Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Számítók | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Demeter Martin | Ferenczi Gábor Jakobicz Anna Kui Benedek 111 pont | 2. hely | Eszes Szegő | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Annus Luca | Hajdu Kincső Pallagi Anna Szabó Zsanett 102 pont | 3. hely | Okos Bombák | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Deák Péter | Jenei Zalán Keresztfalvi Ákos Steinberger Norbert 101 pont | 4. hely | Pici Rubikok | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Berkó Karina | Kovács Nóra Szűcs Alina Veréb P. Soma 100 pont | 5. hely | Hazai pálya | Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI | Szolnok Munkácsi Gergő | Czékus Bettina Kiss Kornélia Miklós Boglárka 96 pont | 5. hely | Tudorkák | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Kovács Krisztina | Mészáros István Roland Papp Eszter Szabó Zoltán 96 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Észkerék | Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI | Szolnok Balla Dominik | Csoma Marcell Lakatos Péter Németh Martin 94 pont | 7. hely | király matekosok | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Barna Ádám | Kormos Zsolt Berecki Marcell Csinger Dávid 94 pont | 7. hely | NYERŐ4-ES | ÁMK, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI | Rákóczifalva Pozderka Nándor | Kálmán Laura Balla Gergely Nádházi Zoltán 94 pont | 10. hely | 2x2 néha 5 | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Lakatos Máté | Szabó Gergő Szelei Kis Jázmin Zrupkó Zita 94 pont | 11. hely | Matekzsenik | Bethlen Gábor Református, Tagozatos Általános Iskola | Törökszentmiklós Cubra Daniella | Török Zsombor Vona Zsófia Vigh Sára 93 pont | 11. hely | Számtanozók | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Kertész Laura Olimpia | Horváth Nóra Monoki Szovárd Benedek Szántó Eszter 93 pont | 13. hely | Relatív csapat | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Kemecsei Zsombor | Lipusz Dávid Szarvas László - 91 pont | 14. hely | Agymenők | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Kondacs Réka | Kondacs Virág Nyolczas Áron Soós Armand 90 pont | 14. hely | Sárkányok | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Berényi Marcell | Pesti Benjámin Pintér Gergely Zupkó Máté 90 pont | 16. hely | Gyémánt számok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Csidér Ádám | Kürti Zétény Landgraf József Szűcs Huba Magor 87 pont | 17. hely | Négy grácia | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Oláh Zsófia | Sokvári Melitta Szlávik Panna Fontos Dóra 86 pont | 18. hely | Kisokosok | József Attila Általános Iskola | Martfű Csala Milán | Gaál Vivien Krakkai Kinga Tóth Sándor 86 pont | 19. hely | Fantasztikus négyes | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Gáspár Lili | Kerekes János Fodor Bence Kocsis Zalán 85 pont | 19. hely | Szanda-banda 1. | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Kovács Antónia | Münich Richárd Oravecz Anna Gulyás Gabriella 85 pont | 21. hely | Agymenők 3 | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Szabados Petra | Simon Jázmin Pető Fanni Dögei Luca 83 pont | 22. hely | A matek hercegei | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Békési Milán | Kovács Dominik Oláh Róbert Tószegi Tamás 82 pont | 22. hely | Hupikék törpikék | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Kaptás Vivien Anna | Sinka Hanna Tóth Bianka Yosef Hanna 82 pont | 24. hely | KisOkososk | Jászárokszállási Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászárokszállás Juhász Maja | Major Kinga Nagy Maja Szabó Vera 81 pont | 25. hely | Észbontók | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Bai Gergő | Úri-Szabó Kira Lapu Kadosa Szécsi Anna Sára 81 pont | 26. hely | Győztesek | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Gál Dorina | Pásztor Fanni Varga Anna Hajdu Anna 79 pont | 26. hely | Őzek | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Finta Fanni | Gál Emília Papp Zsófia Szőcs Mónika Nikolett 79 pont | 28. hely | Baglyok | Petrovay György Általános Iskola, Óvoda és AMI | Nagykörű Csőke Dávid | Fodor Fanni Rácz Alex Molnár Viktor 77 pont | 29. hely | Tudós csapat | Jászárokszállási Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászárokszállás Bakai Örs | Horváth Júlia Ajsa Klein Kevin Kristóf Tenner Bence 76 pont | 30. hely | Matek zsenik 2 | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Dercze Noémi | Horváth Szabolcs Nagy Szilvia Tóth Emese 74 pont | 30. hely | oKOSkák1 | Jászárokszállási Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászárokszállás Gulyás Gellért | Horváth Máté Major Dominik Szokol Attila 74 pont | 32. hely | Delfinek | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Forgó Márk | Nagy Barnabás Pataki Zita Sárközi Attila 73 pont | 33. hely | Észkombájnok | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Adorjáni Zsolt | Kecskeméti Márton Papp Gábor - 71 pont | 33. hely | KOPONYÁK | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Nagy Róbert | Borsos Klaudia Oláh Krisztián Balogh Szabolcs 71 pont | 33. hely | Számkirályok | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Bajnai Virág | Kocza Bendegúz Takács Benedek Tóth Balázs 71 pont | 33. hely | Villám agyak | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Tasy Levente | Pribély Szabolcs Zsolt Gulyás Janka Jakab Dorka 71 pont | 37. hely | Matek zsenik | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Dékány Lili | Szabó Panna Bíborka Papp Szabina Zsólyomi Zoé 68 pont | 37. hely | Villámagy | Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI | Szolnok Béres Réka | Berki Angéla Gyuricza Bettina Döbrei Gréta 68 pont | 39. hely | Okostojások | Bethlen Gábor Református, Tagozatos Általános Iskola | Törökszentmiklós Halász Edvárd | Markót György Nagy Timea Gréczi Helga Ágnes 65 pont | 40. hely | Okoskák | Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium | Kisújszállás Csíki Endre | Melnikoff Levente Kazinczi Balázs Kincs Veronika 63 pont | 41. hely | Angyalok | Bethlen Gábor Református, Tagozatos Általános Iskola | Törökszentmiklós Kecső Hajnalka | Bohács Krisztina Szabó Dorka Szamák Emese 62 pont | 41. hely | Vegyes négyes | Jászárokszállási Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászárokszállás Csoszor Dorottya | Forgó Milán Szajkó Attila Martin Szalai Vivien Kitti 62 pont | 43. hely | Gondolkodók | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Barabás Nelli | Nagy Ákos Nyikos István Károly Tóvízi István Dániel 60 pont | 44. hely | Okos fejek | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Bagossy Dániel | Kádár Péter Koltay Nadin Osztaffi Linetta 59 pont | 45. hely | Aranysasok | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola | Tiszaföldvár Dóczi Bálint | Jánosi Sára Juhász Fekete Márta Nagy Boglárka Kincső 57 pont | 45. hely | Tudorkák1 | Jászárokszállási Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászárokszállás Bobák Laura | Csáki Lili Gulyás Gréta Kitti Perlaki Zsanett 57 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyerő négyes | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Baráth Kolos | Buck Míra Dobrán Flóra Varga Ferenc Viktor 170 pont | 2. hely | Ravaszdik | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Bártfai Botond | Darányi Dénes Koppány Kiss Ábel Sipeki Márton 157 pont | 3. hely | Matekhajó | Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI | Szolnok Szabó Anna Ajándék | Béres Dóra Rékasi Róbert Csécsei Enikő 155 pont | 4. hely | Matek kommandó | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Horváth Ákos | Surányi Zombor Szilágyi Bence Tornyi Bálint 155 pont | 5. hely | Matek fiúk | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Deák Gergely | Nagy Zétény Torda Patrik Vona Imre 151 pont | 6. hely | Fantasztikus Négyes | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Urbán-Pap Zsófia | Lading Bianka Szőllősi Szabolcs Kálmán Antal Krisztián 148 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tudorkák | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Csáki Dávid | Móra Laura Timpfel Emese Vízhányó Hajnalka 146 pont | 8. hely | Észbontó | József Attila Általános Iskola | Martfű Fodor Bence | Fodor Péter Holyba Gergő Vadas Luca 145 pont | 9. hely | IQ bajnokok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Kiszely Benedek | Krasznavölgyi Ádám Molnár Milos Zsiros Anna 139 pont | 10. hely | Pluszpont | Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI | Szolnok Kaid Aamal | Hársvölgyi Tamara Pásztor Róbert Vincze Roland 139 pont | 11. hely | Matek tudósok | Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI | Szolnok Tóth József | Dobos Réka Madár Petra Kiss Lilien 136 pont | 12. hely | Tudó-sok | Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium | Kisújszállás Ozsváth Szabolcs | Füleki Lajos Barnabás Szél Bence Egyed László 134 pont | 13. hely | Furfangosok | Jászárokszállási Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászárokszállás Bagi Gergely | Bakos Róbert Földi Dániel Nagy Zsigmond 132 pont | 14. hely | A jövő reménységei | Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI | Szolnok Csontos Csenge | Lázók Gergő Szabó András Bajnok Németh Bence 129 pont | 14. hely | A logika mesterei | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Csajági Csenge | Kerekes Ivett Kisnémet Zsolt Mihályi Adél 129 pont | 16. hely | 4 Dollár | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Demeter Kolos | Előhegyi Csaba Erdei Szilárd Zsombor Gulyás Dániel 128 pont | 17. hely | Szisuli | Tiszatenyői Szent István Általános Iskola | Tiszatenyő Hegedűs Kornél | Káczán - Tóth Vajk Németh Zsombor Varga Vita 127 pont | 18. hely | Bűvös négyes | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola | Tiszaföldvár Busa Tamás Dominik | Busi Krisztina Gonda Róbert Tar Levente László 127 pont | 19. hely | Csalafinták | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Ágoston Levente Áron | Júrás Bálint Péter Kalina Tamás Vaszkó Zoltán 127 pont | 20. hely | Matek tündérek | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Boronkai Csenge | Fábián Fanni Menkó Boglárka Süveges Alexandra 126 pont | 21. hely | "Kétszer 2 néha 5" | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Bulyáki Lili | Mező Gábor Ádám Kristóf Csanád Frencsákbálint 123 pont | 22. hely | Matekmanók | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Kiss Attila | Rusvai Hanna Tóth Gréta Vona Bálint 123 pont | 22. hely | Töprengők | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Kása Tibor | Kaszás Levente Kiss Richárd Varga Szabolcs 123 pont | 24. hely | Mestermatyik | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Fodor Máté | Kárpáti Máté Nagy Tamás Zombori Tamás Kristóf 121 pont | 25. hely | Agymenők 2. | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Szabó Fanni | Bende Luca Böszörményi Dániel Ondok Mátyás 120 pont | 26. hely | Kisokosok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Kovács Ramóna | Mátyus Anett Szabó Adél Zsiros Szilvia 118 pont | 27. hely | Piramisok | Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI | Szolnok Tóth Adél | Kocsis Anna Luca Csordás Rozina Balázs Szabolcs 117 pont | 28. hely | ÉSZ-KERÉK | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Dombai Ádám | Samu Nóra Mátyus Martin Köböl Richárd 117 pont | 29. hely | Okoskák | Bethlen Gábor Református, Tagozatos Általános Iskola | Törökszentmiklós Földes Ádám | Rendik Réka Balázs Máté Surányi Patrik 116 pont | 30. hely | Szanda-banda 4. | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Garzsik Nóra | Bozsó Molli Telkes-Tóth Péter Magos Martin 116 pont | 31. hely | Észforgatók | Kossuth Lajos Gimnázium Tomajmonostorai Általános Iskolája | Tomajmonostora Bakó Cintia Dóra | Fazekas Márton Magyar Veronika Törőcsik Árpád 115 pont | 32. hely | Okos Kosok | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola | Tiszaföldvár Horváth Barna | Márkus Olivér Matúz Balázs Matúz Marcell 114 pont | 33. hely | Számkirályok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Harangozó Attila | Kassai Lilla Pokorni Olivér Téglás László 112 pont | 34. hely | Villámkák | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Kardos Eszter | Kovács Léna Majzik Péter Turóczi Emma 112 pont | 35. hely | Zsenik | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Simon Zsófia | Geszti Kata Kovács Blanka Abkarovics Vivien 112 pont | 36. hely | Matek-zsenik | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Nagy Zita | Lukács Domonkos Koncsek Áron Kolláth Kristóf 110 pont | 37. hely | Méhecskék | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Kolláth Csenge Sára | Kondacs Krisztina Viktória Szalai Antal Balázs Unyi Csongor 109 pont | 38. hely | SZUPER NÉGYES | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Szita Máté | Varga Balázs Czétényi Judit Glonczi István József 108 pont | 39. hely | Sasok | Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium | Kisújszállás Oros Bence | Kovács Dóra Kása Botond Vatai Petra 107 pont | 40. hely | Dollár | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Farkas Bence | Mészáros Deli Csaba Pápai Olivér Szabó Aletta Mara 105 pont | 41. hely | Számkirály | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Göcző Bence | Kovács Anna Rideg Dominik Szarka Viktória 103 pont | 42. hely | Számvadászok | Jászárokszállási Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászárokszállás Bakai Hajnalka | Nagy Zétény János Ördög Petra Pál Richárd Gábor 101 pont | 43. hely | "Kisokosok" | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Bozsó Bianka | Zakar Boglárka Németh Fanni Bekker Tamás 101 pont | 44. hely | Candi mix | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Bíró Dorka | Einwag Mercédesz Nagy Lili Varga Petra 100 pont | 45. hely | Csalafinta Banda | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola | Tiszaföldvár Berta Tamás | Dobróka Dalma Kelemen Nóra - 94 pont | 46. hely | VILLÁMOK | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Oláh Péter | Komáromi Gyula Vidák Ágota Zsigmond Tamás 91 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Ötödikes szupernégyes | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Demecs Norbert | Ács Dorottya Bártfai Nóra Gál Bence Róbert 129 pont | 2. hely | Matek mester | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Radócz István | Bányi Flóra Zsigmond Attila Serege Ádám 126 pont | 3. hely | Hegyi táltos matekosok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Emel Gyöngyi | Hegedűs Dóra Szűcs Hunor Társi Gergely 118 pont | 4. hely | Fagébegi | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Vígh Fanni | Veréb Benita Bella Mező Regina Lázár Gréta 117 pont | 5. hely | LVG-s számvadászok | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Ferencsik Balázs | Ferencsik Erik Görbe Tamás Rusvai Zoltán 114 pont | 6. hely | Matekos okosok | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Fózer Attila László | Csutár Konrád Olivér Munkácsi Adél Ivett Rőczey Sára Amália 112 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matek kosok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Antal Keve | Blaskó János Horváth Richárd Morvai Patrik 112 pont | 8. hely | BEMARÓK | Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászapáti Urbán Marcell | Bagi Róbert Donkó Bálint Kökény Bendegúz Tibor 110 pont | 9. hely | Kocka csajok | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Karádi Anna | Mérey Réka Szoboszlai Tamara Tuharszky Lili 108 pont | 9. hely | Pí | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Bodó Péter | Czene Zsombor Nedbalek Buda Telek Bálint 108 pont | 11. hely | Összegek | Csete Balázs Általános Iskola | Jászkisér Lovász Dávid | Farkas Máté Kovács Alexandra Papp Vivien 106 pont | 12. hely | LVG rubik kockák | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Balázs Arikán | Erős Lili Gondos Fanni Nagy Sára Jázmin 104 pont | 13. hely | LVG-s matek baglyok | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Bakos Petra | Forgács Lilla Gódor Linda Szabó Csenge 103 pont | 14. hely | Kis Einsteinek | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Sándor Máté | Radeczki Gábor Pribély Gábor Tárnai Bálint 102 pont | 15. hely | Csodabogarak | Bethlen Gábor Református, Tagozatos Általános Iskola | Törökszentmiklós Nagy Attila | Vámosi Nagy Péter Rácz Péter Attila Szabó Dávid 101 pont | 15. hely | Rubik kockák | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Szarvák Rebeka | Losonczi Zsuzsa Szabó Flóra Toldi Zsófia 101 pont | 17. hely | Kockafiúk | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Kovács Ákos | Pataki Balázs Pozsonyi Gábor Tajti Mátyás 100 pont | 17. hely | Ötödikes okosok | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Fejes Ottó Ádám | Törőcsik Máté Elekes Márk Nagy Péter Imre 100 pont | 19. hely | Diótörők | Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Művészeti Iskola | Szolnok Ősz Matilda | Rác Benjámin Sárkány Alexandra Süle Ferenc 99 pont | 20. hely | Electromans | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Agócs Zsombor | Viczán Péter Virág Zénó - 97 pont | 21. hely | SZAGEVIKRI | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Skultéty Szabolcs | Parzsol Krisztián Borbándi Viktória Mónus Gergely 93 pont | 22. hely | Okoskák | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Agnéli Zsófia | Martonvári Lilla Szécsi Lilla Tiborcz Dóra 93 pont | 22. hely | Okoskockák | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Sánta Gergő | Cziklin Dusán Lantos Levente Pethő Norbert 93 pont | 24. hely | Sós ropi | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Gulyás Csenge | Fodor Anita Fodor Krisztina Németh Petra 93 pont | 25. hely | Csipet csapat | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Galsi Olga | Ludmerszki Norbert Novák Petra Sánta Dániel 92 pont | 26. hely | Párduc lányok | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Bódi Zsanna | Bózsó Fanni Magyar Anna Viktória Simon Eszter 91 pont | 27. hely | Matekbanyák | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Csillag Léna | Gráczer Vivien Nieberl Dorina Kovács Krisztina 90 pont | 28. hely | Pélyi Okoskák | Csete Balázs Általános Iskola | Jászkisér Burai Gina | Nagy Nikolett Nemoda Brigitta Gulyás László 90 pont | 29. hely | Sasok | Jászárokszállási Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászárokszállás Kókai András | Farkas Máté Forgó Kornél Mike Anna Sára 89 pont | 30. hely | Csillám lámák | Bethlen Gábor Református, Tagozatos Általános Iskola | Törökszentmiklós Baski Hajnalka | Kiss Jázmin Kenyeres Emma Mrena Dorka 89 pont | 31. hely | Jr.Einstein | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Figini Morgan | Gacsal Lili Kiss Anna Zsófia Oláh Róbert 88 pont | 32. hely | Jövő tudósai | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Adrigán Fanni Teréz | Bárdos Hanna Krausz Levente Szarvas Péter 87 pont | 33. hely | Bűvös négyzet | Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium | Kisújszállás Erneszt Antal Dániel | Ari Krisztián Juhász Attila György Béres Csenge 86 pont | 34. hely | Okos Kobakok | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola | Tiszaföldvár Balogh Vanessza Alexandra | Bastidas Veronika Dávid Dóra Andrea Sánta Szabolcs Dávid 85 pont | 35. hely | A Kis matekosok | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Gyöngy Zalán | Hajdu Péter Németh Klaudia Bianka Soltész Olivér 83 pont | 35. hely | Acélfarkasok | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Balogh Anikó | Benke Dorina Kőszegi Ádám Varga István Vajk 83 pont | 37. hely | Eszesek | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Forgács Róbert | Kele Ádám Mihályi Bence Palcsó Martin 82 pont | 37. hely | Törtetők | Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola | Mezőtúr Fekete Dávid | Nagy Kornél Farkas Pápai Kerubina Dea Tóth Rebeka 82 pont | 39. hely | 1+1 az 3 | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Budai Roland | Magyar Bence Szakali Mirkó Tóth Kristóf 81 pont | 39. hely | Okos matekosok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Kerekes Gergő | Kiss Máté Bendó Dorina Seller Szilárd 81 pont | 41. hely | Crafterek | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Kovács Benjámin | Merrikin Dávid Pádár Dániel Simon Dávid 81 pont | 42. hely | Eszes 4-es | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Hajnal Levente | Kruckió Kristóf Országh Varga Gergő Tógyer József 80 pont | 42. hely | Fanok | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Kolláth Balázs | Molnár Péter Levente Pakai Péter Polonkai Bence 80 pont | 42. hely | Négyzetkék | Csete Balázs Általános Iskola | Jászkisér Kozma Tímea | Hűvös Szabolcs Kovács Szabolcs Pető Kitti 80 pont | 45. hely | DEJÓLLOPEZ | Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászapáti Csákó József Kristóf | Gulyás Gergely Major Martin Mihályi Milán 78 pont | 46. hely | Kis Tudósok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Törökszentmiklós Golyha Dávid | Ormándi Pál Szűcs Bence Szűcs Márton 78 pont | 46. hely | Téglalapok | Csete Balázs Általános Iskola | Jászkisér Miskolczi Alex | Ajtai Attila Pető Dániel Törőcsik Petra 78 pont | 48. hely | Szolnok Team | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Veres Dominik | Kripta Fanni Alcser Dániel Présel Szabolcs 77 pont | 49. hely | Abakusz | Jászberényi Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és | Jászberény Szabados Ivett | Horti Boglárka Ivony Antónia Fődi Petra 77 pont | 49. hely | Einsteinek | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Mátray Medárd | Vitai Patrik Demeter Balázs Gyurgyák Balázs 77 pont | 49. hely | Kaktusz | Jászsági Apponyi Albert Általános Iskola és AMI | Jászberény, Rendes Dominik | Remete Gergő Kiss Ádám Vas Milán 77 pont | 49. hely | Matematika tudósai | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Gál Diána | Nagy Csaba Pleti Zsófia Tamás Máté 77 pont | 53. hely | Ügyesek | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Kása Kitti | Kelemen Zsófi Kovács Lili Nagy Boglárka 76 pont | 54. hely | Csillámlámák | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Fazekas Dávid | Kis Ádám Veres Patrik Kocsis Bánk 75 pont | 55. hely | VIVA-SAGA | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Gazdag Krsztián | Valyon Tamás Ádám Virág Attila Seres Lívia 75 pont | 56. hely | Szorgos hangyák | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Csilling Nándor | Nagy-György János Szarka Dorottya Balla Orsolya 73 pont | 57. hely | SZÁMKIRÁLYOK | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Vidák Letícia Martina | Balázs Dávid Zakar Mihály Konka Tímea 72 pont | 58. hely | Számmanók | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium | Törökszentmiklós Bárdos Bianka | Futó Sára Szekeres Szabina Tóth Nándor 71 pont | 59. hely | Osztok | Nagyiváni Általános Iskola | Nagyiván Andrási Béla | Dobra Diána Horváth Anna Mulicz Evelin 70 pont | 60. hely | 4 MATEK PROFESSZOR | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Palatinusz Fanni | Szabó Zoltán Kovács Patrik Karácsony Gergő 68 pont | 61. hely | Négyzetek | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Gyalog Sándor | Kőrösi Balázs Juhász Kristóf Rácz Bence 62 pont | 62. hely | SZORZOK | Nagyiváni Általános Iskola | Nagyiván Czinege Izabella | Nagyfejeő Balázs Szabó Vanda Tóbis Ádám 56 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Négy a hatodikon | Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola | Mezőtúr Adamcsik Hanna | Mihalina Máté Lipták Attila Lukács Máté 147 pont | 2. hely | Csokimanók | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Kerekes Kitti | Mérész Adél Dajka Viktória Juhász Izabell 146 pont | 3. hely | Smile | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Bukovics Réka | Kecskés Patrik Tenkő Zita Vallyon Vivien 142 pont | 4. hely | Bűvösnégyzet | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Csendes Luca | Felber Dóra Ménkű Júlia Nyúl Vivien 136 pont | 5. hely | HŐS KŐRÖSIEK | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Bernát Judit | Fodor Vanda Hajnal Frida Darabos Márton 135 pont | 6. hely | Mátrix | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Bella Richárd | Dékány Bence Molnár Szabolcs Rákóczi Gergely 134 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kistudós | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Horváth Boldizsár | Kovács Kiara Pintér Bence Vincze Ákos 134 pont | 8. hely | Sztracsatella | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Juhász Sára Rebeka | Nagy Dorina Kata Kun Rita Serucza Nikolett 127 pont | 9. hely | Kínai kecskék | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Danyi Péter | Bobaly Balázs Rimóczi István Vass Márk 124 pont | 9. hely | Számnindzsák | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Székely Zoltán | Bencze Bálint Tornyi Csaba Surányi Zalán 124 pont | 11. hely | Törtfej | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Gulyás Gergő Csaba | Nagyfi Zoltán Németh Viktor Stomfai Gergely 123 pont | 12. hely | Sirályok | Jászárokszállási Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászárokszállás Agócs Krisztina | Kis Simon Csilla Major Anikó Tűzkő Csenge 123 pont | 13. hely | 6ALMASOK | Bethlen Gábor Református, Tagozatos Általános Iskola | Törökszentmiklós Bohács Tamás | Szécsi Pál Gábor Nagy Rita Beke Zsombor 122 pont | 14. hely | 4 kisö(kör) | Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászapáti Tóth Tamás | Lebán Marcell Béres Gábor Kristóf Birkás Levente 121 pont | 15. hely | Csak eszes csajok | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Czinege Petra | Jakab Zsuzsanna Párdi Viktória Török Eszter 119 pont | 16. hely | Matek zsenik | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Pásztor Barnabás | Baranyi János Simon Tamás Dzombák Máté 118 pont | 17. hely | TUD6 | Bethlen Gábor Református, Tagozatos Általános Iskola | Törökszentmiklós Szécsi Lilla | Sülye Ágota Stummer Gyöngyvér Török Hanna Krisztina 117 pont | 18. hely | Lököttek | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Biró András | Csatári Vivien Holló Éva Nagy Károly Mihály 115 pont | 19. hely | Dobókockák | Jászberényi Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és | Jászberény Kocza Nikolett | Török Fanni Szabó Kitty Dudás Petra 115 pont | 20. hely | Négyzetrácsos fülű nyulak | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Csatári Alina | Fekete Flóra Básthy Liliána Szabó Natália 115 pont | 21. hely | Agymenők | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Fenyves Szabolcs | Szappanos Gergely Zsigó Bence Zsigó Máté 113 pont | 21. hely | Matematika kisokosai | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Demény János | Fekete Jázmin Rohoska Csenge Szél Szabolcs 113 pont | 23. hely | Döntetlen | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Herkó Koppány | Kovács László Nagypál Márton Varjú Ákos 112 pont | 24. hely | FOREVER ALONE | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Bubori Réka | Bede Petra Cseklán Bettina Szekér Lili 111 pont | 25. hely | (N)@gymenők | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Boncsér Bálint | Kocsis Milán Mihályi Gergő Papp Bercel Tas 110 pont | 26. hely | 1+1=3 | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Cserháti Zsolt | Csornai Csaba Márkus Erik Polgár Bendegúz 109 pont | 26. hely | KOCKÁK | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Ignáth Dávid | Diós Donát Kürti Tamás Sipos Máté 109 pont | 28. hely | Gyilkos számok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Törökszentmiklós Karancsi Bence | Képes Gergő László Csenge Mikle Henrik 108 pont | 28. hely | Kockásfülű nyúl | Jászberényi Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és | Jászberény Molnár Tamara | Bucholsky Lili Bányai Nikolett Bárdos Dorina 108 pont | 30. hely | Négyes osztag | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Csornai Bence | Kálmán Gergő Korpás László Uj Péter 106 pont | 31. hely | Háromszögek | Csete Balázs Általános Iskola | Jászkisér Barna Gábor | Kóczián Zsuzsanna Küri István - 106 pont | 32. hely | MTGT | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Trébics Vilmos | Tóth Barnabás Germán Zsombor Muzslai László 102 pont | 32. hely | TÖKÉLETES NÉGYES | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Vankó Gréta | Borsos Zsófia Móra Mercédesz Czigány Viktória 102 pont | 34. hely | Einstein fiai | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Földes Péter | Nagy Brendon Tóth Péter Vágó Patrik 99 pont | 35. hely | Gsks | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Gubik Boglárka | Kálmán Gergő Sebestyén Virág Seres Boróka 99 pont | 36. hely | Okos Skacok | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola | Tiszaföldvár Danku Bálint | Jecsni Gergő Nagy Zoltán Alex Varga István 97 pont | 37. hely | Kecskék | Jászárokszállási Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászárokszállás Huszár Kevin | Járvás Gergő Kovács Viktor Tanczig Dániel 96 pont | 38. hely | Dobókocka | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Kása Szabolcs | Kis Kíra Ökrös Márta Varga Tamás 96 pont | 39. hely | brain | Endre Király Általános Iskola | Tiszavárkony Bajcsi Bence Gyula | Bazsó Dávid Csaba Fekete Patrik Molnár Brigitta 94 pont | 40. hely | Rossz szomszédság | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Csomós Kristóf | Körtési Dávid Mihályi Bence Vári Gábor 93 pont | 41. hely | Számkirályok | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Csillik Gábor | Demény Zsombor Farkas Bence Sali Roland 91 pont | 42. hely | 5-ös osztó | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Duka Richárd | Stadler János Zsidei Levente Ónódi Tamás 87 pont | 42. hely | OKOS4ES | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Varga Fanni | Földi Apollónia Molnár Dániel Dániel Márk 87 pont | 44. hely | The Winners | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Berecz Márk | Hegmann György Nyiri Bence Pór Péter 86 pont | 45. hely | Golyszi | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Kis Barbara | Kis Virág Magyar Róbert Molnár Anna 84 pont | 45. hely | No Name | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Ferencz László | Juhász Bálint Sebők András Virágos Manó 84 pont | 47. hely | MATEKZSENIK | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Molnár Szilvia | Csutár Alida Terbe Krisztián Klement Gréta 79 pont | 48. hely | Hupikék Törpikék | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium | Törökszentmiklós Egyed Dóra | Gonda Barbara Jónás Sándor Veres Boglárka 77 pont | 49. hely | Négyszögek | Csete Balázs Általános Iskola | Jászkisér Jakab Jázmin | Jakab Judit Bagi Tamás Guba János 72 pont | 50. hely | B.E.E.T | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium | Törökszentmiklós Balogh Gábor | Egyed Pál Erdei Viktor Tasi Tamás 71 pont | 50. hely | Csillagos ötösök | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Törökszentmiklós Csontos Kinga Napsugár | Fodor Virág Turcsányi Diána Turcsányi Máté 71 pont | 52. hely | Kmst | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Kálmán Nándor | Mészáros Márton Simon Zsolt Tamási Zsombor 70 pont | 53. hely | AGYMENŐK2 | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Somodi Kincső | Bakos Hanna Nagy Nikoletta Varga Edina 68 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Iskolatáska | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Kállai Ferenc Marcell | Kovács Szabolcs Kulcsár Róbert Nagypál Márta 141 pont | 2. hely | Penge Elmék | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Áy Szabolcs | Erdélyi Vajk Bíró Ferenc Cseh István 135 pont | 3. hely | FANTASZTIKUS NÉGYES | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Lévai Dorina | Czétényi András Tóth Csenge Napsugár Balogh Richárd 126 pont | 4. hely | Színesfémgyűjtők | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Horváth Regina | Burka Tibor Lestyán Lilla Száz Máté 118 pont | 5. hely | Logikusok | Bethlen Gábor Református, Tagozatos Általános Iskola | Törökszentmiklós Ravasz Lili | Csajági Enikő Forgács Kata Pató Ákos 116 pont | 5. hely | Stréberek | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Cseh Balázs | Halaj Balázs Halápi Ákos Polgár Bálint 116 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ellentétek | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Malecz Levente | Munkácsi Zalán Ferge Máté Szép Alexander 113 pont | 8. hely | HEKUSOK | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Szűcs Klára | Harmati Adrienn Földi Emese Balázs Anikó 106 pont | 9. hely | Arany Jászok | Jászárokszállási Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászárokszállás Kovács Lili Gerda | Nemoda Márk Zoltán Olajos Ágnes Sándor Evelin 102 pont | 9. hely | IQ Betyárok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Darabont Péter Márton | Krenák Gergő István Szabó Egon Róbert Varga Krisztián 102 pont | 11. hely | Sárga zsiguli | Jászberényi Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és | Jászberény Jakus Donát | Bolhuis Eleonóra Nyolczas Máté Schmidt Anna 99 pont | 12. hely | Matekmanók | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Gönczi Borbála | Nagy Szabolcs Simon Kata Vig Mónika 98 pont | 13. hely | Matekosok | József Attila Általános Iskola | Martfű Makai Róbert | Oláh Zsófi Pál Ágnes Manlaj Perjési Gergő 97 pont | 14. hely | 69-es fiúk | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Czimmer Bence | Lenzsér Móczó Richárd Nagy Dávid Sárközi Kristóf 96 pont | 15. hely | Hatványzsenik | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Iván Milán | Sitku László Bányi Kristóf Medvegy Gábor 95 pont | 16. hely | Szorzótábla | József Attila Általános Iskola | Martfű Fülöp Fanni Gréta | Lakatos Liza Oltyán Péter Áron Rácz Norbert 95 pont | 17. hely | Dinnyecsapat | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Forgács Panna | Herkely Anna Ócsai Krisztina Vincze Noémi 86 pont | 17. hely | Okosok(k) | Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászapáti Budai Anna | Szabari Márk Urbán Petra Urbán Viktória 86 pont | 17. hely | Számkirályok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Zsigmond Laura | Szabó Petra Kézsmárki Napsugár Kovács Réka 86 pont | 20. hely | 3 lány + 1 legény | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Bíber Veronika | Karmazin Tamás András Molnár Éva Katalin Zsilka Laura 85 pont | 20. hely | Kockafejek | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Demeter Ádám | Dóka Gergő Kiss Nikolett Tóth Fanni 85 pont | 22. hely | FEKETE ORCHIEÁK | Nagyiváni Általános Iskola | Nagyiván Ruskó Ádám | Dobra Enikő Tóth Nikolett Tóth Edina 84 pont | 22. hely | Napraforgók | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Czakó Lili Kata | Molnár Atina Kira Őzbas Szofi Tóth Gréta 84 pont | 22. hely | Reciprókák | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Vékony Patrik | Erdélyi Gyula Szarvák Gorzsa Fekete Bence 84 pont | 25. hely | Logika mesterei | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Görbe Vanessza | Katona Loretta Lakatos Marcell - 83 pont | 26. hely | Paralelepipedon | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Bali Milán | Bali Zora Kocsis Vencel Kovács Adél 81 pont | 27. hely | Mert hülye azért nem vagyok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Vízi Lilla | Palla Gréta Bencsik Tímea Dénes Kata 79 pont | 28. hely | Golyócskák | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Polgár Máté | Farkas Norman Árvai István Kocséri Zoltán 78 pont | 29. hely | Kacsák | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Törökszentmiklós Czikó László | Kovács Dániel Németh Mihály Uhrin Roland 77 pont | 30. hely | Közös nevezőn | Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium | Kisújszállás Kémeri Anna | Kittlinger Villő Mészáros Dóra Német Natália Róza 76 pont | 31. hely | Kevi gyöngyszemei | Petőfi Sándor Általános Iskola | Túrkeve Bodó Gabriella | Nagy Georgina Nádudvari Emese Révész Boglárka 75 pont | 32. hely | Villám csapat | Jászsági Apponyi Albert Általános Iskola és AMI | Jászberény, Szabó Máté | Szabó Roland Szarvas Lóránt Váczi Dominik 74 pont | 33. hely | Három Grácia | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Baranyi Hajnalka | Fedor Fanni Fógel Réka - 71 pont | 33. hely | IQ Nindzsák | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Széplaki Szonja | Takács Milán Németh Zsolt Kecskeméti Róbert 71 pont | 35. hely | Csavaros eszűek | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Borza Daniella | Puha Szonja Temesvári Nikolett - 71 pont | 36. hely | Okos tojások | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Juhász Nelli | Molnár Dorina Bóka Boglárka Varga Sára 69 pont | 36. hely | Tini Tudósok | József Attila Általános Iskola | Martfű Ábel-Kiss Amina | Dudok Fanni Halmi Lea Takács Laura 69 pont | 38. hely | Kockák | Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium | Kisújszállás Balogh Zsombor | Csipes Botond Farkas Petur Soma Német Gergő 66 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős LVG zsenijei | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Lukács Balázs | Mészáros Réka Rusvai Miklós Szabó Levente 139 pont | 2. hely | Golden boys | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Kovács Tamás | Magyar Norbert Szívós Mátyás Zombori Bálint 129 pont | 3. hely | 4 Attila | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Bukta László | Keserű Márton Nagy Tamás Ullmann Bence 125 pont | 4. hely | Transzcendensek | Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium | Jászapáti Czakó Noémi | Fülöp Luca Réz Dávid Suhaj Lilla Vivien 124 pont | 5. hely | Bajos csajok | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Baráth Berta | Czinege Vanda Mezei Virág Tóth Emese 118 pont | 6. hely | Matek(ok)osok | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Pásztor Laura Anikó | Pető Adél Torma Dorina Törőcsik István 100 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Bandi és a csajok | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium | Törökszentmiklós Bódi András | Nyitrai Fanni Erzsébet Gulyás Laura Pólik-Bodó Karolina 99 pont | 8. hely | Mathét | Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola | Mezőtúr Fekete Csilla Anna | Gawelda Regina Réka Ozvald Maja Kira Tóth Renáta 80 pont | 9. hely | Millomosok | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Janó Hanna Viktória | Kiss Jázmin Virág Kovács Annabella Tóth-Molnár Gabriella 75 pont | 10. hely | LVG Szüni | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Gulyás László | Kocsis Bálint Kovács Bence Kovács László 74 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 24692318 | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Berecz Enikő | Kovács Laura Kovács Krisztina Nagy Bernadett 153 pont | 2. hely | 4S | Jászárokszállási Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászárokszállás Banka Tamás | Hopka Zoltán Kerek Bálint Olajos Márton 148 pont | 3. hely | Észkombájnok | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Kecskeméti Zsombor | Lapu Kolos László Norbert Szenes Marcell 147 pont | 4. hely | Sárga Pettyesek | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Kancsal Márk | Réczi Gergő Szabó Bálint Vas Bence 143 pont | 5. hely | Okosokk | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Csillag Csongor | Somogyi Kristóf Subicz Angéla Szécsi Virág Barbara 143 pont | 6. hely | Dinók | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Balogh Szabó Viktória | Balla Orsolya Herczeg Lilla Ponicsán Rebeka 140 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Töltött Káposzta | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Papp Domán | Szekeres Martin Csikós Attila Seres Gábor 139 pont | 8. hely | Számfalók | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Zagyva Renáta | Mihályi Réka Papp Edina Luca Szabó Elizabet 137 pont | 9. hely | Mink | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Csiffáry Ábel | Munkácsi Enikő Palcsó Tamara Pataki Petra 135 pont | 10. hely | Zsolt és a lányok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Földi Regina | Németh Lili Deák Eszter Vígh Zsolt 134 pont | 11. hely | Yákó | Bethlen Gábor Református, Tagozatos Általános Iskola | Törökszentmiklós Csapó Dorka Kata | Fekete Csenge Réka Hornyák Luca Horváth Dorka 133 pont | 12. hely | VÉGZŐSÖK | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Bartus Anna | Kecskeméti Kitti Mónus Zsófia Sipos Brigitta 132 pont | 13. hely | Kockasajt | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola | Tiszaföldvár Benyák Bence | Gajdos Gergely Major Márk Pető Vanda 131 pont | 14. hely | Szívtiprók | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Csáki Kálmán | Csoór Véda Korsós Péter Tóth Attila 126 pont | 15. hely | World of Matek | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Bende Áron | Horváth Patrik Nagy Márk Petrovay Ádám 122 pont | 16. hely | Bordás | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Kálmán Tamás | Nedbalek Örs Szőke Bence Varga Richárd 120 pont | 17. hely | 3 + 1 | József Attila Általános Iskola | Martfű Botka Anikó | Hankó Tamás Németh Csaba Tőkei Tamás 117 pont | 18. hely | Kockakobak | Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászapáti Kabács Máté | Budai János Bakos Kevin Juhász Csege 115 pont | 19. hely | Xxxx | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Inges Ninetta | Mester Gyöngyvér Sápi Henrietta Virág Melani 115 pont | 20. hely | Machók | Bethlen Gábor Református, Tagozatos Általános Iskola | Törökszentmiklós Németh Tamás | Nagy Zsolt Pál Sebestyén György Papp Norbert 112 pont | 21. hely | SZÁMDARÁLÓK | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Tóth József | Ignáth Zsolt Polónyi Attila Fekete Tomaj 109 pont | 21. hely | Szisuli | Tiszatenyői Szent István Általános Iskola | Tiszatenyő Takács Sándor | Bognár János Mazug Péter Pljesovszki Sándor 109 pont | 23. hely | LEL | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Gógány Dávid | Kiss Benedek Koszta Róbert Molnár Gábor 109 pont | 24. hely | Lányok vagyunk, de okosak | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Bartók Emese | Végső Kata Szabó Liliána Rácz Dalma 99 pont | 25. hely | Idilyóták | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Kis Boglárka | Tóth Dominika Szabó Kata Luca Vig Brigitta 99 pont | 26. hely | Kockák | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Nyitrai Réka | Gulyás Róbert Telek Dorina Hír Nikolett 95 pont | 27. hely | Farkasok | Petrovay György Általános Iskola, Óvoda és AMI | Nagykörű Balogh Domokos | G. Nagy Péter Szekeres Adrián Romhányi Tamás 92 pont | 27. hely | Négyszögek | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Törökszentmiklós Imre Antónia | László Dorottya Nagy Patrik Szilágyi Fanni 92 pont | 29. hely | DiniDani + 2 | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Boros Dominik | Buczkó András Emel Dániel Fülöp Dénes 92 pont | 30. hely | Nekünk a 9 is páros! | Jászárokszállási Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászárokszállás Csatai Blanka | Csoszor Ágnes Szabó Panna Tősér Alexandra 86 pont | 31. hely | Paralelogrammák | Csete Balázs Általános Iskola | Jászkisér Holló Tamás | Oláh Anna Korsós Gergő Tóth Barbara 84 pont | 32. hely | Eszelősök | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Kardos Mária | Nemes Ádám Szabó Bence Tóth Kitti 80 pont | 33. hely | ÉZSPOMOKO | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Ézsiás Fanni | Pomázi Bálint Molnár Gergő Kovács Norbert 75 pont | 34. hely | Nagy tudósok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Törökszentmiklós Kecskés Helga | Németh György Sőreg Erika Szőke Marcell 73 pont | 35. hely | Rombuszka | Csete Balázs Általános Iskola | Jászkisér Mráz Lívia | Gyügyei Viktória Kis Csaba - 70 pont | 36. hely | Mókus | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Balogh Fruzsina | Imre Noémi Klenovszki Noémi Váli Lívia 64 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős LVG 1 | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Yosef Salamon | Katona Tíra Kovács Marcell Novák Áron 147 pont | 2. hely | Zöldfülűek | Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola | Mezőtúr Csanálosi Miklós | Horváth-Gaudi Károly Olasz Ákos Pap Csenge 124 pont | 3. hely | Név nélküliek | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Demján Mária Margaréta | Jakab Péter Juhász Bianka Kínál Dániel 124 pont | 4. hely | An-Alfa-Béták | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Dékány Gergely | Muliter Márk Nagy György Szabó Zsolt 123 pont | 5. hely | Ablakra ragadt meggyes kapucni | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Gelencsér Liliána | Kecskeméti Adél Kovács Veronika Nagy Janka 109 pont | 6. hely | Fecsegő Poszáta | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Elek Fanni | Nagy Ádám Németh Fruzsina Pál Nikolett 91 pont | 6. hely | MAVI | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium | Törökszentmiklós Buczkó Iván | Karakas Máté Takács Ádám Polgár Viktor 91 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | J.A.N.A. | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium | Törökszentmiklós Bischof Anna | Csabai Nóra Király Jázmin Nagy Anikó 82 pont | 9. hely | 3+1 | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium | Törökszentmiklós Balogh Roland | Kengyel Gergő Sípos Tamás Tóth Viktória 78 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Jászapáti | Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium | Lénártné Emri Ildikó | Jászapáti | Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium | Réz István | Jászárokszállás | Jászárokszállási Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Bankáné Mező Katalin | Jászberény | Lehel Vezér Gimnázium | Rusvainé Barta Márta | Jászberény | Lehel Vezér Gimnázium | Szabó Tímea | Jászberény | Lehel Vezér Gimnázium | Szabóné Gecse Anikó | Jászberény | Lehel Vezér Gimnázium | Varga Ferenc | Jászberény | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Molnár Anita | Jászberény | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium | Pócz-Nagyné Berta Sarolta | Kisújszállás | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Mrenáné Gönczi Katalin | Kisújszállás | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Pardiné Marjai Erzsébet | Mezőtúr | Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola | Iványiné Kecső Éva | Szolnok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Nagy Róbert | Szolnok | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Kis Olga | Szolnok | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Tóth Éva | Szolnok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Pogányné Rizán Margit | Szolnok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szabóné Dóra Mónika | Szolnok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Tóthné Kálmán Mária | Szolnok | Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI | Gulyás Károlyné | Szolnok | Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI | Tóth Miklósné | Szolnok | Szegő Gábor Általános Iskola | Fonyóné Nándori Zsuzsanna | Szolnok | Szegő Gábor Általános Iskola | Fülöpné Krisztián Szilvia | Szolnok | Szegő Gábor Általános Iskola | Karmazin Gabriella | Szolnok | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Barhács Lászlóné | Szolnok | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Dr. Mezei Jánosné | Szolnok | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Faragóné Szalai Mária | Szolnok | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Katona Mónika | Szolnok | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | Dr. Burkáné Beck Csilla | Szolnok | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | Galambosi Tímea | Szolnok | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | Huszár Judit | Szolnok | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | Sebők Péter | Szolnok | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Horvátné Debreczeni Katalin | Tiszafüred | Kossuth Lajos Gimnázium | Demján Mária | Tiszafüred | Kossuth Lajos Gimnázium | Szabóné Gyöngy Gyöngyi | Tiszafüred | Kossuth Lajos Gimnázium | Tóth Judit | Törökszentmiklós | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium | Kazinczy Ferencné Fűzfa Renáta | Törökszentmiklós | Bethlen Gábor Református, Tagozatos Általános Iskola | Hevesi Tóth Gáborné | Újszász | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Bogárné Simon Klára | |