Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matekmágusok | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Gáncsos Bálint | Kotmayer Botond Krizsán-Deák Máté Montskó Patrik 141 pont | 2. hely | Logika3 | II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Székesfehérvár Cseh Dóra | Berger Hanna Sára Hegyi Angéla Szentkereszti Balázs 132 pont | 3. hely | Agymenők 3.a | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Csahók Inez | Szabados Norbert Szabó Kristóf Szécsi Máté 128 pont | 4. hely | Számzsenik | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Bíró Mariann | Kiss Noémi Németh Máté Schwarczinger Luca 115 pont | 5. hely | Számológépek | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Darabont Bálint | Hegyi Ákos Horváth Ágnes Székely István 112 pont | 6. hely | Matek zsenik | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Botos Bence | Kassai Zsombor Sípos Mátyás Szabó Bálint 109 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ászok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Buday Tímea | Nemes Marcell Rétfalvi Zsombor Walthier Laura 109 pont | 8. hely | Eszes 4-es | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Már Zétény | Nagy Gábor Oszlánczi Bálint Vámosi Boglárka 108 pont | 9. hely | Kiskobakok | Petőfi Sándor Általános Iskola | Mór Borbély Dénes | Hartl Kristóf Németh Gergő Balázs Ticz Gergő 104 pont | 10. hely | Matek tenger kalózai | Széna Téri Általános Iskola | Székesfehérvár Fazekas Boglárka | Marczinkó Kata Parajdi Bence Surmann Tamara 102 pont | 11. hely | Matek manók | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Horváth Roland | Nemes Márton Pintér Zalán Zelnik Viktória 100 pont | 12. hely | Csákvári zsenik | Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Csákvár Matern Léna | Locker Ármin Puszta Tamás Wisniewski Máté 100 pont | 13. hely | Matekmanók | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Váradi Patrik | Nádori Dalma Glaszhütter Ábel Béczy Eszter 96 pont | 13. hely | Számszakik | Szent Imre Általános Iskola és Óvoda | Székesfehérvár Petri Kata | Schlauszki Fanni Szentimrey-Vén Dániel Farkas Ibolya Szimonetta 96 pont | 15. hely | Matematika manók | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Andrási Zsombor | Freschl Éva Kranabeth Panna Pance Benedek 94 pont | 15. hely | Petőfi fiai | Petőfi Sándor Általános Iskola | Dunaújváros Bieber-Brückner Dominik | Bognár Csongor Grabecz Bence Ludik Bence Máté 94 pont | 17. hely | Nagyagy | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Csókás Kristóf | Ember Ivett Szántó Dorina Vajai Zsombor 92 pont | 18. hely | Kobak | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Szűcs Zétény | Varga Vivien Veres-Kovács Fanni Horváth Tamás 90 pont | 19. hely | Forgás-test | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Béres Mátyás | Kvák Dávid Pénzes Bolda Vári Gergely Péter 88 pont | 19. hely | Számkommandó | Szent László Általános Iskola | Bicske Tóth Richárd | Pozsgai Sámuel Suszter Csongor Baboss Gergő 88 pont | 19. hely | Tudorka | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Abonyi Réka | Czuppon Péter Gida Márton Járai Marcell 88 pont | 22. hely | Bölcs Baglyok | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Fülöp Erik | Kajári Dávid Mészáros Dóra Tóth Dániel 85 pont | 23. hely | Csúcsfejek | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Borbély Szonja | Bojsza Barnabás Johan Ákos Uitz Eszter 85 pont | 24. hely | Számolás Királyai | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Balogh Huba | Kalauz Balázs Szigeti Gyula Varga József 84 pont | 25. hely | Csákvári bajnokok | Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Csákvár Csákány Enikő | Dravicz Levente Kulcsár László Spinhért László Mátyás 82 pont | 25. hely | Keresztesi csillagok | Bársony István Tagiskola | Sárkeresztes Czaltig Bálint | Rácz Bálint Sándor Tóth Luca Zámbó Eszter 82 pont | 25. hely | Okos törpék | Tóvárosi Általános Iskola | Székesfehérvár Bayar Zolzaya | Guld Anna Guld Ákos Lendvai Dániel 82 pont | 25. hely | Szent László | Szent László Általános Iskola | Bicske Ádámlilla | Baljer Regina Luca Tessely Borbála Gál Patrícia 82 pont | 29. hely | 4 Törpokos | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Vázsonyi Levente | Pintér Roland Kovács Sára Tóth Dávid 81 pont | 30. hely | Hétpróbások | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Pintér Bálint | Ikker Viktor Borsiczky Zsófia Budai Vivien 80 pont | 31. hely | Észlények | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Csepeti Domonkos | Gelencsér Kristóf Sántha Gergely Baksa Rebeka 80 pont | 32. hely | Zenemanók | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Hargittai-Kovács Janka | László Krisztina Tihanyi Máté Péter Norbert 79 pont | 33. hely | Agymenők 3.d | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Csaba Áron | Sándor Petra Székely Lili Tóth György 77 pont | 34. hely | Négy Harmad | Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Gimnázium és Gazdasági Szakközépiskola | Székesfehérvár Szarvas Dávid | Posta Botond Lévai Lili Zsófi Demeter Ábel 76 pont | 34. hely | Villám Lovak | Tóvárosi Általános Iskola | Székesfehérvár Keller Kornél | Király Alexandra Végh Dorina Wagner Bianka 76 pont | 36. hely | Agyas négyes | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Ellenbruczk Zsolt | Márton Gergő Rigó Patrik Tatai Sándor 74 pont | 36. hely | Bűvös kockák | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Berta Pál | Hartmann Kornél Tönköl Ákos Egerszegi Natália 74 pont | 38. hely | Számmanók | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Matuss Veronika | Salamon Jázmin Szentimrey Anna Szűcs Ábel 72 pont | 39. hely | Mackók | Bársony István Tagiskola | Sárkeresztes Czibor Emma | Mervay Ferenc Szalai Áron Szalai Károly 71 pont | 40. hely | Dobókockák | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Hollósi Bence | Horváth Kíra Kovács Zina Karina Simon Izabell 69 pont | 41. hely | A számkirályok | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Bögyös Barbara | Csuti Zoltán Palotás Péter Tóth Anita 65 pont | 41. hely | Tűzrókák | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Nádasdladány Galaczi Tamás | Nagy Ajsa Schilling Bálint Török Tamás 65 pont | 43. hely | Számzsonglőrök | Vajda János Általános Iskola | Vál Molnár Sára | Kecskés Zsombor Kedves Orsolya Kiss Dávid 63 pont | 44. hely | Csajos csapat | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Bálint Laura | Gyuricza Mária Kovács Liliána Lődy Réka 61 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Páratlan páros | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Gáspár Bence | Jóni Boglárka Szenczi Kitti Török Zsófi 170 pont | 2. hely | Cuki sinusgörbék | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Szemenyei Levente | Göblyös Bence Kiss Benedek Molnár Anna 168 pont | 3. hely | Matadorok | Magyar-kút ÁMK Német Nemzetiségi Általános Iskola | Etyek Danczinger Gergő | Nyeste Dávid Sas Benedek Varga Dániel 160 pont | 4. hely | Okoskák | II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Székesfehérvár Csoknyai Balázs | Denk Lili Édua Faragó Ábel Obra Gergő Tibor 155 pont | 5. hely | BÉLÁDUNE | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Béczy Balázs | Lángi Máté Dukay Levente Nemesbüki Júlia 153 pont | 5. hely | Számvarázslók | Magyar-kút ÁMK Német Nemzetiségi Általános Iskola | Etyek Farkas Bence | Franta Ákos Jolsvai Marcell Lindmayer Antal 153 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Chernel Madarak | Chernel István Ált. Isk. és Gimn. | Agárd Baracsi Nóra | Kékesi Zorka Simon Emese Vén Boglárka 146 pont | 7. hely | Számkirály | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Czibere Zétény | Bósa Andor Barna Péter Kis Patrik 146 pont | 9. hely | Számok urai | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Kollár Bálint | Králik Gábor Mándy Zoltán Márton Botond 145 pont | 10. hely | 5-ből 1 | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Bagi Nóra | Balla Emília Schinogl Péter Szemenyei Péter 143 pont | 11. hely | Okostojások | Szent László Általános Iskola | Bicske Goda Domonkos | Ódor Erik Kállay Erzsébet Szabó Luca 143 pont | 12. hely | Berényi Tudósok | Reményik Sándor Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Lovasberény Faddi Ambrus | Pittner Dávid Szegvári Bence Szili Dániel 142 pont | 13. hely | 4 lángelme | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Bujna Máté | Engler Ádám Polacsek Benedek Tatai Zalán Imre 141 pont | 14. hely | Oktondik | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Domján Dominika | Ványa Szilvia Kőműves Gergő Kristóf Gergő 138 pont | 15. hely | Trükkös gondolat | Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Csákvár Bódi Ádám | Magasi Csenge Kovács Alexa Varga Márk 135 pont | 16. hely | Zsenipalánták | Szent László Általános Iskola | Bicske Hompót Olivér | Rónai Piroska Széplaki Mónika Nagy Nyika Tamara 132 pont | 17. hely | Agytröszt | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Valencsik Csaba | Pintér Zsolt Szakács Patrik Czirkelbach László 131 pont | 18. hely | Gézengúzok | Chernel I. Ált. Isk., Gimn., Nemeskócsag Tagiskola | Pákozd Gönczi Hanna | Józsa Márton Kis Kevin Módli Enikő 131 pont | 18. hely | Matekzsenik | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Katona Balázs Levente | Kókány Fanni Theisz Lóránt Levente Witzl Barnabás 131 pont | 18. hely | RaMaBaKi | Vajda János Általános Iskola | Vál Rajkányi Bence | Nagyar Máté Balogh Tamara Kiss Noémi 131 pont | 18. hely | Töprengők | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Lizakovszky Balázs | Takács Gergely Pocsai Amina Kun-András Emese 131 pont | 22. hely | TUDORKA | Székesfehérvári Bory Jenő Általános Iskola | Székesfehérvár Füri Fanni | Kovács Milos Kemenes Milán Nagy Levente 130 pont | 23. hely | Matekkirályok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Mizser Kata | Illyés Antónia Szentirmai Enikő Klempa Marcell 130 pont | 24. hely | Négy Negyed | Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Gimnázium és Gazdasági Szakközépiskola | Székesfehérvár Boldizs Nikolett | Kántor Viktória Palik Ádám Bertalan Bence 129 pont | 25. hely | Bátrak | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Bakró-Nagy Kata | Horváth-Szepesi Júlia Pataki Máté Tóth Máté 129 pont | 26. hely | Fantasztikus négyes | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Kontra Imre | Marton Viktor Krajczár Péter Mayer István 127 pont | 27. hely | Manók | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Klein Kata | Laczi Viktória Simon Benedek Szabó Flóra 126 pont | 27. hely | Matek mágusok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Juhász Máté | Kanizsai Dominik Kovács Martin Salacz Máté 126 pont | 29. hely | Bolyai lányok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Buzsik Panka | Friman Dorina Jecs Noa Rita Varró Evelin 124 pont | 30. hely | Szuper csajok | Széna Téri Általános Iskola | Székesfehérvár Baranyi Gréta | Kiss Emma Stock Zita Szabó Virág 122 pont | 31. hely | Mini matekosok | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Csáti Anna Judit | Hollósi Dorottya Szőllősi Áron Kiss Ádám 122 pont | 32. hely | Észbontók | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Belegrai Viktória | Fábián Bíborka Simon Vivien Zolta Szabolcs 121 pont | 33. hely | A számok rabjai | Széna Téri Általános Iskola | Székesfehérvár Darida Kata | Kajdi Doroti Németh Kinga Nyitrai Csenge 120 pont | 34. hely | Dózsás tűzgolyók | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Kecskés Ádám | Kovács Máté Nagy Erik Szekeres Huba 118 pont | 35. hely | Agymenők | Tóvárosi Általános Iskola | Székesfehérvár Maár Levente | Karácsondi Bence Farkas Dominik Fekete Panna 118 pont | 36. hely | Szuper Pingvinek | Bársony István Tagiskola | Sárkeresztes Gerván Eszter | Sárempek Dániel Erdélyi Márk Szőnyegi Dorina 117 pont | 37. hely | Mérges négyes | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Kerülő Sebestyén | Rubos Barnabás Rubos Bence Somogyvári Edvárd 116 pont | 38. hely | Agyafúrtak | Szent Imre Általános Iskola és Óvoda | Székesfehérvár Horváth Lilla Zsófia | Lőrincz Luca Németh Eszter Rozália Vékony Lara Szimóna 114 pont | 39. hely | Gondolkodók | Endresz György Általános Iskola | Felcsút Kemele Roland | Zsigrai Benedek Pats Petra - 114 pont | 40. hely | Baglyok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Bende Krisztián | Kovács Anna T. Nagy Róza - 114 pont | 41. hely | 1x1 az néha 2 | Petőfi Sándor Általános Iskola | Mór Bánfalvi Boldizsár | Lakatos Eszter Lampert Dániel Kandár Bence 113 pont | 42. hely | Lovagok | Chernel István Ált. Isk. és Gimn. | Agárd Borosnyai Bendegúz | Bozsó Gergely Ország Roland Marx Gábor 113 pont | 43. hely | Csipet-Csapat | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Nádasdladány Kiss Gergő | Pálfi Kristóf Németh Dávid Szabó Martin 111 pont | 44. hely | Delfinek | Szári Romhányi György Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Szár Bohács Bálint | Hajnal Zsófia Jaczina Blanka Ibolya Nagy-Győri Petra 110 pont | 45. hely | Számító szakasz | Szent Imre Általános Iskola és Óvoda | Székesfehérvár Egyed Zsombor | Gál Anna Lilla Harkányi Donát Schwarzkopf Ádám 108 pont | 46. hely | Matekmanók | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Brúzsa Balázs | Deák Soma Mocsár Brendon Kokas Réka 106 pont | 47. hely | Matokosok | Széna Téri Általános Iskola | Székesfehérvár Lázár Vivien | Majzik Gergő Nagy Bálint Novák Dominik 106 pont | 48. hely | Szuper 4-es | Széna Téri Általános Iskola | Székesfehérvár Dénes Bálint | Németh Patrik Tóth Laura Turóczki Bence 105 pont | 49. hely | BOGEBAKI | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Semperger Botond | Dénes Gergő Nagy Balázs Csikesz Kira 103 pont | 50. hely | Észkombájnok | Tóvárosi Általános Iskola | Székesfehérvár Kajos Milán Botond | Kiss Norbert Sebők Balázs Turai András 101 pont | 51. hely | Dinnye szüretelők | Széna Téri Általános Iskola | Székesfehérvár Megyeri Barna | Raboczki Kristóf Reiber Krisztián Tóth Gábor 97 pont | 52. hely | Matekkockák | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Bögyös Bálint | Huszár Kata Kocsis Kevin Sztojka Rudolf 91 pont | 53. hely | Kisokosok | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Bájcs Szilárd | Fülöp Bence Garai Emma Veres Gábor 90 pont | 54. hely | MATEK ZSENIK | Petőfi Sándor Általános Iskola | Mór Banka Tímea | Kendl Boglárka Király Csenge Varga Fruzsina 89 pont | 55. hely | Matekos zsenik | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Botka Attila | Fenyővári Krisztián Gubits Zsófia Lengyel Martin 88 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Tudorkák | Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Czikle Szabina | Lukács Anna Kata Molnár Regina Anna Tóth Boróka 150 pont | 2. hely | Naplopók | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Csahók Olivér | Hollósi Marcell Kozák Roland Szabó Eliána 147 pont | 3. hely | Okos Négyes | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Balogh Emese | Dulic Mirko Karkó Bálint Szabó Florentina 139 pont | 4. hely | Automatik | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Gál Beáta | Keserü Katalin Kocsis Botond Steltzer Anna Norina 135 pont | 5. hely | Szárnypróbálgatók | Chernel István Ált. Isk. és Gimn. | Agárd Fenyvesi Zsuzsanna | Héger András Molnár Balázs Muskáth Anna 134 pont | 6. hely | Legjobbak | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Endl Levente | Lengyel Botond Nagy Tamás Riba Dániel 133 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ügyifogyik | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Gerber Dániel | Horváth Tibor Kassai András Romsics Dávid 129 pont | 8. hely | Kistudósok | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Kalmár Zalán | Csepeli Zalán Murányi Lili Bajusz Balázs 127 pont | 9. hely | Kockás kecske | Petőfi Sándor Általános Iskola | Mór Király Zalán | Kosárszki Gergely Orosz Balázs Parajdi Bálint 120 pont | 10. hely | Számhuligánok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Balogh Balázs | Dala Mrtin Pintér Rajmund Spertli Krisztián 119 pont | 11. hely | Jámaterá | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Jábor Bendegúz | Mandel Hanna Rákos Bendegúz Theisz Vilmos 118 pont | 12. hely | Alzebrák | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Forczek Janka | Kaposi Nóra Mong Eszter Sulyok Réka 115 pont | 13. hely | 43 gigabyte | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Danka Bendegúz | Herbert Dániel Kanizsay Dénes Király István 114 pont | 14. hely | Ötödölő | Tóvárosi Általános Iskola | Székesfehérvár Aschenbrenner Berta | Balogh Dominika Grósz Kata Tábori Dóra 113 pont | 15. hely | Matekagyak | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Simon Dávid | Rőder Adél Schwarzenbarth Lipót Farkas Fióna 111 pont | 15. hely | Matektudósok | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Bácskai Dávid | Sándor Balázs Cser-Palkovics Zalán Zsédely Zalán 111 pont | 17. hely | Kisokosok | Szári Romhányi György Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Szár Buczkó Botond | Csaplár Marcell Péter Horváth Benjámin Kristóf May Alexandra 109 pont | 18. hely | Turbócsigák | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Baranyai Lőrinc | Győrfi Gábor Simonics Gergely Tornyai Áron 109 pont | 19. hely | Őrült tudósok | Széna Téri Általános Iskola | Székesfehérvár Hargitai Balázs | Horváth Benedek Pál Gergő Pál Kristóf 109 pont | 20. hely | Matronauták | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Kiss Adrián | Lakatos András Márton Csanád Mészáros Bence 108 pont | 21. hely | Okostojások | Reményik Sándor Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Lovasberény Albrecht Anna | Gertner Fanni Kun Csenge Őrszigety Anna 106 pont | 22. hely | Szuper kekszek | Széna Téri Általános Iskola | Székesfehérvár Gyenei Bence | Fazekas Márton Janky Dávid Botond Temesváry Bence 105 pont | 23. hely | Együttható Ötödölők | Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Gimnázium és Gazdasági Szakközépiskola | Székesfehérvár Balog Bors | Karé Gergő Váradi Gergő Bodrogai László Anzelm 104 pont | 23. hely | Tudorok | Szent László Általános Iskola | Bicske Bukó Ádám | Andrikó Zsófia Bogdán Barbara Metzger András 104 pont | 25. hely | Fogaskerekek | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Mezei Márton | Pallos Kende Tóth Gergő - 104 pont | 25. hely | Megamatek | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Nyitrai Ákos | Nyitrai Réka Tönköl Tamara Udvardi Dominik 104 pont | 27. hely | Negyedelők | Radnóti Miklós Általános Iskola | Mór Daradics Borsos Szabolcs | Elek Fanni Pisch Tamara Unti Alexia 103 pont | 28. hely | Atombomba a köbön | Chernel I. Ált. Isk., Gimn., Nemeskócsag Tagiskola | Pákozd Horváth Xavér Gergő | Kovács Mihály Ötvös Csongor Szabó Erik Levente 103 pont | 29. hely | Okosok | Zentai Úti Általános Iskola | Székesfehérvár Gugolya Eszter | Steltzer Zsófia Szabó Gergő Timár László 102 pont | 30. hely | Zsenik | Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Csákvár Bokor Ábel | Mihályi Dávid Schneider Laura Szabó Bence 101 pont | 31. hely | Tűzokádó Kecskék | Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Csendes Tibor Zalán | Kratzmajer Ákos György Ludman Máté Magyar Zsombor 100 pont | 32. hely | Számfalók | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Faragó Anna | Kiffer Anna Nagy Tamara Patay Boglárka 100 pont | 33. hely | KaSza PaPa | Petőfi Sándor Általános Iskola | Mór Biró Patrik | Gaszner Patrik Kaiser Száva Klein Kata 97 pont | 34. hely | IQ PLUSZ | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Erdős Anna | Juhász Adorján Rabi Virág Szabó Máté 96 pont | 35. hely | Szupernégyes | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Fábián László | Gyetvai András Papp Zsolt - 96 pont | 36. hely | Tudástár | Szent Imre Általános Iskola és Óvoda | Székesfehérvár Farkas Zsófia | Horváth Nóra Barbara Petri Domonkos Somogyi Illés Johanan 95 pont | 37. hely | Matekosok | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Bruzsa Tamás | Faragó Dóra Leszák Péter Tajti Tamás 94 pont | 37. hely | Négy zseni | Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Balogh Bonita Noémi | Farkas Réka Keszi Kincső Johanna Vasas Zsófia Kata 94 pont | 37. hely | Számbombák | Endresz György Általános Iskola | Felcsút Kovács Kitti | Esztelecki Andrea Gondos Jázmin Vicz Kevin 94 pont | 40. hely | Pákozdi Kisokosok | Chernel I. Ált. Isk., Gimn., Nemeskócsag Tagiskola | Pákozd Ignáth Luca | Lángi Eszter Réthalmi Tímea Szabó Miron Zsolt 93 pont | 41. hely | 1+1=3 | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Bazsó Dorottya | Pék Borbála Séllei Anna Tábi Sebestyén 91 pont | 42. hely | Zsuvi-Bobó | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Horváth Boglárka | Magyar Zsuzsanna Pataky Viktória Tomor Boglárka 89 pont | 43. hely | Találatok | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Borsodi Zselyke | Böle Dénes Gubits Zoltán Maczó Gerda 87 pont | 44. hely | Esélyesek | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Bellovits Natália | Boldizsár Angelika György Fruzsina Réka Németh Nárcisz 86 pont | 45. hely | Nyertesek | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Bodó Benedek | Katonka Zsombor Németh Kristóf Márton Sallai Péter 85 pont | 46. hely | Páratlan páros | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Práger Mátyás | Siha Zsombor Szalai Tamás - 84 pont | 47. hely | Zseni baglyok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Balázs Dorottya | Lődy Dalma Pörge Panna Vig Míra 83 pont | 48. hely | Logiboy | Petőfi Sándor Általános Iskola | Dunaújváros Erdély Botond | Herceg Kristóf Hlavács Attila Kovács Viktor 82 pont | 48. hely | Matek-manók | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Nádasdladány Domján Kata | Eizler Viktória Szabó Dávid Szunyog Petra 82 pont | 50. hely | Bosszúállók | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Horváth Bálint | Kántor Ignác Szűcs Dominik Varga Péter 81 pont | 50. hely | Bölcs Baglyok | Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Farkas Kitty | Kátai Edina Rácz Beatrix Tímea Rácz Noémi Izabella 81 pont | 52. hely | Okoskák | Széna Téri Általános Iskola | Székesfehérvár Csóka Fédra | Csopák Csongor Fazekas Regina Pánczél Klára 81 pont | 53. hely | Nyerő számok | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Füsti Blanka | Nyuli Adrienn Sebestyén Bence Szopka Gréta Tímea 80 pont | 54. hely | Zsiga csigák | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Dékány Katalin | Homola Száva Kamarás Boglárka Papp Regina 79 pont | 55. hely | Aranycsapat | Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Bíró Evelin | Baráth Laura Véda Hódosi Kamilla Szenczi Alexa Krisztina 77 pont | 55. hely | Nyertes négyes | Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Csákvár Király Krisztina | Magyarics Fanni Noll László Tóth László Zsombor 77 pont | 57. hely | Krumplis négyes | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Cseszneki Bence | Dörögdy Nóra Horog Bálint Szabó Kristóf 72 pont | 58. hely | Négylevelű lóhere | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Bundik Adrienn | Grósz Luca Mesics Flóra Tilhof Benedek 67 pont | 59. hely | 2 + 2 = 5.d | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Baksay Luca | Erdei Fanni Goldsmann Balázs Radovics Balázs 65 pont | 60. hely | Kincskeresők | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Pethő Dániel Gábor | Radics Zalán Székely Zsuzsanna Varga Dániel 63 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Bikinis elefántok | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Lakatos Enikő | Mayer Dávid Gergő Müller Ágnes Pigler András 164 pont | 1. hely | döntős Négyszeregy | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Czuppon Zsóka | Sári Roland Takács Márton Schneider Lilla 164 pont | 3. hely | 2x2 Ész | Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Hosnyánszki Noémi | Losonczi Lilla Szmodics Levente Kormos Balázs 155 pont | 4. hely | Aprópénz | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Nagy Eszter | Párkányi Veronika Juhász Katalin Vizi Borbála 155 pont | 5. hely | BKV | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Angyal Géza Máté | Juhász Albert Attila Schnéberger Manassé Dávid Szauter Csanád 152 pont | 6. hely | Dankasirály | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Huszár Gergő | Istvándi Soma Váradi Vivien Virág Vucskics Marcell 150 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tóprímek | Tóvárosi Általános Iskola | Székesfehérvár Bagoly Szabolcs | Boros Nándor Fehér Richárd Lendvai Martin 142 pont | 8. hely | Malacfaragó rabló mackók | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Kárász Bence | Sarudi Dániel Simon Péter Tóth András 141 pont | 9. hely | Hófehérke és a 3 törpe | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Kovács Ákos Bence | Muskovits Dávid Pernyész Péter Vermes Laura Anna 138 pont | 10. hely | Édes négyes | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Ellenbruck Krisztina | Szloboda József Tatai Boglárka Zádori Levente 131 pont | 11. hely | Villámkecskék | Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Csákvár Gulyás Martin | Izmindi Izsák Magasi Botond - 130 pont | 12. hely | Sir babok | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Baranyi Réka | Domonkos Léna Egyed Petra Réka Wilhelm Sára Panka 128 pont | 13. hely | 2X2 néha 5 | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Bíró Gergő Zalán | Jóni Patrik Pál Richárd Szautner Béla László 128 pont | 13. hely | Répalányok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Diószegi Krisztina | Németh Bíborka Németh Orsolya Pintér Linda 128 pont | 15. hely | 6x6 | Szent László Általános Iskola | Bicske Balku Édua | Kállay Blanka Kun Gergely Purcsel Csanád 127 pont | 16. hely | hatosmaradék | Tóvárosi Általános Iskola | Székesfehérvár Bükki Lili | Galántha Szabolcs Imre Léna Pribék Adrienn 125 pont | 17. hely | Ászok ásza | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Berta Zsófia | Katona Bence Papp Hanna Róza Vad Marcell 122 pont | 18. hely | Csajok | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Alpek Dóra Zsófia | Józsa Barbara Kovács Veronika Tamás Jázmin 119 pont | 18. hely | Számháborgók | Szent Imre Általános Iskola és Óvoda | Székesfehérvár Békefi Dániel | Horváth Laura Anna Vékony Noel Verő Johanna 119 pont | 20. hely | Dobókockák | Endresz György Általános Iskola | Felcsút Berze Kiara | Dánél László Gyulai Dániel Kalucza Bence 117 pont | 21. hely | Felsővárosi lányok | Felsővárosi Általános Iskola | Székesfehérvár Denk Rebeka | Gazdag Viktória Hanssen Rebeca Perla Palkovics Iza Fanni 116 pont | 22. hely | AcsaiHatodik | Reményik Sándor Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Lovasberény Pöltl Konor | Nagypál Alexandra Ádám Alexandra Vivien Győrfi Emese 113 pont | 23. hely | Gézengúzok | Széna Téri Általános Iskola | Székesfehérvár Csikós Máté | Gombás Gergő Szabó Csongor Tóth Kristóf 111 pont | 24. hely | Laborpatkányok | Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Csákvár Füzes Angelika | Mészáros Kornélia Sztányi Dorina Tamás Kinga 110 pont | 25. hely | Gyros | Bodajki Általános Iskola | Bodajk Pencz Imre Mihály | Pencz Marcell Károly Pencz Márta Zsófia Pintye Csaba Márton 108 pont | 26. hely | Deltoidok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Drexler Csenge | Galacz Dániel Jobbágy Csongor Papp Patrik 108 pont | 27. hely | VLCS Valódi Lányok Csapata | Vajda János Általános Iskola | Vál Treitnar Ágnes | Kóti Fruzsina Papp Nóra Schmidt Margit Gréta 108 pont | 28. hely | Körték | Chernel István Ált. Isk. és Gimn. | Agárd Bognár Fanni | Huszár Kornélia Kovács Dorina Smolkó Zsuzsanna 108 pont | 29. hely | Minion | Szári Romhányi György Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Szár Antal Gizella | Moharos Laura Tóth Barnabás Vincze Sára 107 pont | 30. hely | Realista Bajor Borjak | Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Montvai Szilárd | Szabó Gergő Dudás Máté Jadlószki Máté 104 pont | 31. hely | Ördöglakat | Radnóti Miklós Általános Iskola | Mór Juhász Valentin | Lerner Janka Sarok Zsófia Varga Barnabás 103 pont | 31. hely | Vonalzószamurájok | Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Csákvár Hegyessy Levente | Pula Tamás Szabó Gergő Tyeklár Márk 103 pont | 33. hely | Szorzó Csajok | Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Siba Kata | Gál Imola Hólik Dorina Vida Vera 102 pont | 34. hely | Abacus | Petőfi Sándor Általános Iskola | Mór Csepregi Erik | Fehér Kristóf Gyuris Eszter Kaiser Csongor 100 pont | 35. hely | TUDORKÁK | Cecei Általános Iskola Alapi Tagintézménye | Alap Szemler Zalán | Tóth Vivien Vargyas Milán Vargyas Zsófia 97 pont | 36. hely | Agytörők | Szent Erzsébet Római KAtolikus Általános Iskola | Mór Lenchés Katalin | Rácz Kinga Sommer Áron Nagy Zalán 96 pont | 37. hely | Csupa Csajok | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Farkas Margit | Inotai Laura Mészáros Bella Simon Bettina 95 pont | 38. hely | Csodabogarak | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Gyuricza Illés | Kormos Kata Marton Boglárka Mayer Réka 92 pont | 39. hely | Alakzatok | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Czakó Károly | Klauz Koppány Szabó Kornél Zombori Máté 91 pont | 40. hely | Négyzetszámok | Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Ilisz Kitti | Nádas Eliza Szellák Szabina Szőcsényi Enikő 91 pont | 41. hely | Kocka | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Juhász Zsolt | Németh-Nagy Tímea Szűcs Norbert Téglás Kata Sára 90 pont | 42. hely | Gyerkőcök Csapata | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Nádasdladány Eizler Zoltán | Nánai Márcell Nokta Vivien Török Nóra 89 pont | 43. hely | Winner | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros László Sára | Nagy Áron Nagy Medárd Buda Gréta 87 pont | 44. hely | Matekzsenik | Chernel I. Ált. Isk., Gimn., Nemeskócsag Tagiskola | Pákozd Józsa Berta | Nagy Csillag Virág Spanner Kitti Zsigovics István János 85 pont | 45. hely | Nevünk Senki | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Juhász Dániel | Képíró Olivér Makó Dániel Pintér Erik 84 pont | 46. hely | Számkirály | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Csuti Levente | Ellenbruczk Erika Ellenbruck Imre Huszár Anna 81 pont | 47. hely | Ész-bontók | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Balog Márk | Bojtár Andor Bujár Dániel Vörös Dáriusz 78 pont | 48. hely | Kedvesek | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Akkermann Anna | Novoth Julianna Ódor Ármin Simon Luca Virág 77 pont | 49. hely | Lucifer | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Bán Luca | Bódis Laura Dobai Zsófia Szabó Luca Rebeka 72 pont | 50. hely | Zsenikék | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Lukács Melinda | Pénzes Angelina Rajcsányi Máté Szőke János 71 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Név nélkül | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Csehovics Dániel | Forczek Dániel Dézsy Tamás Pethes Balázs 142 pont | 2. hely | Száműzők | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Gattyán Bence | Gyimesi Norbert Osváth Szabolcs Sztankovics Some 123 pont | 3. hely | Balupa | Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Csákvár Gulyás Bálint | Hegyessy Luca Naszádos Artúr Pazsa Patrícia 122 pont | 4. hely | Kettő plusz kettő | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Csehi Levente | Lengyel Ákos Molnár Csenge Molnár Lina 117 pont | 5. hely | Kaktuszmalacok | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Ács Krisztián | Führpasz György Kerék Áron Komáromy Botond 116 pont | 6. hely | Négy kobak | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Csaba Péter | Komáromy Csanád Varsányi Barna Zsolnai Máté Bence 114 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Négyek | Lepsényi Fekete István Ált. Isk. és AMI | Lepsény Harangozó Péter | Magyar Zsófia Németh Csaba Szép Szabolcs 111 pont | 8. hely | Négyszögek | Radnóti Miklós Általános Iskola | Mór Bakos Noémi | Graf Csilla Kovacsik László Ádám Takács Boglárka 110 pont | 9. hely | Aranymetszet | Endresz György Általános Iskola | Felcsút Ungár Ákos | Kocsis Bence Papp Milán Rébék Richárd 109 pont | 9. hely | Röhhencsek | Vajda János Általános Iskola | Vál Nagy Benjámin | Raffael Zsolt Schmidt Ferenc Tulipán Dániel 109 pont | 11. hely | Jóska | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Heitler Csaba | Lázár Attila Lugosi - Puskás András Sárközi Tamás 102 pont | 12. hely | Elfelejtettem | Széna Téri Általános Iskola | Székesfehérvár Budai Brigitta | Halmai Krisztina Horváth Benjámin Szabó Bálint 95 pont | 13. hely | Berényihetedik | Reményik Sándor Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Lovasberény Fessler Márton | Kun Boglárka Nagy Bendegúz Pálinkás Máté István 91 pont | 13. hely | Ladányi Klub | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Nádasdladány Koller Enikő | Szücs Benedek Varga Fanni Virág Bence 91 pont | 15. hely | Lá lá lá láma (Ne dadogj!) | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Kiss Anna | Klárik Eszter Németh Zsófi Sipos Viktrória 91 pont | 16. hely | HÁROMszögLÁNYOK | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Németh Zsófia | Szabó Laura Szűk Tímea - 89 pont | 17. hely | Csalamádé | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Fail Kata | Gyenis Kata Ludman Rebeka Sándorfalvi Dóra 88 pont | 17. hely | Matekokos | Gesztenyefasori Általános Iskola és AMI | Lajoskomárom Hutvágner Viktória | Meidlinger Tamás Sigmond Csenge Sulák Erik 88 pont | 19. hely | Domestos | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Bogárdi Richárd | Dörögdy Dániel Fekete Márk Harangozó Roland 84 pont | 20. hely | Szigorúan monoton növekvő | Szent László Általános Iskola | Bicske Ádám László Botond | Behunszki Dóra Szabó Imre Papp Anita 83 pont | 21. hely | Ötösért mindent | Tóvárosi Általános Iskola | Székesfehérvár Magda Dávid | Klinszky Kitti Parais Gergely Uley Olga 79 pont | 22. hely | GyuReFaBo | Szári Romhányi György Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Szár Fekete Fanni | Hollósy Gyula Nagy Regina Németh Boglárka 76 pont | 23. hely | Dilis csajok | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Csecsetka Bianka | Domján Korina Rick Alma Zelman Fanni 74 pont | 24. hely | B. A. D. | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Lieblein Anita | Markella Balázs Schubert Dániel Tamás Dorina 72 pont | 24. hely | Tepertők | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Akli Anna | Czigány Fanni Grósz Dominika Klempa Dalma 72 pont | 26. hely | Újoncok | Endresz György Általános Iskola | Felcsút Zana Dávid | Nagy Lorenzó Nagy Tamás Fazekas Lóránt 71 pont | 27. hely | Törszámok | Szent Imre Általános Iskola és Óvoda | Székesfehérvár Bakter László | Boros Benedek Laczkó Lél Levente Verő Martin 69 pont | 28. hely | Banán | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Bodnár Richárd | Lendvai Gábor Németh Márton Strasszer Bálint 62 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Átlók | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Arany Ádám | Fajkusz Anna Jánosi Ninetta Szobol Zsolt 139 pont | 2. hely | Agymenők | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Erős Regő | Kiss Orsolya Tóth Bálint - 121 pont | 3. hely | Diszkusszió | Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Bánhegyi Barnabás | Glocz Ádám Pál Györki Máté Bálint Tomanóczy Bálint 117 pont | 4. hely | Fémkastély | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Csörgei Bálint | Kedves Tamara Lilla Markó Ivett Laura Gombos Luca 115 pont | 5. hely | 2+2=5 | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Magyar Bálint | Solymossi László Szauter Ábel Varsányi Bence 114 pont | 5. hely | Math-agyak | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Gyenes Arthúr Szilárd | Kétszeri Dóra Palásti Norbert Szendrődi Balázs 114 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kecske | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Babos Kristóf | Bánfalvi Borbála Janurik Zalán Murvai Anna 110 pont | 8. hely | Torpedó | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Békési Bálint | Salánki Miklós Szehofner Gergely Veliczky Péter 102 pont | 9. hely | Mazsolák | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Bacskai Anna | Haász Rebeka Mátyás Réka Rotter Mátyás 101 pont | 10. hely | Pí | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Dávid Levente | Laufer Tamás Jónás Pinczési Dávid Gyula Schmidt Richárd 99 pont | 11. hely | Ciszterkirály | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Berkes Axel Kevin | Édes Virág Mádi Rebeka Szabó Tímea 97 pont | 12. hely | Tudorkák | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Dominik Panna | Losonczi Dániel Pavelka Milán Venczel Eszter 97 pont | 13. hely | 107% | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Czékmán Flóra Viola | Mészárovics Szonja Tihanyi Lilien Tóth Alíz 96 pont | 13. hely | Egyenletek | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Árgyelán Ádám | Sasvári Patrik Szabó Maja Szabó Petra 96 pont | 15. hely | Nyerővegyes | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Farkas Ágnes | Grosz Panna Horváth Krisztián Végvári Máté 96 pont | 16. hely | Kecskerépa | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Fekete Gergely | Hederics Bálint Horváth Martin Tusa Balázs 94 pont | 17. hely | Fantasztikus négyes | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Bodó Barnabás | Farkas Bence Nagy Márton Osváth Gergely 91 pont | 18. hely | 4 kocka | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Bata Barnabás | Fogl Barna Juhász Barnabás Say Domonkos 85 pont | 19. hely | Szivacsok | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Hites Barnabás | Páj Ágnes Pesti Zsófia Puklics Bernadett 64 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Mazsi | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Gashi Ardián | Köller Donát Keszthelyi Zsófia Szlavikovics Máté 158 pont | 2. hely | Bölcs baglyok | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Ádám Noémi | Forczek Bianka Müller Éva Simon Alexandra 157 pont | 3. hely | Futurisztikusok | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Jahola Péter | Körmendy Mátyás Orbán Sándor Trombitás Zalán 154 pont | 4. hely | Babóca | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Domokos Dorottya | Lődy Dóra Szabó Zoé Vigyikán Vince 147 pont | 5. hely | Nyolcadik(OK)osok | Szent László Általános Iskola | Bicske Kállay Katalin | Rohrbäch Anna Jármy Vince Vezsenyi-Bagoly-Takács Péter 137 pont | 6. hely | Hexametiléntetraminok | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Gombolai Balázs | Kocsis Márk Nagy Szabolcs Tószegi Máté 135 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kockás fülű nyulak | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Bónus Veronika | Karkó Péter Lizakovszky Gábor Vakán Péter 126 pont | 8. hely | RELATÍV PRÍMEK | Vajda János Általános Iskola | Vál Mátyási Szintia | Lukács Ákos Kocsis Dávid Kecskés István 120 pont | 8. hely | Számkivetettek | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Sudár Lilla | Bajusz Bence Szűcs Bálint Márton Lóránt 120 pont | 10. hely | Csókolom | Szári Romhányi György Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Szár Bohács Gábor Kálmán | Lehovicz Roland Ferenc Speier Liza Tóth Bertalan 120 pont | 11. hely | Tamanbenger | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Hodák Bence | Kis Tamás Virág András - 118 pont | 12. hely | Kockák | Reményik Sándor Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Lovasberény Bottka Barna | Faddi Eliza Kíra Márta Bence Hóman Benedek 117 pont | 13. hely | Matek(Ok)osok | Reményik Sándor Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Lovasberény Köntös Csenge | Kratancsik Gitta Engi Hanna Papp Vivien 115 pont | 14. hely | Csétéem | Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Csákvár Páll Alexa | Szajkó Milda Tamás Dóra Varga Dominika 113 pont | 15. hely | Sípolók | Szent Imre Általános Iskola és Óvoda | Székesfehérvár Bakó Dominik | Barabás Bence Sebestyén Richárd Sellei Bálint Bendegúz 112 pont | 16. hely | Pöpik | Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Csákvár Illés Balázs | Schneider Dávid Szabó Csaba Takács Gábor 109 pont | 17. hely | Konkávok | Radnóti Miklós Általános Iskola | Mór Bolla Renáta | Czakó Attila Pisch Vivien Lovászy Gréta 107 pont | 18. hely | Bogyók | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Horváth Martin Bence | Szegedi Richárd Szerencsés Balázs Tóth György 104 pont | 19. hely | Lányok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Balázs Noémi | Dán Kitti Domokos Adrienn Lakatos Csenge 102 pont | 20. hely | Logikuschokk | Petőfi Sándor Általános Iskola | Mór Fekete Vivien | Fogel Andrada Olach Eliza Rozbora Bence 97 pont | 21. hely | Mözi | Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Csákvár Dömsödi Fanni | Mohl Enikő Zalai Daniella - 92 pont | 22. hely | Kerti tündérek | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Bögyös Bendegúz | Csecsetka Nikolett Orova Gréta Plájer Tímea 91 pont | 23. hely | Az évszám stimmel | Széna Téri Általános Iskola | Székesfehérvár Jákhalmi Balázs | Csapi Dorka Marada Martin Zborai Tamás 85 pont | 24. hely | Hobbitok | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Cserkuti Bence | Firgi Dominik Oszlánczi János Szabó Dominik 75 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Gab-ona | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Matics Boglárka | Péter Noémi Schin Regina Tömör Flóra 156 pont | 2. hely | Kémm-csapat | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Érsek Máté | Kovács Márton Magony Gellért Kecskés András Bence 153 pont | 3. hely | Csajok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Bánfalvi Barnabás | Gárdonyi Levente Hingyi Péter Szegi-Bócz Dániel 153 pont | 4. hely | Négyzetgyökerek | Chernel István Ált. Isk. és Gimn. | Agárd Hol Zsombor | Horváth Réka Juhász Dániel Zacskó Levente 150 pont | 5. hely | Banda | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Alpek Dávid | Benkó Ádám Nemes Ádám Vizler Máté 143 pont | 6. hely | Csddp | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Kasnya Csilla | Moharos Dorina Orova Dorina Somos Péter 141 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Holdfény | Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Horváth Bianka | Kárász Adél Kovács Nóra Pintér Csaba József 135 pont | 8. hely | Feláldozhatatlanok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Mergl Hanna | Schmidt András Stumpf Dávid Márk Tamási Máté Gábor 134 pont | 9. hely | Senkik | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Berta Márk | Diószegi Kristóf Farkas Patrik Heinrich Márton 134 pont | 10. hely | Pingvinek | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Csordás Dávid | Sudár Richárd Tóth Attila Veszter Csongor 132 pont | 11. hely | Csillag | Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Hajas Ábel | Kis Bernadett Borbála Szűcs Ádám Török Bálint Bence 130 pont | 12. hely | Mi legyen a nevünk? | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Birkés András | Gaál Csaba Kovács Kolos Szamarasz Periklész 120 pont | 13. hely | 3+1 | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Kiss Ádám | Kovács Bence Papp Botond Pluhár Zsófia 119 pont | 14. hely | Magányos farkasok | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Hun Balázs | Kun Balázs Nyári Ádám Vajda Vendel 113 pont | 15. hely | 100% | Chernel István Ált. Isk. és Gimn. | Agárd Burián Eszter | Istenes Vanda Pusztai Laura Vajda Réka 110 pont | 16. hely | Games of trons | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Benkóczy Levente | Démuth Dávid Fent Máté Hendlein Tímea 106 pont | 17. hely | 1+3 | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Lics Benedek | Barta Eszter Hajnal Péter Stock András 106 pont | 18. hely | AE | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Béd Bernadett | Horváth Csenge Nagy Letícia - 98 pont | 19. hely | Feláldozhatók4 | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Pencz Panna | Horánszky Dorina Horváth Bálint Szűcs Zoltán 89 pont | 20. hely | Zutty | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Gimesi Dorottya | Marton Nóra Szépe Flóra - 81 pont | 21. hely | Sziporkák | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Györke Lilla | Kalmár Kata Próder Anna Sikari Kata 73 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Agárd | Chernel István Ált. Isk. és Gimn. | Kardos Gáborné | Agárd | Chernel István Ált. Isk. és Gimn. | Kemenesné Szekrényes Zsuzsanna | Bicske | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Lanczendorferné Kósa Katalin | Bicske | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Pósfai Andrea | Bicske | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Tóthné Pósfai Ágnes | Bicske | Szent László Általános Iskola | Koch Józsefné | Csákvár | Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Takácsné Járosi Zsuzsanna | Dunaújváros | Dózsa György Általános Iskola | Garamvölgyi Józsefné | Dunaújváros | Dózsa György Általános Iskola | Tóth Györgyné | Dunaújváros | Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Boldis Szandra | Dunaújváros | Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Heltai Éva | Dunaújváros | Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Johanné Dukai Klára | Dunaújváros | Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Polányiné Boldog Katalin | Dunaújváros | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Erdélyné Braun Gabriella | Dunaújváros | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Móricz Károlyné | Dunaújváros | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Orbánné Bodonyi Gyöngyi | Etyek | Magyar-kút ÁMK Német Nemzetiségi Általános Iskola | Beregszásziné Tóth Ágnes | Etyek | Magyar-kút ÁMK Német Nemzetiségi Általános Iskola | Bíró Lajosné | Etyek | Magyar-kút ÁMK Német Nemzetiségi Általános Iskola | Tóthné Vizi Éva | Székesfehérvár | Ciszterci Szent István Gimnázium | Dr. Tokodiné Ujházi Andrea | Székesfehérvár | Ciszterci Szent István Gimnázium | Temesvári Edit | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Gyentiné Huszár Margit | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Horváth Éva | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Kurcz Gabriella | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Nagyné Mészáros Beáta | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Pajorné Háklár Rozália | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Pósta Gáborné | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Sebestyénné Pető Krisztina | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Sz.Molnárné Nemesi Mária | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Volsik Eszter | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Vörös Tiborné | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Zákány Eszter | Székesfehérvár | II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Békefiné Maklári Ildikó | Székesfehérvár | II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Mentes Zoltánné | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Bernáth Valéria | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Bognárné Vajda Katalin | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Halász István | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Lévayné Egyházi Piroska | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Marton Gabriella | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Mihályi Gyula | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Siposné Tóth Krisztina | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Szakály Edit | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Szarka Andrea | Székesfehérvár | Vasvári Pál Gimnázium | Démuth Csaba | Székesfehérvár | Vasvári Pál Gimnázium | Kovácsné Csornai Márta | Székesfehérvár | Vasvári Pál Gimnázium | Peidl-Örkényi Helén | |