Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Fantasztikus 4-es | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Ecsédi Dániel | Tálos Lili Mihalik Sára Tánczos Dorka 129 pont | 2. hely | Észforgatók | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Pap Marcell | Princz - Jakovics Anna Sáfár Lara Szabó Zsombor 121 pont | 3. hely | Három a magyar igazság, egy a ráadás. | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Nyikos Botond Tamás | Nyíri Kata Luca Szekeres Máté Varga Janka 117 pont | 4. hely | OKOSOK(K) | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bodor Dániel | Keserű Marcell Laczkó Zsombor Vidmann Emma 109 pont | 5. hely | Matekzsenik | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Kósa Barnabás | Putnoki Csenge Varga Blanka Csizmár Dóra 108 pont | 6. hely | Picurkák | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Halasi Ákos | Kispál Kamilla Kuti Berta Rozália Rapcsó Petra 108 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Műveletek királyai | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Csányi Péter | Lakatos Vivien László Tímea Mühl Nándor 106 pont | 7. hely | Szuper négyes | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Bíbok Andrea | Szabó Zsombor Szabó Árpád Vízhányó Bence 106 pont | 9. hely | Matek Zsenik | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Fejes Gergő | Kapás Anna Székely Gergő Závogyán Bercel 103 pont | 10. hely | Négyes Bajnokok | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Cser László Máté | Döbrentei Krisztián Forster Marcell Juhász Rubin Csillag 102 pont | 11. hely | Szerencsések | Arany János Általános Iskola | Kiskunmajsa Bajnóczi Kíra Szonja | Pintó Annabella Vas Anna Vas Emma 101 pont | 12. hely | Aranyagyak | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Dobos Máté | Tóth Norbert Vincze Natasa Csuka Laura 101 pont | 13. hely | Fejtörők | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Girhiny Milán | Martinovics Flóra Szemerédi Levente Varga Dóra Krisztina 101 pont | 14. hely | Derék Okosok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Böde Gergő | Elmer Kolos Gergő János Sértő Róbert 98 pont | 15. hely | Batimat | TKIKI | Kiskunfélegyháza Kámán Ákos | Kis Domonkos Oláh-Marcényi Balázs Turcsányi Mátyás 98 pont | 16. hely | Együtt Könnyebb | Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskola | Tiszaalpár Győri András | Tóth Alexa Kiss Ferenc Seregély Ferenc 96 pont | 16. hely | Matekagyak | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Faragó Bulcsú | Árvai Zsófia Csányi Csenge Csíkos Benjámin 96 pont | 18. hely | Királyszámok | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Ambrus Antónia | Máttyus Milán Nyári Zsolt Szabó Dorottya 93 pont | 18. hely | Töprengők | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Domokos Nándor | Wórum Benedek Gyenei András Magyar Dániel 93 pont | 20. hely | Négyszög | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Gyimesi Anna | Kiss Lilla Mácsai Krisztina Rádi Bianka 91 pont | 21. hely | Reszelt Zsenik | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Czakó Ágoston Norbert | Káldi Dorina Szórádi Dorka Zoé Warga Hunor Bendegúz 90 pont | 22. hely | Aprónép | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Dinka Zétény | Losonczi Orsolya Ványi Levente Végh Lilian 88 pont | 22. hely | Aranyosok | Arany János Általános Iskola | Kiskunmajsa Czombos Enikő | Hájós Nadin Rabi Dorina Sipos-Szabó Tibor 88 pont | 22. hely | Matvillámok | TKIKI | Kiskunfélegyháza Borzai Viktória | Csuka Noémi Kőfalvi Dorottya Papp Laura 88 pont | 22. hely | Számoló-gépek | TKIKI | Kiskunfélegyháza Farkas Dominik | Flóring Balázs Hegedűs-Jász Lajos Paller Péter Décse 88 pont | 22. hely | Tudósok | Arany János Általános Iskola | Kiskunmajsa Baranyai Botond István | Faragó Szabolcs Mátyás Horváth Krisztofer Mózer Dániel 88 pont | 27. hely | Ravasz Rókák | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Faragó Petra | Ambrus Tímea Jaksa Mirella Gyurics Fanni 87 pont | 27. hely | Tudorkák | Általános Iskola | Akasztó Faragó Liza | Tóth Hunor Tóth Szabolcs Szabó Ákos 87 pont | 29. hely | Matek mesterek | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Fodor Frigyes | Ocskó Nándor Oravecz Kata Rábel Gergő 86 pont | 30. hely | Lánchídas Kisokosok | Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája | Kecskemét Gál Janka | Nagy Gergely Teszenyi Szilárd Rácz Alex 85 pont | 30. hely | Levendula | Sallai István Általános Iskola | Kisszállás Apró Noémi | Pap Korina Sajnovics Miléna Százi Csongor 85 pont | 30. hely | Matekzseni | Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola II.Rákóczi Ferenci Ferenc Általános Iskola | Kecskemét Dézsi Viktória | Hangya Kinga Kovács Vivien Mikuláss Péter 85 pont | 30. hely | Négykobak | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Dutkon Dominik | Orosz Sándor Szabó Natália Lívia Szöllősi Hunor 85 pont | 34. hely | Mini Manók | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Herédi-Szabó Eszter | Rácz Jázmin Foki Dávid Sárkány Elizabeth 83 pont | 35. hely | Kobaktörők | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Mayer László | Vágó Ábel Magos Virág Adácsi Bálint 83 pont | 36. hely | Bagolykák | Petőfi Sándor Általános Iskola | Dunavecse Herceg Valentina | Krepsz Helga Krepsz Bence Nagy Gábor 82 pont | 36. hely | Eszesek | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Fekete Zsombor | Farkas Petra Farkas Péter Nagy Benedek 82 pont | 36. hely | Királyok | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Boldizsár Péter Andor | Füstös Vilmos Gajdácsi Eszter Ruzsa Marcell 82 pont | 36. hely | Legenda | Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Csaplár Kata | Bíró Noémi Parragh Sándor Bajusz Máté 82 pont | 36. hely | Nyuszókák | Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Puskás Fanni | Varga Panni Áipli Janka Riklik Melinda 82 pont | 36. hely | Számkirálynők | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Horváth Flóra | Kis Dorottya Kis Orsolya Sík Laura 82 pont | 42. hely | Észbontók | Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola II.Rákóczi Ferenci Ferenc Általános Iskola | Kecskemét Csébi Zsolt | Kovács Andrea Kovács Edit Pisztrán Bence 81 pont | 43. hely | Agyrémek | TKIKI | Kiskunfélegyháza Sándor Zétény | Zsígó Róbert Zsigó Nóra - 80 pont | 43. hely | Matematika királyok | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Czár Maximilián | Elek Botond Ilyés Veronika Ruman Izabella 80 pont | 43. hely | Vegyesekk | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Jócsák Attila | Fegyvári Dóra Lantos Luca Sütő Kristóf 80 pont | 46. hely | Okoskák | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Kégel Tamás | Cserényi Helga Petrovszki-Lajszki Lili Csillag Levente 77 pont | 47. hely | Négy az egyben | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Boros Bekény Pál | Hajagos Patrik Jávorszky Alex Márk Pádár Lívia 76 pont | 48. hely | Metekoló | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Harjung Dóra | Jakab Szonja Pintér András Kordás Máté 75 pont | 48. hely | Villám matek | KRK Központi Általános Iskola | Kiskunhalas Geller Bálint | Imgrund Gréte Simola József Tóth Réka 75 pont | 50. hely | Lánchídas Okostojások | Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája | Kecskemét Mikó Evelin | Herczeg Gerő Miklós Zoltán Balogh Dóra 74 pont | 50. hely | Manók | Petőfi Sándor Általános Iskola | Dunavecse Véman Pálma | Sztojkó Luca Szarka Csaba Zsigmond Turcsán Attila 74 pont | 50. hely | Matekolók | KRK Központi Általános Iskola | Kiskunhalas Andriska Zoltán | Nagy Gergő Ternovszky Ferenc Hunor Varga Kitti 74 pont | 53. hely | Lángész Kockák | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Büki Bence | Fang Filoména Rita Mizsei Molli Szőke Diána Alexa 73 pont | 54. hely | Lánchídas Tudorkák | Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája | Kecskemét Koleszárik Balázs | Matuza Balázs Schneider Ákos Várbogyai Ádám 70 pont | 55. hely | Nyerő csajok | TKIKI | Kiskunfélegyháza Nikula Kitti | Németh Anna Kovács Laura - 68 pont | 55. hely | Okostojások | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Darányi Csende | Horváth Csongor Kátai Liliána Varga Regina 68 pont | 57. hely | Top4 | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Vámosi Zsombor | Molitorisz Károly Jelen Bence Szűcs Olívia 67 pont | 58. hely | Aranycsapat | Szentkirályi Általános Iskola | Szentkirály Kókai-Szabó Gréta | Hunyadi Miklós Bimbó Ferenc Ádám Dominik 66 pont | 59. hely | Sasok | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Dudás Tamás | Móczár Zalán Kis Vivien Bodor Noémi 62 pont | 60. hely | Számkirályok | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Bánhegyi Dániel | Székely Borbála Dóka Enikő Veres Rebeka 59 pont | 61. hely | Sólyomsasok | Szentkirályi Általános Iskola | Szentkirály Balázs Hunor | Szivás Luca Zetkó Szabina Barna Máté 47 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Csipetcsapat | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Halasi Gergő | Molnár Botond Tánczos-Szabó Csenge Tekes János 179 pont | 2. hely | Táltosok | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Ávár Bence | Dong Yifan Labancz Barnabás Melján Dávid 177 pont | 3. hely | 2X2 | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Deák Máté | Horváth Jázmin Kovács Vid András Tóth Zóra 173 pont | 4. hely | Töprengők | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Fodor Vencel | Danka Dominik Kővágó István Kullai Marcell 164 pont | 5. hely | Eszesek | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Gulyás Anna | Mádai Botond Ádány Balázs Márhoffer Soma 159 pont | 6. hely | Verhetetlen négyes | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Krisztián Gergő | Mangold Roland Tóth Bertalan Török Máté 155 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matek Zsenik | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Zelenyánszki András | Reibl Sebestyén Giricz Vince Nagy Leila 155 pont | 8. hely | Négyokoss | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Ádám Zsófi | Józsa Tamara Rottár Kimi Tóth Hanna 148 pont | 9. hely | Arany csapat | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Balla Levente | Pető Barnabás Rózsa Levente Salamon András 147 pont | 10. hely | Matekguruk | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Fodor Nándor | Gergely Gábor Török Zsombor Bagaméri Orsolya 146 pont | 11. hely | Tudorkák | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Árva Áron | Keller Dávid Kis-Juhász Eszter Mányoki Emma 145 pont | 12. hely | Matekkockák | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Kecskemét Kovács Dávid | Kovács Kende Palotás Gábor Szamosi Csanád 133 pont | 13. hely | Legjobb négyes | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Balis Dominik | Miklósi Dávid Simon Alex Székedi Zsombor 132 pont | 14. hely | Észkombájnok | Eötvös Általános Iskola | Lakitelek Honti Regő Sebestyén | Kakó Lukács Kovács János Vincze Szilvia 131 pont | 15. hely | Számfalók | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Jekő Janka | Kiss Dániel Molnár Barna Vas Zétény 131 pont | 16. hely | Okoskák | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Patyi Péter | Samu Péter Nyilas János Márton Ádám 129 pont | 17. hely | Tudor banda | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Ambrózy Eszter | Czeglédi Kenéz Hegyi Dóra Herczeg Nelli 127 pont | 18. hely | Matekzsenik | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Józan Hanna | Kabai Hanna Kiss Anna Szabó Virág Laura 127 pont | 19. hely | Számkirályok | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Benyó Gergely | Fehér Jázmin Simon Szabolcs Szalóki Kata 127 pont | 20. hely | Villámagyak | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Agócs Evelin | Albert Kata Harnóczi Virág Eszter Molnár Levente 126 pont | 21. hely | Lánchídas Okoskák | Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája | Kecskemét Patai Katalin | Vörös Márk Kovács János Türei Milán 125 pont | 22. hely | Logi girls | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Tóbiás Csilla | Bodor Enikő Kollár Gabriella Csikai Virág 125 pont | 23. hely | Ezüst 4-es | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Eszter Márton Ede | Izsó Ferenc Törteli Dénes Zákány Tünde 122 pont | 23. hely | Négy Nemegyenlő | Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskola | Tiszaalpár Rácz Lili | Kása Eszter Czinege Viktor Deák Fanni 122 pont | 25. hely | 1X1=2 | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kiss Donát | Kiss Levente Molnár Szabolcs Agárdi Ákos 120 pont | 25. hely | Matek krapek | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Fodor Bence | Simon Noémi Szalai Boglárka Szeitz Blanka 120 pont | 25. hely | Számszomszédok | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Magyar Ilona Általános Iskolája | Kecskemét Ámán Gréta | Barkóczi Bendegúz Károly Annabella Lipóczi Levente 120 pont | 28. hely | Tudorka | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Bodor Bertold | Ginál Szabolcs Nádkuti Noémi Patonai Kíra 119 pont | 29. hely | Zombik | Szentkirályi Általános Iskola | Szentkirály Kis Virág | Németh Sándor Varga Nelli - 118 pont | 30. hely | Oktondi pockok | TKIKI | Kiskunfélegyháza Görög Nándor | Gulyás Rebeka Tarjányi András Palotás László 116 pont | 31. hely | Mókusok | Petőfi Sándor Általános Iskola | Dunavecse Vörös Anna Jázmin | Tóth Fanni Mezei Virág Dóra Tauser Gordon 115 pont | 32. hely | Matek(k)osok | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Benák Martin | Lisku Andor Rafael Mári György Török Soma 115 pont | 33. hely | Matekergők | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Gajdos Máté | Kiss Antal Oltyán Máté Somodi Zalán 114 pont | 33. hely | Tudósokk | Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola II.Rákóczi Ferenci Ferenc Általános Iskola | Kecskemét Gál Nándor | Hegedűs Panni Kocsis Kitti Polyák Adrienn 114 pont | 35. hely | Vegyes négyes | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Áron Dominika | Csernus Lilla Gajdácsi Zoltán Váczi Bernadett 114 pont | 36. hely | Kis kalózok | Általános Iskola | Akasztó Tóth József | Szabó Nándor Podmaniczki Dominik Attila Kristály Kamilla 113 pont | 36. hely | Matekosok | Arany János Általános Iskola | Kiskunmajsa Bera János | Lakatos Lázár Móczár Vivien Sólya Gergő 113 pont | 38. hely | Zenélő számjegyek | TKIKI | Kiskunfélegyháza Fekete Bálint | Terbe Ivett Rádi Anna Gajdán Viktória 111 pont | 39. hely | Baglyok | Sallai István Általános Iskola | Kisszállás Csíszár Luca | Gál Roland Huszár Brigitta Szabó Barnabás 109 pont | 40. hely | Matekmen | TKIKI | Kiskunfélegyháza Ballabás Eszter | Gáspár Balázs Hegedűs János Ottó Tamás 108 pont | 41. hely | A 4 mesterlövész | Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Németh Lázár | Varga Zoltán Jankovics Viktor Toldi Tamás 107 pont | 42. hely | Matekos Mókusok | TKIKI | Kiskunfélegyháza Babinyec Zsolt | Kisjuhász Blanka Urbán Eszter Zsigó Éva 107 pont | 43. hely | Okosokk | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Balogh Zita | Marozsi Lenke Szabó Dorottya Veréb Lilla 106 pont | 44. hely | Észbontók | Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Varga Rita | Kusztos Nóra Csapó András Baga Márk 105 pont | 45. hely | Einstein utódai | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Szenti Lilla Csenge | Barna Lilla Jávorka Fanni Kara Anita 105 pont | 46. hely | Aranycsapat | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Dovicsin Máté | Czakó Szonja Kispéter Zsuzsanna Tancsa Patrik 104 pont | 47. hely | Titok nyitók | Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Farczádi Dominika | Lipóth Anna Korcz Márk Szekér Márton 104 pont | 48. hely | Matekokosok | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kerekegyháza Bujdosó Bálint | Malecz Dominik József Mező Sándor - 100 pont | 49. hely | Mátrix4 | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kerekegyháza Bacsik Bence | Majoros Lilla Szeibert Milán Tóth- Szivák Sándor 98 pont | 50. hely | Eszes négyes | Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola II.Rákóczi Ferenci Ferenc Általános Iskola | Kecskemét Borbényi Bálint | Királyházi Titusz Kovács Evelin Sándor Enikő 97 pont | 51. hely | Villámnégyes | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bak Angelika | Csontos Csilla Mák Réka Pászti Anna 96 pont | 52. hely | Zsenipalánták | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Farkas Fanni | Dúl Noémi Rohács Réka Fehér Szilárd 96 pont | 53. hely | Matek-ászok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Kátai Balázs | Németh Máté Szabó Tardos Balázs Zolnai Dániel 96 pont | 54. hely | Kriksz-Kraksz | Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola II.Rákóczi Ferenci Ferenc Általános Iskola | Kecskemét Bak Barbara | Ürögdi Zsombor Takács Gergő Lipóczi Krisztián 91 pont | 55. hely | B.N.B.Zs. | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Badó Zsombor | Kovács Bálint Pap Nándor Soós Bence 88 pont | 56. hely | Mézes-mázasok | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Cornea Flóra | Czár Hédi Dubai Dóra Hegyi Szidónia 85 pont | 57. hely | Okostojások | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Bédi Áron Vajk | Muntyán Gergő Nagy Dávid Szabadi János 79 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Fejtörők | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Palásti László | Somodi Soma Török Ágoston Zsigó Dávid 144 pont | 2. hely | Mi legyen? | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Boros Klaudia | Asztalos Nikolett Szabó Eszter Csizmadia Péter 139 pont | 3. hely | Számszöcskék | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bali Dorka | Perneki Dóra Nagy Marcella Ónodi Csenge 137 pont | 4. hely | Veszett eszek | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Kubus Írisz | Répási Réka Ritter Rafael Ádám Varga Dávid 123 pont | 5. hely | Szentkirályi Számkirályok | Szentkirályi Általános Iskola | Szentkirály Rohács Letti | Szivás Kamilla Kovács Rita Molnár Gábor 122 pont | 6. hely | Számkivetettek | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bablinszki Barnabás | Pataki Bence Gyapjas Zsombor Pavlovics Petra 120 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | AranyÁszok | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Béla Vanda | Matuszka Máté Walter Máté Molnár Szabolcs 119 pont | 8. hely | Koordináták | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Magyar Márk | Rakiás Adrián Szabó Tamás Takács Gergő 118 pont | 9. hely | LMNTRIX | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Boda-Papp Benedek | Gombos Ádám Gyimesi Tamás Mecséry Zénó 117 pont | 10. hely | Észkombájnok | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Fazekas Márk | Lédeczi László Makkos Réka Szabó Panna 116 pont | 11. hely | Logikangyalok | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Csabai Viola | Fábián Gyöngyi Fülöp Anna Szűcs Vanda 115 pont | 12. hely | Csokoládés matekfüzet | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Faragó Tamás | Radványi Kende Szabó Konrád Tormási Zsombor 114 pont | 13. hely | Eszes lányok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Györke Noémi | Nagy Judit Janka Sárkány Zorka Vámos Dóra 114 pont | 14. hely | Menő Manók | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Baranyai Brúnó | Lóránt Dominik Pesti Jenő Horváth Bendegúz 112 pont | 15. hely | Szám-szöcskék | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Papp Ildikó Hanna | Mixtaj Flóra Weigert Atina Szabó Dóra 111 pont | 15. hely | Számológépek | Szvetnik Joachim Általános Iskola | Mélykút Klem Balázs | Kovács Mihály Benedek Lakatos Máté Romfa László Alex 111 pont | 17. hely | Túró Rudik | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Elmer Anna | Horváth Kincső Sárkány Bíborka Szombati Napsugár 111 pont | 18. hely | A csapat | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Feigl Patrícia | Kovács Hanna Nagy Csenge Sértő Boglárka 109 pont | 18. hely | Zseni csajok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Árvai Zita | Kovács Hanga Tóth Izabella Bera Beatrix 109 pont | 20. hely | Koponyák | Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Tóth László | Sztvorecz Dániel Schauer Lili Kovács Bálint 107 pont | 21. hely | Like | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Kecskemét Bóta Fruzsina | Németh Gréta Pribék Krisztina Tóth Nóra 107 pont | 22. hely | Banán | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Csongor Bálint | Katona Bálint Piskolti János Viktor Spirk Tamás 105 pont | 23. hely | IQnuku | TKIKI | Kiskunfélegyháza Cseh Nadin | Fodor Szilárd Kőfalvi Benedek Schultz Benjamin 103 pont | 23. hely | MC matekosok | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Bodor Bendegúz | Czetka Emese Patyi Balázs Kővári Luca 103 pont | 25. hely | 1-2-Sok! | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Szép Regő Benedek | Palotás Levente Dinka Hunor - 100 pont | 25. hely | Okos csajok | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Kis Dorottya | Mészáros Gréta Tasy Adrienn Antal Csilla 100 pont | 25. hely | Szemfülesek | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Simon Tamás | Talárcsik Tamás Tóth Ambrus Juhász László 100 pont | 28. hely | Arany Ászok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Fazekas Tamás | Nagy Ármin Takács Zalán Ócsai Kornél 100 pont | 29. hely | Mizsei Alfa V | Fekete István Általános Iskola | Lajosmizse Benyó Balázs | Lakatos Petra Menyik Júlia Rónay Adél 99 pont | 30. hely | Agy vagy | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Kecskemét Baranyi Hanna | Csorba Zsuzsi Juhász Réka Pécsi Villő 98 pont | 31. hely | Okostojások | TKIKI | Kiskunfélegyháza Besze Viktória | Guth István Hideg István Oláh-Marcényi Zsófia 98 pont | 31. hely | Számtankok | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Ardai Aliz | Bokor Benjámin Kossik Kitti Simon Csenge 98 pont | 33. hely | Matek 5-ös | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Makay Ákos | Tetlák Ádám Varga Kevin Rádóczi Gergő 97 pont | 33. hely | Tudorkák | Petőfi Sándor Általános Iskola | Dunavecse Nyári Ivett | Szarka Eszter Dobos Alex - 97 pont | 35. hely | Einstein utódai | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Papp Bence | Szatmári Erik Mezei Lívia Törteli Tamara 96 pont | 36. hely | Nyerő négyes | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Kecskemét Benda Gábor | Boros Sára Koncz Csenge Kósa Kamilla 96 pont | 37. hely | Deltoidok | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bali Levente | Györkis Balázs Fodor Zalán Tiszai Balázs 94 pont | 37. hely | Gyilkos számok | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Fricska Balázs | Sárói-Szabó Janka Terbe Zsuszsanna - 94 pont | 37. hely | Zombimatekosok | TKIKI | Kiskunfélegyháza Czakó Dóra | Czakó Gina Major Barbara Terbe Zsanett 94 pont | 40. hely | Agancsos matekosok | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Kullai Ádám | Csorba Lázár Polyák Márk Tamási Gergő 94 pont | 41. hely | Logikusok | Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Kocsi Brigitta | Desztics Eszter Gelencsér Tímea Tóth Viktória 93 pont | 41. hely | Számbűvölők | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Seres Vanda | Valkovics Petra Farkas Péter Gulyás Gréta 93 pont | 43. hely | Agykukacok | TKIKI | Kiskunfélegyháza Csáki Dóra | Kardos Tamás Karsai Zalán Kovács Zsombor 92 pont | 44. hely | Barátság | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Iván Annamária | Komáromi Dorina Mezei Polett Horváth Hanna Zsófia 91 pont | 44. hely | Okoskodók | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Jugl Patrícia | Muskó Luca Samu Szimonetta Vígh Viktória 91 pont | 46. hely | Agyasbagázs | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Gelányi Dániel | Mohácsi Ármin Dobos Dominika Suhari -Nagy Nóra 88 pont | 47. hely | Varga Domokos ÁMK Általános Iskolája 1. csapat | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Fábián Zoltán Gábor | Paróczi Réka Horváth Tibor Lipcsei Sándor 87 pont | 48. hely | Eszesek | Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Sztvorecz Bence | Sallai Diána Csáki Boglárka Kerekes Dezső 87 pont | 49. hely | Kertváros5 | Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola | Kalocsa Kecskés Zsófia | Rigó Dorottya Temesvári Luca Tóth Panna 86 pont | 49. hely | Lánchídas Ötösök | Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája | Kecskemét Bene Vivien | Farkas Bence Nyári Milán Nemes Gréta 86 pont | 49. hely | Mindent tudó nyuszik | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Egyed Laura | Figura Laura Horváth Luca Tasi Luca 86 pont | 49. hely | Szuperagyak | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Kasnyik Bence | Rózsa Boldizsár Várkonyi Gábor Zsámboki Szabolcs 86 pont | 53. hely | Kisvakond | Sallai István Általános Iskola | Kisszállás Torma Balázs | Horváth Kristóf Korbely Letícia Molnár Krisztina 85 pont | 54. hely | Bajnokok | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Csabai Virág Anna | Plesko Maximilian Skultéti Bálint Vizi Liána 85 pont | 54. hely | IZÉBIZÉ | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Földházi Zsófia | Kocsis Míra Murár Kata Váradi Eszter 85 pont | 56. hely | Gyöngyszemek | Üllés,Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csólyospálosi Ta | Csólyospálos Bozóki Fanni | Fodor Gyöngyvér Gyuris Zsófia - 84 pont | 56. hely | Matekosok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Halmai Bence | Kuna Réka Rakszegi Napsugár Szurma Vivien 84 pont | 58. hely | Mizsei Béta V | Fekete István Általános Iskola | Lajosmizse Hovodzák Vanda | Benke Lili Banka Boglárka Szarvas Fanni 83 pont | 59. hely | Aranyagyak | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Csapi Vanda | Fodor Zsombor Giblák Bertold Jáger Tekla 82 pont | 60. hely | Számtalanok | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Juhász Bálint | Szabó Gergő Tóth Ignác Pozsár Dávid 82 pont | 61. hely | KinderMatek | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Székely Zsombor | Nagy Martin Pálinkás Róbert Kis Marcell 82 pont | 62. hely | Cicazsenik | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Csauth-Pálfi Luca | Futó Fruzsina Hegedűs Gabriella Tapodi Janka 81 pont | 63. hely | Aranykarmú számok | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Baki Domonkos | Fábián Balázs Kovács Ádám Szőke Dániel 80 pont | 63. hely | Hupikék törpikék | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Feldman Nóra | Molnár Fanni Sütő Lilla Varga Virág 80 pont | 63. hely | Mester 4-es | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Balasa Ádám | Békési Kevin Mócza Máté Tancsa Erik 80 pont | 63. hely | Mizsei számrobbantók | Fekete István Általános Iskola | Lajosmizse Boda Norbert | Nyilas Vendel Makai Zoltán Halasi Ákos 80 pont | 63. hely | Okostojglik | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Danis Netti | Csák Jázmin Patocskai Petra Panna Oltyán Renáta 80 pont | 68. hely | Vadmacskák | Petőfi Sándor Általános Iskola | Dunavecse Andriska Boglárka | Szabó Napsugár Varga Ákos - 78 pont | 69. hely | Fantasztikus Négyes | Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézménye | Kiskunfélegyháza Demeter Barnabás | Sziládi Patrik Görög Vince Makány Adél 76 pont | 70. hely | Számászok | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Kecskemét Bánfi Batus Károly | Kullai Armand Magyari Gergely Pásztor Dávid 71 pont | 71. hely | 5a-4 | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Bábel Gréta | Boczek Krisztián Kovács István Nagy Réka 70 pont | 71. hely | Matokosok | TKIKI | Kiskunfélegyháza Agg Martin | Pozsár Bence Vidéki Szilárd - 70 pont | 71. hely | Nagyaszám | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Gömöri Réka | Hulliák Kitti Sándor Panka Sütő Emőke 70 pont | 74. hely | Aranyérmesek | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Farkas Laura | Gáll Luca Papincsák Cintia Takács Evelin 69 pont | 75. hely | Matek zombik | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét El-Said Kende | Gulyás Tibor Szabó Ádám Tóth András 68 pont | 76. hely | Agya-sokk | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Menyhárt Anna | Szabó Gergő Angyal Kende Majkuth Csenge 67 pont | 76. hely | Varga Domokos ÁMK Általános Iskolája 2. csapat | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Muzsnyai Máté | Takács Tétény Nagy Tibor Klinkó Dominik 67 pont | 78. hely | Pillangók | Constantinum Intézmény | Kiskunfélegyháza Dinnyés Adél | Hegyi Boglárka Gréta Horváth Klára Csenge Vidéki Zsófia 63 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős The Best | TKIKI | Kiskunfélegyháza Hideg Gergő | Koncz Gábor Nemes Bence Seres Márton 163 pont | 2. hely | Trójai vírus | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bancsi Márk | Dúl András Ipacs Kornél Surányi Kristóf 150 pont | 3. hely | Matekkalandorok | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bán Bence | Jádi Dominik Kiss Bálint Tóth Attila 148 pont | 4. hely | Egyszer egy | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Kecskemét Bús Bence | Hardi Sebestyén Kovács Balázs Kulmán Balázs 146 pont | 5. hely | Atyala-patyala | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Brimo Milad | Budai Bendegúz Sánta Mónika Terjék Emese 141 pont | 5. hely | Sziládyák | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Varga Luca | Csofcsics Virág Friebert Dorina Simity Flóra 141 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Szemfülesek | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Aczél-Szabó János | Farkas Jázmin Hegedűs Dániel Tóth Lili Anna 140 pont | 8. hely | Bányais matekosok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bálint György | Gegő Levente Kovács Zoltán Fejes Ágnes 137 pont | 9. hely | IQ nuku | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Kertész Olivér | Danku Viktor Böröczky Balázs Osztényi József 133 pont | 10. hely | Cro és Mikulás | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Lantos Balázs | Csomor Tamás Szécsényi Szabolcs Ábrahám Balázs 129 pont | 11. hely | Matekergők | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Antal Zsanett | Drabant Anita Kiss Réka Póczonyi Anna 128 pont | 12. hely | Matléták | Szentkirályi Általános Iskola | Szentkirály Farkas Győző | Kókai-Szabó István Szabó Zsuzsa - 125 pont | 13. hely | Harcossajtkukacok | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kovács Márk | Nagy Csanád Szabó Hanna Verdon Márton 125 pont | 14. hely | Forog a 4 észkerék | TKIKI | Kiskunfélegyháza Dobos Johanna | Daruka Dávid Endre Dávid Solymosi Ágnes 125 pont | 15. hely | Kockás Sünik | TKIKI | Kiskunfélegyháza Csőke Nóra | Kovács Blanka Lőrincz Zsófia Sikár Evelin 124 pont | 16. hely | Csillám pónik | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Fertig Alexandra | Giblák Adél Kiszely Natália Pöszmet Vanessza 122 pont | 17. hely | Lánchídas Számkirályok | Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája | Kecskemét Szalai Richárd | Huszár Dominik András Lili Tóth Roland 120 pont | 18. hely | Carte d'or | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kollár Anna | Kovács Bence Mészáros Máté Tamási Máté 120 pont | 19. hely | Beszemata | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Bernáth Odett | Madár Máté Szemes Gergő Takács Norbert 119 pont | 20. hely | Négyzetgyökerek | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Kenéz Márkó | Erdélyi Árpád Lengyel Péter Kiss Gergely 118 pont | 21. hely | Tudós pumák | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Ádám Judit | Kis Vivien Kovács Liliána Szabó Árpád 117 pont | 22. hely | Matlétakör | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Berecki Martin | Fekete Ádám Rózsa Péter Mihalik Máté 116 pont | 23. hely | Kacagó békák | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Kecskemét Boros Enikő | Ignácz Réka Koncz Réka Palotás Virág 115 pont | 23. hely | Mizsei Gamma VI | Fekete István Általános Iskola | Lajosmizse Gábris Levente | Vén Anikó Sorbán György Dániel Bíró Armand 115 pont | 25. hely | Jaguárok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Gál Botond | Horváh Virág Mitró Dorina Tóth Levente 111 pont | 25. hely | Tigrisek | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Bálint Kata | Kovács Eszer Mikus Dóra Rácz Tamara 111 pont | 27. hely | Agytankok | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Pakai Fanni | Mészáros Réka Tandari Petra Paczolay Petra 111 pont | 28. hely | Gamekapcsok | Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola II.Rákóczi Ferenci Ferenc Általános Iskola | Kecskemét Bak Ádám | Kapás Máté Beóka Trinity Fekete Rebeka 110 pont | 29. hely | Mágusok | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Kósa Gábor | Tóth Fruzsina Hegedűs Lilla Szabó Viktória 109 pont | 30. hely | Számcápák | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Farmasi Ádám | Mészáros Márton Német Donát Vidéki Marcell 109 pont | 31. hely | Matekx | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Fazekas Imre | Golyha Csaba Weinhardt-Kovács Barna Szepesi Olívia 109 pont | 32. hely | Anyaszomorítók | Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola II.Rákóczi Ferenci Ferenc Általános Iskola | Kecskemét Rück Richárd | Kékesi Levente Nagy Bence Borbély Bence 108 pont | 32. hely | Bólyaibanánok | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Kollarics Anna | Bozóki Luca Szenczi Petra Kun Anasztázia 108 pont | 32. hely | Számszeríjászok | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Dobos András | Jakab Marcell Józsa Léna Szebellédi Anna 108 pont | 35. hely | Mocorgó Pockok | Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskola | Tiszaalpár Csernus Berta Kata | Juhász Katalin Marsa Szonja Sós Luca 108 pont | 36. hely | Tappancsok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Balogh Abigél | Lantai Cintia Várkonyi Petra Várkonyi Viktória 107 pont | 37. hely | "A 4 négyzetének a negyede" | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Somoskövi Szabolcs | Soltész Péter Szabadi Ármin Retek László 107 pont | 38. hely | EZ | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Kürti Gergely | Nagy Bence Ónodi Sára - 105 pont | 39. hely | Matekguruk | TKIKI | Kiskunfélegyháza Ádám Dominik | Csordás Nóra Messzi-Szabó Dominik Pál Tamás 105 pont | 40. hely | Nem, Tom | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Ambrus Angéla | Lantos Rebeka Tasi Rebeka Visinka Leoni 105 pont | 41. hely | Pumák | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Győri Alma | Patai Panka Szalay Dalma Szappanos Laura 104 pont | 42. hely | MGCS-Matek Géniusz Csapat | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Berta Lilu | Kerny Viktória Simon Tímea Simon Tivadar 103 pont | 43. hely | Sütke | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Kecskemét Farkas Imre | Fekete Miklós Korom Péter Szabó Kiara 101 pont | 44. hely | Bajuszos Bözsik | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Ali Blanka | Katona Edina Naszódy Gréta Pizzo Luna 101 pont | 45. hely | Logikusok | Szvetnik Joachim Általános Iskola | Mélykút Hurton Benedek | Eszter Ádám Radvánszki Roland Hodonicki Martin 99 pont | 46. hely | Matek Pegazusok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Benkovics Boglárka | Böjthe Dóra Csomor Sára Mészöly Odett 98 pont | 47. hely | Okoskosok | Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézménye | Kiskunfélegyháza Szabó Máté | Biczók Panna Nemes-Nagy Adél Retkes Hanna 97 pont | 48. hely | Matrózok | Constantinum Intézmény | Kiskunfélegyháza Tóth Kristóf | Könyves Teréz Ráchel Szaszkó Szilvia Tarjányi Rita 96 pont | 49. hely | "Két szoknya, két nadrág" | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Csikós Bálint | Forczek Barnabás Piszman Zsófia Szabadi Liza 96 pont | 50. hely | Matekatikások | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Antal Dániel | Garda Benedek Szenáky Zoltán Tóth Bence 95 pont | 51. hely | "Kis okoskák" | Kossuth Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Soltvadkert Dudás Marcell | Dukai Máté Mészáros Zsombor Milinkó Vivien 95 pont | 52. hely | Wirág | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | Kiskunfélegyháza László Laura | Retkes Sára Rózsa Gitta Szmilkó Adél 94 pont | 53. hely | PATÓ család | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Belina Gergő | Dobos János Holéczi Levente Szabó Patrik 93 pont | 54. hely | Élő könyvek | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Farkas Dorka | Kovács Lilla Ladányi Viktória Sikár Renáta 93 pont | 55. hely | Verdák | Sallai István Általános Iskola | Kisszállás Borosai Barnabás | Flaisz Anna Frikk Diána Tiegelmann Sándor Bálint 92 pont | 56. hely | Arany-csapat | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Szekeres György | Tóth J. Szabolcs Szilvási Bálint Kocsis Dávid 91 pont | 56. hely | Platán 6. | Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézménye | Kiskunfélegyháza Papp Viktória | Pálfi Roland Kis Dominik Nemcsok Krisztina 91 pont | 58. hely | Mignonor | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Pető Anna | Csernák Dorina Bordás Zsófia Szűcs Lilla 90 pont | 59. hely | 4x4 | Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Faragó Ivett | Tóth Emília Győgyei Fanni Ágoston Angéla 89 pont | 60. hely | MatekZsenik | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Sebe Enikő | Huszár Vanda Liber Laura Kovács Zoltán 87 pont | 61. hely | Csalafinta Palacsinta | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Szabó Enikő | Csóri Patrícia Hernek Szabina Nagy Bernadett 84 pont | 62. hely | Kertváros6 | Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola | Kalocsa Matos Lizett | Szarvas Fédra - - 80 pont | 63. hely | Kecskeszámlálók | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Jeges Roland | Németh Dominik Vorák Patrik - 80 pont | 64. hely | 6asokk | Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Fejszés Réka | Zrínyi Anna Varga Péter Almási Tímea 77 pont | 65. hely | NACSO | Üllés,Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csólyospálosi Ta | Csólyospálos Ábrahám Alex | Csányi Csenge Kocsispéter Noel Lukács Olivér 74 pont | 66. hely | Úgyis mi nyerünk | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Peczelák Zsolt | Bóna Noel Keskeny Dániel Mag Daniella 70 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Refi | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Apagyi Dávid | Miszler Levente Monori János Bence Toók Enikő 130 pont | 2. hely | Csillámpónik | TKIKI | Kiskunfélegyháza Csányi Gábor | Cseri Nikolett Ottó Dorina Papp Martin 123 pont | 3. hely | 3xVÉGTELEN | Petőfi Sándor Általános Iskola | Dunavecse Bottlik Zsuzsanna | Radócz Vivien Varga Szabolcs - 111 pont | 4. hely | 200 plusz áfa | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Kecskemét Czirkos Vince | Csorba Nándor Dudás Tamás Győri Levente 111 pont | 5. hely | MatekÁSZOK | Üllés,Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csólyospálosi Ta | Csólyospálos Karászi Richárd | Kertész Bence Ördög Alexandra Papdi István 104 pont | 6. hely | TRF+1 | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kiss Viktória | Kovács Anna Murár Bettina Pintér Vanessza 101 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Lánchídas Észkerekek | Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája | Kecskemét Cseh Erik | Laczkó Ádám Szabó Anna Récsei Péter 101 pont | 8. hely | Arany4 | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Fodor Klára | Reszegi Robertó Riczu Balázs Fekete Adrienn 98 pont | 8. hely | KordinátaX | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Kreidli Petra | Rábai László Biter Dorka Nagy Krisztina 98 pont | 10. hely | Game-kapcsok | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Tulkán Gitta | Bakó Liza Boda Inez Földi Kitti 95 pont | 11. hely | Derékszögek | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Gyarmati Bence | Nagy Norbert Tihanyi Janka - 95 pont | 12. hely | Cicasajt | Fekete István Általános Iskola | Lajosmizse Bujdosó Gréta | Rostás Réka Rónay Alíz Tasi Rita 91 pont | 13. hely | Matagyak | TKIKI | Kiskunfélegyháza Molnár Barbara | Kőfalvi Dániel Solymosi Nóra Makány Nándor 90 pont | 14. hely | Sárkányok | II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Kecel Gruber Balázs | Gombkötő Gábor Farkas Máté Sárvári Nándor 90 pont | 15. hely | Duracell | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Agárdi Marcell | Csík Levente Ördög Csaba Sulcz Bálint 89 pont | 16. hely | 7 az "a"-adikon | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Bajnoczi Lajos | Dobos Lídia Warga Luca - 85 pont | 16. hely | Tudó-sokk | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Kapás Dominika | Kovács Bella Molnár Blanka Várkonyi Liliána 85 pont | 18. hely | Platán 1. | Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézménye | Kiskunfélegyháza Doktor Emese | Lukács Panna Hegedűs Bianka Makai Viktória 83 pont | 18. hely | Varga Domokos ÁMK Általános Iskolája Koczka-klán | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Balogh Zoltán Ábel | Mendi Alex Mező Henrik Lukácsi Dániel 83 pont | 20. hely | Nagymenők | Általános Iskola | Akasztó Oravecz Tibor | Rosta Kevin P. Tóth Petra Suhajda Márk 83 pont | 21. hely | Platán 3. | Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézménye | Kiskunfélegyháza Pácsonyi Dorina | Győri Fanni Saláta Márton Tasnádi Petra 80 pont | 22. hely | Észbontók | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Ilovai Bálint | Kovács-Sötét László Mészáros Panna Torma Eszter 79 pont | 23. hely | Varga Domokos ÁMK Általános Iskolája Női Logika | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Muhl Zsanett | Paróczi Fanni Sebestyén Stella Seres Nikolett 74 pont | 24. hely | Mizsei Delta VII | Fekete István Általános Iskola | Lajosmizse Lovászi Éva | Ipacs Szabó Noémi Drabant Tibor Homoki Norbert 72 pont | 25. hely | Kereki Csokik | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kerekegyháza Kozák József Róbert | Kunsági Kolos Gégő-Marton Zoltán Balázs Szentkúti Szilveszter 69 pont | 26. hely | Platán 2. | Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézménye | Kiskunfélegyháza Péter-Szabó Martin | Szöllősy Balázs Tisóczky Róbert Farkas Nikolett 65 pont | 27. hely | Varga Domokos ÁMK Általános Iskolája Windows | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Győri Balázs | Czigler Kristóf Orosz Péter Widuschowski Adrián 62 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Paralelepipedon | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Nyíri Anna Eszter | Oltyán Kristóf Steigler Ádám László Szász Attilla 168 pont | 2. hely | Bármi | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kaptás Flóra | Mihalik Dániel Rácz Zsombor Venyingi Fanni 146 pont | 3. hely | Numero Uno | Katona József Gimnázium | Kecskemét Boda Milán | Fekete Dezső Domonkos Kele Zsombor Turcsányi Rita 133 pont | 4. hely | Végtelen | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Molitorisz Luca | Nagy Dorottya Pászti Lilla Szabó Gréta Mária 125 pont | 5. hely | Sajtos pufik | Katona József Gimnázium | Kecskemét Garamvölgyi István | Hudák János Kiss Péter Szűcs Vince 122 pont | 6. hely | Terrra | Bibó István Gimnázium | Kiskunhalas Véh Endre | Híz Norbert Sárközi Márk Szőnyi Borbála 119 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tápos csirkék | Katona József Gimnázium | Kecskemét Juhász Dániel | Kákonyi Ákos Pajor Jenő Tabajdi Máté 118 pont | 8. hely | Megállíthatatlanok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Tóth Rajmond | Zsetkó Dávid Kurucz István Papp Botond 115 pont | 8. hely | Vattafák | Katona József Gimnázium | Kecskemét Agárdi Antal | Bíró Szilárd Molnár Szabolcs Sebe András 115 pont | 10. hely | Agymenők | Bibó István Gimnázium | Kiskunhalas Huszta Virág Lilla | Sajdik Tamás Rácz Roland Ledényi Gerda 115 pont | 11. hely | Idegbeteg Csapat | Katona József Gimnázium | Kecskemét Lovas Gábor | Magó Brúnó Nagy Gergő Sárkány Balzs 109 pont | 12. hely | Ráró | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Bődi Magyar | Dankó Janka Szigeti Eszter Szőke László 108 pont | 13. hely | Omegák | Bibó István Gimnázium | Kiskunhalas Zsikla Gréta | Molnár Anna Antóni Márkó Csomor Boglárka 108 pont | 14. hely | keksz | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kaiser Nóra Luca | Bozóki Enikő Bukor Tamás Gyenge Blanka 103 pont | 14. hely | Számuralkodók | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Fődi Anna | Lantos Zita Véber Márk Fekete Döme 103 pont | 16. hely | Ikúfályterek | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Gyimesi Eszter | Kolonics Milán Váradi Lili Veres Enikő 103 pont | 17. hely | Fimáorpa | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Finta Ferenc | Mák Zoltán Oroszi Péter Pallagi Norbert 102 pont | 18. hely | Katonák | Katona József Gimnázium | Kecskemét Bucskó Ernő | Csányi Dániel Kovács Bendegúz Vincze Dávid 100 pont | 19. hely | "Arany ászok" | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Ágoston Alíz | Szász Hanga Klem Zsolt Hornyák Csaba 100 pont | 20. hely | Észlények | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bekő Katinka | Kontra Anna Négyessy Júlia Szilvási Adrienne 97 pont | 21. hely | FANTÁZIA | Katona József Gimnázium | Kecskemét Brem Lilien | Farkas Péter Holka Jázmin Hegedűs Attila 96 pont | 22. hely | Pepalibo | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Bensinger Boglárka | Fábián Panna Nagy Lilla Pártai Petra 92 pont | 23. hely | Csillám pónik | Bajai III. Béla Gimnázium | Baja Bor Sándor | Horváth Zoltán Tóth Eszter Vidák Bálint 90 pont | 24. hely | "Vegyes négyes" | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Horváth Klaudia | Sümegi Balázs Tóth Árpád Nagy Emese 87 pont | 25. hely | Matek rabjai | Katona József Gimnázium | Kecskemét Baranyi Lili | Besze Boglárka Gyurkó Márton Schultz Viktória 83 pont | 26. hely | Lyukas sajt | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Ányos Bence | Árgyelán Zalán Balla Balázs Pammer Kristóf 81 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Agyasok(k) | TKIKI | Kiskunfélegyháza Nemes Bernadett | Rádi Kristóf Szemerédi Gábor Varga Bianka 155 pont | 2. hely | Haftpflichtversicherung | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Erki Liliána | Ábel Péter Rohács Renáta Szűcs Ada Csenge 145 pont | 3. hely | Logik | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Rékassy Zoltán | Remény Olivér Szentesi Lázár Tatár György Márk 143 pont | 4. hely | Négyzetrácson kívüliek | KRK Központi Általános Iskola | Kiskunhalas Hegedűs Dénes | Sándor Dániel Vereb Dániel Vilonya Martin 136 pont | 4. hely | Quadra | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Kecskemét Edlich Bence | Ferenczi Ádám Lengyel Dávid Tavaszi Dávid 136 pont | 6. hely | Kisokosok | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Bátory Bianka | Felhő Viktória Szőke Gréta Szűcs Sarolta 135 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kockafejek | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kerekegyháza Kenderes Ivett | Szász Klára Deli Tamás Seres Ákos 132 pont | 8. hely | A csapat | Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézménye | Kiskunfélegyháza Horváth Dániel | Mikus Mátyás Kiss Marcell Szabó Károly 132 pont | 9. hely | D.E.M.I. | Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája | Kecskemét Kolláth István Tibor | Szűcs Dominika Varga Erika Récsei Márton 131 pont | 10. hely | Zsíros kenyér hagymával | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Borsos Tamás | Csányi Mihály Kovács Ádám Kovács Lajos 130 pont | 11. hely | Sámd | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Nagy Dániel | Méri Martin Sallai Martin Sonkolyos Ágnes 128 pont | 12. hely | Lutscher | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Fehér Koppány | Krivik Iván Lukács Márton Vlaszov Artúr 122 pont | 13. hely | Majd lesz valami!? | Üllés,Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csólyospálosi Ta | Csólyospálos Bozóki Lilla | Dóka F. Richárd Mezei Nikolett Telek János 121 pont | 14. hely | Nekünk 8 | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Nagy Petra | Halasi Balázs Antal Péter Barna Beatrix 120 pont | 15. hely | D.E.K.A | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kotroczó Anna | Molnár Kata Papp Dorottya Schwasta Evelin 120 pont | 16. hely | Zsoberipe | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Bakó Zsombor | Halász-Szabó Petra Sári Endre Richárd Tóth Bertold 119 pont | 17. hely | Észbook | Szvetnik Joachim Általános Iskola | Mélykút Lázár Édua | Bánhidi Hajnalka Horváth Szimonetta Kopcsek Péter 119 pont | 18. hely | A hetedik | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Borsodi Valária | Csenki Janka Szekér Lili Oláh Viki 116 pont | 19. hely | Csoda csapat | Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola | Kecskemét Dorogi T. Richárd | Sófalvi Orsolya Kéri Virág Kollár Mirella Gabriella 105 pont | 20. hely | Nyócbé | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Domián Kitti | Gubacsi Zsolt Kreidli Ádám Németh Ariella 105 pont | 21. hely | Delfines kalandok | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Gulyás Gergő | Kiss Szabolcs Mogyoró Gergő Simon Péter 105 pont | 22. hely | Pozitívak | TKIKI | Kiskunfélegyháza Bencsik Szabolcs | Faragó Ákos Vass János - 103 pont | 23. hely | Anboy | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Kecskemét Dobos Anna | Fodor Enikő Gyulai Dorina Kovács Vivien 103 pont | 24. hely | Pintyőkék | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Kecskemét Bánsági Panna | Haag Boglárka Mészáros Milán Peregi Kitti 102 pont | 25. hely | Vizicsacsi | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Balogh Bálint | Domokos Enikő Mohácsi Martin Tóth Levente 99 pont | 26. hely | Okos Frédik | TKIKI | Kiskunfélegyháza Apró Ármin | Kocsis Marcell Lajos Evelin Magyar Fruzsina 98 pont | 27. hely | Négy a negyediken | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Jantovics Réka | Molnár Lilla Pálfistyák János Szabó Bálint 96 pont | 28. hely | Kertváros8 | Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola | Kalocsa Argat Cintia | Greksa Hanna Réfy Stefánia Rideg Panna 91 pont | 29. hely | "Nagy okoskák" | Kossuth Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Soltvadkert Kárász Blanka | Nagy Veronika Otott-Kovács Gábor Takács Bálint 91 pont | 30. hely | Aranymókusok | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Berta Márk | Göbölyös Ákos Vincellér Sándor Sárközi Gusztáv 87 pont | 31. hely | Amazonok | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Drávucz Eszter | Szekeres Orsolya Szwarczynski Gréta Tóth Regina 81 pont | 32. hely | Éva 2 | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Sinka Cintia | Staub Olga Szabó Judit Tóth Panna 73 pont | 33. hely | Minden 6-ó | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Eszik Noémi | Hegyi Anna Varga Ákos Vereb Máté 73 pont | 34. hely | Kunpeszéri szm-kivetettek | Kunpeszéri Általános Iskola | Kunpeszér Varga Rita | Katona Bence Bácsi Gergő Lakos Nándor 66 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Semmi | Katona József Gimnázium | Kecskemét Csókás Botond | Hódi Balázs Korondi Gábor Kovács Marcell 168 pont | 2. hely | Főgyökerek | Katona József Gimnázium | Kecskemét Jávorka András | Karsai Áron Sebe Anna Weinhardt-Kovács Ádám 166 pont | 3. hely | Számarcok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Lázár Jázmin | Németh Anna Sinkó Renáta Véber Evelin 152 pont | 4. hely | Kockák | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Csörgő Dávid | Hegedűs András Kökény János Varga Ákos 151 pont | 5. hely | Pókerarcok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Hermann Péter Pál | Pálinkás Tibor Sinka Balázs Tóth Ambrus 146 pont | 6. hely | Kecsöpös Krumplik | Bajai III. Béla Gimnázium | Baja Bogos Dorina | Ignácz Melissza Karai Levente Kenyeres Karina 144 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | TIK-Természetes Intelligencia Kalandorok | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Keresztúri Csenge | Tóbiás Anna Forgács Lili Sós Henrik 133 pont | 8. hely | Lányok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Fehér Anna | Muha Krisztina Vida Eszter Zsótér Melinda 132 pont | 9. hely | Éles Eszűek | Katona József Gimnázium | Kecskemét Détári Ákos | Kiss Benedek Sándor Péter Tompa Dávid 131 pont | 10. hely | Megoldókulcs | Katona József Gimnázium | Kecskemét Ádám Anna | Baranyi Abigél Mészáros Virág Tóth Zsófia 119 pont | 11. hely | Valakik | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bali Zsombor | Johanyák Csaba Marozsi Ádám Kis Roland 117 pont | 12. hely | Komplementer Kópék | Bajai III. Béla Gimnázium | Baja Komárcsevics Milán | Mezei Máté Szabó Fedor Szilágyi Gergő 115 pont | 13. hely | Pokemon mesterei | Bibó István Gimnázium | Kiskunhalas László Máté | László Bálint Kovács Gergely Nagy Zoltán 112 pont | 14. hely | Samu és a többiek | Katona József Gimnázium | Kecskemét Bene Gergő | Farkas Máté Nagypál Sámuel Váczi Ottó 109 pont | 15. hely | BBT | Katona József Gimnázium | Kecskemét Bodnár Balázs | Csontos Fanni Deli Dóra Kővágó Karina 108 pont | 16. hely | sebomita | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Bozoki Bettina | Mizsei Dorina Seres Dávid Takács Árpád 104 pont | 17. hely | Illuminalti | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Erdei Gergő | Gulyás-Kis Bence Rapi Milán Vidman Áron 101 pont | 18. hely | Lucky Girls | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Fazekas Teréz | Sass Annamária Sass Dorottya Vendégh Réka 97 pont | 19. hely | Csapatnév | Katona József Gimnázium | Kecskemét Földházi Tamás | Hádinger Dávid Kirner Berill Beáta Lisku Róbert 92 pont | 20. hely | Ibra | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Czakó Balázs | Őri Szabolcs Perger Balázs Pócs Mátyás 91 pont | 21. hely | Kopasz nyakú lámák | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Gergely Róza | Horák Liliána Sárkány Fanni Szőke Dorka 88 pont | 22. hely | Humoros Hasábok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Berényi Brigitta | Dávid Viktória Gyurgyik Fanni Wulz Tibor 55 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Baja | Bajai III. Béla Gimnázium | Egyed László | Csólyospálos | Üllés,Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csólyospálosi Ta | Dávidné Bognár Beatrix | Dunavecse | Petőfi Sándor Általános Iskola | Bálint Mária | Dunavecse | Petőfi Sándor Általános Iskola | Viszovszki Balázs | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Bogdányné Pigniczki Erzsébet | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Brenyó Mihály | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Brenyó Mihályné | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Halász Alexandra | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Reiterné Makra Zsuzsanna | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Varga József | Kecskemét | Katona József Gimnázium | Csordás Péter | Kecskemét | Katona József Gimnázium | Dr. Nádháziné Borbola Éva | Kecskemét | Katona József Gimnázium | Nagyné Viszmeg Edit | Kecskemét | Katona József Gimnázium | Reiter István | Kecskemét | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Aszódiné Pálfi Edit | Kecskemét | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Benkó Anna | Kecskemét | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Csaplárné Molnár Zsuzsanna | Kecskemét | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Csepcsányi Éva | Kecskemét | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Fábián Istvánné | Kecskemét | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Soltészné Almási Ildikó | Kecskemét | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Tercsiné Tóth Ilona | Kecskemét | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Gömöriné Galla Mária | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Ádám Mihályné Rapcsó Ibolya | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Dr.Sárközyné Szentkirályi Emese | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Háriné Kun Éva | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Karácsonyi Zoltánné | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Koleszár Edit | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Magyar Péterné | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Nagy Tibor | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Pecznikné Koncsik Rita | Kecskemét | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Baloghné Szabó Anita | Kecskemét | Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI | Dr. Mátyás Jánosné | Kecskemét | Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium | Csordás Mihály | Kecskemét | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Józsa Aranka | Kecskemét | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Kondász Gabriella | Kecskemét | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Balogné Nagy Katalin | Kecskemét | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Bezzegné Rabóczki Jolán | Kecskemét | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Palincsárné Farkas Szilvia | Kiskunfélegyháza | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | Madácsiné Kapus Erika | Kiskunfélegyháza | TKIKI | Rádiné Petróczi Márta | Kiskunfélegyháza | TKIKI | Selyem Erika | Kiskunhalas | Bibó István Gimnázium | Felnagy Krisztián | Kiskunhalas | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Karsai Zsuzsanna | Kiskunhalas | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Nagyné Kis Bernadett | Kiskunhalas | KRK Központi Általános Iskola | Nagy-Czirokné Horváth Ildikó | Kiskunhalas | Szent József Katolikus Általános Iskola | Taskovicsné Reisz Mariann | Szentkirály | Szentkirályi Általános Iskola | Gyimesi Réka | |