Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
1. hely döntős | Pingvinek | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Fekete Zsófia Kóta Bianka Tahi-Tóth Levente Szabó Gábor | 82 pont |
2. hely | Észforgatók | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola Budapest III. | Beke Csongor Gyimesi Péter Sehter Norman Orbán Petra | 80 pont |
3. hely | Matekágyúk | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Jedlovszky Pál Komáromy Soma Hornák Gergő Kocsis Bálint | 79 pont |
4. hely | Szupernégyes | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola Budapest III. | Geresdi-Horváth Ágorton Hornisch Márton Márialigeti Sári Rigó Boglárka | 75 pont |
5. hely | 4 leleményes | Törökvész Úti Általános Iskola Budapest II. | Berczik Sára Belecz Anna Dolina Réka Nagy Lénárd | 74 pont |
5. hely | Einstein | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Kőfaragó Nándor Pfisztner Máté Szatucsek Gergely Van Assche Péter | 74 pont |
7. hely | Feketegyöngy | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Leigh Alexandra Vécsey Lili Schnábel Gergely | 74 pont |
8. hely | Rágcsálók | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Fialovszky Márk Keresztfalvi Zsombor Rajkai Barnabás Varga Mihály | 72 pont |
9. hely | Denevér | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Tóth Maja Dévényi Hajnalka Kidd Thomas Borsány-Gyenes Barnabás | 71 pont |
10. hely | Űrrepülők | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Ács Tamás Hegyes Attila Jakab Ádám Nagy-Baló Atilla | 71 pont |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
11. hely | ZEBE | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Borsi Eszter Balassa Eszter Brandt Barbara Hernádi Zita | 70 pont |
12. hely | Gumimacik | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Budai Júlia Büki Fanni Karosi Viktória Munkácsi Luca | 70 pont |
13. hely | Szárnyaló számtan | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Bilicz Miklós Egedii Rikárdó Krizsanyik Levente Pajor Zsombor | 68 pont |
14. hely | A 4-es szorzótábla | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Adler Márk Kandó Lőrinc Király Győző Varga Máté | 68 pont |
14. hely | Számháború | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Bartos Máté Borka Annamária Csuha Máté Szalay-Tóth Gábor | 68 pont |
16. hely | Vad Matek Banda | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Budapest III. | Facskó Vilmos Molnár Kristóf Farkas Zsombor Lunczer Marcell | 66 pont |
17. hely | Einsteinek | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Vörösváry Nóra Lehel Dávid Rátfai Lőrinc Váczy Marcell | 63 pont |
18. hely | Matek-királyok | Csillaghegyi Általános Iskola Budapest III. | Altvater Lili Faragó Flóra Lupták Dominik Sipos Bolda | 62 pont |
19. hely | Villám számok | Törökvész Úti Általános Iskola Budapest II. | Pongrácz Dávid Pesei Domonkos Szmetana Márk Fülöp Benedek | 61 pont |
20. hely | Párducok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Erdélyi Márk Gados Márk Rácz Levente Weber Krisztián | 60 pont |
21. hely | Csoki csapat | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Fábián Luca Horváth Veronika Szántó Dóra | 60 pont |
22. hely | Négymérföldes | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola Budapest III. | Bulyáki Anna Druzsbaczky Zsófia Klimkó Mátyás Rónyai Ádám | 59 pont |
23. hely | Csigatudósok | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Gyóni Ákos Bagyinszki Dániel Szigethi Anett Meződi Patrik | 59 pont |
23. hely | Delfin | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Andrássy Blanka Fazekas Áron Kiss Ágoston Unger Kristóf | 59 pont |
25. hely | 4 ügyes | Törökvész Úti Általános Iskola Budapest II. | Bagdi Lili Benkő Sára Göbölös Márk Singh Armaan | 58 pont |
26. hely | Fülemüle | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Kozák Balázs Nemecskó Nóra Szombat András Tósoky Zsófia | 58 pont |
27. hely | Tudorka | Fillér Utcai Általános Iskola Budapest II. | Aklan György Bákai Kristóf Horváth Dávid Petri Elmo | 56 pont |
28. hely | Számoló csincsillák | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Hrobár Stefánia Konstantaras Manolis Peti Márk Schmal Laura | 55 pont |
28. hely | Tornádó | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Beke Tamás Molnár Domonkos Nyári Dániel Paulovits Máté | 55 pont |
30. hely | XXL | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Balaskó Dénes Horváth Dóra Juhász Johanna Sió Domonkos | 55 pont |
31. hely | "Kisokosok" | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Budapest III. | Fehér Kinga Czeczor Krisztofer Peres Bálint Kovács Benedek | 54 pont |
31. hely | Gyémántfejek | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Berberovics Letícia Kiss Rebeka Láng-Miticzky Roland Simai Márton | 54 pont |
33. hely | Jóbarátok | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Duntzendorfer Kinga Juhász Bianka Ötvös Krisztián Pádár Bálint | 54 pont |
34. hely | Matematikusok | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Hrehuss Fanni Kertész Luca Puscsizna Orsolya Vályi-Nagy Réka | 54 pont |
35. hely | Lányok | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Tornyi Napsugár Tóth Sára Aszódi Petra Medgyesi-Petró Réka | 54 pont |
36. hely | Számokosok | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Budapest I. | Boronkai Ábel Gálhidy Gizella Nagy Cecília Vadas Soma | 53 pont |
37. hely | Vegyes Befőtt | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Fischer Lilla Horváth Laura Takáts Áron Tudisco Dávid | 52 pont |
38. hely | Okoskák | Óbudai Nagy László Általános Iskola Budapest III. | Apágyi Péter Simorádi Bence Tóth Nikolett Váradi Balázs | 52 pont |
39. hely | Hárman | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Kornai Nóra Derzsi Sándor Dunai Máriusz | 51 pont |
39. hely | Okos Tóbiások | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Bella Zsófi Havasi Márton Józsa Nóra Kapusi Barnabás | 51 pont |
41. hely | Sólyom csapat | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Iszak Balázs Kovács Dominik Aradi Mátyás Szűcs Balázs | 50 pont |
42. hely | Cinkék | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Bálint Orsolya Kotorova Demica Major Lili Oláh Anna | 50 pont |
42. hely | Tippelők | Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest II. | Cséfalvay Benedek Győri Bálint Hetényi Kristóf Korbai Gyöngyvirág | 50 pont |
44. hely | Lángész | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Takács Maja Nagy Kinga Földi Dániel Füstös Gergely | 49 pont |
45. hely | Kis Okosok | Törökvész Úti Általános Iskola Budapest II. | Fodor Júlia Ádámosi Róza Jak Emese Gábor Ágnes | 49 pont |
46. hely | KISMANÓK | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Makszin Mátyás Antók Zerind Canesi Dávid Mátyásy Lili | 49 pont |
47. hely | Kis okoska | Fillér Utcai Általános Iskola Budapest II. | Gránásy Gergő Gránásy Gusztáv Kosdi-Kovács András Oplasznik Zsombor | 48 pont |
48. hely | Számológép | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Budapest III. | Várkonyi Fanni Fábián Bettina Németh Norina Giret Janka | 48 pont |
49. hely | Négyzetháló | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Besnyi Julianna Dömötör Csanád Harangozó Balázs Mogyorósi Tímea | 48 pont |
50. hely | Bagoly csapat | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Kiscsordás Lili Hargitai Júlia Setényi Anna Mészáros Szofi | 48 pont |
50. hely | D2H2 | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Dinnyés Ákos Dzimba Dániel Havasi Benedek Hevesi Zoltán | 48 pont |
52. hely | 4 furfangos | Törökvész Úti Általános Iskola Budapest II. | Földi Eszter Menyhárt Boglárka Bakács Gellért Wein Zádor | 47 pont |
53. hely | Matek királynők | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Czinkler Jolán Kovács Dorka Locher Anna Szöllős Tekla | 47 pont |
54. hely | LLKM | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Lukács Lilla Bodor Luca Keller Kristóf Tóth Heinemann Maxim | 47 pont |
55. hely | Poénos Matekosok | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Gáfor Zsombor Tomori Panni Tóth Dalma Szentesi Botond | 46 pont |
55. hely | Spec matek | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Budapest III. | Pásztor Vilmos Zalán Máté Hajdú Dávid Hegedűs Bálint | 46 pont |
57. hely | Számológépek | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Bereczki Réka Kovács Kamilla Sury Csenge Varga Kyra | 46 pont |
58. hely | ORO | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Falvay Júlia Rátki Luca Ruff Blanka Vigh Olivér | 46 pont |
59. hely | SEK törpék | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Demeter Áron Éder Lili Rea Zsófia Krasznai Balázs | 45 pont |
60. hely | Észforgatók | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Csiszár Dóra Katona Vilmos Laki Balázs Skrodzkij Andrzej | 45 pont |
61. hely | Mateklányok | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Adorjáni Boglárka Braunsteiner Fruzsina Kispéter Viktória Vida Jázmin | 45 pont |
61. hely | Szorzat csapat | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Bethlenfalvy Lőrinc Kántor András Leigh Dávid Kiss Bendegúz | 45 pont |
63. hely | Villámok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Budapest III. | Benedek Eszter Dusnoki Zsófia Boglárka Zsitnyányi András Rahóci Erik | 45 pont |
64. hely | Okos- mákos | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Fónod Nóra Csörge Ciprián Mihálffy Attila Laneury Mátyás | 45 pont |
65. hely | Király négyes | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Hanzély Ádám Molnár Anna Réka Tahin Mercédesz Tóth Máté | 44 pont |
66. hely | Okostojás | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Bernáth Frida Demeter Janka Héder Máté Sramkó Levente | 44 pont |
67. hely | Remete3 | Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest II. | Auber Vilmos Benyovszki Patrik Varga Sára Zsirmik Marcell | 43 pont |
67. hely | Rosszcsontok | Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest II. | Bakos Ákos Józsa Marcell Kacimi El Hassani Marwan Túri Benedek | 43 pont |
69. hely | Bölcs baglyok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Budapest III. | Hoszcieszlávszky Adrián Rajk Dominik Sebestyén Botond Kerekes Márk | 42 pont |
69. hely | Dominók3 | Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest II. | Kovács Kristóf Móra Barna Ötvös Kinga Viszkei Annamária | 42 pont |
71. hely | Zseni Einsteinek | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Mező Kata Tóth Blanka Kalocsai Mátyás Knuth Bálint | 42 pont |
72. hely | Erdei Matekosok | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Barabás Dávid Hunyadi Levente Horváth Levente Kovács Ákos | 41 pont |
73. hely | Budapest 1350 MT. | Csillaghegyi Általános Iskola Budapest III. | Gőgh Márton Szarvas Balázs Vadon Bálint Vándorffy Áron | 41 pont |
74. hely | Zseni katicák | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Láng Zsuzsanna Muhari Anna Őry-Kovács Anna Rideg Hajnalka | 41 pont |
75. hely | Csillaghegyi villámok | Csillaghegyi Általános Iskola Budapest III. | Deák Dorka Deák Zsigmond Kótai Tamás Szakács Dóra | 41 pont |
76. hely | Számforgatók | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Balázs Csenge Kertész Boglárka Rékó Anna Szabó Blanka | 40 pont |
77. hely | Geronimo | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Kadocsa Csenge Horváth Lili Ferenczi Bálint Turák Málna | 40 pont |
77. hely | Okos 4-es | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Budapest III. | Haraszti Norbert Harcsa Sándor Matula Henrietta Decsi Gábor | 40 pont |
79. hely | Kobra 11 | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Szemán András Zulauf Richárd Ujházy Tamás Zirci Márton | 38 pont |
80. hely | Brutális robbanás | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Hegedűs Attila Lakos Balázs Szalay Balázs Szűcs Donát | 38 pont |
80. hely | Furfangosok | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Kun Domán Makai Dorka Mayer Alex Fekete Félix | 38 pont |
80. hely | Matekzsenik | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Budapest I. | Farkasházi Levente Hergár Zsuzsanna Máthé Anna Charlotte Tóth Bálint | 38 pont |
83. hely | Matekkukac csapat | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest III. | Baross Csanád Herter Veronika Scholtz Gergő Szalona Botond | 37 pont |
84. hely | Szorzótábla | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Dechert Adél Gryllus Alma Mihályi Barnabás Szendrei Eszter | 37 pont |
85. hely | Go Green | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Havasi Márton Szalóky Emese Herman Csilla Délczeg Ádám | 36 pont |
86. hely | Fehértigris | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Vekerle Áron Magyar Márton Kozák Áron Telkes Zsófi | 36 pont |
86. hely | Római számok | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Kelemen Eszter Kovács Dorina Szalay Zsófia Walczer Anna | 36 pont |
88. hely | Bennfoglalás | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Adolf Diána Domján Csenge Serf Júlia Szűcs Dominika | 35 pont |
88. hely | Macskák | Fillér Utcai Általános Iskola Budapest II. | Kármán Antonio Littner Boglárka Molnos Emma Szabó Benedek | 35 pont |
90. hely | Matekosok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Budapest III. | Kosaras Dóra Molnár Rómeó Gráf Nóra Gádor Barnabás | 35 pont |
90. hely | Matekszellemek | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Nagy Nicole Vahl Viviána Csengeri Maya Diósi Linda | 35 pont |
92. hely | Pop csapat | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Bitter Hanna Cser Dávid Munkácsi Milán Sólyom Legus | 34 pont |
93. hely | Matekokosok | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Gellér Mikó Neszmély Zsófia Száva Széchenyi Laura Szpisják Dóra | 33 pont |
94. hely | Észkombájnok | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Juszt Anna László Botond Mosonyi-Molnár Simon Nagy Viktória | 33 pont |
95. hely | Villámnégyes | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Vauver Maja Kiss Kamilla Tölgyes Izabell Solt Laura | 32 pont |
96. hely | Szuper csapat | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Kiss Márta Magyar Petra Rahimkulov Valéria Gilányi Lilla | 31 pont |
96. hely | Villám | Fillér Utcai Általános Iskola Budapest II. | Deák Máté Gál Bettina Szendrei Csilla Tóth Bence | 31 pont |
98. hely | Jófejek | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Losonci Bertalan Szalai György ifj. Kiss Tekla Koch Réka | 30 pont |
99. hely | Aquincumos gyerekek | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Takács Bálint Nagy Gergely Gábor Luca Beck Laura | 30 pont |
99. hely | Számhősök csapata | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Mester Sára Albrecht Eszter Priszler Hanna | 30 pont |
101. hely | Párduc | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Lendvai Bence Nemcsics Nóra Kovács André Werner András | 29 pont |
101. hely | Sakk- Matt | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Károlyi Péter Szűcs Benedek Molnár Botond Füzi Balázs | 29 pont |
103. hely | Kiserdei Okoskák | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Boross Eszter Kocsis Henriett Ozsváth Dorián Somogyvári Dóra | 28 pont |
104. hely | Robotagyúak | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Szabó Fábián Jamalia Márkó Baranyai Olivér | 28 pont |
104. hely | Skorpiók | Csillaghegyi Általános Iskola Budapest III. | Adorján Ditta Boros Tímea Jurmann Gréta Simon Zsófia | 28 pont |
106. hely | Zöldek | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Pete Balázs Rékai Dávid Kuklis Hanna Arday Szofi | 27 pont |
107. hely | Kiserdei négyes | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Kardos Balázs Kámán Barnabás László Bence Vági Zénó | 27 pont |
108. hely | Fejtörő Fókák | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Botos Keve Ghymes Levente Német Marcell Papp Kristóf | 26 pont |
109. hely | Gyors Mókusok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Budapest III. | Terék Róza Horvát-Tornyos Zsófia Tóth Sára Keszthelyi Zsófia | 26 pont |
110. hely | Oroszlán | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Riba Enikő Száraz Anna Benn Driss Benjamin Takács Márk | 24 pont |
111. hely | Csúcs csapat | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Kaposvári Barbara Kékesi Klaudia Sánta Helga Varga Zsuzsa | 24 pont |
112. hely | Okos tojások | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Krúdy Kristóf Laczkó András Nagy Kinga Skultéty Fülöp | 22 pont |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
1. hely döntős | Matekszpressz | Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest II. | Csobánci-Horváth Ádám Nagy Richárd Ötvös Mihály Őrsi Marcell | 89 pont |
2. hely | Gepárdok | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Böcskei Bálint Barabás Bence Garamvölgyi Dániel Varga Bálint | 88 pont |
3. hely | Egyszer már megmutattuk | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Bacsek Bernát Fóti Kristóf Görgényi Botond Svastits Domonkos | 81 pont |
4. hely | Számtanoncok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest III. | Fuisz Gábor Horváth Csenge Márkus Tivadar Vasadi Rozi | 78 pont |
5. hely | Inka | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Budapest I. | Bálint Norbert Kacskovics Domonkos Iván Mucsi Márk Milán Somorjai Márk István | 78 pont |
6. hely | Csipet csapat | Óbudai Nagy László Általános Iskola Budapest III. | Kozma Hunor Krajnyák Klaudia Ludman Armand Riegler Máté | 77 pont |
7. hely | Matekklub | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Cséby Csaba Debreczeni Tibor Maszlovics Krisztián Takács Roland | 75 pont |
8. hely | Super girls | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Balogh Berta Kerekes Zsuzsanna Tollner Zsuzsa Túri Eszter | 75 pont |
9. hely | Négy tudós | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Sass Vencel Bartha Ákos Pálffy Márton Kalocsai Kristóf | 75 pont |
10. hely | Számörvény | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Ardai Csongor Barta Kristóf Jakab Miklós Sagát Dorka | 75 pont |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
11. hely | Okosok | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Sztanó Anna Balázs Beatrix Pavicic Péter Vincze Gergely | 74 pont |
12. hely | Okos kos | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Nagy Gábor Vass Péter Tóth Marcell Oláh Tamás | 74 pont |
13. hely | Matek szöcskék | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Tribol Emese Horváth Olivér Barabás Dániel Molnár Péter | 73 pont |
14. hely | Herkules fiúk | Herkules Tehetséggondozó Általános Iskola Budapest III. | Maráz Vince Kamondy Henrik Dezső Márk Ványai Dániel | 72 pont |
15. hely | Puma-csajok | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Nagy Lili Kustár Lili Lipka Bogárka Ungvári Borbála | 70 pont |
16. hely | Feltalálók | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Cservenkai Donát Hercik Miklós Szapora Dorien Zátrok Richárd | 69 pont |
17. hely | Remeterókák | Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest II. | Kelemen Kamilla Kiss Júlia Papp Adrienn Slezák Ádám | 68 pont |
18. hely | Ravasz matekosok | Csillaghegyi Általános Iskola Budapest III. | Bihari Máté Gál László Piski Laura Sirály Patrik | 67 pont |
19. hely | Opbb | Csillaghegyi Általános Iskola Budapest III. | Bőzsöny Olivér Cziczka Benjamin Márkus Péter Révész Viktor Barnabás | 67 pont |
20. hely | Einsten csapat | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Bertók Zsanett Dócs Bernadett Kálmán Gréta Kató Emese | 67 pont |
21. hely | Szuper négyes | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Bodor Nóra Pusztai Anna Fűzfa Eszter Varga Léna | 67 pont |
21. hely | Tudorok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Budapest III. | Besenyei András Molnár Márk Buru Emese Palincza Viola | 67 pont |
23. hely | Matek zsenik | Fillér Utcai Általános Iskola Budapest II. | Fekete Dániel Erős Máté Tatár Péter Vörös Vencel Boldizsár | 67 pont |
24. hely | Herkules lányok | Herkules Tehetséggondozó Általános Iskola Budapest III. | Szende Dóra Kézdi Fanni Józsa Bojána Környei Veronika | 66 pont |
25. hely | Számgyár | Fodros Általános Iskola Budapest III. | Tikó Petra Oláh Dorka Szabó Rebeka Czunyi Dora | 64 pont |
26. hely | Győzelem | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Kozek Lél Pankotai Virág Szabó Márton Vozáry Miriam | 63 pont |
27. hely | 1X4 | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Borsody Emma Székely Renáta Szilágyi Lili Tarsoly Petra | 63 pont |
28. hely | Fűszeres cukor | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Budapest III. | Antal András Kádár Gellért Ruff Ádám Szabó Viktória | 60 pont |
29. hely | Egy mínusz c | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Budapest III. | Baczkó Bence Garai László Kónya Krisztián Rothärmel Réka | 60 pont |
30. hely | Édes négyes | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Várkonyi Botond Szóráth Gergely Zsidek Frank Láda- Hartyáni Barnabás | 60 pont |
31. hely | Matek kisokosok | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Kovács Kinga Schin András Tömösi Botond Vághy Júlia | 59 pont |
32. hely | Király Matekosok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Budapest III. | Cook Rebeka Verebélyi Réka Sipőcz András Csepregi Janka | 59 pont |
33. hely | Számológépek 2000 | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Buza Krisztián Laczó Laura Vecsei József Vészi Sámuel | 59 pont |
34. hely | 2x2 néha 5 | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Füstös Sára Somogyi Hanna Kovács Anna Kertész Boglárka | 59 pont |
35. hely | ÁRLAGEÁD | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Árki Anna Laczkó Dániel Gréczi Gergő Kleineisel Ádám | 59 pont |
36. hely | Szuper 4-es | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Benke András Bulányi Kálmán Faragó Berta Gilányi Balázs | 58 pont |
37. hely | Barcelona | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Bodnár Máté Előd Dénes Dániel Kovács Gergely Varga Balázs Dénes | 58 pont |
38. hely | Betörjük a törteket | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Horváth Júlianna Pröhle Janka Ramocsai Kata Vida Kata | 58 pont |
39. hely | Bűvös Négyek | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Bánóczki Dominika Mihalkó Norbert Szemán Pálma Ungvári Csaba | 57 pont |
40. hely | Príma Prímek | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola Budapest III. | Gönczi Gábor Konta Csanád Döbrönte Tamás Stirling András | 57 pont |
40. hely | Profi profok | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Koór Levente Prágai Lőrinc Tankó Bence Szitter Patrik | 57 pont |
42. hely | Matekzsenik | Törökvész Úti Általános Iskola Budapest II. | Gálfi Péter Pavlik András Antalffy-Zs. Attila Csák Örs | 57 pont |
43. hely | Matek Ász | Fillér Utcai Általános Iskola Budapest II. | Barlai Olivér Győrffy Ágoston Murányi Manassé Plank Máté | 56 pont |
43. hely | Mindentudók | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Seereiner Márk Balog Mendel Herczeg Olivér Várdai Villő | 56 pont |
43. hely | Numberqueen | Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest II. | Csobánci-Horváth Zsófia Pozsony Blanka Takáts Lívia Túri Lili | 56 pont |
46. hely | Duracell Nyuszik | Csillaghegyi Általános Iskola Budapest III. | Bokor Gergely Bálint Dunai Máté Elischer Nóra Oroszi Viktória | 56 pont |
46. hely | Észkerék | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Bertalan Eszter Molnár Blanka Sztojka Krisztofer Tóth István | 56 pont |
48. hely | Matekzsenik | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola Budapest III. | Balogh Janka Németh Roland Kohlhéb Döme Gréts Ádám | 56 pont |
49. hely | Pingvin Klub | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Aradi Kálmán Jeszenszky Andor Nagy Balázs Túri Máté | 55 pont |
50. hely | Aranycsapat | Fodros Általános Iskola Budapest III. | Bojtor Bence Huba Mátyás Kertai Lili Hahn Veronika | 55 pont |
51. hely | Észkerekek | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Boros Bence Durkó Arvid Szeles Petra Takács Levente | 54 pont |
52. hely | Okoskodók | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Schieszl Julianna An Zheng He Andrea Szöllősi Anna Korpás Renáta | 54 pont |
52. hely | Számok | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Farkas Fanni Radvánszki Fanni Strifler Jenifer Varga Luca | 54 pont |
54. hely | Varázs számok | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Pálfy Jakab Komma László Keleti Dóra Bokor Lili | 53 pont |
55. hely | Matekmanók | Kerék Általános Iskola és Gimnázium Budapest III. | Antal Gábor Csongvai Áron Kaunitz Lili Kovács Nikolett | 53 pont |
55. hely | Menők | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Bátyi Bátor Hámori Dominik Walter Vivien Berndt Krisztina | 53 pont |
55. hely | Tigrisek | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Berényi Bertalan Földes András Nagy András Gilicze Márton | 53 pont |
58. hely | Erőspaprika | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Budapest III. | Ambrus Richárd Konczi Dávid Major Cintia Takáts Anna | 53 pont |
59. hely | Rővid haj, hosszú ész | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Fehér Márton Kisdi Gellért Kósa Márton Steinbach ferenc | 52 pont |
60. hely | Matek Manók | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Baranyai Vivien Kató Csaba Könczöl János Miskolczi Abigél | 52 pont |
61. hely | Észosztók | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Fickert Nóra Juhász M. Angyalka Menyhei Flóra Samu Barbara | 51 pont |
62. hely | Mackók | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Csongrádi Zsófia Pál Nóra Katona Kata Naderi Anna | 51 pont |
62. hely | Teknős | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Kubinyi Bálint Szabó Örs Végvári Domonkos | 51 pont |
64. hely | Agyafurtak | Törökvész Úti Általános Iskola Budapest II. | Boldizsár Liza Pónya Ágnes Perényi Daniéla Klér Anna | 51 pont |
65. hely | Matek tigrisek | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Major Zsófia Dávid Lili Sásdi Nóra | 50 pont |
66. hely | Számológépek | Óbudai Nagy László Általános Iskola Budapest III. | Fekete Szabolcs Gyulai Zoltán Telegdi - Kőbe Richard Valu András | 50 pont |
67. hely | Számvezérek | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Bárdos Marcell Rohács Fanni Fekete Dávid Dancs Viktória | 50 pont |
68. hely | Matekmajmok | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Baksa-Soós Csanád Szöllősi Máté Kászonyi Zsombor Mónus Marcell | 49 pont |
68. hely | Mindenem a matek | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Brandt Eszter Fogarasi Réka Gulyás Márton Klucsik Franciska | 49 pont |
68. hely | Mókusok | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Csordás Benedek Fetter Attila Lengyel Csaba Magyar Anna | 49 pont |
71. hely | Villámcsapat | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Boros Berta Czettli Antónia Lajtai Levente - | 49 pont |
72. hely | Matekos kutyák | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest III. | Boncz Mária Bouché Nathalie Scholtz Domonkos Székely Orsolya | 48 pont |
73. hely | Párducok | Fillér Utcai Általános Iskola Budapest II. | Buru Domonkos Gerebics Sándor Khin Dániel Tarkövi Ádám | 48 pont |
74. hely | Csillag-4b | Csillaghegyi Általános Iskola Budapest III. | Sárközi Panna Kovács Hanna Ciráki Levente Tárnok Emese | 48 pont |
75. hely | Cs. csipet csapat | Csillaghegyi Általános Iskola Budapest III. | Szász Dániel Mencseli Márk Felföldi Panna Plank Sarolta | 48 pont |
75. hely | Menő matekosok | Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest II. | Besze Hunor Deák Ádám Szilágyi Bendegúz Molnár Rebeka | 48 pont |
75. hely | Szorzók | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Bató Márk Böjtös Daniella Kiss Máté Makay Dóra | 48 pont |
75. hely | Villámgyorsak | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Juhász Janka Gergelyi Márton Magyar Levente - | 48 pont |
79. hely | Szám manók | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Csányi Liza Fodor Júlia Glatz Blanka Hidasi Franciska | 47 pont |
80. hely | Csillag-4 | Csillaghegyi Általános Iskola Budapest III. | Juhász Soma Kovács Márk Mudra Balázs Szabó Tamás | 47 pont |
80. hely | Gyökvadászok | Fodros Általános Iskola Budapest III. | Tóth Panna Réka Bihari Marcell Szabó Dominik Molnár Vencel | 47 pont |
82. hely | Kisokosok | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Donka Veronika Pongrácz Rita Schwarcz Barbara Tímár Anna | 47 pont |
82. hely | Rózsaszín párduc | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Ivanovics Ádám Gubis Liza Pohl Márton Csepregi Judit | 47 pont |
82. hely | Számoló császárok | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Kállay Kristóf Skublics Zsófia Sziebert Anna Tóth Kristóf | 47 pont |
85. hely | Forog az észkerék | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Barka Brúnó Kis-Tamás Levente Kovács Máté Vida Gergely | 47 pont |
86. hely | Észlények | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Csorba Botond Geyer Csongor Huszanyik Gergő Huszti Zalán | 46 pont |
87. hely | Fejtörők | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Budapest III. | Vukman Blanka Lénárt Lili Horváth Balázs Horváth Gergely | 46 pont |
87. hely | Számkirályok | Törökvész Úti Általános Iskola Budapest II. | Kukri Máté Szabó Bende Tímár Bálint Zólomy Balázs | 46 pont |
87. hely | Tükörképes négyes | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Baranyai Vince Gémesi Márk Lukács Bence Szentgyörgyi Levente | 46 pont |
90. hely | Összeadások | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Darányi Adrienn Glück Patricia Hostyisovszki Gina Sipos Balázs | 46 pont |
91. hely | Pengék | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Zentai Flóra Rozgonyi Csongor Rakolcza Péter Kárpát Flóra | 45 pont |
92. hely | Kis Einstenek | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Kozma Bianka Pamuki Martin Tálos Kevin Török Soma | 45 pont |
93. hely | Klébi okostojás | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Gruiz Sipos Levente Kiss Hanna László Balázs Szabó Gerle | 45 pont |
94. hely | Hell-boys | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Hajducsek Bence Tarnóczay Zsombor Róbert Bálint Medgyesi Kornél | 45 pont |
94. hely | Libikóka-logika | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Berki Boglárka Fürjes Anna Skublics Gyöngy Zsolnai Balázs | 45 pont |
96. hely | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Gyetvai Gergely Hajba Liliána Szathury Márk Torbágyi Kende | 44 pont | |
97. hely | Négyszögek | Fodros Általános Iskola Budapest III. | Kézdy Gréta Talpos Norbert Hanák Zoltán Laczkó Csanád | 44 pont |
98. hely | Észbontók | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Glücker Réka Németh Zsófia Márton Gergely Day Benjamin | 44 pont |
98. hely | Mindenttudó matekzsenik | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Kovács Lilla Nguyen Anh Minh Papp Krisztina Székely Csaba | 44 pont |
100. hely | Mérleges matekosok | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Nógrádi Benjamin Pestality Máté Réti Dániel Wallis Levente | 44 pont |
101. hely | Matek ászok | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Bánfalvi Dániel Kelemen Zsombor Szeredás Kristóf Stekl Zsigmond | 44 pont |
102. hely | Szám Wars | Törökvész Úti Általános Iskola Budapest II. | Sengler Panka Nagyhegyi Virág Völler Dániel Honvéd Tímea | 43 pont |
103. hely | Bárczi Boszorkák | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Ágoston Viktória Baár Krisztina Babeczky Lili Kontra Tímea | 43 pont |
103. hely | Rettenthetetlen matekosok | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Vincze Gergő Orbán Olivér Albarosa Francesca | 43 pont |
105. hely | Rohammatekosok | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Peschka Viktor Szíj Balázs Bognár Ábel Hervai Olivér | 42 pont |
106. hely | Záptojás | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Budapest III. | Besenyei Tamás Göndöcs Máté Szöllős Zia Závodni Lajos | 42 pont |
107. hely | Matexpressz | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Kiers Flórián Lojkó Márk Palócz Dorottya Pecze András Benedek | 42 pont |
108. hely | Zseniális zsenik | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Félix Andrea Gárdos Aliz Körner Olga Szócska Emese | 40 pont |
109. hely | Észkombájnok | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Czirják Ádám Fendrik Bertalan Fülöp Marcell Rab Domonkos | 40 pont |
110. hely | Greavous tábornok | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Régely András Misik Márton Hegedűs Márk Zelenc-Kuma Tamás | 40 pont |
110. hely | Névtelen négyes | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Borsi Rita Erdélyi Luca Földes Hanna Jeszenszky Júlia | 40 pont |
112. hely | Bonabaand | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Andrejszki Máté Borsi Barna Gergely Nagy Marcell Csongrádi Máté | 40 pont |
113. hely | SEK négyes | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Kiss Polett Bodnár Fanni Ferenczi Leó Csáktornyai Alex | 39 pont |
114. hely | Jófejtörők | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Budapest III. | Sárdi Hanna Kósa Eszter Járai Anna Czeglédi Csenge | 38 pont |
115. hely | Szorzás ászai | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Fodor Kincső Kántor Bernadett Szentváry-Lukács Lél Váraljai Zsombor | 37 pont |
116. hely | Surranó | Fillér Utcai Általános Iskola Budapest II. | Gubicza Csaba Gunzenhauser Anna-Frida Juhász Johanna Péchy Hannibál | 36 pont |
117. hely | Számzsonglőrök | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Barnkopf Dávid Faragó Tamás Sáfár Benedek Sumicz Benedek | 36 pont |
118. hely | Okoskák | Fillér Utcai Általános Iskola Budapest II. | Bocsánszky Alexandra Róna Aliz Szebeni Szandra | 35 pont |
119. hely | Matek Zsenik | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Bakó Diána Beskid Tímea Kardos Vanessza Matlag Géza | 33 pont |
120. hely | Relációjel | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | D. Nagy Ágoston Patziger Balázs Pék Olivér Sturcz Valentina | 32 pont |
121. hely | Okos cicák | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Illy Gyöngyi Molnár Esztella Diósi Abigél Szórádi Maya | 30 pont |
122. hely | Aranyagyak | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Budapest III. | Imre-Páll Barbara Makrányi Fanni Sarlós Luca Szilágyi Zsófia | 29 pont |
123. hely | Kakukktojás | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Budapest III. | Kotsis Szilvia Molnár Zsófia Mucskai Tamás Drapcsik Márk | 24 pont |
124. hely | Számgyíkok | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Dési Dávid Esztergályos Dávid Mihályi Géza Pásztor Dániel | 24 pont |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
1. hely döntős | Hupikék Zöldikék | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Janzer Lili Lakatos Ádám Lakatos Ágnes Dacher Ádám | 123 pont |
2. hely döntős | Matekosok A | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Sáfi Lilla Marcsek Zoltán Békési Bulcsú Szenthelyi Kristóf | 104 pont |
3. hely döntős | Pí | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Kozma Balázs Kurucz György Márton Tamás Puscsizna Bence | 103 pont |
4. hely | Okoskák | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Budapest III. | Erdélyi Dominik Papp Gergely Zombori Martin Zrínyifalvi Eszter | 88 pont |
5. hely | "Mi" | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Tóth Miksa Kovács Kitti Gutman Anna Simon Zsófia | 87 pont |
6. hely | Prímcsajok | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Angelus Hanna Beskid Dorottya Miskolczi Zsófia Wallner Andrea | 77 pont |
7. hely | Mókás matekosok | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Ács Eszter Fekete Zsófia Kovács Kíra Mészáros Melinda | 76 pont |
8. hely | gondolkodók | Budavári Általános Iskola Budapest I. | Szabó Mózes Velich Borbála Vozár Lili Petrov Dorottya | 74 pont |
9. hely | Gumimacik | Szilágyi Erzsébet Gimnázium Budapest I. | Szili-Török Adrienn Sinka Fruzsina Molnár Hanna Nagy Gellért | 72 pont |
9. hely | Szuper Csajok | Fillér Utcai Általános Iskola Budapest II. | Sándorfi Eszter Duska Zsófia Bölcsvölgyi Blanka Ferenczy Kata | 72 pont |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
11. hely | 1+1=3 | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Börcsök Barnabás Huszár Dániel Pál Szilveszter Perosa Sandra | 72 pont |
12. hely | Pythagoras háromszög | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Apró Noémi Bartha Zoltán Beke Hunor Kötél Balázs | 71 pont |
13. hely | IQ2 | Szilágyi Erzsébet Gimnázium Budapest I. | Bódis Ábel Vermes Balázs Bayer Márton Földvári-Oláh Márk | 69 pont |
14. hely | Matek Armada | Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest II. | Fekete Csaba Győri András Józsa Tamás Wachtl Bendegúz | 68 pont |
15. hely | Zsenik | Szilágyi Erzsébet Gimnázium Budapest I. | Balogh Zsombor Záhonyi Bálint Gaál Péter Köhler Tamás | 68 pont |
16. hely | Okos(k)odunk | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Bulyáki Soma Csilling Eszter Facskó Benedek Szirmai-Szabó Réka | 67 pont |
17. hely | Rejtélyes négyes | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Budai Zsófia Ehrenberger Blanka Durst Tamás Bordás Máté | 67 pont |
18. hely | Sulis Pistikék | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Bálint Csenge Négyessy Eszter Petrik András Rozenberszki Zsófia | 67 pont |
19. hely | Szivacsagyuak | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. Budapest III. | Bálint Bence Kovács Fruzsina Vadler Júlia - | 66 pont |
19. hely | Tudósok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola Budapest III. | Peőcz Krisztián Gonda Ádám Nagy Zsófia - | 66 pont |
21. hely | Je-Ku-Lu-Ku | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Lukács Flóra Kuzmiák Anna Jedlovszky Krisztina Kuklis Vanda | 65 pont |
22. hely | Tűz szekere | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Barta Emily Elbe Orsolya Koppány Dorottya Molnár Ilona | 64 pont |
23. hely | SíPi | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Hajdú Mihály Hajdú-Molnár Illés Halász Mihály Major András | 64 pont |
24. hely | Matekzsenik | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Budapest III. | Arnóczy Lili Kosaras Zita Pápai Julianna Tompos Alexandra | 63 pont |
25. hely | Fantasztikus Négyes | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Bálint Alexander Benedek Ákos Bertalan Dávid Orosházi Gergő | 63 pont |
26. hely | Nyolcszemközt | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Kaposi Benedek Nemes Péter Nemes Tamás Ujhelyi András | 61 pont |
27. hely | Teenage Dream | Csillaghegyi Általános Iskola Budapest III. | Barna Bianka Hugyecz Enikő Fekete Anna Harsányi Szabina | 61 pont |
28. hely | Kerékagy | Kerék Általános Iskola és Gimnázium Budapest III. | Cselovszki Tamás Kovács Richard Nagy Ádám Nagy Balázs | 60 pont |
29. hely | Hófarkasok | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Angyal Kata Cerghizán Délia Szőcs Krisztina - | 58 pont |
30. hely | Mókusok | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Bauer Bianka Kis Dorottya Orgován Natália Pacsai Lili | 58 pont |
31. hely | Villámcsigák | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Soltész Levente Stauder Ádám Tarcheh Gergő - | 58 pont |
32. hely | 4 kicsi gumimaci | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Bircher Márton Ilauszky Anna Illés Barnabás Tölgyesi Kristóf | 57 pont |
32. hely | Óbudaisokk | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. Budapest III. | Boczkó Gábor John Tamás Murin Dániel Pendert Balázs | 57 pont |
34. hely | Cingár vízilovak | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Budapest III. | Kazinczy Márton Pintér Tamás Sárdi Dávid Szarvas Bálint | 56 pont |
34. hely | Kéttagú trió | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Dudás Ágoston Lábady Leó Vörös Sebestyén Werner Márton | 56 pont |
36. hely | Dragon | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Kovács Lili Kovács Kinga Mónus Ida Somogyi Dorottya | 56 pont |
37. hely | 5-ik utas a matek | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Bankó Márton Berta Bendegúz Jalsovszky Péter Pálffy András | 55 pont |
37. hely | Divák | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Kovács Lilla Dunai Petra Bálega Szonja János Zsuzsa | 55 pont |
39. hely | Matek egerek | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Balázs Bence Gulácsi Norbert Stinner Eper Szalai Dóra | 55 pont |
40. hely | Atomanti | Kosztolányi Dezső Gimnázium Budapest I. | Ambrus Viktor Kisvárdai Róbert Laub Réka Smiglag Viktória | 54 pont |
40. hely | Remete csigák | Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest II. | Gál Gabriel Hajnal Dorottya Marschalek Ákos Papp Boglárka | 54 pont |
42. hely | Csíkos egerek | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Holbok Tamás Lővei Vera Punyi Dorka Stefkó Szonja | 54 pont |
43. hely | Odüsszeusz | Fodros Általános Iskola Budapest III. | Süle Ákos Kirisits Bence Szalai László Marozsák Tóbiás | 53 pont |
44. hely | Kvart | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Cseh Róza Kis Lili Barbara Fouilleul Simon Réfi Benedek | 53 pont |
45. hely | 3+1 | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Ghimessy Balázs Grócz Árpád Hajdu Richárd Székely Anna | 52 pont |
46. hely | Bölcs négyes | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Takács Eszter Rátkai Petra Veres Bálint Sárközi Miklós | 52 pont |
46. hely | Észkererek | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Werderitsch Lili Rátfai Júlia Rákosi Dávid Józsa Csaba | 52 pont |
48. hely | Delfin | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Boér Dorka Dézsi Viki Tesner Zsófia Török Anna | 52 pont |
48. hely | Gyököcskék | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Mesterházy Nikolett Varga Réka Keller Ferenc Reichenbach Eszter | 52 pont |
50. hely | Öcsi bogyók | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Béres Lea Demeter Bianka Fenyvessi Panni Xu Yan Xin | 51 pont |
51. hely | Kis Einsteinek | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Jahoda Anna Koczka Csenge Krasznai Blanka Nagy Noémi | 51 pont |
52. hely | Hidroxipropil-metilcellulóz | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Ghymes András Lőrincz Ágoston Peti Barnabás Tomcsányi Kinga | 51 pont |
53. hely | ziper5 | Zipernowsky Károly Általános Iskola Budapest III. | Kisparti Ádám Gyarmati Zsolt Cseh Viktória | 51 pont |
54. hely | Herkules | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Sztrokai Róbert Berekszászi Balázs Fodor Marcell Langer Péter Áron | 50 pont |
55. hely | 2x2 néha öt | Törökvész Úti Általános Iskola Budapest II. | Balogh Ábris Göbhardter Ádám Nagyistók Levente Pintér Petra | 50 pont |
56. hely | Matek FC II. | Fillér Utcai Általános Iskola Budapest II. | Porst Bálint Bodnár Szilveszter Farkas Marco Rabatin Richard | 49 pont |
57. hely | Tigrisek | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Peiker Márk Pintér Dominik Récsei Hunor Sipos Viktória | 49 pont |
58. hely | Príme(á)k | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Budapest III. | Böcsödi Bence Mayer Dávid Szabó Marcell Dolhai Soma | 49 pont |
59. hely | OKI-DOKIK | Szilágyi Erzsébet Gimnázium Budapest I. | Farkas Panka Kelemen Fanni Kovács Eszter Káfka Borbála | 48 pont |
60. hely | Génkezelt Banán | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Böszörményi Vitéz Ákos Korompay Örs Kovács Zalán Tenk Lóránt | 48 pont |
61. hely | Csipet Csapat | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Barlay Anna Félix Maja Lux Domonkos Makláry Emma | 48 pont |
61. hely | Ügyesek | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola Budapest III. | Herold Máté Prantner József Kálmán László Simon Eszter | 48 pont |
63. hely | Pepperonis pizza | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Nagy András Márk Hanzély Mark Koflanovics Kristóf Völgyesi András | 48 pont |
64. hely | Szőke nők | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Vígh Orsolya Kiss Bernadett Lux Ida Róth Eszter | 47 pont |
64. hely | Ügyi-fogyi | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Csermák Bence Fehér Balázs Holes Dávid Nemcsics Róbert | 47 pont |
66. hely | Four girls | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Forrai Katalin Keszei Anita Ludwig Stefi Szabó Zsófia | 46 pont |
67. hely | pi-maszok | Törökvész Úti Általános Iskola Budapest II. | Fekete Luca Laczik Dalma Pesei Barnabás Zsakay Balázs | 46 pont |
67. hely | Szorozz már | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Barzaghi Dániel Fábián Márton Jean Péter Könczöl Bence | 46 pont |
69. hely | Agyturbinák Zrt. | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Mészáros Gáspár Korecz Gábor Major Benjamin Simon Márton | 46 pont |
69. hely | Oki-doki | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Beke Máté Pachl Áron Pachl Benedek Sztruhár Richárd | 46 pont |
71. hely | Matekos rádiósok | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Dömötör Emőke Szutor Lili Timár Bendegúz Zámolyi Csaba | 45 pont |
72. hely | Felvágó favágók | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. Budapest III. | Aradi Dominik Hudák Barnabás Lajos Dávid Nanys Patrick | 45 pont |
72. hely | Hamburger | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Czakó Tímea Komma Kata Nász Noémi Bende Leonárd | 45 pont |
72. hely | Kis Einsteinek klubja | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Jelinek Panni Palócz Anna PalóczZsuzsanna Vecsernyés Veronika | 45 pont |
72. hely | XYZ | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Bundik Ádám Jakab Áron Zywny Botond - | 45 pont |
76. hely | Elmélkedők | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Erdélyi Dávid Hajas Dávid Kispál Benjámin Weisz Viktor | 45 pont |
76. hely | Ercsalézsó | Fillér Utcai Általános Iskola Budapest II. | Csendes Zsófia Dovalovszki Erik Skribanek Csanád Soha Lénárd | 45 pont |
78. hely | Egésztörtek | Fodros Általános Iskola Budapest III. | Holpert Attila Sarkadi Ákos Lajcsik Dorottya Fülöp Bernadett | 44 pont |
79. hely | Ardipitekusz Ramidusz | Csillaghegyi Általános Iskola Budapest III. | Késmárky Csaba Havas Dávid Békei Csaba Vatai Sámuel | 44 pont |
80. hely | Cápák | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Balsai Lili Katona Mátyás Nyomárkay János Sallai Manó | 43 pont |
81. hely | B-sek és C-sek | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Bencsik Balázs Magyar Máté Magony Dávid Fodor Ádám | 43 pont |
81. hely | Farkasok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Budapest III. | Siklósi Gábor Kulcsár Krisztina Nagy Máté Spekker Ágota | 43 pont |
83. hely | Kisokoskák | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest III. | Csík Dominik Demjén Alexandra Kátai Bence Székely Erika | 42 pont |
84. hely | ÁBFK | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Altorjai Botond Köntös Kristóf Berki Ádám | 41 pont |
84. hely | Matek tudósok | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Boldvai Mária Kiss Nikolett Rideg Borbála Székely Sára | 41 pont |
86. hely | Matekosok | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Demeter Botond Fantoly Márton Balaskó Dániel Szmda Lawrence | 40 pont |
86. hely | Partyarcok | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Kelecsényi Donát Farkas Máté Németh Benedek Mezei Roland | 40 pont |
86. hely | Sünök | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Kaiser Máté Szabó András Szabó Vince Taraczky Dániel | 40 pont |
89. hely | Little kalkulátorok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Budapest III. | Károlyházi Csanád Szabó Tímea Madácsi András Tóth Balázs | 39 pont |
90. hely | Matek négyes | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Fekete Bálint Fodor Tamás Jánosa Bence John Benedek | 38 pont |
91. hely | Lovagok | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Bohuss Ákos Harmados Ádám Molnár Dániel Rittgasszer Ákos | 37 pont |
92. hely | Számutazó mázlisták | Óbudai Nagy László Általános Iskola Budapest III. | Barta Zoltán Kevin Bánszky Balázs Jordán Flóra Salamon Dóra Zsófia | 37 pont |
93. hely | Bölcs Baglyok | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Ferencz Bálint Máté Patrik Nagy Richárd Ritecz Bertalan | 36 pont |
94. hely | Converse | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Ablonczy Petra Gaál Blanka Kató Linda Sápi Eszter | 35 pont |
95. hely | Csillag-5 | Csillaghegyi Általános Iskola Budapest III. | Fehér Bence Gyuris Balázs Sípos Bogáta Szücs Gergely | 35 pont |
96. hely | Mega agy | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Bálint Benedek Nagy Dávid Rutai Nóra Tóth Blanka | 34 pont |
97. hely | Matekimádók | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Czidrity Nikola Filkor Anett Mányi Petra Surányi Petra | 33 pont |
97. hely | Z2H2 | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Zelenák Zsófia Zsichla Dóra Hevesi Márton Huber András | 33 pont |
99. hely | Bobcat | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Csirmaz Bence Husztik Ágoston Király Márton Szebedy Vajk | 32 pont |
100. hely | Colin=hörcsög | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Bablakov Petra Kovács Bálint András Tóth Antónia | 31 pont |
100. hely | Fullteam | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Raits Botond Sipka Roland Kovács Marcell Maráczi Dániel | 31 pont |
100. hely | Kisokosok | Csillaghegyi Általános Iskola Budapest III. | Mátyási Krisztina Peuser Péter Bérczi Barbi Kollár Marci | 31 pont |
100. hely | Számmolyok | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Fehér Fanni Kővári Laura Simkó Fruzsina Vígh Petra | 31 pont |
100. hely | Szuperek | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Medek Dóra Kiss Dominik Csongrádi Nikol Mézes Boglár | 31 pont |
105. hely | Szivacsfej | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Bányai Botond Józsa Jakab Köves Dániel Tordai Ábel | 30 pont |
106. hely | Baglyok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola Budapest III. | Budai Beatrix Csitkovics Péter Simonfi József - | 26 pont |
107. hely | Kobaktörők | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Budapest III. | Molnár Dóra Petri Áron Ruzics Jázmin Varga Balázs | 25 pont |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
1. hely döntős | Vérsünök | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Balázs Ákos Iványi Balázs Radnai László Török Attila | 128 pont |
2. hely | Algoflex-M | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Lelik Alíz Berényi Bence Hazay Levente Jakovác Gergő | 123 pont |
3. hely | Őrült zsenik | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Szalay Dorottya Szilágyi Bence Temesvári Máté Závoti Olivér | 121 pont |
4. hely | Agy(a)sokk | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Csapodi Márton Ralovich Kinga Révész Sára Vékássy Áron | 115 pont |
5. hely | Marslakók | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Fehér Ticián Király Réka Gulyás Orsolya Martini Dávid | 115 pont |
6. hely | Kockafejek | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Bárdos Benedek Budinszky Móric Nguyen Nhat Minh Láng Miticzky Dániel | 112 pont |
7. hely | Négy bagoly | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Bartha Bence Havasi Gergely Juhász Csongor Kovács Bence | 111 pont |
8. hely | Brokkoli | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Aradi Sára Csillag Dalma Érsek Ákos Stankovics Ábel | 107 pont |
9. hely | Tehenek | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Dhillon Vikram Perecz Gergely Szlama Benedek Vikár Simon | 106 pont |
10. hely | 2x2 néha 4 | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Svastits Áron Farkas Patrik Kámán Vince Szócska Miklós | 104 pont |
10. hely | Cunami | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Ardai István Rajkai Boldizsár Sagát Lóránt Székely Péter | 104 pont |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
12. hely | Matek makik | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Hegyi Benedek Juhász Levente Ungvárszky Balázs - | 101 pont |
13. hely | Felfedezők | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Bodnár Gergely Czirják Balázs Kovács Márton Rozgonyi Zalán | 101 pont |
14. hely | Izomagyú uborkák | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Bruinsma Dániel Csepregi Ádám Kiss Alex Lendvai Dénes | 99 pont |
15. hely | S. Rohamkukacok | Fodros Általános Iskola Budapest III. | Bötös Dávid Lajos Brúnó Mészáros Vivien Selmeci Hajnalka | 99 pont |
16. hely | Lehetetlen befogók | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Korompay Borbála Krasznai Adél Szabó Alexandra Uhrman Ádám | 99 pont |
17. hely | Fürészes őrültek | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Haba Tamás Szathury Bálint Székely Dénes Zöllner András | 98 pont |
18. hely | Ügyesek, okosak | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Cerva Marcell Szabó Ákos Dániel Kalmár Dávid Kovács Zsolt | 97 pont |
19. hely | Csajok | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Báló Attila Dankó Mátyás Ghymes Bálint Kurutz Márton | 97 pont |
20. hely | SZEKULA | Keve-Kiserdei Általános Iskola Budapest III. | Seregi Dóra Kovács Boglárka Valus Dávid Fáskerti Dóra | 95 pont |
21. hely | Száguldó csigák | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. Budapest III. | Banczik Zoltán Jávor Bálint Keresztes Ádám Kocsán Petra | 92 pont |
22. hely | Vonalzó Harcosok | Csillaghegyi Általános Iskola Budapest III. | Bátori Levente Csizmarek Krisztián Kükedi Márton Dávid Zsuzsanna | 92 pont |
23. hely | Bevállaljuk | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Bőzsöny András Czák Norbert Mészáros Artúr Tatai Áron | 92 pont |
23. hely | CONVERSE | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Dávid Eszter Guczogi Annamária Lindmayer Kinga Mile Mária | 92 pont |
25. hely | BPLV | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Schumicky Vencel Szeghy Bence Szőnyi Lili Szőnyi Panni | 91 pont |
25. hely | Három szoknya egy nadrág | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Budapest III. | Imri Szilvia Kádár Lőrinc Szomolányi Dorottya Vágujhelyi Zita | 91 pont |
27. hely | Oko-Sokk | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Szondy Dániel Kuklis Medárd Teleki Mihály Hernádi Zsombor | 88 pont |
28. hely | Escape | Batthyány Lajos Általános Iskola Budapest I. | Rónai Bálint Sebrek Dániel Tóth Marcella Wermeser Zsombor | 87 pont |
29. hely | Ászok ászai | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Moldován Péter Szöllős Levente Winkler Péter - | 87 pont |
30. hely | Papsajtok | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Plavetz Lambert Szanyi Réka Víg Diána Zempléni Ábel | 86 pont |
31. hely | 2*5=10, agyad helyén víz | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Bouchelaghem Leila Kovács Emese Lengyel Petra Verbényi Mária | 85 pont |
32. hely | Mesterek | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest III. | Csomáli Norbert Dudás Domonkos Novák Barnabás Szklenár Dániel | 85 pont |
33. hely | Mathangyák | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Csáki Csilla Horváth Ferdinánd Mravik Máté Olivér Tormay Bence | 84 pont |
34. hely | Nevünk "senki" | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Bene Zoltán Czenthe István Frész Lőrinc Maróthy Mariann | 83 pont |
35. hely | Metál | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Budapest I. | Bálint Mátyás Fekete Dömötör Torma Fanni Tóth-Heyn Máté | 83 pont |
35. hely | Páratlan páros | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Budapest III. | Fodor Bence Haklik Tünde Varga Bernadett csapó Vivien | 83 pont |
37. hely | Kocka | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola Budapest III. | Orbán Marcell Horváth Gergely Lóránth Noel Erdélyi_Nagy Dániel | 82 pont |
38. hely | Matek(K)osok | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Dolgener Fábián Romhányi Lili Romhányi Márton Szűcs Csaba | 82 pont |
39. hely | deszkák | Törökvész Úti Általános Iskola Budapest II. | Baló Vera Batta Gergely András Sziva Balázs Ungvárszki Botond | 80 pont |
40. hely | Merénylők | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Aranyosi Réka Bánki Ede Jónás Emese Pálinkás Nikolett | 80 pont |
41. hely | Négyesfogat | Fodros Általános Iskola Budapest III. | Bősz Patrik Farkas Máté Kovács Ádám Rosta Gergő | 79 pont |
42. hely | Hátraarcok | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Antal Márton Horváth Brúnó Mucsi János Boldizsár Szalay Máté | 79 pont |
43. hely | Névtelen zsenik | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Réti Dániel Szolnoki- Vékás Olívia Gilányi Katalin Hajas Eszter | 79 pont |
44. hely | 2 a négyzeten | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Ferenczi Ármin Jin Xin Ru Varga Kamilla Miller Gigi | 79 pont |
45. hely | Anonymus-6 | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Altsach Balázs Bánsághi Dániel Huszár Péter Stodulka Máté | 79 pont |
46. hely | Négy az elsőn | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Bella Márton Dócs Krisztián Hegedűs Tamás Keszthelyi Boldizsár | 78 pont |
47. hely | Arany sasok | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Robinik Péter Vályi Bence Olexó Gergely Sós Márton | 78 pont |
48. hely | Szórakozott profok | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. Budapest III. | Márkus Tamás Korompai Zsolt Kovács Marcell Szentágotay Noémi | 76 pont |
49. hely | Matek szelídítők | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Banu Virág Batthyány-Strattmann Boldizsár Kőrössy Anna Pintér Janka | 75 pont |
50. hely | Gépagyak | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Fedorcsák András Jakabos Dávid Szpisják Ferenc Van Assche Dávid | 74 pont |
51. hely | 4kerék | Kerék Általános Iskola és Gimnázium Budapest III. | Kiss Bernadett László Csenge Mészáros Andrea Vidor Kinga | 72 pont |
51. hely | Nyelvtörők | Törökvész Úti Általános Iskola Budapest II. | Tóth Gy. Borbála Toók Levente Almási-Ribári Ferenc Tráger Zénó | 72 pont |
53. hely | SZ-esek | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Forró Réka Ghymes Szandra Gilányi Dóra Stumpf Sára | 72 pont |
54. hely | Fantasztikus négyes | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Berey Szabolcs Szabó Olivér Sziklay Ábel Varga Vajk | 71 pont |
55. hely | Matokosok | Kerék Általános Iskola és Gimnázium Budapest III. | Buga Eszter Nagy Lilla Szaszkó Bence Szováthy Kinga | 70 pont |
56. hely | 3+Fanni=5 | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Geyer Fanni Angéla Ficzere Réka Anna Metykó Orsolya Topa Zsuzsanna | 70 pont |
56. hely | Pedálok | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Kiss Zoltán Lóránt Márk Pham Anh Trung Turányi Bence | 70 pont |
58. hely | Csapatnév | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Ujházy András Kovács Attila Szíj Bence | 69 pont |
59. hely | Galamb off | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Dezsényi Flóra Illés Haibo Karas Lívia - | 69 pont |
59. hely | Kempelen Farkas | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola Budapest III. | Czeglédi Karola Beöthy-Molnár Mátyás Nyári Vilmos Méhes Előd | 69 pont |
59. hely | Négyazelső-n | Fodros Általános Iskola Budapest III. | Csontos Imola Gönczi Lili Mura Brigitta Teperics Tekla | 69 pont |
62. hely | Bagoly lányok | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Botos Réka Faludi Veronika Kovács Veronika Molnár Kata | 68 pont |
63. hely | Egoisták | Óbudai Nagy László Általános Iskola Budapest III. | Kovács János Németh Soma Szalontay Csaba Török Dániel | 67 pont |
64. hely | Fabatka | Törökvész Úti Általános Iskola Budapest II. | Rieder Anna Róza Duray Csilla Márta Varga Flóra Semsey Alexandra | 67 pont |
65. hely | Nekünk nyolc | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Chrobot Noémi Fischer Kitti Szabó Ágoston Székely Áron | 66 pont |
66. hely | Anonymus | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Méry Anna Szántó Viktória Telkes Anita - | 66 pont |
67. hely | Esthajnal | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Ondreasz Celeszta Schlarb Zita Szűcs Anna Tankó Zita | 65 pont |
68. hely | 18 | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Bátai Domonkos Horváth Bertalan Molnár Balázs Tomcsányi Márton | 65 pont |
68. hely | Géniusok | Csillaghegyi Általános Iskola Budapest III. | Kámán Márk Jurisits Marcell Varga Dániel Antal Tamás | 65 pont |
68. hely | Matekosok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest III. | Ferencz Alex Markócs Tamás Tóth Kata - | 65 pont |
68. hely | Szőrmókok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Budapest III. | Pólai Panna Kosznovszki Gergely Stark Dénes Polivka Bálint | 65 pont |
72. hely | Nagyokosok | Kosztolányi Dezső Gimnázium Budapest I. | Hódos Ádám Kovács Márk Molnár Alex Strasser Gergő | 64 pont |
73. hely | Helefánt | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Balázs Réka Hajdufi Réka Papp Rebeka Schönviszky Csenge | 64 pont |
74. hely | Gumipaci jók | Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest II. | Fesztóry Dorottya Horváth Kinga Kaposnyák Júlia Túri Szilvia | 63 pont |
75. hely | Hangyák | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Noszvai Anna Jakab Juli | 62 pont |
76. hely | ziper6 | Zipernowsky Károly Általános Iskola Budapest III. | Bea Bence Pataki Fanni Kiss Ádám | 61 pont |
77. hely | MiniMax | Szilágyi Erzsébet Gimnázium Budapest I. | Gazsó M. Bálint Reseterics Dávid Gáspár Tamás Bui Tuan Anh | 60 pont |
78. hely | Észlányok | Csillaghegyi Általános Iskola Budapest III. | Török Sára Kovács Sára Bokor Ágnes Késmárky Csenge | 60 pont |
78. hely | kerekeszek | Kerék Általános Iskola és Gimnázium Budapest III. | Grátzer Fruzsina Li Jessica Ami Nádasdi Olivér Tóth Dorottya | 60 pont |
78. hely | VéeFeMeM | Budavári Általános Iskola Budapest I. | Somogyi Magor Vozár Vivien Potykievic Milos Béres Fruzsina | 60 pont |
81. hely | Qvadráns | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Nagy Lili Hortobágyi Anna Surányi Laura Béres Tünde | 59 pont |
82. hely | Konekt-Orr | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Hadobás Martin Rácz Nati Salem Fanni Skrodzky Sandra | 59 pont |
83. hely | Hármasok | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Molnár András Maris Zsófia Solnay Dénes | 58 pont |
83. hely | Kockák_2 | Törökvész Úti Általános Iskola Budapest II. | Trejer István Farkasch János Szigetvári Bence Haas Ruben | 58 pont |
83. hely | Tudorok | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Budapest III. | Bácsalmási Oszkár Berze Botond Kristóffy Márk Nagy Viktor Zsombor | 58 pont |
86. hely | Kockák | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Farkas Péter Márton Botond Nagy Tamás Ugrai András | 57 pont |
87. hely | Ikea.com | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Mohácsi Mihály Németh Levente Teszárik Ádám - | 56 pont |
87. hely | Kis tejes | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Balog Ákos Bauer Balázs Makara Máté Rév Dániel | 56 pont |
89. hely | Okos kisfiúk és a kalapács | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Keszőcze Krisztián Lányi Zoltán Viktor Farkas Bence | 55 pont |
90. hely | A banán alakú földgömb | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Kepes Kata Balassa Ádám Teleki Emma Rozsályi Emese | 54 pont |
91. hely | Tíz a negyediken | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Ács Dóra Bernhardt Simon Fazekas Norbert Pusztai Lola | 53 pont |
92. hely | 100 % | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Binder Lili Medveczky Cintia Monfils Zoé Szontág Imola | 51 pont |
92. hely | Maharadzsák | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Fóti Máté Karvalits Tamás Kholmann Barnabás Wéber Domokos | 51 pont |
94. hely | Számok száma | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Budapest III. | Szabados Zsófia Varga Luca Pokorny Dorottya Szucsics Tímea | 50 pont |
95. hely | Csingiling | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Bóka Eszter Huszár Emese Istenes Dóra Nánai-Szűcs Dóra | 49 pont |
96. hely | 1x4 | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Balázs Zsófia Béres Vera Géczy Karolina | 46 pont |
97. hely | 4 a sok(k) ellen | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Farkas Ádám Zoltán Palotai Petra Sándor Krisztián Szalai Balázs Zoltán | 44 pont |
98. hely | 2 lábon járó betontömbök | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Szabó Olivér Nyomárkay Zsigmond Boros Dávid Huszár Tamás | 43 pont |
98. hely | Keny | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Gál Márk Horváth Levente Janik Márton Valter Patrik | 43 pont |
98. hely | Twilight | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Haidekker Tamás Pósfai Gergely Sághi Bálint Szentiványi András | 43 pont |
101. hely | Csokis keksz | Szilágyi Erzsébet Gimnázium Budapest I. | László Júlia Lukács-Herczeg Nóra Nagy Ágota Szabó Nelli | 39 pont |
101. hely | Sportos Matekosok | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Dávid Gyula Márton Kovács Iván Morvai Benedek Sebesi Norbert | 39 pont |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
1. hely döntős | 2G2 | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Hornák Bence Schlachtovszky Viktor Vetési Dániel Varga Dávid | 102 pont |
2. hely | Globus Numeros | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Balázs Gergő Barna Frei Balázs Kőműves kornél Artúr Van Assche Tamás | 101 pont |
3. hely | Anonimus | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Bódy Anna Gyuricska Írisz Marosvári Ágnes Szűcs Fanni | 95 pont |
4. hely | IQkacok | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Galambos Kristóf Kovácsházi Csanád Rozsnyai Marcell Zábó András | 90 pont |
5. hely | Emsnodoancs | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Baráth Nóra John Annamária Molnár Dorottya | 89 pont |
6. hely | Bumburnyákok | Szent Angéla Iskola Budapest II. | - Lovas Bertalan Németh Dávid Kaczián Bertalan | 87 pont |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
7. hely | No name | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Chen Ming Rong Karahaliou Szandra Kiss Anna Soós Petrovai Borbála | 84 pont |
7. hely | Páli Szent Vince | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Barbul Gergő Deteky Noémi Pauza László Somogyi Kata Klára | 84 pont |
9. hely | Ikrek | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Budapest III. | Tóth Máté Tóth Sára Tóvölgyi András Tóvölgyi Viktória | 82 pont |
10. hely | Victory Team | Óbudai Nagy László Általános Iskola Budapest III. | Jordán Sára Módosi Rebeka Pásztor Barna Tupek Benedek | 80 pont |
11. hely | Matokosok | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Budapest I. | Bagyula Dorottya Horányi Ágoston Pejtsik Boglárka Somorjai Kinga | 77 pont |
12. hely | Bölcsek | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola Budapest III. | Oláh Márton Szilágyi Norbert Márkus Tamás Labányi Gergő | 76 pont |
13. hely | Milka | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Báthory Zita Fejes Borbála Philipp Noémi Várkonyi Petra | 75 pont |
14. hely | Szelektív hullagyűjtők | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Lukács Márk Morris Kristóf Nagy Levente Nagy-Vécsei Barnabás | 74 pont |
15. hely | Import Zöldségek | Fillér Utcai Általános Iskola Budapest II. | Holládi-Horváth Ádám Zöller Bálint Boros András | 71 pont |
16. hely | Smileyk | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Bajdik Zsuzsanna Bartha Veronika Ehrenberger Réka Virágos Gáspár | 69 pont |
17. hely | Négyzetgyökérek | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Bugár-Mészáros Barnabás Szilágyi Krisztián Tóth Áron Csemez Adél | 68 pont |
18. hely | No name | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Farkas Norbert Varga Balázs Treffel Máté Pribóczky Tamás | 67 pont |
18. hely | Végtelen | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola Budapest III. | Balásdi-Szabó Bálint Koroknai Péter Soóki-Tóth Eszter Tremmel Márton | 67 pont |
20. hely | Grilltestvérek | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Dacher Anna Kerényi Dóra Nagy Katalin Farkas Lili | 65 pont |
20. hely | Matek-törők | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Budapest III. | Handl Nadin Bényei Emil Tóth Kálmán Zabó Vivien | 65 pont |
22. hely | Murci és a három JEDI | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Murvai András Dudás Benedek Simon Szabolcs Borsos Gergely | 64 pont |
23. hely | 9 mm | Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest II. | Bakonyvári András Steiner Borbála Szilágyi Zsófia Varga Liza | 62 pont |
24. hely | Törökvész 7. | Törökvész Úti Általános Iskola Budapest II. | Berecz Ferdinánd Beltran Marco Keresztesi Dávid Dóczi Dominika | 60 pont |
25. hely | Klevrebo | Fillér Utcai Általános Iskola Budapest II. | Hesz Anna Rebeka Szász Evelin Novák Bodza Terjék Klaudia | 58 pont |
25. hely | Matléták | Krúdy Gyula Általános Iskola Budapest III. | Ablonczy Kristóf Ciceu Iarina Glücker Roland Magvasi Michelle | 58 pont |
27. hely | Ördögi zsenik | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Budapest III. | Halászi Réka Hegedűs Lilla Pasztirák Barbara Szabadhegyi Csenge | 56 pont |
28. hely | Bajos csajok | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Bohus Dalma Büki Dóra Naszvadi Daniella Simon Lili | 56 pont |
28. hely | Einsteinkék | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Erdély Gyula Dániel Kovács Dániel Máté Zsófia Németh Zsófia | 56 pont |
30. hely | Príma négyes | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Park Sung W. Medvegy Dávid Papp Fábián Bágyi Katalin | 55 pont |
31. hely | Csillag-7 | Csillaghegyi Általános Iskola Budapest III. | Amey Dóra Böszörményi Sólyom Földi Nóra Lupták Olivér | 54 pont |
31. hely | T.M.B.T. | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Csibra-Kaizler Ilona Decsi Mónika Kastaly Tímea Somodi Borbála Melinda | 54 pont |
33. hely | Bolyai-kódex | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Budapest III. | Arnóczy László Bárány András Huba Máté - | 53 pont |
33. hely | Gyilkos számok | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Budapest III. | Bányai Dorina Haás Anna Metzger Enikő Metykó Alexandra | 53 pont |
35. hely | Piranják | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Czigány Petra Csányi Olivér Laczkó Levente Lőrincz Emma | 51 pont |
36. hely | Szerencsecsomag | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Tóth Adrienn Tusjak Mirtill Dresch Anna Katalin Till Anna Emese | 51 pont |
37. hely | Fantasty Four | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Ágoston Máté Dobrovicz Dávid Radákovits Norbert Szalay Benjámin | 50 pont |
38. hely | Gy.M.Sz. | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Cselényi Bella Husztik Eszter Kovács Eszter Mihalovics Márk | 48 pont |
39. hely | Hárman pácban | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Mariani Pierpaolo Pollák Dániel Villanova Arnold - | 47 pont |
40. hely | Áfonyalekvár | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Lőbl Enikő Róth Annadóra Szedenik Júlia Tordai Luca | 45 pont |
40. hely | DéCéHá | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Kardos Dzsennifer Lóczi Csanád Somogyi Helga - | 45 pont |
40. hely | King team | Óbudai Nagy László Általános Iskola Budapest III. | Ivék Balázs Kalocsa Zsombor Király Patrik Pauler Bálint | 45 pont |
43. hely | Matekzsenik | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Jagrik Péter Szigetvári Gergely Tóth Márk Holl Ágoston | 44 pont |
44. hely | Négy negyed | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Bársony Gergő Jónás Csaba Mogyorósi Zoltán Várkövi Vendel | 42 pont |
45. hely | Minusz nullák | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Facklmann Dániel Nagy Zoltán Szenthelyi Krisztián Félix András | 41 pont |
46. hely | Csajok a negyediken | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Boda Viktória Pintér Annabella Sipos Csilla Szitai Zsanett | 40 pont |
47. hely | Marcsi, Levi +2 fő | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Kocsis Mária Palágyi Levente Huszár Emese Tóth Márton | 37 pont |
48. hely | Vegyesnégyes | Fodros Általános Iskola Budapest III. | Balogh Ervin Csonka Nóra Hidegföldi Mórocz Zsolt Páncsity Zóra | 33 pont |
48. hely | Ziper7 | Zipernowsky Károly Általános Iskola Budapest III. | Kuknyó Emese Huber Daniella Pintér Attila | 33 pont |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
1. hely döntős | ikszipszilonzé | Árpád Gimnázium Budapest III. | Kovács Viktória Nácz Vanessza Nagy Kata Wolkensdorfer Zsófia | 112 pont |
2. hely döntős | Fejtörők | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Bálint Bence Búr Vince Major András Sirály Márk | 109 pont |
3. hely | Névtelenek | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Egervári Hajnalka Matusek Lili Szappanos Xantia Szöllős Alexandra | 100 pont |
4. hely | Gooners | Árpád Gimnázium Budapest III. | Brányi Balázs Csáti Olivér Hepke Alajos Kiss Barnabás | 99 pont |
4. hely | Határozott hatványozók | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Balogh Menyhért Bálint Levente Bercsek András Blum Balázs | 99 pont |
6. hely | Számwalkerek | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Kocka Bertalan Nagy Dániel Szőkedencsi Dániel - | 98 pont |
7. hely | Nem Buta Kockák | Árpád Gimnázium Budapest III. | Üveges Regina Surek Emese Bagosi Lívia Wisinger Flóra | 95 pont |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
8. hely | 4ever | Árpád Gimnázium Budapest III. | Bálint Roland Bencsik Bálint Mrázik Tamás Szépfalvi Bálint | 91 pont |
9. hely | Gazsi a szomszédból | Toldy Ferenc Gimnázium Budapest I. | Jassó Gergely Molnár Balázs Posta Csongor Schubert Mátyás | 90 pont |
10. hely | Einstein4 | Szilágyi Erzsébet Gimnázium Budapest I. | D.Nagy András Hosszú Norbert Kovács Máté Záhonyi Petra | 90 pont |
11. hely | QI harcosok | Árpád Gimnázium Budapest III. | Mázsár Donát Molnár Barnabás Sörös Patrik Tóvári Gergő | 89 pont |
12. hely | Nem tudjuk a nevünket | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Dalos Margit Herbály Bernadett Mona Zsuzsa - | 89 pont |
13. hely | IQ nindzsák | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Gálfi András Karosi Gábor Karosi Tamás Tóth Balázs | 87 pont |
14. hely | TÉGLA-TESTEK | Alternatív Közgazdasági Gimnázium Budapest III. | Sengel Tamás Baráth Dóra Csizmadia Blanka Gálosi Dóra | 83 pont |
15. hely | Teletabi | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Bíró Balázs Czucz Botond Toldi Martin Tóth Marcell | 82 pont |
16. hely | Müzlik | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Bedey Vera Hanák Panna Mészáros Viktória Villám Lilla | 82 pont |
16. hely | Rabok a négyzetrácsok mögött | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Kún Kincső Pupli Anna Szénási Dorottya Szöllős Bianka | 82 pont |
18. hely | Einsteinek | Toldy Ferenc Gimnázium Budapest I. | Schimert Tamás Székely Kolos Tóth Farkas Gáspár Winkler Dávid | 82 pont |
19. hely | NoName | Toldy Ferenc Gimnázium Budapest I. | Fejes Balázs Palágyi Gergely Szalontai Márton Vass Domonkos | 81 pont |
20. hely | Emeletes tört a köbön | Árpád Gimnázium Budapest III. | Balogh Ádám Barnás Dániel Bartkó Barnabás Tóth Zsombor | 77 pont |
21. hely | Elasmotherium | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Cséka Botond Fehér Bence Gulyás Levente Polgár Dániel | 76 pont |
21. hely | Sivatagi rohamkukacok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Berzsák Barna Forrai Botond Havasi Gábor Makrai Áron | 76 pont |
23. hely | Nyuszy | Árpád Gimnázium Budapest III. | Albert Miksa Márton Duray Bence Gosztonyi Botond Szilágyi Mátyás | 74 pont |
24. hely | Almacsutka | Móricz Zsigmond Gimnázium Budapest II. | Poduszló Kristóf Bokor Péter Czukor Dániel Földházi Péter | 73 pont |
25. hely | Hagymatek | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Bús Álmos Tóth Rudolf Vadler Gergő Weingart Zoltán | 70 pont |
26. hely | Eszesek | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Bakos Viktória Csanda Renáta Ludányi Nóra Svertecki Réka | 68 pont |
27. hely | Matek a matekodikon | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Kerekes Zsombor Kovács Marcell Pál Dániel Szakállas Gergely | 68 pont |
28. hely | IT-k | Óbudai Gimnázium Budapest III. | Bezie Fanni Korsch Tünde Mandevill Réka Szabó Lúcia | 65 pont |
28. hely | M&M's | Toldy Ferenc Gimnázium Budapest I. | Fábry Zsombor Jakabos Bálint Kosdi-Kovács Márton Wittinger Bálint | 65 pont |
30. hely | Anonymous | Toldy Ferenc Gimnázium Budapest I. | Aszódy Dorka Holpert Anna Káli Ambrus Szabó Fruzsina | 63 pont |
30. hely | PONKSZOV | Szilágyi Erzsébet Gimnázium Budapest I. | Fodor Sára Ferencz R. Veronika Dénes Renáta | 63 pont |
32. hely | Leszámolók 2.0 HU | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Bocsi Kristóf Czétényi András Haragos Dániel Simon Balázs | 62 pont |
33. hely | Croissant | Árpád Gimnázium Budapest III. | Fehér Ágnes Gaál Tamara Magony Viktória Tubicsák Adrienn | 61 pont |
34. hely | KSKD | Toldy Ferenc Gimnázium Budapest I. | Dunai Ludovika Kálózdi Adél Kil Melda Somodi Luca | 60 pont |
34. hely | Mingyár | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Fekete Mátyás Parsch Péter Rikker Dániel Tóth Attila | 60 pont |
36. hely | Magányos farkasok:) | Toldy Ferenc Gimnázium Budapest I. | Balogh Janka Boros Flóra Bechtold Anna Serényi Bendegúz | 57 pont |
37. hely | L-N+R-D=7.c | Árpád Gimnázium Budapest III. | Csapó Dávid Németh Richárd Szamosújvári Lilla Szathmáry Nóra | 57 pont |
38. hely | Kiscsikók | Móricz Zsigmond Gimnázium Budapest II. | Gál Andrea Balsay Fanni Nagy Kinga Boros Ádám | 55 pont |
38. hely | NYER-TESEK | Alternatív Közgazdasági Gimnázium Budapest III. | Szutor Bálint Fekete Anna Greda Kata Simo Márton | 55 pont |
40. hely | E.V.V.A. | Árpád Gimnázium Budapest III. | Aradi Dániel Bendekovics Liza Kecskés Enikő Szobotka Vanda | 51 pont |
41. hely | Barbi csapata | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Bots Gergely Fónai Nóra Sebestyén Barbara Szabó Andrea | 50 pont |
41. hely | Lányok | Móricz Zsigmond Gimnázium Budapest II. | Gránásy Sára Kostyál Panna Varga Flóra Gyenes Stefánia | 50 pont |
43. hely | DRAGON | Szilágyi Erzsébet Gimnázium Budapest I. | Albrecht Máté Jóföldy Máté Lantos Krisztian Sipos Boldizsár | 48 pont |
43. hely | R.E.R. | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Rutai Réka Erdélyi Eszter Hámori Réka - | 48 pont |
45. hely | Cseresznyék | Toldy Ferenc Gimnázium Budapest I. | Bakó Fanni Hegyi Hanna Valló Lujza Varga Luca | 47 pont |
45. hely | The Ludwigs | Toldy Ferenc Gimnázium Budapest I. | Deutsch Domonkos Kormos Balázs Kurdi Benedek Szabó Levente | 47 pont |
47. hely | Ügyesek | Óbudai Gimnázium Budapest III. | Artner Anna Kléber Wanda Őry Kinga Szabó Nikolett | 36 pont |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
1. hely döntős | ex-trém | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest III. | Haskó Márk Márkus Benedek Tóth Bence - | 117 pont |
2. hely | Protonok | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Borlay Botond Belákovics Ádám Dulácska Mátyás Tegzes Tamás | 96 pont |
3. hely | The A'Team | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Keresztes Nóra Kurucz János Öreg Botond Vu Viet Tuan | 89 pont |
4. hely | Majd az Andris intézi | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Kunos Zsuzsanna Szócska Réka Ordasi Gábor Volom András | 89 pont |
5. hely | IQ-írtók, azaz a szőkék visszavágnak | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Gráner Anna Ádám Kitti Káldy Soma Zwickl Pál | 86 pont |
6. hely | ipszilon a negyediken | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Flanek Szilvia Gyuricska Milán Paczolay Krisztián Surján Borbála | 85 pont |
7. hely | Számörlők 2. | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Békefi Teodóra Lengyel Ádám Sallai Mór Szabó Boglárka | 85 pont |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
8. hely | 1,2,sok | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola Budapest III. | Beöthy-Molnár Dorottya Beöthy-Molnár Péter Soóki-Tóth Kristóf Szabó Gergely | 83 pont |
9. hely | Ázott Kutyák | Óbudai Nagy László Általános Iskola Budapest III. | Sármány Péter Schneller Máté Vizi Zsolt Wang Qi Viktor | 83 pont |
10. hely | Páratlan páros | Fillér Utcai Általános Iskola Budapest II. | Barcsa Zoltán Eörsi Nóra Molnár Ádám Szalai Zsombor | 82 pont |
11. hely | Má/Sík | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Bognár Domokos Hornyák Fanni Vágott Ádám Vitályos Márton | 80 pont |
12. hely | Kerekegész | Fodros Általános Iskola Budapest III. | Laszák Bence Koncz Anna Ulrich Kimberly Árpási Roland | 78 pont |
13. hely | Legendák | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Horváth Márk Huszti Martin Koppány Péter Weiszhár Dániel | 77 pont |
14. hely | Anóbrek | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Bálint Nóra Szalai Kristóf Szilágyi Anna Bernhardt Bence | 74 pont |
15. hely | Elektronok | Szent Angéla Iskola Budapest II. | Bene Ildikó Czenthe Ilona Dobos Ákos Loósz Lőrinc | 72 pont |
16. hely | Gondolkozó Tanoncok | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Fridvalszky András Hercik Róbert Kraudy Roland Tábik Ádám | 70 pont |
17. hely | MaMoPaTó | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Magyari Réka Molnár Judit Palágyi Dóra Tóth Emília | 69 pont |
18. hely | Kő! | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Frei Zsófia Kondász Luca Máté Enikő Tóth Petra | 68 pont |
19. hely | FiretrUCK | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Fejes Bence Hernádi Zsolt Néder Zoltán Takátsy Fülöp | 67 pont |
20. hely | Teletabik | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Szirtes Adél Petridisz Miklós Vas Krisztián Viniczai Benedek | 67 pont |
21. hely | Viking | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Bálint Bertalan Fűr Marcell Tomori Márton Tóth Borbála | 66 pont |
22. hely | Törökvész 8. | Törökvész Úti Általános Iskola Budapest II. | Kis Emma Veres Szabolcs Molnár Petra Futsek-Turán Soma | 66 pont |
23. hely | Cékla | Toldy Ferenc Gimnázium Budapest I. | Csintalan Dávid Ötvös Levente Pónya Máté Tereh Balázs | 65 pont |
24. hely | Gofrik | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Botos Csenge Büki Hanna Koloszár Kinga Szombati Zsófi | 64 pont |
25. hely | Plóni Club | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Birgenstock Kitti Helmle Hanna Lágler Júlia Seregi Nelli | 62 pont |
26. hely | Eszeveszett Einsteinek | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Fejes Márk Máté Levente Öveges Mariann Zöld Ádám | 62 pont |
27. hely | A vektor | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Balázs Sára Erdei Zsófia Nagy Liza Süveges-Szabó Zsófia | 61 pont |
28. hely | Mi | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Lágler Anna Ebrahimzadeh Nur Nérey Claudia Tóth Ágnes | 59 pont |
29. hely | Partyarc | Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest II. | Deák Imre Gomez Marco Kapitány Dániel Madarász Gergő | 59 pont |
29. hely | Rajok a köbön | Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest II. | Altbäcker Helga Egyef Zsófia Horváth Réka Stámusz Lilla | 59 pont |
29. hely | Tompikák | Bárczi Géza Általános Iskola Budapest III. | Kántor Máté Rudolf Bence Straubinger Ákos Takács Dániel | 59 pont |
32. hely | Matekosokk | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest II. | Erőss Botond Horváth Ágoston | 57 pont |
32. hely | Matekozó Talpak | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Horicsányi Gergely Kárpáti Bence Kovács Krisztián Németh Bence | 57 pont |
32. hely | Spirit | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Bohner Adrián Farkas Lukrécia Molnár Előd Lerch Bálint | 57 pont |
35. hely | Susogós Mackók | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Gyurcsány Anna Havasi Eszter Kázsmér Anita Kereszty Anna | 56 pont |
36. hely | Makkapuppy | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Lókodi Laura Nagy Dóra Neumer Beáta | 56 pont |
37. hely | Bogár zsenik | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Bognár Fanni Garmpis Konstandia Kovácshegyi Kinga Szendrő Tímea | 56 pont |
37. hely | Drmathause | Kerék Általános Iskola és Gimnázium Budapest III. | Hegyi Péter Czeglédi Barna Kalmár Ádám Wallot Brandon Cédric | 56 pont |
37. hely | Méhecskék | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Dao Médéa Csöppű Eliza Sebestyén Beatrix Szigethy Fanni | 56 pont |
40. hely | Nagyokosok | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. Budapest III. | Czuffer Zsolt Murányi Zsófia Sticza Marcell Szakál Eszter | 55 pont |
41. hely | Mille | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Kotaszek Luca Keszőcze Kitti Herendi Gabriella Taba Fanni | 53 pont |
42. hely | Agyra-MENŐK | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Balázs Hajnalka Kovács Attila Lakatos István Uzsoki Piroska | 52 pont |
43. hely | Árpád nemzetség | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Kigyóssy Kirill Rhédey Pál Sbaffo Daniele Varga Valentin Sámson | 51 pont |
43. hely | Nemtom | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium Budapest II. | Sashegyi Soma László Tassi Sándor Kőmíves Őrs Ágoston Bence | 51 pont |
45. hely | BabszemDzsó | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Lovas Péter László Márk Szegál Márk Rátky Miklós | 49 pont |
46. hely | Esztergom | Törökvész Úti Általános Iskola Budapest II. | Markovits Miklós Polgár Emese Teleki Lóránt Laczi Pongor | 47 pont |
47. hely | pí-team | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest III. | Nagy Adél Szabó Fanni Varga Luca Vass Beáta | 46 pont |
47. hely | Suhanc Péterek | Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest II. | Bencze Bulcsú Lőrincz Kristóf Szatmári Kristóf Zakota Kristóf | 46 pont |
49. hely | Félpiros, narancssárga gőték | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Hertzka Olivér Farkas Levente Kazup Dominik Lőrincz Kende | 45 pont |
50. hely | Nitró | Aquincum Általános Iskola Budapest III. | Molnár Dávid Agárdi Olivér Tóth Marcell Ovcsanenka Viktor | 41 pont |
51. hely | ziper8 | Zipernowsky Károly Általános Iskola Budapest III. | Babenyecz Bálint Pálfalvi Regina Schmidt Szabolcs | 39 pont |
52. hely | Blancok | Áldás Utcai Általános Iskola Budapest II. | Farkas Fanni Kovács Zsombor Simon Márk Molnár Benedek Ákos | 37 pont |
53. hely | Matek majmok | Újlaki Általános Iskola Budapest II. | Berey Orsolya Dula Zsófia Erdész luca László Franciska | 30 pont |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
1. hely döntős | Matekoszok | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Csilling Tamás Csiszár Tamás Leitereg Miklós Pizág Levente | 125 pont |
2. hely | Gazdaságos | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Kocsis Gábor Rozenberszki Dávid Szanyi Erik Szente Zsófia | 117 pont |
3. hely | √erek | Toldy Ferenc Gimnázium Budapest I. | Antal Zoltán Moldoványi András Szabó András Varga Krisztián | 113 pont |
4. hely | Rigótőgy | Árpád Gimnázium Budapest III. | Boross Géza Dankó Szabolcs Kiss Norbert Török Ferenc | 110 pont |
5. hely | Okos-Sakk | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Balogh Bence Kovács Barna Szabó Gergely Olivér Tim Márton | 103 pont |
6. hely | Számadó(k) | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Dóka Csilla Glatz Anna Horváth Bendegúz Vámosi Laura | 103 pont |
7. hely | Gőzöm sincs | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Herjeczki Dániel Márton Olivér Móczár Bálint Sagát Anna | 100 pont |
7. hely | Mi | Árpád Gimnázium Budapest III. | Dobrovolszky Donát Molnár László Soma Nemecskó Júlia Szondy Borbála | 100 pont |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
9. hely | 4-zetgyök | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Bódi Botond Pásztor Adrienn Rikk Péter Wiand Bianka | 98 pont |
10. hely | Származási hely: VPG | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Guller Zoltán Mihalek Barna Somos Annakata Zsoldos Bence | 96 pont |
11. hely | E-FAN | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Erőss Bernadett Fazekas Vivien Antal Dóra Nagyiványi Nadine | 94 pont |
12. hely | Super chick | Óbudai Gimnázium Budapest III. | Bercsényi Katalin Boldbaater Erdenebileg Forintos Borbála Karácsony Lilla | 94 pont |
13. hely | TeScOaSt | Árpád Gimnázium Budapest III. | Kaunitz Milán Könczöl Dávid László Dániel Neszmélyi Márk | 92 pont |
14. hely | Muffin | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Szalai Réka Tóth Klára Kun Olivér Bouchelaghem Sarah | 91 pont |
15. hely | Paralelepipedon | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Fuszek Áron Keserű György Némethi János Samu András | 87 pont |
16. hely | DIJÓ | Árpád Gimnázium Budapest III. | Csicsó Nóra Gábeli Janka Juhász Krisztina Kovács Dóra | 84 pont |
17. hely | Négyzetháló | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Pásztor Anna Solymosi Zsófia Sorosinszki Ivett Szabó Aliz | 83 pont |
18. hely | Agytornászok | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest II. | Hidvégi Lilla Kosztin Rebeka Török Georgina Hlavacek Pálma | 83 pont |
19. hely | Afrikai elefántok | Toldy Ferenc Gimnázium Budapest I. | Horváth Viktória Kaszás Flóra Pál Anna Wéber Kornélia | 82 pont |
20. hely | Nyomokban... | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Dió Dávid Lukács Viktória Pádár Gergely Szirmai-Szabó Emese | 81 pont |
21. hely | 05 | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest II. | Szabados Bence Hegyesi Ákos Gáthy Zoltán Csatlós Péter | 79 pont |
21. hely | Kisokosok | Árpád Gimnázium Budapest III. | Csabai Borka Garai Luca Kardos Ilona Kis Alexandra | 79 pont |
21. hely | Sakk-Matt | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Gábor Kata Glatz Szonja Sziklay Csenge Vajda Krisztina | 79 pont |
24. hely | A legkisebb is számít | Veres Péter Gimnázium Budapest III. | Abonyi Flóra Kalas Vivien Magyar Petra Perei Petra | 75 pont |
25. hely | MB-k | Óbudai Gimnázium Budapest III. | Berta Krisztián Füle András Károlyi Roland Korok Bendegúz | 74 pont |
26. hely | Legendások | Móricz Zsigmond Gimnázium Budapest II. | Grohmann Levente Nyári Gergő Rabatin Norbert Pető Sára | 73 pont |
27. hely | Akg-Sok | Alternatív Közgazdasági Gimnázium Budapest III. | Nikl András Tari Péter Vida Gergő Bán Titusz | 72 pont |
28. hely | Buborék | Alternatív Közgazdasági Gimnázium Budapest III. | Szilasi Blanka Nádori Ráhel Feder Maya Bíró Anna | 70 pont |
29. hely | Greengrocer | Óbudai Gimnázium Budapest III. | Nagy Tamás Pap Kristóf Piroch Domonkos Seregy Márk | 69 pont |
29. hely | HALÁLOS CSIBÉK | Szilágyi Erzsébet Gimnázium Budapest I. | Balla Dóra Göntér Adél Péter-Szabó Eszter Anhauer Kinga | 69 pont |
29. hely | Tanácstalanok | Árpád Gimnázium Budapest III. | Balogh Zsófia Baumann Brigitta Erdei Ákos Gnandt Balázs | 69 pont |
32. hely | 03 | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest II. | Varga Dorottya Vereckei Anna Eisele Anna | 68 pont |
33. hely | 04 | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest II. | Pláner Benedek Nagy Krisztián Akócsi tamás Horánszky Márton | 66 pont |
33. hely | Elit | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Ferenczy Botond Kádár Tamás Kovács István Péterfi Balázs | 66 pont |
35. hely | M.S.T.J. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Joó Hajnalka Tari Ferenc | 65 pont |
36. hely | Bloopers | Óbudai Gimnázium Budapest III. | Hegedűs Tamás Héger Alexander Pfister Ervin Magyar Dávid | 64 pont |
37. hely | fitucs34 | Alternatív Közgazdasági Gimnázium Budapest III. | Hann Flóra Cselőtei Júlia Nagy Dorottya Karvalits Annamária | 61 pont |
38. hely | 02 | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest II. | Shiwkhil Semim Haála Hanga Krémer Eszter Dicső Enikő | 60 pont |
39. hely | Rajkacsa | Toldy Ferenc Gimnázium Budapest I. | Kocsis Martin Pánczél András Sasfi András Suhajda Marcell | 57 pont |
40. hely | Páteresek | Szilágyi Erzsébet Gimnázium Budapest I. | Pap Péter Samu Norbert Sóvári Dániel Nagy levente | 54 pont |
41. hely | X-faktor | Óbudai Gimnázium Budapest III. | Gömöri Alexandra Horváth Barnabás Szvorény Anett Tóth Daniella | 52 pont |
42. hely | Négy grácia | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Csatlós Krisztina Gaszler Bianka Molnár Ivett Muka Krisztina | 52 pont |
43. hely | 4 for Maths | Móricz Zsigmond Gimnázium Budapest II. | Hegedűs Alexa Vilmos Brigitta Springer Petra Bartuszek Lilla | 51 pont |
44. hely | CHEETOS | Szilágyi Erzsébet Gimnázium Budapest I. | Dénes Judit Dózsa Lili Jártó Félix | 48 pont |
45. hely | Flop | Alternatív Közgazdasági Gimnázium Budapest III. | Szabó Boldizsár Ternyik Bálint Török Bence Horváth Sebő | 47 pont |
46. hely | Sz.A.B.D. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest II. | Alföldi Rozália Durst Benedek Szujó Júlia Takács Bernadett | 46 pont |
47. hely | Gémkapocs | Móricz Zsigmond Gimnázium Budapest II. | Czibulka Dániel Garamvölgyi Dániel Eltér Júlia Görbicz Fülöp | 44 pont |
48. hely | 2X2 | Móricz Zsigmond Gimnázium Budapest II. | Rózsa Bence Déri Antal Mészöly Balázs Valter Martin | 42 pont |
48. hely | Fiúk a 2.b-ből | Toldy Ferenc Gimnázium Budapest I. | Fekete Áron Sass Péter Téli Gergő Szabó Márton | 42 pont |
50. hely | Noname | Móricz Zsigmond Gimnázium Budapest II. | Hidas Mátyás Horváth Márk Kovács Gergely Tölgyesi Domonik | 38 pont |
Város | Iskola | Tanár |
Budapest I. | Budavári Általános Iskola | Nagy Edit |
Budapest I. | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Frigyesi Zoltán |
Budapest I. | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Inges János |
Budapest I. | Toldy Ferenc Gimnázium | dr. Pelényi Attiláné |
Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Fáthné Szomódi Zsuzsanna |
Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Harsányi Zsoltné |
Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Herbert Mária |
Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Kruchió Mária |
Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Rudolf Tamásné |
Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Süveges-Szabó Marianna |
Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Szabóné Sárközi Márta |
Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Varga Jánosné |
Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Csorbáné Ágoston Éva |
Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Nagy-Baló András |
Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Pálóczyné Nagy Judit |
Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Papp Ildikó |
Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Puskásné Benczúr Csilla |
Budapest II. | Fillér Utcai Általános Iskola | Dömötör Andrea |
Budapest II. | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Jákóiné Szirota Ilona |
Budapest II. | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Répás Ágota |
Budapest II. | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Jáky Adrienn |
Budapest II. | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Nagy Zsigmond |
Budapest II. | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Pummerné Sándor Ildikó |
Budapest II. | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Tihanyiné Takács Mária |
Budapest II. | Remetekertvárosi Általános Iskola | Horváthné Ivony Ágnes |
Budapest II. | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Kojiné Jekli Piroska |
Budapest II. | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Steiner Csilla |
Budapest II. | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Varga Zsuzsanna |
Budapest II. | Szent Angéla Iskola | Asztalos György |
Budapest II. | Szent Angéla Iskola | Csere Istvánné |
Budapest II. | Törökvész Úti Általános Iskola | Szentiványi Katalin |
Budapest III. | Árpád Gimnázium | Besnyőné Titter Beáta |
Budapest III. | Árpád Gimnázium | Koncz Levente |
Budapest III. | Árpád Gimnázium | Meszlényiné Róka Ágnes |
Budapest III. | Árpád Gimnázium | Sztojcsevné Fekete Mária |
Budapest III. | Árpád Gimnázium | Varga Erzsébet |
Budapest III. | Bárczi Géza Általános Iskola | Simainé Fenyvesi Judit |
Budapest III. | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Márkusné Szanyi Rita |
Budapest III. | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Nemecskóné Szabó Zsuzsanna |
Budapest III. | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Pelládi-Filep Katalin |
Budapest III. | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Sziberné Komjádi Éva |
Budapest III. | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Jordánné Tóth Magdolna |
Budapest III. | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Berecz Katalin |
Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Burian Hana |
Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Katona Dániel |
Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Márton Gábor |
Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Simon János |
Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Számadóné Békéssy Szilvia |
Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Tassy Gergely |
Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Varga Mária |