Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Számok és királyok | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Fábián Ferenc | Pálfi Mihály Tóth Norbert Zahorán Bence 138 pont | 2. hely | Agymenők | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Borbély Emese | Harmati Helga Nagy Péter Varga Roland 120 pont | 3. hely | Logikusok | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Gulyás Gergő | Kiss Csongor Nyerges Veronika Szpisják Zsófia 119 pont | 4. hely | Matekmágusok | Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye | Gyula Kovács Dániel | Megyeri Bence Veres Dorka Anna - 110 pont | 5. hely | Számkaratésok | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Viczián Vivien | Viczián Dániel Koszecz Boglárka Sajti Levente 105 pont | 6. hely | Mateklovasok | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Békéscsaba Brhlik Anna | Omiliák Leila Páskuj Kitti Varga János 104 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Fantasztikus négyes | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Góg Fruzsina | Rózsa Dorka Sebestyén Sarolta Tóth Boglárka 102 pont | 8. hely | Bölcs baglyok | Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium | Békéscsaba Born Atilla | Csanádi Virág Károlyi Zsófia Polczer Barnabás 99 pont | 9. hely | Szorzók | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Gombkötő Réka | Karai Noémi Kepenyes-Darida Dóra Laukó Tibor 96 pont | 10. hely | Okostojások | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Almási Artúr | Fodor Zsombor Tóth Kata Vígh Laura 93 pont | 11. hely | Csillagos ötösök | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Békéscsaba Magura Sára | Mucsi Donáta Szabó Márton Tusják Dominik 91 pont | 11. hely | Fürge rókák | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Bombitz Kristóf | Gurzó Hanna Marksteiner Mira Oláh Kata 91 pont | 13. hely | Okoskák | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Békéscsaba Csontó Norbert | Rózsahegyi Réka Tolnai Kristóf Turbucz Nelli 90 pont | 13. hely | Osztók | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Csengődi Teodóra | Budai Luca Laukó Boglárka Molnár Gréta 90 pont | 15. hely | A tudósok | Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola | Gyomaendrőd Csomós Zoltán | Gellért Zalán Keresztes Fanni Lovász Laura 89 pont | 15. hely | Matematikusok | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Balázs Dominik | Bessenyei Domos Bozán Hanna Gál Zsófia 89 pont | 17. hely | Csodálatos elmék | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Békéscsaba Dunai Szabolcs | Dobó Loránd Sándor Gubucz Emma Dalma Molnár Levente 88 pont | 18. hely | Kis Jankaysok | Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon | Békéscsaba Kovács Bálint | László Lili Noveczki Janka Vitányi Krisztián 86 pont | 19. hely | Számvadászok | Gál Ferenc Főiskola Szarvasi Gyakorló Általános Iskola és Gyakorlóóvoda, Bölcsőde | Szarvas Baráth Luca | Makai Gergő Sass Júlia Uhljár Adrien 84 pont | 20. hely | Ketam | Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon | Békéscsaba Kis Dorottya | Román Kornél Vaszkó Szabolcs Viczián Marcell 83 pont | 21. hely | 100% csapat | Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye | Gyula Bendli Zoltán | Kopányi Áron Márkus Benedek Sütő Marcell 82 pont | 22. hely | Géniuszok | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Békéscsaba Áchim Nikolett | Bagyinka Adrienn Fekete Gréta Völgyesi Anna 80 pont | 22. hely | Számszomszédok | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Dürgő Csaba | Németh Viktória Polgár Panna Pribelszki Zoltán 80 pont | 22. hely | Szuper négyes | Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon | Békéscsaba Laurinyecz Dániel | Laurinyecz Milán Levendovics Dávid Paronai Márk 80 pont | 25. hely | Észkerék | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Gyaraki László | Horostyák Róbert Molnár Ákos Nyetinszki Nóra 79 pont | 25. hely | Számkirályok | Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye | Gyula Kállai Szabolcs Bence | Leiszt Kristóf Kolos Sutka Dániel Ferenc - 79 pont | 27. hely | Matek Lovak | Magvető Református Általános Iskola és Óvoda | Gyula Szappanos Katalin | Ilyés Luca Izsó Balázs Matuz Benjamin 78 pont | 28. hely | Dominók | Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium | Békéscsaba Csarnai Levente | Csiaki Bence Kraszkó Bulcsú Váradi Izabella 77 pont | 28. hely | Matek Zsenik | Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és AMI | Mezőkovácsháza Budácsik Andrea | Buvár Csenge Buvár Emese Krisztof Nikolett 77 pont | 28. hely | Okoskák 3.b | Gyulai Dürer Albert Általános Iskola | Gyula Baukó Bence | Ottlakán Zsombor Szalai Réka Tóth Borbála 77 pont | 31. hely | Matek Agyak | Magvető Református Általános Iskola és Óvoda | Gyula Freiberger István | Látkóczki Lilla Matuz Barnabás Egri Zsombor 74 pont | 32. hely | Top négyes | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Bakos Levente | Kovács Péter Nagy Levente Patai Olivér 73 pont | 33. hely | Matektündérek | Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és AMI | Mezőkovácsháza Agócs Eszter | Grestyák Eszter Pócsik Gréta Varga Zsüliett 71 pont | 33. hely | Plusszok | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Bacsa Zalán | Lénárt Zsombor Molnár Bence Truczka Áron 71 pont | 35. hely | Számforgatók | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Bartolák Annabella | Kocsondi László Olajos-Tóth Botond Zsótér Kata 70 pont | 36. hely | Szupermatekosok | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Békéscsaba Nagy Patrik | Szendi Dávid Udvari Tamara Urbán Ákos 68 pont | 37. hely | Számkirálynők | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Berecz Csenge | Maglóczki Janka Maglóczki Maja Urbancsok Panna 65 pont | 37. hely | Számtalanok | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Bajusz Blanka | Blastyák Botond Schwarcz Réka Terhes Flóra 65 pont | 37. hely | Tornádó matekosok | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Csiaki Barnabás | Fazekas József Makra Márk Szelekovszky Zalán 65 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Négyes nyertes | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Békéscsaba Endrődi Hanna | Fábián Fanni Anita Szabó Csenge Virág Szathmáry Kata Nóra 177 pont | 2. hely | Ez kajak, nem kenu | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Pikó Anna Rezeda | Pozsár Kincső Sebestény Janka Szénási Levente 163 pont | 3. hely | Szuper4S | Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és AMI | Mezőkovácsháza Schultz Laura | Gulyás Alex Lénárt Vivien Szabó Ádám 159 pont | 4. hely | Szuper 1., 2., 3., 4. | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Király Balázs | Kiss Lehel Kovács Viktória Poczik Zsófia 158 pont | 5. hely | Matek zsenik | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés D. Varga Nimród | Nagy Balázs Petrus Levente Tarkovács Olivér 146 pont | 5. hely | Számmanók | Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és AMI | Mezőkovácsháza Ale Izabella | Kovács Viktor Sándor Katzenbach Gréta Józsa Lilla Kitti 146 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matekzseniálisok | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Balázs Lara | Nagy Katalin Teremi Dóra Vantruba Ágnes 143 pont | 8. hely | IQ csapat | Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium | Békéscsaba Bogdán Zalán | Lobmayer Miksa Siófoki Bence Szoták András 142 pont | 9. hely | Okoskodók | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés Barkász Bálint | Barkász Péter Csikós Bence Makkai Máté 142 pont | 10. hely | Észbúvárok | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Asztalos Berta | Bencsik Boglárka Csenge Kucsera Jázmin Simon Zsolt 141 pont | 11. hely | Matokosok | Magvető Református Általános Iskola és Óvoda | Gyula Hoczopán János | Hoczopán Ráchel Mezei Virág Timár Rebeka 137 pont | 12. hely | MATE-MACIK | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Bartlinszki Dániel | Király Dominik Deák Friderika Busa Péter 136 pont | 13. hely | Szorzó manók | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Karasz Zóra | Nagy Dominik Donát Majernyik Donát Mazsu Gergely János 136 pont | 14. hely | Ész-Lelők | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Bohus Boglárka | Kovács Liza Miklósi Bence Onofer Kira 134 pont | 14. hely | Sziporkák | Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium | Békéscsaba Batizi Bence | Dvorszki Bence Fehér Nikolett Szappanos Zétény 134 pont | 16. hely | Észforgatók | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Fabisz Karolin | Nicoara Anna Sebestyén Csilla Turbucz Ádám 130 pont | 17. hely | Matekmérce | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Hajduch Nándor | Medvegy Bence Szilágyi Anica Szpisják Bence 128 pont | 18. hely | Bay boys | Dürer Albert Általános Iskola Bay Zoltán Általános Iskola Tagintézménye | Gyula Gyuricza István | Hargitai Martin Ottó Kósa Noémi Trajer Patrik 125 pont | 18. hely | Rubikok | Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium | Békéscsaba Erdei Tamás | Gál Petra Szabó Laura Szenográdi Bálint 125 pont | 20. hely | Tudorkák | Magvető Református Általános Iskola és Óvoda | Gyula Elek Petra | Formanek Ákos Kovács Daniella Sárosi Boldizsár 125 pont | 21. hely | Angry matek's | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Békéscsaba Benkő Lili | Herpai Marcell Hrabovszki Balázs Török Viola 124 pont | 22. hely | Legyőzhetetlen négyes | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés Aleksza Fanni | Nagy Vanessza Pipó Tamás Poltz Petra 122 pont | 22. hely | Matek Haverok | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Bartos Csaba | Csüllög Benedek Ladnyik Péter Orosz Botond 122 pont | 24. hely | 2+2 | Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon | Békéscsaba Kurucz András | Lányi Csilla Medve Léna Osgyán András 121 pont | 25. hely | Matekosok | Gál Ferenc Főiskola Szarvasi Gyakorló Általános Iskola és Gyakorlóóvoda, Bölcsőde | Szarvas Szécsi Lola | Pusztai Botond Korbely Patrik Bogdán Barnabás 121 pont | 26. hely | Fejtörők | Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Kaszaper Papp Lili Dorka | Szabó Bianka Tóth Gina Turcsik Levente 120 pont | 27. hely | Számlovagok | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Békéscsaba Jepure Fábió | Kitzing Sára Nagy Balázs Virág Máté 119 pont | 28. hely | Zsenipalánták | Gyulai Dürer Albert Általános Iskola | Gyula Fodor Kata | Csányi Huba Piskolty Lara Sándor Zsombor 118 pont | 29. hely | Észtekerők | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Ragályi Zsuzsanna | Szegedi Szimóna Réka Ungor Napsugár Vincze Vivien 118 pont | 30. hely | Észtekergők | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Komjáthy Nándor | Hajdu Richárd Kardos Bence Góg János 118 pont | 31. hely | Hajrá matematika! | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Bengery Tibor | Blaskó Bálint Fabó Balázs Gyuricza Róbert 117 pont | 32. hely | Számmesterek | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés Apáti Nagy Lajos | Barkász Márton Kecskeméti Attila Baji Barbara 116 pont | 33. hely | Észbontók | Gyulai Dürer Albert Általános Iskola | Gyula Hajdu Gréta | Burda Kitti Nagy Károly Enyedi Szabolcs 115 pont | 34. hely | kisokosok | Kis Bálint Általános Iskola és Óvoda | Gyomaendrőd Hugyik Zoltán | Kun Norbert Előd Soczó Szabolcs Kovács Adrián 114 pont | 34. hely | Számom a párom | Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye | Gyula Kovács Anna Sára | Kurta-Kempf Milán Papp Brigitta Veres Dóra 114 pont | 36. hely | Agymenők | Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola | Gyomaendrőd Bereczki Barbara | Gellai Balázs Hofmann Dániel Mester Lilla 113 pont | 37. hely | Észforgatók 4.b | Gyulai Dürer Albert Általános Iskola | Gyula Nagy Enikő | Cseman Attila Polyák Tamás Nagy Roland 112 pont | 38. hely | 3+1 MUSKÉTÁS | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Ruszkó Panna | Ladányi Karina Csomós Magdolna Bajkó Lily 112 pont | 38. hely | Matekzsenik | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Domján András | Gazsó Balázs Hóbely Márkó Koncz Boldizsár 112 pont | 40. hely | 3+1 | Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon | Békéscsaba Körmendi Leila | Krnács Tamás Potocska Patrik Romvári György 111 pont | 41. hely | Számkirályok | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés Bátóczki Fruzsina | Bencze Máté Mester Nándor Nagy Ágnes 111 pont | 42. hely | Négyszeregy | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés Bondár Lilla | Nagy Zotmund Zétény Surman Áron Szilágyi Dóra 110 pont | 43. hely | Eszes csajok | Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon | Békéscsaba Harmati Laura | Hrabovszki Vivien Nagy Anna Pataj Petra 106 pont | 44. hely | Farkasok | Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola | Gyomaendrőd Bula Mónika | Burai Lénárd Filippovits Lajos Jambricska Gergő 104 pont | 45. hely | DLDB | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Kis Dominik | Pankotai Levente Serkédi Dániel Zsombok Bence 98 pont | 46. hely | The 3 boys | Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon | Békéscsaba Mihály Levente | Oláh Krisztián Szabó Miklós - 95 pont | 47. hely | A4S | Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Békéscsaba Dohányos Máté | Fazekas Péter Hankó Noémi Kovács Emese 90 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 2 x 2 néha 4! | Magvető Református Általános Iskola és Óvoda | Gyula Herdeló Csongor | Székács Kristóf Székács Márk Turán Simon 138 pont | 2. hely | Giga-mega szuper csapat | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Bogár Ákos | Juhász Iván Lovász Bence Nyárfádi Patrik 127 pont | 3. hely | Mate-taktika | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Baksay Réka | Balogh László Kiss Blanka Pálfi Petra 123 pont | 4. hely | Tudorka | Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium | Békéscsaba Tyetyák András | Tar Tímea Fazakas Bálint Molnár Attila 122 pont | 5. hely | Pataki Ferenc | Székely Mihály Intézmény Általános Iskola | Szarvas Sebők Dániel | Csonka István Vajk Kendra Tamás Lustyik János 119 pont | 6. hely | Ésszelélők | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Fülöp Szabolcs | Szigeti Boldizsár Szurovecz Gabriella Zsótér Levente 117 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Számfejtők | Dürer Albert Általános Iskola Bay Zoltán Általános Iskola Tagintézménye | Gyula Ferenczi Gabriella | Lovász Viktória Erzsébet Mészáros Dóra Virág Serfőző Anna 117 pont | 8. hely | Szuperkecskék | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Faragó Attila | Fodor Bendegúz Lovász Richárd Mohamed Karim 115 pont | 9. hely | Agyas Banda | Gyulai Dürer Albert Általános Iskola | Gyula Pálinkás Gergő | Bányai Szabolcs Dóczi Dorka Matus Karina 113 pont | 10. hely | Számítók | Hunyadi János Katolikus Általános Iskola | Békésszentandrás Aszódi Viktória | Bobvos Dorina Fazekas Bence Liszkai Leila 113 pont | 11. hely | Számbetyárok | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Drienyovszki Diána | Kocziha Ákos Marik Zsombor Kónya Péter 111 pont | 12. hely | Töprengők | Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium | Békéscsaba Szűcs Gréta | Fábián Tekla Leszkó Réka Gécs Roland 110 pont | 13. hely | Emeletesek | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés Gólya Gréta | Kelemen Zsuzsanna Kun Tímea Pepó Barbara 109 pont | 13. hely | Fantasztikus négyes | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Békéscsaba Bittó Bercel | Tóth Gergő Popol Csaba Bereczki Bence 109 pont | 13. hely | Kockák | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Békéscsaba Bencsik Márton | Irimie Bianka Baranyi Richárd Irimea Martin 109 pont | 16. hely | Feláldozhatók | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Békéscsaba Hartai Tamás | Erdős Kristóf Plavecz Zoltán Nagy Alexandra 109 pont | 17. hely | Számzabálók | Kis Bálint Általános Iskola és Óvoda | Gyomaendrőd Sztoján Zoltán | Ignácz Réka Ugrai Éva Erdősi Gréta 109 pont | 18. hely | Gumi-macik | Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és AMI | Mezőkovácsháza Bacsa Gréta | Fejes Kinga Gara Attila Kmetykó László 107 pont | 19. hely | "Okos Bumm!" | Gyulai Dürer Albert Általános Iskola | Gyula Lázár Aliz | Harmath Barbara Romvári Rebeka Tóth Levente 105 pont | 20. hely | Matekmajmok | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Csasztvan Angyalka | Egri Dóra Kiss Virág Mester Dóra 104 pont | 21. hely | Négy az ötödiken | Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon | Békéscsaba Bor Gergely | Dusa Panna Lukácsi Marcell Tar Melinda 103 pont | 21. hely | Számtankalózok | Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Békés Prisztavok Ádám Zénó | Ilyés János Gábor Bagoly Lilla Püski Sára Boglárka 103 pont | 23. hely | Almási négyek | Károlyi Bernát Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Almáskamarás Tomonicska Veronika | Polyák Nikolett Kőszegi Noémi Kelemen Máté 101 pont | 23. hely | Matekzsenik | Kis Bálint Általános Iskola és Óvoda | Gyomaendrőd Nagy Szonja | Fekécs Laura Andó János Milán Gecsei Norbert 101 pont | 25. hely | Számlesők | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Békéscsaba Szakál Martina | Vulgarasz Leandrosz Sipos Dániel Tolnai Milán 100 pont | 26. hely | Szám Mesterek | Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Kaszaper Balda Alex | Gomolka Andrea Horváth Krisztina Magyar Kristóf 99 pont | 26. hely | Vágtázók | Mezőberényi Általános Iskola | Mezőberény Komlódi Tamás | Czirbuly Noémi Schmidt Áron Igor Pákozdi Szimonetta Anikó 99 pont | 28. hely | Deltoidok | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Békéscsaba Pánczél Nóra | Páskuj Kíra Győri Nóra Szabó Szonja 98 pont | 29. hely | Bűvös négyes | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés Andor Zoltán Balázs | Hegedűs László Kónya László Tamás Uhrmann Kristóf 98 pont | 30. hely | Matekos Ászok | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Hanyecz Péter | Kékegyi Márk Szél Miklós Tamás Tóth Péter 96 pont | 31. hely | Gondolkozunk | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Gémes Zsófia Anna | Horváth Áron Kárász Kata Jázmin Szász Emese 96 pont | 32. hely | Dr. Agy | Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Békéscsaba Filó Krisztina | Földi Márk Balázs Szathmári Donát Villám Dániel Zsolt 95 pont | 33. hely | Villámagyak | Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye | Gyula Illik Roland | Molnár Balázs Szabó Levente - 92 pont | 34. hely | 4-es számrendszer | Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon | Békéscsaba Kesjár Andor | Rajki Petra Rubint Krisztián Szilágyi - Csuta Máté 91 pont | 35. hely | Törtek | Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye | Gyula Herdeló Gergő | Mokán Dominika Nagy Ákos Simon Balázs 89 pont | 36. hely | Agykontrol | Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon | Békéscsaba Komáromi Kevin | Kovács Eszter Kovács Martin Mór Szarvas Laura 89 pont | 36. hely | BEGESEK | Evangélikus Gimnázium | Békéscsaba Nagyházi Sára | Juhász István Bozsó Dávid Bánfi Bence 89 pont | 38. hely | Kockák és csajok | Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és AMI | Mezőkovácsháza Medgyesi Kata | Orosz Lilla Gonda Áron Tövisháti Kristóf 88 pont | 39. hely | Nyertes négyes | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Csáki Balázs | Horváth Donát Morauvszki Szabolcs Szabó Levente 87 pont | 40. hely | Okos Barik | Gyulai Dürer Albert Általános Iskola | Gyula Kiss Orsolya | Kiss Réka Szilágyi Hedvig Gabriella - 85 pont | 41. hely | Zseni palánták | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés Balogh Patrik | Polgár Nóra Polgári Melinda Dóra Szabó Ágnes 81 pont | 42. hely | 3+1 | Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye | Gyula Nagy Gergő | Örkény Levente Tóth Ádám Vig Lilla 80 pont | 43. hely | Málnácskák | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Békéscsaba Beliczay Laura | Lenkefi Lea Mucsi Katalin Pongrácz Lili 79 pont | 44. hely | Észhajtók | Békéssámson Községi Általános Iskola | Békéssámson Fári Evelin | Gyüre Tibor Radu Elíz Rancz Róbert 79 pont | 44. hely | Heppisek | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés Almási Tamás | László Csenge Juhos Csenge Rigler Attila 79 pont | 44. hely | Zseniálisok | Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola | Gyomaendrőd Csáki Ágnes | Miszlai Márkó Szerető Zsófia Szrnka Zorán 79 pont | 47. hely | Gumimacik | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Ancsin Réka | Hunyadi Gréta Palotai Gitta Dóra Vári Zsófia 78 pont | 47. hely | Négyzethálók | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Békéscsaba Balog Réka | Őz Károly Jurecska Márk Domokos Márk 78 pont | 47. hely | Vipera | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Schlett Viktória | Antal Petra Rácz Rebeka Tóth Enikő 78 pont | 50. hely | Kocka agyak | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Békéscsaba Meszesán Bence | Bacsjánszki Viktor Knyihár Roland Szalkai Dávid Mózes 77 pont | 50. hely | Pöttyös Túró Rudi | Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és AMI | Mezőkovácsháza Farkas Janka | Halász Dániel Horváth Anna Nagy Levente 77 pont | 52. hely | Lángelmék | Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola | Gyomaendrőd Gyetvai Máté | Mahovics Gergő Tóth Martin Zivacs Attila 76 pont | 52. hely | Mateksztár | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Gáspár Vivien | Kis Brigitta Szántó Judit Tóth Tamara 76 pont | 54. hely | Limonádék | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés Barta Lilla | Bíró Erika Csökmei Petra Köpe Viktória Dzsenifer 74 pont | 55. hely | Sudoku5 | Gál Ferenc Főiskola Szarvasi Gyakorló Általános Iskola és Gyakorlóóvoda, Bölcsőde | Szarvas Kovács Zsombor | Monostori Péter Nagy-Bobvos Noel Tóth Etele 73 pont | 56. hely | Eszes csajok | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Szakál Boglárka | Csicsely Noémi Gellén Viktória Mucsi Fanni 70 pont | 57. hely | Dinnyelevek | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Békéscsaba Farkas Virág | Kukely Anna Kukely Klára Uhrin Szimonetta 67 pont | 57. hely | Matekosokk | Ványai Ambrus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Dévaványa Kis Fanni | Földi Péter Nagy Endre Prokics László 67 pont | 59. hely | Matekokosok | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Jakab Gergely | Kiss Márton Litauszky Áron Pekár Barna 65 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Tipp-Mix | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Ambrus Attila | Frankó Dániel Kutas Csaba Lázár Dániel 154 pont | 2. hely | NÉGY "CSÚCS" | Evangélikus Gimnázium | Békéscsaba Jepure Blanka | Kindling Nikolett Mózes Áron Botond Nagy Éva Zsuzsanna 154 pont | 3. hely | Sajt | Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és AMI | Mezőkovácsháza Czinkota Fruzsina | Szűcs Anna Erika Szlovák Anna Tóth Bence 152 pont | 4. hely | Második esély | Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium | Békéscsaba Gulyás Péter | Nagy Levente Szabó Botond Kiss Pál Máté 147 pont | 4. hely | Négy a hatodikon | Kis Bálint Általános Iskola és Óvoda | Gyomaendrőd Deli Boglárka | Munkácsi Lili Németh Regina Vincze Levente 147 pont | 6. hely | Sárbohézsom | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Dimák Sára | Guti Boglárka Kónya Hédi Baksa Barbara 143 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Eszes négyes | Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye | Gyula Bonyhádi Péter | Csete Medárd Sáfár Anna Sebestyény József 139 pont | 8. hely | Rubik-kocka | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Koter Dávid | Csákó Balázs Szakmári Szilárd Pálfi Bence 137 pont | 9. hely | Fecsegő fecskék | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés Aleksza Lili | Bondár Emese Józsa Vendel Nagy Gábor 135 pont | 10. hely | Reciprókák | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Békéscsaba Bai Dániel | Farkas Balázs Nadj Levente Szikora Gergő 131 pont | 11. hely | SzámolóGének | Gyulai Dürer Albert Általános Iskola | Gyula Hudák Dóra | Horváth Anna Judit Dévényi Dániel - 129 pont | 12. hely | Kreatív-négyes | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Békéscsaba Szák-Kocsis Benjamin | Szák-Kocsis Rebeka Tusjak Andrián Galbicsek Noémi 129 pont | 13. hely | Agymenők | Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye | Gyula Albert Áron | Hegedűs Dániel Kelemen Ákos Surinás Lázó 127 pont | 14. hely | Nyerő négyes | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Gálik Edina | Dávid Donát Sztankovánszki Ágnes Tuska Nikolett 126 pont | 15. hely | Szenyoritasz | Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon | Békéscsaba Fazekas Laura | Gömöri Panna Hrabovszki Fruzsina Sprőber Lili 126 pont | 16. hely | Kőszegi mesterek | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Asztalos Amanda | Kovács Márton Kőszegi Bianka Molnár Réka 125 pont | 17. hely | Számkommandó | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés Bíró Boglárka | Kiss Eszter Lejla Puskás Tímea Nánási Balázs 125 pont | 18. hely | Számfitness | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés Erdész Zsombor | Gál Patrik Poroszlai Kinga Sárközi Renáta 123 pont | 19. hely | OKOSKODÓK | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Araczki Gyöngyvér | Kis László Levente Bánlaki Artúr Pelyák Robin 122 pont | 20. hely | Tud6ok | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Békéscsaba Demeter Nándor | Zsótér Szelina Kiss-Schusztek Dániel Hódos Andrea 121 pont | 21. hely | Szám Ászok | Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Kaszaper Lukóczki Dzsenifer | Megyik Karina Szabó Balázs Szokolai Délia 119 pont | 22. hely | Névtelenek | Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Békéscsaba Dóczi Alicia | Domokos Krisztián Krajcsó Réka Anna Laurinyecz Lili Maja 116 pont | 23. hely | Matekkedvelők | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés Rakovics János | Salamon Krisztián Márk Szabó Barnabás Trescsik Ádám 114 pont | 23. hely | Szupernégyes | Dürer Albert Általános Iskola Bay Zoltán Általános Iskola Tagintézménye | Gyula Horváth Lili | Kőrösi Viktória Lendvai Gergő Mácsok Fruzsina 114 pont | 25. hely | 2X2 néha 5 | Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon | Békéscsaba Janovszki András | Kesjár Ákos Kis Barna Mazán - Kovács Nándor 113 pont | 26. hely | Számbúvár | Ványai Ambrus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Dévaványa Ferencz Hanna | Kertmegi Kristóf Szabó Hanna Adél Zima Péter Levente 113 pont | 27. hely | Teknősök | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Békéscsaba Békési Albert | Kádár Kende Szabó Dániel - 112 pont | 28. hely | Szamárhát | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Bajko Tamara | Horváth Róbert Paksi Benedek Szalai Mátyás 109 pont | 29. hely | Sajtospufik | Evangélikus Gimnázium | Békéscsaba Kőszegi Kristóf András | Romvári Flóra Anna Szamosvári Csenge Vas Botond 107 pont | 30. hely | Muffin | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Balogh Zoltán | Maczik Hanna Megyebíró Fanni Tóth Bence 106 pont | 31. hely | 2a+2b | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Benkő Péter | Fodor Fernanda Krizsán Róbert Lagzi Zoltán 104 pont | 32. hely | Vegyes négyes | Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola | Gyomaendrőd H-Tóth Noel | Orovecz Odett Paróczai Bence Szilágyi Rebeka 103 pont | 33. hely | Lurkók | Hunyadi János Katolikus Általános Iskola | Békésszentandrás Demcsák Noémi | Egri Gergő Fazekas Tamás Oncsik János 102 pont | 33. hely | Törppapák | Magvető Református Általános Iskola és Óvoda | Gyula Ádám Gergő | Hoczopán Erika Pályer Tamás Szamos Kitti 102 pont | 35. hely | Szuper4S | Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és AMI | Mezőkovácsháza Ale Zsolt Géza | Ivanics Viktor Rajmond Gonda Nándor Mészáros Patrik 102 pont | 36. hely | Abszolútok | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Blaskó Boglárka | Bontovics Boglárka Hortobágyi Kata Új Dorka 100 pont | 36. hely | Okoskák | Dobozi Általános Iskola | Doboz Vágási Viktória | Lakatos Klaudia Rézműves Boglárka Hidvégi Bence 100 pont | 38. hely | Számlálók | Gál Ferenc Főiskola Szarvasi Gyakorló Általános Iskola és Gyakorlóóvoda, Bölcsőde | Szarvas Kis Alexandra | Brachna Balázs Pljesovszki Tamara Varga Bence 100 pont | 39. hely | Piperkettő | Magvető Református Általános Iskola és Óvoda | Gyula Csukás Orsolya | Hunyady Gergő Kisvárdai Imre Medovarszki Tímea 99 pont | 40. hely | Ellentettek | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Gerzsenyi Lili | Schubert Lili Seres Ákos Szabó Levente 97 pont | 41. hely | Reciprokok | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Nagy Rebeka | Nyemcsok Hanna Szabó Orsolya - 93 pont | 42. hely | Bábel tornya | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Pepó Dániel | Gál Bernadett Botyánszki Balázs Várszegi Gergő 89 pont | 43. hely | Titoktartók | Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola | Gyomaendrőd Barna Viktor | Gyomai Ákos Karácsony Tamara Nemes Ágota 88 pont | 44. hely | Számológusok | Gyulai Dürer Albert Általános Iskola | Gyula Enyedi Boglárka | Tapolcsányi Petra Strausz Dániel Lázár Dalma Petra 87 pont | 45. hely | Tizedes meg a többiek | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Boskó Ágnes | Gulyás Lili Petrovszki Hanna Szilágyi Léda 82 pont | 46. hely | Mega agyak | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Békéscsaba Kerekes Dániel | Bartha Boglárka Andó Márk Máté Anna Luca 74 pont | 47. hely | Megszámlálhatatlanok | Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Gyula Borgulya Luca | Liska Sára Papp Sára Tóth Kinga 71 pont | 48. hely | Delfinek | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Békéscsaba Árgyelán Tünde | Félix Laura Krizsán Szonja Zsiros Dóra 68 pont | 49. hely | Számvetők | Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola | Gyomaendrőd Dógi Csenge | Gellai Fanni Parrag Viktória Óvári-Tímár Zoé 53 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős TVISZT | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Illyés Enikő | Szaszák Zsuzsa Torma Tamás Vincze Zoltán 161 pont | 2. hely | Prímek | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Gazsó Hanna | Gyekiczki Fanni Janowszky Viktória Pribelszki Boglárka 137 pont | 3. hely | Hatvány hatványa | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Bozó Balázs | Csüllög Dorina Klaukó Csenge Oláh Botond 122 pont | 4. hely | Okoskák | Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és AMI | Mezőkovácsháza Balogh Renáta | Gajda Orsolya Oláh Eszter Szellelki József 119 pont | 5. hely | "Sokk" | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Seregélyes Viktória | Opauszki Kata Kugyela Szabina Kovács Panna 117 pont | 6. hely | Paralelogrammák | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés Balázs Veronika | Durkó Judit Farkas Tünde Nagy Nikolett 114 pont | 6. hely | Számtolvajok | Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon | Békéscsaba Ancsin Zsolt | Nagy Ádám Nagy Péter Rózsa Dániel 114 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Savio 7 | Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Békéscsaba Kiss Lili Mária | Menkó Balázs Petrovszki Nóra Szebellédi Márton 113 pont | 9. hely | Camelot | Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola | Gyomaendrőd Nótári Csenge | Szmola Szabolcs Tóth Zoltán Zanyik Elizabet 111 pont | 10. hely | Menő nyerők | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Kotroczó Zoltán | Nagy Dániel Süli Roland Szél Péter 110 pont | 11. hely | Négy Ász | Kis Bálint Általános Iskola és Óvoda | Gyomaendrőd Gál Bence | Almási Lili Jónás Péter Palyov Fanni 107 pont | 12. hely | Békési Gladiátorok | Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Békés Balog Ákos | Balog Csaba Balog Gábor Bondár Kristóf 106 pont | 13. hely | Villámhatványok | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés Baji Boglárka | Domokos Petra Perdi Zsombor Varga István 106 pont | 14. hely | Príma-prímek | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Békéscsaba Tóth Szilvia | Kardos Lili Győri Máté Bencsik Luca 105 pont | 15. hely | Bolondgombák | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Mohamed Haitam | Nicoara Eszter Szép-Gergely Zsófia Wankó Aletta 100 pont | 15. hely | Kettő a négyzeten | Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye | Gyula Asztalos Kristóf | Ottlakán Áron Tóth Andrea Széphegyi Gergő 100 pont | 17. hely | Matekosokk | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Avramucz Dániel | Lehóczki Noémi Mucsi Klaudia Tóth Gréta 99 pont | 17. hely | MATLÉTÁK | Mezőberényi Általános Iskola | Mezőberény Hőgye Hanga | Jakab Krisztina Viktória Kovács György Krisztián Varga Balázs Csaba 99 pont | 19. hely | Hepp-fogat | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés Kiszel Pál | Kovács Gergő Oláh Kristóf Szilágyi Ildikó 99 pont | 20. hely | Krumplibogarak | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Mrsán Norbert | Kukurugya Dániel Simon Sándor Boros Rita 98 pont | 21. hely | Egyszer egy | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Bartolák Bence | Budai Dániel Kucsma Tibor Varga Attila 97 pont | 22. hely | Dani és angyalai | Magvető Református Általános Iskola és Óvoda | Gyula Krucsó Réka | Perlaki Anna Varga Dániel Veres Gréta 93 pont | 22. hely | IQ fighters | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Kolarovszki Dóra | Hankó Emese Bencsik Enikő Tóth Vivien 93 pont | 24. hely | Menő Manók | Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye | Gyula Berki Tünde | Bittó Eszter Molnár Odett - 93 pont | 25. hely | Matek Csigák | Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Kaszaper Halter Luca | Pónya Roland Szerencsés Attila Tóth Fanni 83 pont | 26. hely | Aranyalmák | Károlyi Bernát Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola | Almáskamarás Peták Ferenc | Bús Beatrix Éva Bozsó Bence Károly Karátsonyi Bertalan András 83 pont | 27. hely | Okoskodók | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Kiss Dániel | Kurtics Kinga Králik Virág Berki Bendegúz 77 pont | 27. hely | Törekvők | Dobozi Általános Iskola | Doboz Faragó Ibolya | Ökrös Krisztina Molnár Petra Lakatos Bernadett 77 pont | 29. hely | IQ nuku | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Kálmán Krisztina | Petri Tímea Máté Nóra Barucza Dániel 77 pont | 30. hely | Zs-Matekosok | Székely Mihály Intézmény Általános Iskola | Szarvas Borbély Dávid | Borzi Boglárka Kasik Nándor Mag Marcell 76 pont | 31. hely | Hármak | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Fábián Roland | Futaki Panna Tóth Blanka - 74 pont | 32. hely | Grappa | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Gahler Andreas | Osztroluczki Réka Papp Máté Bod Márton 71 pont | 33. hely | Okoska | Székely Mihály Intézmény Általános Iskola | Szarvas Magyar Dóra | Szappanos Laura Török Zalán Uhljar Tímea 65 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | Számlálók | Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium | Békéscsaba Bücs Veronika Fanni | Sarusi Ákos Kis Gábor Papp Zsófia 115 pont | 2. hely | ABSZOLÚT jók | Evangélikus Gimnázium | Békéscsaba Szabó Virág Judit | Zengő Bettina Pardi Gergő János Zelenyánszki András Márk 114 pont | 3. hely | Okoska | Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium | Békéscsaba Varga Péter | Karácsonyi Máté Szabadkai Zsombor Sztankó János 89 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 2MB | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Balogh Bence | Szilágyi Hanna Mohamed Shaadi Molnár István 173 pont | 2. hely | Petőfis nyerő 4-es | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Farkas Laura | Kónya Szabolcs Török Tamás Tulkán Adél 162 pont | 3. hely | Uborkák | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Geszner Zétény | Góg Imre Kalmár Dénes Uhrin Ubul 158 pont | 4. hely | Zsenipalánták | Magvető Református Általános Iskola és Óvoda | Gyula Futó Krisztián | Jantyik Zsanett Kiss Ádám Révész Tamás 153 pont | 5. hely | Négy Muskétás | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Gruner Benedek | Grünwald Barnabás Medvegy Ákos Pekár Tibor 149 pont | 6. hely | Kreatív-prímek | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Békéscsaba Juhász Fruzsina | Nánási László Oláh Krisztián Saral Dávid 145 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Humbák Művek | Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon | Békéscsaba Békési Dániel | Fazekas Zsolt Manczúr Liza Szűcs Kata 141 pont | 8. hely | Gyugyu és a mókusok | Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola | Gyomaendrőd Dávid Adrienn | Dudics György Vaszkó Ágnes Wéber Dorina 139 pont | 8. hely | S.L.A.G. | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Fehér Gábor | Kocsis Anna Kónya Lili Rózsa Sára 139 pont | 10. hely | Csak a banánért jöttünk | Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon | Békéscsaba Szpevár Szamanta | Hégely Balázs Lukácsi Sándor Krisán György 137 pont | 11. hely | Négy Nagy | Kis Bálint Általános Iskola és Óvoda | Gyomaendrőd Varjú Dániel | Zahalka Renáta Molnár Ákos Ignácz Kata 134 pont | 12. hely | Logikusok | Székely Mihály Intézmény Általános Iskola | Szarvas Krátki Tamara | Litauszki György Sebők László Takó Liliána 133 pont | 13. hely | Gyilkos számok | Szabó Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Vésztő Hajdu Sándor | Mogyorós Dominik Szabó Lili Szombati Luca 132 pont | 14. hely | 4 a nyolcadikon | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Giricz Anett | Nyikó Máté Szalai Blanka Telek József 124 pont | 15. hely | Bocsok | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Bombitz Bálint | Csontos Liliána Nemesi Krisztián Sztanoj Dorottya 123 pont | 16. hely | BHHK | Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye | Gyula Brandt Ádám | Harangozó Ákos Hollósi Martin Kurta Norbert 122 pont | 17. hely | Tippmixelők | Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola | Gyomaendrőd Koloh Norbert | Kovács Bence Paróczai Gergő Szilágyi Adrián 116 pont | 18. hely | Nutellás Nokedlik | Mezőberényi Általános Iskola | Mezőberény Frey Panna | Róth Bence Sági Adél Kotroczó Dóra 115 pont | 19. hely | Okostojások | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Lehóczki Cintia | Csipai Klaudia Baranya Viktória Fekete Tamás 110 pont | 20. hely | Próbálkozók | Magvető Református Általános Iskola és Óvoda | Gyula Matyika Milán | Pápa Zsombor Jakus Roland Szombathelyi Máté 109 pont | 21. hely | Jófogás | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Békés Csorba Dávid | Dobó Botond Szabó Tibor Vértes Imre 108 pont | 22. hely | Megaagy | Békéssámson Községi Általános Iskola | Békéssámson Csengeri Csanád | Gyüre Eszter Kovács Márta Eszter Nagy Enikő 105 pont | 23. hely | Libák | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Faragó Cintia | Gyepes Rita Sarkadi Dóra Sióréti Sára 102 pont | 24. hely | Ész-Bontók | Székely Mihály Intézmény Általános Iskola | Szarvas Halász Gergely | Klimaj Fruzsina Sánta Péter Pap Dániel 99 pont | 25. hely | ÉSZPÓNIK | Gyulai Dürer Albert Általános Iskola | Gyula Szilágyi Brigitta Katalin | Havas Anna Gréta Lupsán Anna Barbara - 97 pont | 26. hely | Bolyongóg | Hunyadi János Katolikus Általános Iskola | Békésszentandrás Bencsik Noémi | Csík Laura Demcsák Emese Fabó Eszter 95 pont | 27. hely | Ki(s)számolók | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Makra Vivien | Sári Dominik Ábel Varró Nóra Vígh Máté Bendegúz 94 pont | 28. hely | Fantasztikus négyes | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Békéscsaba Bobály Dániel | Feledi Balázs Koszecz Zsombor Poliák Petra 92 pont | 28. hely | Normálalak | Petőfi Utcai Általános Iskola | Békéscsaba Fekete Bence | Szombati Viktória Szűcs Dávid - 92 pont | 30. hely | Mekk-More | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gyula Elek Sándor | Dömény Martin Nagy Bernadett Szatmári Máté 88 pont | 31. hely | Gamekapcsok | Mezőberényi Általános Iskola | Mezőberény Kovács Botond | Lakatos Kristóf Varga Máté Hajzer Sándor 86 pont | 31. hely | Kettő+kettő | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Szarvas Buzás Bálint | Buzás Blanka Domján Balázs Korompai Virág 86 pont | 33. hely | Géniuszok | Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és AMI | Mezőkovácsháza Kovács Erik | Szellelki Dorián Tóth Petra Tóth Máté 84 pont | 34. hely | Számoló-gépek | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Békéscsaba Köles Kende | Szekeres Csongor Urbán Dániel Vörös Balázs 84 pont | 35. hely | Észlények | Gyulai Dürer Albert Általános Iskola | Gyula Lázár Adél | Szőke Dorka Nagy Georgina Csanálosi Zsombor 83 pont | 36. hely | Matekzsenik | Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és AMI | Mezőkovácsháza Gajda Nikolett | Dévényi Zoltán Erik Hajdu Ferenc Dávid Papp Dávid 78 pont | 36. hely | Számminátor | Dürer Albert Általános Iskola Bay Zoltán Általános Iskola Tagintézménye | Gyula Borsos Renáta | Göblyös Bence Fáskerti Petra Fészki András 78 pont | 38. hely | Máté és a lányok | Erzsébethelyi Általános Iskola | Békéscsaba Bécsi Hédi | Makra Máté Petrovszki Dóra Szák Nóra 77 pont | 39. hely | Sportokosok | Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye | Gyula Havrán Bernadett | Pálfi Anita Szabó Leila Szabó Mónika 67 pont | 40. hely | Kávégép | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Békéscsaba Gyebnár Dániel | Kátay Géza Lagzi Kata Zsilák Viktória 60 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | Géniuszok | Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium | Békéscsaba Arbel Dániel | Bánszki Bea Csenke Nándor Drienyovszki Dóra 132 pont | 2. hely | 1-esek | Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Békés Kiss Róbert Ferenc | Takács Szabolcs Balogh Csilla Baranyai Máté 117 pont | 3. hely | 2 négyzete | Evangélikus Gimnázium | Békéscsaba Bene Brigitta | Juhász András Piller Ádám Vincze Zsófia 114 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
Város | Iskola | Tanár
Békés | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Jakucs Gyöngyi | Békés | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Licskáné Polgár Márta | Békés | Dr Hepp Ferenc Általános Iskola | Szöllősiné Samu Erzsébet | Békés | Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Bányai Péter | Békéscsaba | Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium | Méri Károly | Békéscsaba | Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium | Pflanznerné Nánási Tünde | Békéscsaba | Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium | Szabó Zsófia | Békéscsaba | Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium | Véghné Bojtor Emma | Békéscsaba | Erzsébethelyi Általános Iskola | Bartolák Judit | Békéscsaba | Erzsébethelyi Általános Iskola | Jastyur Marianna | Békéscsaba | Evangélikus Gimnázium | Csaba Ágnes | Békéscsaba | Evangélikus Gimnázium | Köbölné Czene Mária | Békéscsaba | Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon | Kovácsné Bálint Judit | Békéscsaba | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Vasasné Kiss Ildikó | Békéscsaba | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Bárdosné Kováts Éva | Békéscsaba | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Medgyesiné Seprenyi Erzsébet | Békéscsaba | Petőfi Utcai Általános Iskola | Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó | Békéscsaba | Petőfi Utcai Általános Iskola | Mézesné Tulkán Anikó | Békéscsaba | Petőfi Utcai Általános Iskola | Olajosné Tóth Judit | Békéscsaba | Petőfi Utcai Általános Iskola | Ujváriné Ásványi Marianna | Gyomaendrőd | Kis Bálint Általános Iskola és Óvoda | Fekécs Éva | Gyula | Gyulai Implom József Általános Iskola | Forgácsné Faragó Katalin | Gyula | Gyulai Implom József Általános Iskola | Gulyás Csaba | Gyula | Gyulai Implom József Általános Iskola | Szabó Beatrix | Gyula | Gyulai Implom József Általános Iskola | Vincze Zoltánné | Gyula | Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye | Fábián Istvánné | Gyula | Magvető Református Általános Iskola és Hajnalcsillag Óvoda | Csillagné Szentgyörgyi Ágnes | Gyula | Magvető Református Általános Iskola és Hajnalcsillag Óvoda | Vizlendvay-Veres Krisztina | Mezőkovácsháza | Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és AMI | Hoffmann Lászlóné | Mezőkovácsháza | Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és AMI | Kaszányi Lajosné | Mezőkovácsháza | Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és AMI | Kovalcsikné Borombós Edit | Mezőkovácsháza | Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és AMI | Szabóné Józsa Tünde | Szarvas | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Juhászné Kurucz Edit | Szarvas | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Révész Éva | Szarvas | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda | Sztrehovszki Mária | Szarvas | Székely Mihály Intézmény Általános Iskola | Kerti Éva | Szarvas | Székely Mihály Intézmény Általános Iskola | Szatmári Rita | |