Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 2X2 | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Győrújbarát Hettinger Balázs | Kiss Flórián Németh Csongor Nagy Gergő 126 pont | 2. hely | Agymenők | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Kovács Gergő | Sölétormos Dávid Szalay Rómeó Zajácz András 115 pont | 3. hely | MATEKZSENIK | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Széphalmi Márton | Varga Örs Verestóy János Vigh Péter 110 pont | 4. hely | Ravasz Rókák | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Németh Ármin Nándor | Pfann Richárd Szentgyörgyi Marcell Tamás Milán 101 pont | 5. hely | Számkirályok | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Kapusi Milán | Kurja Tamás Reményi Miklós Varga Mátyás András 98 pont | 6. hely | Matek Makik | Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Csete Mirella | Koller Ábel Nagy Máté Svajda Szabolcs 92 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | MATEKMENŐK | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Mischler Zille | Nagy Dávid Áron Tóth Benjámin Patrik Kelemen Zsófi 91 pont | 8. hely | ARANYCSAPAT | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Lendvai Olivér | Kirschner Dóra Hancz Kristóf Vasvári-Tóth Lilla 90 pont | 9. hely | Audi A3 | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Győr Abos Gergő | Stéhli Tamás Horváth Barnabás Farkas Norina 87 pont | 10. hely | Fele-fele | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Győrújbarát Halász Hella | Skaliczki Éva Szórádi Kolos Tóth Rómeó 86 pont | 10. hely | Matek Manók | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Csillag Rebeka | Fitz Ádám Kőházi Noémi Schreiner Laura 86 pont | 12. hely | Bagoly csapat | Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola | Rábapatona Bári Nóra | Káposzta Márk Kiss Martin Rácz Zoltán Ákos 85 pont | 12. hely | Okoskák | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Fenyősi Emma | Somogyi Ábel Szollár Máté Durgó Hanna 85 pont | 14. hely | Kiskockák | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Feldmann Márton | Lankovits Gergő Németh Panni Franciska Pinezits Barnabás 84 pont | 15. hely | Audi B3 | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Győr Oszkó Ármin | Rozman Ágoston Prépost Ádám Zöld Máté 83 pont | 16. hely | Atomagyak | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Büksi Rebeka | Váczi Kristóf Végh Csanád Gergő Zentai Laura Bernadett 82 pont | 16. hely | Okoskodó | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Bencze Sára | Tomasovszky Máté Józsa Kata Maruzsán Borisz 82 pont | 16. hely | Süni csapat | Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola | Rábapatona Boross Márk | Hemperger Zsanett Nagy Karolina Vanessza Takács Dávid Bence 82 pont | 19. hely | Agyaskák | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Fekete Hanna | Kakassy Szilvia Román Szandra Tőke Domonkos 80 pont | 20. hely | Számkukták | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Éhn Maja | Kovács Dávid Kukorelli Zsolt Sári Emese 79 pont | 21. hely | Okosodunk | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Benitsch Petra | Darázs Kíra Dömötör Bence Varga Máté 79 pont | 22. hely | Matek mágusok | Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Csajkás Kolos | Major Melinda Szabó Fanni Udvardi Natália 75 pont | 23. hely | MATEKMANÓK | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Csák Boróka Róza | Lőkös Luca Pék Lili Lipkovics Vilmos 74 pont | 23. hely | Matekos csajok | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Flinger Lili | Józsa Szonja Kovács Eszter Bakcsányi Eszter 74 pont | 23. hely | Százszorész | Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Kiss Rebeka | Lelkes Viktor Szőke Richárd Varga Kristóf 74 pont | 26. hely | Eprecske | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Dombos Gergő | Kovács Piroska Kovács Olivér Cserpák Gábor 71 pont | 27. hely | Mátyás | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Tóth Tamás | Ronáth Benedek Nagy Erik Kiss Boglárka 68 pont | 27. hely | SZUPERCSAPAT | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Czinger Hanna Csillag | Raffai Rebeka Kelemen Péter Orschel Márk 68 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős OKOS BAGLYOK | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Markó Fanni | Miklósy Mátyás Szalay Tamás Triesz Botond 172 pont | 2. hely | "3+1" | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Cseke Julianna | Flasár Botond Igaz Brúnó Tóth Bertalan 166 pont | 3. hely | OKOSKÁK | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Ézsöl Fanni | Szalai Noémi Pedersen Benjamin Nagy Zsófia 155 pont | 4. hely | Szuper négyes | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Dénes Réka | Dominek Virág Mädler Virág Varga Vanda 145 pont | 5. hely | Audi B4 | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Győr Szalai Villő | Hegyi Anna Kovács Jázmin Miklicz Marcell 140 pont | 5. hely | KOCKAFEJEK | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Csudai Máté | Mészáros Alexandra Németh Máté Stefka Ádám 140 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Bölcs Baglyok | Péri Öveges József Általános Iskola | Pér Kovács Kristóf | Friedmann Fanni Kovács Anna Gere Kovács D 139 pont | 7. hely | Okoskodók | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Győrújbarát Baki Zsombor | Becsei Bálint Kiss Domonkos Szabó Mátyás 139 pont | 9. hely | Üstökösök | Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola | Rábapatona Barta Tamás | Molnár Ottó Stoller Norbert Tóth Domonkos 133 pont | 10. hely | 4 kovács | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Geleta Fanni | Horváth Réka Szalay Sarolt Tóth Richárd 130 pont | 11. hely | Tigrisek | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Magyari Vilmos | Jávorszky Ákos Vajda Márk Zsoldos Dalma Dina 129 pont | 12. hely | Matek Mese | Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Ailer Anna | Bakos Borbála Cser Hanna Kocsis Anna 127 pont | 13. hely | Tapsifalvi Tudorkák | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Horváth Karola | Kelemen István Somogyi Tamás Tóth Bence 123 pont | 14. hely | Audi A4 | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Győr Weisz Márton | Vida-Szűcs Dániel Tóth-Kunos Virág Rajcsányi Nóra 122 pont | 14. hely | Kisokosok | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Gosztola Kitti | Iliás Gergő Ivancsics Lili Emília Szőke Luca Lili 122 pont | 14. hely | Logika Lovagok | Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Czimmermann Olivér | Horváth Dávid Horváth Erik Kümmel Milán 122 pont | 17. hely | Matek Menő | Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Bagaméri Boglárka | Butsy Sára Szeder Ákos Vincze Nóra 122 pont | 18. hely | Húzós Négyes | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Kapitár Adrián | Szomszéd Máté Dudás Bendegúz Milos Milán 119 pont | 18. hely | Matekászok | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Kozma Kristóf Martin | Marczali Gerda Sándor - Bint Bendegúz Tamasics Dorián Péter 119 pont | 20. hely | Negyedikes négyes | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Fülöp Kitti | Kállai Anna Szilasi Réka Torda Dorina 117 pont | 21. hely | Agymenők | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Gál Krisztina | Harmuth Kamilla Markovics Viktor Téglás Réka 114 pont | 22. hely | Naprakész | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Kondor Balázs | Lang Pál Misa Papp Ágoston Lőrinc Proity József 112 pont | 23. hely | Matek Kalózok | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Kovács Ármin | Peterka Borbála Tullner Levente Nagy Attila 111 pont | 24. hely | Aranycsapat | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Dőry Kincső | Fehér Dávid Lőrincz Botond Lőrincz Zsombor 109 pont | 25. hely | Számoló Srácok | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Bekő Levente | Kóródi Vencel Lőrincz Aisa Tolnai Péter 108 pont | 26. hely | Szuperszámolók | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Andorka Dominik | Schatz Laura Szabó Zalán Visy Laura Anna 103 pont | 27. hely | Tudorkák | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Antalffy Balázs | Hack Dániel Halász Elinor Sára Szabó Tamás 100 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Számkirályok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Gecsei Mátyás | Lobitz Andor Pintér Máté Áron Vigh Balázs 144 pont | 2. hely | Szám - ó - sokk | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Mánfai Ábel Péter | Szarvas András Damján Verestóy Brigitta - 131 pont | 3. hely | TÖK FEJEK | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Lazur Dániel | Mészáros Péter Teimel Bálint Tóth Benedek 130 pont | 4. hely | Legendások | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Győrújbarát Rajki Zsombor | Halász Bende Stróber Martin Farkas Bendegúz 127 pont | 5. hely | 4 x 4 | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Molnár Imola | Fejérvári Dóra Rábai Klára Nagy Martin Olivér 126 pont | 6. hely | Számhányók | Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakközépiskola és Kollégium | Győr Keresztes-Nagy Fanni | Reichl Tamara Szémann Virág Szilágyi Szonja 119 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | 4-zet | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Németh Eszter | Batha Benedek Décsi Dániel Bódi Kamilla 119 pont | 8. hely | LEGO TEAM | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Győrújbarát Kecskés Barnabás | Kiss Domonkos Stinner Roland Zsidó Ruben 116 pont | 9. hely | Audi A5 | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Győr Finta Patrik | Erki Boldizsár Rajcsányi Balázs Szabó Júlia 116 pont | 10. hely | Kockák | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Molnár Mátyás Benedek | Papp András Róka Benedek Márk Gaál Barnabás 113 pont | 11. hely | Mt-Mtk | Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Fedornyák Olivér | Pákozdi Dávid Párkányi Ádám Varga Raul 110 pont | 12. hely | Töprengők | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Ács Bíborka | Lukács Dóra Pócs Dávid Surányi Eszter 108 pont | 13. hely | Ötletkovácsok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Kuti Rajmund | Mester Balázs Párkányi Áron Veress Szabolcs 108 pont | 14. hely | Matek makik | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Lengyel Vivien | Maász Liza Milkovics Réka Nagy Léna Barbara 104 pont | 15. hely | Matekzsenik | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Ludván Bálint | Horváth Andorás Bánfai Bendegúz Hadarits Fanni 100 pont | 15. hely | SZÁMÖRDÖGÖK | Váci Mihály Általános Iskola | Győr Kiss Anna | Nyári Gábor Nagy Ramóna Wawra Máté 100 pont | 17. hely | Pluszmínusz csajok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Kuti Laura | Rehó Eszter Szalai Réka Tringer Berta 99 pont | 18. hely | Észventúra | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Hegedüs Blanka | Kósa Lilian Tüske Zsuzsanna Várkonyi Ádám 97 pont | 19. hely | Számoló üstökösök | Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Boros Bernadett | Jánkó Gertrúd Kővári Norbert Pászti Katalin 96 pont | 20. hely | Minyonok | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Bódis Diána | Blasek Balázs Hancz Virág Schreiner Zsófia 95 pont | 21. hely | Szuper 4-es | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Felker Zsófia | Bánhidai Nóra Horváth Jázmin Kíra Kiss Eszter 94 pont | 22. hely | Mérlegelők | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Horváth Adél | Varga Anna Zsófia Hangyál László Gyüre András 92 pont | 23. hely | Euklidesz | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Végh András | Kiss Dominik Nagy Csaba Káldi Gellért 91 pont | 23. hely | Medúzák | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Boda Szinta | Bodnár Lilla Eisinger Rebeka Fejes Abigél 91 pont | 25. hely | Agymenők | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Almási Noel | Csekő András Ernő Kékesi Réka Varga Máté 89 pont | 26. hely | Agyas Négyes | Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakközépiskola és Kollégium | Győr Hart Evelin | Benkő Dorka Petra Pokornyi Klaudia Mészáros Lilla 88 pont | 27. hely | Kockatudósok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Borbély Letícia | Laube Dorina Janota Benedek Vajk Brugós András 86 pont | 27. hely | Tudorok | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Gáncs Dávid | Pirger Tamás Stemler Péter - 86 pont | 29. hely | Számcserkészek | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Fafula Karina | Süveges Péter Szabó Jázmin - 84 pont | 30. hely | GYILKOS GUMIMACIK | Győrladamér, Községi Ált. Iskola | Győrladamér Czinzer Levente | Nagyvári Benjamin Nisóczi Zsombor Sándor Balázs 83 pont | 31. hely | IQnindzsák | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Győrújbarát Gyurós Martin | Gemza Zsombor Horváth Boglárka Károly Virág 82 pont | 32. hely | Aranyagyak | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Artner Ádám | Káldi Tibor Lapos Norbert Taschner Balázs 78 pont | 32. hely | Kockafejek | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Póda Márk | Simon Zoltán Tóvizi Adrián Tóvizi Krisztián 78 pont | 34. hely | Gólyamatekosok | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Ambrus Dzsenifer | Balázs Melissza Madarász Máté Petrovicz Emma 76 pont | 35. hely | MAT Boys | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Heffner Attila Hunor | Póczik Olivér Reizer Dávid Szabó Ádám 70 pont | 36. hely | Kincskeresők | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Deák Balázs | Zémann Martin Sujtner Kristóf Tóth Mária Éva 63 pont | 37. hely | Törpeóriások | Magyar Műhely ÁMK | Mezőörs Baranyai Patrik | Czakó Sára Gergely Fanni Tóth Rebeka 59 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős PARALELEPIPEDON | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Balogh Zsófia | Mihalicz Tímea Tagai Marcell Kalocsa Ádám 175 pont | 2. hely | IQ felhőkarcolók | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Biczó Benedek | Csimma Viktor Fekete Kristóf Németh Dávid 155 pont | 3. hely | OkosFC | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Pesti Máté | Fazakas Csaba Csepi Máté Pusztai Benedek 147 pont | 4. hely | Szilvásbukta | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Győrújbarát Káldi Miklós | Lábszky Gergely Tóth Boldizsár Illy Borbála 141 pont | 5. hely | Agyas-sokk | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Ábrahám Ákos | Gombás Bálint Gombás Ádám Horváth Bálint 137 pont | 6. hely | Okos muffinok | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Győrújbarát Veszprémi Lili | Sziládi Júlia Kincses Anna Kovács Balázs 136 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tudós Manók | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Éhn Dorka | Horváth Emese Sári Virág Bíborka Szabó Zita Sára 135 pont | 8. hely | Számzsonglőrök | Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Nagy Bianka | Portás Mercédesz Szabó Zsuzsa Orosz Rebeka 134 pont | 9. hely | OSZTÓK | Fertő-táj Általános Iskola | Hegykő Hegedüs Vilmos | Tóth Márk Tóth Martin Török Péter 132 pont | 10. hely | GRILLCSIRKE | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Balázs Martin | Nagy Ádám Kovacsics Bence Markó Péter 131 pont | 11. hely | hatástalanok | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Végh Benedek | Falvi Botond Szalai Gergő Vass Anatol Botond 128 pont | 12. hely | Zseni Palánták | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Reider Janka | Mochlár Virág Szurop Boglárka Zugmann Árpád 124 pont | 13. hely | Nyerő 4-es | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Földvári Dávid | Kiss Virág Sélley Regina Anna Szalay Áron 123 pont | 14. hely | MetálMatek | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Nemes Bence | Böcskei Zsigmond Varga Máté Sömenek Tamás 123 pont | 15. hely | Blue Cherries | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Marek Bianka | Máté Zsófia Simon Glória Tibold Csenge 122 pont | 16. hely | Elmebajnokok | Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakközépiskola és Kollégium | Győr Lipovits Luca | Herkovics Virág Marschalkó Zoé Lampert Lizett 120 pont | 17. hely | Ördög Zseni | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Krámer Anna | Élő Eszter Pákozdi Zsófia Füsi Péter 119 pont | 18. hely | World of Matek | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Ősze Benedek | Nagy Bálint Kristóf Soós Tibor Szép András 118 pont | 19. hely | Szupernégyes | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Simon Kristóf | Szűcs Benjamin Barsi Anna Kránitz Bence 117 pont | 20. hely | Matek 4-es | Csornai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Csorna Hidegföldi Anna | Molnár Veronika Pintér Zita Krisztina Keleti Eszter 115 pont | 21. hely | Matek-zsenik | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Bejó Mátyás | Schlögl Bence Vigh Hanna Lili Vörös Kristóf Ábel 114 pont | 21. hely | Sportszelet 04 | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Győrújbarát Bojtor Zóra | Juhász Fanni Torma Júlia Honti Zsófia 114 pont | 23. hely | Lets go 01 | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Győrújbarát Varga Róza | Rabóczki Blandina Kapusi Réka Vajda Teodóra 113 pont | 24. hely | Csillámpóni | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Csönge Dóra | Horváth Petra Kiss-Mihály Eszter László Dóra 112 pont | 25. hely | Tökéletes számok | Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Ailer Ádám | Kozma Krisztina Lötscher Claudia Varga Eperke 112 pont | 26. hely | Gondolkodó | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Csertán Simon | Krasznai Gyula Fittler Zsombor Mészáros Gergő 107 pont | 27. hely | Mateko-Sokk | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Antal Adrienn | Günter Csenge Ortmans Liza Szauber Bianka 106 pont | 28. hely | Kecskefejű űrlények | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Écsi Dóra | Hay Sára Kaproncai Borbála Tüű Réka 106 pont | 28. hely | Négy a hatodikon | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Kovács Ariella | Kullai Virág Lilla Nagy Bianka Kovács Katinka Szilvia 106 pont | 30. hely | Amatőrök | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Lipták Lili | Majsa Nikolett Paál Dorka Anna Tóth Lili 105 pont | 31. hely | Pi - hentek | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Papp Magdolna Réka | Szalay Botond Ákos Szőcei Dániel Zatureczki Hanna Gréta 102 pont | 32. hely | Nonames | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Antreter Ferenc | Bozi Dénes Gitz Boldizsár Horváth Zsombor 99 pont | 33. hely | HATékonyak | Péri Öveges József Általános Iskola | Pér Elek Dániel | Simon Gergő Lukács Renátó Németh Anna 98 pont | 34. hely | Audi A6 | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Győr Kiss Gergő | Haraszti Dóra Király Zsófia Krahulcsán Réka 98 pont | 35. hely | 2A+2B | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Burkali Liliána | Ferenczy Fruzsina Juhász Luca Oross Bálint 97 pont | 36. hely | NyúlÁszok | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Gémesi Katalin | Varga Áron Kertész Zsófia Wágenhoffer Márton 92 pont | 36. hely | Újoncok | Adyvárosi Főigazgatóság Móra Ferenc Általános Iskolája | Győr Nyitrai Zsolt | Somogyi Richárd István Varga Márton Borárus Gergő 92 pont | 38. hely | Matekecskék | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Bojnár Kornél | Gonda Áron Katona Márton Lázár Zsombor 87 pont | 39. hely | LECSÖPPENŐ KECSAPCSÖP | Győrladamér, Községi Ált. Iskola | Győrladamér Pallos Dénes | Erdei Dávid Kóti András Orbán Vivien 83 pont | 40. hely | Észbontók | Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Biczó Máté | Bilstein Barbara Wiesner Petra Ruisz Barnabás 83 pont | 41. hely | Számológépek | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Hack Ádám | Mohari Márk Pintér Dominik Vécs Martin 82 pont | 42. hely | Minions | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Halász Réka | Horváth Vivien Kirchknopf Fanni Tóth Anett 80 pont | 43. hely | 610 Kékpulcsi | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Bögöly Boglárka | Kozma Patrik Nagy Barbara Varga Zília 74 pont | 43. hely | All-Star | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Csizmadia Bendegúz | Kecsedi Kristóf Mezei Balázs Ollé Gergő 74 pont | 43. hely | Kockák | Magyar Műhely ÁMK | Mezőörs Berki Krisztián Bence | Nagy Kitti Nagy Kristóf Takács Adrienn 74 pont | 46. hely | 2x2 | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Andorka Benedek | Kovács Bence Dániel Mózes Márton Törő Boldizsár 65 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős SZÁMDIMINÓK | Váci Mihály Általános Iskola | Győr Barta Dóra | Gyimóthy Mátyás Kolos Debreczeni Kálmán Pintér Botond 121 pont | 2. hely | Zsenik | Csornai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Csorna Beszprémi Eszter | Kálmán Dániel Rédli Barbara Tóth Bálint 115 pont | 3. hely | CSAK CSAJOK | Győrladamér, Községi Ált. Iskola | Győrladamér Bolla Dorina | Bugár Ivett Kollát Viktória Szakál Zsófia 113 pont | 4. hely | Gipszkarton 01 | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Győrújbarát Pablényi Máté | Mészáros Marcell Bruszt Botond Jakab Hunor 108 pont | 5. hely | BAD BOYS | Győrladamér, Községi Ált. Iskola | Győrladamér Nagy Patrik | Nemes Bálint Németh Gábor Nisóczi Botond 101 pont | 6. hely | Lányok 01 | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Győrújbarát Birkás Letícia | Váczi Eszter Fekete Fanni Erdős Jázmin 97 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Audi A7 | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Győr Nagy Virgínia | Gál Júlia Lőre Ármin Thurnher Victor 95 pont | 8. hely | Ügyifogyik | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Hutvágner Regina | Horváth Regina Takács Anita Takács Amira 95 pont | 9. hely | Gumimacik | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Füredi Babett | Dimitriu Katerina Heffner Kamilla Lea Soóky Dominika 94 pont | 10. hely | Kettő a négyzeten | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Bozsok Alexandra | Szabó Rebeka Szitai Rebeka Török Csongor 92 pont | 11. hely | Hétanegyediken | Péri Öveges József Általános Iskola | Pér Czeitlinger Kata | Csete Péter Horváth Dorottya Buga Márton 91 pont | 12. hely | MINDEGY | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Szabó Rebeka | Macher Szofi Burzán Ákos Csefó Áron 91 pont | 13. hely | ÉSZÉRVEK | Fertő-táj Általános Iskola | Hegykő Árki Mariann | Kocsis Lili Goda Zsófia Horváth Eliza 90 pont | 14. hely | Matek Zsenik | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Buruzs Barnabás | Horváth Bence Kiss Bendegúz Korsós Dominik 88 pont | 14. hely | Négy a hetediken | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Esztó Mirkó | Vadász Levente Steczina Máté Balogh Péter 88 pont | 16. hely | Vonósnégyes | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Tullner Péter | Schwéger Krisztina Schwéger Tímea Novák Anna 88 pont | 17. hely | Nagy Agyak | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Dombi Julianna | Horváth Máté Nagy Marcell Turi Dániel 85 pont | 18. hely | POZITÍVAK | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Fi Adrienn | Fuli Klaudia Frisch Bence Faltusz Donát 84 pont | 19. hely | CsakCsajok | Csornai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Csorna Csombók Antónia | Szabó Dániel Makray Tekla Pődör Petra 79 pont | 20. hely | IQ FIGHTER | Fertő-táj Általános Iskola | Hegykő Bolyky Tamás | Bastiaans Krisztián Horváth Bence Faragó Ádám 79 pont | 21. hely | Négyzetgyök 16 | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Bíró Balázs | Nagy István Takács Gerda Vass Eliza 75 pont | 22. hely | Egyszarvúak | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Kaszás Liliána | Kaszás Lorenzó Zavarkó Kamilla Wittmann Milán 74 pont | 23. hely | Négyes fogat | Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr D. Nagy Virág | Nagy Dorka Napsugár Nagy Lionel Szalóki Balázs 72 pont | 23. hely | ZSENI KECSKÉK | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Fülöp Dorka | Fülöp Helga Fülöp Soma Kovács Maja 72 pont | 25. hely | Tudorka | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Kiss Levente | Horváth Ambrus Baross Ádám Sziffer Márton 71 pont | 26. hely | A számok ördögei | Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Gyurkovics Milán | Kovács Petra Maász Dániel Németh Adrienn 71 pont | 27. hely | Spagetti-szószok | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Blasek Réka | Cox Richárd Nagy Bálint Tóth Szebasztián 68 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Gábor Áron és a két rézagyú | Révai Miklós Gimnázium | Győr Kovács Márton | Markó Gábor Jánosik Áron Baráth Levente 161 pont | 1. hely | döntős Miklós bácsi kedvencei | Révai Miklós Gimnázium | Győr Kocsis Anett | Mesterházy Bálint Tóth Kornél Bódis Levente 161 pont | 3. hely | Cukros csibecombcsontok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Ábrahám Zsombor | Bozori Péter Horváth Tamás Vida Tamás 159 pont | 4. hely | Nekünk mindegy | Révai Miklós Gimnázium | Győr Solymos Zolta | Szerényi Balázs Sárvári Ferenc Molnár Máté 136 pont | 5. hely | Hatszáz | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Kovács Kristóf | Ledvinsky John Mánfai Tamás Vaszary Tamás 132 pont | 6. hely | Ördögfiókák | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr György Dorina | Horváth Anna Lili Szémann Kincső Varga Lili Anna 123 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nekem8 | Czuczor Gergely Bencés Gimnázium | Győr Gaál András Gábor | Czinger Dániel Csaba Fehér Balázs Takács Gergely 123 pont | 8. hely | Matematikapitányok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Balogh Dóra | Bendl Virág Dombi Julianna Égető Laura 122 pont | 8. hely | Névtelenek | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Magassy Eszter | Freiberg Jasmin Csete Rebeka Katona Emese 122 pont | 10. hely | Mario Brothers | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Borbély Bence | Csányi Sámuel Homlok Soma Keszthelyi Zoltán 121 pont | 11. hely | Részecskék | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Luka Vanda | Lung Laura Szép Rebeka Vaszari Viktória 120 pont | 12. hely | Számkirály | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Horváth Dávid | Kovács Ákos Gyimóti Bálint Laszák János 119 pont | 13. hely | paralelogrammák | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Albrecht Zsófia | Czuczor Eszter Peresztegi-Nagy Kinga Wágner Nóra 119 pont | 14. hely | Számászok | Révai Miklós Gimnázium | Győr Lukács Katalin | Nagy Anett Németh Kata Varga Virág 118 pont | 15. hely | Noname | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Czigány Richárd | Halász Ádám Kálóczi Ádám Oláh Bálint 102 pont | 16. hely | SAAK | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Samodai Boglárka | Koller Klaudia Andréka Máté Albert Soma 94 pont | 17. hely | Matekmókusok | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Bancsó Noémi | Nagy Katalin Rences Dóra Szűcs Borbála 89 pont | 18. hely | Első nekifutás | Széchenyi István Gimnázium | Sopron Baranyai Fanni | Horváth Kristóf Németh Dorka Varga-Köppel Szilárd 89 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Ész-book | Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Fekete Barnabás | Gergely Lilla Gergely Zsófia Sárkány Mónika 147 pont | 2. hely | Számgyáros | Gyárvárosi Általános Iskola | Győr Kiss Tamás | Szilágyi Miklós Varga Bence Tímár Bálint 144 pont | 3. hely | PRÍM-a | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Eged László | Gáspár Henrik Sütöri Mátyás Süveges Attila Bánk 131 pont | 4. hely | 8-as járat | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Décsi Gábor | Platz Gábor Borbély Ábel Kiss Csaba 131 pont | 5. hely | Audi A8 | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Győr Kiss Dominik | Faggyas Bálint Pál Sámuel Szujó Szonja 130 pont | 6. hely | MB+2D | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Horváth Dániel | Oross Balázs Pintér Martin Póczik Dávid 115 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Pitagoraszok | Csornai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Csorna Árpási Barabás | Csombók Nikolett Knoll Ágoston Varga Zalán 114 pont | 8. hely | Nekem8 | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Fenyvesi Zsófia | Halász Hanna Rum Regina Varga Zelma 112 pont | 9. hely | Ész-lények | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Pokker Lili | Polgár Ramóna Tóth Emese Tóth Veronika 108 pont | 10. hely | Analfabéták | Péri Öveges József Általános Iskola | Pér Piller Szilvia | Bonyai Csongor Sárközi Szabolcs Parcsami Richárd 103 pont | 11. hely | Ikunuku | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Hadarits Milán Gábor | Dudás Attila Zugmann István Péter Márkus Krisztián 100 pont | 12. hely | Fekete Bárányok | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Beszprémy Vivien | Faragó Klaudia Ujvári Veronika Varga Brigitta 97 pont | 13. hely | Pufi fejek | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Auer Fanni | Farkas Dorka Gyimesi Dóra Spissich Blanka 95 pont | 14. hely | Mázsásmatek | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Khirani Rea | Kóczán Anna Lakatos Panna Orbán Nikolett 93 pont | 15. hely | Gyíkok | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Baffy Fanni | Biczó Laura Mohácsi Szandra Nyíri Barbara 89 pont | 16. hely | Csillám-pónik | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Bálint Eszter | Bittmann Dorka Schulteisz Szonja Weisz Franciska 87 pont | 17. hely | Csodabogarak | Adyvárosi Főigazgatóság Móra Ferenc Általános Iskolája | Győr Tóth Bence | Sustik Bence Bodó Zsuzsanna Szabó Virág 78 pont | 18. hely | 3+1 | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Bugovics Bálint | Gerendás Levente Zoltán Nagy Bence Szalay Anna 70 pont | 19. hely | Számsárkányok | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Czére Szabolcs | Rádli Dorián Wittman Domonika Wittmann Laura 55 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Láma vasaló sün | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Grósz Anna | Gyöngyösi Ádám Kádár Patrik Takács Hanna Blanka 168 pont | 2. hely | Pesti bérlet | Révai Miklós Gimnázium | Győr Szász Hanna | Póta Balázs Werner Júlia Mihalicz Ivett 165 pont | 3. hely | Tetramatek | Czuczor Gergely Bencés Gimnázium | Győr Kohán Mátyás | Nyári Alexandra Soós Ádám András Soós Adrián Richárd 162 pont | 4. hely | Szig-Ma | Széchenyi István Gimnázium | Sopron Balaskó Dominik | Csóka Benedek Kékesi Dorottya Tóth Fanni 155 pont | 5. hely | Tetraéder | Révai Miklós Gimnázium | Győr Farkas Martin | Mátés István Nagyszokolyai Flóra Ruttmayer Henrietta 152 pont | 6. hely | ZSTM és a többiek | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Pápista Máté | Soós Milán Schmidt András Zolnai Péter 152 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | LLLézerkard | Révai Miklós Gimnázium | Győr Laube Dániel | Pintér Szilveszter Tóth Benedek Lampert Benedek 146 pont | 8. hely | Hiperstatikus töltés | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Gallyas Márton | Herlicska Marcell Jakabfy Csongor Kiss Márk 139 pont | 9. hely | Fehér Tigris | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Csináth Flóra | Kiss Anna Luca Varga Flóra Vig Eszter Aletta 138 pont | 10. hely | Apor8A | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Horváth Dorottya | Kuller Jázmin Hunyadi Borbála Keresztény Dániel 128 pont | 11. hely | Retekfejek | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Csonka Dóra | Jeney Júlia Szabad Zsolt Tóth Máté 124 pont | 12. hely | Zsömle kiflivel | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Gallyas Fábián | Gombás Dávid Hágen Tamás Varga Bálint 123 pont | 13. hely | Mosómacik | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Csapó Lili | Csapó Maja Kovács Anna Oroszlány Dorottya 122 pont | 14. hely | kör | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Fischbach Kardos | Gerencsér Zalán Németh András Gábor Patyi Csaba 114 pont | 15. hely | Kettő a köbön | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Gaál Gergely | Kránitz Péter Stefka Boglárka Varga Marcell 112 pont | 16. hely | Amnéziások | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Bognár Klaudia | Günter Dalma Mészáros Luca Virág Takács Réka Orsolya 103 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Csorna | Csornai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Csonka Jánosné | Győr | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Kropfné Knipp Mária | Győr | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Németh Ferencné | Győr | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Szélesné Karácsony Ida | Győr | Czuczor Gergely Bencés Gimnázium | Laki Beáta | Győr | Czuczor Gergely Bencés Gimnázium | Lukács Emma | Győr | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Albisi-Pánczél Eszter | Győr | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Biczó Krisztina | Győr | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Dr. Nagy Tivadarné | Győr | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Fehér Ibolya | Győr | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Miklósy Zoltán | Győr | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Turner László | Győr | Gyárvárosi Általános Iskola | Luttenberger Gyöngyi | Győr | Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakközépiskola és Kollégium | Sárpátki Éva | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Baloghné Bodó Genovéva | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Berta Erika | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Dömötörné Horváth Erzsébet | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Krupits Mária | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Nagy Mária | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Öllős Éva | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Poóczáné Kecskeméty Szilvia | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Sulyokné Jancsó Judit | Győr | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Palasics Tamásné | Győr | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Jakab Lászlóné | Győr | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Fekecsné Czidor Melinda | Győr | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Kissné Zseli Blanka | Győr | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Kocsis Tiborné | Győr | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Kőházi Mária | Győr | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Czepekné Tóth Rózsa | Győr | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Fazakas Márta Magdolna | Győr | Révai Miklós Gimnázium | Árki Tamás | Győr | Révai Miklós Gimnázium | Csete Lajos | Győr | Révai Miklós Gimnázium | Nagy Róbert | Győr | Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Vácziné Wirgha Anikó | Győr | Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Wöller Lászlóné | Győr | Váci Mihály Általános Iskola | Mihályfi Attiláné | Győrladamér | Győrladamér, Községi Ált. Iskola | Nagyné Derkusitz Julianna | Győrújbarát | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Albeckerné Dani Judit | Győrújbarát | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Nagy Pál | Győrújbarát | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Rácz György | Győrújbarát | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Slánicz Katalin | Győrújbarát | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Tantalicsné Németh Kamilla | Mosonmagyaróvár | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Döbröntei Ágnes | Mosonmagyaróvár | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Vörös Zsanett | Nyúl | Pilinszky János Általános Iskola | Pohárnikné Nagy Zsuzsanna | Sopron | Deák Téri Általános Iskola | Tranta Károlyné | Sopron | Széchenyi István Gimnázium | Csatári Ferenc | Sopron | Széchenyi István Gimnázium | Nagy Anna | |