Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Mi 4-en | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Ébel Zselyke | Lengyel Anna Szűcs Patrik Varga Eszter 138 pont | 2. hely | Mateknősök | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Baliga Ákos | Fedák Emma Loretta Hideg Hanna Rosta Áron Dávid 110 pont | 3. hely | Matek zsenik | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Espasa Ramon Albert | Láng Bence Ungi Bálint Valkó Kristóf 109 pont | 4. hely | Matekászok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Keresztes Ádám | Láng Andor Senkár Bence Varga Gergely 106 pont | 5. hely | Tudorkák | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Patkó Dóra | Pál Kinga Szabó Taddeus Trifusz Huba 104 pont | 6. hely | MatekoSOKK | Kőkúti Általános Iskola | Tata Asztalos Gergő | Ballester-Garcia Erik Molnár Inez Pálmai Liza 102 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matekrobotok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Dobos Laura | Hajdú Larissza Szanda Zsófia Tóth Ábel 99 pont | 8. hely | Matléták | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Kalmár Lilla | Ferenczi Benjamin Lampert Máté Fodor Gergő 99 pont | 9. hely | Mint a villám | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Lendvai Márton | Nacsa Zsófia Csővári Petra Molnár Réka 98 pont | 10. hely | Kisokosok | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Tóth Mercédesz | Sóti Róbert Pásztor Balázs Kazinczy Péter 97 pont | 11. hely | A matek rabjai | Kőkúti Általános Iskola | Tata Balogh Zádor | Becker Dávid Frivaldszky Nóra Hartmann Blanka 96 pont | 12. hely | 4 Okostojás | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Szücs Anna | Szász Alexszandra Mosberger Tamás Auer Zsombor 94 pont | 13. hely | Hegyifarkasok | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Czermann Máté | Németh Máté Pap Levente Zóka Gergő 93 pont | 13. hely | Matekos Mágusok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Mészáros Lázár | Nagy Dávid Schrenk Dóra Zöld Bálint 93 pont | 15. hely | (N)agymenők | Talentum Iskola | Tata Boros Márk | Kozicz Ábel Lőrinc Pintér Márton Bendegúz Varga Eszter 91 pont | 15. hely | Agymenők | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Szarka Péter | Maráz András Keil Sebestyén Keil Gergely 91 pont | 17. hely | Számszomszédok | Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Pusztay Szabolcs | Bálint Bence András Kiss Viktória Rimóczi Nikolett Katalin 87 pont | 18. hely | Ravasz Róka | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bolehradsky Barnabás | Chmelovics Bálint Póczi Koppány Unger Lénárd 86 pont | 19. hely | Zseniáli-sokk | Vaszary János Általános Iskola | Tata Dedinszky Ádám | Lepsényi András Rossz Koppány Truszek Levente 85 pont | 20. hely | Manók | Dunaalmási Csokonai Általános Iskola | Dunaalmás Bélai Dominik Péter | Csicsai Martin Horváth Levente Zétény Karasz Janka 83 pont | 20. hely | Okoska törpök | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Blitzer Darinka | Morvai Dániel Panák Bence Takács Ádám 83 pont | 20. hely | Teknőkös | Vaszary János Általános Iskola | Tata Gyarmati Botond | Kálmán András Kranauer Péter Varjasi Botond 83 pont | 23. hely | Matekocskák | Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Kiss Virág Hanna | Nemes Marcell Szőllősi Olivér Gönczy Patrik Zsolt 82 pont | 23. hely | Törpék | Dunaalmási Csokonai Általános Iskola | Dunaalmás Bátki Piroska | Czintos Tamás Darázsi Málna Anna Nagy Lilla Krisztina 82 pont | 23. hely | Tudorka | József Attila Általános Iskola | Esztergom Alfaro-Juhász S. Márton | Hlavács Laura Kulcsár-Elek Hanga Kurucz Kristóf 82 pont | 26. hely | Farkasok | Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Laczó Dániel | Kovács András Lak Martin István Pintér Barnabás 80 pont | 26. hely | Négyek csapata | József Attila Általános Iskola | Esztergom Fűry Boglárka | Mezei Lilla Szollár Anna Tóth Barbara 80 pont | 26. hely | Piros Ördögök | Vaszary János Általános Iskola | Tata Auer Bálint | Bús Máté Porpáczy Maia Takács Viktor 80 pont | 29. hely | Csipet csapat | Kőkúti Általános Iskola | Tata Henyecz Balázs | Juhász Bence Tasnádi Bálint Vajda Dominik 79 pont | 29. hely | Matektudósok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bedi Ádám | Landberger Levente Szentirmay Bence Veres Máté 79 pont | 31. hely | Einstein csapat | Kőkúti Általános Iskola | Tata Pazár Zsuzsanna | Simon Kitti Szajki Benjámin Tálos Péter 76 pont | 31. hely | Matek TNT | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Dobay Márton | Lengyel Marcell Morva Botond Révay Roland 76 pont | 33. hely | Bölcs Bagoly | Vaszary János Általános Iskola | Tata Dosztál Léna | Fekets Lilla Fodor Fanni Kovács Dániel 74 pont | 34. hely | Félelmetes Négyes | Vaszary János Általános Iskola | Tata Huber Róbert | Krussó János Marcell Németh Brúnó Vida Gergő 73 pont | 35. hely | Észkerekek | József Attila Általános Iskola | Esztergom Rostási Dominik | Vassy Botond Végh Eszter Vodicska Csenge 71 pont | 35. hely | Számbarátok | Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Réti Bíborka | Drexler Petra Dobri Luca Viktória Thoma Orsolya 71 pont | 35. hely | Szupernégyes | Vaszary János Általános Iskola | Tata Keller Dániel | Nagy Olivér Nyikos Mátyás Petőcz Levente 71 pont | 38. hely | Legjobb négyes | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Beck Dorina | Magyar Flóra Schmidt Vera Szőke Miron 70 pont | 38. hely | Számászok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bélik Eszter Rebeka | Musicz Nóra Tisza András Varga Csongor Emil 70 pont | 38. hely | Villámlányok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Budavári Zoé | Emmer Lívia Somogyi Alexa Tárnok Sára 70 pont | 41. hely | Nagy ötösök | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Engelbrecht Szonja | Keil Kristóf Lovasi János Sípos Sándor 69 pont | 42. hely | Kisokos | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Bokréta Benedek | Óvári Anna Németh Zoltán Mlinkovics Ákos 68 pont | 43. hely | Tudósok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Horváth Emma | Kővári Bence Staudt Zorka Varsányi Boglárka 66 pont | 44. hely | ABC legjava | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Decsi Lara Kata | Patta Dávid Sipos József Tőzsér Antal 65 pont | 44. hely | Csak Csajok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Lázár Dóra | Pocsai Anna Sebestyén Dóra Takács Hanna 65 pont | 44. hely | Fifty-Fifty | Vaszary János Általános Iskola | Tata Horváth Bálint | Rigó Nóri Tasnádi Ákos Tóth Petra 65 pont | 44. hely | Király | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Bublovics István | Fóthi Lora Marosi Áron Kacz Botond 65 pont | 48. hely | Okoskák | Kőkúti Általános Iskola | Tata Dereskei Nóra | Pácz Flóra Punk Laura Torma Enikő 63 pont | 49. hely | Matudorok | József Attila Általános Iskola | Esztergom Czibula Maja | Gere Zalán Tóth Fanni Varga Júlia 62 pont | 50. hely | Szorzó manók | Szent István Általános Iskola | Baj Bognár Balázs | Koblencz Kristóf Krüpl Balázs Vörös Vendel 56 pont | 51. hely | Osztó manók | Szent István Általános Iskola | Baj Flórián Kata | Király Csenge Kiss Benedek Nagy Kinga 54 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Tudós baglyok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Kovács Roland | Lévai Dominik Székelyi Gergely Török Szabolcs 161 pont | 2. hely | Aranycsapat | Vaszary János Általános Iskola | Tata Csicsai Bajnok | Farkas Bence Kiss Viktor Sárossi Balázs 158 pont | 3. hely | Eszes Négyes | Vaszary János Általános Iskola | Tata Barabás Levente | Czunyi Botond Mezei Tibor Szegedi Norbert 156 pont | 4. hely | Színes számok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Fábián Viktória | Horváth Dániel Szöllősi Bottyán Mór Varga Emma 154 pont | 5. hely | MateKosok | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Fekete Martin | Szünstein Virág Trifusz Katalin Varga Lili Anna 154 pont | 6. hely | Nyerő négyes | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Árva-File Balázs | Gánics Botond Torda Józsi-Tóth Márk Rácz Anna 148 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matek Einstein | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Jordán András | Vida Mátyás Éliás Zsombor Barsi Benedek 146 pont | 8. hely | Furfangosok | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Bertalanits Enikő | Horváth Dalma Joó Barnabás Zsugya Lenke 145 pont | 9. hely | Kölykök | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Lendvai Hanna | Borka Bence Benjamin Varga Bence Gábor Strezeneczki Réka 141 pont | 10. hely | A négy kis okos | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Böhm Patrik | Kürti Laura Péterfi Liza Terdik Dorina 140 pont | 11. hely | Számügynökök | Vaszary János Általános Iskola | Tata Apagyi Balázs | Bánhidi Botond Molnár Csaba Tóth Máté 139 pont | 12. hely | Kis matekosok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Füstös Zsófia | Katona Máté Lentulai Bence Nagy Enikő 133 pont | 13. hely | Matek-ászok | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Kun Orsolya | Schwarc Laura Szabó Zsolt László Varga Ádám 132 pont | 14. hely | Ötletgyárosok | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Ágoston Réka | Bognár Eszter Halász Péter Mann Ádám 130 pont | 15. hely | Szuper Agyak Alapítványa | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Fejes Rebeka | Hertelendy Gellért Mozsdényi Maja Rehovics Anna 129 pont | 15. hely | Vegyespáros | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Wittner Kitti | Perenyei Nóra Eipl András Lengyel Martin 129 pont | 17. hely | Bajnokok | Babits Mihály Általános Iskola | Esztergom Jó-Dobronya Ádám | Hunya Miklós Kovács Simon Bálint Hopka Dániel 126 pont | 17. hely | Kobra | Kőkúti Általános Iskola | Tata Árva Szabolcs Ákos | Kalmár Barnabás Kecskeméti Patrik Törös Benjamin 126 pont | 19. hely | Számfalók | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Nitas Natália | Bottyán Zsófia Auer Róbert Csaba Karnuts Ferenc 125 pont | 20. hely | Kernstokosok | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Komeiner Albert | Beluzsár Péter Paár Barnabás Petrovics Bence 124 pont | 20. hely | Számháború | Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI | Tatabánya Bánkuti Máté | Rossz Fruzsina Kodela Szabolcs Vogel Bence 124 pont | 22. hely | A négy okoska | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Babirák Dorina | Csontos Patrícia Erdélyi Máté Purger Anna 121 pont | 22. hely | Számvadász | Komáromi Dózsa György Általános Iskola | Komárom Szabó Tamás | Szajkó Sára Szajkó Sándor Bigun Jázmin 121 pont | 24. hely | Szám-vadÁSZOK | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Berényi Lotti | Kis-Szölgyémi Bence Kovács Levente Pál Zsembery András 121 pont | 25. hely | Matekkirályok | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Csányi Adél | Kürtösi Réka Bencsik Botond Vlaicu Márk 120 pont | 26. hely | Talentumok | Talentum Iskola | Tata Hidvégi Hunor Tamás | Nagy Domonkos Ádám Szeidemann Márton Zahorán Emese 118 pont | 27. hely | Leleményes négyes | Szent István Általános Iskola | Baj Csongrádi Kata | Csonka Levente Richter Dávid Török Gergely 118 pont | 28. hely | Iq Fiúk | Vaszary János Általános Iskola | Tata Jász Barnabás | Mester Márk Molnár Máté Rozmann Bence 117 pont | 29. hely | Okostojások | Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Hérics Milán | Nagy Alexandra Szilvási Emese Takács Katalin 117 pont | 30. hely | Matek Zsenik | Vaszary János Általános Iskola | Tata Madarász István | Sorbán Patrik Pájka Zsófia Ujvári Dániel 116 pont | 30. hely | Matekmanók | József Attila Általános Iskola | Esztergom Balla Botond | Hlavács Kristóf Lepcsényi Erik Szentkirályi Fanni 116 pont | 32. hely | Színes karkötők | Kőkúti Általános Iskola | Tata Dobler Aisa | Szabó Gréta Tompa Anna Tyeklár Kata 115 pont | 33. hely | Észbontók | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Biró Adél | Magasi Dániel Mester Ákos - 114 pont | 34. hely | Tarka-barka matematika | Kőkúti Általános Iskola | Tata Cziráki-Lantai Marcell | Klement Viktor Pankotai Szonja Sekk Gábor 113 pont | 35. hely | Vágjuk a Matekot | Vaszary János Általános Iskola | Tata Fülöp Lilla | Garamvölgyi Gergely Horváth Emma Tóth Vilmos 111 pont | 36. hely | Szorgalmas katicák | Babits Mihály Általános Iskola | Esztergom Bukovics Karolina | Halmos Bettina Szenczi Sára Kicsák Roland 110 pont | 37. hely | LOGI JÁTÉK | József Attila Általános Iskola | Esztergom Bertalan Simon | Herháger Gábor Békési Benjámin Pelyhe Konor 110 pont | 37. hely | Színes ész | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bolyán Gréta | Éberhardt Ákos Maller Zsófia Németh Attila Máté 110 pont | 39. hely | Számvadászok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Farkasdy Károly | Gallisz Petra Varga Csenge Váradi Tímea 109 pont | 40. hely | Cseles csapat | Szent István Általános Iskola | Baj Balogh Benedikt | Kocsi Gábor Mayer Martin Zwickl Dániel 109 pont | 41. hely | Országjárók | Babits Mihály Általános Iskola | Esztergom Kovács Simon Adél | Liebl Dorka Mandák Petra Vámosi Réka 108 pont | 42. hely | Vácisok | Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola | Tatabánya Juhász Mátyás | Mező Marcell Máté Nagy Levente Csomor Boldizsár 106 pont | 43. hely | Megnyerő Négyes | Vaszary János Általános Iskola | Tata Káhn Patrik | Németh Eszter Nizelberger Zita Rigó Martin 106 pont | 44. hely | Számok-Ászai | Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI | Tatabánya Dénes Csanád Vilmos | Józan Ábel Szolnoki Panna Virág Dominik 105 pont | 45. hely | Számban nagy | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Balogh Lili | Kósa Hanna Simó Anna Tertsch Dóra 105 pont | 46. hely | Matek mesterek | Kőkúti Általános Iskola | Tata Dudás Marcell | Nágel Zalán Rónavölgyi-Varga Marcell Zink Flóra 104 pont | 47. hely | Számíjász | Vaszary János Általános Iskola | Tata Sass Ádám László | Varga Cintia Dominika Vigh Márk Vigh Viktor 103 pont | 48. hely | Matekzsenik | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Aknai-Mike Panna | Lóczi Kata Gál Krisztina Nagy Mátyás 102 pont | 49. hely | Számfaló | Komáromi Dózsa György Általános Iskola | Komárom Villám Péter | Dudás Virág Csere Zalán Horváth Vivien 102 pont | 50. hely | Focisták | Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI | Tatabánya Fülöp Márton | Gyurina Bercel Takács Milán Vető Csongor 102 pont | 51. hely | Megaagyak | Óvárosi Általános Iskola | Tatabánya Szlávik Olívia | Kudelák Márk Kárpáti Zsolt Szabó Bence 98 pont | 52. hely | Okos Legyek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Aradi György | Buda Márton Németh Bendegúz Pajor Tímea 97 pont | 53. hely | Szuper matekosok | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Böhm Kristóf | Dömötör Dávid Lévai Csenge Tatai-Szűcs Emma 97 pont | 54. hely | Gyermelyi bajnokok | ÁMK Gyermely | Gyermely Császár András | Kocsis Dénes Pozsár Péter Regőczi Bálint 97 pont | 55. hely | Manók | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Szendy Domonkos | Nabilek Zsófia Chlebovits Enikő Urbanik Ádám 92 pont | 56. hely | Matekosok4 | Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI | Tatabánya Mura-Mészáros Ambrus | Mizerák Márton - - 91 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matek péntek három | Kőkúti Általános Iskola | Tata Engler Csilla | Koch Balázs Tóth Kincső Eszter Varga Dániel 142 pont | 2. hely | Dream Team | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Szollár Zorka | Izsó Szidónia Besey Eszter Kuti Ágnes 133 pont | 3. hely | Csipet - csapat | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Komárom Horváth Csongor | Máté Szabolcs Mudróczki Anna Radziwon András 126 pont | 4. hely | Akitamatem | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Adorján Adrienn | Házenfratz Márk Seres Kornélia Zsíros Zsombor 125 pont | 5. hely | Dálihumár | Kőkúti Általános Iskola | Tata Almer Dávid | Kullai Lilla Nagy Hunor Tasnádi Márton 120 pont | 5. hely | Matekos varázslat | Vaszary János Általános Iskola | Tata Barborák Flóra | Fekets Anna Fekets Virág Nagy Mirtill 120 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | A négy nagyokos | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Chlebda Tamás | Gombási Róbert Krisztián Mátis Csenge Judit Nagy Anna 118 pont | 8. hely | Négyzetgyökök | Kőkúti Általános Iskola | Tata Jakabovics Boldizsár | Schaffer Bálint Somogyvári Máté Villám Benedek 116 pont | 9. hely | 2x2 néha 5 | Kőkúti Általános Iskola | Tata Belecz Léda | Mészáros Blanka Németh Rebeka Anna Szabó Benedek 111 pont | 10. hely | Túró Rudi | Vaszary János Általános Iskola | Tata Frank Éda | Nagy Dorina Kovács Mirabella Rigó Fanni 110 pont | 11. hely | Cseppek | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Toronyi Zsombor | Papp Gergely Kubecz László Dobondi-Reisz Hanna 108 pont | 11. hely | IQ pulykák | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Käszmann Dávid | Letenyei Zalán Radics Erik Schwarczinger Dávid 108 pont | 13. hely | P.A.ZS.A. | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Pleskó Panna | Fűry Anna Végh Zsófia Kollár Anna 108 pont | 14. hely | Dobós kosok | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Bajkó Bence | Kósa Szabolcs Mészáros Ákos Mezei Marcell 106 pont | 15. hely | Kis matematikusok | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Dojcsán Márton | Hidász Anna Karvai Marcell Szekeres Bence 106 pont | 16. hely | Matek Ball | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Ács Kira | Beck Olivér Ferenc Praveczki Zsófia Ildikó Zsidai Balázs 105 pont | 17. hely | Minervások | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Áts Ábel | Nacsa Loránd Piroska Bálint Gyuricza Milán 104 pont | 18. hely | Észkombájnok | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Bódi Bence | Deér Ádám Kovács László Máté Ledzényi Vince 102 pont | 18. hely | Füstifecskék | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Németh Lilien | Labossa Luca Szűcs Kinga Tóth Hunor 102 pont | 18. hely | Kornél és a Kőkútis csajok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Auer Kornél | Nényei Léna Szabó Gréta Vajda-Kolek Blanka 102 pont | 18. hely | Mate-kosok | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Arató Bendegúz | Mohr Viktória Pászty Kristóf Peterke Regő 102 pont | 22. hely | Bigfoot | Vaszary János Általános Iskola | Tata Izsáki Balázs | Karch Ádám Kugler Máté Sárfy Benedek 102 pont | 23. hely | Gumiagyak | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Csipor Kinga Imola | Kardos Orsolya Móczik Karolin Sárközi Emília 101 pont | 24. hely | Ügyes négyes | Szent István Általános Iskola | Baj Gyöngyi Gergely | Horváth Levente Szombathy István Sándor Waldmann Lőrinc Zsolt 100 pont | 25. hely | Mr. Matematika | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Danis Balázs | Fenyvesi Hanna Liza Harcsa Boglárka Kilin Dávid György 99 pont | 26. hely | Luxus Moszkvics slusszkulcsok | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Beigelbeck Tímea | Gruber Mónika Ignácz Dóra Sulyák Noémi 96 pont | 27. hely | Matekzsenik | Komáromi Dózsa György Általános Iskola | Komárom Németh Adrienn | Oláh Anna Katalin Czita Péter Jankó Dorián Nikolasz 95 pont | 28. hely | Matek Majmok | Eötvös József Általános Iskola | Dorog Fehér Dóra | Csillik Zsófia Kovács Fanni Metzger Máté 94 pont | 28. hely | Szerények | Dadi Református Általános Iskola | Dad Kicsák Miklós | Kozma Ádám Balogh Barbara Schrantz Dávid 94 pont | 30. hely | Számológépek | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Juhász Anna | Kolozsi Eszter Kolozsi Tamás Lengyel Ábel 93 pont | 31. hely | Ászok | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Laczkó Ivett | Léhárt Erik Molnár Ivett Vasi Bence 92 pont | 32. hely | Okos Gumimacik | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Nagy Adél | Németh Mátyás Panák Máté Péter Bence 92 pont | 33. hely | Fejtörők | Kőkúti Általános Iskola | Tata Andrikó Antal | Krüzsely Csenge Molnár Dorina - 91 pont | 34. hely | Kecskés skorpió | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bilszky Márk | Gerencsér Dániel Németh Kristóf Rózsa Csaba 91 pont | 34. hely | Kockák | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Kempl Tamás Barnabás | Máté Eszter Nemesnyik Lilla Török Gergő 91 pont | 34. hely | Okostelefonok | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Daróczi Katalin Petra | Farkas Borbála Putz Hanna Veres Fanni 91 pont | 34. hely | Színes hajgumik | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Major Boglárka | Kratochvill Petra Ujházi Cserne Szepesi Lili 91 pont | 38. hely | Számbűvölök | Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Vadócz Péter | Kovács Bálint Pintér Dávid Horváth Kata 91 pont | 39. hely | 4x4 | Kőkúti Általános Iskola | Tata Árendás Gergő Bence | Bodnár Benedek Gunics Nóra Passa Kristóf 90 pont | 40. hely | Harcosok | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Harcos Dominik | Orbán Zsófia Rossz Panka Závori Emília 89 pont | 41. hely | Kis zsenik | Szalézi-Irinyi Középiskola | Nyergesújfalu Wierl Mariann | Szabó Sára Sárkány Aba Bujdos Rozália 88 pont | 41. hely | Logikai Kockák | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Arató Kerecsen Zsolt | Erős Vince Kain Ádám Lernyei Soma Bence 88 pont | 43. hely | Tarantulák | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Geiszt Zsombor Jenő | Horváth Bence Kollár Bendegúz Zoltán Zsiros János 87 pont | 44. hely | Számkirályok | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Bán Márk | Füstös Bálint Szántó Csongor Varsányi Csaba 86 pont | 45. hely | Agymenők | Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI | Tatabánya Hangya Márton Dávid | Palotai Péter Schneider Patrik - 85 pont | 45. hely | Matek varázs | József Attila Általános Iskola | Esztergom Bagita Dóra | Iván László Krac Márk Sárosi Bálint 85 pont | 47. hely | Számol6 | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Alberti Bálint | Kujbus Anna Pásztó Benedek Valkó Miklós 83 pont | 47. hely | Szuperszámok | Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Bierbauer Csenge | Licul-Kucsera Noémi Nagy Adrienn Pfau Réka 83 pont | 49. hely | P!nk magassarkú | Vaszary János Általános Iskola | Tata Kelemen Anna | Nagy Lídia Pocsai Laura Süveg Eszter 82 pont | 50. hely | Dance | Szent István Általános Iskola | Baj Árvai Eszter | Koblencz Fanni Nagy Emma Sári Nóra 81 pont | 51. hely | Gyermelyi szorzatok | ÁMK Gyermely | Gyermely Kiss Klára Kamilla | Spielmann Bendegúz Széchenyi Lili Tóth Lóránt 80 pont | 51. hely | Próbamat | Kőkúti Általános Iskola | Tata Futó Zsófia | Oroszi Konrád Tőrös Balázs Váradi Petra 80 pont | 53. hely | Aranycsapat | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Füleki Mátyás | Hanzó Zsombor Mező Balázs Simon Sára 73 pont | 54. hely | Agymenő négyes | Vaszary János Általános Iskola | Tata Loe Benjámin | Nagy Máté Pongrácz Kevin Schwaller Gerwald Lucas 71 pont | 55. hely | Furfangoskák | Óvárosi Általános Iskola | Tatabánya Börgöndi Luca | Szigeti Réka Kálmán Kristóf Dézsi Lola 69 pont | 56. hely | Mr. Magic | Szalézi-Irinyi Középiskola | Nyergesújfalu Horváth Milán | Kocsis Kristóf Dujmov Dorottya Jászai Orsolya 69 pont | 57. hely | SNOOPY CSAPAT | József Attila Általános Iskola | Esztergom Bauer Regina | Csöregi Dóra Derecskei Bence Varga Szabolcs 64 pont | 58. hely | Hat-alma-sok | Óvárosi Általános Iskola | Tatabánya Barna Balázs | Tóth Kristóf Miklósvölgyi Dániel Kámán Kristóf 62 pont | 59. hely | Matek 4-es | Kőkúti Általános Iskola | Tata Nagy Péter | Somogyi Ádám Verényi Kristóf Zgyerka Zsófia 50 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Mucsaröcsögés Paralelepipedonok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bereczki Péter | Kenderesi Balázs Mártonfi Máté Veisz Andor 172 pont | 2. hely | Valamilyen Csapat | Vaszary János Általános Iskola | Tata Binks Brúnó | Horváth Bence Kugler Ábel Nagy Balázs 161 pont | 3. hely | Nem az ötösért csináljuk | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Bárkány Gréta | Baumann Jonathan Lucas Cserép Dániel Révész Marcell 145 pont | 4. hely | Ro-Pi | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bolyán Ádám | Nagy Márton Takács Máté Willi Olivér 144 pont | 5. hely | Gondolkozzatok! | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Czettisch Kinga | Czettisch Petra Keltai Gabriella Rosta Dániel 139 pont | 6. hely | Group Name | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Kecskeméti Orsolya | Cserép Máté Győző Máté Földes Balázs 137 pont | 6. hely | Sulisokosok | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Ölveczki Máté | Varga Flóra Dobondi-Reisz Mendel Pernyész György 137 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Álom | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Izmirily Mayan | Kórós Cintia Matus Barnabás Szlobodnik Zsanett 128 pont | 8. hely | Csillámlámák | Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI | Tatabánya Antal Réka | Lanszki Dóra Paxy Olivér Pordán Kata 128 pont | 10. hely | Wonderful team | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Klitz Kíra | Kovács Réka Matajsz Bence Tóth Liliána 127 pont | 11. hely | B.E.L.K. | Komáromi Dózsa György Általános Iskola | Komárom Nagy Eszter Eliza | Czita Klaudia Csonka Bertalan Babirák László 126 pont | 12. hely | Szögletes üveggolyók | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Mohammed Orsolya | Mihelik Tamás Mikesy Mária Walcz Lilla 125 pont | 13. hely | Törttörpök | Óvárosi Általános Iskola | Tatabánya Bakos Lóránt | Mihálovics Gergely Pavalacs Petra Hernádi Dorina 123 pont | 14. hely | Mi lányok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bereznyei Johanna | Száraz-Nagy Anna Török Gréta Vass Nikoletta 121 pont | 15. hely | Dobókockák | Vaszary János Általános Iskola | Tata Karsai Bernadett | Szabó Lilla Adrienn Tillmann Dóra Zhorela Zsuzsanna 120 pont | 16. hely | Számkirályok | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Fóthi Norbert | Köpe Krisztián Lóczi Boglárka Nagy Lilla 118 pont | 17. hely | Király Cobra | Vaszary János Általános Iskola | Tata Galgán Bence | Monos Viktor Pintér Tamás Tichy László 117 pont | 17. hely | Kópék | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Dózsa Gábor | Gelle Gábor Kecskeméti Balázs Tasnádi Balázs 117 pont | 19. hely | akitametaM | Kőkúti Általános Iskola | Tata Halmágyi Noémi | Majorits Jázmin Oravecz Dóra - 114 pont | 20. hely | Tudós Mókusok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Gallai Zsófi | Konecsin Lilian Beáta Szabó Boglárka Tarnai Dorina 114 pont | 21. hely | Csacsogó csajok | Szent István Általános Iskola | Baj Ámon Enikő | Pigai Anna Tóth Anna Túri Helga 110 pont | 22. hely | Nevezők | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Jaross József | Kusica Kolos Nagy Dániel Sánta Balázs 109 pont | 23. hely | Több mint 3 testőr | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Erdélyi Dominik | Halmi Csongor Komjáthy András Pintér Zoltán 107 pont | 24. hely | Almaturmix | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Fáy Blanka | Braun Luca Eszter Bajnok Regina Török Ignác Bálint 106 pont | 25. hely | Csiszolatlan Gyémántok | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Farsang Márk | Szőnyi Panna Varga Fanni Zsapka Lilla 101 pont | 26. hely | Matek-kosok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Barcsik Dénes | Egri Rebeka Keresztes Kevin Pintér Máté 100 pont | 26. hely | Xtreme | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Bors Mátyás | Kéner Bonifác Kovács Andor János Tárnok Zsombor 100 pont | 28. hely | Fantasztikus négyesfogat | Babits Mihály Általános Iskola | Esztergom Adorján Lili | Halmos Dominik Solymári Kristóf Tar Péter 99 pont | 29. hely | CzeDiJuKu | Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola | Tatabánya Czeglédi Gergely | Dikasz Csanád Juhász Botond Kutyánszki Janka 98 pont | 29. hely | Kakukktojás | Kőkúti Általános Iskola | Tata Németh Gergő | Túri Levente Varga Tamás Zoltay Luca 98 pont | 31. hely | Ismeretlenek | Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI | Tatabánya Gergácz Gellért | Schwarcz Balázs Tóth Ildikó Varga Loretta 97 pont | 32. hely | Fantasztikus négyes | Szalézi-Irinyi Középiskola | Nyergesújfalu Fábián-Nagy Balázs | Marencsik Milán Szeghy Benedek Eckl Patrik 95 pont | 33. hely | Aranyászok | Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Horváth Ádám Bence | Darmstädter Ádám János Wittmann Bence Tamás Szabó Péter 95 pont | 34. hely | Rózsaszín csillámkecskék | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Ballai Áron | Szattelberger Barnabás Székely Ákos Szigethy Máté 92 pont | 35. hely | Bóka-Panka | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Remete Botond | Németh Bence Zámbó Anna Pruzsina Panna 92 pont | 36. hely | Abakusz | Dózsa György Általános Iskola | Tatabánya Hlogyik Szabolcs | Mati Boglárka Sáhó Liliána Straub Luca 92 pont | 36. hely | Csillámharcosok | Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI | Tatabánya Czérna Laura | Horváth Hanna Oláh Adrienn Muraközy Mátyás 92 pont | 38. hely | BoVarKo | Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola | Tatabánya Boda Lilla | Kovács Mária Alexandra Varga Béla Varga Réka 92 pont | 39. hely | Kicsi guruk | Szalézi-Irinyi Középiskola | Nyergesújfalu Szenyán Zsombor | Trencsik Laura Nyéki Dániel Vig Krisztina 88 pont | 40. hely | Tudósok | Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI | Tatabánya Kucsera Máté | Major Bálint Marte Rivera Jan Marx Dominik 87 pont | 41. hely | Need for matek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Benke Zsombor | Boda László Péczely Gergő Balázs Mészáros Mátyás 86 pont | 42. hely | Matek tudósok | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Budavári Helga | Hörömpöli Ádám Hörömpöli Eszter Varga Panna 82 pont | 42. hely | Ügyesek | Baji Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola Fekete Lajos Tardosi Tagintézménye | Tardos Széplaki Laura | Király Tamara Mészáros Renáta Fejér Roxána 82 pont | 44. hely | Hatványozók | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Bernáth Ádám István | Dibusz Luca Döbrösy Levente Zsolt Simon Dóra 79 pont | 45. hely | Mat-hat | József Attila Általános Iskola | Esztergom Borsodi Kamilla | Gál Viktor Pék Veronika Tóth Laura 76 pont | 46. hely | BaCsuKeKi csapat | József Attila Általános Iskola | Esztergom Balig Flórián | Csunderlik Csaba Keresztesi Dóra Kis Gergő Benedek 71 pont | 47. hely | Marga-Gréta | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Antal Bence Kadosa | Bódis Botond Hajas Rebeka Alberti Gréta 67 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős QqRIQ | Vaszary János Általános Iskola | Tata Blága Bence | Kósa László Dániel Ogonovszky Dániel Tóth Ádám 137 pont | 2. hely | Alvin | Kőkúti Általános Iskola | Tata Baranyai Hanna | Bányóczki Virág Illés Levente Sibalin Anna 119 pont | 3. hely | PARADICSOMOK | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Forgács Estella | Gánics Koppány Hegedűs Zoltán Torda Lili 112 pont | 4. hely | Kakaós csiga | Kőkúti Általános Iskola | Tata Belecz Blanka | Flaskár Anna Juhász Alíz Molnár Anna 111 pont | 5. hely | Matekhuligánok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bokros Bálint | Ercoli Aron Leonardo Halápi Levente Sándli Lóránt 110 pont | 6. hely | Vadkacsák | ÁMK Gyermely | Gyermely Bederna Kincső | Fridrich Petra Hegedüs Eszter Kastner Dorina 109 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Zsenik | Kőkúti Általános Iskola | Tata Csics Luca | Flaskár Fruzsina Horváth Flóra Pazár Anna 107 pont | 8. hely | Bűvös Négyes | Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI | Tatabánya Beke Kata | Hamar Dávid Szűcs Borbála Tagai Lili 104 pont | 9. hely | Három dimenzió | Kőkúti Általános Iskola | Tata Ambrózy Dorián | Asztalos István Kádas Dorka - 104 pont | 10. hely | Nokedli | József Attila Általános Iskola | Esztergom Ciocodeica Jennifer | Brilla Fanni Schmidt Dorina Szentkirályi Márton 103 pont | 11. hely | Turmix | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Juhász Anna | Pintér Gergő Takács Árpád Varga Anita 103 pont | 12. hely | Okoskák | Kisbéri Bánki-Táncsics Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Általános Iskola Petőfi Sándor Álta | Kisbér Farkas Kitti | Marák Levente Németh Orsolya Várhegyi Patrícia 101 pont | 13. hely | Tüpe | Kőkúti Általános Iskola | Tata Balogh Petra | Bán Tünde Jász Máté - 99 pont | 14. hely | Síkidomok | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Kara Kamilla | Kocsis Sára Marusinszky Lora Torda Kata 99 pont | 15. hely | Matekokosok | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Pernyész Boglárka | Bakos Kata Fodor Dávid Isó Tamás 97 pont | 16. hely | Járakeksz | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bán András | Magyar Sebastian Sóti Richárd Takács Bálint 96 pont | 17. hely | Három a négyzeten | Dózsa György Általános Iskola | Tatabánya Bátori Blanka | Csordás Adrián Misák Dominika Pancsits Lívia 95 pont | 18. hely | 2x2-en | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Burai Zsanna | Mózes Lotti Rácz Ágnes Stipkovits Dorina 94 pont | 18. hely | This is ász | ÁMK Gyermely | Gyermely Capu Dominte | Gárdi Réka Juhász Emese Kiss Virág 94 pont | 20. hely | IQ Zéró | Vaszary János Általános Iskola | Tata Eck Richárd | Lévai Gábor Németh Piusz Reszter Márk 92 pont | 21. hely | Szuper Négyesek | Eötvös József Általános Iskola | Dorog Böcskei Erik | Czomba Anikó Honvéd Bence Imrei Nóra 90 pont | 22. hely | Bage Róli | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Garami Róbert | Harmati Lili Kovács Barnabás Szentes Gergő 88 pont | 23. hely | Matka és a szuszák | Kőkúti Általános Iskola | Tata Csákány Máté | Galambos István Kovács Róbert Marosi Milán 88 pont | 24. hely | Matekfalók | Óvárosi Általános Iskola | Tatabánya Birgés Bettina | Stern Dominik Zetovics Márió Zettisch Márk 87 pont | 25. hely | Eszes négyes | Vaszary János Általános Iskola | Tata Benke Dorottya | Havas Diána Nagy Réka Somogyvári Boglárka 86 pont | 26. hely | Mu-Ú! | Vaszary János Általános Iskola | Tata Madarász Zsófia | Nagy Dorina Rozmann Bettina Venter Dóra 85 pont | 27. hely | Dadiak | Dadi Református Általános Iskola | Dad Bagi Attila János | Mohos Betti Schrantz Áron Rokosz Zsigmond János 82 pont | 28. hely | Kecske | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Hanzó Panna | Magyari Dávid Áron Malinkó Anna Varga Aisa Réka 80 pont | 29. hely | Normálalakok | Eötvös József Általános Iskola | Dorog Bodnár Máté | Jurásek Xavér Kolozsvári Barnabás Sztulik Debóra 77 pont | 30. hely | Egyremenők | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Bagó Dániel | Bors Balázs Herczeg Tamás Szabó Lotti 75 pont | 31. hely | Ötletelők | Szent István Általános Iskola | Baj Baranyai Júlia | Hocza Krisztián Oláh Viktória Vörös Eszter 73 pont | 32. hely | Kiszámíthatatlanok | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Hartman Vivien | Bereczk Zsófia Pribéli Réka Somhegyi Levente 72 pont | 33. hely | Valós | József Attila Általános Iskola | Esztergom Kaszala Natália | Ujvári Lili Dorina Reichhenbach Panna Sárosi Levente 66 pont | 34. hely | Brókerek | Babits Mihály Általános Iskola | Esztergom Gazda Zsolt | Kajtár Bence Szappan Zsot Torma Bence 58 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Emese és a fiúk | Árpád Gimnázium | Tatabánya Buzál Zsombor | Bartha Bence Ungvári Emese Várnagy Miksa 158 pont | 2. hely | Relatív prímek | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Berényi Szabolcs | Bundschuh Noé Valkó Virág Wild Zsófia 123 pont | 3. hely | Havasi cincérek | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Garzó Áron | Magyarovics Márk Mébold Soma Sárik Gergő 114 pont | 4. hely | A kiválasztottak | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Győri Rebeka | Horváth Balázs Szalva Géda Szerencsés Dániel 111 pont | 5. hely | kockák | Szalézi-Irinyi Középiskola | Nyergesújfalu Keresztes Roland | Bodai Adrián Jenovai Jennifer Miszler Odett 108 pont | 6. hely | Kecsketime | Árpád Gimnázium | Tatabánya Szilvási Arthúr | Rajtó Dávid Rókus Gellért Scsibrán Péter 107 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | kacsazsír | Szalézi-Irinyi Középiskola | Nyergesújfalu Molnár Richárd | Molnár Ákos Takács Zoltán Tóth Donát 94 pont | 8. hely | Carlos és a többiek | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Bencze Bendegúz | Németh Réka Siska Renáta Zrupkó Zoltán 93 pont | 8. hely | Pókól | Árpád Gimnázium | Tatabánya Gaál András | Cseh Dániel Kovács Máté Kostyál Dániel 93 pont | 10. hely | Krumplik | Jókai Mór Gimnázium | Komárom Szabó János | Nánási Márton Neuwirth Gergely Szabó Anett 91 pont | 11. hely | Mind1 | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Novák Boglárka | Sági Bernadett Szabó Niké Vachaja Fanni 87 pont | 12. hely | 2+2=4 | Árpád Gimnázium | Tatabánya Opálka Antónia | Stanga Sára Fazekas Gergő Gerlei Csaba 85 pont | 13. hely | Kettő plusz kettő | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Klemencz Veronika | Kovács Fanni Pluhár Máté Vaskó Soma 83 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős D.L.I.G | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Chlebda Inez | Keltai Dóra Szládovics Lilla Laura Ujvári Gergő 176 pont | 2. hely | Hexaéder | Vaszary János Általános Iskola | Tata Nagy Viktória | Schultz Rebeka Szeiler Anett Szeiler Nikolett 151 pont | 2. hely | TeleTrabi | Vaszary János Általános Iskola | Tata Lázár Levente | Panker Richárd Tillmann Márk Zeőke-Szőke Barnabás 151 pont | 4. hely | Titok | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Bognár Sebestyén | Bodoni Bence Szabó Máté Pinczés Martin 150 pont | 5. hely | No parking | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bán Zsófia | Fábián Szilvia Jakabovics Jonatán Prohászka Eszter 148 pont | 6. hely | Csillámpónik | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bodnár Anna | Kiss Regina Mészáros Ágnes Pethes Dzsenifer 144 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kecske | Kőkúti Általános Iskola | Tata Hegedűs Péter | Iffiú Lóránt Koronczi Szabolcs Lippai Károly 140 pont | 8. hely | Anonymus | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Fenyvesi Róbert | Folytek Péter Pintér Evelin Zavagyi Krisztina 137 pont | 9. hely | Sokk | Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Dornyi Péter | Gábor Dávid Szijártó Eszter Horváth Szonja 129 pont | 10. hely | Vizicsacsik | Kőkúti Általános Iskola | Tata Hoffmann Kristóf | Kovács István Rusznyák Zsombor - 125 pont | 11. hely | Ütős kvartett | Vaszary János Általános Iskola | Tata Csóka Máté | Kupcsulák Gréta Molnár Anna Preininger Viktória 120 pont | 12. hely | Hajócska a tengeren | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Breitner Vivien | Burai Dániel Pesti Patrícia Varga Vanessza 118 pont | 13. hely | Eötvös_8_osztály | Eötvös József Általános Iskola | Dorog Gaál Gergő | Minczér Margaréta Szekér Szimonetta - 118 pont | 14. hely | Piknik-pipik | Kőkúti Általános Iskola | Tata Einhorn Klaudia | Horváth Eszter Nagy Luca Zink Laura 113 pont | 15. hely | Szuperjók | Baji Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola Fekete Lajos Tardosi Tagintézménye | Tardos Kovács Henrik | Major Barnabás Kiss Boglárka Salánki Noémi 111 pont | 16. hely | Matek Force | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Boros Marcell | Jakab Dániel Tamás Orbán Adél Polgár Dorina Szabina 108 pont | 17. hely | Matekmánia | Vaszary János Általános Iskola | Tata Horváth Balázs | Ködmön Dániel Maloveczky Gyula Pintér Bence 106 pont | 18. hely | Mókuskák | Kisbéri Bánki-Táncsics Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Általános Iskola Petőfi Sándor Álta | Kisbér Cseh Boglárka | Malomsoki Helga Skrihár Anna Tribusz Dániel 106 pont | 19. hely | Bözskös Team | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Izmirily Noa | Nagy Anna Szeglet Gergő Attila Toplak Fanni 105 pont | 20. hely | Unknown | Vaszary János Általános Iskola | Tata Ferencz Martin | Patányi Ádám Pekár Balázs Rozmann Péter 103 pont | 21. hely | Unnamed | József Attila Általános Iskola | Esztergom Baráth Barnabás | Bokor Krisztián Rátkai Bence Varga Bálint 101 pont | 22. hely | Fényes négyes | Vaszary János Általános Iskola | Tata Csák Borbála | Pei Krisztina Tóth Norbert Vikor Máté 99 pont | 23. hely | Számkedvelők | Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI | Tatabánya Marx Bianka | Csonka Gergő Horváth Milán Ikó Norbert 96 pont | 24. hely | Smile | Kőkúti Általános Iskola | Tata Benke Anna | Gulyás Kata Gulyás Zsófi Lőrincz Álmos 92 pont | 25. hely | Goats | József Attila Általános Iskola | Esztergom Csunderlik Dorka | Miklós Leó Putz Koppány Tauber Patrik 89 pont | 26. hely | Ebbül baj lesz | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Búzer Luca | Kurucz Réka Ordassy János Orova Pál 84 pont | 27. hely | Fogós-ravasz | Szent István Általános Iskola | Baj Bacskai Máté | Bucsek Szófia Gyalogos Veronika Kató Vivien 66 pont | 28. hely | Vobe | Eötvös József Általános Iskola | Dorog Csákvári Daniella | Csizmadia Angéla Lukács Fanni Nagy Kata 63 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Tengeri macskák | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Balogh György Márk | Bencsik Krisztina Kiss Balázs Pintér Petra 157 pont | 2. hely | aaalmaaa | Árpád Gimnázium | Tatabánya Darmstadter Márton | Oravecz Natasa Toperczer Péter Zsidek Bence 151 pont | 3. hely | Kolibrik | Árpád Gimnázium | Tatabánya Szánthó Réka | Takács Krisztina Vankó Márton Zentai Zsuzsanna 142 pont | 4. hely | Hebi | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Gyovai- Bodák Mónika | Jakabos Márton Révész Dániel Szeifert Iván 135 pont | 5. hely | 2x2 néha 4 | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Albert Gergely | Dósa Zoltán Gergácz Bendegúz Hartyán Botond 135 pont | 6. hely | masni | Árpád Gimnázium | Tatabánya Deák Máté | Halász Tai Horváth Szonja Lóczi Petra 122 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | eszbagávid | Árpád Gimnázium | Tatabánya Kiss Gábor | Krupánszky Eszter Szatmári Dávid Zámbó Balázs 118 pont | 8. hely | csücsök | Árpád Gimnázium | Tatabánya Czitrovszky Fanni | Harasta Lili Huj Réka Velencei Virág 116 pont | 9. hely | Ikszek | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Bauman Adai Zsolt | Bencze Ábel Hertelendy Barnabás Tanka Zsanett 113 pont | 10. hely | Iszapcápa | Jókai Mór Gimnázium | Komárom Turi Ádám | Csonka Barnabás Czuczor Nikolett Nemesnyik Anna 108 pont | 11. hely | Sípoló gumikacsák | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Füleki Sándor | Hertelendy András Izsáki Anna Mezei Martina 106 pont | 12. hely | Vizi csacsi | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Bátor Benedek | Kovács Milán Neumayer Márk Radics Márk 105 pont | 13. hely | Belevalók | Szalézi-Irinyi Középiskola | Nyergesújfalu Szeghy Bendegúz | Jászai Patrik Selmeczi Soma Keserű Ádám 100 pont | 14. hely | Rómaiak | Hamvas Béla Gimnázium és Szakképző Iskola | Oroszlány Novák Bence | Varga Tamás Bodnár Krisztián Vudmaszka Balázs 93 pont | 15. hely | Együtt6ók | Hamvas Béla Gimnázium és Szakképző Iskola | Oroszlány Gál Anna | Horváth Krisztina Spindler Hanna Vasi Nóra 88 pont | 16. hely | Zebrák | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Janik Eszter | Kecskés Klaudia Kimmel Zita Szepesi Lola 82 pont | 17. hely | Gladiátorok | Hamvas Béla Gimnázium és Szakképző Iskola | Oroszlány Borsi Levente | Mester Máté Modrián Vilmos Szabó Bence 81 pont | 18. hely | Anonymus-ok | Hamvas Béla Gimnázium és Szakképző Iskola | Oroszlány Eredi Sára | Ferkó Adrienn Gál Niké Werheim Döníz 72 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Bábolna | Bábolnai Általános Iskola | Bors Erika | Bábolna | Bábolnai Általános Iskola | Kántor Katalin | Bábolna | Bábolnai Általános Iskola | Prekler Orsolya | Esztergom | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Ságiné Szlovák Erzsébet | Esztergom | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Veresné Horváth Hilda | Esztergom | Dobó Katalin Gimnázium | Argyelán Viktória | Esztergom | Dobó Katalin Gimnázium | Béni András | Esztergom | Dobó Katalin Gimnázium | Markó Irén | Esztergom | Dobó Katalin Gimnázium | Petróczy Mária | Esztergom | Dobó Katalin Gimnázium | Szurdi Gábor | Esztergom | Dobó Katalin Gimnázium | Takács Anikó | Gyermely | ÁMK Gyermely | Tirpákné Varga Zsuzsanna | Komárom | Feszty Árpád Általános Iskola | Farkasné Hámori Gabriella | Komárom | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Baranyi Gizella | Nyergesújfalu | Kernstok Károly Általános Iskola | Fábián Magdolna | Nyergesújfalu | Kernstok Károly Általános Iskola | Hámoryné Popper Katalin | Nyergesújfalu | Szalézi-Irinyi Középiskola | Faragóné Urbán Teodóra | Oroszlány | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Farkas Gáborné | Oroszlány | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Huma Erzsébet | Oroszlány | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Mészárosné Fehérvári Mónika | Oroszlány | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Scherlein Márta | Oroszlány | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Veilandics Béláné | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Barsiné Pirityi Mária | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Frankel Beatrix | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Knappné Tölgyes Katalin | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Kozári Miklósné | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Kőhalmi Zoltánné | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Lantosné Herczeg Andrea | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Pap Ágnes | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Pozsgayné Tóth Ildikó | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Prónik Istvánné | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Schruffné Ács Mária | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Avramcsevné Hegedűs Ildikó | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Csalainé Csengődi Judit | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Hohner Natalja | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Mészárosné Nagy Éva | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Mocsári Lenke | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Sebők István | Tatabánya | Árpád Gimnázium | Beckerné Neuberger Marianna | Tatabánya | Árpád Gimnázium | Kovácsné Schandl Ágnes | Tatabánya | Árpád Gimnázium | Magyariné Sárdinecz Zsuzsanna | Tatabánya | Bárdos László Gimnázium | Csermák Júlia | Tatabánya | Bárdos László Gimnázium | Kőrösi-Fehér Róbertné | |