Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Rőtike | Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Miskolc Várallyai Vivien | Farkas Lilla Kocsis Marcell Győri Éda 119 pont | 2. hely | Bölcs baglyok | Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola | Miskolc Terjék Dániel | Gyarmati Zsófia Várhegyi Attila Gömze Norken 118 pont | 3. hely | Négyesfogat | Miskolci Arany János Általános Iskola és AMI | Miskolc Barakonyi Ádám Zsolt | Fekete Balázs Juhász Máté Pocsai Péter 115 pont | 4. hely | Sziporkák | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Miskolc Babcsán Gergely | Kovács Benedek Szávó Gábor János Valter Benedek 113 pont | 5. hely | Hódítók | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Töreczki Gábor | Fodor Marcell Dezsőfi Mira Papszász Áron 113 pont | 6. hely | Okos kobakok | Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola | Sajószentpéter Varga Ildikó Kata | Tóth Eszter Samu Eszter Kubák Tamás 108 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Vidám Négyszögek | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Kurucz Kitti | Szalai Zsófia Mendelle Szabolcs Tokai Dominik 104 pont | 8. hely | MZ/X | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Miskolc Erdélyi Botond | Kiss Gergely Thomázy Gréta Krajnyák Zsófia 102 pont | 9. hely | Matléták1 | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola | Miskolc Biczó Ádám | Madarász Ádám Kasza-Csótai Botond Takács Kristóf 100 pont | 10. hely | Számkirályok | Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola | Miskolc Vitelki Gergő | Birke Bánk Versény Imri Hanna Lupkovics Lilla 99 pont | 11. hely | Szuper négyes | Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda | Miskolc Jászai Emese | Lehóczki Réka Bánrévi Nóra Horváth Dóra 97 pont | 12. hely | Okostojások | Rónai Ferenc Tagiskola | Miskolc Tomesz Gergő | Sántha Levente Hozdik Roland Poduszló Lili 91 pont | 13. hely | Mérges négyes | Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde | Mezőcsát Hajdu Daniella | Nagy Norbert Németh Dávid Németh Máté 90 pont | 14. hely | Ész-vész | Vasvár Úti Általános Iskola | Ózd Csépányi Nikolett | Pálffy Nikoletta Szegedi Virág Bereczki Martin 89 pont | 15. hely | Agyafurtak | Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Tiszaújváros Fedák Botond | Bessenyei Martin Fülöp Kende Erdei Bálint Máté 88 pont | 15. hely | Észkerék | Vasvár Úti Általános Iskola | Ózd Fükő Zsombor | Eke István Szendrei Levente Kubis Brigitta 88 pont | 15. hely | Kobrák | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Miskolc Flekács Lilla Gréta | Bolla Fanni Szathmári Levente András Bartók Anna 88 pont | 15. hely | Matekzsenikék | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Miskolc Bihari Bettina | Spisák Dorina Lovas Léna Kövér Gergő 88 pont | 15. hely | Számtörők | Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda | Miskolc Sóhalmy Ádám | Fehér Gréta Tóth Levente Subert Lilla 88 pont | 20. hely | Legokosabb matekosok | Rónai Ferenc Tagiskola | Miskolc Lajos Luca | Hajdu Gábor Novák Botond Sántha Zétény 87 pont | 21. hely | Háromperhetesek | Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Tiszaújváros Urbán Benedek | Szabados Balázs Deim Marcell Fábri Martin 85 pont | 21. hely | Törpök | Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Miskolc Dobos Julianna | Magyar Milla Németh Zsombor Tóth Petra 85 pont | 21. hely | Tudorka1 | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola | Miskolc Vrastyák Balázs | Szabó Eszter Gerencsér Panna Kövesi Krisztián 85 pont | 24. hely | Lángész | Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola | Miskolc Viszlai Péter | Héring Máté Petrik Lujza Kozma Réka 82 pont | 24. hely | Számharcosok | Sárospataki Református Iskola Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona | Sárospatak Kék Tamás Ákos | Matisz Marcell Horváth Ádám Czifra Meliton 82 pont | 24. hely | Üstökösök | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Miskolc Emődi Marcell | Hörich Dávid Monoki Molli Anna Ferencz Janka 82 pont | 27. hely | Sólymok | Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda | Miskolc Krizsán Márk | Kiss János Labant Áron Tóth Dániel 80 pont | 27. hely | Tudorkák | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Miskolc Nagy Loretta | Békési Dávid Lukács Zorka Pál Edina 80 pont | 29. hely | Einstein unokái | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Miskolc Leskó Dániel | Berecz Anna Mária Fedor Panna Bodnár Botond 79 pont | 29. hely | MatekoSokk | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Miskolc Murvai András György | Balajthi Boglárka Orosz Ágoston Dudás Jázmin 79 pont | 29. hely | Szikrácskák | Móra Ferenc Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Mályi Kriván Szabolcs | Ősz Lilla Puhl Gábor Varga Luca 79 pont | 32. hely | Matek kukac | Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola | Miskolc Emődi Erik | Csongrádi Botond Majoros Dániel Révay Domonkos 76 pont | 33. hely | Bekecsi harmadikosok Pozitív csapat | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Estovk István | Hegyes Zsombor Sarudi Kristóf Takács Réka 74 pont | 33. hely | Logidomik | Szepsi Iskola | Szikszó Győrffi Anna Eliza | Kulyassa Nándor Rozsnyai Máté Varga Zsombor 74 pont | 35. hely | Gombócok | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Daruka Balázs | Osvay Szabó Bernadett Osvay Szabó Blanka - 72 pont | 36. hely | Eszementek | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Miskolc Lánczos Kristóf Gábor | Lenkei Balázs Benedek Roppantó Dorka Tornai Zoltán 71 pont | 36. hely | Észgepárd | Vasvár Úti Általános Iskola | Ózd Dancsok Fruzsina | Lápos Laura Krisztina Török Luca Rozanna Faragó Panni 71 pont | 36. hely | Jégmadár | Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola | Miskolc Kondor András | Henez Laura Káló Vivien Simkó Dóra 71 pont | 36. hely | Matléták | Balázs Győző Református Líceum | Miskolc Takács Anna | Pethő Csenge Huszár Zsombor Takács Áron 71 pont | 40. hely | Diósgyőri matekosok | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Lőrincz László | Pethő Milán Szűcs Roland Takács Árpád 70 pont | 40. hely | Számfaloda | Szepsi Iskola | Szikszó Farkas Hanna | Jóczik Fanni Kardos Imola Mida Melina 70 pont | 42. hely | Kicsi a bors, de erős | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Balázs Lilla | Molnár Attila Spisák Veronika Takács Karola 68 pont | 43. hely | Észbontók Ormos | Hosztják Albert Általános Iskola | Ormosbánya Balogh Kevin | Lakatos Angelika Kiss Zsófia Kádas Bettina 65 pont | 43. hely | Eszes négyes | Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Emőd Kerékgyártó Damján | Komlósi Orsolya Lippai Adrián Rublinszki Zsombor 65 pont | 43. hely | Kisokosok | SKÁI Hunyadi Tagiskola | Sajószentpéter Benkő Máté | Kovács Gábor Marek Viktória Pelek Martin 65 pont | 46. hely | Zsengécskék | Bolyai János Katolikus Általános Iskola | Szerencs Mokri Martin | Béni Szilárd Galambos Szilveszter Takács Jázmin 63 pont | 47. hely | Szorgos pókok | Vasvár Úti Általános Iskola | Ózd Budinszki Botond | Kaló Judit Anna Bíró Viktória Tátrai Márk 62 pont | 48. hely | Bajnokok | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Tóth Bottyán | Orosz Lili Hidasnémeti Bence Zágonyi Gergő 60 pont | 49. hely | Dr Bubók | Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola | Sajószentpéter Győrfi Réka | Turóczi Petra Ujlaki Levente József Szegő Bálint István 59 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Pumukli | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Miskolc Karsza Ábel | Havasi Marcell Köcski Nikolett Espán Gergely 183 pont | 2. hely | Kockafejű Bagázs | Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Miskolc Fenyvesi Bence | Ivánkai Krisztián Tóth Márton Tóth Tamás 171 pont | 3. hely | szl4 | Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI | Encs Polgár Sándor Bendegúz | Rácz Balázs Kovac Márk Jurek Gábor 167 pont | 4. hely | Matekosok | Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola | Miskolc Kiss Ivett | Kiss Dániel Duró Petra Kovács-Csizmadia Márton 157 pont | 5. hely | Géniuszok | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Miskolc Antal Álmos | Hallai Petra Maczkó Levente Szocska Vilmos 156 pont | 6. hely | Észbontók | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Jeddi András | Szinay Csaba Vértessy Bence Vértessy Gergő 145 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Gepárdok | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Miskolc Pindur Hanna | Pataki Miron Tóth Kristóf Domonkos Petra 143 pont | 8. hely | Számtarolók | Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Tiszaújváros Birkás Péter | Hajdu Boldizsár Krajnyák Kevin Orosz Donát 139 pont | 9. hely | Menőmatekosok | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Fazekas István | Szemán Szabina Kis Mátyás Viktor Fejes Bertalan Hunor 139 pont | 10. hely | Számkirályok | Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Tiszaújváros Drahos Dorina | Kovács Kende Suszter Roland Hajdu Máté Bendegúz 137 pont | 11. hely | Emlogi | Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Emőd Ludman Csaba | Tóth Zalán Veres Pálma Veres Vivien 135 pont | 12. hely | Barátságos Kisokosok | Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola | Sajószentpéter Demeter Petra | Goór Csenge Juhász Áron Kerekes Balázs 133 pont | 13. hely | Tudorka | Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Miskolc Galgóczy Ádám | Kardos Franciska Makai Petra Purgel Márton 131 pont | 14. hely | Kockalabda1 | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola | Miskolc Tóth Gergely | Lombay Béla Takács Donát Hajdú Lili 130 pont | 15. hely | Matek Cicák | Rónai Ferenc Tagiskola | Miskolc Iván Rebeka Anna | Mihálykó Bíbor Pongrácz Virág Zsákai Csenge 129 pont | 16. hely | Foltosok | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Demeter Sarolta | Tóth Laura Bényei Zsigmond Kovács Áron 127 pont | 17. hely | Okostojások | Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Tiszaújváros Kacsa Dávid | Lajtos Bence Molnár Zalán Vámosi Marcell 125 pont | 18. hely | Cogito | Balázs Győző Református Líceum | Miskolc Pálinkás Patrícia | Franzini Nicó Kiss Botond József Kiss István 124 pont | 19. hely | Tapi4 | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Miskolc Szélyes Dávid | Safarcsik Szimonetta Gáspár Sára Pál Bence 123 pont | 20. hely | Matek királyok | SKÁI Hunyadi Tagiskola | Sajószentpéter Drótos Dorottya | Győrfi Borostyán Serflek Péter Kocsis Réká 123 pont | 21. hely | Kis refisek | Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde | Mezőcsát Horovecz Kristóf | Nemes Attila Tompa Áron Tóth László Botond 123 pont | 22. hely | Kockafejek | Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Tiszaújváros Drótos Soma | Dargai Alex Emődi Máté Tóth Petra 121 pont | 23. hely | Bölcs Lila Baglyok | Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola | Sajószentpéter Dombai Lilla | Dús Zsuzsanna Dús László Hornyák Patrik 121 pont | 24. hely | Tudorkák | Bolyai János Katolikus Általános Iskola | Szerencs Zahuczki Zsuzsanna | Ficsor Debora Tőkés Bence Lénárt Balázs 120 pont | 25. hely | Bolyaiksz | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Miskolc Makkai Domonkos | Remete Kristóf Mészáros Márk Mráz Márton 120 pont | 26. hely | Agyasok | Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda | Miskolc Kocsenga Márton | Varga Réka Veit Milán Vida Kamilla Zsanna 120 pont | 27. hely | Tudorka2 | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola | Miskolc Grallert Máté | Juhász Endre Dancsó Mónika Simon Szonja Szolanzs 118 pont | 28. hely | Összeadandók | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Kovács Nándor | Osvay Zsófia Szabó Dóra Pájer Albert 118 pont | 29. hely | Görögeszementek | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Miskolc Buza Balázs | Borbély Blanka Gilányi Dorottya Marincsák Anna 117 pont | 30. hely | NégyesOsztag | Bolyky Tamás Általános Iskola | Ózd Fodor Zsófia | Pálfi Milán Rási Zorka Panna Vákics Doren Regina 116 pont | 31. hely | Kiskobakok1 | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola | Miskolc Péter Balázs | Soltész Dániel Juhász Bence Barkóczy Balázs 115 pont | 32. hely | Villám-csapat | Rónai Ferenc Tagiskola | Miskolc Barati Aliza | Molnár Gerda Magyar Levente Szabó Gergő Áron 114 pont | 33. hely | Méhes-négyes | Szepsi Iskola | Szikszó Kádas Panna | Karajz Gréta Nánási Bence Márk Pásztor Dominika 113 pont | 34. hely | Dominók | Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola | Miskolc Orosz Fruzsina | Kovács Domos Máté Wouterson Rebecca Wouterson Sarah 110 pont | 35. hely | Bekecsi negyedikesek | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Tarbaj Tamás | Orosz Boglárka Molnár Máté Poczkodi Attila 108 pont | 35. hely | Okoskák | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Aggod Ádám | Hajdu Bedegúz Hámori Miklós Kákóczki Áron 108 pont | 37. hely | Árpád-házi4 | V.István Katolikus Szakközépiskola és Gimnázium, Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola | Sátoraljaújhely Kulcsár Kinga | Gombos Angelika Naár Vivien Léna Rakaczki Péter 107 pont | 37. hely | Üstökös | Móra Ferenc Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Mályi Horváth Attila | Mészáros Bálint Paszta Máté Szoboszlai Ádám 107 pont | 39. hely | Matekterminátorok | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Miskolc Gombkötő Donát | Molnár Gábor Szent-Imrey Bálint Tóth Levente 107 pont | 40. hely | Teknősök | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Miskolc Szaniszló Tamás | Szemán Bence Burkus Atos Noel Gál Erik 106 pont | 41. hely | Fejtörők | Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde | Mezőcsát Burai Donát | Kemény Ádám Kovács Enikő Adél Molnár István 106 pont | 42. hely | Zsenik | Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola | Miskolc Nagy Szonja | Konc Gergő Ladányi Nóra Csenge Túróczy Kata Emma 104 pont | 43. hely | Oroszlánok | Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola | Miskolc Bogár Roland Viktor | Ambrus Ádám Zoltán Váradi Martina Tifani Iglóvári Csilla 104 pont | 44. hely | Zsenipalánták | Sárospataki Református Iskola Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona | Sárospatak Demeter Balázs | Sánta Krisztina Csáki Zsófia Füsti-Molnár Olivér 103 pont | 45. hely | Okos baglyok | Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Tiszaújváros Ferencsik Dorka | Fedák Zsombor Hajdú Petra Kiss Zsanett 101 pont | 46. hely | COD GHOST | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Alföldi Tamás | Domonkos Péter Jónás Zsombor Nagy Tímea 100 pont | 47. hely | Észléc | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Varga Domonkos | Kovács Gergely Soltész Tamás Hugli Benedek 100 pont | 48. hely | Számszövetség | Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Miskolc Babos Gergő | Bíró Boglárka Ignácz Laura Képes Panna 99 pont | 49. hely | Kiránduló Okos Elmék | Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola | Sajószentpéter Budai Zsuzsanna | Csömör Patrik Molnár Adrián Schveitzer István 94 pont | 50. hely | Gyököcskék | Bolyai János Katolikus Általános Iskola | Szerencs Benes Donát | Németh László Levente Lamos Balázs Tóth Gábor 85 pont | 51. hely | Számfejtők | Sárospataki Református Iskola Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona | Sárospatak Varga Borbála | Tóth Lídia Moheb-Ashya Dária Séra Borbála Sára 84 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Smiley | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Fehér Flóra Mariann | Lakatos Petra Szabó Sára Vágó Eszter 139 pont | 2. hely | Okoskatörpök | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Kárpáti Réka | Morvai Gergő Suhajda Vanda Szegeczki Hajnalka 126 pont | 3. hely | Okosak | Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola | Miskolc Görgényi Laura | Krakkai Dávid Tárkányi Ákos Tasnádi Bence 126 pont | 4. hely | Manócskák | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Molnár Lilla | Krajnyák Réka Németh Mária Szabó Dorina 125 pont | 5. hely | Észvesztők | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Bazsányi Péter | Ferencz Bence Katona Veronika Román Roland 122 pont | 5. hely | Tapika5 | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Miskolc Dsupin Péter András | Lukács Milán Révész Máté Nagy Gábor Árpád 122 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Hermatek | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Gáspár Lehel | Plósz István Marcell Rácz Dániel Seregi Ernő Róbert 122 pont | 8. hely | Nagymenők | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Boldogh Benedek | Vélony Benedek Palocsai Ákos Dunai Zsolt 121 pont | 9. hely | Huncutok | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Ákom Károly Áron | Schmidt Rebeka Tamás Andor Attila Valcsev Dániel 120 pont | 10. hely | Matekászok | Bolyai János Katolikus Általános Iskola | Szerencs Mezősi Kornél | Krusóczki Zsolt Sándor Árpád Gál Olivér 117 pont | 11. hely | Nagyokosok | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Tisza Krisztián | Rózsa Tibor Vanyó Márk Tóth Áron 116 pont | 12. hely | Matekmanók | Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskola | Kazincbarcika Fehér Zsófi | Kovács Boglárka Sarolta Örkényi Veronika Papp Adrien 116 pont | 13. hely | Töprengők | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Imre Eszter | Géczy Ákos Sári Károly Pente-Székely Balázs 115 pont | 14. hely | Hawaii 1 | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Bányai Kristóf | Gál Máté Koleszár Domonkos Pribelszky Bence Dániel 111 pont | 15. hely | Végtelen | Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda | Edelény Marsalkó Petra | Szlifka Márton Tóth Gellért - 111 pont | 16. hely | Törpokosok | Bársony János Általános Iskola | Miskolc Sipos Balázs | Tarr Fanni Nagy Vencel Juhász Máté 111 pont | 17. hely | Észkombájnok | Vasvár Úti Általános Iskola | Ózd Verebélyi Dóra | Dúl Benedek Varga Alex Papp Boglárka 107 pont | 18. hely | Agymenők | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Németh Benjámin | Kovács András Álmos Vargay András Dávid Tóth Áron Benedek 106 pont | 19. hely | szl5 | Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI | Encs Batta Vendel | Kollár Sándor Orosz Bálint Papp Levente 106 pont | 20. hely | Helyi - érték | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Szász Dorottya | Bódis Zsófia Porkoláb Bence Bánhegyi Bogdán 105 pont | 21. hely | Robbanó ész | Kossuth Lajos Általános Iskola | Nyékládháza Csapó Alex Patrik | Lázár Zoltán Márkus Tamás Pásztor Virág 104 pont | 21. hely | Számkirályok | Újváros Téri Általános Iskola | Ózd Dankó Szabolcs | Dulai Napsugár Fidrus Bence Kopácsi Kitti 104 pont | 23. hely | Matek angyalai | Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola | Sajószentpéter Behunszky Eszter | Kecskés Lili Lengyel Bianka Baranyi Zsófia 104 pont | 24. hely | Procsirkék | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Miskolc Szász Csenge | Juhász-Unger Kristóf Molnár Balázs Szőr Anikó 103 pont | 24. hely | Ütős négyes | Szepsi Iskola | Szikszó Kovács Petra | Lakatos Dzsenifer Nagy Bálint Szuhai Viktória 103 pont | 26. hely | Észpörgetők | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Gál János | Papp Marcell Miklós Pilz Olivér Zemlényi Zalán 101 pont | 27. hely | Villám | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Feczkó Villő | Fülöp Vanda Fogarasi Levente Nagy Vencel 100 pont | 28. hely | Értelmicsek | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Molnár Gabriella | Fedor Anna Vladár Csilla - 97 pont | 28. hely | Gondolkodni jó ! | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Bodnár Gergő | Horváth Gábor Pankotai Zoltán Tóth Erik 97 pont | 28. hely | Tripla x 4 | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Leskó Dominik | Huszár Gergely Juhász-Léhi Hunor Juhász Bianka 97 pont | 31. hely | Csipetcsapat | Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola | Sajószentpéter Nagy Zoltán | Molnár Benjámin Üveges Nikoletta Szolnoki Enikő 96 pont | 32. hely | Bekecsi ötödikesek | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Tóth Petra | Tőkés Liliana Molnár Eszter Dudás Dominik 94 pont | 32. hely | Ügyikék | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Beszterczey Kristóf | Szarka Edit Tóth Dóra Csurilla Bertalan 94 pont | 34. hely | Okoskák | Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola | Miskolc Lengyel Léna | Nagy Eszter Peitl Fruzsina Csernai Kinga 92 pont | 35. hely | Matekkecskék | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Illés Márton Gábor | Jósvai Dominik Szabó Kristóf Szathmári Gergely Márton 92 pont | 36. hely | Árpád-házi5 | V.István Katolikus Szakközépiskola és Gimnázium, Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola | Sátoraljaújhely Géczy Kristóf | Kovács Katalin Máthé Hunor Szilárd Tóth Bence 91 pont | 37. hely | Versenylovak | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Kovács Menyhért | Sike Zsombor Czegle Bendegúz Gulybán Csongor 91 pont | 37. hely | Virág és a fiúk | Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Tiszaújváros Adorján Virág | Gyivák Bálint Kőszegi Ákos Molnár Szabolcs 91 pont | 39. hely | Kicsi kecskék | SKÁI Hunyadi Tagiskola | Sajószentpéter Barna Bianka | Fiák Patrícia Gribovszky Vivien Puskás Olivér 89 pont | 40. hely | Bajnokok | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Takács Donát | Fojtán Szabolcs Ladányi Anna Lukács Barnabás 89 pont | 41. hely | Vadmálna | Vasvár Úti Általános Iskola | Ózd Letanóczki Lilla | Lemák Lili Zsigray Márton Kiss Bence 88 pont | 42. hely | Mazsolák | Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Tiszaújváros Duró Zalán | Kőhalmi Krisztián Süslecz Bulcsú Benedek Szmicsek Levente 86 pont | 43. hely | Kakukkfiókák | Tompa Mihály Református Általános Iskola | Kazincbarcika Bacsó Bálint | Serfőző Patrícia Kádas Zétény József Kruppa László 86 pont | 44. hely | Halmazok | Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda | Edelény Jacsman Martin | Snoeij Izabella Veres Réka - 84 pont | 44. hely | Kisrefi5 | Sárospataki Református Iskola Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona | Sárospatak Horgonyi Jázmin | Valler Anna Eszter Nagy Balázs Boldizsár Braun Áron 84 pont | 46. hely | Bűvös szám | Móra Ferenc Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Mályi Fata Lili | Roskó Dorka Sivák Dalma Bobkó Vanda 84 pont | 47. hely | Számrózsák | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Czagány Zsolt | Kedves Virág Nagy Rebeka Reményi Edit 83 pont | 48. hely | Számzsenik | Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda | Miskolc Andrik Milán Márk | Kendi Pál Dávid Lengyel Laura Vad Levente 81 pont | 49. hely | Picurok | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája | Kazincbarcika Geleta Gréta | Kunvári Dominik Bálint László Mercédesz Pala Albert József 78 pont | 50. hely | Margaréta | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Sziklai Benedek | Takács Zsolt Tóth Dániel Vajas Cintia 77 pont | 50. hely | Okosrefisek | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Komjáthi Levente | Nyitrai Péter Csató Balázs Dedics Kristóf 77 pont | 50. hely | Számkivetettek | Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde | Mezőcsát Kun Dávid | Nagy László Sólyom István Zarándi László 77 pont | 53. hely | Lányok + 1 | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Mádai Míra | Lichy Johanna Karsai Réka Kulcsár Domonkos 77 pont | 54. hely | Kisokosok | Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola | Sajószentpéter Dedics Regina | Kvaszta Bence Nácsa Dominik Tündik Edina 76 pont | 55. hely | Máté és a lányok | Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Tiszaújváros Berencsi Lili | Kovács Flóra Kovács-Hagyó Dorina Orosz Máté 75 pont | 56. hely | Számkommandó | Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde | Mezőcsát Fekete Marcell | Fodor György Nagy Zsolt Oláh Sándor 73 pont | 57. hely | Szorzóbetyárok | Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskola | Kazincbarcika Bárdi Péter | Csesznák Krisztián Hojdák Gábor Kállai Kevin József 72 pont | 58. hely | Bölcs baglyok | Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Emőd Farkas Balázs | Feke Balázs Liska Petra Zoé Sándor Alexandra 71 pont | 59. hely | Páros | Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda | Edelény Fischer Edgár | Orosz Boglárka Tomolya Róbert - 70 pont | 59. hely | Törtek | Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda | Edelény Beőr Anett | Búr Virág Drótos Boglárka Gazdik Bence 70 pont | 61. hely | 2 x 2 | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Nagy Karolina | Gál Csongor Farkas Olivér Berta Enikő 67 pont | 62. hely | kismatematikusok | Balázs Győző Református Líceum | Miskolc De Bartolo Matteo | Nagy Martin Rácz Patrik Rácz Kevin 66 pont | 63. hely | AK 26 | SKÁI Hunyadi Tagiskola | Sajószentpéter Czakó Balázs | Czakó Péter Link Balázs Lujdort Dávid 64 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős TIPPSzMIX | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Ambrus Zsombor | Galgóczy Gábor Oláh Benedek Rokonay Szonja 170 pont | 2. hely | szentmargit | V.István Katolikus Szakközépiskola és Gimnázium, Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola | Sátoraljaújhely Gombos Bence | Molnár Zétény Pala István Plébán Orsolya 159 pont | 3. hely | Kakajó | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Balga Bence | Horváth Máté Horváth Péter Szabó Ármin 150 pont | 4. hely | Én+Ő+Ő+Ő | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Kordinesz Máté | Kozaróczy Csaba Kunsági Soma Szecskás János 150 pont | 5. hely | SzepSIkeresek | Szepsi Iskola | Szikszó Cservenyák Martina | Góré Szilárd Győrffi Ádám György Thuróczy Réka 148 pont | 6. hely | Kisrefi6 | Sárospataki Református Iskola Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona | Sárospatak Karászi Róbert | Rák Benedek Melika Sándor Csáki Donát 143 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matek-kosok | Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Tiszaújváros Gönczi Gabriella | Görömbei Rita László Bíborka Drahos Alinka 142 pont | 8. hely | Kvantum | Avastetői Általános Iskola | Miskolc Komáromi Brigitta Tünde | Havasi Bence Koleszár Kristóf Németh Bence 135 pont | 9. hely | Gabi és a lányok | Szepsi Iskola | Szikszó Drizner Gábor | Magyar Zita Sallai Vivien Tapasztó Anett 134 pont | 10. hely | Faraday | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Kondás Réka | Németh Luca Szabó Márton Gajdócsi András 134 pont | 11. hely | IQ ninják | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Petró Ádám | Papszász Péter Sebe Tamás Dexter Áron 132 pont | 12. hely | (6/1) a negyediken | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Barkai Hanga Kincső | Mezei András Szarka Ivett Valter Vanda 129 pont | 13. hely | Matekos - sokk | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Menkő Veronika | Csipkó Panna Bencze Evelin Horváth Emese 128 pont | 14. hely | 4-zet | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Fodor Sarolta Katinka | Mészáros Anna Réka Sógor Luca Varga Jázmin Jozefa 124 pont | 14. hely | Köbgyökök | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Karsai János Bence | Lescsinszky János Nánási-Kocsis Gergely Takács András 124 pont | 16. hely | TIBYK | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Farkas Márton Bálint | Kmecz Ádám Orosz Iván Toma Dominik Máté 122 pont | 17. hely | Páratlan | Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda | Edelény Ádám Anna | Ágoston Viktor Lengyel Péter Vodila Martin Botond 122 pont | 18. hely | Számzsonglőrök | Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda | Miskolc Keresztessy Eszter | Nagy Flóra Pöstényi Levente Tóth Ádám 119 pont | 19. hely | Matek trollok | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Porkoláb Péter | Kósa Gergő Sághy Áron Kolcza Gergely 118 pont | 20. hely | Fantasztikus 4-es | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Taskó Máté | Lőrincz Péter Kiss Tamás Lőkös László 116 pont | 21. hely | Agymenők | Bársony János Általános Iskola | Miskolc Kovács Dominik | Tóth Ákos Homa Dániel Fodor Virág 116 pont | 21. hely | Bűvös számok | Kossuth Lajos Általános Iskola | Nyékládháza Galuska Lilian | Lerch Boglálka Lerch Tamara Makrányi Noémi 116 pont | 21. hely | Okosok | Bolyai János Katolikus Általános Iskola | Szerencs Motkó Bence | Pál Mihály Takács Hanga Tóth Zoltán 116 pont | 24. hely | Kocka-mackók | Újváros Téri Általános Iskola | Ózd Antal Máté Adrián | Bidlek Torda Teodor István Miklós Kovács Nóra 116 pont | 25. hely | Agya-sokk | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Gaál Gergő | Takács Gergely Dienes Ákos Kiss Tamás 113 pont | 26. hely | Ügyesek | Bolyai János Katolikus Általános Iskola | Szerencs Ajtai Janka | Béni Roland Nagy Zétény Váraljai István 113 pont | 27. hely | Kazi-hat | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Miskolc Kocsis Bálint | Flekács László Hausel Veronika Rékási Bence 111 pont | 27. hely | Volturi MatekTeam | Bolyky Tamás Általános Iskola | Ózd Bartók Boglárka | Békei Jácint László Petróczi Tifani Vámos Míra 111 pont | 29. hely | szl6/1 | Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI | Encs Illés Eszter | Tóbiás Ákos Venczel Luca Zsólyomi Samu 111 pont | 30. hely | Észvész | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Prekop Dorottya | Sárkány Egon Árgyel Anna Oláh Dorottya 108 pont | 30. hely | Kockanadrág | Vasvár Úti Általános Iskola | Ózd Maruzsi Dániel | Kovács Fruzsina Marócsek Esztella Kaprinay Katalin 108 pont | 30. hely | Rádiusz | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Nagy Ferenc | Csapó Bálint Demeter Ágoston Bordás Alex 108 pont | 33. hely | Tapika6 | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Miskolc Peiker Balázs | Gáspár Fanni Jónás Péter Botos Bence 107 pont | 34. hely | Agya-sok | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Pintér Dóra | Kulcsár Mónika Lőrincz Ádám Eckert Ákos 105 pont | 34. hely | Villanybojler | Vasvár Úti Általános Iskola | Ózd Körmendi Anna | Pomázi Lilla Dalma Szabó Gabriella Kata Rudi Milán 105 pont | 36. hely | Fantasztikus négyes | Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Tiszaújváros Takács Boglárka | Fekete Boglárka Hegedűs Nóra Tóth Dorina 103 pont | 37. hely | Felfedezők | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Balázs Mátyás | Fige Lili Madarász Rebeka Nagy Kristóf 101 pont | 38. hely | szl6/2 | Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI | Encs Vass Lilla | Németh Bertalan Hunor Koscsó Panna Jaczenkó Lóránt 100 pont | 39. hely | Prímszámok | Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda | Edelény Boros Richárd | Czifrák Balázs Lukács Bence Román Patrik 99 pont | 40. hely | Okoskák1 | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola | Miskolc Brunszlik Helga | Csépány Kristóf Molnár Zsombor Donát Sebeszta Zsófia 98 pont | 41. hely | professzorok | Balázs Győző Református Líceum | Miskolc Franzini Vito | Kovács Benedek Nagyházi Balázs Bense Marcell 96 pont | 42. hely | Számírtók | Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola | Sajószentpéter Kalocsai Édua | Prókai Bence Szabó Péter Szabó Kata 95 pont | 43. hely | Bűvös kocka | Móra Ferenc Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Mályi Bársony Alexandra | Détéri Brigitta Hegedűs István Nagy Mátyás 94 pont | 43. hely | Duracel nyuszik | Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola | Sajószentpéter Hornyák Nikol | Sztofán Petra Ronecz Izabel Tanyik Tirza 94 pont | 45. hely | Eszes 4 | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Karsza Ákos | Hajduk Panna Molnár Anna Szegeczki Nóra 93 pont | 46. hely | MIZOO | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Répási Roland | Stefán András Berki Péter Józsa Milán 91 pont | 47. hely | 13-dik emelet | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Asszú Ábel | Búza Balázs Cseresznye Zita Kovács Boglárka 89 pont | 48. hely | Matokosok | Bársony János Általános Iskola | Miskolc Polgár Zalán | Pócs Julianna Antalffy Dóra Béres Ákos 89 pont | 49. hely | Síkidomok | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Pintér Dániel | Kovács Lilla Kapott András Beregszászi Ákos 82 pont | 50. hely | Bekecsi hatodikosok | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Karczub Roland | Ács Kincső Jakab Balázs Tímár Botond 81 pont | 51. hely | Rubik kockák | Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskola | Kazincbarcika Ferkel Dóra | Király Evelin Lénárt Luca Salagvárdi Vivien 80 pont | 52. hely | Fifti-fifti | Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskola | Kazincbarcika Féderer Benjámin | Kozma Axel Nagy Szilvia Varga Boglárka 68 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Számszeresek | Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Tiszaújváros Illyés Kornél | Kébel Zsolt Kőszegi Milán Pintér Dóra 136 pont | 2. hely | Racionális | Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda | Edelény Demkó Levente | Hegedűs Ákos Máté Marcell Olasz Zsófia 123 pont | 3. hely | Ész a négyzeten | Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda | Miskolc Molnár Ákos | Pásztor Dániel Veit Bence Veres János Teodor 122 pont | 4. hely | szl7 | Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI | Encs Fülöp Milán | Dienes Márton Kiss László Kozma Szilveszter 115 pont | 5. hely | Fantasztikus négyes | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Szakács Eszter | Dobos Nikolett Tamás Marcell Idesz Dominika 114 pont | 6. hely | Bűvös négyes | Móra Ferenc Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Mályi Detki Pongrác | Szobota Barbara Tóth Levente Vitányi József 109 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Negatív | Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda | Edelény Ferencsik István | Hutka Márk Juhász Ádám Tóth Levente 109 pont | 8. hely | Agyasok | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Kiss Dávid | Spicze Annamária Varga Borbála Pintér Judit 107 pont | 8. hely | Géniuszok | Sárospataki Református Iskola Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona | Sárospatak Kondor Dániel | Durbák Zsombor Winkler Viktória Simai Anna 107 pont | 10. hely | számguruk | Balázs Győző Református Líceum | Miskolc Felső Klára Bianka | Kiss Kata Boglárka Novák Netti Vivien Xu Dávid 104 pont | 11. hely | Rubik - KOCKÁK | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Mizák Anna | Kiss Bettina Szabó Szilvia Vágási Dorina 101 pont | 12. hely | Paralelepipedon | Újváros Téri Általános Iskola | Ózd Kóczián Szabolcs | Matula Marcell Mihalkó Nóra Varga Boglárka 97 pont | 12. hely | Számoló gépek | Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde | Mezőcsát Ágoston János Bálint | Fróman Balázs Szolga Balázs Gyulai Lilla 97 pont | 14. hely | M-faktor | Bolyai János Katolikus Általános Iskola | Szerencs Pásztor Levente | Baumel Rebeka Mikita Róza Tóth Anita Tímea 95 pont | 15. hely | Fanta | Vasvár Úti Általános Iskola | Ózd Kovács Karina | Nagy Zoé Pécsi Gréta Forgács Gábor 92 pont | 15. hely | SMS | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Dósa Dávid | Borbély Ádám Varga Dávid Frikker Dorián 92 pont | 17. hely | Matekállók | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Miskolc Bliszkó Zsófia | Izsó Laura Majoros Gabriella Theisz Noémi 90 pont | 18. hely | Matléták2 | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola | Miskolc Molnár Balázs | Orosz Ádám Szűcs Lívia Mosonyi Benett 90 pont | 19. hely | Törpészek | Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskola | Kazincbarcika Balázs Dzsenifer | Béres Zsuzsanna Forgács Réka Ragó Lili 89 pont | 20. hely | Számzúzók | Kossuth Lajos Általános Iskola | Nyékládháza Bereczki Ádám Róbert | Halász Fábián Pacsa Martin Tóth Anna Klára 86 pont | 21. hely | Super girls | SKÁI Hunyadi Tagiskola | Sajószentpéter Lovas Laura | Lukovics Alexandra - - 84 pont | 22. hely | TOTÓcicák | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Miskolc Gyöngyösi Dorina | Gombkötő Gitta Ján Annabella Répási Petra 78 pont | 23. hely | Krityrákotty | Bolyky Tamás Általános Iskola | Ózd Kriston-Kőműves Nóra | Lőrinc Anett Maslonka Levente Milasán Kristóf 77 pont | 24. hely | Zsülike | Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola | Sajószentpéter Toldi Kira | Ragány Lívia Sárkány Nikolett Kálmán Vivien 71 pont | 25. hely | REMEKNÉGYES | Bartók Béla Ált.Iskola | Borsodszirák Forgács Amanda | Horváth László Mida Károly Lakatos Renátó 69 pont | 26. hely | Bekecsi hetedikesek | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Dudás Gréta | Tóth Gergő Szatmári Lili Kiss Levente 67 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Aranykoponyák | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Espán Márton | Katona Áron Majerusz Ádám Palencsár Enikő 161 pont | 2. hely | Duplája+1 | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Antal Réka | Bátori Gábor Csordás Henrik Hallai Gréta 150 pont | 3. hely | Gobblet | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Bárczi Enikő | Fenyvesi Tamás Leskó Eszter Keresztes Kornél 145 pont | 4. hely | Fantasztikus négyes | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Juhász Ákos | Nagy Soma Rem Soma Szabó Barbara Noémi 141 pont | 5. hely | Húzó | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Bulla Gerald | Juhász András Gedeon Máté Várhegyi Csaba 126 pont | 6. hely | Agymenők | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Oláh Marcell | Hámori Mátyás Gecsi Bendegúz Mérai Lilien 124 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | FEJTÖRŐK | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Bendicskó Laura | Galajda Vera Magyar Kata Purgel Dóra 121 pont | 8. hely | Mateko-SOKK | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Béres András | Juhász Réka Letek Balázs Spisák Blanka 121 pont | 9. hely | Lela | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Ivacs Laura | Bujnóczki Alíz Zsófi Matiz Eszter Purzsa Aletta 120 pont | 10. hely | Törpillák | Szalézi Szent Ferenc Gimnázium | Kazincbarcika Stíber Csenge | Tamók Rebeka Anga Laura Haraszti Barbara 117 pont | 11. hely | Nyertesek | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Csapó Dániel | László Hunor Spekker Dorina Bakondi Gábor 116 pont | 12. hely | Ezüstkoponyák | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Bialkó Zsolt Dávid | Pecsét Bálint Petruska Bence Sallai Máté 116 pont | 13. hely | Tudósok | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Kisfalusi Terézia | Piskóti Levente Henez Botond Szabó Dominik 107 pont | 14. hely | BIGenius | Bocskai Katolikus Gimnázium | Szerencs Csikai András | Erős Attila Novák Zoltán Póczos Patrik 107 pont | 15. hely | Einstein | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Molnár Zsombor | Berecz Máté Kovác József - 104 pont | 16. hely | Rapid | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Ács Dénes | Bozsik József Gordoni Dániel Soltész Dániel 102 pont | 17. hely | Ügyifogyik | Szalézi Szent Ferenc Gimnázium | Kazincbarcika Bodnár László | Homoki Ákos Varga Balázs Szabados Péter 99 pont | 18. hely | Szupercsapat | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Pap Arion | Pércsi Balázs Tálas Levente Valasovics Patrik 95 pont | 19. hely | Félgaras | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Gass Krisztián | Gál Ákos Kendeházi Máté Koncz Botond 85 pont | 20. hely | A szék | Szalézi Szent Ferenc Gimnázium | Kazincbarcika Szobonya Hanga Lilla | Harsányi Panna Szabó Szófia Gál Viktória 84 pont | 21. hely | Hitvány Hatványok | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Lovassy Kamilla | Filipkó Krisztina Rech Bálint Perjési Levente 82 pont | 22. hely | K-7 | Diósgyőri Gimnázium | Miskolc Dávid Attila Marcell | Gácsi Péter Bódi Máté Gábor Lehóczki Balázs 69 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Pitagorász Security | Vasvár Úti Általános Iskola | Ózd Zákányi Panna | Csépányi István Nagy Tamás Faragó Bálint 169 pont | 2. hely | NYEKK | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Nyisalovits Tamás | Hegedűs Eszter Kiss Kata Hegedűs Klaudia 156 pont | 3. hely | Széchenyisek | Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Tiszaújváros Lovász Péter | Stogica Kata Süveges Huba Torma Márton 154 pont | 4. hely | Nekem8 | Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde | Mezőcsát Farkas Gábor | Nagy Bence Szaniszló Katalin Tóth Viktória 152 pont | 5. hely | Agyasok_2 | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Papszász Dániel | Farkas Gabriella Juhász Dávid Szarka Péter 142 pont | 6. hely | Valós | Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda | Edelény Horkai Hajnalka | Lengyel Ágnes Tóth Attila - 139 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kobrák | Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola | Miskolc Vitányi Borbála | Svidró Orsolya Lakatos Áron Kovács Kristóf 133 pont | 8. hely | Vikingek | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Homoki Réka | Nagy Réka Rácz Panna Réthy Liliána 131 pont | 9. hely | Természetes | Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda | Edelény Apáti György | Horváth Botond Korbély Kristóf Péderi Alexandra 129 pont | 10. hely | MatekBrigád | Bolyky Tamás Általános Iskola | Ózd Bolyky Tamás Dániel | Deme Szabolcs Barnabás Joó Balázs Mattyasovszky Patrik 127 pont | 11. hely | SzS | Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola | Sajószentpéter Gál Marcell Péter | Tőzsér Loretta Frei Milán Dedics Bettina 125 pont | 12. hely | Kalamajka | Bársony János Általános Iskola | Miskolc Vécsi Hédi | Szabó Laura Gergely Kamilla Knapp Noémi 122 pont | 13. hely | Matek Cárok | Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Tiszaújváros Oláh Zsombor | Varga Valentin Fakó Dominik Tóth Tibor 122 pont | 14. hely | Sziporkák | Bolyai János Katolikus Általános Iskola | Szerencs Ajtai Boglárka | Hutka Krisztián Sashalmi Gergő Sztankovics Ádám 116 pont | 15. hely | Piramisok | Taltaharkányi Apáczai Csere János Általnos Iskola | Taktaharkány Lukács Anna Szilvia | Pálfalusi Diána Patvaros Zsolt Szűcs Barbara 115 pont | 16. hely | 777 szögű kakaóscsiga | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája | Kazincbarcika Szabó Lilla Lenke | Kozma Luca Tóth Petra Lázár Anna 114 pont | 17. hely | Lányok a köbön | SKÁI Hunyadi Tagiskola | Sajószentpéter Kiszel Jázmin | Méhész Anna Tóth Dzsesszika - 111 pont | 18. hely | Csík | Újváros Téri Általános Iskola | Ózd Fáklya Ákos | Jakab-Kelemen Máté Varga Enikő Vécsi Richárd 109 pont | 19. hely | Egész | Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda | Edelény Gemela Roland | Hargitay Barbara Zagyva Kristóf - 105 pont | 20. hely | NYERŐÉSZKERÉK | Bartók Béla Ált.Iskola | Borsodszirák Rézműves Kamilla | Safarcsik Gábor Sári Richárd Molnár Balázs 104 pont | 21. hely | 2x2 | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola | Miskolc Kosztyu Eszter | Szombathelyi Fanni Makó Dávid Bíró Benedek 98 pont | 21. hely | Rózsaszín párduc | Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde | Mezőcsát Olej Anita | Répási Panna Sólyom Anna Tóth Alexandra 98 pont | 23. hely | Veszett tudósok | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája | Kazincbarcika Hegedűs Marianna Éva | Tóth Nóra Rudák Adrienn Simon Kitti 97 pont | 24. hely | Bekecsi nyolcadikosok | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Koleszár Barbara | Nagy Gábor Budai Máté Tóth Zsófia 96 pont | 25. hely | Taxi 4 | Kossuth Lajos Általános Iskola | Nyékládháza Balla Máté | Csőre Csaba Dervarics István Györki Ádám 95 pont | 26. hely | számológépek | Balázs Győző Református Líceum | Miskolc Morvai Panna | Takács Anna Tóbis Anita Tuza Zsófia 76 pont | 27. hely | Okos Kosok | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája | Kazincbarcika Kovács Tímea | Varga Martin Iavolato Leila Szoboszlai Viktória 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős KEKSZI | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Horváth Panna | Nagy Zsombor Schupler Bendegúz Soós Antónia 184 pont | 2. hely | döntős Kakaós csiga | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Bachmann Laura Adrienne | Balla Bence Huszár Dóra Kardos Martin 179 pont | 3. hely | Szelídek | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Demeter Ambrus | Liska Tamás Kondás Péter Oláh Soma 166 pont | 4. hely | Itt vagyunk mi FPG | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Fabók Bence | Kiss Tamás Nagy Bernadett Tóth Ádám 163 pont | 5. hely | Kiöntött kotyvadék | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Csák Anna | Koleszár Panna Lovász Lilla Adél Nagy Liliána 152 pont | 6. hely | Sajt | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Balatoni Ákos István | Leleszi Marcell Makán Benedek Varga Dániel Jonatán 150 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | 0,7734 | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Herpai Ádám | Koós Gábor Kormos Gergely Szász Kristóf 148 pont | 8. hely | Centuries | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Francsics Zita | Illés Dorottya Pál Diána Szász Eszter 147 pont | 9. hely | Katicák | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Vígh Levente | Tóth Dávid Simon Tóth Martin Zsolnai Hanna 142 pont | 10. hely | Sasok | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Lövei Dávid | Feczkó Csanád Veréb Balázs Tallós Marcell 137 pont | 11. hely | B 13 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Kovács Dorottya | Takács Anna Szauervein Zsanett Csiba Ágota 127 pont | 12. hely | Agymenők | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Kenyeresi Szabolcs | Csáki Bence Pap Hugó Szabó Hanna 126 pont | 13. hely | Ischlerek | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Barkai Gyöngy | Erdődi Anna Hatvani Anna Leskó Laura 124 pont | 14. hely | LKK Team | Diósgyőri Gimnázium | Miskolc Medgyasszay Hedvig Mariann | Kolozsvári Lilla Szávai Luca Száraz Dániel 122 pont | 15. hely | Zsenikék | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Pacsai Luca | Rimán Áron Tinon Augustin Péli Farkas 122 pont | 16. hely | Feltörekvő matekosok | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Bíró Hanna | Fedor Fanni Varga-Molnár Bertalan Vass Lívia 118 pont | 17. hely | 13 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Gergely Luca | Kis Mercedesz Kutas Gerda Mező Kristóf 117 pont | 18. hely | GURLS | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Halász Viktória | Kolcza Panna Kostyó Patrícia Varjas Eszter 94 pont | 19. hely | Avasi 1 | Avasi Gimnázium | Miskolc Barta Zsófia | Markó Katalin Kisida Luca Sára Bacsó Dániel 93 pont | 20. hely | Kemény gyerekek | Szalézi Szent Ferenc Gimnázium | Kazincbarcika Holló Milán | Csirmaz Olivér Sergyán László Veres Dániel 92 pont | 20. hely | Unikornis | Szalézi Szent Ferenc Gimnázium | Kazincbarcika Szanyina Tímea | Molnár Boglárka Drótos Alexandra Fanni Varga Lili 92 pont | 22. hely | Mosolyország | Szalézi Szent Ferenc Gimnázium | Kazincbarcika Kovács Tamás | Orehovszki Lili Sipos Mirian Kovács Dóra 88 pont | 23. hely | Csodaföld | Szalézi Szent Ferenc Gimnázium | Kazincbarcika Czagány Dorottya | Mező László Vállaji Bálint Falcsik Dániel 77 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Edelény | Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda | Belme Csabáné | Edelény | Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda | Vargáné Beregszászi Irma | Encs | Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI | Bartók Klára | Encs | Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI | Simkó Mária | Encs | Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI | Tarr Tamásné | Kazincbarcika | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Király Istvánné | Mályi | Móra Ferenc Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Jobbágy Béláné | Mezőcsát | Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde | Némethné Vida Éva | Miskolc | Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Barta Károlyné | Miskolc | Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Nagy Emese | Miskolc | Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szabó Zoltánné | Miskolc | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Németh Anna | Miskolc | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Sike László | Miskolc | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Tóth Tibor | Miskolc | Földes Ferenc Gimnázium | Bukta Jánosné | Miskolc | Földes Ferenc Gimnázium | Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó | Miskolc | Földes Ferenc Gimnázium | Győry Ákos | Miskolc | Földes Ferenc Gimnázium | Klaj Sándorné | Miskolc | Földes Ferenc Gimnázium | Marosszéky Gábor | Miskolc | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Kuruc Józsefné | Miskolc | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Somorjai Zsoltné | Miskolc | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Zselenák Noémi | Miskolc | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Fodorné Varkoly Mária | Miskolc | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Hunyadiné Kalecsár Mária | Miskolc | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Jakab Ferencné | Miskolc | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Kerchner Orsolya | Miskolc | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Szabó Lászlóné | Miskolc | Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda | Novák Ilona | Miskolc | Miskolci Arany János Általános Iskola és AMI | Firkaláné Juhász Mária | Miskolc | Miskolci Arany János Általános Iskola és AMI | Kovács Béláné | Miskolc | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Magyar Tímea | Miskolc | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Gulyásné Nemes Katalin | Miskolc | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Kóródi Zoltán | Miskolc | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Pilzné Nagylaki Tünde | Miskolc | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Takács Zoltán | Miskolc | Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola | Kuthi Rita | Miskolc | Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola | Szeghalmi Katalin | Miskolc | Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola | Thúry-Bajai Tamásné | Ózd | Vasvár Úti Általános Iskola | Faragóné Szemán Kitti | Sajószentpéter | Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola | Goórné Sajcz Zita | Sajószentpéter | Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola | Kissné Balla Ilona | Sajószentpéter | Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola | Zsíros Mária | Sárospatak | Sárospataki Református Iskola Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona | Fekete András | Sátoraljaújhely | V.István Katolikus Szakközépiskola és Gimnázium, Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola | Szakál Miklós | Szikszó | Szepsi Iskola | Győrffiné Puskás Tímea | Tiszaújváros | Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Hevesiné Cserés Margit | Tiszaújváros | Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kovácsné Pintér Éva | |