Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Kakaós csiga | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola, Budapest XII. 141
| 114 | (14) 27
| Zelei Mátyás, Török Levente, Mann Boldizsár, Biebel Botond
| Felkészítő tanár: Venyercsán Judit
| 2.
| Észpörgetők | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola, Miskolc 134
| 111 | (16) 23
| Bányai Kristóf, Gál Máté, Papp Marcell, Svidró Ákos
| Felkészítő tanár: Erdélyi Zsoltné
| 3.
| Legjobbak | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 126
| 98 | (16) 28
| Endl Levente, Ligeti András, Nagy Tamás, Riba Dániel
| Felkészítő tanár: Cser Palkovics Mária
| 4.
| Giga-mega szuper csapat | GYAKI Implom József Általános Iskola Tagintézménye, Gyula 125
| 98 | (12) 27
| Bogár Ákos Róbert, Lovász Bence, Nyárfádi Patrik, Zanócz István
| Felkészítő tanár: Vincze Zoltánné
| 5.
| ÜTŐS 4-es | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 111
| 91 | (8) 20
| Fröhlich Boldizsár, Kiss Csongor, Pósfai Márton, Tislér Levente
| Felkészítő tanár: Horváthné Berta Éva
| 6.
| Gregor bikák | Gregor József Általános Iskola, Budapest XVII. 106
| 87 | (12) 19
| Mócsy Mátyás, Martos Milán, Szabó András, Szalai Boldizsár
| Felkészítő tanár: Ligeti Magdolna, Szeifner Katalin
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Bolyai Királyok | Herman Ottó Általános Iskola, Budapest XIV. 87
| 87 | (12) -
| Jelen Dániel, Kercsó-Molnár Anita, Le Thuy Duong Kati, Marsalkó Áron
| Felkészítő tanár: Darvas Péterné, Németh Gáborné
| 8.
| Matek péntek | Kőkúti Általános Iskola, Tata 85
| 85 | (16) -
| Engler Csilla, Koch Balázs, Tóth Kincső Eszter, Varga Dániel
| Felkészítő tanár: Molnárné Fribiczer Zsuzsa
| 8.
| Vakkancsok | Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen 85
| 85 | (16) -
| Vincze Nikolett, Nagy Bence Botond, Héty Emese, Héty Hajnalka
| Felkészítő tanár: Bélteki Gáborné
| 10.
| Fejtörők | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 85
| 85 | (6) -
| Kelemen Barna Kadosa, Palásti László, Somodi Soma Tamás, Zsigó Dávid
| Felkészítő tanár: Fábián Istvánné
| 10.
| Kisokosok | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola, Hajdúböszörmény 85
| 85 | (6) -
| Bíró Janka, Hegedűs Patrik, Németh Zsófi, Varga Péter
| Felkészítő tanár: Rákócziné Lévai Katalin
| 12.
| Matek számok | Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI, Körmend 83
| 83 | (6) -
| Benedek Bence, Mogyorósy Szonja, Sánta Dávid, -
| Felkészítő tanár: Némethné Marton Dóra
| 13.
| Rumini | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest XII. 83
| 83 | (0) -
| Bóné Márton, Káposztás Kristóf, Perczel Jakab, Szilágyi Máté
| Felkészítő tanár: Nagy Ildikó Orsolya
| 14.
| Matekmanók | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda, Pécs 82
| 82 | (6) -
| Flódung Áron, Bánáti Tamás, Albert Ákos, Müller Péter
| Felkészítő tanár: Horváthné Kajti Mercedes
| 15.
| Vuk-3. | II. Rákóczi Ferenc ÁMK, Nagymányok 79
| 79 | (0) -
| Melcher Bálint, Ireczky Tamás, Miksai Dominik, Győrfi János
| Felkészítő tanár: Stallenberger Józsefné
| 16.
| Okoskodók | Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós 78
| 78 | (0) -
| Kolba Kata, Scharf Gerda, Marsi Ádám, Zala Kristóf
| Felkészítő tanár: Hanácsek Lászlóné
| 17.
| Legyőzhetetlenek | Kálvin Téri Református Általános Iskola, Makó 76
| 76 | (6) -
| Beinschroth Ninett, Szűcs Lili, Csávás István, Balog Máté
| Felkészítő tanár: Csaláné Oláh Edit
| 18.
| Kisszámolók | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest VI. 75
| 75 | (6) -
| Farkas Izabella, Giannoccaro Graziella, Taylor Sol Nadia, Tran Thu Ha
| Felkészítő tanár: Balaskóné Hózer Éva
| 19.
| Kis matematikusok baráti köre | Zimándy Ignác Általános Iskola, Törökbálint 72
| 72 | (6) -
| Cserfai Dorottya, Éles Dániel, Koszpek Marcell, Péterfia Blanka
| Felkészítő tanár: Krómer Józsefné
| 20.
| Pumák | Eötvös József Általános Iskola és AMI, Vásárosnamény 71
| 71 | (0) -
| Apáthy Lőrinc, Kajdy Tamás, Simon Tamás, Székely Csenge
| Felkészítő tanár: Nagyné Szabó Henrietta
| 21.
| Zsenik | Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda 70
| 70 | (12) -
| Barabás Botond , Bilibok Bence , Domokos Zalán, Imets Eszter
| Felkészítő tanár: Pál Zsuzsa
| 22.
| Sárkányok | Szt.Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. 70
| 70 | (6) -
| Farkas Laura, Farkas Mátyás, Jagos Péter, Varga Gergő
| Felkészítő tanár: Lászlóné Domonyi Veronika
| 23.
| Legendások | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Pedagógiai.. Szakszolg., Győrűjbarát 68
| 68 | (6) -
| Halász Bende, Pénzváltó Anna, Rajki Zsombor, Stróber Martin
| Felkészítő tanár: Albeckerné Dani Judit, Pintérné Kántor Bernadett
| 23.
| Okoska | Krúdy Gyula Általános Iskola, Budapest III. 68
| 68 | (6) -
| Lakatos Péter, Lakatos Bence, Barczikay Ákos, Kun Timon
| Felkészítő tanár: Lendvai Erzsébet
| 25.
| Tarzíciusz | Angol Tagozatos Általános Iskola, Budapest IV. 67
| 67 | (6) -
| Deák Dániel, Holczmann Gergő, Kun Csenge, Székely Dénes Benedek
| Felkészítő tanár: Karczub Mihályné
| 26.
| Okos harmadikosok | Balassi Bálint Általános Iskola, Eger 66
| 66 | (4) -
| Domán Gabriella, Koncz Dorina, Lezsák Benjámin, -
| Felkészítő tanár: Kiss Éva Ibolya
| 27.
| Tudósok | Toponári Tagiskola, Kaposvár 63
| 63 | (12) -
| Korosecz Dorina, Szűcs Szilárd, Tóth Bálint, Vajda Virág
| Felkészítő tanár: István Csilla, Szántainé Erdős Johanna
| 28.
| Szanda-banda 5. | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI, Szolnok 61
| 61 | (6) -
| Pribély Gábor, Sándor Máté, Dobos Krisztián, Tárnai Bálint
| Felkészítő tanár: Fehérné Imrek Katalin
| 29.
| Kobra négyes | Pitypang Utcai Általános Iskola, Budapest II. 54
| 54 | (0) -
| Bródy Máté, Sipos Vince, Ferjancsik Zaránd, Einwachter Milán
| Felkészítő tanár: Sándor Lászlóné
| 30.
| Kiskanizsai Agytrösztök | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa, Nagykanizsa 49
| 49 | (0) -
| Kisjós Bálint, Kele Barnabás, Borbély Sára, Muczárt Ádám
| Felkészítő tanár: Arany Istvánné
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Szemfülesek | Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét 132
| 110 | (16) 22
| Aczél-Szabó János, Farkas Jázmin, Hegedűs Dániel, Tóth Lili Anna
| Felkészítő tanár: Koleszár Edit, Nagy Tibor
| 2.
| Matekmanók újratöltve | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI, Szeged 126
| 104 | (16) 22
| Döme Janka Zsófia, Hámori Janka Franciska, Jászapáti Péter, Kóta Kata
| Felkészítő tanár: Tánczosné Fullér Ildikó
| 3.
| Villámcsapat | Gárdonyi Géza Általános Iskola, Győr 117
| 102 | (8) 15
| Balogh Zsófia, Bozi Dénes, Mihalicz Tímea, Tagai Marcell
| Felkészítő tanár: Dr. Nagy Tivadarné
| 4.
| Okostojások | Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház 116
| 102 | (16) 14
| Áron Gergő, Békei Dóra, Nagy Balázs, Somogyi Zita
| Felkészítő tanár: Bihercz Lászlóné
| 5.
| Matematika 4-es | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola, Budapest III. 113
| 101 | (12) 12
| Halmy Lőrinc, Nacsa Flóra, Prantner Zoltán, Tremmel András
| Felkészítő tanár: Jenővári Ágnes
| 6.
| Észbombák | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola, Eger 112
| 100 | (4) 12
| Dobi Dorina Lili, Dániel Gergő , Apró Péter, Bóta Dávid Botond
| Felkészítő tanár: Csontosné Bodnár Gyöngyi
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Négy a negyediken | Virányos Általános Iskola, Budapest XII. 97
| 97 | (8) -
| Horváth Ármin, Kovács Boldizsár, Mosteller Péntek Marcus, Somkuti Márton
| Felkészítő tanár: Rózsavölgyiné Kutasi Anikó
| 8.
| Támadó négyes | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 96
| 96 | (16) -
| Domonkos Léna, Mayer Gergő, Müller Ágnes, Pigler András
| Felkészítő tanár: Kovácsné Bognár Ildikó
| 9.
| IQ négyes | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda, Szarvas 96
| 96 | (8) -
| Frankó Dániel, Kutas Csaba, Nyerges Illés, Ambrus Attila
| Felkészítő tanár: Juhászné Kurucz Edit
| 10.
| Fejszámolók | Hild József Általános Iskola, Budapest V. 95
| 95 | (16) -
| Szabó Bence, Ágfay Míra, Gasparics Kata, Vári Péter
| Felkészítő tanár: Szentmiklóssy Zsoltné
| 11.
| Számfalók | Angol Tagozatos Általános Iskola, Budapest IV. 95
| 95 | (8) -
| Kenyó Laura, Kiss Réka, Nguyen Bich Diep, Szalay Bálint
| Felkészítő tanár: Hojtsy-Keresztény Zsuzsa
| 12.
| Szemtelen Számtalan | József Attila Általános Iskola, Csíkszereda 94
| 94 | (16) -
| András Zsuzsa, László Örs Boldizsár, Ördög Kinga, Szabó Balázs
| Felkészítő tanár: Cseh Enikő, Kiss Benedek
| 13.
| Gyulai 4.c/A | Gyulai István Általános Iskola, Budapest XX. 94
| 94 | (4) -
| Lippai Réka, Lugosi gergely Gábor, Ráfli Ádám Márk, Zsigri-Zágori Dániel
| Felkészítő tanár: Vida Béláné
| 14.
| 4-fős 5-vös | Eötvös József Általános Iskola, Zalaegerszeg 93
| 93 | (4) -
| Bakon Bence, Ferenczi Sebestyén, Schneider Anna, Wohner Benedek
| Felkészítő tanár: Grófné Györkös Valéria
| 15.
| Okos Aranyosok | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola, Debrecen 92
| 92 | (12) -
| Csernyánszky Balázs, Geisz Adrienn, Kapi László, Lengyel Ádám
| Felkészítő tanár: Szarvas Márta
| 16.
| Szám Sólyom | Gazdagrét-Csikihegyek Általános Iskola, Budapest XI. 92
| 92 | (4) -
| Darnai Edvin, Filotás Dénes, Kovács Barna, Vértesaljai Bálint
| Felkészítő tanár: Szojka Andrea
| 17.
| Tudorkák2 | NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 91
| 91 | (4) -
| Kelemen Anna, Kenéz Csaba, Molnár András, Zsebesi Dávid
| Felkészítő tanár: Róka Judit
| 18.
| Kisokosok | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola, Pécs 86
| 86 | (16) -
| Dorn Anna, Fazekas Bálint, Trombitás Karolina, Hölbling Botond
| Felkészítő tanár: Dr. Feketéné Antal Alice, Fehér Sarolta
| 19.
| Számtojás | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 86
| 86 | (12) -
| Székács Benedek, Fey Misó, Jancsó Beni, Malata Maximilián
| Felkészítő tanár: Szabóné Sárközi Márta
| 20.
| Nyertesek | Érdligeti Általános Iskola, Érd 80
| 80 | (4) -
| Babits Bence, Borka Vince, Svingor Mátyás, Kirilla Éva
| Felkészítő tanár: Sándor Ibolya, Babitsné Buza Ágnes
| 21.
| SzepSIkeresek | Szepsi Iskola, Szikszó 77
| 77 | (4) -
| Góré Szilárd, Győrffi Ádám György, Rusznák Luca, Thuróczy Réka
| Felkészítő tanár: Balákné Molnár Judit
| 22.
| Fantázia csapat | Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest XVI. 76
| 76 | (0) -
| Badinka Dóra, Kosztolni Szabina, Loch Jázmin, Mayer Nóra
| Felkészítő tanár: Schmalzl Györgyné
| 23.
| Anonymus | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola, Budapest XIV. 75
| 75 | (12) -
| Lakatos Gergely, Kulcsár Boglárka, Arató Erik, Nemes Zsófia
| Felkészítő tanár: Dudás Melinda
| 24.
| Számharcosok | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 72
| 72 | (16) -
| Engi Viktória, Kiszin Panna, Iván Dóra, Müller Emese
| Felkészítő tanár: Majorné Czifrik Lívia
| 25.
| A jövő matematikusai | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány 72
| 72 | (4) -
| Czettisch Kinga, Czettisch Petra, Keltai Gabriella, Markó Dóra
| Felkészítő tanár: Mészárosné Fehérvári Mónika
| 26.
| Töprengő Manók | Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule, Szekszárd 69
| 69 | (16) -
| Ganczer Nándor, Märcz Bertold János, Szijjártó Péter, Szűcs Krisztián
| Felkészítő tanár: Müller Jánosné, Palotás Zoltánné, Szabó Lászlóné
| 27.
| Fullnext | Eötvös József Általános Iskola és AMI, Vásárosnamény 69
| 69 | (8) -
| Fekete Martin, Fekete Zita, Kázmér Ágnes, Pollák Szabina
| Felkészítő tanár: Bíró Éva
| 28.
| Négyzetgyök | Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Mezőtúr 69
| 69 | (4) -
| Adamcsik Hanna, Lipták Attila, Lukács Máté, Mihalina Máté
| Felkészítő tanár: Fitos Katalin
| 29.
| Négyzetrácsok | Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár 65
| 65 | (12) -
| Balogh Boglárka, Hanga Sára, Saab Petra, Szomjú Gábor
| Felkészítő tanár: Urbán Mónika
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Ctrl C, Ctrl V | Brassó Utcai Általános Iskola, Budapest XVIII. 145
| 123 | (16) 22
| Büki Balázs, Kálóczi Kristóf, Novák Levente, Sipos Botond
| Felkészítő tanár: Molnárné Korda Ildikó, Vargáné Gábos Katalin
| 2.
| Oktaéder | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 141
| 118 | (16) 23
| Gyimesi Péter, Beke Csongor, Ferenc István, Vályi Gergő
| Felkészítő tanár: Varga Mária, Katona Dániel
| 3.
| Élére állított harci palacsinták | Bornemisza Péter Általános Iskola, Budapest XVI. 129
| 102 | (16) 27
| Kós Péter, Papp Balázs, Wittmajer Dávid, Zaszlavik Hanna
| Felkészítő tanár: Szabó Imre
| 4.
| Csontropik | GYAKI Implom József Általános Iskola Tagintézménye, Gyula 117
| 98 | (16) 19
| Osztroluczki Réka, Szaszák Zsuzsa, Torma Tamás, Vincze Zoltán
| Felkészítő tanár: Nagyné Magyar Mária, Medvéné Varga Zsuzsanna, Szabóné Földesi Erika, Gulyás Csaba
| 5.
| Buci-macik | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 113
| 97 | (16) 16
| Budai Júlia, Fialovszky Márk, Gados Márk, Horváth Veronika
| Felkészítő tanár: Puskásné Benczúr Csilla, Nagy-Baló András
| 6.
| Aranykoponyák | Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 111
| 94 | (16) 17
| Espán Márton, Katona Áron, Lemesánszky Maja, Palencsár Enikő
| Felkészítő tanár: Gulyásné Nemes Katalin
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Észlények | Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr 94
| 94 | (16) -
| Ledvinsky John, Mánfai Tamás, Oláh Domonkos, Vaszary Tamás
| Felkészítő tanár: Ritzinger Lajos
| 8.
| Paralelepipedon | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 93
| 93 | (16) -
| Nyíri Anna Eszter, Oltyán Kristóf, Steigler Ádám, Szász Attila
| Felkészítő tanár: Brenyó Mihályné, Varga József
| 9.
| Négyvezér | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 93
| 93 | (11) -
| Csehovics Dániel, Forczek Dániel, Szobol Zsolt, Tusa Balázs
| Felkészítő tanár: Kurcz Gabriella, Sebestyénné Pető Krisztina
| 10.
| Agyafúrtak | Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen 92
| 92 | (16) -
| Hajkó Bálint, Kálmánczhelyi Dóra, Zemlényi Regina, Gajdos Balázs
| Felkészítő tanár: Czegle Mária
| 11.
| Csodagyerekek | Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy 91
| 91 | (16) -
| Damokos Beatrix, Miklós Csenge, Miklós Sultan, Roth Apor
| Felkészítő tanár: Gödri Judith
| 11.
| Matekfüzet | Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule, Szekszárd 91
| 91 | (16) -
| Kirschner Bernadett, Laták Marcell, Rittberger András, Takács Ágnes
| Felkészítő tanár: Völgyi Istvánné
| 13.
| Ötödölő | Noszlopy Gáspár Á.I. és AMI , Marcali 90
| 90 | (16) -
| Oláh Emese, Arany Barnabás, Bödő Lajos, Szarka Kincső
| Felkészítő tanár: Einhofferné Vörös Mária-Ledniczky Istvánné
| 14.
| Gumimacik | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 88
| 88 | (16) -
| Király Dorottya, Kiss Kamilla, Magó Laura, Szabó Lilianna
| Felkészítő tanár: Rubóczky György
| 14.
| Új Erős Négyes | Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs 88
| 88 | (16) -
| Fehér Kaplár Zsombor, Páczai Milán, Páczai Panna, Tőcsér Evelin
| Felkészítő tanár: Erdélyiné Kovács Erzsébet, Kremó Andrea
| 16.
| Ati és a csajok | Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza 86
| 86 | (16) -
| Bulátkó Attila Balázs, Horváth Zsófia, Legény Lili, Szigeti Zsuzsa
| Felkészítő tanár: Divinyi Ágnes
| 17.
| Számőrök | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. 85
| 85 | (16) -
| Gulácsi Máté, Kotmayer Előd, Longman Gregory, Toldi Levente
| Felkészítő tanár: Füzfa Orsolya
| 18.
| Googolplex | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 83
| 83 | (16) -
| Weninger Martin, Edőcs Dániel, Németh Bence, Bálint Dalma
| Felkészítő tanár: Tassy Gergely
| 18.
| Matekosokk | NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 83
| 83 | (16) -
| Gyöngyössy Ádám, Horváth Bendegúz, Kámán Gergő, Szabó Bence
| Felkészítő tanár: Némethné Békési Ildikó, Sütheő Cecilia
| 20.
| Négyzetgyökök | Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. 83
| 83 | (5) -
| Barna Ferenc, Barna Kolos, Kovács Vince Demeter, Nadrai Patrik
| Felkészítő tanár: Leblanc Mária
| 21.
| BLG-Törpök | Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa 82
| 82 | (16) -
| Csinyát Rebeka, Kanizsai Léna, Szente Péter, Szirtes Botond
| Felkészítő tanár: dr. Pintér Ferenc
| 22.
| Fantasztikus négyes | Koszta József Általános Iskola, Szentes 81
| 81 | (16) -
| Szilágyi Anna, Urbancsok Evelin, Halász Loránd, Bagi Kristóf
| Felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit
| 23.
| Matek Ördögök | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 79
| 79 | (16) -
| Lázár Bence, Heller Daniel, Gfellner Bálint, Wilde Róbert
| Felkészítő tanár: Nagyné Czaun Marianna
| 24.
| Deák 5/2 | PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Pécs 78
| 78 | (16) -
| Gergely Péter, Prím Patrik, Süli Réka, Temes Adél
| Felkészítő tanár: Lovas Zoltán
| 25.
| Hajósnégyes | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XIV. 77
| 77 | (16) -
| Bakurecz Ádám, Fischer Balázs, Hegedűs Sámuel, Szőri Bence
| Felkészítő tanár: Sztanó Zsuzsa
| 26.
| Matekmasters | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Szolnok 73
| 73 | (16) -
| Darabont Péter Márton, Kovács Viktor, Szabó Egon Róbert, Varga Krisztián
| Felkészítő tanár: Szekera Zsuzsanna
| 26.
| Vektor | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium, Budapest IV. 73
| 73 | (16) -
| Martinák Zalán, Sárkány Dénes, Szabó Gergő, Versitz Dalma
| Felkészítő tanár: Csernyánszkyné Nagy Tünde, Farkasné Balogh Éva
| 28.
| Matekes zenészek | Nagy István Művészeti Líceum, Csíkszereda 71
| 71 | (16) -
| Bartalis Dorottya, Dánél Kristóf, Nagy Lilla-Dóra, Pál-Pál Patrik
| Felkészítő tanár: Farkas Emese-Angéla
| 28.
| Pénztárcák | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 71
| 71 | (16) -
| Barta Botond, Keller Dániel, Krajewski Marcel, Varga Eszter
| Felkészítő tanár: Kovács Gabriella
| 30.
| Őrületes négyes | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom 66
| 66 | (16) -
| Berényi Szabolcs, Bundschuh Noé, Valkó Virág, Wild Zsófia
| Felkészítő tanár: Meszes Judit
| 31.
| Batyi 51 | Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós 55
| 55 | (4) -
| Kovács Gergely, Borsi Szilárd, Móri Máté, Sitkei Zolta
| Felkészítő tanár: Herbayné Dudás Éva
| 32.
| White Stars | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola, Gyöngyös 45
| 45 | (0) -
| Gyuris Villő Ria, Gubola Gréta, Krizsán Viktória, Gong Daisy Annie
| Felkészítő tanár: Keresztesné Horváth Andrea
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| GombOK! | Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest VI. 152
| 127 | (16) 25
| Bezerédi Bendegúz, Kisgyörgy Olivér, Kocsis Gergő, Mohácsi Márton
| Felkészítő tanár: Molnár Gabriella
| 2.
| Kölyök | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló 151
| 133 | (16) 18
| Dobi Gergő, Kállai Dániel, Szabó Marcell, Vári Liliána
| Felkészítő tanár: Totyikné Borbély Gabriella
| 3.
| SAJT | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XIV. 151
| 123 | (16) 28
| Ferenczi Barnabás, Förgeteg Soma, Kerekes Anna, Török Zsuzsanna
| Felkészítő tanár: Sztanó Zsuzsa
| 4.
| 4szög | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 145
| 124 | (14) 21
| Benyovszki Lili, Nagy Veronika, Reviczky Marcell, Weisz Csaba
| Felkészítő tanár: Vad Szilvia, Török László
| 5.
| Euklidész | Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház 144
| 118 | (16) 26
| Baranyai Boldizsár, Fári Zoltán, Gáll Péter, Zsigri Bálint
| Felkészítő tanár: Nervettiné Varga Zsuzsanna, Garai Andrásné, Zsigriné Zeller Terézia
| 6.
| Négyzethálo | Nagy Imre Általános Iskola, Csíkszereda 141
| 123 | (16) 18
| Birta Albert, Mandel Tamás, Rancz Máté, Tamás Benedek
| Felkészítő tanár: Simon Ilona
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Okoskodók | Kós Károly Általános Iskola, Budapest XIX. 118
| 118 | (6) -
| Csabai Mátyás, Matolcsi Dávid, Márton Dénes, Weisz Vencel
| Felkészítő tanár: Gyomlainé Petró Éva, Csabai Anita
| 8.
| Lollerek | Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza 117
| 117 | (16) -
| Róka Zita Lilla, Juhász Maja, Bán Dániel, Buzga Levente
| Felkészítő tanár: Róka Sándorné
| 8.
| SzikraParázs | Lauder Javne Iskola, Budapest XII. 117
| 117 | (16) -
| Dobák Dániel, Koltai Dániel, Stadler Domonkos, Zentai Benedek
| Felkészítő tanár: Kósa Tamás, Varga Péter
| 10.
| Négyszerészek | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 116
| 116 | (16) -
| Borbély Bálint, Agg Laura, Jeges Gábor, Borsos Zsófia
| Felkészítő tanár: Horváth Szilárdné
| 11.
| E/virágok | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 115
| 115 | (15) -
| Dócs Bernadett, Bodicsi Bianka, Kovács Hanna, Zentai Flóra
| Felkészítő tanár: Számadóné Békéssy Szilvia, Burian Hana
| 12.
| Zseniáli-sokk | Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr 110
| 110 | (16) -
| Grósz Anna, Gyöngyösi Ádám, Kádár Patrik, Takács Hanna
| Felkészítő tanár: Krupits Mária
| 13.
| IQháromszáz | Gárdonyi Géza Tagintézmény, Pásztó 106
| 106 | (16) -
| Antal Fanni, Hárskuti Eszter, Kelemen Inez, Kiss László Marcell
| Felkészítő tanár: Bakonyi Zsoltné
| 14.
| Batthyánys Banditák | Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa 106
| 106 | (5) -
| Csepreghy Réka , Csertán András, Sulán Ádám, Vass Veronika
| Felkészítő tanár: Erdős Gábor
| 15.
| Spar Budgett | Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. 105
| 105 | (8) -
| Morvay Bátor, Béres Dominik, Szikszai Csaba, Berta Gergő
| Felkészítő tanár: Garda-Farczádi Ibolya
| 16.
| MIXI6 | Mikszáth Kálmán Utcai Általános Iskola, Marcali 103
| 103 | (16) -
| Balogh Marcell, Borbély Lili, Csécs Janka, Király Lilla
| Felkészítő tanár: Guricza Gyula
| 17.
| Sztárai6A | Sztárai Mihály Általános Iskola és Óvoda, Pécs 102
| 102 | (6) -
| Dékány Barnabás, Gyaraki Ervin, Pátri Eliot, Solymosi Krisztián
| Felkészítő tanár: Solymosi Jánosné, Fejes Sándor
| 18.
| Sas 2000 | Jerney János Általános Iskola, Szeged 99
| 99 | (6) -
| Bindics Boldizsár, Hodács Flóra, Nagy Darinka, Simon Zsófia
| Felkészítő tanár: Lovai Károly
| 19.
| Életrevalótlanok | NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 98
| 98 | (8) -
| Kovács Botond, Liszta Ákos, Molnár Marcell, Varga Áron
| Felkészítő tanár: Sütheő Cecilia
| 20.
| Koordináták | Gregor József Általános Iskola, Budapest XVII. 97
| 97 | (0) -
| Csermely Réka, Diviki-Nagy Csenge, Papp Laura, Takács Dorina
| Felkészítő tanár: Majzik Anna
| 21.
| Matexpressz | Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest II. 95
| 95 | (6) -
| Deák Ádám, Murányi Albert, Őrsi Marcell, Ötvös Mihály
| Felkészítő tanár: Lukács Istvánné
| 22.
| MEGAMINX | Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs 94
| 94 | (0) -
| Fazekas Péter, Meester-Stiller Johannes, Patkós Márton, Patrovits Levente
| Felkészítő tanár: Urbán Etelka, Kiss Zsuzsanna
| 23.
| agyatlanok | BONI Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Bonyhád 93
| 93 | (6) -
| László Szabolcs, Szabó Ferdinánd, Tombi Roland, Werstroh Julian
| Felkészítő tanár: Genczlerné Herczeg Ágota
| 24.
| M-faktor | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány 92
| 92 | (1) -
| Chlebda Inez, Folytek Péter, Keltai Dóra, Szládovics Lilla Laura
| Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
| 25.
| Erős4-es | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda, Szarvas 91
| 91 | (7) -
| Pekár Tibor, Medgyesi Dominik, Medvegy Ákos, Hortobágyi Gábor
| Felkészítő tanár: Révész Éva
| 26.
| egyperharom | János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár 87
| 87 | (7) -
| Garfield Adrienne, Socaciu Lendvai Márk, Rüsz Fogarasi Mátyás, Kovács Róbert
| Felkészítő tanár: Nyitrai János
| 27.
| Gummy ducks | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 87
| 87 | (1) -
| Ozsváth Erik, Stumpf Dávid Márk, Szegi-Bócz Dániel, Tószegi Máté
| Felkészítő tanár: Kurcz Gabriella, Nagyné Mészáros Beáta
| 27.
| Matekrobotok | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 87
| 87 | (1) -
| Hermann Péter, Pálinkás Tibor, Balogh Gergő, Tokovics Dávid
| Felkészítő tanár: Badó Zsolt, Reiterné Makra Zsuzsanna
| 29.
| KLG2 | Kossuth Lajos Gimnázium, Tiszafüred 72
| 72 | (0) -
| Dékány Gergely, Muliter Márk, Nagy György, Szabó Zsolt
| Felkészítő tanár: Tóth Judit
| 30.
| Centi-Zsiráfok | Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 68
| 68 | (11) -
| Bachmann Laura Adrienne, Huszár Dóra, Varga Dániel Jonatán, Zsolnai Hanna
| Felkészítő tanár: Kóródi Zoltán
| 31.
| Okosnégyes | Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda 59
| 59 | (16) -
| Cseke Tibor, Hátsek Gabriella, Péter István, Szopos Dávid
| Felkészítő tanár: Molnár Klára, Simon József
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| hupimatek | Várkerti Általános Iskola, Szakiskola és Tagiskolái, Várpalota 119
| 107 | (5) 12
| Borbás Patrik, Kovács Őzike, Ujlaki Dóra, Katona Nikolasz
| Felkészítő tanár: Csősz Lászlóné
| 2.
| Matek(ok)osok | Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola, Nyíregyháza 109
| 89 | (8) 20
| Kulcsár Gergő, Zólyomi Szabolcs, Majzik Bendegúz, Török Ferenc
| Felkészítő tanár: Airault-Uri Andrea, Gát Györgyné
| 3.
| Négy a hetediken | Noszlopy Gáspár Á.I. és AMI , Marcali 102
| 83 | (8) 19
| Szarka Álmos , Ősz Zoltán, Bene Fruzsina, Kollár Martina
| Felkészítő tanár: Kissné Ható Beatrix
| 4.
| Törppapa | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola, Budapest IV. 101
| 90 | (3) 11
| Csiza Fanni, Molnár Péter, Pető Ádám, Takács Máté
| Felkészítő tanár: Kovács Judit
| 5.
| Jokerz | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 98
| 89 | (8) 9
| Major Benjamin, Szenthelyi Kristóf, Békési Bulcsú, Dacher Ádám
| Felkészítő tanár: Kruchió Mária
| 6.
| Mickey egér és a titkosmikkentyű | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest XI. 88
| 84 | (4) 4
| Gaál Dorottya, Hajdu Lili, Mokos Dóra, Zana Klaudia
| Felkészítő tanár: Gyöngyösiné Vermes Zsuzsanna
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| LogIQsok | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány 83
| 83 | (8) -
| Baliga György, Czákler Dávid Jenő, Kovács Éva, Orova Katinka
| Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
| 8.
| Hitvány hatványok | Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét 80
| 80 | (5) -
| Bogdándi Lilla, Hévízi Virág, Mócza Milán, Sanchez Nathalie Aleyda
| Felkészítő tanár: Nagy Tibor, Csordás Mihály
| 9.
| OKOSKÁK | Mátyás Király Általános Iskola, Csömör 76
| 76 | (6) -
| Balogh Erika, Balázs Zoltán, Nagy Gergő, Povinger Norbert
| Felkészítő tanár: Merényi Márta
| 10.
| Jókai 7/a | Jókai Mór Általános Iskola, Pécs 76
| 76 | (4) -
| Bankos Alexandra, Boros Dániel, Majoros Anikó, Novák András
| Felkészítő tanár: Bere Gyöngyi
| 11.
| Fineszesek | Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium, Békéscsaba 72
| 72 | (7) -
| Szép Ábris, Varga Tamás, Botos Máté, Gaál Lilla
| Felkészítő tanár: Véghné Bojtor Emma
| 12.
| Észbook | SKÁID Beszterce-lakótelepi Tagiskola, Salgótarján 72
| 72 | (6) -
| Gulyás Máté, Harazin Regina, Márton Anna, Tóth Fanni
| Felkészítő tanár: Vilim Györgyné
| 13.
| Dilibogyók | Nagy Imre Általános Iskola, Csíkszereda 72
| 72 | (5) -
| András Timea, Birta Botond, Lenk Renáta, Salló Attila
| Felkészítő tanár: Simon Ilona
| 14.
| Pick | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 70
| 70 | (4) -
| Elbert Laura, Hajdú Csanád, Neczli Erik, Szegfű Szabina
| Felkészítő tanár: Horváth Éva
| 15.
| Matokosok | Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule, Szekszárd 67
| 67 | (5) -
| Ágoston Tamás, Balbach Dominik, Nemes Bálint, Pál Tamás
| Felkészítő tanár: Pentz Magdolna
| 16.
| Testvériség | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Hajdúdorog 66
| 66 | (10) -
| Beke Norbert, Beke Zoltán, Krucsó József, Oláh Dávid
| Felkészítő tanár: Kissné Dobi Erzsébet
| 17.
| Gumikacsák | Gárdonyi Géza Általános Iskola, Győr 66
| 66 | (0) -
| Bartek Bence, Miklósy Fanni, Molnár Bence, Werner Balázs
| Felkészítő tanár: Biczó Krisztina
| 18.
| Fantasztikus 4-es | Bolyai János Általános Iskola, Érd 64
| 64 | (3) -
| Kelemen Fruzsina, Nagy-Székely Nikoletta, Kánnai Bálint, Szőke Gábor
| Felkészítő tanár: Fürst Éva
| 19.
| Második menet | Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy 63
| 63 | (9) -
| Bálint Hunor Ferenc, Harkó Csanád, Máté Zsolt, Veres-Vitályos Áron
| Felkészítő tanár: Deák Éva
| 20.
| Nyan Cat | Csillaghegyi Általános Iskola, Budapest III. 62
| 62 | (3) -
| Bátori Gergely, Békei Csaba, Peuser Péter, Késmárky Csaba
| Felkészítő tanár: Cseri Ferencné
| 21.
| Makkosnégyes | Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged 60
| 60 | (9) -
| Türr Erik, Varga Ádám, Olajos Edit, Somogyi Márk
| Felkészítő tanár: Györe Mihályné
| 22.
| Matekördögök | Vasvár Úti Általános Iskola, Ózd 60
| 60 | (0) -
| Barátosi Botond, Rubint Patrik, Magyar Máté, Póczos Péter
| Felkészítő tanár: Faragóné Szemán Kitti
| 23.
| Rovakosz | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XIV. 59
| 59 | (8) -
| Rompos Bendegúz, Szirmai Róbert , Valachi Marcell, Kocsis Márk
| Felkészítő tanár: Szabó Mária Magdolna
| 24.
| Búgó szöcskék | Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. 57
| 57 | (4) -
| Bánkuti Ignác, Fekete Dániel, Szász Tamás Márk, Szobonya Péter Csaba
| Felkészítő tanár: Sántáné Bátor Zsuzsanna
| 25.
| Mind7 | Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Zalaegerszeg 57
| 57 | (3) -
| Szalay Gergő, Hornung Péter, Tirpák Péter, Arnóth Bence
| Felkészítő tanár: Balazsin Ivett
| 26.
| Kiskockák | Móra Ferenc Általános Iskola, Budapest XXI. 57
| 57 | (2) -
| Ujlaki Noémi, Lovasi Ferenc, Pusztai Bence, Sárfi Gergő
| Felkészítő tanár: Ármos Katalin
| 27.
| Kétszer kettő néha öt | Belvárosi Általános Iskola, Szolnok 56
| 56 | (1) -
| Bíró Ágnes, Csontos Eszter, Migléczi Luca, Ratkai Bonita
| Felkészítő tanár: Fazekas Aranka
| 28.
| Csokoládéé | MÁIAMIÓPSZK Rákóczi Úti Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskolája, Mezőtúr 53
| 53 | (8) -
| Korom Kata, Busi Dóra, Szabó Dorina, Szedlacsek Aletta Kinga
| Felkészítő tanár: Farkas Julianna
| 29.
| Sültkrumpli | Bercsényi Miklós Általános Iskola, Szombathely 47
| 47 | (4) -
| Horváth Zsófi, Teket Ádám, Nagy Viktória, Pup Petra
| Felkészítő tanár: Nagy Gabriella
| 30.
| Kecske | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 47
| 47 | (1) -
| Dittrich Rebeka, Feledi Pál, Tatár Marcell, Tran Quoc Huy
| Felkészítő tanár: Jakucs Erika
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Hú, nem tudom elolvasni | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 141
| 113 | (16) 28
| Imolay András, Lakatos Ádám, Molnár-Sáska Zoltán, Papp Bence
| Felkészítő tanár: Gyenes Zoltán, Táborné Vincze Márta
| 2.
| LJTÚ szereti a matematikát | Katona József Gimnázium, Kecskemét 139
| 121 | (15) 18
| Almási Lili, Dobák Dávid, Hakk Bence Béla, Szalai Kata
| Felkészítő tanár: Csordás Péter
| 3.
| Derékszögű Kockák | Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc 135
| 111 | (15) 24
| Debreczeni Ákos, Gáspár Attila, Tóth Tamás, Vadon Enikő
| Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné
| 4.
| Muha-ha-ha | Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr 124
| 106 | (16) 18
| Kapui Nikolett, Mayer Fanni, Sándor András, Villányi Soma
| Felkészítő tanár: Sulyokné Jancsó Judit, Berta Erika
| 5.
| Okosak | Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény 120
| 104 | (12) 16
| Horváth Hilda Abigél, Farkas István Gábor, Gyarmati Zalán Gyula, Németh Balázs
| Felkészítő tanár: Szabóné Gecse Anikó
| 6.
| IQ-fighters | Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa 111
| 94 | (12) 17
| Szinyéri Bence, Gyertyánági Eliza, Targuba Dávid, Biró Mátyás
| Felkészítő tanár: Országné Szita Ágnes
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Védd a fákat,, egyél hódot 2.0 alpha | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 89
| 89 | (10) -
| Babik Barna, Szakály Marcell, Tárkányi Damján, Zólomy Kristóf
| Felkészítő tanár: Gyenes Zoltán, Táborné Vincze Márta
| 8.
| EgMaKaKu | Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI, Budaörs 87
| 87 | (10) -
| Kis Katalin, Muzslay Márton, Takács Egon, Szondy Huba
| Felkészítő tanár: Székely Györgyi
| 9.
| Mat-okosok | Evangélikus Gimnázium, Békéscsaba 86
| 86 | (8) -
| Szűcs Gergő Bendegúz, Tóth Szilárd, Okos Bálint Mihály, Bányai Zoltán
| Felkészítő tanár: Köbölné Czene Mária; Gerendeliné Ballagó Márta
| 10.
| Prím profik | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Bonyhád 85
| 85 | (16) -
| Németh Levente, Takács Marcell, Hohner Kata, Baráth Míra Kincső
| Felkészítő tanár: Dr Katz Sándor, Lászlóné Breining Beáta
| 11.
| Kezdők | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár 84
| 84 | (10) -
| Németh Boldizsár, Schindler Zalán, Székely Nándor, Szobol Dorottya
| Felkészítő tanár: Ponáczné Csuthy Márta, Buday Endre
| 12.
| Www | Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza 82
| 82 | (15) -
| Balku Nóra, Balázs Vince, Czakó Áron, Harsányi Benedek
| Felkészítő tanár: Dr. Kiss Sándor, Botrágyi Tibor, Paluskáné Muri Erika
| 13.
| Oxigén | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest XVII. 80
| 80 | (8) -
| Erdélyi Zsófia, Losonci Blanka, Biró Tamás, Szunyoghy Dóra
| Felkészítő tanár: Börzsei Katalin
| 14.
| Gyilkos számok | Árpád Gimnázium, Budapest III. 79
| 79 | (16) -
| Fischer Ádám, Marozsák Tóbiás, Soltész Levente János, Sarkadi Ákos
| Felkészítő tanár: SztojcsevnéFekete Mária - Kézér Ildikó
| 15.
| PeNgÉk | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 79
| 79 | (15) -
| Almási-Kecskés Konrád, Fóti Adorján, Kórodi Balázs, Tran Thanh Binh
| Felkészítő tanár: Steller Gábor
| 15.
| Samu van Kenobi | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 79
| 79 | (15) -
| Holczer Zsolt, Kerekes Bálint, Kristály Álmos, Vitárius Gergő
| Felkészítő tanár: Fodor Mária
| 17.
| Matek Mágusok 7.e | Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény 78
| 78 | (4) -
| Barak László, Eszenyi Tamás, Gorzsás Levente, Mező Imre
| Felkészítő tanár: Kissné Horváth Ágnes
| 18.
| RESCHT | NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 77
| 77 | (10) -
| Egri Máté, Reczetár Donát, Schmall Róbert, Takáts Bálint
| Felkészítő tanár: Némethné Békési Ildikó, Sütheő Cecilia
| 19.
| Báthori László | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest XI. 76
| 76 | (15) -
| Luttenberger Zoltán, Panka Zsombor, Uzonyi Ákos, Varga Márton
| Felkészítő tanár: Rimóczi Anna
| 20.
| Top Secret | Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. 74
| 74 | (14) -
| Schweitzer Ádám, Bencze Tamás, Pintér Tamás, Sárdi Dávid
| Felkészítő tanár: Utassy Katalin, Erben Péter
| 21.
| Matek teknős | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom 71
| 71 | (16) -
| Bors Eszter, Ernszt Balázs, Fülöp Luca, Rimaszéki Ágnes
| Felkészítő tanár: Kárászné Hurták Ildikó
| 22.
| Számról számra | Premontrei Szent Norbert Gimn., Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő 71
| 71 | (3) -
| Kiss Zita, Lukács Lilla, Szabó Enikő, Vaszil Levente
| Felkészítő tanár: Albert Emőke
| 23.
| Agymenők | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger 68
| 68 | (6) -
| Árvai Dóra Kata, Fazekas Anna, Hüvelyes Levente, Kovács Gergely Bulcsú
| Felkészítő tanár: Prázmári Éva
| 24.
| Geokockák | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged 61
| 61 | (16) -
| Szvetnik Ákos, Horváth Péter, Gulácsi Zsombor, Berényi Richárd
| Felkészítő tanár: Tigyi István
| 25.
| Vérpockok | Janus Pannonius Gimnázium, Pécs 61
| 61 | (10) -
| Alföldi Roland, Ördög Csongor, Pais Kálmán, Pozsgai Donát
| Felkészítő tanár: Lányi Vera
| 26.
| Dobó kockák | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 56
| 56 | (10) -
| Kiss Domokos, Makrai Péter, Solymosi Mátyás, Sulyok Bence
| Felkészítő tanár: Bárdos Zoltán
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Matekos Pingvinek | Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota 146
| 123 | (16) 23
| Gáspár Bence, Ilek Dominik, Radnai Bálint, Szolga Dániel
| Felkészítő tanár: Gerstmárné Takács Beatrix
| 2.
| Nincszsák | Kőkúti Általános Iskola, Tata 129
| 111 | (16) 18
| Fábián József, Gábriel Péter, Jakabovics Luca, Lippai Martin
| Felkészítő tanár: Frankel Beatrix
| 3.
| okoskák8 | Losonci Téri Általános Iskola, Budapest VIII. 129
| 109 | (16) 20
| Barta Ádám, Tótth András, Varga Kristóf, Varga Máté
| Felkészítő tanár: Németh Mária
| 4.
| TIPP-MIX | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda, Szarvas 127
| 107 | (8) 20
| Buzás Balázs, Fabó Norbert, Jakab Máté, Velky Anna
| Felkészítő tanár: Juhászné Kurucz Edit, Révész Éva
| 5.
| Agysejtek | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola, Debrecen 123
| 101 | (8) 22
| Babotán Márk, Bácsi Attila, Kovács Attila, Kővári Péter
| Felkészítő tanár: Dr. Kovácsné Pető Andrea
| 6.
| Koszinusz | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 122
| 101 | (16) 21
| Jakovác Gergely, Soproni Bálint, Stankovics Ábel, Szócska Miklós
| Felkészítő tanár: Süveges-Szabó Marianna
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| MATK | Mohács Térségi ÁMK Park Iskola, Mohács 97
| 97 | (4) -
| Michelisz Máté, Marosek Adrien, Marosek Károly, Szabados Tamás
| Felkészítő tanár: Hellerné Karl Ágnes
| 8.
| ROSI | Belvárosi Általános Iskola, Szolnok 96
| 96 | (16) -
| Kányási Veronika, Klement Martin, Majercsik Bence, Szikszai Bálint
| Felkészítő tanár: Fazekas Aranka
| 9.
| MIQULÁS | Bolyai János Általános Iskola, Érd 96
| 96 | (13) -
| Rózsahegyi János, Süle Ármin, Darabos Ádám, Szántó Gergő
| Felkészítő tanár: Neuverth Irén
| 10.
| LOGI-CLUB | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája, Kecskemét 94
| 94 | (16) -
| Dovydénas Dorottya, Nyári Bence, Nagy Patrik, Tüzes Dorottya
| Felkészítő tanár: Supka Anna
| 11.
| Dislike újratöltve | Neumann János Általános Iskola, Szombathely 93
| 93 | (16) -
| Kovács Kamilla, Magyarics Norbert, Tóth Marcell, -
| Felkészítő tanár: Kopácsiné Kovacsics Lilla
| 12.
| 8 a negyediken | Fekete István Általános Iskola, Zamárdi 90
| 90 | (10) -
| Csikós Marcell, Gál Kincső, Kamondi Dávid, Szabó Eszter
| Felkészítő tanár: Galóné Kárpáti Ildikó
| 13.
| Talentászok | Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola, Budapest XI. 89
| 89 | (7) -
| Bilal Szelim, Patik Márton, Szutter Gergő, Zsiborás Zalán
| Felkészítő tanár: Szászné Gróf Gabriella
| 14.
| Nyerők | Csillaghegyi Általános Iskola, Budapest III. 89
| 89 | (6) -
| Bátori Levente, Varga Milán, Kótai Dániel, Iványi Illés
| Felkészítő tanár: Cseri Ferencné
| 15.
| Bosszúállók | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XIV. 87
| 87 | (14) -
| Kozenkai Gergő, Szabó Eszter, Németh Petra, Szépkúti Fanni
| Felkészítő tanár: Braunmüller Zoltán
| 16.
| Oko Shokk | Mikes Kelemen Főgimnázium, Sepsiszentgyörgy 87
| 87 | (3) -
| Ferenczi Csongor, György Evelin - Kinga, Keresztes Ágnes, Szilágyi Áron
| Felkészítő tanár: Varga Csilla
| 17.
| Bodajk Sziti | Bodajki Általános Iskola, Bodajk 83
| 83 | (10) -
| András Norbert, Erdélyi Ádám, Nagy Máté, Skrop Tamás
| Felkészítő tanár: Horváthné Bognár Erzsébet, Major István
| 18.
| Kazinczy-sokk | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika 82
| 82 | (3) -
| Magyar Attila, Marján Márton, Szobonya Csenge, Bede Patrik
| Felkészítő tanár: Király Istvánné
| 19.
| Ész a negyediken | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely 79
| 79 | (14) -
| Forró Kristóf, Vincze Virág, Pekárik János, Szanda Zsolt
| Felkészítő tanár: Balogh Edina
| 20.
| Tiszapárti | Tisza-parti Általános Iskola, Szeged 79
| 79 | (6) -
| Békési Gergő, Gyenes Péter, Gyenes Tamás, Korom-Vellás Bálint
| Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Béres Irma
| 21.
| Kockák | Rozgonyi Úti Általános Ikola, Nagykanizsa 79
| 79 | (4) -
| Kardos Réka, Kozma Blanka, Tóth Kata, Wittmann Péter
| Felkészítő tanár: Rábavölgyi Attiláné
| 22.
| The Kings | Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza 78
| 78 | (16) -
| Tóth Alexandra, Gebri Tünde, Zsolt Róbert, Laki Balázs
| Felkészítő tanár: Bodnárné Kerekes Ágnes
| 23.
| Huszonnyolc | Pilinszky János Általános Iskola, Nyúl 78
| 78 | (8) -
| Derényi Attila, Gombos Kitti, Németh Csaba, Szabó Nikolett
| Felkészítő tanár: Spissichné Gesztesi Zsófia
| 24.
| Négyzetgyökerek | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola, Budapest IV. 76
| 76 | (12) -
| Kofrán Dániel, Lévai Márk, Makk Balázs, Varga Marcell
| Felkészítő tanár: Kérészy Barnabásné
| 25.
| Polihisztorok | Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi 71
| 71 | (7) -
| Batári Emese Rita, Fényes Anna Regina, Reif Roland, Tikász Ábel
| Felkészítő tanár: Verbulecz Valéria
| 26.
| Agybafúrtak | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest IX. 70
| 70 | (10) -
| Antal Bálint, Csákvári Tamás, Popovics Adrián, Ujvári Márton
| Felkészítő tanár: Orbán Gabriella
| 27.
| Appendix | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest XVI. 69
| 69 | (7) -
| Tóth István Tamás, Rezsabek Botond, Pongor-Juhász Simon, Fehér Zsolt
| Felkészítő tanár: Dohány Edit
| 28.
| Prímkutatók | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény, Salgótarján 69
| 69 | (3) -
| Augusztin András, Benedek Dávid Bence, Kelemen Balázs, Zemplényi Levente Balázs
| Felkészítő tanár: Fenyvesi Ágnes
| 29.
| Dobókocka | Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule, Szekszárd 66
| 66 | (4) -
| Endrődi Eliza, Harsch Leila, Mihályi Dániel, Radnóti Réka
| Felkészítő tanár: Pentz Magdolna
| 29.
| Matek(k)ing | Siklódy Lőrinc Általános Iskola, Ditró 66
| 66 | (4) -
| Csibi Melinda, Kovács Balázs, Köllő Arnold, Petres Botond-Zoltán
| Felkészítő tanár: Simon Márta
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Felső határ | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 163
| 136 | (16) 27
| Csitári Nóra, Kovács Benedek, Németh Hanna, Szakács Lili Kata
| Felkészítő tanár: Pluhár Gabriella, Rubóczky György, Pósa Lajos
| 2.
| Intelligens Búra | Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen 155
| 131 | (16) 24
| Almási Nóra, Baran Zsuzsanna, Nagy Soma, Vámosi Ábel
| Felkészítő tanár: Tóth Mariann, Lakatos Tibor
| 3.
| Batyi_8.b | Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós 150
| 122 | (16) 28
| Bege Áron, Marsi Tamás, Bodnár Patrik, Czeglédy Levente
| Felkészítő tanár: Kissné Hegedűs Éva, Herbayné Dudás Éva
| 4.
| Csipetcsapat | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 143
| 123 | (13) 20
| Mándoki László, Nguyen Hai Yen, Ta Dieu My, Tran Bach Khoa
| Felkészítő tanár: Steller Gábor
| 5.
| nAGYmenők | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 133
| 105 | (16) 28
| Szlama Benedek, Vékássy Áron, Temesvári Máté, Dhillon Vikram
| Felkészítő tanár: Számadóné Békéssy Szilvia, Burian Hana, Tassy Gergely
| 6.
| Delta force | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest XVII. 122
| 104 | (16) 18
| Gyaraki Dávid, Halápi Levente, Neszt Levente, Tóth Dániel
| Felkészítő tanár: Mihalik Ágnes, Tóth Ildikó
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Számlények | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium, Gyöngyös 100
| 100 | (10) -
| Ács Eszter, Kucsik Donát, Tóth Bernadett, Törcsvári Csenge
| Felkészítő tanár: Varga Tamásné Pitlik Emese
| 8.
| Mindmegoldjuk.hu | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 99
| 99 | (4) -
| Szabó Barnabás, Finta Zsófia, Zsoldos László, Deák Léna
| Felkészítő tanár: Kiss Róbert
| 9.
| 8emm | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged 98
| 98 | (16) -
| Szegi Bogát, Hansel Soma, Horeftos Leon, Vágó Ákos
| Felkészítő tanár: Mike János, Schultz János
| 10.
| Kettőmegkettő | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 97
| 97 | (16) -
| Balbisi Mirjam, Erdős Dorottya, Kiss Enikő, Polgár Patrícia
| Felkészítő tanár: Fodor Mária
| 11.
| Matekkommandó | Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc 96
| 96 | (16) -
| Bodolai Előd István, Boros Bence, Szabadfalvi Dániel, Tóth Miklós
| Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos
| 11.
| Tetraéder | Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI, Budaörs 96
| 96 | (16) -
| Tóbiás Patrícia, Cseresznyés Balázs, Fazekas Samu, Szalai Dániel
| Felkészítő tanár: Verebélyi Mariann
| 13.
| A Matek Visszatér | NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 96
| 96 | (8) -
| Horváth Péter, Rónai Rudolf, Szabó Áron, Vida Krisztián
| Felkészítő tanár: Németh Gyula
| 14.
| Rituális Nutella-gyilkosok | Janus Pannonius Gimnázium, Pécs 95
| 95 | (11) -
| Csékei Réka , Fodor Jácint, Kutnyánszky Lilla, Souly Alexandra
| Felkészítő tanár: Lányi Vera, Lehőcz Mária
| 15.
| Príma Prímek | Árpád Gimnázium, Tatabánya 95
| 95 | (8) -
| Póta Fruzsina, Tanács Viktória, Várnagy Rebeka, Zemplényi Orsolya
| Felkészítő tanár: Kovácsné Schandl Ágnes
| 16.
| Csalafinták | Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár 94
| 94 | (16) -
| Bati Attila, Pongrácz Benedek, Sirák Márton, Virág Barnabás
| Felkészítő tanár: Hódiné Jeges Mariann, Kovács Edit
| 17.
| LogIQs | Németh László Gimnázium, Budapest XIII. 92
| 92 | (16) -
| Csahók Tímea, Kiss Tamara, Mandics Evelin, Sárosdi Rebeka
| Felkészítő tanár: Dégen Csaba
| 18.
| Not yet | Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa 92
| 92 | (12) -
| Kálovics Milán, Kiss Benedek Győző, Hegedüs Ákos, Kertész István
| Felkészítő tanár: Tolnainé Horváth Ágnes
| 19.
| Róbert gidái | Révai Miklós Gimnázium, Győr 89
| 89 | (16) -
| Böröcz Krisztián, Kárász Nóra, Kovács Bence, Marencsák Andor
| Felkészítő tanár: Nagy Róbert
| 20.
| Petiék | Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. 89
| 89 | (0) -
| Herman Péter, Körömi Csongor, Szabó Zsombor, Zempléni Ábel
| Felkészítő tanár: Papp Judit, Pataki Anikó
| 21.
| fakThóriális | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Bonyhád 83
| 83 | (8) -
| Simon Kristóf, Dömsödi Bálint, Gergely Bence, Török Zsombor
| Felkészítő tanár: Dr Katz Sándor
| 22.
| Buckabogyók | Deutsche Schule Budapest - Thomas Mann Gymnasium, Budapest XII. 78
| 78 | (13) -
| Benkó Sándor, Kovács Jonatán, Taxner Tünde, Veszelák Borbála
| Felkészítő tanár: Jochen Schreiber
| 23.
| Az erő velünk van | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium, Törökszentmiklós 73
| 73 | (4) -
| Hagymási Márton, Kocsis Zoltán, Radó Levente, Szabó Patrik
| Felkészítő tanár: Tóth Éva
| 23.
| KPDF | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Nyíregyháza 73
| 73 | (4) -
| Kovács Dóra, Puskás Lilla, Domokos Péter, Fignár Boldizsár
| Felkészítő tanár: Szaplonczay Mihályné, dr. Kiss Sándor
| |