Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kvartett | Hatvani Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola | Hatvan Csordás Márton | Fűzér Barnabás Garami Dominik Rácz Máté 138 pont | 2. hely | Menő Matek Manók | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Duró Zsombor | Fiser Boldizsár Kovács Benedek Susán Henrik 130 pont | 3. hely | Okos tojások | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Hegyi Ádám | Erdős Ágoston Stefán Bence Burgmann Márk 124 pont | 4. hely | Felsőtárkányi Matekmanók | Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Felsőtárkány Czapp Zita | Krinszki Benedek Somogyi Bálint Stumpf Ádám 121 pont | 5. hely | Kisokosok | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Salgótarján Ipacs Virág | Józsa Marcell Juhász András Ornyik Petra 114 pont | 6. hely | Matekosok(k) | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Fónagy Kristóf | Gyönki Dominik Humicskó Balázs Wachter András 110 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Szám barátok | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Láng László | Madarász Dávid Bukta Levente Fónagy Marcell 110 pont | 8. hely | Számok emberei | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Dér-Herendovics Botond | Dér-Herendovics Zsombor Szabó Gábor Juhász Levente 109 pont | 9. hely | Szuper négyek | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Holló Bálint | Kiss Szabolcs Poczok Márton Tompa László 109 pont | 10. hely | Tudorkák | Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája | Salgótarján Deák Máté | Horváth Bálint Langa Szilárd Tarnóci Balázs 100 pont | 11. hely | Észbook | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Veréb Dalma | Serfőző Odett Antal Mátyás Benkó Dániel 99 pont | 12. hely | +,- manók | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Salgótarján Berecz Barnabás | Fodor Marcell Gáspár Lili Nagy Noémi 93 pont | 13. hely | Kisokos | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Király Panna | Pintér Márton Romeo Francesco Toroczkai Magor 91 pont | 14. hely | Matekzsenik | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Paizs József | Bakondi Bálint Bóta Gergő Nahóczky Bence 89 pont | 15. hely | Az ész bajnokai | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Csuka Donát | Gál Szonja Güray Bence Tóth Ádám 87 pont | 16. hely | Matekszörnyek | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Fehér László | Lipkovics Petra Gabriella Tóth-Várady Tamás Török Jonatán 87 pont | 17. hely | Gumimacik | Tarnamérai Általános Iskola | Tarnaméra Heiling Emma Renáta | Pintér Janka Pintér Gabriella Varga Csenge 86 pont | 18. hely | A négy elem | Horti Batthyány József Általános Iskola | Hort Görbe Vivien | Mester Xavér Nagy Armand Tóth Viktória 85 pont | 18. hely | Észpörgetők | Szentgyörgyi István Általános Iskola | Diósjenő Bartus Levente | Kürtösi Sándor József Pikács Balázs Varga Nándor 85 pont | 18. hely | Töprengők | Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája | Salgótarján Hajdara Máté | Maier Bendegúz Peregi Linda Verebélyi Attila 85 pont | 18. hely | Vidám számok | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Tóth Hajnal | Csiki Barbara Gyöngyösi Flóra Stoll Maja Kinga 85 pont | 18. hely | Zsenipalánták | Palotási Általános Iskola | Palotás Burik Panka | László Levente Varga Csaba - 85 pont | 23. hely | Észlények | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Török Dániel | Kalocsány Péter Mongyi István Tóth Kristóf 84 pont | 24. hely | Számtörp | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Salgótarján Fancsik Roland | Gyurcsák András Siba Dániel Szentiványi Gergő 84 pont | 25. hely | Matekmanók | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Salgótarján Balogh Bálint | Harmat Balázs Kerekes Bence Lőrik Tímea 83 pont | 26. hely | Matek ördögök | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Bata Vince | Szabó Kitti Orosz Vivien Földi Gábor 80 pont | 26. hely | Reál | Palotási Általános Iskola | Palotás Botos Marcell | Hegyi Jácint Varga Botond - 80 pont | 28. hely | Számosztag | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Garami Anna | Garami Réka Kovács Benjámin Kiss Levente 79 pont | 29. hely | Eszes Fiúk FC | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Domboróczki Péter | Hanyecz Gergely Hevesi Kornél Molnár Mátyás 79 pont | 30. hely | Matekos négyes | Zagyvaszántói Római Katolikus Általános Iskola | Zagyvaszántó Kompolti Hanna | Koós Réka Kiss Rita Matula Anna 76 pont | 30. hely | Négyszög | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Gál Balázs | Kádár Gergő Kiss Nándor Kovács István 76 pont | 32. hely | Négy okoska | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Révész Gergely Péter | Nagy Gergely Fehér Zsófi Sipos Anna 73 pont | 33. hely | Kisszámolók | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Erdei Dominik | Makovinyi Lili Boródi Bálint Tömöri Anna 72 pont | 34. hely | Bölcs bigyók | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Abonyi Márton | Karácsony Gábor Marton Maja Sőregi Kinga 71 pont | 34. hely | Számkirályok | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Dohányos Máté | Juhász Csaba Molnár Fruzsina Nagy Laura 71 pont | 36. hely | 2X2 | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Szalay Abigél | Szatmári Szilvia Jakab Barnabás Nagy Márton 70 pont | 37. hely | Felsőtárkányi Észpörgetők | Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Felsőtárkány Bonyár Panna | Farkas Boglárka Bakos Bence Magyar Domonkos 68 pont | 38. hely | Bűvös négyes | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Kóczián Eszter | Román Jázmin Román Lilla Orosz Anna Izabella 65 pont | 38. hely | Csipetcsapat | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Salgótarján Kakuk Nóra | Marcsok Jázmin Sándor Sára Tóth Bálint 65 pont | 40. hely | Aranysárkányok | Figedy János Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Noszvaj Csábi Orsolya | Ácsi Péter Kónya András Balogh Anna 62 pont | 40. hely | Új fiúk | Petőfi Sándor Baptista Általános Iskola | Petőfibánya Beleznai Zsombor | Hajdara Ádám Kiss Bence Norbert Varga Péter 62 pont | 42. hely | Titkos ügynökök | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Orosz Lili | Bali Brigitta Pogonyi Bíbor Déri Kata 54 pont | 43. hely | Dekagramm-ok | Horti Batthyány József Általános Iskola | Hort Ármány Patrik | Kollár István Kovács Kinga Luczián Gréta 48 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős +oldjuk | Szabó Lőrinc Általános Iskola | Balassagyarmat Bucsányi Kristóf | Muhari Bálint Mravik Bence Tóth Balázs 177 pont | 2. hely | Ütős négyes | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Bárdos Réka | Farkas Evelin Király Emese Majoros Rózsa 156 pont | 3. hely | Első csapat | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Halmai András | Szabó Bence Frigyes Levente Prima Natália 155 pont | 4. hely | Logimatek | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Salgótarján Alb Levente | Fejérvári Bálint Kun Máté Sipos Kristóf 146 pont | 5. hely | Logikusok | Kompolt-Nagyút Általános Iskola | Kompolt Czékmány Rebeka | Szabadkai Ákos Tóth Antal Tóth Bianka 145 pont | 6. hely | Számok | Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája | Salgótarján Balogh Máté | Hartl Gábor Oláh Dorka Török Luca 145 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | 100* SZÉP | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Farkas Bence | Farkas Bence Harmos Imre Oravecz Gergő 141 pont | 8. hely | Agymenők | Széchenyi István Általános Iskola | Gyöngyöshalász Didriksen Andrea | Szőke Hanna Bágyi Zsófia Hegedüs Liliána 140 pont | 9. hely | Matokosok | Egri Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola | Eger Nagy Zsolt Ferenc | Demeter Édua Mária Hegedűs Adél Seres Nóra Kinga 140 pont | 10. hely | Palánták | Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede Alapfokú Művészeti Iskola | Verpelét Halász Ágnes | Juhász Balázs Leffler Mátyás Pék Róbert 139 pont | 11. hely | Dominós négyes | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Bisztriczki Sára | Kocsik Eszter Murányi Lili Murányi Réka 139 pont | 12. hely | Fantasztikus négyes | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Gödri István | Kovács Ádám Rottenstein Kornél Márk Vojt András Zsolt 135 pont | 13. hely | Észkerék | Figedy János Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Noszvaj Magyar Gábor | Lisztóczki Péter Csetneki Péter Szeberin Dániel 131 pont | 14. hely | Hebehurgya | Zagyvaszántói Római Katolikus Általános Iskola | Zagyvaszántó Bangó Mihály | Barna Boglárka Deán Viktória Sándor Dominik 131 pont | 15. hely | Matek Zsenik | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Bata Bence | Zimány Ábel Móka Sődi Virág Fülöp Molli Noémi 128 pont | 16. hely | Agyas Négyes | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Csajka Szilárd Richárd | Kecskés Barnabás Lengyel Dániel Vaszkun Márk 126 pont | 17. hely | Szörnyek | Szabó Lőrinc Általános Iskola | Balassagyarmat Majer Alexandra | Major Levente Molnár Orsolya Molnár Vera 126 pont | 18. hely | Zsenik | Petőfi Sándor Baptista Általános Iskola | Petőfibánya Jobbágy Laura Luca | Mezei Gergő Német Bálint Radvánszki Rebeka Anna 125 pont | 19. hely | Logika | Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája | Salgótarján Bábel Szilvia | Kristóf Martina Nagy Virág Sipos Virág 125 pont | 20. hely | Sasok | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Fazekas Bálint | Holló Gergő Keller Dávid Tősi Kata 125 pont | 20. hely | Táltosok | Horti Batthyány József Általános Iskola | Hort Czibolya Bence | Csuka Máté Kiss Nimród Varbai Vivien Dorina 125 pont | 22. hely | Kemény diók | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Kelemen Axel Marcell | Bata Bence Botond Kulcsár Zsófia Stefán Laura Nikolett 124 pont | 23. hely | Második csapat | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Kolozsvári Angelika | Eperjesi Réka Boissinot Péter Fodor Bálint Gábor 123 pont | 24. hely | Magánnyomozók | Szabó Lőrinc Általános Iskola | Balassagyarmat Futó Fanni | Kokavecz Máté Dombai Barna Varga Erik 122 pont | 25. hely | Számkirályok | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Kiss Mikes | Bessenyei Attila Nagy Zsombor Csomós János 122 pont | 26. hely | Eszes csajok | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Beretka Viktor | Kőszegi Lili Gyönyörű Kurucz Aida Lukács Lilla 121 pont | 27. hely | Negyedikes eszesek | Horti Batthyány József Általános Iskola | Hort Hegedűs Dezső Márk | Svehla Kitti Majoros Vanessza Zsilinyi Tibor Gergő 120 pont | 27. hely | Számvetők | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Hudi Péter | Pataki Dániel Tóth Máté - 120 pont | 29. hely | Balassis számkirályok | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Pálinkás Péter | Tisza Dávid Szűcs Dávid - 118 pont | 30. hely | Ész-Ventúra | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Csutorás László | Fejes Ábel Kiss Noel Zolta Nagy Dávid 114 pont | 31. hely | Arany számok | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Juhász Alexandra | Koholák Vivien Tóth Damarisz - 113 pont | 32. hely | Ügyeskedők | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Csajka Zsolt | Ivády Zétény Kodák Olivér Parádi Barbara 113 pont | 33. hely | Számlovagok | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Tómács Tímea | Bukucs Dorina Bálint Barbara - 112 pont | 34. hely | Ész-Tündérek | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Bartók Noémi | Besenyei Sára Csutak Tilda Nagy Szonja 107 pont | 35. hely | Menő Manók | Szabó Lőrinc Általános Iskola | Balassagyarmat Dely Zselyke | Lavrik Annamária Rados Máté Varga Zsanett 105 pont | 36. hely | Fantasztikus 4-es | Széchenyi István Általános Iskola | Gyöngyöshalász Somogyi Bence | Szklenár Patrik Nagy Boglárka Dohóczki Réka 99 pont | 37. hely | Matekmanók | Ságújfalu Körzeti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola és Napközi Otthonos Óvoda | Ságújfalu Bakony Bálint Gábor | Herédi Áron Mester Réka Szorcsik Sára 98 pont | 38. hely | Nyerő négyes | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Adler Tamás | Erdélyi Botond Koczka Bendegúz Tamási Morfeusz Noé 85 pont | 39. hely | Agycsavarok | Szentgyörgyi István Általános Iskola | Diósjenő Czerman Zsanett | Farkas Attila Brendon Kulisják Ádám Zachar Csilla 82 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Névtelen | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Csipe Maja | Móricz Réka Ludányi Veronika Zámborszki Balázs 137 pont | 2. hely | 3+1 nyerők | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Mészáros Móricz | Wolff Péter Pécsi Dorina Kiss Olivér 128 pont | 3. hely | Észkerék | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Kóró Emese | Katona Baján Winkler Gergő Hoffmann Szabolcs 123 pont | 4. hely | Kisagyak | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Bakos Bálint | Bartos Bence Bodócs Marcell Holtner József 123 pont | 5. hely | Kiszámoltuk 514 | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Kovács Dóra | Németh Ida Pap Éva Krisztina Szabó Ivett 119 pont | 6. hely | Lucky Girls | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium | Eger Lénárt Emese | Máté Boglárka Milák Johanna Jázmin Minya Liliána Krisztina 118 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Lenkey5b2 | Egri Lenkey János Általános Iskola | Eger Joó Judit | Juhász Brigitta Tamasi Gergő Bukta Norbert 116 pont | 7. hely | Négyzetrács | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium | Eger Csizmadia Milán | Dobrocsi Levente Gallik Péter Generál Gábor 116 pont | 9. hely | Szenzációs négyes | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Bartus János | Lezsák Benjámin Steinmacher Bálint Takács Balázs 114 pont | 10. hely | Határtalanok | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium | Eger Domán Gabriella | File Borbála Klarianka Petra Koncz Dorina 109 pont | 11. hely | Számrakéták | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Kelemen Ádám | Kiss Kolos Tóth Levente Győri Kende 108 pont | 12. hely | Matek Molyok | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Salgótarján Horváth Anna | Klucska Szonja Márkus Boglárka Ottmár Emese 107 pont | 13. hely | Matekzsenik | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Budai Barbara Mintaka | Kovács Balázs Csaba Kovács Dorottya Kernya Károly 106 pont | 14. hely | Plusszok | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Salgótarján Berta Ádám | Fülöp Simon Herczeg Fanni Szabó Eszter 106 pont | 15. hely | Nekem 5 | Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája | Salgótarján Báldi Bálint | Mag Fruzsina Majcher Emese Szél Levente 106 pont | 16. hely | Agyafúrtak | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Salgótarján Balázs Benjámin | Forgács Zsolt Lonsták Ádám Nagy Dénes 102 pont | 16. hely | Észlények | Kiss Árpád Általános Iskola | Balassagyarmat Balogh Dóra Zsófia | Koplányi Máté Siket Anna Szladovics Máté 102 pont | 16. hely | Kisokosokk | SÁIK Kodály Zoltán Tagiskola | Salgótarján Deák Borbála | Gajdár Fanni Kovács Flóra Simonffy Péter 102 pont | 16. hely | Szuper csapat | Zagyvaszántói Római Katolikus Általános Iskola | Zagyvaszántó Czank Ádám | Daróczi Mátyás Gonda Regő Győrfi Gergő 102 pont | 20. hely | Mindentudó négyes | Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája | Salgótarján Ágasvári Gáspár Benedek | Farkas Bálint Pintér Mátyás Tarnóci Dániel 101 pont | 21. hely | akta-matka | Egri Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola | Eger Dovák Szonja | Ujjady Bálint Pozsonyi Balázs Pári Virág 100 pont | 22. hely | Matekosok | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Babarcsik Bálint | Győri Rajmond Neuwald Richárd Szabó Lajos 98 pont | 23. hely | Ostorosi Fejtörők | Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskolája | Ostoros Galuska Gergely | Jankura Tamás Mata Krisztián Szalay Szederke 98 pont | 24. hely | IQ Bajnokok | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Nádudvari Fanni | Nagy Csenge Németh Dániel Palik Dezső 96 pont | 24. hely | Picike Pockok | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Bacsa Lili | Birtalan Rebeka Zoé Dudás Anna Réka Gonda Zsanett 96 pont | 26. hely | Kivibovi | Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája | Salgótarján Bakos Kristóf | Kiss Virág Mag Viktória Zsélyi Bora 95 pont | 27. hely | Felsőtárkányi Számsárkányok | Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Felsőtárkány Balogh Noémi | Borsó Eszter Fáczán Bálint Juhász András Simon 95 pont | 28. hely | Ezüstpatkó | Horti Batthyány József Általános Iskola | Hort Csontos Attila | Kanzler Kamilla Szabó Krisztofer Szabó Márk 93 pont | 29. hely | IQ Dokik | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Molnár Brúnó | Szabó Anna Zsófia Sidló Alexandra Zenkl Zsanna 93 pont | 30. hely | Matek FC | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Pálos Bence | Fehér Kristóf Rab Kristóf Kovács Kornél 92 pont | 31. hely | Számszomszédok | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Sipos Csenge | Nagy Eszter Hochoner Virág Zakar Zente 91 pont | 32. hely | Csipet csapat | Cogito ÁMK Dr. Krepuska Géza Általános Iskola | Somoskőújfalu Balázs Boglárka | Balázs István Pats György Tomka Lukács 90 pont | 32. hely | Lenkey5b1 | Egri Lenkey János Általános Iskola | Eger Bacsó Dániel | Varga Gergő Miklós Nándor Lukács Dávid 90 pont | 34. hely | Champions | Pásztói Általános Iskola | Pásztó Vas Vince | Lengyel Bálint Sebők Máté Bodzás Dominik 89 pont | 34. hely | Kockák | Petőfi Sándor Baptista Általános Iskola | Petőfibánya Jenei Dominik | Király Olivér Kiss Nóra Szabalics Bálint 89 pont | 36. hely | Agyasak | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Bárkányi Bálint | Makovinyi Attila Mátra Gergely Török Dániel 87 pont | 37. hely | Vad Tigrisek | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Kurcsik Samu | Nagy Kristóf Botond Szepesi Balázs Tovai Balázs 87 pont | 38. hely | Pozitívan gondolkodunk | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Bozó Miklós | Cseh Patrik Mezei Judit Nagy Máté 86 pont | 39. hely | Párducok | Egri Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola | Eger Bambuk Beáta | Varga Gabriella Pető Tünde - 86 pont | 40. hely | Matek zsenik | Palotási Általános Iskola | Palotás Bohus Anett | Jele Máté Varga Lili Fekete Attila 85 pont | 41. hely | Lenkey5a1 | Egri Lenkey János Általános Iskola | Eger Gyökér Nóra | Máté Szofi Kovács Kinga Szepesi Zoltán 85 pont | 41. hely | Sasok | Szentgyörgyi István Általános Iskola | Diósjenő Dibuz András Vilmos | Csonka Dóra Varga Ambrus Vida Bálint 85 pont | 43. hely | Számgyilkosok | Markazi Várvölgye Általános Iskola | Markaz Paoló Vanessza | Bódi Márton Lekli Soma Takács Zsombor 84 pont | 44. hely | Kis Manók | Pásztói Általános Iskola | Pásztó Kiss Szonja | Maksó Gréta Maksó Emese Gortva Gréta 83 pont | 45. hely | Gumimacik | Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede Alapfokú Művészeti Iskola | Verpelét Révay Gréta | Pintér Enikő Bánfi Boglárka Török Viktória 82 pont | 45. hely | Kis Okosok | Pásztói Általános Iskola | Pásztó Oláh Dominik | Cseke Győző Tamás Csépe Márton Elzak Zoltán 82 pont | 45. hely | Lóerő | Pásztói Általános Iskola | Pásztó Seiben Tamás | Meggyesi Aliz Viktória Szklenár Kristóf Farkas László 82 pont | 45. hely | Mókusok | Pásztói Általános Iskola | Pásztó Petre Dorka | Seiben Tamás Jakubovics Réka Kormos Viktória 82 pont | 49. hely | M.M.D.N. | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Salgótarján Benedek Máté | Frink Dávid Kovács Márton Szerémi Norbert 82 pont | 50. hely | 3+1 | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Romány Kinga | Fodor Laura Erdélyi Kitti Krinszki Gréta 80 pont | 50. hely | Csavar | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Ajlik Zorka | Simon Lóránt Gulyás Barnabás Fülep Szabolcs 80 pont | 50. hely | Vagányok | Pásztói Általános Iskola | Pásztó Brunda Márk | Brunda Máté Gubola László Marcell Vas Márton Zsombor 80 pont | 53. hely | Eszes Banditák | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Salgótarján Baranyi Krisztián | Kis Márton Róbert Ottmár Bence Szabó Keve József 79 pont | 54. hely | Király4 | Horti Batthyány József Általános Iskola | Hort Kállai Dominik | Kiss Örs Kis Vivien Palik Rajmond 78 pont | 55. hely | Nyerő négyes | Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede Alapfokú Művészeti Iskola | Verpelét Kékesi Eszter | Prokai Gábor Ferenczi Norman Farkas Máté 77 pont | 56. hely | Pillangók | Szentgyörgyi István Általános Iskola | Diósjenő Bodnár Dorottya | Hegedűs Noel József Marton Lara Anna Simon Dávid 77 pont | 57. hely | Turbóagy | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Pásztor Flóra | Traumi Zia Wachter Zsófia Utassy Virág 76 pont | 58. hely | Észnégyes | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Garbacz Máté | Nagy Kristóf Nyikos Dániel Bárdos Anna 75 pont | 59. hely | Villámgömbök | SÁIK Kodály Zoltán Tagiskola | Salgótarján Kakuk Emese | Lőrincz Gábor Márk Nagy Evelin Nagy Noel Attila 74 pont | 60. hely | A matek ördögei | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Mező Dávid | Mező Virág Nagy Emese Veres Nikolett 73 pont | 61. hely | Bolyai gólyák | Egri Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola | Eger Turcsányi Hanna | Sütő Ágnes Fazekas Anna - 71 pont | 62. hely | Zsenik | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Csikós Levente | Füleki Sára Madár Eszter Nagy Flóra 69 pont | 63. hely | 5letes | Figedy János Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Noszvaj Herman Dorka | Arsenovic Nestor Harázi Tamás Tóth Alex 61 pont | 64. hely | Surranók | Petőfi Sándor Baptista Általános Iskola | Petőfibánya Hajdara Noel | Jobbágy Sebastian Németh Bence Pesti Maximilian 54 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Észbombák | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Apró Péter | Bóta Dávid Botond Dániel Gergő Dobi Dorina Lili 162 pont | 2. hely | Okos Legyek | Pásztói Általános Iskola | Pásztó Huszár Lóránt | Szabó Fanni Kelemen Kristóf Márk Genye Nikoletta 161 pont | 3. hely | LogIQsok | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Baják Levente | Hammer Vencel Hegedűs Dániel Nagy Gréta Szonja 151 pont | 4. hely | Matek*kosok | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium | Eger Domán Boglárka | Galambos Blanka Liptai Kinga Varga Eszter 146 pont | 5. hely | Anonymus | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Domoszlai Dorina | Erdélyi Gabriella Grócz Levente Hammer Bálint 145 pont | 6. hely | Nevenincs | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Hegyi Tamás | Jávorszki-Farkas Zente Kiss Abigél Virág Seres Bence 144 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | 2x2 | Figedy János Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Noszvaj Uzelman Sára | Kovács Réka Verhóczki Donát Kerecsendi Ivó 142 pont | 8. hely | Reciprókák | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Komlósi Márk | Kovács Léna Angyal Mátyás Kiss Emese 137 pont | 9. hely | A csapat | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Tepliczky Csenge | Ádám Attila Bajzáth Máté Sipeki Ádám 136 pont | 10. hely | Number 4 | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Balázs Máté | Dobos Kornél Perge Attila Dér-Herendovics Zsolt 134 pont | 11. hely | Kiskilencek | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Koczka Szófia | Kucsma Lehel Péter Seszták Lóránt Fülep Dániel 132 pont | 12. hely | Tudósok | Zagyvaszántói Római Katolikus Általános Iskola | Zagyvaszántó Holló Gergő | Horváth Kristóf Tóth Lilla Tóth Regina 130 pont | 13. hely | Csajok csoportja | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Németi Gertrúd | Nyilas Adél Petrik Dana Veres Liliána 128 pont | 14. hely | Lenkey6b2 | Egri Lenkey János Általános Iskola | Eger Molnár Janka | Herczeg Bálint Tóth Kristóf Koós Gréta 126 pont | 15. hely | Technokecske | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Karanyicz Kristóf | Bocsi Dominik Szőllősi Bence Szabó Kristóf 126 pont | 16. hely | Csillámpónik | Tarnamérai Általános Iskola | Tarnaméra Előházi Dániel | Nagy Noémi Pintér Lili Simon János 123 pont | 17. hely | Észforgatók | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Salgótarján Baranyi Dávid | Kaibás Benedek Kornél Sótér Fruzsina Szakács Krisztina 120 pont | 18. hely | Sokkosok | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Fodor Balázs | Galó Attila Kinyó Gergő Kovács Botond 119 pont | 19. hely | Four seasons | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Salgótarján Fülepi Dávid | Lőrik Kitti Makai Réka Pádár Nikolett 117 pont | 20. hely | Golyók | Maklári I. István Általános Iskola | Maklár Németh Dávid | Hajdú Gergely Juhász Bálint Kobolák Viktor 114 pont | 21. hely | Okoskák | Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede Alapfokú Művészeti Iskola | Verpelét Molnár Markó | Ridzig Csenge Vivien Tóth Csongor Farkas Péter 113 pont | 22. hely | Balassi 2 + 2 | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Anga Tibor Máté | Gyöngy Virág Zsuzsanna Kerekes Máté Sipos Eliza 108 pont | 23. hely | Csupa csaj | SÁIK Kodály Zoltán Tagiskola | Salgótarján Bali Sára | Gyuris Pálma Romasz Lili Takács Viktória 108 pont | 24. hely | Agyasok | Pásztói Általános Iskola | Pásztó Tari Domonkos Lóránt | Bartus Ákos Benedek Racskó Ödön Dávid Makai Martina 107 pont | 25. hely | 3 in1 | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Sölétormos Benedek | Tímár Gyula Péter Varga Nikolett - 106 pont | 26. hely | Furfang | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Karácsony Diána | Schósz Balázs Benedek Ákos - 105 pont | 27. hely | DESSZ | Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Felsőtárkány Darvas Lili | Erdélyi Gergely Somonyi Gergő Szilágyi Zsolt 103 pont | 28. hely | Zsebszámológép | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Pribéli Áron | Kóródi Tímea Tolnai Alex Kovács Dániel 103 pont | 29. hely | Csíkos csigák csapata | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Rajki Sára | Réthy Dorka Sankovics Anna Szabó Janka 101 pont | 30. hely | Géniuszok | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Garai Balázs | Nagy Réka Pálinkás Szonja Bak Viktória 100 pont | 31. hely | A négy muskétás | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium | Eger Bertóti Bálint | Bujdos Áron Gajdos Kristóf Pápai Áron 99 pont | 32. hely | Számháború | SÁIK Kodály Zoltán Tagiskola | Salgótarján Gecse Patrícia | Horváth Lili Juhász Ráhel Pasztuhov Panna 98 pont | 33. hely | Matekmágusok | Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája | Salgótarján Balázs Máté | Fodor Dániel Földi Zsombor Somoskői Bendegúz 97 pont | 34. hely | Okostojások | Ságújfalu Körzeti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola és Napközi Otthonos Óvoda | Ságújfalu Erdélyi Bence | Nikovics Gergő Sándor Hanna Csonka Eszter 96 pont | 34. hely | Számellenőrök | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Király Lili | Ráduly Lili Jászberényi Klaudia Képes Réka 96 pont | 36. hely | +Tud6 | SÁIK Kodály Zoltán Tagiskola | Salgótarján Balázs Bence | Kelemen Tibor Kis-Simon Zsolt Kobolák Bálint 96 pont | 37. hely | 6B-FAKTOR | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Cziglédi Balázs | Cziglédi Bálint Csernik Zorka Vajda Zakariás 94 pont | 37. hely | Tudorkák | Aba Sámuel Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kazár Nagy Gábor | Szakos Máté Bendegúz Fülöp Tímea Németh Ádám 94 pont | 39. hely | Észkombájnok | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Szabó Patrik | Halász Dominik Gyönki Katica László Dia 93 pont | 40. hely | Fantasztikus négyes | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Kaló Gréta | Nagy Fanni Csathó Márk Mezei Eszter 91 pont | 41. hely | Dö Lászt Flér | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Csanádi Bertold | Csépe Zsombor Fehér Eszter Liszkai Levente 91 pont | 42. hely | Háromszögek | Palotási Általános Iskola | Palotás Füleki Marcell | Gyöngyösi András József Kopka Áron - 89 pont | 42. hely | Kisvirágok | Petőfi Sándor Baptista Általános Iskola | Petőfibánya Győri Rozi | Kerek Luca Ruzsom Lili Anna Szerencsés Virág 89 pont | 44. hely | Ügyesek | Szentgyörgyi István Általános Iskola | Diósjenő Dibuz Mihály | Papp Tamás Tóth Jázmin Varga Zoltán Bálint 89 pont | 45. hely | Spartan | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Bányász Nikolász | Darók Erik Gyuris Bálint Izsvák Ádám 88 pont | 46. hely | Matekos Mókusok | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Salgótarján Bakos Máté | Hidasi Mirjam Vandornyik Máté Varga Adél 85 pont | 46. hely | Töprengők | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Orjovics Júlia | Szilágyi Szintia Vigh Viktória Kurcsik Katica 85 pont | 46. hely | Virágszálak | SÁIK Kodály Zoltán Tagiskola | Salgótarján Buzás Flóra | Csáki Benedek Lehoczki Botond Vágvölgyi Virág 85 pont | 49. hely | Primszámok | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Doboczi Kamilla Zoé | Őzse Fruzsina Sulyok Zoltán Turi Zsombor 85 pont | 50. hely | Szépek és okosokk | Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája | Salgótarján Baranyi Kitti | Fülöp Veronika Jekken Nikolett Varga Petra 84 pont | 51. hely | Törpillák | Cogito ÁMK Dr. Krepuska Géza Általános Iskola | Somoskőújfalu Gulya Liliána Luca | Jakus Gréta Csengődi Lili Terjék Fanni 83 pont | 52. hely | Bajusz Priusz Manusz | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Hasilló Zoltán | Kürti Márton Lámer Lilla Marsa Erik 83 pont | 53. hely | Matekmuffinok | Markazi Várvölgye Általános Iskola | Markaz Fülöp Kristóf | Kovács Hanna Skoda Barnabás Vitovszki Norton 82 pont | 54. hely | Agymenők | Ságújfalu Körzeti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola és Napközi Otthonos Óvoda | Ságújfalu Antal Petra | Godó Patrícia Banus Vanessza Héricz Elizabet 80 pont | 55. hely | Tök Ászok | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Lóska Bálint | Lázár Balázs Hollay Fanni - 79 pont | 56. hely | Lenkey6a1 | Egri Lenkey János Általános Iskola | Eger Szikora Adél | Palencsár Vanda Tóth Fanni Séra Dávid 78 pont | 57. hely | Kockafejek | Ságújfalu Körzeti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola és Napközi Otthonos Óvoda | Ságújfalu Bogár Nikoletta | Sirkó Flóra Bene Fábián Kovács Zoltán 74 pont | 57. hely | Mézes Maci | Pásztói Általános Iskola | Pásztó Krizsanyik Martina | Cs. Nagy Klaudia Illés Bianka Kéri Anita 74 pont | 59. hely | 6CB-FAKTOR | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Tóber Patrícia | Száva Dániel Szőcs Kristóf Trajmár Evelin 71 pont | 59. hely | Számhalászok | Széchenyi István Általános Iskola | Gyöngyöshalász Ács Dóra Anna | Bódi Milán Farkas Réka Illés Dániel 71 pont | 61. hely | Szép fiúk | SÁIK Kodály Zoltán Tagiskola | Salgótarján Balázs Máté | Hegedűs Ádám Pintér Kornél Szép Attila 70 pont | 62. hely | Horti kisokosok | Horti Batthyány József Általános Iskola | Hort Jász Anna | Kecskés Péter Kis Kende Kovács Krisztina 68 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Gyarmati kezdők | Szabó Lőrinc Általános Iskola | Balassagyarmat Jeney Eszter | Szrenka Viktória Laukó Vince Urbán Martin 160 pont | 2. hely | döntős Rózsaszín sündisznócskák | Tarnamérai Általános Iskola | Tarnaméra Bolyhos Dóra | Juhász Barnabás Páli Petra Polyák Bálint 152 pont | 3. hely | GFV2 | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Gál Julianna | Fodor Anna Veréb Csenge Viroszt Eszter 133 pont | 4. hely | M-FAKTOR/7.c | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Hudi Rebeka | Pap Klaudia Papp Orsolya Linninger Petra 122 pont | 5. hely | Kvartet | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Barta Bence | Fülöp Zita Hegyi Balázs Molnár László 121 pont | 6. hely | 4xész | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Szauer András | Janik Balázs Kocsik Nóra Fónagy Fanni 116 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Vakegér | Pásztói Általános Iskola | Pásztó Sőregi Larina | Gortva István Racskó Ádám Szabó Rebeka 115 pont | 8. hely | White Stars | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Babarcsik Alíz Boglárka | Nagy Zsombor Gubola Gréta Krizsán Viktória 114 pont | 9. hely | Körte egylet | Palotási Általános Iskola | Palotás György Szabolcs | Hegyi Flórián Jambrich Illés Péter Jambrich Mózes 108 pont | 10. hely | Észkombájnok | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Salgótarján Barta Levente | Jakubovics Gergely Laczkó Milán László Levente 107 pont | 11. hely | Okos legyek | Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Felsőtárkány Borsó Ábel | Erdélyi Bianka Farkas Virág Rozsnaki Fanni 105 pont | 12. hely | mathetesek | Egri Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola | Eger Fazekas Lajos | Takács Péter Sándor Rita Regina Bárdió Krisztina 99 pont | 13. hely | Okostojások | Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede Alapfokú Művészeti Iskola | Verpelét Pintér Réka | Révay Kitti Molnár Molli Bíró Evelin 95 pont | 14. hely | Reménykedő reménytelenek | Figedy János Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Noszvaj Herman Fanni | Hadi Levente Molnár Levente Nagy Donát 95 pont | 15. hely | Villámcsapat | Egri Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola | Eger Pádár Áron | Tóth Péter Lenkey Botond - 94 pont | 16. hely | Zsenipalánták | SÁIK Kodály Zoltán Tagiskola | Salgótarján Abuczki Léna | Gréczi-Zsoldos Miklós Laczka Ádám Simon Lili 92 pont | 17. hely | Hét a köbön | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Kaló Bálint | Láng Bálint Szuha Tamás Varga Kristóf 92 pont | 18. hely | Kiscsillagok | Petőfi Sándor Baptista Általános Iskola | Petőfibánya Aszalos Andrea | Győri Máté Kiss Máté Mocsári Evelin Lizetta 90 pont | 18. hely | The winners | Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede Alapfokú Művészeti Iskola | Verpelét Hornyák Réka | Várallyai Dorina Tompa Vivien Tóth Anna 90 pont | 20. hely | HÉTÁ | SÁIK Kodály Zoltán Tagiskola | Salgótarján Hábel Nóra | Kiss Bence Máté Balázs Nagy Gergő 87 pont | 21. hely | Hétbések | Egri Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola | Eger Molnár Virág | Szarvák Cintia Kiss Rebeka Tikovits Gitta 86 pont | 22. hely | Hét a negyediken | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Antalóczy Botond | Pádár Attila Tóth-Pál Viktor Vass Ádám 86 pont | 23. hely | Csillagok | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Dávid Noémi | Pénzeli Dorina Garancz András Tóth Kristóf 85 pont | 24. hely | Kör-ték | Aba Sámuel Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kazár Szabó Gergő | Pintér Vajk Tamás Obreczán Ildikó Csipke István 82 pont | 25. hely | Gördeszkások | Szentgyörgyi István Általános Iskola | Diósjenő Alaksa Dávid | Berinkei Alexandra Czerman Dominika Oláh Erik Ottó 81 pont | 26. hely | Tinódi-sokk | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Fülöp Petra | Keller Dorina Tóth-Lovász Gergely Hegyi Máté 81 pont | 27. hely | Hét a négyzeten | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Matiszlovics Márk | Kis Bence Tóth Szilárd Tóth Szabolcs 80 pont | 28. hely | Matekmenők | Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola | Balaton Gotthárd Brigitta | Huncsik Noémi Pelle Tamás Schreiner Artúr 79 pont | 29. hely | Agytraktor | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Horváth Zsombor | Kecskés Máté Majoros Márton Zvara Csongor 74 pont | 29. hely | Mate-Kosok | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Salgótarján Barta Zsombor | Bíró Máté Fülöp Gergely Lipták Milán 74 pont | 31. hely | Lenkey7b1 | Egri Lenkey János Általános Iskola | Eger Lakatos Zsombor | Jaksi Dániel Bári Csenge Nagy Kristóf 74 pont | 32. hely | 1x1 csapat | Cogito ÁMK Dr. Krepuska Géza Általános Iskola | Somoskőújfalu Barta Dániel | Csontos Martin József Hulitka Norbert Novák Norbert 65 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Niki és a Csimpi-Csumpik | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Dudola Domonkos | Kupás Lőrinc Őzse Levente Varga Nikolett 133 pont | 2. hely | Matekarate | Dobó István Gimnázium | Eger Mező Margaréta | Kovács Borbála Ladányi Bálint Révész András 117 pont | 3. hely | LogikaZoo | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium | Eger Árvai Balázs | Berecz Máté Jacsó Barnabás Kovács Eszter Éva 116 pont | 4. hely | Észlények | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium | Eger Aradi Nikolett | Kalocsány Judit Kovács Anna Potsay Zille Csenge 114 pont | 5. hely | ügyes négyes | Dobó István Gimnázium | Eger Gál Szabolcs | Turcsányi Lili Pozsik Martin Fodor Márton 102 pont | 6. hely | matematIQsok | Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium | Balassagyarmat Balla Panna | Benus Adél Fényes Jázmin Kocsis Petra 99 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | 9-ek Társasága | Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium | Balassagyarmat Nagy Márk | Stolcz Petra Tóth Kristóf Vilt Balázs 95 pont | 8. hely | Számláló | Neumann János Középiskola és Kollégium | Eger Bollók Hanna | Deboyser Katrin Marie Kecső Zsófia Kis Benjámin 91 pont | 9. hely | 4SOS | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium | Eger Gáspár Viktória | Hackermüller Helga Major Bence Prókai Blanka 87 pont | 10. hely | Evolúció | Neumann János Középiskola és Kollégium | Eger Gotyár Olivér Péter | Jósvai Csongor Kecskés Bulcsú Tomasovszky Balázs Kristóf 86 pont | 11. hely | SwagYolokrumplik | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Boldog Regina Dorka | Kovács Rita Szlovencsák Panka Váradi Henriett 71 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 5lethiány | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Besenyei Dániel | Bóta Kata Hoffmann Balázs Susán Hanna Krisztina 184 pont | 2. hely | Quartz számológépek | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Salgótarján Gasparin Zsombor | Juhász Benedek Molnár Maja Zsivera Lilla 152 pont | 3. hely | Fenegyerekek | SÁIK Kodály Zoltán Tagiskola | Salgótarján Bajczár Benedek | István István Póczos Sándor Tóth Zalán 152 pont | 4. hely | Zsaroltak | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Orosz Dávid | Osváth Patrik Tóth Krisztián Kelemen Balázs 148 pont | 5. hely | Matek 4-es | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Hócza Hanna | Steinmacher Adél Szikszai Bernadett Tómács Renáta 146 pont | 6. hely | Logiqs | Figedy János Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Noszvaj Zentai Márton | Nagy Nándor Máté Rita Máté Viktória 145 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ügyeskedők | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Csáki Zeke Berill | Lóska Dóra Gáspár Tamás Patakos Barnabás 135 pont | 8. hely | Gaussok | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Kis István | Kis Izabella Kis Szebasztián Urbán Lilla 128 pont | 9. hely | 2x2 néha 5 | Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede Alapfokú Művészeti Iskola | Verpelét Farkas Luca | Barta Csenge Gergye Bence Varga Zsombor 126 pont | 10. hely | Nekünk 8 | Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája | Salgótarján Maier Dorina | Szlatincsán Adrián Varga Dávid Verebélyi Márton 121 pont | 11. hely | Találékonyak | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Juhász Janka | Hegyi Zoltán Kispál Zsombor Sebestyén Tamás 121 pont | 12. hely | DIAMOND SKILL | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Zug Bálint János | Fábián Ákos Alabán Benjámin Szabó Márton 119 pont | 13. hely | James 007 | Pásztói Általános Iskola | Pásztó Szántó Anna | Maczkó Renáta Hárskuti Eszter Kelemen Inez 115 pont | 14. hely | Számkivetettek | Egri Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola | Eger Lévai Anna Kata | Mikula Zsolt Pári Bernadett Vascsák Csenge 111 pont | 15. hely | Recip Rock | Pásztói Általános Iskola | Pásztó Antal Fanni | Kövesi Fanni Bartus Petra Csenge Zeke Norbert 109 pont | 16. hely | Számtörők | Zagyvaszántói Római Katolikus Általános Iskola | Zagyvaszántó Baranyi Ádám | Csuka Sándor Kurcsik Viviána Samu Réka 108 pont | 17. hely | Észtörők | Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája | Salgótarján Bartus Viktória | Buda Péter Cser Ádám Kis Anna 107 pont | 18. hely | PeMaNoRiK | SÁIK Kodály Zoltán Tagiskola | Salgótarján Bagyinszki Erik | Györe Péter Nagy Máté Vágvölgyi Noel 105 pont | 19. hely | Kobakok | Szentgyörgyi István Általános Iskola | Diósjenő Csurja Barbara | Kelemen Martin Kovács Gergő Tuskó László István 104 pont | 20. hely | Einstein tanoncok | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Salgótarján Baksa Boldizsár | Földi Máté Lapicz Anna Saxinger Szofi 101 pont | 21. hely | Jockerek | SÁIK Kodály Zoltán Tagiskola | Salgótarján Gajdár Eszter | László Fanni Saját Eszter Szabó Dávid 91 pont | 22. hely | Sztárok | Petőfi Sándor Baptista Általános Iskola | Petőfibánya Burai Dorka | Laczik Dalma Peják Réka Rigó Tamara 88 pont | 23. hely | Kacsák | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Gál Rebeka | Szilvási Sára Gál Kíra Nagy Márk 83 pont | 23. hely | Számológép | Aba Sámuel Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kazár Szomszéd Gábor | Kázmér László Lukács István Nagy Richárd 83 pont | 25. hely | Sportosok | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Aladi Soma | Donovár Martin Ilcsik Kristóf Szabó Róbert 80 pont | 26. hely | Probálkozunk | Palotási Általános Iskola | Palotás Géczi Evelin | Katona Viktor Molnár Máté Ruga Melinda 69 pont | 27. hely | Négy kecske | Markazi Várvölgye Általános Iskola | Markaz Borbély Ferenc | Dézsi Lilla Likker Boglárka Tóth Balázs 66 pont | 27. hely | Összetörtek | Aba Sámuel Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kazár Hrúz Márton | Vankó Dóra Vankó Nóra Czövek Beatrix 66 pont | 29. hely | Matekzsenik | Ságújfalu Körzeti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola és Napközi Otthonos Óvoda | Ságújfalu Bányai Boglárka | Varga Sándor Kazareczki Dóra Szeles Andrea 64 pont | 30. hely | Ellipszisek | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Krinszki Alíz | Garbacz Eszter Balogh Panna Fügedi Fanni 62 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Mustármag | Bolyai János Gimnázium és Szakközépiskola | Salgótarján Bozó Luca Fruzsina | Csapó Sándor István Kiss László Marcell Petik Lajos 157 pont | 2. hely | Négyzetgyökök | Dobó István Gimnázium | Eger Székely Boglárka | Lakatos Krisztina Kiss Benjámin Sipos Máté 148 pont | 3. hely | Négyzetek | Dobó István Gimnázium | Eger Magyar Róbert Attila | Tóth Balázs Sike Dániel Fáczán Levente 144 pont | 3. hely | Neumann csapat | Neumann János Középiskola és Kollégium | Eger Ballók Adina Luca | Bálint Tamás Erdélyi Hanna Kormos Panna 144 pont | 5. hely | Víájpi | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Fehér Eszter | Jaros Jázmin Kenyeres Babett Tóth Csenge 133 pont | 6. hely | Tesco Gazdaságos Konnektor | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Ivony Péter | Mák Bernadett Maróti Bálint Szabó Csongor 126 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ninja Vakondok | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Füleki Bálint | Réthy Bertalan Szabó Gergely Varnyu Mihály Ambrus 117 pont | 8. hely | Gömböc | Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium | Balassagyarmat Deme Roland | Hatala Dóra Istvanovszki Diána Steinke Cecília Emma 113 pont | 9. hely | RemekElek | Bolyai János Gimnázium és Szakközépiskola | Salgótarján Békési Bernadett | Simon Gréta Varga Petra Veszelovszki Vivien 107 pont | 10. hely | Gamezone Fans | Neumann János Középiskola és Kollégium | Eger Linksch Balázs | Molnár Dániel Nádházy Gergely Váradi Dávid 104 pont | 11. hely | Algebra Manók | Neumann János Középiskola és Kollégium | Eger Küstel Alfréd | Szabó Boglárka Tajti Réka Varga Mirjam 85 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Balassagyarmat | Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium | Hegedűs Csaba | Balassagyarmat | Szabó Lőrinc Általános Iskola | Fábián Gáborné | Balassagyarmat | Szabó Lőrinc Általános Iskola | Koiné Paróczi Stefánia | Eger | Balassi Bálint Általános Iskola | Csanádi Péterné | Eger | Balassi Bálint Általános Iskola | Dr. Nagyné Zsebe Alice | Eger | Balassi Bálint Általános Iskola | Ludányiné Bálint Judit | Eger | Balassi Bálint Általános Iskola | Ludvigné Fótos Erzsébet | Eger | Balassi Bálint Általános Iskola | Strider Lajosné | Eger | Dobó István Gimnázium | Hegyiné Póta Borbála | Eger | Dobó István Gimnázium | Horneczkiné Szabó Klára | Eger | Dobó István Gimnázium | Szendi Gabriella | Eger | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Csizmarikné Tóth Titanilla | Eger | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Dr Harsányi Mihályné | Eger | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Dr Kis-Tóth Lajosné | Eger | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Garbaczné Olasz Andrea | Eger | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Tóthné Szük Erzsébet | Eger | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium | Kovács Mária | Eger | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium | Pótáné Márton Mária | Eger | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium | Verbáné Balog Ildikó | Eger | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Antalné Kótner Tünde | Eger | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Kriston Zoltán | Eger | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Szűcs István | Eger | Neumann János Középiskola és Kollégium | Szakaliné Haraszti Éva | Felsőtárkány | Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Farkas Erika | Gyöngyös | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Dr. Kiss Miklós | Gyöngyös | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Kissné Császár Erzsébet | Gyöngyös | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Kovács Melinda | Gyöngyös | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Mesterházy Dóra | Gyöngyös | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Szöllősi Gábor | Gyöngyös | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Varga Tamásné Pitlik Emese | Hatvan | Hatvani Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola | Tóth Andrásné | Hatvan | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Cserhátiné Gyetván Anna | Kompolt | Kompolt-Nagyút Általános Iskola | Sneiderné Lövei Ildikó | Kompolt | Kompolt-Nagyút Általános Iskola | Vízkeleti Györgyné | Noszvaj | Figedy János Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Ivády Tamásné | Pásztó | Pásztói Általános Iskola | Molnár Lászlóné | Salgótarján | Bolyai János Gimnázium és Szakközépiskola | Albné Bogárdi Tünde | Salgótarján | SÁIK Kodály Zoltán Tagiskola | Pusztáné Juhász Ágnes | Salgótarján | Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája | Kulik Zsuzsanna | Salgótarján | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Lajkóné Papp Zsuzsa | Salgótarján | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Nagy Istvánné | Salgótarján | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium | Nagyné Barta Angéla | Tarnaméra | Tarnamérai Általános Iskola | Besenyei Ferencné | |