>
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Csodaország | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Bodor Emma | Gyimesi Eszter Mosonyi Ábel Vass Benedek 141 pont | 2. hely | Fülesbaglyok | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Tóth Kinga | Veres Anna Madarász Norbert Kende Mátyás 138 pont | 3. hely | Virányosi Szárnyasok | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Molnár Kristóf | Micsik Janka Görgényi András Bunford Luca 135 pont | 4. hely | C-sek | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Fábry Kinga | Szalontai Júlia Antus Kinga Finta Kincső 124 pont | 5. hely | TRIÓ | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Erőss Panna | Fórizs Borbála Ginsztler Boróka - 124 pont | 6. hely | Ész az van! | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Kövesi Bori | Kálmán Dániel Pálos Vince Szabó-Pölös Keve 121 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Társasjáték | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Osztoics Dorián | Ágoston Máté Németh Lőrinc Csaplár Gergő 120 pont | 8. hely | Kétszer kettő | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Báthory Ágnes | Málnay Laura Tőkés Lili Varga Kinga 116 pont | 9. hely | Baglyok | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Streng Márkó Bence | Szentirmay Márton Smaraglai Petra Bolla Klára 110 pont | 10. hely | Számtörők | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Csikai Anna | Ohnmacht Ádám Kőszegfalvi Bercel Lendvai-Lintner Esa Buda 105 pont | 11. hely | Alapműveletek | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Andor Áron | Papp Ágoston Szakács Márton Varga Bence 101 pont | 12. hely | Matektigrisek | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Font Hanna | Károly Ádám Király Dániel Krauth Eszter 98 pont | 13. hely | Kincskeresők | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Bodnár Álmos | Bíró Domonkos Péntek Péter Bóné Kinga 97 pont | 14. hely | Sportos számok | Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Varga Bianka | Kullmann Mátyás Mezőfalvi Ádám Fu Li Lin 96 pont | 15. hely | Matek ászok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Csikós Miklós Csongor | Gulyás Dániel Lovas Kata Szipőcs Veronika 96 pont | 16. hely | Okostojások: | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Huszti Ádám Levente | Szabó Karola Dunay Emma Marton Orsolya 94 pont | 17. hely | Fekete párduc | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Buckó Zsófia | Fábián Emese Lelkes Lili Kosovics Olga 93 pont | 18. hely | Számvadászok | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Makra Villő | Nagy Lili Iszkra Éva Becker Franciska 92 pont | 19. hely | Matekos delfinek | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Kövesi Lili | Faluba Pál Máté Vendel Németh Ivon 90 pont | 20. hely | MateKOSok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Both Olivér | Ebneth Márk Fülöp Anna Kovács Gréta 88 pont | 21. hely | Végtelenek | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Bódis Barnabás | Luttenberger Marcell Mayer Miklós Papolczy Patrik 87 pont | 22. hely | Agymenők | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Beer Bence | Békés-Varró Lili Orosz Alexander Szakál Kamilla 85 pont | 22. hely | BÖLCS BAGLYOK | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Bleier Hanna | Sebők Tamara Szutter Hanna Sipos Flóra 85 pont | 22. hely | Halmazok | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Horváth Zóra | Tóth Nóra Tímár Márton Zeley Alíz 85 pont | 22. hely | Okoskák | Budavári Általános Iskola | Budapest I. Barabási Anna | Rassai Amanda Spiesz Anna Pleschinger Norbert 85 pont | 22. hely | Számtarolók | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Rózsa Maximilian | Vitán Bálint Erdey Balázs Stranigg Emília Gréta 85 pont | 27. hely | Okostojások | Németvölgyi Általános Iskola | Budapest XII. Farkas Balázs | Födémesi Márk Salamon Domonkos Somló Márton 84 pont | 28. hely | Fürge nyulak | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Steklovits Máté | Buti Norman Varga Olivér Ninimäki Nóra 84 pont | 29. hely | Okoskodók | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Kálmán Liza | Kormos Marcell Lassó Levente Moldován Zora 82 pont | 29. hely | Számkirályok | Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Hetei Máté | Koloszár Kata Lendvai Natasa Simics Sára 82 pont | 31. hely | N. á. m. | Németvölgyi Általános Iskola | Budapest XII. Almási Bendegúz | László Zsombor Németh Dávid - 81 pont | 31. hely | Szorzóturbók | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XII. Awid Miriam | Markovits Milán Máté Bende Varga Keve 81 pont | 33. hely | SIVATAGI ROHAMSZÁMOK | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Hankó Dávid | Flück Nóra Pintér Viktória Bajzáth Balázs 80 pont | 34. hely | Elsöprők | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. László Samu | Nyíri Ádám Oszkó Petra Ramos Kolos 79 pont | 35. hely | Számhalászok | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Németh Lilla | Polczer Zsófi Uhlmann Fanni Katzer Míra Klára 68 pont | 36. hely | Octi | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Fenyves Hanna | Bodle Elsa Schmidt Helga Katalin Olah Rafaella 65 pont | 37. hely | Számítgatok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Ivaskevics Alexandr | Kovács Barnabás Kovács Péter Radó Botond 62 pont | 38. hely | FC Németvölgy | Németvölgyi Általános Iskola | Budapest XII. Fazekas Dávid | Nagy Keve Sipos Botond Szente Bálint 57 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Agytornászok | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Gulyás Marcell | Novák Eszter Stahl Zsigmond Turcsán Tamás 175 pont | 2. hely | Palindrom | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Haraszti Benjámin | Horváth-Borsiczky Dániel Strbka Anna Varga Boldizsár 172 pont | 3. hely | 2*2 | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Szerencsi Olivér | Fodor Kornél Németi Bence Lovas Márton 164 pont | 4. hely | Vágom a hús(z)t ! | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Dunai Boróka | Hofer Emily Kelemen Kata Veszprémi Rebeka 162 pont | 5. hely | Amatőrök | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Littmann Mihály | Szittya András Benárd Emma Bakonyi Benjámin 159 pont | 6. hely | EINSTEIN | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Miltenberger-Miltényi Vera Mária | Jámbor Marcell Csurcsia Mirkó Bartus Brúnó 158 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | a fiúk | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Arany Mátyás | Nagy Vince Varga Benedek Verdin Dániel 154 pont | 8. hely | Zsenik | Budavári Általános Iskola | Budapest I. Velich Zsófia | Révész Enikő Heffner Dávid Herkó Domonkos 153 pont | 9. hely | Számkirályok | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XII. Bedi Barnabás | Kókai Lola Kovács Endre Mérth Ádám 150 pont | 10. hely | Dobókockák | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Kiss Alexa | Jánoskúti Ábel Vörös Luca Balázs Vince 148 pont | 11. hely | Kockás csapat | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bán Lőrinc Gábor | Holtzer Eszter Magdolna Piróth Máté Szőcs Kamilla 148 pont | 12. hely | AGYASOK | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Patkó Hanna | Liu Haotian Zoltai Márton Lukács Liliána 143 pont | 13. hely | Észpörgetők | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Kovács Flórián | Lovas Tamás Rózsa Félix Taróczy Vanda 141 pont | 14. hely | Ügyesek | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Bánfi Barnabás | Micsik Zsombor Turi Júlia Beregszászi Lilla 139 pont | 15. hely | ARANY PÁRDUC | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Szőke Gréta | Turcsányi Zita Beöthy Dalma Szemerédy Zsombor 135 pont | 16. hely | Észtoppoló | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Farkas Ármin | Kárpáti Sára Lengyel Dávid Radó Dávid 133 pont | 17. hely | Villanykörte | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Szabó Ágoston | Cseresznyés Zétény Tóth Kristóf Ludányi-Papp Eszter 131 pont | 18. hely | Számlálók | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Soós Réka | Kiss Korinna Takács Liliána Igaz Luca 130 pont | 19. hely | Einstein csapata | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Knézy-Borbély Beatrix | Krisztován Emese Mucsina Bálint Szakál Aisa 128 pont | 20. hely | Megaagy | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Czeglédi Lajos | Korchmáros Dániel Márkus Levente Hemmer Norbert 123 pont | 21. hely | Számmanók | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XII. Gaál Liza | Tajtyi Ákos Takács Bálint Vas Virág 122 pont | 22. hely | Bombázók | Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Koloszár Bence | Dörnyei Dorián Nagy Laura Domán Maya 121 pont | 23. hely | Vidám srácok | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Bacsó Dániel | Bokorovics Bertalan Bihari Bálint Medgyesy Csongor 120 pont | 24. hely | Ászok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Balogh Mátyás | Fahy Jázmin Ferenczi Zerind Tibor Szebedy András 120 pont | 25. hely | Matekmanók | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Fouad Ádám | Kéri Luca Polgár Alma Szelle-Fábián Míra 119 pont | 26. hely | KÓS-okosok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Katrenák Botond Ágoston | Klement Helka Rozi Mohácsi Farkas Szőke Dénes Iván 118 pont | 27. hely | Malackák | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Pataki Lili | Martin Sarolta Martin Borbála Latorcai Csenge 117 pont | 28. hely | Zugligeti párducok | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Gyalus Benedek | Gyalus Patrícia Mikes Mátyás Czagány Emese 116 pont | 29. hely | Batthy | Batthyány Lajos Általános Iskola | Budapest I. Nagy Lea | Páli Mátyás Simon Dániel Skaliczki Alíz 115 pont | 30. hely | Gyorseszek | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Kovács Simon | Németh Balázs Mersich Emőke Somogyi Laura 113 pont | 31. hely | 4.-es PASA-sok | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Nényei Mihály | Káposztás Benedek Csanády Jeromos Varga Péter 113 pont | 32. hely | Észbontó | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Bánki Hanna | Meksz Júlia Font Olivér Stahl-Bohus Hanna 104 pont | 33. hely | Mester MC | Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Járja Erik | Karai Gergő Rákóczi Rómeó Balogh Ákos 104 pont | 34. hely | Kecskesajt | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Nyuzó Dóra | Várnay Anna Prókai Bendegúz Szűcs Benedek 103 pont | 35. hely | Alkonyat | Budavári Általános Iskola | Budapest I. Oláh Réka | Móni Aisa Khazei Maya Sebő Csenge 102 pont | 36. hely | Számhúzók | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Jászai Vencel | Gellért András Freund Péter Paletta Zsombor 97 pont | 37. hely | Szuper négyes | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XII. Ascsillán Anna | Dicső Mira Kolossváry Zsófia Sántha Laura 96 pont | 38. hely | FIFA 15 | Budavári Általános Iskola | Budapest I. Szőnyi Boldizsár | Bajáki Botond Fazekas András Váradi Zsombor 89 pont | 39. hely | 4 mosolygós mateKÓS | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bartók Lili Dóra | Hajdu Erik Pozsonyi Léna Szombati Luca Zsuzsanna 88 pont | 40. hely | Még nincs nevünk | Budavári Általános Iskola | Budapest I. Pálfi Réka | Csinos Anna Naszádos Gergő Nagy Zalán 88 pont | 41. hely | Zugligeti matematikusok | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Basa Lili | Iszkra Bianka Egervári Dániel Czizmazia Szabolcs 85 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Rumini | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Perczel Jakab | Bóné Márton Szilágyi Máté Káposztás Kristóf 179 pont | 2. hely | Másnaposok hajrá | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Földi András | Szalai Péter Szöllősi Gergely Vincze Dávid 139 pont | 3. hely | HőKéAnNo | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Antall Borbála Cecília | Hőnich Csenge Kézdy Judit Eszter Novák Dóra 137 pont | 4. hely | Mateknika | Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest | Budapest XII. Lovas Tamás | Pál Bence Simon Tamás Szabó Roni 136 pont | 5. hely | 3+1 fejtörők | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Fenyves Kristóf | Kisteleki Lea Temesvári-Nagy Levente Frányó Sebestyén 134 pont | 6. hely | MathsGods | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Baffy Domos | Gálffy Márton Hadházi Huba Málnay Márk 127 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Számzsenik | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Péli Iván | Kozári Dominik Jánoska Gergely Reichardt András 124 pont | 7. hely | Villámcsigák | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Bognár Sára | Koltai Dóra Orosz Sophie Szentiványi Eszter 124 pont | 9. hely | A négy törtrész | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Kászonyi Zsigmond | Ryan Noémi Pokol Borbála Németh Emese 123 pont | 10. hely | A1 csapat | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Nagy Ágoston | Pongrácz András Fleiner Zsigmond Fabricius Márk 121 pont | 11. hely | Háromszög a négyzeten | Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Geiszt Hana | Kováts Mátyás Sahin-Tóth Márton Mészáros Bálint 118 pont | 12. hely | ISB5 | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XII. Dobos Csanád | Dobos Zétény Mészáros Nóra Sikó Izabella 116 pont | 13. hely | PASA csillagai | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Martos Dorottya | Rácz Tamás Nikli Ábel Branczik Benedek 116 pont | 14. hely | 3,14 | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Benke Péter | Dahlén Efraim Dán Anna Fehér Emma 113 pont | 15. hely | Számológép | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Antypas Alexandros | Fekete Zalán Fischer Balázs - 111 pont | 16. hely | A2. csapat | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Diószegi Mihály | Török Márk Henrik Szabó Soma Fazekas Antal Márton 110 pont | 16. hely | Matek Mágusok | Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest | Budapest XII. Seres Adél | Szabadi Eszter Szántó Hanna Varga Huba 110 pont | 18. hely | Káposztástészta | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Lerner Márton | Polányi Ádám Szabó Barnabás Tóth Marcell Levente 108 pont | 19. hely | Matek jaguár | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Bendik Lili | Bozóki Bálint Lovass Orsolya Gabriella Petőcz-Reichlin Domonkos Károly 108 pont | 20. hely | Ricsajok | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Hudák Zsófia | Kormos Anna Márta Alexandra Terdik Bori 105 pont | 21. hely | Kobaktörők | Kosztolányi Dezső Gimnázium | Budapest I. Fehér Krisztofer László | Bató János Kabai Márk Tamási Balázs 103 pont | 22. hely | Számászok | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Walsh Noel Gáspár | Kövesi Bence Vincze Bence Horváth Lilla 102 pont | 22. hely | Szorzók | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Endrődi Lilla | Valackai Lilla Szász Nándor Tölgyesi Máté 102 pont | 24. hely | Jók | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Horváth Botond | Szécsi Ákos Tasi Júlia Péter Tamara 101 pont | 25. hely | Help | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Németh Levente | Pál Petra Szabó Hanna Szabó-Zichy Eszter 101 pont | 26. hely | Hollók | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Berczik Flóra | Kó Benedek Oláh Zsófia Tóth Valentina 100 pont | 26. hely | Leszámolók | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Braikoff Olivér Gusztáv | Feriencsik Mátyás Simák László Takács Anna Borbála 100 pont | 28. hely | Agyas Matekosok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Báthory Rozália | Fodor Bernadett Szabó Bendegúz Szendrői Emma 99 pont | 28. hely | Kakaós csigák | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Biebel Botond | Cardinael Jan Maerten Török Levente Olivér Zelei Mátyás 99 pont | 28. hely | Paciló | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XII. Fütty-Ferdinándy Benedek | Leisztinger Bence Paolo Pasquali Végh Noel 99 pont | 31. hely | B2. csapat | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Nagy Júlia | Pruska Brigitta Radics Zsombor Bunford Anna 97 pont | 31. hely | Ponthalmazok | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Charmet-Ochse Mathieu | Gajdos Anna Orsolya Kovári Lilla Nóra Stubits Dénes Tóbiás 97 pont | 31. hely | Tűzlovagok | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Brezóczki Ádám | Csikós Csaba Himmler András Sebdenics Barnabás 97 pont | 34. hely | Kis tudósok | Budavári Általános Iskola | Budapest I. Komjáti Adél | Sikos Ágoston Kovács Roland Dévai Dániel 97 pont | 35. hely | B1. csapat | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Kincses Bálint | Szigeti Ádám Nagymarosi Máté Schvéger Domonkos 94 pont | 35. hely | MATEKBANDITÁK | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Gerzsényi Levente Márton | Kádár Jeromos Izsák Juhász Imre Antal Fórizs Botond 94 pont | 35. hely | Nagyon rendesek | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Deák Valentin Adrián | Halász Gábor Hopfer Ádám Sápi Kata 94 pont | 38. hely | Batyis sólymok | Batthyány Lajos Általános Iskola | Budapest I. Kosztolánczy Bálint | Nagy Ádám Pállfy Márton Vainer Simon 93 pont | 39. hely | BAMG | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Török Gergő | Trencsényi Bence Lindner Márton Tarlacz András 93 pont | 40. hely | Rózsaszín párducok | Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Baltay Róza | Márffy Lőrinc Krajczár Attila Szendrei Luca 92 pont | 41. hely | Agymenők | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Atkins Michael | Marczali Barna Pacziga Alíz Szokody Olivér 91 pont | 41. hely | ÁLLATKÁK | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Kovács Nóra | Kampós Blanka Rusznák Kata - 91 pont | 41. hely | NYERŐ CSAPAT | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Sipos Sára Teodóra | Needld Fruzsina Blanka Rényi Ferenc Rajmund - 91 pont | 41. hely | OKOS-SOKK | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Kaposi Balázs | Kelemen Szabolcs Nagy Szabolcs Iványi Domonkos 91 pont | 45. hely | Szorzás-osztás-elnemrontás | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bognár Alíz | Szántó Eszter Utassy Virág Vadász Noémi 89 pont | 46. hely | Agymenők kettő | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Kincses Márk | Nagy Zétény Puskás Benedek Tüske Bernát 89 pont | 47. hely | Számológépek | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XII. Bényi Zsófia | Grubits Milán Jáky Benedek Ovcsaruk Andrey 88 pont | 48. hely | Rendesek | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Bana Marcell | Hayness-Varga Aaron Hirmann Borbála Szirmai Dénes 87 pont | 49. hely | Matektatu | Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Csermely Virág | Farkas Ferdinánd Hernádi Adrienn Krajczár Attila 86 pont | 50. hely | Peace | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Gyenes Julianna | Viola Viktória Kinál Csenge Kolossy Krisztina 83 pont | 51. hely | Kolibri | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Banykó Jade Nicole | Hanti Tamara Kónya Hanna Luca Toma Johanna Panka 82 pont | 52. hely | e=mc2 | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Timár Dániel Zoltán | Pauer Pál János Vécsey Réka Zsuzsanna Mojzes-Redl Nadin Szonja 81 pont | 52. hely | Okoskák | Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Gazsó Bori | Novák Dorka Poser Melani Szathmári Miklós 81 pont | 54. hely | ARANYPÓKOK | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Kovács Róbert | Zápler-Tóth Dávid Zsigrai László Nagy Fülöp 80 pont | 55. hely | Pozitívak | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Balogh Panna Rózsa | Nemes Kincső Roca Larisa Petronela Nagy Regina 78 pont | 56. hely | Nagyon jók | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Fazakas Dorottya | Mádi Tamás Pfeifer Anna Szitás Lilla 77 pont | 57. hely | Számpergetők | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Emri Janka Sarolta | Forrás Marcell Boldizsár Szőke Sára Szanyi Hanna Mária 75 pont | 58. hely | Agyszebészek | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Zakariás Benedek | Szatmári Mihály Rabb Liliána Klára Kemény Fruzsina 73 pont | 59. hely | Matekzsenik | Kosztolányi Dezső Gimnázium | Budapest I. Farkas Tekla Andrea | Milu Eszter Zsófia Fehér Gréta Elek-Garcia Dávid 66 pont | 60. hely | Plussz Mínusz | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Paulovics Andrea | Schumi Zsófia Bánk Leona - 65 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kvadratikus reciprocitás | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Gábriel Ádám | Horváth Áron Fenyves Martin Fertőszögi Zsófia 178 pont | 2. hely | Budavári ötödikesek | Budavári Általános Iskola | Budapest I. Rassai Erik | Velich Ádám Bánhidi-Rózsa Botond Albert Márton 164 pont | 3. hely | Nyerőnégyes | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Dömötör Máté | Galambos Bence Freund László Mezei Rozi 158 pont | 4. hely | Szuperróka | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Angel Ádám | Csehi Ágoston Kánai Bende Ungár Éva 153 pont | 5. hely | Vidámak | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Páncél Máté | Szabó Gergő Vas Ábel Vértesaljai Bálint 151 pont | 6. hely | Összefogunk | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Somkuti Márton | Mosteller Péntek Marcus Beregszászi Eszter Hermann Anna 151 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | HungarIQm | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bajomi Lázár Simon | Dunai Koppány Katrenák Győző Manczúr Máté 150 pont | 8. hely | Sárkányok | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Dékány Rózsa | Ujhegyi Gergely Somorjai Noémi Süle Blanka 148 pont | 9. hely | Budateam | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Palágyi Emma | Prisznyák Zsombor Széll Imre ---- 144 pont | 9. hely | PASAsok | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Csapodi Mátyás | Pálffy Kristóf Pollner Zsigmond Zaránd András 144 pont | 11. hely | Geogebra | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Hosszú Zétény | Juhász Gergely Papp Júlia Szép Emma 144 pont | 12. hely | IQ támadás | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Domokos Péter | Egressy Benedek Juhász Áron Hudacsek Boldizsár 143 pont | 13. hely | Stréberek | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Katzenbach Kristóf | Pataki Dániel Veres Botond Várallyay György 141 pont | 14. hely | #InstaSwag | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XII. Pasquali Laura | Tolnai Maya Urszán Petra Vas Lili Hanga 140 pont | 14. hely | Vektorok | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Pomázi Csaba | Zsolnay Boldizsár Kuti Hunor Szlovencsák Nóra 140 pont | 16. hely | Örök pozitívak | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XII. Berg Máté | Góg Lili Megyeri Mark Vaskó Lili 136 pont | 17. hely | Kaméleonok | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Hajdú Viola | Tóth Rebeka Czagány Sára Förhécz Réka 132 pont | 18. hely | Lelkesek | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Bognár Lea | Dankó Levente Kakas Hanna Zempléni Lilla 129 pont | 19. hely | A Galaxis körzői | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Turcsányi Flóra | Hermann Vince Sár Bertalan Mikite Márton 129 pont | 19. hely | Kitűnők | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Fenyvesi Nadin | Takács Bori Prinz Borbála Varga Borbála 129 pont | 21. hely | Noname | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Verebély Nándor | Máté Sámuel Nánássy Ábris Dadányi Anna 121 pont | 22. hely | Pulóver | Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest | Budapest XII. Csetényi Csaba | Jaczina Csaba Szathmári Gábor Wiszkidenszky Pál 116 pont | 23. hely | Bubiguppik | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XII. Dobos Beatrix | Halász Domonkos Kaszás Dávid Zentai Kán 115 pont | 24. hely | Virágszálak | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Novák Nanda | Szatmári Jázmin Bujáki Eszter Vészi Lili 114 pont | 25. hely | Agymenők | Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest | Budapest XII. Csendes Norbert | Jankó Ádám Mezei Gergő Wellisch Benedek 114 pont | 26. hely | Tudorok | Kosztolányi Dezső Gimnázium | Budapest I. Czank Alex Richárd | Dobos Máté Dániel Kauderer Dóra Fülöp Tomoki 111 pont | 27. hely | Four 4 Two | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Jakab Kornél | Kovács Balázs Márton Péter Szipőcs Tamás 111 pont | 27. hely | Jók vagyunk | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Patakfalvi Ádám | Nagy Bence Knódel Gergő Révi Barnabás 111 pont | 29. hely | Kaktuszok | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Pohjalainen Olavi Tamás | Falus Barnabás Kálmán Dániel Cieleszky Kornél Zsolt 108 pont | 30. hely | BERMUDA-NÉGYSZÖG | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Kis-Várday Erzsébet Teréz | Flück Barnabás Pajor Bori Ringbauer Dóra 107 pont | 31. hely | Dianások | Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Bányai Móric | Czifra Vazul Oláh Simon Szeidl Gergő 105 pont | 32. hely | Nagyon lelkesek | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Deák Péter | Élő Zsófia Pásztor Richárd Vécsi Zsombor 105 pont | 33. hely | Girlz | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Horgas Johanna | Losonci Zsófia Piszker Sára Tóth Lilla 101 pont | 34. hely | The Best | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Fülöp Fanni | László Emma Rácz Hajnalka Wiandt Viktória 97 pont | 35. hely | Csipet csapat | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Kállai Szófia | Kiss Vivien Somlyai Luca Traumi Zoé 94 pont | 36. hely | Okosakk | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bársony Péter | Szabó Barnabás Tóth Boldizsár Zala Kristóf 94 pont | 37. hely | A sajtok | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Serfőző Ákos | Tamás Csongor Pávó Mihály Varga Márton 90 pont | 38. hely | Kék pulykák | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Csukás Márton | Juhász Márton Ridout Rebecca Ruszkai Szonja 89 pont | 39. hely | A banánosok | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Grandi Senan | Kemény Dániel Tóth Bálint Urbán András 88 pont | 40. hely | A hírhedtek | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Rádler Blanka | Dufek Dóra Mersich Lili Simonyi Blanka 87 pont | 41. hely | Villám lámák | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Harka Noémi | Mészáros Janka Nemes Anna Schreiber Ádám 86 pont | 42. hely | Robitussin | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Kaposi Marcell | Mikulesz Bence Rompos Botond Szászi-Varga Gyula 85 pont | 43. hely | A csodálatos négyes | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Kovács Korinna | Márkus Alíz Lilla Róna Kata Mészáros Míra 68 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Palindromok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bagó Izabella | Kovács Bendegúz - - 124 pont | 2. hely | Konvex | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Lits László | Lits Levente Bihari Ambrus - 119 pont | 3. hely | Négyesek | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Hideg Olivér | Katona Csongor Tarnay Márton Máthé Bence 117 pont | 4. hely | Etióp pulykák | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Bartók Natália | Iván Eszter Tóth Márton Kende Márton 115 pont | 5. hely | Logikusan | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Szigeti Adél | Telek Zsigmond Háló Ilka Bárkovits Gergely 114 pont | 6. hely | Harcos hangyák | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Kührner Bálint | Kührner Olivér Nagy Ábel Dániel Pacher Áron 110 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Lőbebejá | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Rupnik János | Szabó Bence Szombati Bence Tarján Lőrinc 110 pont | 8. hely | Fejtörők | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Jóna Dániel | Konstantaras Manolis Szeghy Balázs Szentpéteri Zoltán 109 pont | 9. hely | Pozitívak | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Hazslinszky Virág | Ladányi Luca Peti Márk Sal Noémi 102 pont | 10. hely | Agyoncsapat | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Borhi Zsombor Mihály | Ficsor Milán Karim Tang Ming Zhe Uzoni Tamás 102 pont | 11. hely | KECSKEFECSKE | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Dóczi Balambér | Petrus Mariann Welsh Áron Medve Márton 96 pont | 12. hely | Szivárvány egyszarvúkkk! | Budavári Általános Iskola | Budapest I. Costanza Imola | Costanza Mirella Potykievic Luca Székely Kinga 96 pont | 13. hely | Zsenipalánták | Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Endrődy András | Járja Réka Schafarek Ármin Nagy Martin 95 pont | 14. hely | ISB7 | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XII. Andsberg Petra | Hajós Kitti Kis Viktória Tóth Márk László 94 pont | 15. hely | Szu/álunk | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Fábián Zsombor Márton | Kovács Kristóf Szallabek Balázs Szűcs Ábel 91 pont | 16. hely | Törzs tagok | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Ecseri Gábor | Tábi Attila Miklósi Máté Szalontai Kinga 90 pont | 17. hely | Einstein szülöttei | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Besnyi Julianna Csenge | Breitner Mikolt Anna Schultheisz Botond Sztaricskai Tamás 87 pont | 18. hely | Baráti kör | Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Buckó Alexander | Ilosvay Péter Kálnoki Zsombor Mészáros Áron 86 pont | 19. hely | Matekzsenik | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Palágyi Réka | Kozma Zsófia Molnár Eszter - 85 pont | 20. hely | 4D | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bácsfalvi Flóra | Erőss Anna Mészáros Emma Vakli Dorka 82 pont | 21. hely | Gyilkos paradicsomok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Divényi Zita | Kálmán Adrienn Sőti Levente Szentpéteri Lili 77 pont | 22. hely | Partizán | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Szarka Marcell | Czukor András Tóth Bálint Petróczi Gábor 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős M.M | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Hajdu Nelli | Kadocsa Csenge Molnár Dóra Nagy Anna 173 pont | 2. hely | Csillám unikornisok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Hernádi Zita | Vogl Szonja Szendrei Csilla Borsi Eszter 132 pont | 3. hely | Fapados Álkárillák | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Havasi Márton | Heller Dániel Benyovszki Patrik Sugár Soma 130 pont | 4. hely | Kecskesajtos halak | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Antal Karolina | Bucys Antanas Juozas Dolina Réka Korbai Gyöngyvirág 129 pont | 5. hely | BLANKA | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Major András | Pintér Mátyás Rumi Zoárd Vaczulin Bálint 128 pont | 6. hely | Chuck Dorrisok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Ötömösy Eszter | Kóczián Janka Vogl Dorisz Gácsi Zília 126 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ismeretlen noname | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Kiss Bendegúz | Toldi Levente Hartmann Alice Móger Máté 115 pont | 7. hely | Jókedvűek | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Gáspár Dániel | Szalai Márk Zádori Zsigmond Zentai Gergely 115 pont | 9. hely | Gábortűz | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Ivanyos János | Móczár Dániel Nagy Lénárd Osztrovszky Péter 115 pont | 10. hely | Hupikék Törpikék | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Rékasi Sára | Föglein Vivien Mordavszky Szonja Török Judit 112 pont | 11. hely | VMG1 | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bärnkopf Bálint | Kapusi Kál Barnabás Mezei Ádám Rácz Balázs 110 pont | 12. hely | Szemüveges Gömbi | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Biró Krisztina | Czikéli Sára Éder Lili Habermajer Nóra 109 pont | 13. hely | Kecskepásztorok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Balogh Árpád | Haynes-Varga Marcus Stefanovic Vince Varga Zádor Tádé 107 pont | 13. hely | Sárkányok | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Bakos Ákos | Barukh Omri Majoros Zoltán Pap Gergő 107 pont | 15. hely | Köbgyök minusz egy | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Gyenis Ádám | Kocsa-Pillmann Móric Nyírő Péter Tóth Maya 103 pont | 16. hely | Cukikanégyzeten | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Kiscsordás Lili | Ludvig Zsófi Sólyom Gergő Szkurka Dóra 100 pont | 17. hely | Omár és csapata | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Firle Nóra | Valcz Sára Csenge Vassallo Flavia Zayed Omar 96 pont | 18. hely | Elit Lámák | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Kiss Dalma | Kiss Mirjam Mészáros Anna Szalóki Lilla 95 pont | 19. hely | Trolldy Gimi | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Béndek Ábris | Korányi-Nagy Péter Nemesánszky Ádám Püspök Kristóf 91 pont | 20. hely | Twix | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Dulic Jakov | Kosdi-Kovács András Kurdi Marcell Lux Benjámin 90 pont | 21. hely | Veszett Unikornisok | Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium | Budapest I. Kiss Bernadett | Méri András Nikléczy Zoé Jécsai-Kriston Koppány 88 pont | 22. hely | Csillámló Halálpónik | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Hrabovszky Veres Zita | Kocsis Villő Tóth Kata Bódis Milán 84 pont | 22. hely | PIROS KENGURUK | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Csalay Péter | Fórián Csongor Kubány Alex Papp Dániel 84 pont | 24. hely | Zöld Szemes Ostoros | Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest | Budapest XII. Dávid Abigél | Kovács Dávid Szabó Ilona Szabó Rudolf 77 pont | 25. hely | Katicák | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Barabási Liza | Gorka Dorottya Gyuni Fanni Koó Sára 76 pont | 26. hely | Egyszarvú Szárnyasok | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Kurdi Emese | Marton Dorka Nagy Máté Szatmári Lilla 75 pont | 27. hely | Bajszos Kecskék | Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest | Budapest XII. Deák Emma | Dojcsák Jázmin Juhász Johanna Szentpéteri Hanna 74 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Csodacsigák | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Veres Kata | Tóth Benedek Iván Emese Hajdú Dorottya 182 pont | 2. hely | döntős Individualista DNS | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Felsmann Balázs | Szipőcs Gergely Váli Valter Varga József 176 pont | 3. hely | Szivárvány | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Antall Julianna | Gálffy Veronika Novák Zsófia Rajmon Imola 162 pont | 4. hely | Zsírosbödön | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Ernyei Dániel | Dömötör Bálint Magyar Milán Peszlen Réka 161 pont | 5. hely | Nagyok | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Miklósi Aranka | Makovsky Mihály Kövesdi Lilla Varga Sára 159 pont | 6. hely | Cs.E.K.N. | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Bukovszky Kata Petra | Gárdonyi Csilla Dóra Liegner Nóra Edit Horváth Sára Laura 156 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Szilvamajszolók | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Nagy Lili | Novák Anett Polacsek Kata Pozsgai Berta 151 pont | 8. hely | Folk | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Lukács Bence | Németh Péter Krisztián Szerető Benedek Váradi Szabolcs 145 pont | 9. hely | Gyökök | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Deák Viktória | Falus Márton Nádas János Gábriel Zsófia 143 pont | 10. hely | Griffin család | Batthyány Lajos Általános Iskola | Budapest I. Kisdi Gellért | Maclean Anna Prohászka Bendegúz Vecsei József 139 pont | 10. hely | ISB8 | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XII. Dobos Julia | Dolhay Levente Törőcsik Márk Torti Dániel 139 pont | 12. hely | Tzitza | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Ferge Dávid | Gőgh Gábor Németh Gergő Révész Domonkos 137 pont | 13. hely | Számológépek | Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Antal Sára | Bartók Bori Láng Vanda Urbantsok Tímea 130 pont | 14. hely | Derive | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Balázs Emma | Gallina Domonkos Lovass Attila Walton Áron 127 pont | 15. hely | AAlatok | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Dabóczi Bence | Fazekas Bernát Gyulai Sámuel Mucsi Márk Milán 123 pont | 16. hely | Agymenők | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Fekete Sára | Patzauer Laura Tarlacz Dorottya Schieszler Miklós 122 pont | 17. hely | Snowbord | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Babics Blanka | Faludy Orsolya Nagy Réka Varga Dóra 119 pont | 18. hely | Medzsik | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Fabó Bence | Feriencsik Viktor Gábriel András Vajda Balázs 116 pont | 19. hely | Csillámpóni lángelmék | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Nagy Gereben | Reusz Panka Horváth Réka Balczó Petra 115 pont | 20. hely | Csillámpónik | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Konczos Júlia | Molnár Éva Molnár Vera Tóth Blanka 113 pont | 21. hely | Kettő a négyzeten | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Katona Kincső | Taraczky Mila Tímár-Paulin Laura Plank Zsófia 113 pont | 22. hely | Függvények | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Vadász Áron | Hámori András Pongrácz Vince Balázs Kóti Loránd 110 pont | 23. hely | Ajándékok a négyzeten | Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Mészáros Péter | Pakányi Luca Rákosy Dominik Szeidl Réka 102 pont | 24. hely | SuperMario | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Dudás Kíra | Akkad Salma Szécsi Donát Dittrich Roland 101 pont | 25. hely | Einstein utódai | Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Doernbrach Alex | Kádár Lorett Pakányi Péter Steinmetz Laura 96 pont | 26. hely | Pitagorasz | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XII. Antal Nóra | Kiss Hanna Stoll Zsófia Gabriella Takács Stefánia Mária 83 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős SzikraParázs | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Dobák Dániel | Koltai Dániel Stadler Domonkos Zentai Benedek 171 pont | 2. hely | Szeretjük a kexet | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Barabás Dániel | Berta Marcell Gévai Marcell Pavicic Péter 166 pont | 3. hely | bobataszé | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Bagó Márton | Borók Zoárd Tasi Bálint Széni András 162 pont | 4. hely | EGO | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Régely András | Antalffy-Zsíros Attila Balogh Bence Kozák Dániel 159 pont | 5. hely | Gyilkos bálnák | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Kollár Dorottya | Lipka Bogárka Zelles Zsófia Hajba Liliána 154 pont | 6. hely | Csapatban | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Janzer Szonja | Ökrös Dorina Rajki Laura Wágner Dorka 146 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | M-M-Mosómedve | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Piski Laura | Szabó Bernadett Ungvári Borbála Zoé - 146 pont | 8. hely | Nekem 8 | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Gábor Virág | Horváth Eszter Rózsavölgyi Dóra Túri Lili 143 pont | 9. hely | Citromok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Balázs Beatrix | Kovács Kinga Frish Dorottya - 141 pont | 10. hely | Pudingevő Vízilovak | Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium | Budapest I. Dobos Marcell | Gallay Gabriella Oláh Anna Zakariás Márton 137 pont | 11. hely | Bercinincsitt | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Berényi Bertalan | Kiss Dorottya Odoemelam Emeka Dávid Olgaard Christian 136 pont | 11. hely | Narancspuffancs | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Cook Rebeka | Mikus Barnabás Sengler Anna Szabó Domonkos 136 pont | 13. hely | Csanádék | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Laczkó Csanád | Lajer Máté Plank Máté Papp András 132 pont | 14. hely | Trapézisták | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Domokos Csenge | Fodor Sára Gilly Zsófia Nyirády Loretta 131 pont | 15. hely | Elnézést, elírtam | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Péli Barnabás | Mádi István Szíj Balázs Papp Adrienn 125 pont | 16. hely | Matek a negyediken | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Benedek Zsófia | Faragó Berta Garamvölgyi Dániel Pónya Ágnes 118 pont | 17. hely | Észkerék | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Kenderesi Manna | Kiss Réka Mezey Viktória Róna Aliz 113 pont | 18. hely | Tippsz-miksz | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Horváth Henrik | Fischer Márton Csertán Levente János Elek Boldizsár 112 pont | 19. hely | Márvány | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Fürjes Júlia Flóra | Gunzenhauser Anna Frida Györke Laura Anna Hegedűs Hanna 110 pont | 20. hely | alma sok | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Lumniczky Zalán | Dallos Ádám Varga Mátyás Vida Péter 109 pont | 21. hely | Jägermeister | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Spanyol Anna | Tesh Dóra Vághy Júlia Markovits Anna 108 pont | 22. hely | Úgyis nyerünk | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Tömösi Botond | Kafka Viktor Jalsovszky Janka Herczegh István 105 pont | 23. hely | nagyTsírák | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Geri Szabolcs | Gócza Márton Karácsony Márton Mezei Bernát 100 pont | 24. hely | legények | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Pap Márton | Schömer Vince Vermes Kornél Vészi Sámuel 89 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest I. | Budavári Általános Iskola | Nagy Edit | Budapest I. | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Rendesné Iványi Mária | Budapest I. | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Bálint Vilmosné | Budapest I. | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Serfőzőné Hurták Éva | Budapest I. | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Szabó Krisztina | Budapest I. | Toldy Ferenc Gimnázium | Papp Judit | Budapest I. | Toldy Ferenc Gimnázium | Pataki Anikó | Budapest XII. | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Gyurkóné Kovács Beatrix | Budapest XII. | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Janzsó Krisztina | Budapest XII. | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Dr. Lénárd András | Budapest XII. | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Gurdon Józsefné | Budapest XII. | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Kolláth Erzsébet | Budapest XII. | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Szénási Anna | Budapest XII. | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Holló-Szabó Ferenc | Budapest XII. | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Kovács Anikó | Budapest XII. | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola | Vízer Lászlóné | Budapest XII. | Lauder Javne Iskola | Bóta Mária | Budapest XII. | Lauder Javne Iskola | Kósa Tamás | Budapest XII. | Lauder Javne Iskola | Pataki János | Budapest XII. | Lauder Javne Iskola | Schmittinger Judit | Budapest XII. | Lauder Javne Iskola | Szász Réka | Budapest XII. | Lauder Javne Iskola | Szondi György | Budapest XII. | Lauder Javne Iskola | Wágner Sára | Budapest XII. | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Csanády Gáborné | Budapest XII. | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Legeza Erika | Budapest XII. | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Lehel Ildikó | Budapest XII. | Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest | Streit, Günther | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Bärnkopf Péterné | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Borbély Judit | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Füzfa Orsolya | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Jäger Csaba | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Kiszliné Kristofics Szilvia | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Kürtössy Emese | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Volf Annamária | Budapest XII. | Virányos Általános Iskola | Brázdilik Orsolya | Budapest XII. | Virányos Általános Iskola | Gerzsó Zita | Budapest XII. | Virányos Általános Iskola | Marozsánné Hornyák Henriett | Budapest XII. | Virányos Általános Iskola | Szerdahelyiné Jászberényi Ágnes | Budapest XII. | Virányos Általános Iskola | Vajdáné Szili Mária | Budapest XII. | Zugligeti Általános Iskola | Bécsy Gertrúd | Budapest XII. | Zugligeti Általános Iskola | Feigl Anita | |