Péter 90 pont | 20. hely | Bringóhintózómasniscsajok | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Fehérvári Flóra | Jablonkay Luca Lázár Anna Vörös Sára 89 pont | 21. hely | Három néha több | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Trönnberg-Révai Kristian | Grenczer Máté Simon Jakab - 86 pont | 22. hely | Kettőegészhatésféltized | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Balla Keve | Folytán Márk Méhész Balázs Nagy Bence 84 pont | 23. hely | Géniuszok | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Dóbé Emese | Krakovszki Dávid Opauszki Hanna Tilly Ádám 82 pont | 24. hely | Hátsólépcső | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Báder Péter | Mohácsi Marcell Varga Bercel - 81 pont | 25. hely | Okosok | Bornemisza Péter Gimnázium és Ált. Isk. | Budapest X. Nagy Kristóf | Pásztor Máté Schneider Péter Srotis Dominik 80 pont | 26. hely | Acsapat | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. B. Nagy Péter | Tari Melinda Bősz Márton Wenner Bálint 79 pont | 27. hely | Társszögek | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Pál Bertold | Szunács Martin Szatmári Dávid Fucskó Adorján 78 pont | 28. hely | bszerbazbnégyzet | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Folkmayer Szabolcs | Forgács Bianka Kraivich Petra Szekendy Pálma 77 pont | 29. hely | Sasok | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Farkas Ádám | Huang Mingchen Viktor Szabó Domonkos Tóth Benedek 77 pont | 30. hely | Anonymus | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Borsos Alíz | Fehér Angéla Krempaszky Panna Ulicsák Eszter 75 pont | 31. hely | Agytekervények | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Dankovics Dorina | Csada Lili Lebedovszkij Sophie Sáska Sándor 74 pont | 31. hely | Csillámláma | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Asztalos Eszter | Babos Dóra Györfi Orsolya Somlyai Katalin 74 pont | 33. hely | Banános fiúk | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Bognár Nándor | Kardos Márton Katona Benjámin Szabó Kristóf 64 pont | 34. hely | Normálalakok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Varga Dávid | Péter Bence Dénes Kristóf Spiller Emilio 60 pont | 35. hely | Rassputyin | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Horváth Barnabás | Kékesy Tamás Páczelt Ákos - 59 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Cuki matekpingvinek | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Kövér Blanka | Teleki Borbála Tihanyi Sára Zsófia Szinai Hanna Helena 169 pont | 2. hely | Exponenciális egerek | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Do Hoang Anh | Földes András Máthé Kristóf Nguyen Thac Bach 156 pont | 3. hely | Lakatlan SZIG-et | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Baczó Domonkos | Bakurecz Ádám Fischer Balázs Gyulai Marcell 155 pont | 4. hely | Tőzsdecápák | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Nagy Gábor Olivér | Páczai Milán Zoltán Páczai Panna Ujházy Noémi Mária 151 pont | 5. hely | Maths Ops | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Hadházy Áron | Kovács Tibor Motyovszki András Veibli-Magyari Kristóf 148 pont | 6. hely | MateKacsa | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Nguyen Zsófia Ly | Terjék Ágota Széles Borbála Vamper Laura Dea 147 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyugalom, Dancsó Péter megengedte | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Dömötör Máté | Papp Balázs Papp Gábor Bence Turi Gergely 144 pont | 8. hely | Detti és a sötétek | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Bakos Bernadett Anna | Bolgár Zsófia Győrfi Sára Zhang Yixuan 142 pont | 9. hely | Analfabéták | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Makai Márkó | Obiekwe Mike Szőcs Ákos Zulauf Richárd 139 pont | 9. hely | Ez a nevünk | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Csonka Marcell | Hörömpöli János Richárd Klapper Zsombor Le Ngoc Thai 139 pont | 11. hely | Öthengeres csatamalac | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Buzafalvy Dénes | Győri Jonatán Kevin Misley Zoltán Bánhidi Laura 139 pont | 12. hely | Pityókák | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Májer Zsófia | Tardos Tamara Pozsgay Domonkos Silling Dániel 138 pont | 13. hely | Matekockák | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Domschitz András | Fehér Tamás Nagy Czirok Csaba Réthy Benedek 136 pont | 14. hely | Feliscsút, leiscsút | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Diczházi András | Hatfaludi Péter Timár Ármin Urbán Tamás 133 pont | 14. hely | Tulipánok | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Csönge Katalin | Op Den Kelder Júlia Pócz Eszter Rideg Veronika 133 pont | 16. hely | Matematikai képtelenség | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Novák Benedek | Sebestyén Botond Wolf Sára Zsíros Máté 128 pont | 17. hely | RáZiAnRó | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Almási Anna Dóra | Fábián Rózsa Boróka Kiss Ráhel Csenge Nagy Zita Olívia 126 pont | 18. hely | Istvános szellem | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Erdélyi Zsófia | Kállai Attila Peidl Mátyás Tibor Treszler Donát 125 pont | 19. hely | Pí | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Birizdó Ábel | Hoang Gergő Chi Mikó Bernát Szittya Dániel 123 pont | 20. hely | System International | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Bukta Ádám Imre | Kapsa Marcell Kötő Bence Pordán Barnabás 122 pont | 21. hely | Fluxuskondenzátor | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Karumidze Anna | Kis Levente Koncz Gergő Racskó Bence Barnabás 122 pont | 22. hely | Kockás Eprek | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Horváth Levente | Köbli Anna Kuklis Hanna Yao Ye He 121 pont | 22. hely | Vörösingesek | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Csépke Flóra | Csermely Blanka Gyenes Lídia Erdélyi Zsófia 121 pont | 24. hely | Még most is gondolkozunk egy jó csapatnéven... | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Borszukovszki Mirkó | Hrivnák András Márk Schnábel Gergely Semmelweis Dániel 121 pont | 25. hely | Czuky Mókusok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Gőgh Lili | Örkény Bence Simon Zsófia Szabó Sámuel 119 pont | 26. hely | Pinki kék | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Csányi Anna | Kalina Nóra Le Thao Nguyen Nagy Katalin 118 pont | 27. hely | Red Corns | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Erdei Dániel | Máté Richárd Nagy Zsombor Tardi Marcell 115 pont | 28. hely | Maskara | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Reszegi Márton | Szabó Bendegúz Szarvas Balázs Sziklai András 111 pont | 29. hely | Lecsöppenő ketchupevők | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Csengeri Zsanna | Hegedűs Botond Németh Botond Mérey-Kádár Kinga Málna 105 pont | 30. hely | -A | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Kiss Ráhel Renáta | Máté Réka Dorottya Nguyen Florence Patkós Anna Sára 101 pont | 31. hely | Sebestyének | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Jankura Ilka | Juhász Lilian Koncz Sára Zsömböly Zsófia 100 pont | 32. hely | Anonim | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Kaló Zsófia | Noszkó Tamás Solymos Dóra Tiborcz Péter 95 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kell ez az 1000 Ft? | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Budai Mátyás | Gazdik Balázs Polivka Dávid Ujvári András 176 pont | 2. hely | Gyökvonás a négyzeten | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Bajkai Boglárka | Darabos Dávid Huszti-Kis Olivér Nagy Zita 155 pont | 3. hely | Focisták | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Ősz Máté | Pápai Benedek Zilahi Patrik Varga Balázs 149 pont | 3. hely | Nyolcadikosok | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Knollmajer Gergely | Koczkás Martin Fülöp Anna Tácia Krámer Péter 149 pont | 5. hely | Aabc | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Klinger Mária | Knapp Veronika Ulicsák Zsófia Visy Blanka 146 pont | 6. hely | Elfelejtettem mi volt | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Garai Máté | Nagy Berta Hörömpöli Tícia Boros Patrik 144 pont | 6. hely | Gumicukor | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Mozsolits Málna | Kohári Nóra Gulyás Michelle Láng Fruzsina 144 pont | 6. hely | Négyzetgyök IQ | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Osvárt Bence | Sörös Balázs Székeli Ádám Tímári Bálint 144 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
9. hely | 2X2 néha MÁS | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Ádám Mária Rebeka | Moskovits Luca Ságodi Anna Driam Moshe 143 pont | 10. hely | Brékdensz | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XIV. Csurgai Sándor | Keszthelyi Petra Molnár Máté Móricz Áron 142 pont | 11. hely | Einsteinkecskék | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Andrási Zsófia | Szél Stefánia Dobos Ilona Dobos Balázs 140 pont | 12. hely | No name | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Lantos Gothárd | Schmidt Gergő Herkules Márton Ökrös Márton 137 pont | 13. hely | Négyes fogat | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Ofella Kitti | Dálnoki Dávid Varga Szabolcs Szakács Kristóf 133 pont | 14. hely | RóPíK | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Mérges Janka | Sipos Bálint Kláris Dániel Hangácsi Dominik 132 pont | 15. hely | Törzsszámok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Devecser Boglárka | Tamás Balázs Füzes Patrik - 130 pont | 16. hely | Kockák a negyediken | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Borsi Bálint | Mihályi Géza Salamon Donát Vuong Quang Anh 130 pont | 17. hely | Négyen a négyzeten | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Nagy Eszter | Csibi Alexandra Jáger Anett Klaudia Tóth Bernadett 126 pont | 18. hely | Dobókockák | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Varannai Zita | Gönczi Brigitta Hamar Eszter Bolla Beatrix 124 pont | 19. hely | Matekmesterek | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Bágyi Domonkos | Ferencz Márton Juhász Jázmin Tulipán Laura 122 pont | 20. hely | Összetett Lányok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Németh Gréta | Glósz Petra Molnár Jázmin Nagy Polla 115 pont | 21. hely | NyolCAsokk | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Horváth Hanna | Mészáros Viktória Steier Viktória Szabó Réka 113 pont | 22. hely | Bétabéka | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Fazekas Bence | Keskeny Richárd Zeve Krisztián - 112 pont | 23. hely | Gratulálunk | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Mónos Péter | Pentz Ákos Gerő Bence Oláh Barnabás 112 pont | 24. hely | ÉtaThéta | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Szelényi Máté | Egedy Ádám Mészáros Márton - 110 pont | 25. hely | 889-esek | Bornemisza Péter Gimnázium és Ált. Isk. | Budapest X. Györkös Nátán | Móricz Aurél Sarmasági Kende Vracaric Dániel 109 pont | 26. hely | A brigád | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Morvai-Volent Zsanett | Bösztöri Ádám Lelekes Armand Nagy Gergely 106 pont | 27. hely | Armandy | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Gaál Bence | Gábriel Krisztián Suhvasztov Danil Ujvári Benjamin 104 pont | 27. hely | Géniuszok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Bánki Adél | Bánki Zsófia Tarczay Anna - 104 pont | 27. hely | GONDOLKODÓK | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Heizer Dominika Diána | Nagy Kata Panna Schulc Olivér Bakos Bettina 104 pont | 30. hely | A csajok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Capodivento Magdaléna | Hogue Fanni Jánosik Fanni Bujtás Laura 102 pont | 31. hely | Gyökölők | Kőbányai Keresztury Dezső Általános Iskola | Budapest X. Kovács Zsuzsanna | Szmutku Bernadett Papp Gyöngyi Hajzer Attila 101 pont | 32. hely | Kettő meg kettő az öt | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Korom Erik | Németh Bence Pham Nam Trung Szepesi Máté 97 pont | 33. hely | Sunnyogó segédtételek | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Németh Zsófia | Eszterhás Rita Hradszky Boglárka Glücker Réka 97 pont | 34. hely | Gyökteam | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Gáspár Kata | Kecskés Nóra Gárdonyi Lili Bokodi Panna 96 pont | 35. hely | Mathheroes | Bornemisza Péter Gimnázium és Ált. Isk. | Budapest X. Abaházi Ádám | Ceglédi Dávid Longauer András Szűcs Levente 95 pont | 36. hely | Agyasok per kettő | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Bakonyi Ádám | Csighy Adrienn Rapi Luca Torvund Alexander 89 pont | 37. hely | Babamatek | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Fekete Viktória | Kovács Ádám Izsók Dóra Tildy Orsolya 78 pont | 37. hely | Matekmackók | Bornemisza Péter Gimnázium és Ált. Isk. | Budapest X. Bodza Rebeka | Deák Simon Hornicsár Zsófia Németh Violetta 78 pont | 39. hely | Tetraéder | Bornemisza Péter Gimnázium és Ált. Isk. | Budapest X. Csík Szimonetta | Eberhardt Panna Kun Zsófia Mohácsi Bernadett 77 pont | 40. hely | MOHÁK | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Kende Nikoletta | Szarka Patrícia Zöldi Tóth Réka Tóth Dominika 70 pont | 41. hely | Nagyok | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Gáspár András | Gergely Anna László Kristóf Németh Botond 70 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 4szög | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Máté Jakab | Nagy Veronika Reviczky Marcell Weisz Csaba 187 pont | 2. hely | döntős Óicízoprepuszmutnavk-útopalláték | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Horváth Csongor | Keceli-Mészáros Tivadar Kulcsár Gergely Zsigri Bálint 185 pont | 3. hely | Prímhányók | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Hevesi Márton | Jékely Boldizsár Szűcs Leó Vitai Kitti 177 pont | 4. hely | Kérdezd a Palit! | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. K. Szabó Zoltán | Kisgyörgy Olivér Ervin Kocsis Gergő Szücs Pál 173 pont | 5. hely | 4MAT | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Balajti Mária | Czirják Janka Csánki Nóra Taródi Anna 169 pont | 6. hely | István zsoldosai | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Förgeteg Soma | Králusz Tamás Morvay G. Bátor Seregély Máté 158 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Unicorns with Rainbows! | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Bejczy Péter | Gróf Dávid Králik Miklós Patrik-Pirk Domonkos 156 pont | 8. hely | Ultimate nyúl-team | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Gyömbér Péter | Hortobágyi Balázs Mészáros Bence Polyik Péter 155 pont | 9. hely | 1ütt6ók | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Csonka Zsolt | Pór Dániel Stevens Dániel Valent Veronika 151 pont | 10. hely | Dóra és pajtársai | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Dau Quang Phong | Lénárt Márton Maior Mátyás Völgyi Mátyás 150 pont | 11. hely | Csótánypóker | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Lakatos Csenge | Mundweil Melinda Czakó Gréta Török Emese 149 pont | 12. hely | Nem biztos | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Belai Alex | Ligeti Márton Szőke-Milinte Botond Vajda Máté 147 pont | 13. hely | Mór s-re tanít | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Motyovszki Miklós | Nemes Balázs Máté Petróczy Máté Répay Bálint 146 pont | 14. hely | Holnap is tematika | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Czeba Zsolt | Csabai Bendegúz Gupta Sangeet Soós József 145 pont | 15. hely | Bajkeverő Bajnokok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Sápi Lili | Simon Zsófia Tóth Kristóf Vizkeleti Péter 142 pont | 16. hely | Attila és társai | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Kovács Levente | Petrovics Máté Mátyás Rátz Szilárd Szappanos Attila 139 pont | 17. hely | Pattogó pingvinek | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Bölkei Bodza | Horváth Kamilla Tankó Eszter Virág Maja 136 pont | 18. hely | HOMOk | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Bálint Szilárd | Jenei Márton Kovács Benedek Szabó Tamás 133 pont | 19. hely | Sárgák és a Bálint | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Duong Thuy Linh | Le Do Qui Thanh Molnár Bálint Yan Ji Hao 127 pont | 20. hely | 4karú markoló | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Berek Sára | Bundula Klára Holocsi Masa Papp Borbála 120 pont | 21. hely | Dorbála+Chiminh-Dodó | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Gerencsér Dorottya | Hajnal Borbála Nguyen Hong Chiminh Szabó Borbála 107 pont | 22. hely | Emlékezz! | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Erdei Márk | Falvi Péter Hajas Fanni Szalai Luca 103 pont | 23. hely | S.A.P.K.A | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Fábián Anna | Kerekes Anita Miró Anna Trencséni Sára 94 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest XIV. | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Békési Tünde | Budapest XIV. | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Deli Csilla | Budapest XIV. | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Kádár Gabriella | Budapest XIV. | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Simonné Rása Erika | Budapest XIV. | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Burányi Csilla | Budapest XIV. | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Feczkó Márta | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Bárth Balázs | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Farkasházi Csilla | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Győrffy Magdolna | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Győrfi Ágnes | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Hegyi Györgyné | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Marcsek Gábor | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Morvai Éva | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Pap Anna | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Paulovits Ferenc | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Török László | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Vad Szilvia | Budapest XIV. | Herman Ottó Általános Iskola | Dr Kissné Stekler Éva | Budapest XIV. | Herman Ottó Általános Iskola | Medveczky Mária | Budapest XIV. | Herman Ottó Általános Iskola | Németh Gáborné | Budapest XIV. | Herman Ottó Általános Iskola | Szabó Ágnes | Budapest XIV. | Herman Ottó Általános Iskola | Szántó Zsuzsanna | Budapest XIV. | Jókai Mór Általános Iskola | Wéber Krisztina | Budapest XIV. | Kaffka Margit Általános Iskola | Borosné Czopf Zsuzsanna | Budapest XIV. | Móra Ferenc Általános Iskola | Tóth Eszter | Budapest XIV. | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Losonczi Julianna | Budapest XIV. | Németh Imre Általános Iskola | Szőke Zita | Budapest XIV. | Szent István Gimnázium | Kovács Péter | Budapest XIV. | Szent István Gimnázium | Magyar Zsolt | Budapest XIV. | Szent István Gimnázium | Molnár-Sáska Ildikó | Budapest XIV. | Szent István Gimnázium | Tamás Beáta | Budapest XIV. | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Juhászné Kacsi Viktória | Budapest XIV. | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Kazinczy Erika | Budapest XIV. | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Kocsisné Nánai Tünde | Budapest XIV. | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Szabó Mária Magdolna | Budapest XIV. | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Turányi Zsuzsanna | Budapest XIV. | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Köviné Nagy Ildikó | Budapest XIV. | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Ludányiné Rajna Gabriella | Budapest XIV. | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Szabóné Vatamány Ágnes | |