Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Okoskodó | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Kun Marcell | Jakab Áron Takács Áron Sárpátki Márton 140 pont | 2. hely | 4 kisokos | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Op Den Kelder Ábel | Stampf Levente Varga Lilla Kafka Emma 134 pont | 3. hely | Nagytudásúak | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Márton Máté | Sipiczki Sámuel Urbán Péter Wootsch Gábor 121 pont | 4. hely | +aagy | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Csomós Míra | Göndör Jakab Kelemen Ádám Takács Anna 112 pont | 5. hely | Matematika rémei | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Berki Ádám | Fogarasi Tamás Szabó Botond Kubinyi Kristóf 110 pont | 6. hely | Tudós baglyok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Bilicska Emma | Kovács Aisa Niener Anna Veress Sára 110 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Számolóbajnokok | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Bodnár Anita | Hilbert Kristóf Petz Dávid Szabó Mara 108 pont | 8. hely | Bpg 2 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Gál Ferenc Ábel | Kalmár Alex Kemény Benjamin Paulovics Áron 107 pont | 8. hely | Kishangyák | Czimra Gyula Általános Iskola | Budapest XVII. Balogh Dominik | Jenei Kevin Káldi Zita Prekánszki Rita 107 pont | 10. hely | 2×2 néha 5 | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Hauer Viktor | Sárközi Dániel Fónagy Iván Horváth Schindler Tamás 105 pont | 11. hely | Zsenik | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Wittich Máté | Lengyel Vilmos Katona Gábor Tisza Márton 104 pont | 12. hely | Matekzsenik | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Ferencz Ádám | Ferencz Péter Kázsmér Donát Tubics Milán 102 pont | 13. hely | Dobókockák | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Karácsony Zorka | Máriássy Anna Virág Mester Lili Anna Walter Márk 102 pont | 14. hely | Csillagos ötösök | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Jüngling Dóra | Lippner Hanna Molnár Sára Horváth Marietta 101 pont | 15. hely | Alma | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Kőröshegyi Emese | Nyulasi Emma Mikolt Tóth Mirabella Schubert Sára 97 pont | 16. hely | Kukorica | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Ordas Ádám | Szabó Bence Szacsuri Bence Zsolnai Barnabás 96 pont | 17. hely | Bpg3c | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Dékány Dávid | Gyurkó Ábris Hazafi Dávid Lajkó Dániel 94 pont | 17. hely | Számkirályok | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Fejérvári Hunor | Lehoczky Zoltán Mayer Botond Szűcs András 94 pont | 17. hely | Villámmatek | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Lipkai Márton | Klenovszki Benedek Balaskó Zalán - 94 pont | 20. hely | Bpg 1 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Kalmár Dávid | Páncél András Surányi Petra Vasics Anna 94 pont | 21. hely | Villámagy | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Sándor Ádám Benedek | Mándoki Szonja Oláh Zsófia Maurer Patrik 93 pont | 22. hely | Kicsi Zsenik | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Fábián-Rigó Botond | Oláh András Paska Levente Szakos Eszter 91 pont | 22. hely | Kisokosok | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Durugy Andrea | Igaz Dániel Karminás Zsombor - 91 pont | 22. hely | Okoskák | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVII. Karácsony Károly | Laczházi Anna Szamkó Bence Szígyártó Boldozsár 91 pont | 22. hely | Retro Junior | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Necz Márton | Csides Zsolt Kiss András Hoffer Balázs 91 pont | 22. hely | Számtörők | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Bacsur Dániel | Cserkuti Péter Kis Vivien Szabó Marcell 91 pont | 27. hely | Ászok | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Soós Laura Hanna | Veres Csongor Nguyen Hoang Duong Márkó Tóth-Magyar Balázs 89 pont | 28. hely | Matekosok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Bognár Zsombor | Fodor Tamás Kovács Ármin Jungmajer Kornél 89 pont | 29. hely | Hiúz | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Agárdi Boglárka | Pulyi Fanni Sóki Viktória Zhang Wen Li Lili 88 pont | 30. hely | Maci Laci | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Kékesi Andor | Knuth Sára Lengyel Sámuel Papp Dániel 88 pont | 31. hely | Kölcsey | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Csuka Fanni | Ferencz Levente Kőrösi Lili Tarr Zsigmond 87 pont | 31. hely | Okostojások | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Szendrődi Noel | Rusznyák Roland Dankó Fanni B. Nagy Koppány 87 pont | 33. hely | Mókusok | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Lakatos Hunor Zoltán | Almási Ádám Bóta Domonkos Bánházi Boglárka 86 pont | 34. hely | Kockafejek | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Czidor Roland | Hajdú Alíz Németh András Ujj Marcell 86 pont | 35. hely | Agyforgatók | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Tasnádi Bence | Németh- Nagy Noel Tóth Benedek Ábel Zsombor 85 pont | 35. hely | Matek lányok | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Gáspár Lili | Bencsik Dóra Hargitai Petra Szabó Réka 85 pont | 35. hely | Tudósok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Farkas Tamás | Novotny Levente Tóth- Páldi Ákos Viczkó Dorina 85 pont | 38. hely | A négy zseni | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Müller Liza | Domoszlai Vivien Hajcsák Henrietta Demény Zsófia 83 pont | 38. hely | Az igazság ligája | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Demkó Domán | Csermák Viktor Ilyés Krisztina Farkas Kinga 83 pont | 40. hely | Levendula | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Dávid Réka | Fekete Luca Mária Karácsonyi Kata Mészáros Nóra 80 pont | 40. hely | Violetta | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Palkó Boglárka | Borsos Bernadett Soós Laura - 80 pont | 42. hely | Fejtörő | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Bolyós Barbara | Veszely Vajk Sárvári Míra Tamás Dorina 79 pont | 42. hely | Okos mókusok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Kórodi-Juhász Dávid | Rákosréti Vencel Miklós Emese Tóth Zsófia 79 pont | 42. hely | Sólymok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Bubla Dániel | Csuka Sára Jakabos Benjamin Kertész Trisztán 79 pont | 45. hely | Furfangos matekos | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Boda Gergely Zoltán | Bácskay Zsombor Gazsó Levente László Veress András 78 pont | 46. hely | Mosómacik | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Bors Anna | Bors Kata Fejes Mira Csenge - 77 pont | 47. hely | Diadal 3. | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Juhász Irisz | Katona Menta Kovarcsik Armand Szerencsi Lili 76 pont | 47. hely | Einstein | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Németh Bence | Seres Dániel Le Viet Thanh Bin Varga Levente 76 pont | 49. hely | Királyok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Kertész Domokos | Krstulovicz Vladimír Mosonyi László Tfirst Balázs 74 pont | 49. hely | Matekagyak | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Farkas Bendegúz | Mohácsi Emma Tóth Péter Czanik Kristóf 74 pont | 49. hely | Okoskocka | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Fekete Miklós | Kossuth Mihály Solymosi Ádám Somogyi Péter 74 pont | 52. hely | Kiscsillagok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Tilesch Réka | Tóth Luca Phan Thi Kieu Anh Szász Csaba 73 pont | 53. hely | Lángelmék | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Csomor Ádám | Gábor Ádám Molnár Horgos Kristóf - 71 pont | 53. hely | Matekjedik | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Fülöp Zsombor | Nonn Sándor Orosz Csaba Szabó Gergő 71 pont | 53. hely | Műveletek | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Spiller Emese | Nyitrai Zsófia Elek Hanna Pecsenyiczki Alíz 71 pont | 56. hely | Ördög 4 | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Csongrádi Réka | Patyi Dorka Széphalmi Lilla Zelenyánszky Janka 70 pont | 57. hely | Hynata | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Kovács Linda | Karkus Lili Bartos Boglárka Nagy Tímea 69 pont | 58. hely | 6almas csapat | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Badó Bence | Katona Dániel Könyves Levente Nagy Balázs 68 pont | 58. hely | Bagoly lányok | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Boér Panna | Koltányi Petra Neuwirth Hanna Szemerkényi Lelle 68 pont | 60. hely | Gepárdkölykök | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Lajkó Petra | Nagy Orsolya Török Anna Vincze Márta 65 pont | 60. hely | Matek Mesterei | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Bertalan Panna | Bodor Márton Kollár Benjámin Polyák Panna Dorka 65 pont | 60. hely | Okos négyes | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Móri-Nagy Adrienn | Berzi Melinda Szabó Dóra Serfőző Ivett 65 pont | 63. hely | Okos kecskék | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Besenyei Zalán | Kont Konrád Rontó Panna Weiler András 63 pont | 64. hely | Üstökösök | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Gerlei Emma | Jutasi Marcell Veres-Marincsák Viola Vitéz Márton 62 pont | 65. hely | Gondolkodók | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Szakács Zoltán | Hegedüs Sámuel Bálint Bettina Szuhács Bálint 59 pont | 66. hely | Gyémánt párduc | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Horváth Eszter | Kolossváry Csenge Skuta Maja Szentimrey Katica 53 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kulipintyó | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Bognár Bence | Kovács Péter Nagy Eszter Sztanó Ádám 180 pont | 2. hely | Szám Wars | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVI. Berencsy Dániel | Ferencz Árpád Harsányi Bence Talabos Gergö 162 pont | 3. hely | számfalók | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Váradi Szabolcs | Hegyi Tamás Faragó Bálint Németh Ákos 156 pont | 4. hely | Sokoldalú négyszög | Újlak Utcai Általános Iskola | Budapest XVII. Dér Emese | Gedeon Sára Petrás Andrea Thieme Lili 152 pont | 5. hely | Bpg 3 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Bán Evelin | Briski Eszter Horváth Abigél Kocsor Sára 150 pont | 6. hely | A négy Einstein | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Gózon Laura Zsófia | Szalay Botond György Szigeti Botond Weeber László 149 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Lego-club | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Deák Domonkos | Fazekas Márton Lapu Andor Pintér Bendegúz 147 pont | 8. hely | Sasok | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Csáti Zsombor Jenő | Almási Balázs Réthelyi Ágnes Varvasovszky Bálint 146 pont | 9. hely | 4 az 1-ben | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Wéber Kitti | Matolcsi Benedek Bálint Dávid Del Medico Eszter 142 pont | 9. hely | Nagyagy | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Balázs Benedek | Barabás Gergely Kazár Bálint Kereszturi Ferenc 142 pont | 11. hely | Matekmágusok | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Varga Dominik | Hegedős Csaba Körmendi Gábor Kocsis Bence 140 pont | 12. hely | Hóbagoly | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Borbély Ninetta | Kemecsey Anna Skultéty Enikő Starmüller Anna 140 pont | 13. hely | Nagyokosok | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVII. Erdész Bálint | Goschler Áron Olgyay Máté Palásthy András 140 pont | 14. hely | Pattogós bogyók | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Balogh Klára Szilvia | Nádasdi Anna Szalay Réka Verebes Anna 137 pont | 15. hely | Eistein | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Cseri Alexandra | Gácsi Nóra Mándli Örs Vastag Zsolt 136 pont | 15. hely | XVI. kerületi Tudorkák | Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola | Budapest XVI. Schel Ábel | Gábriel Tamás Papolczy Annamária Illés Lili 136 pont | 17. hely | Törpék | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Bánhegyi Ákos | Gönczi Álmos Szatmáry Gergő Tóth Norbert 136 pont | 18. hely | Aranyagyak | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVI. Jakus Ádám | Kovács Marcell Rohovszky Nóra Vancsa Zalán 135 pont | 18. hely | Eszesek | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Bódis Bence | Dányi Ádám Sebestyén Nagy Kristóf Skultéty Dávid 135 pont | 20. hely | Suplé | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Zsuffa Móric | Csintalan Orsolya Herczku Milla Bak Roland 131 pont | 21. hely | Arany négyes | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVI. Györbíró Ákos Farkas | Juhász Adrián Levente Móró Barnabás Takách Mátyás 130 pont | 22. hely | Champion | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Jeles Nándor | Juhász Milán Sipos Marcell Vásárhelyi Lóránt 130 pont | 23. hely | Királyok | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Fék Marcell | Kis-Molnár Áron Molnár Zita Szőcs-Mélik Nóra 128 pont | 24. hely | Okos bések | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Halász Zoltán Leonard | Molnár László Szécsi Bálint Veres-Marincsák Emma 128 pont | 25. hely | Észbontók | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Demeter Dalma | Tarnai András Hajnal Viktória Garamszegi Marcell 126 pont | 26. hely | Számkirályok | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Márton Bence | Komáromi Roland Gulyás Dóra Heckenast Sára 124 pont | 27. hely | Kaméleon | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Balogh Imola Réka | Bolcsik Noémi Frizzi Borbála Sebők Móna 122 pont | 27. hely | XY | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Beniczky Márton | Bucz Boglárka Kristóf Ákos Székely Áron 122 pont | 29. hely | Okoskák | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Kádas Máté | Kratofil Alexandra Liza Szegedi Panni Tóth Zsófia Míra 122 pont | 30. hely | 13+1 | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Beniczky Tamás | Csúr Balázs Mikó Lilla Nagy Szonja 122 pont | 31. hely | Kabócák | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Josepovits Gábor | Kántor Gergely Lakatos Nóra Tóth Benjamin 121 pont | 32. hely | Matematikusok | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Balogh Bence | Molnár Bodza Szabadszállási Noémi Szalai András Dániel 120 pont | 33. hely | Aranykecskék | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Csúry Veronika | Jova Bálint Mihaleszkó Anna Mészáros Ádám 118 pont | 34. hely | 2x2 | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Klein Richárd | Kaldenecker Krisztián Barna Botond Palásty Zsolt 116 pont | 35. hely | Lángelmék | Czimra Gyula Általános Iskola | Budapest XVII. Bódi Dominika | Fábián Réka Kele-Jókuthy János Szépréti-Nagy Laura 116 pont | 36. hely | Tudorkák | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Duba Marcell | Koronczi Fanni Lili Szabó Dávid Somlai Zorka 115 pont | 37. hely | Franciakulcsos Nagyokosokk | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Korona Lajos | Lengyel Ábel Kádi Márton Sajti Jázmin 115 pont | 38. hely | A négy gepárd | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Kőrösmezei Virág Anna | Mohos Benedek Marcell Pethő Zsófia Szokolai-Buda Barnabás 115 pont | 39. hely | Bajnokok | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Horváth Barna Botond | Gál Keve András Kovács Júlia Rita Mészáros Boglárka Rita 115 pont | 40. hely | Sirályok | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Csillag Virág | Havas Lili Nyikos András Riz Csenge 114 pont | 41. hely | Nagynégyes | Czimra Gyula Általános Iskola | Budapest XVII. Bory Klára | Gál Balázs Móczik Bence Székely Kristóf 114 pont | 42. hely | 4 ördög a matekórán | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Faragó Tünde | Lintz Alexandra Tóthpál- Demeter Diána Wolfner Eszter 113 pont | 43. hely | Baglyok | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Juhász Noémi | Kocsis Kamilla Simon Petra Szűcs Vivien 113 pont | 44. hely | Csoda Masnik | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Szováti Petra Jamina | Szűcs Lili Mira Takács Boglárka Takahashi Maya 113 pont | 44. hely | Szuper négyesek | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Albu Krisztina | Gyenes Dóra Nguyen Pfuong Linh Szájer Szofi Gizella 113 pont | 46. hely | Super heroes | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Kulcsár Dominik Miklós | Labancz Richárd Lukács Bálint Attila Pulai Bence 112 pont | 47. hely | Számboszik 2 | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Antal Manka | Fogarasi Laura Szénás Emma Szűcs Anna 111 pont | 47. hely | Tűzvirág | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Birovits Nikolett | Lázár Boglárka Makrai Eszter Peresztegi Hanna 111 pont | 49. hely | Számoló Garfield | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Kozák Márkó | Németh Adrienn Szekeres Szabolcs Gábor Lakatos Borisz 110 pont | 50. hely | Számkirálynők | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Schirling Hanga | Együd Izabella Lichtner Leila Magyar Kata 110 pont | 51. hely | Matekzsenik | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Bonácz Tímea | Farkas Angéla Szabó Gabriella Tari Lilla 109 pont | 51. hely | Smilyk | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Bukor Petra | Kovács Emőke Schirger Viktória Soltész Soma 109 pont | 53. hely | Matekkirálynők | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Fehér Virág Annamária | Csáki Fruzsina Réka László-Tóth Szintia Anita Csók Aliya Evelin 109 pont | 54. hely | Adminok | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Bordás Viktória | Kiss Ádám Knausz Kristóf Tóth Borbála 108 pont | 55. hely | Minecraft zsenik | Újlak Utcai Általános Iskola | Budapest XVII. Fábián Péter | Gáspár Zóra Papp Hunor Rádi Csongor 106 pont | 56. hely | Pí | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Andráska Mályás | Hetyei Szilveszter Kovács Panna Szántó Csaba 105 pont | 57. hely | Nyerő négyes csapat | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Horgász Máté | Baranyai Zsombor Solti Máté Pleskó Attila 104 pont | 58. hely | Sünök | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Rakó Balázs | Weidemann Márk Budavári Tünde Kristóf Kamilla 101 pont | 59. hely | 3+1 | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Berkics Lilien | Cseh Zsófia Bíró Rella Ördög Balázs 100 pont | 60. hely | Agyasak | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Popovics Marcell | Takiguchi Noa Benda Letícia Koleszár Tamás 99 pont | 61. hely | MAtléták | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Fórián Sára | Hazai Tamás Péter Kiss Nóra Könyves Virág 99 pont | 62. hely | Teknősök 2 | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Borhi Gergő | Szabó Balázs Réger Fanni - 99 pont | 63. hely | Kicsi a bors, de erős | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Dezső Anna | Kovács Eszter Sturm Janka Szabó Péter János 93 pont | 64. hely | Holdvilág csapat | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Murányi Kíra | Szilágyi Zsófia Pesti Dorottya Csöbör Lili 92 pont | 65. hely | Minyonok | Újlak Utcai Általános Iskola | Budapest XVII. Elek Márton | Kovács Kristóf Vida Levente - 91 pont | 66. hely | Matek+Zsenik | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Czanik Bálint | Modrovich Máté Ráti Petra Vezér Lilla Violetta 89 pont | 67. hely | MatOkosok | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Gérczei Bertalan | Kuli Dorottya Paulik Csaba Polónyi Tímea 87 pont | 68. hely | Király négyes | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Nagy Sándor József | Szászvári Márk Olivér Szakács Virág Vivien Bőczi Barnabás Attila 83 pont | 69. hely | Kobrák | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Bodrogi Zsófia | Kincses Nadin Németh Kristóf Imrey Norbert 77 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Unikum | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Csík Borbála | Mudrák Bence József Szabó Eszter Vilma Baczó Boglárka 132 pont | 2. hely | 1+3 lekváros rántotta | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Mócsy Mátyás | Martos Milán Mohácsi Máté Bindrim Roland 130 pont | 3. hely | Ügyes matekosok | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Aparicio Bence | Máté Gergely Barna Valéria Gyalog Hajnalka 129 pont | 4. hely | Svájci Bicska | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Turny Bátor | Lajkó Tamara Mikóczi Bálint Péter Sajósi Benedek 128 pont | 5. hely | Gombák | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Gergely Veronika | Szalay Kende Solt Szilágyi Zorka Szűcs József Ádám 127 pont | 6. hely | Árnyékbanditák | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Hidvégi Laura Loli | Antal Ákos Katona Tamás Tisza Balázs 125 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Számbanditák | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Kovács Veronika | Bánoczki Blanka Mihalek Eszter Müller Csenge 124 pont | 8. hely | Arany négyes | Czimra Gyula Általános Iskola | Budapest XVII. Czeiner Balázs | Farkas Róbert Herceghalmi Bálint Lovász Eszter 122 pont | 9. hely | Csak csajok | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Hicz Dorottya | Sándor Alexandra Simon Csenge Sára Varga Luca 122 pont | 10. hely | Kabócák | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Andráskó Bence | Balog Bíborka Farkas Konrád Szabó András 121 pont | 11. hely | Susogós mackók | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Fazekas Noémi | Port Norina Szabó Adrienn Tankovics Réka 120 pont | 12. hely | Einstein junior | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Marton Olivér | Fekete Gábor Szabó Milán Bogdán Birovecz Bátor Péter 120 pont | 13. hely | Irigy Hónaljmirigy | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Válik Levente Ferenc | Válik Maja Anna Záborszky Ádám Karácsonyi Gellért 116 pont | 14. hely | Keringő Kukacok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Krstulovic Alex | Kozák- Sólyom Bónis Helembai Márk Fekszi Richárd 116 pont | 15. hely | Ez a csapatnév már foglalt | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Juhász Máté Sándor | Mátéfy Ádám Palczert Botond Szíjjártó István Gergely 116 pont | 16. hely | 1+1+1+1 | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Timár Vilma | Simon Mátyás Dezső Szatmári Hanna Johanna Timár Alexandra 115 pont | 16. hely | Angolnakutyák | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Elekes Flóra | Biró Levente Szabó Bálint Fehérvári Csongor 115 pont | 18. hely | Kalaposok | Kossuth Lajos Általános Iskola | Budapest XVII. Mozsár Máté | Patócs Bálint Samu Zsófia Vincze Attila 113 pont | 19. hely | Megoldjuk | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Dockál Dominik | Gupta Vedant Bence Farkas Péter Magapatona Márk 113 pont | 19. hely | Sólyomszárnyon | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Kiss Márton | Lovas Benedek Pénzes Izabel Sógor Sólyom 113 pont | 21. hely | A Panda négyes | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Bükkösi Andrea | Bükkösi Beatrix Pados Pandora Pophrisztov Lea 112 pont | 22. hely | Snoopy | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Becker Dóra | Kérdő Luca Nemes Nóra Pál Anna 111 pont | 23. hely | Menő stréberek | Czimra Gyula Általános Iskola | Budapest XVII. Ágoston Anna Rita | Gyuricza Brigitta Hódosi Antal Stikrád Flóra 110 pont | 23. hely | Reumás csigák | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Pongor-Juhász Dániel Manó | Perlei Lóránt János Batki Domonkos Máté Varga Csenge 110 pont | 25. hely | Dopping | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Sárközi Barnabás | Martzy Botond Antal Gál Botond Albert Görbe Zsófia 110 pont | 26. hely | Menő Manók | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Bauer Fanni | Gyarmati Rebeka Mogyorósi Andrea Vass Virág 107 pont | 27. hely | BPG.5 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Kós Olívia | Bihari Sára Rebeka Bottlik Krisztina Doren Varju Míra Vivien 105 pont | 28. hely | Eszesek | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Mándoki Tímea | Prohászka Fruzsina Székely-Magyari Réka - 103 pont | 29. hely | Pocak és társai | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Martin Eszter | Hercegfi Csaba Szebelédi Márton Lazarenko Márk 102 pont | 30. hely | Nagyokosok | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Vass Mihály | Hellenpárt Gábor Kovács Dávid Nagy Olivér Emmanuel 102 pont | 31. hely | Észlények | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Kossuth Erzsébet | Bóta Réka Panka Tóth Benedek István Kiss Gréta 100 pont | 32. hely | Agysejtek | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Ádám Péter | Nyul Balázs Seilinger Fanni Szigethy Szonja 99 pont | 33. hely | Agy a köbön | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Karminás Bence Regő | Nagy Attila Váradi Márk - 98 pont | 34. hely | Számzsonglőrök | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Kónya Balázs | Mándl Roland Szegedi Csongor Varga Zoltán 98 pont | 35. hely | Iskolatej | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Dőtsch Anna Angyalka | Sipos Rozália Kocsis Evangelina Vasics Enikő 97 pont | 36. hely | Palindrom | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Tóth Dániel | Kerekes Bálint Lipcsey Réka Kiss Melinda 96 pont | 37. hely | Fagyimanók | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Majoros Andrea | Karsa Vivien Bulla Liza Varga Nikolett 95 pont | 38. hely | Agymenők | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Lénárt Levente | Ökrös Dániel Mózner Ferenc Badó Miklós Máté 93 pont | 39. hely | Pillecukrok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Novák Imola | Sárossy Julianna Ráb Zsanett Berkes Júlia 93 pont | 40. hely | Matek Zrt | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. István Tamara | Major Levente Süveges Zoltán Varga Imola 92 pont | 41. hely | Feltörekvők | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Körmöndi Bálint Tivadar | Mucsi Viktor Zoltán Szabó Csaba Ballai Alex 92 pont | 42. hely | Csajos csapat | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Gombos Noémi | Peltz Boglárka Molnár Titanilla Kiss Szonja 91 pont | 43. hely | Arany Agyasok | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Kiss Ernő | Koncz Márton Mihály Mercédesz Nagymengyi Petra 91 pont | 43. hely | Matekzsenik | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Winkler Jázmin | Szőke Viktória Antoni Roland Csomor Nóra 91 pont | 43. hely | Számkirálynők | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Gyurovszki Nóra | Kovács Odett Nagy Natália Pongor Petra 91 pont | 46. hely | Abszolút érték | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Balogh Mátyás | Tátrai Dávid Marcell Németh Marcell Hudacsek Áron 90 pont | 47. hely | Unga Bungák | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Bisztrai Kíra | Majzik Máté Péter Nagy Eliza Tóth Noémi 89 pont | 48. hely | Bakancsos | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVII. Bakacsi András | Bakacsi Márton Bakacsi Lilla Kerepeszki Csenge 89 pont | 49. hely | Agyban nagy | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Kulánda Áron | Babóczky Dániel Rákosréti Dominik Nagy Levente 88 pont | 50. hely | Okostojások | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Barak Dániel Bence | Horváth Antal Bálint Kádár Nimród Pham Viet Norton 86 pont | 50. hely | Príma prímek | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Benkó Botond | Czakó Gergely Péter Zsombor Tóth András 86 pont | 52. hely | Motoros hegyikecskék | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Mihály Eliora | Missurai Pálma Árvay Dorka Varga Felícia 85 pont | 53. hely | 4 lány a számok világából | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Barta Zoé | Kun Zsófia Éva Magashegyi Bettina Száva Hanga 83 pont | 54. hely | Okoskák | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Adorján Kitti | Gavril Gál Roland Nagy Tamás Steiner Balázs 82 pont | 55. hely | A 4 szuper számológép | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Mikecz Dániel Gergely | Szabó Sándor Szilczer Bianka Takács Bernadett 82 pont | 56. hely | Eszementek | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Farkas Klementina | Király Kiara Márton Virág Madarász Blanka 74 pont | 56. hely | Legyőzünk titeket! | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Lázár Béla | Mészáros Tibor Dózsa Norbert Hartyánszky Bence 74 pont | 58. hely | számkivetettek | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Nagy Anna | Ránits Fanni Konka Alexandra Frusteri Elena 73 pont | 59. hely | Abba | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Bezzeg Enikő | Csomós Vera Jánni Petra Kovács Júlia 73 pont | 60. hely | Okoska trió | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Forgács Viktória Lilla | Golács Zita Réka Kis Borbála - 72 pont | 61. hely | Tetraéder | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Turny Zsófia | Regényi Gréta Ludvig Emese Sólyom Dorottya 69 pont | 62. hely | Szuper Csapat | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Tengerdi Erik | Kovács Patrik Kondor Kinga Alexandra Szabó Zsolt 68 pont | 63. hely | MerÉsz NyerÉsz | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Neubauer Milán | Skoda Emma Szász Csenge Trungel Gábor 67 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Mindentudók | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVII. Emese Rita | Moró Attila Pénzes Viktória Veress Hunor 166 pont | 2. hely | Kemény remény újratöltve | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Erdélyi Gergő | Nóniusz Gábor Peregli Bence Schmidt Eszter 163 pont | 3. hely | Sashalmi kockák | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Jakab Máté | Kovács Botond Verkmann Dávid Vitéz Barnabás 160 pont | 4. hely | Számoló baglyok | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Kovács Botond | Szécsányi Balázs Tóth János Zsemberi Flóra 157 pont | 5. hely | Jöttünk, láttunk, győztünk | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Burai-Huber Márton | Szegedi Balázs Márk Bacsa Zalán Péter Kovács Maja Kinga 156 pont | 6. hely | Simi és a lányok | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVI. Bánszki Eszter | Bibok Dóra Balogh Beata Simon Bence 151 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Reciprok | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Kassai Bence Márk | Büki Kálmán Némedi Boldizsár Úr Xavér 150 pont | 8. hely | Alfák | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Dér Kristóf | Kurucz Márton Órai Gergő Papp Levente 148 pont | 9. hely | Konfetti | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Dán Laura | Karászi Tamara Polányi Jázmin Viczián Nóra 143 pont | 10. hely | Hatások | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Hussein Ádám | Rácz Roland Szlaukó István Bence Varjas Imre 141 pont | 11. hely | Csillámkecskék | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Danicsek Péter | Pergel Attila Seres Máté Tatai Leon 140 pont | 12. hely | Nyerő négyes | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVI. Magyar Julianna | Megyesi Marcell Tanai Ádám Zajácz Réka 139 pont | 13. hely | Focisták | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Csillag Péter | Tóth Barnabás Novák Dávid Muránszky Márk 138 pont | 14. hely | Smile | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Fabók Lilla | Patai Balázs Urbán Laura Weiler Frigyes 138 pont | 15. hely | Kaboanem | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Bánk Borbála | Dér Emese Pupek Kata Wolfner Anna 136 pont | 16. hely | Alattomos mazsolák | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Barna Zsombor | Szabó Richárd Madarász Gergely Kovács Kolos 128 pont | 16. hely | Villámtesók | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Angyal Dániel | Botlik Henrietta Mészáros Gergő Szuhenyák Péter 128 pont | 18. hely | Neon számok | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Fleischer Adrienn | Kosztolni Szabina Loch Jázmin Mayer Nóra 125 pont | 19. hely | Matokosok | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Cseh Bálint | Gönye Bence Gubik Tamás Homola Dávid Gyula 124 pont | 20. hely | Sólyommal dúsított urbánus céhesek | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Sólyom Bálint | Takács Bertalan Urbán Zita Varga Kinga 123 pont | 21. hely | Sárgeték | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Bősz Miranda | Frank Emese Győri Roland Demkó Donát 122 pont | 22. hely | Tökéletes négyes | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Polyák Júlia | Schubert Fanni Szappanos Adrienn Anna Kiss Dalma Terézia 122 pont | 23. hely | Teniszezők | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Finta András | Román Richárd Zettner-Kovács Dániel Menyhárt Hunor 121 pont | 24. hely | Csokifudzsi | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Bély Dominik | Kovács László Szentesi Dóra Szeri Szonja 118 pont | 24. hely | Számkirályok | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Halász Erik | Körösladányi Gergő Prókai Áron Tóth Olivér 118 pont | 26. hely | Matek zsoldosok | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Gulyás Anna | Kovács Bence Kőszegi Kristóf Szabó Márton 117 pont | 27. hely | WIZARDS | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Dabis Tamás | Szabó Péter Dániel Szűcs Ádám Zoltán Szűts Bernát Milán 114 pont | 28. hely | USA Force | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Csontos Márton | Rézsó Balázs Emri Dániel Kodaj Károly 113 pont | 29. hely | Játékosok | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVII. Bíró Zsombor | Németh Virág Habenczius Ádám Novák Adrienn 112 pont | 30. hely | Hangavirágok | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Albert Lilla | Petrovics Katalin Somogyi Hanga Szilágyi Luca 112 pont | 31. hely | "Vissza a feladónak" | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Takács Ádám | Háder Botond Zánkai Zsófia Török Lili 111 pont | 32. hely | MIND1 | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Ádám Borka Zsuzsanna | Kusztván Zsófia Romoda Bálint Merse - 110 pont | 33. hely | Echo | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Egedi Bence | Hajdu Bálint Szarka Levente Varró Patrik 108 pont | 33. hely | Logikockák | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Szegvári Viktória | Grédics Bianka Molnár Bianka Gyarmati Anna 108 pont | 35. hely | Matekkirálynők | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Szitt Zsófia | Faragó Lili Faragó Eszter Codrea Dzsenifer 106 pont | 36. hely | Anonimusok | Czimra Gyula Általános Iskola | Budapest XVII. Domokos Tibor | Jónás Dorina Körtvélyi Eszter Sohár Levente 103 pont | 37. hely | Bölcsek köve | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Homola Ákos Ferenc | Ilyés Csenge László Zsófia - 102 pont | 37. hely | Fertőtlenítők | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Décsi Tamás Dániel | Ökrös Dániel Paska Gellért Levente Szilágyi Gábor 102 pont | 39. hely | Képviselőfánkok | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Kocsis Bíborka | Ocskó Zsófia Sándor Barbara Szabó Brigitta 102 pont | 40. hely | Normadek | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Kreisz Norbert Péter | Ladányi Marcell Szőcs Benedek - 98 pont | 41. hely | 3 az 1-gyel | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Cseh Lili | Kovács Kinga Farkas Lilla Boros Botond 97 pont | 42. hely | Kabócák | Czimra Gyula Általános Iskola | Budapest XVII. Hegyi Katica | Kovács Botond Szabó György Tóth István 96 pont | 43. hely | Névtelen tudósok | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Szegedi Kamilla | Eberhardt Janka Nagy Cintia Csömör Nóra 95 pont | 44. hely | Fantasztikus négyes | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Rábai Gábor | Dobos Eszter Dobos Natália Horváth Henrietta 94 pont | 44. hely | Villámagyak | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Boros Emese | Dóka Aliza Erdődi Kinga Halász Zsófia 94 pont | 46. hely | Neon nyuszik | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Eszenyi Réka Rózsa | Simon Petra Halászy-Kiss Noémi Somlai Eszter 91 pont | 47. hely | "Józsikák" | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Bódis Lilla | Tóth Luca Fazekas Fanni Merényi Panna 91 pont | 48. hely | Lányok a négyszögön | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Faragó Flóra | Fülöp Blanka Galácz-Molnár Ramóna Varsányi Krisztina 89 pont | 49. hely | MC | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Forsthoffer Péter | Hartvig Simon Kurcz Ákos Török Zsófia 89 pont | 50. hely | 4ever | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Kossuth Borbála | Biró Veronika Schirok Regina Abigél Iván Réka Boglárka 88 pont | 51. hely | Észlények | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Pittner Ádám | Sallai Eszter - - 85 pont | 52. hely | Karela | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Joó Laura Viktória | Töreky Regina Antal Katalin Szabó Anna 84 pont | 53. hely | Négy a köbön | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Báki Péter | Körmöczi Gergő Szeberényi Márk Körmöczi Balázs 79 pont | 54. hely | Kockák | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Dózsa Roland | Gerendásy Gábor Mitsh Bálint Szántó Dóra 77 pont | 55. hely | Abacus | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Tusán Anna | Székely Vivien Tubics Fanni Zsidró Lili 63 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős BPG.7.2 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Kós Péter | Tusnády Simon Vass Dávid Zaszlavik Hanna 153 pont | 2. hely | Szájkosaras Lámák | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Sokvári Olivér | Eölyűs Noel Barnabás Gelencsér Bálint Sárközi Máté Bálint 142 pont | 3. hely | Megfogyatkozott Győztesek | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Barna Ferenc | Barna Kolos Kovács Tamás Ható Szilárd 128 pont | 4. hely | FAP | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Péter Dominik György | Geönzeöl Botond Miró Dániel Cziráki Balázs 109 pont | 5. hely | Agymenők | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Bodrácska Máté | Huszár Bence Nagy Botond Szabó Domonkos 108 pont | 6. hely | Felfedezők | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVI. Banna Fanni | Bitskey Rudolf Fábián Donát Fehér Mira 102 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tudósok | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Kassai Csaba Máté | Ficsór Bence József Szűcs Ádám Szabó Tamás 101 pont | 8. hely | Túró Rudi | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Némedi Kincső Anna | Vajda Kincső Mária Klöczl Zsófia Kovács Viktória Kinga 98 pont | 9. hely | Tódi | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Hadabás Gergely | Szántó Szandra Szerencsi Márk Varga Sarolta 97 pont | 10. hely | Profi biciklijavítók | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Forgács Máté | Horogszegi Richárd Pál Majer Márk Marczika Máté 97 pont | 11. hely | BPG.7.1 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Czine Máté | Mihály Ádám Bence Petró Jonatán György Bálint Milán 96 pont | 12. hely | Négyrészög | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Fogti István | Kerekes Ádám Németh Gergely Palya Ádám 94 pont | 13. hely | ZMI | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Molnár Klementina | Penderik Janka Szoboszlai Vivien Lubics Fanni 94 pont | 14. hely | Egyszarvúk | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Anda Brigitta | Bakonyi Zsófia Mach Vilma Pesti Eszter 93 pont | 15. hely | Nesima | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Kiss Bendegúz | Pecsenye Zsolt Rimóczi Gergő Deményi Kevin 93 pont | 16. hely | Géniuszok | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Erdős Bianka | Tatár Júlia Bálint Tamás Fábry László 92 pont | 17. hely | 3+1 | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Bodonyi Nikolett | Durzák Ádám Rákosi Gergő Martin Milán 91 pont | 18. hely | Anna és a fiuk | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVI. Bálint Marcell | Botka Nándor Józan Máté Tari Anna 90 pont | 19. hely | Sashalmi Kockák | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Halmai Júlia | Marton Emese Nagy Panka Wolf Anna 89 pont | 20. hely | BBPM | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Szabó Borbála | Polgár Botond Kolos Hechst Márton Lambrecht Cornélia Patrícia 88 pont | 21. hely | Matek Csajok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Bodrogi Boglárka | Klement Vanda Nemeskéri Luca - 87 pont | 22. hely | Krampampuli | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Bodrogi Bettina | Jakab Nóra Petercsák Anna Dóra Szilas Ramóna 87 pont | 23. hely | Életművészek | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Knausz Boglárka | Farkas Dóra Füzér Dóra Túri Zoltán 85 pont | 24. hely | Prímszámok | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Angeli Krisztián | Farkas Nikolett Juhász Merse Szaniszlai Árpád 77 pont | 25. hely | ViLu BaBa | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Vitkay Bianka | Ludvig Eszter Balogh Emma Bartalus Anna 76 pont | 26. hely | Hármas átlag | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Gottlibet Ádám | Németh Boldizsár Szegedi Tamás - 76 pont | 27. hely | Simson | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Máté András | Csehy Norbert Takács Lilla Veronika Kokavecz Orsolya Rita 75 pont | 28. hely | Simabőrűek | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Tóth Botond | Pozsga Gergely Balog Katica Mazumel Tímea 70 pont | 29. hely | 2 Réka és 2 Róka | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Geszti Réka | Mezei Tamás Szilczer Armand Török Rebeka 69 pont | 30. hely | Mínuszok és plusszok | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Pejtsik Bence | Győri Krisztián Szilvási Adrián Pápai Bálint 61 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős MarHajók | Szerb Antal Gimnázium | Budapest XVI. Amberg András | Nagy Szabolcs Nagy Vivien Loretta Vizi Enikő 158 pont | 2. hely | Anonymus | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Hajdú Donát | Orbán Dorka Rozs András Takács Lili 136 pont | 3. hely | Mega agy | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Balázs Richard | Hartai Soma Sándor Molnár Zsolt Sztrikinácz Bence Zsolt 109 pont | 3. hely | Yampik | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Bak Ádám | Ilyés Márk Káldi Levente Nagy Sándor 109 pont | 5. hely | Ri-csajok | Szerb Antal Gimnázium | Budapest XVI. Bicskei Beatrix | Bőr Kitti Harmati Panna Szilágyi Csenge 98 pont | 6. hely | Fluxuskondenzátor | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Berkics Gergely | Ecsedi Tamás Kiss Roland Neszmély Zsombor 97 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Pálosok | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVII. Laczházi Márton | Mayer Martin Takács Zita Esztergomi Réka 95 pont | 8. hely | kicsi piros háromszögek | Szerb Antal Gimnázium | Budapest XVI. Kiss Dezső | Markovits Balázs Pallos Bence Sáfrány Bence 93 pont | 9. hely | Kukac | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Ádám Petra | Bodnár Bianka Julianna Káldi Kamilla Horváth Zsófia Erzsébet 88 pont | 10. hely | Pikk Dámák | Szerb Antal Gimnázium | Budapest XVI. Ábrahám Lilla | Kovács Katalin Nguyen Thu Thao Tünde Soltész Luca 87 pont | 11. hely | sivatagi rohamkukacok | Szerb Antal Gimnázium | Budapest XVI. Béres Luca | Csikós Katalin Eigler Natália Pap Réka 77 pont | 12. hely | Attila | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Adamcsik Tamás | Drávai Miklós Károly Hodonicki Dorián Márton Kapus Dominik 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Gumiagyak | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Háder Márk | Dálnoky Bertalan Kürti Ádám Zámbó Gergely 163 pont | 2. hely | BPG.8.2 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Csatlós Hunor Zalán | Mlinárcsik Izsák Csaba Kántor Izsák Tarján Izrael 159 pont | 3. hely | A vég a kezdetnek függvénye | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Molnár Dániel | Molnár Eszter Szerőczei Filemon Simeon Kalmár Dániel Salamon 153 pont | 4. hely | Püskei malacok | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Kárpáti András | Reményi Mátyás Simonyi Márk Szabó Dávid 144 pont | 5. hely | Zseni csapat 3.0 | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Haraszi Brigitta | Nagy Viola Szendrődi Eszter Székely Bernadett 137 pont | 6. hely | Dezoxiribonukleinsav 2.0 | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Lohinai Zsombor | Pergel Ágota Tasnádi Júlia Török Tímea 137 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | BPG.8.1 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Murányi Zsófia | Szabó Rebeka Anna Kiss Zsuzsanna Hortobágyi Eszter 137 pont | 8. hely | Hengerek | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Cziráki Balázs | Juhász Zsombor Hartai Zsombor Egri Ágoston 134 pont | 9. hely | Girls | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Dedák Fanni | Dombóvári Dalma Mihóky Anna Steppinger Brigitta 134 pont | 10. hely | 2x2 néha 5 | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Bükkerdő Dániel | Schirok Martin Róbert Járó Zoltán Kurucz Levente Bendegúz 131 pont | 11. hely | 4 ész 1 helyen | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Csukás Bence | Galkó Dominik Juhász Balázs Pintér Orsolya 130 pont | 12. hely | Fantasztikus négyes | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Béleczki Dominik | Lengyel Dóra Németh Panna Olgyay Bálint 130 pont | 12. hely | Hasábok | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Csermely Réka | Papp Laura Takács Dorina Kiss Luca 130 pont | 14. hely | NONAME 8 | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Becker Kata | Farkas Bernadett Gyibák Zsófia Hudacsek Hanna 129 pont | 15. hely | Paralelogrammák | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Kőröshegyi Csenge | Szűcs Terézia Szűcs Kamilla Blanka Kovács Lili Bernadett 128 pont | 16. hely | Szíriusz | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Soós Benjámin | Bakucz Barnabás Gábor Bernát Ádám Ferentzi Józsué 128 pont | 17. hely | Mi az a matek? | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Konkoly Boglárka | Pfeiffer Dóra Gebauer Maja Radócz Réka 125 pont | 18. hely | Köbfényév | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Dang Thi Nga Ánh | Forgács Jonatán Fülöp Fanni Vigh Márton 125 pont | 19. hely | Számológépek | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Neumann Balázs | Pfeiffer Ádám Nagy Bálint Fehér Dániel 125 pont | 20. hely | Tipp Mix | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Szalatnyai Botond | Szabó Botond Brandt Vanda Csortos Máté 124 pont | 21. hely | Szent Fülöp küldöttei | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Márton Szabolcs Tibor | Szűcs Marcell Zoárd Bogáthy Péter Tóth Éva Ágnes 123 pont | 22. hely | Tewe | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Budavári Levente | Kolozsvári Ákos Kristóf Pál Lacz Norbert Gábor 118 pont | 23. hely | Kriszti és a srácok | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVI. Horváth Dániel | Schile Bende Szécsényi Péter Végh Krisztina 117 pont | 24. hely | Kormoskák | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Záborszky Ágota | Dobó-Kocsis Mónika Éva Fodor Bíborka Anna Burai-Huber Janka 114 pont | 25. hely | Néri baglyai | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Szentimrey Zsófia | László Hanna Pongor-Juhász Anna Jázmin Babartzy Alíz 113 pont | 26. hely | Kisbetyárok | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Gesztes Noémi | Nonn Dorottya Deák Márton Neumann Szabolcs Péter 110 pont | 27. hely | HEMA | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Kravalik Eszter | Makai Anna Molnár Hanna Rapavi Melba 108 pont | 28. hely | Három-Egy | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Erdősi Boglárka | Merényi Botond Nagy Péter Pálinkás Miklós 105 pont | 29. hely | Derékszögek | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Dudar Máté | Makkai Brigitta Fazekas Andrea Incze Adrián 105 pont | 30. hely | Matek mesterek | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Vécsey Csenge | Fehér Dániel Mester Dávid Varga Violetta 105 pont | 31. hely | Boys | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Gergely Márton | Márkus Zoltán Mészáros Csaba Miókovics Marcell 101 pont | 32. hely | Morzsa | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Barát Júlia | Gábriel Anna Sárközy Petra Wrana Nikolett 101 pont | 33. hely | Olimposziak | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Horváth Dorottya | Köteles Virág Varga Vanda Mészáros Dániel 97 pont | 33. hely | Sült Bárányok | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Balázs Henrik | Kiscelli Kornél Szántó Péter Tóth Dávid 97 pont | 35. hely | Asztronauták | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Czeglédi Bence | Horváth Richárd Huszár Richárd Valentics Barnabás 92 pont | 35. hely | Endoplazmatikus Retikulum | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Fülöp-Szépe Botond | Ignácz Lukács Máté Somogyi Kristóf Szűcs- Szabó Balázs 92 pont | 37. hely | Noname | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Bertók Petra | Bordás Bianka Huadek Fanni Tuboly Réka 91 pont | 38. hely | Delta Psi Beta | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Laborczfalvi Róza | Mátrai Dominika Orbán Bettina Szilágyi Anna 81 pont | 39. hely | HIKK | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Hunfalvi Pálma | Indrik Andor Kereszti Laura Körmöndi Johanna 81 pont | 40. hely | Fensz | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Egyed Enikő | Gulla Brigitta Selmeczi Barbara - 78 pont | 40. hely | Hengerfelszín | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Czipa Bernadett | Eggenhofer Liza Lelkes Franciska Zsoldos Fanni 78 pont | 42. hely | Aurorage | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Újvári Márk | Szőke Maximo Kónya Petra Szabó Zsófia 73 pont | 43. hely | Lányok a köbön | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Dobreán Emese | Oláh Kinga Orbán Anna - 68 pont | 44. hely | Nebulus trax | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Csányi Erik | Láposi Dominik Szarka Máté Tóth Marcell 67 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matek Manók | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Gyuricza Tamás | Stubnya János Szatmári Balázs Takáts Máté 144 pont | 2. hely | Négyes fogat | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Horváth Zsófia | Simon Emese Szunyoghy Anna Zelena Krisztina 143 pont | 3. hely | Sárkányok | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Eötvös Kitty | Földi Nóra Szabó Karolina Török Rebeka 143 pont | 4. hely | Vegyes négyes | Szerb Antal Gimnázium | Budapest XVI. Berényi Dénes | Hornyák Krisztina Lukács Dalma Varga Viktor 141 pont | 5. hely | Ceylon | Szerb Antal Gimnázium | Budapest XVI. Czeilinger Bálint | Regényi Ákos Sturm Gergely Szalmásy Bence 140 pont | 6. hely | Agyfagy | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Bereznay Bence | Dévai Ádám Fejes Márton Hajdú Márk 113 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Mágnes | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Bodó Dániel | Dudás Gergely Riskutia Tamás Sándor Milán 112 pont | 8. hely | Sajtos polácsa | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Bánfi Boglárka | Chrabák Attila Romoda Péter - 111 pont | 9. hely | Pajesz | Szerb Antal Gimnázium | Budapest XVI. Berkes Bálint | Jeránek Balázs Porkoláb Norton Szalay Benedek 107 pont | 10. hely | Csumpa | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Hajdú Eszter Lili | Kende Dóra Virág Kuszák Eszter Lehelvári Gergely András 98 pont | 11. hely | Pandamaci | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Bősz Amelita | Jánosik Laura Olah Fanni Noémi Tóth Júlia 96 pont | 12. hely | Kenyércipó | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Fodor Bertalan | Gyürki Krisztián Konrád Milán Szalai Csongor 94 pont | 13. hely | Ibolya 2.0 | Szerb Antal Gimnázium | Budapest XVI. Adorján Eszter | Máté Zita Szalay Gabriella Tóth Csilla Virág 91 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest XVI. | Batthyány Ilona Általános Iskola | Baczkó Máté | Budapest XVI. | Bornemisza Péter Általános Iskola | Diron Eleonóra | Budapest XVI. | Bornemisza Péter Általános Iskola | Réthelyi Judit | Budapest XVI. | Bornemisza Péter Általános Iskola | Szabó Imre | Budapest XVI. | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Docsa Diána | Budapest XVI. | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Pogácsás Erika | Budapest XVI. | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Szalayné Molnár Julianna | Budapest XVI. | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Treszkai Barna | Budapest XVI. | Jókai Mór Általános Iskola | Gurbán Jánosné | Budapest XVI. | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Hercz Anikó | Budapest XVI. | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Fornvald Annamária | Budapest XVI. | Móra Ferenc Általános Iskola | Rózsahegyi Eszter | Budapest XVI. | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Bartosiewicz Márta | Budapest XVI. | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Dohány Edit | Budapest XVI. | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Kovács Józsefné | Budapest XVI. | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Barkócziné Cseh Hilda | Budapest XVI. | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Leblanc Mária | Budapest XVI. | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Molnár Ildikó | Budapest XVI. | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Nacsa Mária | Budapest XVI. | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Nacsa Mária | Budapest XVI. | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Rétfalviné Diviák Krisztina | Budapest XVI. | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Halász Henriett | Budapest XVI. | Szerb Antal Gimnázium | Kovács Sándor | Budapest XVI. | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Fábiánné Stefán Mária | Budapest XVI. | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Száraz Anikó | Budapest XVII. | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Bogye Tamara | Budapest XVII. | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Börzsei Katalin | Budapest XVII. | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Ferenczi Éva | Budapest XVII. | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Figura Magdolna | Budapest XVII. | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Vígh-Kiss Erika | Budapest XVII. | Gregor József Általános Iskola | Gácsiné Hajas Anikó | Budapest XVII. | Gregor József Általános Iskola | Márton Katalin | Budapest XVII. | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Bőr Ferenc | Budapest XVII. | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Mészáros Gáborné | Budapest XVII. | Újlak Utcai Általános Iskola | Deme Ildikó | |