Feladatsorok: | |
5. osztály | Letöltés (PDF) |
6. osztály | Letöltés (PDF) |
7. osztály | Letöltés (PDF) |
8. osztály | Letöltés (PDF) |
9. osztály | Letöltés (PDF) |
10. osztály | Letöltés (PDF) |
11. osztály | Letöltés (PDF) |
12. osztály | Letöltés (PDF) |
Megoldókulcs | Letöltés (PDF) |
Osztály | Helyezés | Pontszám | Csapatnév | Iskola, település | Csapattagok | Felkészítő tanár(ok)
5 | 1. hely | 65 pont | Utolsók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bender Balázs | Böcskei Zsófia Reich Melinda Skenderovic Szonja Ferenczi Katalin
| 5 | 2. hely | 52 pont | Szögletesek | Siklódi Lőrinc Általános Iskola | Ditró Kovács Hunor | Angi Szilamér Szőcs Kata Örsi Dávid Angi Tibor
| 5 | 3. hely | 41 pont | Strategiedreieck | Geschwister-Scholl-Gymnasium Löbau | Löbau Erik Maretschek | Chelsea Fürll Justus Kühnert - Herr Rabel
| 5 | 4. hely | 27 pont | Klasse 5b | Gymnasium Höhenkirchen-Siegertsbrunn | Höhenkirchen-Siegertsbrunn Paul Aderholz | Moritz Meier Lara Mintzlaff Leonard Wanjetschek Herr Michael Bär
| 6 | 1. hely | 58 pont | Eszes Veres | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Blázsik Árpád | Makrai-Kis Balázs Szépvölgyi Gergely Szendrei Botond Varga Mária, Rakovszky Andorás, Burian Hana, Szlovák Miklós
| 6 | 2. hely | 48 pont | Black Dragons | Ady Endre Liceum | Nagyvárad Kulpinsky Vilhelm | Puskás Róbert Dallos Lóránd Deli Attila István Zoltán
| 6 | 3. hely | 45 pont | CSD 6 | Christliche Schule Dresden | Dresden Arnuk Steindecker | Josefine Borisch Jonas Heßlich Clemens Lotze Frau Stephanie Windisch
| 7 | 1. hely | 71 pont | Kecsapat | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Albert Márton | Argay Zsolt Kovács Bertold Tóth Ábel Fazakas Tünde, Rubóczky György
| 7 | 1. hely | 71 pont | Számfónikusok | Sigismund Toduta Zenei Főgimnázium | Kolozsvár Farkas Krisztina | Fehér Zselyke Nagy Johanna Sógor Bence Bajor Katalin, Kürthy Katalin
| 7 | 3. hely | 45 pont | Mathe-Champs | Hallertau-Gymnasium Wolnzach | Wolnzach Regina Hartleitner | Lars von der Werth Thomas Kößl Florian Surauer Herr Thomas Imlohn, Frau Jessica Trum
| 8 | 1. hely | 75 pont | Csip | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Beke Csongor | Ferenc István Földi Dániel Gyimesi Péter Varga Mária, Szmerka Gergely
| 8 | 2. hely | 59 pont | Wurzel aus 8 | Hallertau-Gymnasium Wolnzach | Wolnzach Simon Schönauer | Jonas Stahl Lorenz Breitenhuber Mauritz Dressler Herr Robert Klaus, Frau Jessica Trum
| 9 | 1. hely | 69 pont | HarKov | Márton Áron Főgimnázium | Csíkszereda Kozman Botond | Márton Vazul Péter István Rancz Máté Csapó Hajnalka, Tamási Csaba
| 9 | 1. hely | 69 pont | Miért pont Patrik??? | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Fuisz Gábor | Győrffy Ágoston Saár Patrik Szabó Dávid Dobos Sándor, Kiss Géza
| 9 | 3. hely | 56 pont | Die Super-M´s | Augustinerschule | Friedberg / Hessen Arne Gideon | Nick Hartmann Simon Ruppel - Herr Klaus Günthert
| 10 | 1. hely | 73 pont | Derékszögű kockák | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Debreczeni Ákos | Gáspár Attila Tóth Tamás Vadon Enikő Kovács Attiláné, Győry Ákos
| 10 | 1. hely | 73 pont | Die hyperrationalen Denker | Internatsschule Schloss Hansenberg | Geisenheim Raymond Chen | Onno Pfohl Kevin Zhang Annika Zeus Frau Verena Barth, Herr Berthold Seidel, Herr Emilio Toledo
| 10 | 1. hely | 73 pont | Védd a fákat, egyél hódot 5.0 | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Németh Balázs | Szakály Marcell Tárkányi Damján Péter Zólomy Kristóf Hujter Bálint, Gyenes Zoltán
| 10 | 4. hely | 68 pont | S(H)AZAM | Márton Áron Főgimnázium | Csíkszereda Bartis Zsolt | Gergely Anna Petres Sára Salló Attila Csapó Hajnalka, Tamási Csaba
| 11 | 1. hely | 50 pont | Anonymus | Székely Mikó Kollégium | Sepsiszentgyörgy Erdőközi Virág | Medgyesi Attila Veres-Vitályos Álmos Vitus Regina Bíró Béla
| 11 | 2. hely | 47 pont | Phyton | Klosterschule vom Hl. Grab | Baden-Baden Pascal Ambrosoli | Sascha Ambrosoli Marcel Moosmann - Frau Dorothe Rappen
| 11 | 3. hely | 44 pont | Felső határ | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bege Áron | Csitári Nóra Nguyen Viet Hung - Fazakas Tünde, Dobos Sándor, Pósa Lajos
| 12 | 1. hely | 70 pont | POP az élet | Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium | Dunakeszi Orosz Áron | Kajtár Ádám Tóth Adrián Végh András Illés Zoltánné Ujvári Éva
| 12 | 2. hely | 42 pont | Analysis pi-Raten | Freiherr-vom-Stein-Schule | Fulda Oliver Blachnik | Simon Hügel David Scheunert Lukas Theiner Frau Zsuzsanna Werner
| |
Osztály | Csapatnév | Iskola, település | Csapattagok | Felkészítő tanár(ok) | Terem
5 | Utolsók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bender Balázs | Böcskei Zsófia Reich Melinda Skenderovic Szonja Ferenczi Katalin | 1.
| 6 | Eszes Veres | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Blázsik Árpád | Makrai-Kis Balázs Szépvölgyi Gergely Szendrei Botond Varga Mária, Rakovszky Andorás, Burian Hana, Szlovák Miklós | 2.
| 7 | Kecsapat | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Albert Márton | Argay Zsolt Kovács Bertold Tóth Ábel Fazakas Tünde, Rubóczky György | 3.
| 8 | Csip | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Beke Csongor | Ferenc István Földi Dániel Gyimesi Péter Varga Mária, Szmerka Gergely | 3.
| 9 | Miért pont Patrik??? | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Fuisz Gábor | Győrffy Ágoston Saár Patrik Szabó Dávid Dobos Sándor, Kiss Géza | 2.
| 10 | Derékszögű kockák | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Debreczeni Ákos | Gáspár Attila Tóth Tamás Vadon Enikő Kovács Attiláné, Győry Ákos | 3.
| 10 | Védd a fákat, egyél hódot 5.0 | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Németh Balázs | Szakály Marcell Tárkányi Damján Péter Zólomy Kristóf Hujter Bálint, Gyenes Zoltán | 1.
| 11 | Felső határ | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bege Áron | Csitári Nóra Nguyen Viet Hung - Fazakas Tünde, Dobos Sándor, Pósa Lajos | 3.
| 12 | POP az élet | Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium | Dunakeszi Orosz Áron | Kajtár Ádám Tóth Adrián Végh András Illés Zoltánné Ujvári Éva | 1.
| |
Osztály | Csapatnév | Iskola, település | Csapattagok | Felkészítő tanár(ok) | Terem
5 | Strategiedreieck | Geschwister-Scholl-Gymnasium Löbau | Löbau Erik Maretschek | Chelsea Fürll Justus Kühnert - Herr Rabel | 1.
| 5 | Klasse 5b | Gymnasium Höhenkirchen-Siegertsbrunn | Höhenkirchen-Siegertsbrunn Paul Aderholz | Moritz Meier Lara Mintzlaff Leonard Wanjetschek Herr Michael Bär | 2.
| 6 | CSD 6 | Christliche Schule Dresden | Dresden Arnuk Steindecker | Josefine Borisch Jonas Heßlich Clemens Lotze Frau Stephanie Windisch | 3.
| 7 | Mathe-Champs | Hallertau-Gymnasium Wolnzach | Wolnzach Regina Hartleitner | Lars von der Werth Thomas Kößl Florian Surauer Herr Thomas Imlohn, Frau Jessica Trum | 1.
| 8 | Wurzel aus 8 | Hallertau-Gymnasium Wolnzach | Wolnzach Simon Schönauer | Jonas Stahl Lorenz Breitenhuber Mauritz Dressler Herr Robert Klaus, Frau Jessica Trum | 2.
| 9 | Die Super-M´s | Augustinerschule | Friedberg / Hessen Arne Gideon | Nick Hartmann Simon Ruppel - Herr Klaus Günthert | 1.
| 10 | Die hyperrationalen Denker | Internatsschule Schloss Hansenberg | Geisenheim Raymond Chen | Onno Pfohl Kevin Zhang Annika Zeus Frau Verena Barth, Herr Berthold Seidel, Herr Emilio Toledo | 3.
| 11 | Phyton | Klosterschule vom Hl. Grab | Baden-Baden Pascal Ambrosoli | Sascha Ambrosoli Marcel Moosmann - Frau Dorothe Rappen | 2.
| 12 | Analysis pi-Raten | Freiherr-vom-Stein-Schule | Fulda Oliver Blachnik | Simon Hügel David Scheunert Lukas Theiner Frau Zsuzsanna Werner | 3.
| |
Osztály | Csapatnév | Iskola, település | Csapattagok | Felkészítő tanár(ok) | Terem
5 | Szögletesek | Siklódi Lőrinc Általános Iskola | Ditró Kovács Hunor | Angi Szilamér Szőcs Kata Örsi Dávid Angi Tibor | 2.
| 6 | Black Dragons | Ady Endre Liceum | Nagyvárad Kulpinsky Vilhelm | Puskás Róbert Dallos Lóránd Deli Attila István Zoltán | 1.
| 7 | Számfónikusok | Sigismund Toduta Zenei Főgimnázium | Kolozsvár Farkas Krisztina | Fehér Zselyke Nagy Johanna Sógor Bence Bajor Katalin, Kürthy Katalin | 2.
| 9 | HarKov | Márton Áron Főgimnázium | Csíkszereda Kozman Botond | Márton Vazul Péter István Rancz Máté Csapó Hajnalka, Tamási Csaba | 3.
| 10 | S(H)AZAM | Márton Áron Főgimnázium | Csíkszereda Bartis Zsolt | Gergely Anna Petres Sára Salló Attila Csapó Hajnalka, Tamási Csaba | 2.
| 11 | Anonymus | Székely Mikó Kollégium | Sepsiszentgyörgy Erdőközi Virág | Medgyesi Attila Veres-Vitályos Álmos Vitus Regina Bíró Béla | 1.
| |