Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Fejtörők | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Barna Zsófia | Érsek Benedek Attila Harmath Zsombor Kovalcsik Nóra 102 pont | 2. hely | Agymenők | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Bartucz László | Pataki János Szalaji Gábor Tonomár Zoltán 101 pont | 3. hely | Matekokosok | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Szeged Szamkó Szabolcs | Kocsis Nándor Mészáros Ákos Szabó Bettina 100 pont | 4. hely | Szentesi négyes | Koszta József Általános Iskola | Szentes Kiss Lehel | Mészáros Bence Urbancsok Kristóf Varga Bence 97 pont | 5. hely | Elmések | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Szeged Laukó Levente | Gyuris Hanna Németh Nándor Németh Regő 96 pont | 6. hely | Matek Ördögei | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Hódmezővásárhely Baláti Barbara | Bereczki Ádám Gémes Marcell Oláh Norbert 87 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matek manók | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Háló Alexandra | Pásztor Viktória Faragó Marcell Zelizi Kata 85 pont | 8. hely | Számkirályok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Fülöp Csilla | Kis Liza Kutas Gréta Molnár Ádin 85 pont | 9. hely | Okoskák: | Koszta József Általános Iskola | Szentes Szőrfi Anna | Balázs Marcell Szalai Kamilla Kuczora Attila 78 pont | 10. hely | Furfangos lányok | Szegedi Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Bakos Eszter | Lakatos Lili Stefán Viktória Anikó Toldi Dorottya 78 pont | 11. hely | Verhetetlenek | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Harsányi Regina | Pulics Martin Mészáros Barnabás Gulyás Ákos 74 pont | 11. hely | Zizi-mix | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Sonkovits Anna | Sonkovits Árpád Nagy - Molnár Zoárd Nagy Csanád 74 pont | 13. hely | Fantasztikus srácok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bagi Samu | Czirbus Olivér Papp Ádám Pólya Szabolcs 73 pont | 14. hely | Számzsonglőrök: | Koszta József Általános Iskola | Szentes Mikó Janka | Fekete-Nagy Hanna Musa Fanni Sárközi Kornél 71 pont | 15. hely | Géniuszok | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Hódmezővásárhely Herczegh Dorka | Kisházi Emma Szöllősi Luca Vékony Attila 67 pont | 15. hely | Marslakók | Koszta József Általános Iskola | Szentes Józsa Patrik | Lengyel Zsombor Pellei Zalán Sipos Endre 67 pont | 17. hely | Bolyai Farkasok | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Csatlós Gréta Noémi | Kaiser Zsombor Molnár Csaba Török Hanna Magdolna 63 pont | 18. hely | Okoskák | Szegedi Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Balogh Máté | Felső Levente Maksa Zsolt Ulrich Szilárd 62 pont | 18. hely | Skorpiók | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Szeged Bába Máté | Bucskó Gergely Olajos Tamás Rácz Ádám 62 pont | 20. hely | Agyasok | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Szeged Gonda Boglárka | Vizvári Levente Mucsi Balázs Fábián Cseperke 62 pont | 21. hely | Rubik kocka | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Hódmezővásárhely Bíró Dániel | Csizmadia Bence Moczó Hunor Nagymihály Zsófi 60 pont | 22. hely | Vezércsillag | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Blottyán Blanka | Csányi Tímea Petrovszki Panni Szerencse Dávid 55 pont | 23. hely | Okosokk | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Agócs Vince | Bakai Petra Bala Dávid Garai Máté 50 pont | 24. hely | Táltosok | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Csendes Amina | Gelegonya Lizett Pörneki Richárd Rácz Luca 46 pont | 25. hely | Matek Harcosai | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Hódmezővásárhely Barta Marcell | Boros Balázs Kiss Lili Kovács Zétény 44 pont | 26. hely | Szuper baglyok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Deák Petra | Hobot Anna Mácsai Kata Pogány Péter 41 pont | 27. hely | Tuti négyes | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bubori Arabella | Döme Dorka Gál Dalma Megyaszai Andrea 33 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Furfangos flamingók | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Paszt Lilla | Gulyás Kincső Farkas Flóra Ótott Evelin 117 pont | 2. hely | Aranycsapat | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Bálint Péter | Kis Csaba Dávid Temesvári Dániel Vörös Levete 110 pont | 3. hely | Mester 4-es | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Ádók Dóra | Balog Máté Csávás István Szűcs Lili 105 pont | 4. hely | Dobókockák | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Fodor Döme | Kajtár Sára Kürti Balázs Orosz Nándor 95 pont | 5. hely | Matek-kosok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Szepesi Dorina | Tyityán Zorka Sipos Teodor Török Máté 92 pont | 6. hely | Agyasok | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Szeged Búza Péter | Fábián Bernát Koncz Máté Lázár Domonkos Boldizsár 82 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matek Manók újratöltve | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Héjja Márton | Jucha Soma Kovács Bence Légrádi András 80 pont | 8. hely | Matokosok | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Hódmezővásárhely Ács Fanni | Bordás Noémi Ságodi Róbert Seres Luca 78 pont | 9. hely | Fantörpikus négyes | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Hódmezővásárhely Balogh László | Farkas Réka Juhos Péter Los Raul Csaba 77 pont | 10. hely | Matek bajnokok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Czigléczki János | Hegedűs András Balogh Ádám Kövesi-Nagy Bertalan 74 pont | 11. hely | Agytekergők | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Szeged Apró Tamás | Molnár Martin Ferenczi Petra Tolnai Zsófia 74 pont | 12. hely | Okostojások | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Bolgár Bálint | Kovács Boglárka Nádudvari-Sipos Péter Pető Dóra 73 pont | 13. hely | Materkguruk | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Molnár Helga | Nyíri Boglárka Rácz Huba Várdai Janka 70 pont | 14. hely | Matekmanók | Szegedi Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Balog Ábel | Berényi Ádám Szabó Csaba Gábor Szász Levente 69 pont | 15. hely | Számoló zsenik | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Bojboi Rebeka | Homoki Anna Kiss Eszter Kovács Laura 67 pont | 16. hely | Számológépek | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Bónus Adrián | Péter Csenge Ragács Hajnalka Szántó Balázs 66 pont | 17. hely | "Nagyonész" | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Hódmezővásárhely Bacsó Bence | Gémes Levente Pelyva Csaba Tatár-Kiss Virág 64 pont | 18. hely | Matekzsenik | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Füri Laura | Gila Péter Horváth Mihály Nagy Dorka 63 pont | 19. hely | Fantasztikus négyes | Arany János Általános Iskola | Szeged Kutas Áron | Mádi Olivér Pedersen Ella Timár Gergő 63 pont | 20. hely | Szuper négyes | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Nagy Csaba | Földesi Zsófia Jákó Miriam Pölhe Anna 61 pont | 21. hely | Diadal 2. | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Baranyi Vanda Irén | Juhász Márk Kovács Anna Zsófi Szántó Mihály József 61 pont | 22. hely | OKOSKÁK | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bubor Brenda | Nagy Milán Katarof Patricia Szatmári Nagy Zoltán 60 pont | 23. hely | Megaagyak | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Szeged Komáromi Miklós | Tanács Dóra Vas Nikolett Földi Anna 57 pont | 24. hely | Észgepárdok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Ferencsik Ádám | Sánta William Kovács Ákos Surányi Balázs 57 pont | 25. hely | Számítógépek | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Horváth Artúr | Kocsis Abosa Szabó Sámuel Varga Attila 56 pont | 26. hely | Verhetetlenek | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Kószó Ferenc | Lakatos Anna Ágnes Szabó Levente Vojnár Gergő László 55 pont | 27. hely | Matekmágusok | Szegedi Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Kubatovics Bori | Szabó Kende Vincze Dorka Zámbó Bence 52 pont | 28. hely | Számoló négyes | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Beretka Dávid | Dézsi Levente Kálmán Péter Karancsi Sándor 51 pont | 29. hely | Bajnokok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Árva Levente Antal | Balogh Gábor Mátyás Békési Domos Botond Riesing Eszter 50 pont | 29. hely | Villám-matekosok | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Hidvégi Luca | Janovszki Attila Levente Kádár-Németh Márton Paksi Botond 50 pont | 31. hely | Matek tudósok | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Acsai Richárd | Ötvös Netti Pallagi Tamás Gábor Rébeli-Szabó János Dávid 49 pont | 32. hely | Okoskodó lurkók | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Keresztes-Nagy Gergő | Kiss Vanessza Megyeri Nikolett Rácz Réka 34 pont | 33. hely | Agyasok2 | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Buka Martin Bálint | Magyar Édua Tünde Marhás Euzébia Pauli Bence András 31 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Sejtek | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI | Szeged Kóta Kata | Hámori Janka Molnár Kristóf Jászapáti Péter 126 pont | 2. hely | döntős Copfos 4-es | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Farkas Eszter | Hajnal Fanni Vörös Lili Borka Fanni Bíborka 111 pont | 3. hely | Atomfizikusok | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Fehér Rebeka Anna | Budai László Vince Vizhányó Gréta Háló Dániel 99 pont | 4. hely | Számos helyes válasz | Koszta József Általános Iskola | Szentes Beke Kata | Német Anna Sarusi-Kis Olivér Török Vencel 98 pont | 5. hely | Stonehenge | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Szeged Takács Balázs | Schüszler Ádám Nagy Bence Vizvári Dániel 95 pont | 6. hely | Okostojások | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Hódmezővásárhely Berki Nóra Lili | Fehér Emma Herczeg Dávid Oláh Fanni 92 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Számkirályok | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Pörneki Roland | Kovács Adrienn Moldován Patrik Papp Viktória 91 pont | 8. hely | Matek(okosok)k | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bocskay Edit | Elefánti Soma Mácsai Kristóf Tóth Rozália 89 pont | 9. hely | Töprengők | SZTE Ságvári Endre Gyakorló Általános Iskola | Szeged Harmath Eszter | Williams Hajna Tóth Anna Kamilla Csóti Balázs 89 pont | 10. hely | Matek zsenik | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szeged Falat Réka | Kovács Gergő Márki - Zay János Olajos Péter 85 pont | 11. hely | Logikus lovagok | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Szeged Borsos József | Németh Ábel Régaisz Olivér Zöldy Márton 84 pont | 12. hely | Logikusok | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Szeged Balogh Domonkos | Hajnal Lilla Hegedűs András Papp Veronika 82 pont | 13. hely | L.O.S.T. | Koszta József Általános Iskola | Szentes Ludányi Levente | Orosz Márk Sarusi Kiss Péter Takács Vendel 78 pont | 14. hely | Matek mester | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bene Richárd | Herczeg Csanád Sántha Máté Szabó László 77 pont | 15. hely | MatekLányok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Tiszaváry Nóra | Urszuly Csenge Kovács Enikő Bazsant Lorett 77 pont | 16. hely | Szegedi Matekguruk | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI | Szeged Nagy Márkó | Hollender Dávid Tikász Nóra Sipos Dorina 76 pont | 17. hely | Piroska | Piroskavárosi Általános Iskola | Csongrád Nyári Gergely | Sáfrány Barnabás Szántai Kis Ádám Kalapács Márk 73 pont | 18. hely | Csigusz | Szegedi Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Imreh Júlia | Kármán Botond Liu Noel Márki Ádám 70 pont | 18. hely | Szentesi Számolók | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Harmath Botond | Molnár Márk Puskás Patrik Tóth Márton 70 pont | 20. hely | Nagyagyak | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Zsombó Lengyel Levente | Mangó Marcell Kálmán Richárd Koi Ákos 69 pont | 21. hely | Matekzsenik | Móra Ferenc ÁMK | Mórahalom Masa Kinga | Márki Noémi Talmácsi Bori Zagyva Rebeka 68 pont | 22. hely | Több, mint 2 | Koszta József Általános Iskola | Szentes Huszka Ákos | Molnár Dorottya Putzke Melanie Sascia Váczi Dorina 67 pont | 23. hely | Számlavina | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Kertai Júlia | Ludányi Fanni Nagy Nelli Pintér Petra Gvendolin 67 pont | 24. hely | Kockafejek | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Barna Márton Gyula | Sóti Miksa Szőke Benedek Tóth Gergely Bercel 66 pont | 25. hely | Kisokoskák | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Besesek Béla | Fajka Lilla Gyovai Sára Török Gergő 65 pont | 25. hely | Ütős golyók | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Kiss Dániel | Körtvélyessy Károly Rudolf Maronka Zsombor Puskás Tamás 65 pont | 27. hely | Osztó-szorzó Harmatcseppek | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Bugyi Marianna Zita | Ládonyi Laura Nagy Borbála Teodóra Varjú Dóra 64 pont | 28. hely | Matekosok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Horváth Anikó | Koczó József Márk Sinkovicz Attila Szabó Boglárka 63 pont | 29. hely | The winners | Koszta József Általános Iskola | Szentes Ágoston Kata | Dancsó Lilla Kazi Rebeka - 62 pont | 30. hely | Nyerőcsapat | József Attila Gimnázium | Makó Molnár Franciska | Morauszki Bianka Szabó Laura Varga Eszter 61 pont | 30. hely | Szorgos Méhecskék | Alsóvárosi Általános Iskola | Szeged Gazdag Áron | Török Kevik Sorensen Sara Jakab Jázmin 61 pont | 32. hely | kisokosok | Domaszék-Röszke AMK Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Domaszék Bóka Botond | Csóti Viola Ferling Zsanett Pintér Gergely 60 pont | 33. hely | Matokosok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Nagy Levente | Hajdú Zalán Kozma Kristóf Berecz Zoltán 59 pont | 34. hely | Bad Boys | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Kalmár Levente | Berecz András Flosznik Dénes Koczó Attila 59 pont | 34. hely | UFÓK | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Hódmezővásárhely Grexák Csaba András | Lemaitre Lucien Pálinkás Botond Szénási János 59 pont | 36. hely | Kobaktörők | SZTE Ságvári Endre Gyakorló Általános Iskola | Szeged Bodó Bálint | Ila Tóth Gábor Kálmán Csongor Laczi Csilla 58 pont | 37. hely | 4sajt@ | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Deme Dávid | Flórián Zalán Kállay András Végh Ábel 58 pont | 38. hely | Zseninégyes | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Gajda Nándor | Koncz Emese Makai Emese Piti Adrienn 57 pont | 39. hely | Ötösnégyes | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Árgyelán Dóra Edit | Rácz Tamara Nóra Rácz Levente Vincze Sára 56 pont | 40. hely | Matek Gyűlölők | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Monosroti Bálint | Horváth Csaba Sóti István Harcsa-Pintér András 55 pont | 41. hely | Tudorkák | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Szivos Dalma Rebeka | M Tóth Borbála Pató Bálint Juhász Kristóf 55 pont | 42. hely | Okostónik | Szent István Egyházi Általános Iskola és Gimnázium, Szent Gellért Diákotthon | Makó Ádók Eliza | Csizmazia Csenge Gyüre Dorina Hudák Anna 54 pont | 43. hely | Nyertesek | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Antal Csongor | Nagy Márk Petényi Péter Vid Levente 53 pont | 44. hely | Eszes Elek | Alsóvárosi Általános Iskola | Szeged Dobó Ajsa | Csejtei Márió Prágai Patrik Varga Máté 53 pont | 45. hely | C.D.F.T. | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Csernák Tamás | Dobai Jázmin Fagyal Gergő Tábori Lilla 52 pont | 46. hely | Kockák | Jerney János Általános Iskola | Szeged Dudás Balázs | Czékus Miklós Bencsik András Szaniszló Dávid 50 pont | 47. hely | Agyas Négyes | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Berkesi Tímea | Herczeg Sára Karsai Endre Zsombor Sebők-Papp Emma 50 pont | 47. hely | Négy Ász | Szegedi Orczy István Általános Iskola | Szeged Zombori Dániel | Veres Réka Kasza Máté Sztojka Tibor 50 pont | 49. hely | Észlények | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Hódmezővásárhely Kristó Gabriella | Molnár Kata Oswald Hanna Lola Pap Petra 49 pont | 49. hely | Négylevelű lóherék | Móra Ferenc ÁMK | Mórahalom Ivanov Roland | Szabó Levente Szekeres Anna Petneházy Adél 49 pont | 49. hely | Orczys Okosok | Szegedi Orczy István Általános Iskola | Szeged Szilágyi Viktor | Vass Ádám Zsiga Flóra Bálint Krisztofer 49 pont | 49. hely | törpezsenik | Domaszék-Röszke AMK Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Domaszék Bozsó Gábor | Módra Bernadett Hídvégi Csepke Sebők Krisztián 49 pont | 49. hely | Tudósok | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely López-Müller Luis Enrique | Megyaszai Ádám Zsolt Szalka Zoltán Veres-Lakos Vajk 49 pont | 54. hely | Girls and Boys | Koszta József Általános Iskola | Szentes Tihanyi Angelika | Zelei Hanna Bozó Dániel Kis Csaba 48 pont | 54. hely | Négy szorzás és egy kis osztás | Jerney János Általános Iskola | Szeged Fekrte Marcell | Perei Bence Simon Balázs Zádori Bálint 48 pont | 56. hely | 2x2 néha 5 | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Kirizs Keve | Nikoloutsopoulou Anna Sefcsik Benedek Szirovicza Gergő 48 pont | 57. hely | Okoskák | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Kövesdi Dóra Panna | Nacsa Ádám Wolf Milán Zaka Noémi Maja 47 pont | 58. hely | Zseni palánták | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Karbucz Kata Petra | Katona Dóra Szalai Gréta Tóth Andrea Barbara 46 pont | 59. hely | Delta | Bethlen Gábor Református Gimnázium | Hódmezővásárhely Horváth László | Sarkadi Márk Kerekes Ádám Kiss Gábor 45 pont | 60. hely | Számkirálynők | Bethlen Gábor Református Gimnázium | Hódmezővásárhely Bónis Virág Viola | Kalmár Dóra Ollé Luca Lázár Réka 42 pont | 61. hely | Péntek 13 | Jerney János Általános Iskola | Szeged Bernát Sára | Hajas Réka Kalassai Richárd Kovács Norbert 41 pont | 62. hely | Rózsaszín Funky Monkeys | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Virág Enikő | Seres Alexandra Deli Vera Orsolya Czeglédy Viktória 40 pont | 63. hely | Matekmanók | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI | Szeged Szeri Anna | Sárdi Rebeka Újfalusi Kincső Rácz Barnabás 38 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Prím a team | Koszta József Általános Iskola | Szentes Fekete Tamás | Halász Loránd Szilágyi Anna Urbancsok Evelin 122 pont | 2. hely | Clever Kids | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Stefula Máté | Szanda Márton Vas Benedek Vincze Lilla 113 pont | 3. hely | Nagyokosok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Weisz Máté Barnabás | Weisz Viktória Réka Geretovszky Anna Réka Széll Anna Karina 111 pont | 4. hely | 4-szög osztag | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Börcsök Polli | Kúsz Odett Papós Zita Tilimpás Laura 109 pont | 5. hely | Fail Einstein | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Magyar Erik | Misku Tamás Lajos Szabó László Szarvas Szabolcs 102 pont | 6. hely | Számtalanok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Dávid Levente | Engi Dömös Kovács-Deák Zsombor Tráser Nándor 97 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | MCs(Miféle Csapat?) | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Zsarkó Rebeka | Nagy Dániel Kukovecz Ákos Balogh Dávid 97 pont | 8. hely | Okoskák | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szeged Kiss Ferenc Mátyás | Krisztin - Német Dóra Sejben András Vida Rebeka 95 pont | 9. hely | Kockásfülű Nyuszik | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Dénes Dominika | Hacker Zsófi Károlyi Laura Pintér Anna 93 pont | 10. hely | 3+1 | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Balogh Dominika | Csiky Gergő Galgóczki Zoltán Gera Zsolt 92 pont | 11. hely | Nyerő 4S | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Bori Nándor | Gál Bianka Kovács Fruzsina Török Márton 92 pont | 12. hely | Okos Bagoly | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Szeged Dabis Marcell | Jáger István Gyuris Áron Rosztóczy Csaba 90 pont | 13. hely | Beke110 | Szegedi Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Balassa Tamás | Regényi Örs István Somogyi Áron Szász Marcell 88 pont | 13. hely | Négyzetgyökerek | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Hódmezővásárhely Kádár Beatrix | Kisházi Gábor Rischák Balázs Sisák Botond 88 pont | 15. hely | Lúzer Fc | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Bazsó Anna | Krizsán László Somodi Ákos Tubak Dániel 84 pont | 16. hely | Gregokosok | Gregor József Általános Iskola | Szeged Bódi Gábor Csaba | Borza Dávid Mison Alex Regős Ádám Tamás 82 pont | 17. hely | Ügyifogyik | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Basa Gábor | Gyenge Kristóf Farkas Gergő Pulics Apollónia 82 pont | 18. hely | Csillagok a negyediken | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Berezvai Anna | Majdajk Melinda Mészáros-Berkecz Andrea Vass Vivien 80 pont | 19. hely | Delták | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Németh Mirtill | Pfeff Dóra Tiszaváry Máté Varga Zalán 77 pont | 20. hely | Matléták | Móra Ferenc ÁMK | Mórahalom Heller Szabó Anna | Nyíri Máté Zsigmond Pörneki Máté Szabó Szandra 76 pont | 21. hely | Számol6 | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Csaszny Eszter | Olajos Boglárka Szőri Virág Terhes Martin 76 pont | 22. hely | Mateknősök | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Zsombó Barna Jázmin Petra | Ökrös Gréta Szalai Krisztina Gombi Anna 71 pont | 23. hely | BéDé | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Balogh Hanna | Erdélyi Zsófia Peckham Emília Mari Gréta 71 pont | 24. hely | CsoBaToZsó | Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskolája | Szeged Hűse Zsófia | Hámori Tamás Viktor Barna Csongor Ocskó Balázs Máté 70 pont | 25. hely | Maradékok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Domokos Eszter | Horányi Virág Jóri Bertalan Keresztury Hanna 68 pont | 26. hely | 1000 Mester | Szegedi Orczy István Általános Iskola | Szeged Francia Csaba | Illés Dávid Nagy Bálint Németh Ákos 67 pont | 27. hely | 1000 százelék | Koszta József Általános Iskola | Szentes Molnár Emese | Pengő János Takács Bence Váradi Erika 66 pont | 28. hely | Baglyok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Hajnács Lili | Kiss Rebeka Riesing Hanna Tápai Flóra 66 pont | 29. hely | Bálnamingók | Jerney János Általános Iskola | Szeged Király Norman | Lázár Bálint Varga Ádám Kalapács Marcell 62 pont | 30. hely | Poliéderek | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Szeged Nagy Réka | Simon Dominika Rizsányi Ákos Szemerédi Előd 62 pont | 31. hely | Dobókockák | Koszta József Általános Iskola | Szentes Gáspár Vivien | Molnár Dóra Tóth Bence Vass Katalin 61 pont | 32. hely | Kocka Skacok | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Bakos Edvin | Madránszki Bence Pásztor Gergő Varga Bence 58 pont | 32. hely | Számjegyek | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Egedi Boglárka | Kozma Kata Lakatos Lilla Szepesszentgyörgyi Fanni 58 pont | 34. hely | Nemtudomkák | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Horváth Bálint | Molnár Ábrahám Sebők Péter Tráser Miklós 56 pont | 35. hely | Medverillák | Jerney János Általános Iskola | Szeged Nagy-Berta Emma | Gyömbér Ákos Dávid Patrik Bálint Bence 56 pont | 35. hely | Számkirályok - T3 | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI | Szeged Bellényi Márton | Tabajdi Ábel Rauch Nóra Serfőző Krisztián 56 pont | 37. hely | A négy muskétás | Szegedi Orczy István Általános Iskola | Szeged Tímár Zsombor | Péter Gellért Tajthy Kamilla Nagy Márton 55 pont | 38. hely | Számmesterek | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Grund Félix | Gyarmati Ármin Szabó Benedek Vangel Erik 54 pont | 39. hely | Tudósok | Piroskavárosi Általános Iskola | Csongrád Atkári Amarilla | Paróczai Szimonetta Vajda Szebasztián - 53 pont | 40. hely | Négyesosztag | Szent István Egyházi Általános Iskola és Gimnázium, Szent Gellért Diákotthon | Makó Fekete Fruzsina | Frőhling Gergő Gilinger Boglárka Illés Ákos 50 pont | 41. hely | Farkasok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szeged Blidár Nikolett | Cserép Tímea Darázs Áron Piukovics Laura 49 pont | 42. hely | Számtanírtók | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szeged Bakos Bálint | Balázs István Balázs Kitti Szabó Gréta 46 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Aranycsapat | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Dénes Dorka | Juhász Dóra Pipis Panna Suba Evelin 95 pont | 2. hely | Ötletgazdák | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Kun-Szabó Regina | Lustyik Máté Megyeri Edit Váncsa Zsanna 94 pont | 3. hely | 4-ZET | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Jáksó Emese | Juhász Anna Molnár Nóra Veréb Vivien 87 pont | 4. hely | Trió-1+2 | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Dobos Donát | Giba Ádám Kajári Ádám Marshall Tamás 84 pont | 5. hely | BlueBull | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Pető Zsófia | Gitay-Gorzó Csaba Wolf Ferenc Gaál Dóra 82 pont | 5. hely | Fantörpikusok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Andrikó Anett | Győri Anna Gyopárka Szalánczy Eszter Hajdú Anna 82 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | MACSEB | Jerney János Általános Iskola | Szeged Julinek István | Keresztes Csenge Kővágó Dávid Simon Zsófia 79 pont | 8. hely | Reiprókák | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Csóka Erik | Kis Botond Pósa Bence Szilassi Ábel 79 pont | 9. hely | Hatásos hétások | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Szeged Fodor Szabolcs | Jakus Kartal Nyéki Ádám Tolnai József 78 pont | 10. hely | MATE-KOSOK | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Bárdos Gréta | Kiss Blanka Langó Patrik Pólya Anna 77 pont | 11. hely | Jackpot | Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szeged Jakus Dóra | Marschalek Jázmin Szatmári Alexandra Vecsernyés Dzsenifer 76 pont | 12. hely | ma -TEK | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI | Szeged Börcsök Blanka | Szabó Ákos Szittyai Júlia Toronyi Gergely 76 pont | 13. hely | Kockás Csíkok | Jerney János Általános Iskola | Szeged Alpár Blanka | Gyuris Gergő Varga Benedek Zádori Zsófia 75 pont | 14. hely | Homokóra | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Gémes Dávid | Győri Bertalan Sári Tamás Szabó Koppány 74 pont | 14. hely | Kamikaze | Koszta József Általános Iskola | Szentes Varga Dávid | Nyáry János Szabó Benjámin Kormányos Márk 74 pont | 14. hely | Ügyes Füles | Alsóvárosi Általános Iskola | Szeged Chabrecsek Márk | Dávid Szabolcs Perlaki Dorottya Szántó Adél 74 pont | 17. hely | Exzed | Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szeged Csanádi Balázs | Fazakas Erik Szűts Roland Tornyai Balázs 73 pont | 18. hely | Törtet-lenek | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Hajdú Botond | Mátyus Dorka Sass Tábita Szabó Eliott 73 pont | 19. hely | Anonymus | Koszta József Általános Iskola | Szentes Antal Viktória | Bozóki Petra Emese Házverő-Szabó Virág Darabos Dominika 70 pont | 20. hely | Cementek | Koszta József Általános Iskola | Szentes Csepcsényi Szimonetta | Tóth Fanni Török Dorotea Bolyós Júlia 66 pont | 21. hely | Oszthatatlanok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Cseh Bianka | Gémes Lili Korda Lilla Tóth Zita 64 pont | 22. hely | Nekünk8 | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Ábrahám Norbert | Ködmön Zoltán Rácz-Komlósi Zénó Széll Gergő 64 pont | 23. hely | Farkasok | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Ambruzs Erik | Borbás Dzsenifer Kis Patrícia Bianka Sebők-Papp Hanna 62 pont | 24. hely | Ultra Super Magic Power | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Frimpong-Manso Ráhel | Németh Réka Kiss Csenge Sóti Boglárka 61 pont | 25. hely | Fele-fele | Szegedi Orczy István Általános Iskola | Szeged Biró Tamás | Bakó Balázs Kószó Kata Gábor Dominika 58 pont | 26. hely | Matek Guruk | Koszta József Általános Iskola | Szentes Orgona Gergő | Berki Endre Marcsó Soma Szemerédi Gergő 57 pont | 27. hely | No name | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Kiss Sára | Kereszty Lóránd Lakatos Attila Pápai Balázs 55 pont | 28. hely | Fire Fox | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Fónad Ágota | Mészáros Krisztina Pató Boróka Técsi Zsuzsanna 55 pont | 29. hely | Beton | Koszta József Általános Iskola | Szentes Held Bence | Kondor Kristóf Nemes Péter Szabó Cintia 52 pont | 29. hely | Munkácsi vitézek | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szeged Csomor Bence | Darvas Tamás Kis - Bonyár Vivien Varga Bianka 52 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kecske | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Balogh Panka | Horváth Chiara Juhász Jázmin Kovács Márton 81 pont | 2. hely | Nem Leszünk Gagyik | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Hódmezővásárhely Benkő Martin | Kovács Ádám Miskolczi Tamás Szegedi Márk 79 pont | 3. hely | Banános fagyi | Bethlen Gábor Református Gimnázium | Hódmezővásárhely Aczél Mátyás | Gémes Imre Oláh Kende Simonffy László 78 pont | 4. hely | Zöld pingvinek | Bethlen Gábor Református Gimnázium | Hódmezővásárhely Bán Benedek | Korcsik Domonkos Korcsik Kristóf Vörös Béla 77 pont | 5. hely | Bor | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Szeged Andrócki Csenge | Magos-Dóra Lili Piller Mimi Vikor Anna 75 pont | 6. hely | Sör | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Szeged Gyurcsik Máté | Losonczi Csongor Balasi Gergely Szalai Dénes 72 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | D.A.B.Zs | József Attila Gimnázium | Makó Dorotovics Zsuzsanna | Kurai Antal Mészáros Dorottya Varga Bálint 62 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Teljesen mindegy | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Juhász Huba | Forrai Áron Somodi Máté Riesing József 116 pont | 2. hely | Makkos-négyes | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Szeged Olajos Edit | Somogyi Márk Türr Erik Varga Ádám 103 pont | 3. hely | Négyzetgyökerek | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI | Szeged Bak Veronika | Krizsán Beatrix Mátó Réka Vándor Norbert 101 pont | 4. hely | Okostojások | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Ótott Péter | Kasza Csongor Sükösd Ákos Scheibl Rabán Miklós 96 pont | 5. hely | Mickey Mouses | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Czigléczki Zita | Elő Viktória Kelemen Bella Harcsa-Pintér Noémi 93 pont | 6. hely | Másnaposok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Tráser Mihály | Czirják Máté Farkas Dániel Zádori Zoltán 91 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Mókusok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Annus Kristóf | Lengyel Szilárd Halasi Soma Posnyák József 86 pont | 8. hely | Guzmics | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Ádám Benedek | Glatz Tamás Hortobágyi Zalán Pintér Máté 85 pont | 9. hely | Iskolaundoritoz 10 dokik | Koszta József Általános Iskola | Szentes Gáspár Ádám | Török Sándor Halász Miháy Zernig Csombor 84 pont | 10. hely | 8próbások | Koszta József Általános Iskola | Szentes Boros Gábor | Sántha Balázs Szabó Judit Vajda Imre 82 pont | 11. hely | MATléták | Szegedi Orczy István Általános Iskola | Szeged Hódi Liliána | Nagymihály Petra Szabó Dániel Szénási Barnabás 81 pont | 12. hely | Alfák | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Jeszenszky Fanni | Nagy Lilla Tóth Gréta Pál Janka 80 pont | 12. hely | Csillámpónik | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Farkas Eszter Abigél | Hadobás Rebeka Párizs Fanni Virág Szűcs Eszter Noémi 80 pont | 12. hely | Dávid csapata | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Zelman Dávid | Kele Anna Surányi Lili Szalay Zsombor 80 pont | 15. hely | 8.a. | SZTEJKI Weöres Sándor Általános Iskola | Szeged El Idrissi El Khaldi Moulay Aadil | Sindel Szabolcs Szabó Bálint Zatykó Norman 78 pont | 16. hely | Nyuszikák | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Tasnádi Dorottya | Hantos Flóra Nógrádi Anikó Ördögh Szonja 74 pont | 16. hely | Rózsaszín Gumikacsák | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Toldi Janka | Osvay Borbála Duska Zsolt Balogh Martin 74 pont | 18. hely | Kiválasztottak | Varga Tamás Általános Iskola és Óvoda | Hódmezővásárhely Csernák Patrik | Németh Dávid Molnár Sándor Rácz Kristóf 70 pont | 19. hely | Algidák | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Erdős Réka | Mátyus Rebeka Szabó Dorina Szokoll Kamilla 69 pont | 20. hely | Aranyos-ászok | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Hódmezővásárhely Martonosi Dávid | Mata Dávid István Varga Erik Vigh János 68 pont | 20. hely | Zseníliák | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Zsombó Faragó-Mészáros Réka | Nyerges Gergely Szűcs Eszter Hegedüs Anna 68 pont | 22. hely | Anonymous | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Bodor Balázs | Czagány Máté Frankó Tamás Löffler Levente 64 pont | 23. hely | Gibsonkecskék | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Bárány Bence | Molnár Laura Tápai Dániel Vályi Blanka 63 pont | 23. hely | Zsombokosok | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Zsombó Takács Adrienn | Kispéter Gábor Kálmán Felícia Rozs Ádám 63 pont | 25. hely | Kockák | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Beszédes Balázs | Ficsór Tamás Kóczán Kristóf Piti Alexandra 62 pont | 25. hely | Okoskodók | Szegedi Orczy István Általános Iskola | Szeged Zsiga Kata | Tapodi Anita Kasza Dóra Tímár Mátyás 62 pont | 27. hely | Agyafurt Furtagyak | Jerney János Általános Iskola | Szeged Fischer Erik | Gyuris Vanessza Retkes Janka Simon Gábor 60 pont | 27. hely | SzentesTej | Koszta József Általános Iskola | Szentes Mészáros Zsolt | Bugya Dávid Marcsó Kristóf Rácz Noémi 60 pont | 29. hely | Hatvány-alakok | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Besenyei Judit | Fazekas Levente Puskás Anna - 59 pont | 30. hely | Fontos emberek | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Berczeli Ákos | Kovács Kornél Kovács Olivér Papp Ákos 58 pont | 31. hely | fujitsu klán | Koszta József Általános Iskola | Szentes Papp Dorián | Hegedűs Gyula Pálus Rajmund Dallos Dániel 52 pont | 32. hely | Oroszlánok | Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szeged Bartha Attila | Éder Tamás Gyémánt Ádám Nagy Ferenc 42 pont | 33. hely | Szadom | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Gombos Dorián | Karnok Marcell Ludányi Lilla Szirmai Áron 37 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős MW8 | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Szeged Kassai Levente | Gulácsi Zsombor Berényi Richárd Vass Máté 122 pont | 2. hely | Csak szerényen! | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Szeged Gyulai-Nagy Dániel | Szemerédi Levente Horváth Péter Harangozó Ákos 118 pont | 3. hely | R Matek G | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Szeged Márki-Zay Anna | Pap-Takács Noémi Varsányi András Volford Anita 112 pont | 4. hely | Fantasztikus4 | József Attila Gimnázium | Makó Fodor Katalin | Kurusa Anna Trauer János Varga Kristóf 104 pont | 5. hely | RMG 8M-1 | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Szeged Gracza Sóti Szofi | Grácin Ibolya Kis Alexandra Szabó Dorottya 102 pont | 6. hely | 4x4 kerék | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Hódmezővásárhely Gyüre Levente | Makó András Mikó Péter Nádra Gergő 86 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Mi így négyen | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Szeged Demeter Gergő | Szekeres Dániel Ferenczi László Szvetnik Ákos 84 pont | 8. hely | Agyasokk | Szent István Egyházi Általános Iskola és Gimnázium, Szent Gellért Diákotthon | Makó Csák Laura | Fábián Gergő Stachó Vivien Weszely Regina 69 pont | 9. hely | Erős 4-es | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Berkes Péter | Makai Petra Szarvas Enikő Ratkai Renáta 66 pont | 10. hely | Hupikék Törpikék | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Balog Lilla | Cseri Nóra Szili Dorina Törköly Enikő 61 pont | 11. hely | Függvények | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Giricz László | Sütő Máté Tápai Levente Zsibók Marcell 49 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Csongrád | Batsányi János Gimnázium | Pappné Hajas Ibolya | Hódmezővásárhely | Bethlen Gábor Református Gimnázium | Bense Pál | Hódmezővásárhely | Bethlen Gábor Református Gimnázium | Csorba Emese | Hódmezővásárhely | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Móriczné Kerek Annamária | Hódmezővásárhely | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Kenderesi Mariann | Hódmezővásárhely | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Konczné Karasz Edit | Hódmezővásárhely | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Sebőkné Kincses Judit | Hódmezővásárhely | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Szittyai István | Makó | József Attila Gimnázium | Oroszné Kopányi Katalin | Makó | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Csaláné Oláh Edit | Makó | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Dr. Geráné Góg Ildikó | Makó | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Geráné Kovács Ildikó | Szeged | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Gál Zsuzsanna | Szeged | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Györe Mihályné | Szeged | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Szalainé Szunyi Klára | Szeged | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Borbás Gáborné | Szeged | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Hertelendy Anett | Szeged | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Szakál Zsolt | Szeged | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Tigyi István | Szeged | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Annusné Nagy Rózsa | Szeged | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Horváthné Fazekas Erika | Szeged | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Kiss Ilona | Szeged | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Konfár László | Szeged | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Soós Edit | Szeged | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI | Földeák Imréné | Szeged | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI | Tánczosné Fullér Ildikó | Szeged | Tisza-parti Általános Iskola | Sztupovszkiné Nagy Gizella | Szeged | Tisza-parti Általános Iskola | Udvarhelyiné Béres Irma | Szentes | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Vidovicsné Szamosi Csilla | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Barna Erika | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Lucza László | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Seres Katalin | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Szabó-Hankó Judit | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Szabóné Borbás Edit | Szentes | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Bartók Ágnes | Szentes | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Kiss Anita | Szentes | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Nagyné Doba Katalin | Szentes | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szabó Erzsébet | |