Megyei/körzeti írásbeli forduló - 2008. október 17.
Eredmények - Pest megye

3. osztály

Díjazott csapatok:
Helyezés Csapatnév Iskola, város Csapattagok Pontszám
1. hely
döntős
Bölcs baglyokBíró Lajos Általános Iskola
Szigetszentmiklós
Gerendy Máté
Holczer Zsolt
Kerekes Bálint
Szűcs Attila
131 pont
2. hely
döntős
Four for dance1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Bilibók Bence
Csutorás Barna
Csutorás Bence
Halas Gábor
129 pont
3. helyGézengúzokFáy András Református Ált. Isk. és AMI
Gomba
Benedek Kristóf
Kádár Kata
Konda Nikolett
Lehota Vilmos
118 pont
4. helyKrokodilokFabriczius József Általános Iskola
Veresegyház
Adorján Áron
Bartha Lajos
Molnár Tímea
Forján Lilla
117 pont
5. helyKisokosokSzent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvóda
Gödöllő
Kiss Zita Krisztina
Szabó Enikő
Szénási Kata
Szutor Karina
107 pont
6. helyOrchideákSzentistvántelepi Általános Iskola
Budakalász
Gyuricza Borbála
Kovács Éva Anna
Mészáros Sára
Urkuti Anna
106 pont


A további helyezettek:
Helyezés Csapatnév Iskola, város Csapattagok Pontszám
7. helyCsodabogyókBíró Lajos Általános Iskola
Szigetszentmiklós
Ambrózy Márk
Csípán Réka
Szigeti Roland
Tarsoly János
105 pont
7. helySzorgos MéhekKesjár Csaba Általános Iskola
Budaörs
Muzslay Márton
Nagy Lili Lilla
Gátmezei Zoltán
Kalocsai Petra
105 pont
9. helyCápákKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Bódai András
Pándi Dominik
Slekta Ákos
Székely Dániel
104 pont
10. helySzorzókSzent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvóda
Gödöllő
Juhász Dénes
Molnár Apor
Molnár Márton
Nagy Péter
103 pont
11. helyMatek királyokKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Érd
Benson Brigitta
Borsos Bernadett
Kui Péter
Végh Norbert
102 pont
12. helyCica, a matekzseni1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Andréka Lilla
Farkas Kinga
Petrik Dóra
Sőrés Luca
102 pont
13. helyMatekészMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola
Budaörs
Bognár Bálint
Domokos Gergő
Farkas Márton
Zólomy Kristóf
101 pont
14. helyFürkészekMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Gál Laura
Johann Bálint
Nagy Gergő
Balogh Erika
100 pont
15. helyÉszkombájnokPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Cseh Orsolya Zsuzsanna
Juhász Kristóf Péter
Berecz Ágnes
Bákai Roland Márk
99 pont
16. helyHunokSzentistvántelepi Általános Iskola
Budakalász
Husek Ferenc
Szabó Balázs
Szügyi Attila
Zagyi Gergő
97 pont
17. helyMatekcserkészekSzentistvántelepi Általános Iskola
Budakalász
Bálint Csenge
Gyimóthy András
Rozenberszki Zsófia
Rudolf Daniella
94 pont
18. helySponge Bob1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Muzik Mihály
Pállfy Barnabás
Pongrácz András
Szikora Bálint
94 pont
19. helyOkostojásokPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Nagy Tamás
Samayoa Carlos
Wokoma Cathrine
Bardócz Petra Miléna
92 pont
20. helyOkosok csapataBudajenői Általános Iskola
Budajenő
Götz Ádám
Orbán Sára
Torma Zsófia
Turbéki-Wertán Petra
91 pont
21. helyOkostojásTeleki Sámuel Általános Iskola
Érd
Ádám Zsófia
Bakos Ádám
Für Dominika
Kohári Dániel
89 pont
22. helySzámkirályKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Csomor Anita
Darányi Dorottya
Kövesdi Norbert
Pénzes Ádám
89 pont
22. helyWall-e és ÉvaVárkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Nagy Szabolcs
Thom Flóra
Thom Kinga
Soltész -Nagy Márton
89 pont
24. helyRavasz RókákBálint Márton Általános- és Középiskola
Törökbálint
Dankowsky Sára Tímea
Martin Emma
Márton Gellért
Nagy András Kornél
88 pont
25. helyZöld békákPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Plachy Dániel
Sibak Máté
W. Nagy Csenger
Babics Dávid
88 pont
26. helyBionicle1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Do Minh Viktor
Nagy Ottó
Vinkovits Vendel
Zöld Krisztián
86 pont
27. helyMatekbandaAGY Tanoda
Szentendre
Berki Ádám
Hülvely Alina
Mészáros Melinda
Tóth Kristóf
86 pont
28. helyBaglyok csapataFáy András Református Ált. Isk. és AMI
Gomba
Erdélyi Botond
Mátyás Tamás
Páczi László
Pataky László
84 pont
29. helyGepárdokSzent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvóda
Gödöllő
Vaszil Levente
Gyulai Kristóf
Szamosi András
Árki Ádám
84 pont
30. helyPirosTemplomdombi Általános Iskola
Szentendre
Bajna Dorottya
Könczöl Ádám
Nagy Kamilla
Orbán Csongor
84 pont
31. helyÉszkerékMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Borbély Eszter
Fejes Panna
Nagy Krisztián
Reményi Ágnes
83 pont
32. helyMacskákSzent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvóda
Gödöllő
Szántai Anna
Erőss Katica
Gyurik Eszter
Nagy Kamilla
82 pont
33. helyFehérTemplomdombi Általános Iskola
Szentendre
Márkus Panna
Masát Máté
Sárady Gergely
Török Emma
82 pont
34. hely4 csini csajKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Dobos Amira
Dobos Kíra
Juhász Katalin
Pataki Boglárka
81 pont
35. helyBajnokokSzéchenyi István Általános Iskola
Alsónémedi
Kiss Andor
Nagy Levente
Méhes Balázs
Baján János
81 pont
35. helyVadmacskákVárkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Kovács Dorottya
Eszes Judit
Berta Márton
Márkus Richárd
81 pont
37. helyVadmacskákAGY Tanoda
Szentendre
Kiss Rebeka
Dimitrov Márk
Tiringer János Péter
Werderitsch Lili
81 pont
38. helyRavasz rókákPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Gerháth Bernadett
Smuk András
Utassy Kata
Taska Tamás
80 pont
39. helyNégyesKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Érd
Nagy Ádám
Nagy Dávid
Sukola Patrik
Szemán Dávid
79 pont
39. helySzupernégyesMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola
Budaörs
Németh Loretta
Papp Pál
Pintér Blanka
Solymos Dániel
79 pont
41. helyHigh School musical pom-pom lányokKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Érd
Böröczky Enikő
Gazi Alexandra
Jedzinák Nikolett
Kovács Réka
78 pont
41. helyLovasokSzent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvóda
Gödöllő
Ilosvai Zita
Pintér Zsófia
Ratkai Dániel
Tóth Laura
78 pont
43. helyNégy tűz1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Domina Gitta
Horváth Luca
Sebeszta Miklós
Sebeszta Zsófia
78 pont
44. helyTÖRPÉK33Árpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
Kovács Kinga
Nagy Bendegúz
Varga Tamás
Tóth Ákos
77 pont
45. helyZöldTemplomdombi Általános Iskola
Szentendre
Jászberényi Réka
Kelemen Maja
Nyvelt András
Vitai Viktor
76 pont
46. helyViharsasokMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola
Budaörs
Apkó Júlia
Hegedűs Ákos
Lipódi Janka
Samarjai Ábel
75 pont
47. helyMatematikussKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Érd
Bihari Bence
Gulyás Áron
Meskó Ádám
Vas Barnabás
74 pont
48. helyHarmadik céII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tárnok
Benkó Csaba
Somogyi Réka
Egri Krisztina
Kereszturi Julianna
74 pont
49. helyHangyákHunyadi János Általános Iskola
Délegyháza
Halász Boldizsár
Korponai Zoltán
Nálik Fanni
Pribyll Római
73 pont
50. helyEszes manók1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Inotay Lilla
Kis Katalin
Sahin-Tóth Sarolta
Timár Laura
73 pont
51. helySzélviharArany János Általános Iskola és Gimnázium
Százhalombatta
Harányi Luca
Holenár Miron
Keszthelyi Regina
Tóth Dániel
73 pont
52. helyÉjszakai mókusokGróf Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
Béres Renáta
László Zombor Zoltán
Szalai Fatime
Zalay Máté
72 pont
53. helyKis tudósok csapataBudajenői Általános Iskola
Budajenő
Dalnoki Laura
Monori Norbert
Kovács Fanni
Újj Kristóf
71 pont
54. helySasokSzent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvóda
Gödöllő
Darabont Zsanett
Decsi Márton
Kedves Bernadett
Csaja Natália
70 pont
55. helySzámok KirályaiSzent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvóda
Gödöllő
Csernyánszky Flóra
Katona Anna
Komáromi Zsófia
Pál Réka
68 pont
56. helyTevékeny tevékBálint Márton Általános- és Középiskola
Törökbálint
Bíró Zsófia
Czeglédi Gyöngyvér
Fülöp Szabolcs
Papp Emese
67 pont
57. helyZSENIKÁrpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
Körmendi Fanni
Lévai Bence
Sárdi Nikolett
Varga Edina
67 pont
58. helyCápák négyeseKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Érd
Berta Balázs
Blazsajovszki Dominik
Demjén Alex
Uzoni Csege
67 pont
58. helyLeopárd1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Haragos Gergő
Oláh Nóra
Skuczi Boglárka
Tóth András
67 pont
58. helyMisi MókusNémet Nemzetiségi Ált. Isk. Koren István Tagiskola
Domony
Bagyin Balázs
Girardi Loránd
Remenár Judit
Varga Viktor Csaba
67 pont
61. helyTankcsapda Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Csizmár Ádám
Demkó Csilla
Pusztai Bence
Hajnal Bendegúz
66 pont
62. helyTigrislányokKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Dankó Emese Titanilla
Galovszky Rebeka
Németh Nóra
Tóth Anna
66 pont
63. helyCsincsillákGróf Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
Gáncs Dorottya Anna
Bekker Zsófia Réka
Kiss Rebeka Sára
Tóth Adrien Veronika
66 pont
64. helyTornádóháromArany János Általános Iskola és Gimnázium
Százhalombatta
Bárkányi Zsombor
Katona Edvin
Kecskés Laura
Kiss Csaba
65 pont
65. helyOkos vadmacskákKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Érd
Édl Anita
Gróff Roland
Horváth Botond
Károlyi Kristóf
63 pont
66. helyFejtörőkGróf Széchenyi István Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Tápiószecső
Belovai Liliána
Drábóczi Norina
Minkó Normann
Gazsi Alex
63 pont
66. helyKiszsenikKözös Igazgatású Művelődési Intézmény
Szigetcsép
Fazekas Klaudia
Földes Csaba
Kirchner Szabolcs
Mészáros István
63 pont
68. helySzámkirályokPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Szombati Gréta
Iglódi Adél
Kaszás Regina
Sjerps Erik
62 pont
69. helyVálogatottakPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Dajka Miklós
Horváth Gábor
Bordács Márton
Wirnhardt Bence
62 pont
70. helyDelfinekPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Ján Csenge
Marcell Dorottya
Ondrik Lívia
Szita Adrienn
62 pont
71. helyMűveletekKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Bujdosó Csenge
Coroi Kornélia
Kalapács Klaudia
Tóth László
61 pont
71. helySólymokKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Érd
Bihari Dominik
Gyöngyösi Krisztián
Márton Richard
Szigeti Levente
61 pont
73. helyCobra 11Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Hangya Gábor
Tar Gergő
Török Tamás
Kazy László
59 pont
74. helySzorzókirályPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Szabados Lara
Ráth Laura
Fülöp Luca
Klencner Tamás
58 pont
75. helyKingsGróf Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
Harsányi Antal
Jónás Miklós
László Zoltán
Rusu Andrei
56 pont
76. helyFantasztikus 4-esPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Kovács Márton
Pécs Balázs
Dolányi Márk
Slézinger Lili
55 pont
77. helyTigrisekGróf Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
Erdei Adrien
Imre Márk
Szabó Oliver Zoltán
Winkler Dominik
53 pont
78. helySüniSzentistvántelepi Általános Iskola
Budakalász
Bakos Bence
Boncz Boglárka
Cs. Nagy Levente
Jobbágy Gergely
53 pont
79. helyHarmadik béII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tárnok
Bara Norbert
Kocsis Martin
Czeilinger Dóra
Kincses Róbert
50 pont
80. helyVörös tigrisTeleki Sámuel Általános Iskola
Érd
Burján Alex
Fülöp Fruzsina
Györki Károly
Sebők Boglárka
49 pont
81. helyFantasztikus 4-esArany János Általános Iskola és Gimnázium
Százhalombatta
Hargitai Ádám
Krokavecz Melinda
Patzelt Dorina
Ugaros Dominik
44 pont

4. osztály

Díjazott csapatok:
Helyezés Csapatnév Iskola, város Csapattagok Pontszám
1. hely
döntős
AgyasokBleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budaörs
Cseresznyés Balázs
Csitári Nóra
Csorba Csanád
Jakab Konrád
121 pont
2. hely
döntős
SzuperagyDamjanich János Általános Iskola
Gödöllő
Ernhoffer Orsolya
Putnoki Ábel
Réfi Krisztián
Udud Balázs
108 pont
3. helyMatek ManókKesjár Csaba Általános Iskola
Budaörs
Hargitai Petra
Levendovics Fanni
Süvegh Dávid
Debreceni Dániel
104 pont
4. helyVörös kalózokPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Babity István
Bajczi Levente
Ján Levente Tétény
Kovács Bálint
100 pont
5. helyTöprengőkKiskunlacháza-Áporka Általános Iskolai Társulás
Kiskunlacháza
Antal Péter
Hidvégi Dorottya
Kovács Gergő
Némedi Tóth Ágnes
100 pont
6. helyApacsokFabriczius József Általános Iskola
Veresegyház
Hermann Norbert
Kaposi Máté
Nervetti Viktor
Stenczel Tamás Károly
99 pont


A további helyezettek:
Helyezés Csapatnév Iskola, város Csapattagok Pontszám
7. helyAGY és észAGY Tanoda
Szentendre
Czeglédi Áron
Nagymihály Levente
Németh Levente
Seabrooke Nicolette
96 pont
7. helyMazsolákSzent István Általános Iskola
Szigethalom
Farkas Alíz
Czeglédi Levente
Stud Renáta
Bencsik Krisztián
96 pont
9. helyFejszámolókKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Almási Dániel
Androvics Zoltán
Király Gergely
Pásztor Dániel
95 pont
10. helyNégy méhecskeBárdos Lajos Általános Iskola
Dunakeszi
Cseh Noémi Angéla
Baracz Kornél
Batári Emese Rita
Molnár Balázs András
95 pont
11. helyOkosabbtojásokSzéchenyi István Általános Iskola
Budakeszi
Pákozdi Máté
Kisgyörgy Balázs
Bede Ábel
Pajer Mózes
94 pont
12. helydobókockaMészáros Lőrinc Katolikus Általános Iskola
Cegléd
Kiss Bálint
Zsiros Bálint
Zsiros Ádám
Sütő Tímea Réka
93 pont
12. helyEinstein-teamPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Kuchár Zsolt
Harmat Dominik
Pancsuska Tamás
Puskás Gábor
93 pont
14. helyBaglyokMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola
Budaörs
Balics Eszter
Gaál Nóra
Nyuli Boglárka
Simon Eszter
89 pont
15. helyMatematikusokKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Daróczy Gergő
Juhász Máté
Nagy Tamás
Prevíz Bence
87 pont
16. helyBálinti tudorkákBálint Márton Általános- és Középiskola
Törökbálint
Dancs Maximilian
Havasi Bence
Ortutay Adrienn
Szalai Dániel
83 pont
17. helyLányok kizárvaArany János Általános Iskola és Gimnázium
Százhalombatta
Baccilieri Dávid
Mazzag Bálint
Németh Attila
Palló András
83 pont
18. helyMatematikusok csapataBudajenői Általános Iskola
Budajenő
Dalnoki Marcell
Beck Martin
Osztie Balázs
Oláh Olivér
82 pont
18. helyTétova teveTelki Általános Iskola
Telki
Homolya Máté
Pásztor Bence
Pásztor Csenge
Tornyai Gábor
82 pont
20. helyÉszkerék Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Budai Kata
Fónyad Máté
Kovács Milán
Schmidt Máté
81 pont
21. hely4.B/2.Sashegyi Sándor Általános Iskola, Művészeti Szakközépiskola és Szakiskola Pomáz
Pomáz
Benkő Bea
Damak Petra Laura
Németh Alexandra
Szabó Alexandra Laura
80 pont
21. helyÜstökösökKözös Igazgatású Művelődési Intézmény
Szigetcsép
Bagyinszki Csaba
Farkas Éva
Földvári Andrea
Szabó Adrienn
80 pont
23. helyVili Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Bori Zsuzsanna
Halmi Vanessza
Hegedűs Gergő
Vezsenyi Ádám
78 pont
24. helyMega matematikusokTemplomdombi Általános Iskola
Szentendre
Dudás Péter
Laki Péter
Törköly Szabolcs
Závecz Ferenc Dániel
76 pont
24. helySzámördögök4Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Százhalombatta
Rosta Boglárka
Sápi Réka
Sólyom Anna
Turi Ákos
76 pont
26. helyTáltosokFabriczius József Általános Iskola
Veresegyház
Kovács Tímea
Márfai Fruzsina
Sándor Dávid
Vörös Emese
75 pont
27. hely2 x 2 néha 5Batthyány Általános Iskola
Érd
Dénes Amanda Vanessza
Dobi Viktor
Kercsó Bence
Szabó Bella
75 pont
27. helyAgytornászokSzéchenyi István Általános Iskola
Érd
Kirilla Réka
Szabó Barnabás
Szabó Bendegúz
Szép Orsolya
75 pont
27. helyKalászi ászokSzentistvántelepi Általános Iskola
Budakalász
Józsa Áron
Mező Bence
Szarvady Ambrus
Vékássy Áron
75 pont
27. helyRébusz Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Barna Eszter
Bognár Beáta
Dávid Dóra
Varga Soma
75 pont
31. helyOKOSKAMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Barna Veronika
Gebei Kristóf
Kunos Lili
Szolnay-Kallár Ádám
74 pont
32. helyCseresznyevirágokSzentistvántelepi Általános Iskola
Budakalász
Bouchelaghem Leila
Fenyvesi Bettina
Jolis Sophia
Rudolf Hanna
73 pont
33. helyCsoda manókSzéchenyi István Általános Iskola
Alsónémedi
Bezjian Alberto
Győri Tamás
Szapula László
Mózes Alexandra
72 pont
33. helyGézengúzokSzéchenyi István Általános Iskola
Alsónémedi
Szlovicsák Béla
Bálint Barnabás
Varga Ádám
Suplicz Gergely
72 pont
33. helyKobaktörőkMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Gregor Csaba
Medve Orsolya
Nagy Viktória
Tapolcsányi Balázs
72 pont
36. helyElmebajnokok1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Fogarassy Réka
Koltai Benjamin
Mohos Lilla
Török Ádám
71 pont
37. helyElenpéesz1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Lovas Áron
Nagy Kevin
Pap Zsombor
Szőllősi Bálint
70 pont
37. helyLebron James1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Bonifert Bendegúz
Graf Barnabás
Körömi Csongor
Umann Andor
70 pont
37. helyOkos cicákGróf Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
Kövesi Tímea
Makai Vivien
Matheisz Renáta
Rámháp Enikő
70 pont
40. helyVillám1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Beck Barna
Gazdag Kata
Kovács Júlia
Sőreg Zsófia
68 pont
41. helyCsipet csapatKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Patai Balázs
Póka Dávid
Váczi Balázs
Wafi Omár
67 pont
41. helyKaticákMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola
Budaörs
Kovács Nikolett
Vasas Nóra
Vásárhelyi Rebeka
Virág Anna
67 pont
41. helyKőrösiserehadKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Farkas Bence
Pap Zoltán
Papp Lujza
Thoma Réka
67 pont
44. helyOkoskákFáy András Református Ált. Isk. és AMI
Gomba
Kőrösi-Fehér Dorottya
Ordasi Richárd
Papp Alexa
Szádvári Dávid
64 pont
45. helyLOGIKUSÁrpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
Kocsis Dávid
Kun Ivett
Lajter Brigitta
Sztojka Róbert
63 pont
45. helyMatekoskákMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Horti Boglárka
Klacsán Sára
Nehéz Krisztián
Nádasi Olivér
63 pont
47. helySzámbűvészek1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Dombi Dia
Koncsár Alex
Ruzsa Lili
Varga-Tóth Olivér
62 pont
48. helyGondolkodókÁlatános lskola
Ecser
Blazsek Anna
Földi Péter
Kónya György
Potocska Márk
62 pont
48. helyTudorkákNémet Nemzetiségi Ált. Isk. Koren István Tagiskola
Domony
Pálinkás Gergő
Pjéter Eszter
Remenár Pál
Szabó Réka
62 pont
48. helyÜgyesek vagyunkÁrpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
Balla Nóra
Király Dominik
Knapik Anna
Kosanszki László
62 pont
51. helyKisokosokAndreetti Károly Általános és Művészeti Iskola
Sóskút
Balta Nikolett
Laczkó Laura
Máté Richárd
Urszán Lara
61 pont
51. helytigrisekGróf Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
Gács Levente
Kósa Tamás
Pál Dávid
Szabó Máté
61 pont
53. helyCsodabogárHunyadi János Általános Iskola
Délegyháza
Czika Csenge
Kocsis Kamilla
Tordai István Attila
Vastag Krisztián
60 pont
54. helyOkostojásokPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Csordás Lilla
Bangó Zsófia
Boráti Tímea
Nagy Ágnes
60 pont
54. helySzámológépekTemplomdombi Általános Iskola
Szentendre
Becsei Kristóf
Geiger Kevin
Ötvös Viola
Verebes Brúnó
60 pont
56. helyDOMINÓVárkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Bertók Diána
Király Roland
Pokorny Dorottya
Rácz Lilla
59 pont
56. helyOkos baglyokGróf Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
Mikus Anton
Pasqualetti Laura
Pálinkás Roland
Tuba Márk
59 pont
56. helyTUDORMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Balogh Bernadett
Gál Dóra
Vella Márton
Zsoldos Melinda
59 pont
59. helyNorieszdaKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Balkus Noémi
Lengyel Eszter
Orczy Dániel
Vancsakovszki Richárd
57 pont
59. helySZORZÓ KOMMANDÓMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Aschenbrenner Zoltán
Nagy Patrik
Pörnyeszi Gergő
Szilágyi Tamás
57 pont
59. helyZöldikékSzéchenyi István Általános Iskola
Érd
Bántó Bernadett
Vincze Boglárka
Kántás Diána
Nagy Henrietta
57 pont
62. helyCsíkos TeknősökKazinczy Ferenc Általános Iskola
Tápiógyörgye
Kamuti Harmat
Lesták Fanni
Meleg Sándor
Negyelicki Petra
56 pont
63. helyFantasztikus MatekosokBálint Márton Általános- és Középiskola
Törökbálint
Dankowsky Zóra
Häfner Ildikó
Kollár Dóra
Pető Emese
55 pont
63. helyGondolkodók csapataBudajenői Általános Iskola
Budajenő
Csibi Dorottya
Varga Jadviga
Huszár Csaba
Bódás Márton
55 pont
63. helyKisbagolySzéchenyi István Általános Iskola
Alsónémedi
Bálint Alexa
Kotán Ágnes
Csépán Barnabás
Michle Zsuzsanna
55 pont
66. helyAgykontrollArany János Általános Iskola és Gimnázium
Százhalombatta
Juhász Viktória
Kaluczky Zsombor
Kristóf Attila
Vuleta Boglárka
54 pont
67. hely4.B/1.Sashegyi Sándor Általános Iskola, Művészeti Szakközépiskola és Szakiskola Pomáz
Pomáz
Bartos Liliáns
Hlavacska Kristóf
Kelemen Virág
Szabó Viktória
52 pont
67. helyHiper baglyokMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola
Budaörs
Horváth Áron
Kispál Máté
Rábai Gellért
Várhidi Ágoston
52 pont
67. helyTUDORKÁK02Árpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
Görög Roland
Moharos Erzsébet
Pomázi Viktor
Simon Kitti
52 pont
70. helyKiscsibékÁlatános lskola
Ecser
Adorján Viktória
Ézsiás Dóra
Gyurján Izabell
Nagy Melinda
50 pont
70. helyNegyedik béII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tárnok
Csoma Eszter
Kulcsár Viola
Kovács Viktória
Takács Annamária
50 pont
70. helySzázszorészMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola
Budaörs
Peller Mónika
Suhai Anna
Szatai Dóra
Vágási Veronika
50 pont
70. helyTIGRISSashegyi Sándor Általános Iskola, Művészeti Szakközépiskola és Szakiskola Pomáz
Pomáz
Gergely Réka
Göndör Angéla
Koczka Csenge
Standovár Boglárka
50 pont
74. helyFŐNIXSashegyi Sándor Általános Iskola, Művészeti Szakközépiskola és Szakiskola Pomáz
Pomáz
Baranyi Benedek
Baranyi Marcell
Icsei Gergely
Kovács Tamás
49 pont
75. hely4.B/3.Sashegyi Sándor Általános Iskola, Művészeti Szakközépiskola és Szakiskola Pomáz
Pomáz
Géczy Karolina Hanna
Horváth Erzsébet
Kiss Kornélia
Székely Viktória
47 pont
75. helypiros rózsákGróf Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
Illés Noémi
Lázár Mónika
Városi Gabriella
Várszegi Csenge
47 pont
77. helyFejtörőkKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Bujdosó Boglárka
Dóra Zsuzsanna
Forgó Boglárka
Rippel Ferenc
45 pont
78. helyKalászi cimborákSzentistvántelepi Általános Iskola
Budakalász
Berkes Zsombor
Kemecsei Maja
Papp Domonkos
Suri Kristóf
35 pont

5. osztály

Díjazott csapatok:
Helyezés Csapatnév Iskola, város Csapattagok Pontszám
1. hely
döntős
HermanHerman Ottó Általános Iskola
Budaörs
Felméry Máté
Horváth Levente
Kovács Benedek
Rátosi Márk
151 pont
2. helyAngyalokTelki Általános Iskola
Telki
Csákvári Laura
Erdélyi Zsófia
Kiss Beatrix
Török Luca
138 pont
3. helyGomba-fejekFáy András Református Ált. Isk. és AMI
Gomba
Kemény Tünde
Kiss Márk
Kurgyis Bálint
Tóth Bendegúz
136 pont
4. helyÁllati négyesKossuth Lajos Gimnázium
Cegléd
Elekes Balázs
Mihalicza Dániel
Jakab Kristóf
Klément György
129 pont
5. helyÉszlényekBatthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Macskás Dániel
Merész Mercédesz
Ponekker Virág
Szoboszlai Anna
128 pont
6. helyMatekirályokBatthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Pintér Gergő
Szépvölgyi Márió
Vass Kristóf
Zsubori Barnabás
122 pont


A további helyezettek:
Helyezés Csapatnév Iskola, város Csapattagok Pontszám
7. helySzivárványPremontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon
Gödöllő
Bancsics Anna
Lakatos Berta
Lebek Marcell
Németh Tamara
121 pont
8. helySzámkirályokPremontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon
Gödöllő
Dzsacsovszki Virág
Ferencz Anna
Nagy Katalin
Schrempf Katalin
120 pont
9. helySMILEVárkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Huszár Lídia
Kovács Adrienn
Légrádi Réka
Németh Nikolett
119 pont
10. helyElsők leszünk?Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Némethi Ágnes
Petrikó Emese
Rédey Ágnes
Schneider Angéla
118 pont
11. helyDupla vagy semmiKossuth Lajos Gimnázium
Cegléd
Czvalinga Dóra
S. Tóth Eszter
Szabó Adrienn
Megyaszai Lilla
118 pont
12. helyKisGausokZimándy Ignác Általános Iskola
Törökbálint
Csomós Ildikó
Gyöngyössy Natabara Máté
Király Bálint
Majoros Cserne
116 pont
13. helyAranycsapatPremontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon
Gödöllő
Farkas Bence
Hunyadi Botond
Kis Nándor
Rudnyánszky Miklós
115 pont
14. helyEszesek1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Farkas Zoé
Bíró Soma
Rujp Tamás
Strenger Eszter
114 pont
14. helyTök jó fejekAGY Tanoda
Szentendre
Csizmadia Blanka
Simon Henrik
Szalai Bettina
Treffler Máté
114 pont
16. helyEgyütt könnyebbIzbégi Általános Iskola
Szentendre
Hegedűs Márk
Manson Áron
Regényi Bence
Tiger Enikő
114 pont
17. helyMatekagyKesjár Csaba Általános Iskola
Budaörs
Bilisics Bálint
Kótány Mátyás
Ritli Dávid
-
113 pont
18. helySauriTörök Ignác Gimnázium
Gödöllő
Kalmár Marcell
Kenyó Martin
Keszte Gábor
Szabó Dávid
113 pont
19. helyKis EinsteinekBatthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Király Gergely
Kovács Péter
Kutasi Bálint
Rosta Péter
109 pont
20. helyNégyötösBudajenői Általános Iskola
Budajenő
Csereklyei Balázs
Fórián Levente
Nagy Dorottya
Turbéki-Wertán Dorka
109 pont
21. helyMicroprofBatthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Ivanics Attila
László Márton
Markhot Gergely
Takaró László
109 pont
22. helyA kerek-szám-asztal lovagjaiBleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budaörs
Üveges Márton
Ürögi Bese
Takács Donát
Lakatos Ákos
109 pont
23. helyPeking 2008Petőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Fekete Balázs
Rendik András
Wokoma Robinson
Bíró Ákos
108 pont
24. helyOkosokFabriczius József Általános Iskola
Veresegyház
Kukucska Dániel
Nagy Zsombor
Papp Tímea
Szilágyi Tóth Bence
107 pont
25. helyMathmenPremontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon
Gödöllő
Básthy Zalán
Orova Márton
Prehoda Balázs
Szakács Bence
106 pont
26. helyNekemNyolcZimándy Ignác Általános Iskola
Törökbálint
Békefi Gábor
Berta Botond
Hajnal Balázs
Mucsi Levente
105 pont
27. helyEGAFIUKEvangélikus Gimnázium
Aszód
István Dániel
Zachar Markó
Bóta Gergely
Nagy Ábel
104 pont
28. hely5.mVárkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Czagány Krisztián
Kotlár Balázs
Pap Levente
Szabó Gábor
104 pont
29. helyRákócziII. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és Gimn.
Szentendre
Nagy Levente
Németh Zsófia
Torma Máté
Tóth Krisztina
103 pont
30. helyAngusFazekas Mihály Általános Iskola
Dunakeszi
Bölcskey Péter
Burján Ákos Márk
Murka Benedek
Nemeshegyi Csanád
103 pont
31. helySzaffiSzéchenyi István Általános Iskola
Érd
Faragó Andrea
Faragó Zsolt
Panaiotidisz Szofi
Gáspár Bernadett
98 pont
32. helyBALFSzentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Szabó Bökény
Mikeházi Antal
Máté Levente
Kovách Fülöp
98 pont
33. helyOkoskákBatthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Huszár Fanni
Selmeci Bianka
Süle Tamara
Varga Virág
97 pont
34. helyTündérkékMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Baranya Nikolett
Gaál Ildikó
Gál Eliza
Szász Csenge
97 pont
35. helyCsúcs csajokTelki Általános Iskola
Telki
Koltai Beatrix
Kubinyi Anna
Kubinyi Zita
Rémai Lili
97 pont
36. helyFBI csapataTelki Általános Iskola
Telki
Fauraev Ádám
Illés Lajos
Olajos Artúr
Alpek Bence
97 pont
37. helyMiciberGróf Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
Almássy Anna Mirtill
Csurgó Cintia
Kaszab Bence
Eikler Erik
97 pont
38. helyKoponyákMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Babják Réka
Felvári Ádám
Hetei-Bakó Teodóra
Szakter Kiora
96 pont
39. helyClever GirlsRadnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Kocsis Júlia
Arany Dóra
Juhász Mirtill
Fabini Fanni
96 pont
40. helybabdacsTemplomdombi Általános Iskola
Szentendre
Etter Barnabás
Horváth András
Hudek Bálint
Nagy Domonkos
95 pont
41. helyzseni-palántákBolyai János Általános Iskola
Érd
Berzéki Dániel
Nagy József Dániel
Palkó Péter Pál
Barócs Dominik
94 pont
42. helyAldelioGróf Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
Albrecht József
Devecseri Gábor
Litkei Zsombor
Oláh Bence
94 pont
42. helyKukalukaTörök Ignác Gimnázium
Gödöllő
Bernáth Alexandra
Korsós Péter
Oláh Eszter
Papp Kristóf
94 pont
42. helyTörte(tő)kKvassay Jenő Általános Iskola
Őrbottyán
Kotán Dorottya
Kotán Jonatán
Oláh Luca
Szabó Bence
94 pont
45. helyÖrült számkirályokGróf Széchenyi István Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Tápiószecső
Stéhl Vivien
Madarász Anett
Urbán Bettina
Vastag Krisztián
93 pont
46. helyLAKIBolyai János Általános Iskola
Érd
Siklós Luca
Faragó Réka
Hunyák Illés
Goldschmied Attila
93 pont
47. hely"lányok"Szentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Hagymási Réka
Margaritisz Flóra
Facskó Eszter
Hagymási Dóra
93 pont
47. helySzupermenMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Klacsán Levente
Konecsni Kristóf
Kovács Á lmos
Varga András
93 pont
49. helyTuti tipp1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Eppel Zsófia
Tímár Annabella
Benedek Anna
Gólya Dániel
93 pont
50. helyTörpokosokSzentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Csesznák Tamás
Barton Patrik
Szalai Lilla
Dragon Tünde
93 pont
51. helyOkiaEötvös Loránd Általános Iskola
Százhalombatta
Berecki Konrád
Fekete Gábor
Páhn Adél
Turi Orsolya
93 pont
52. helyNitro@Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Antal Balázs
Csepregi Balázs
Kulik Bence
Szilágyi Marcell
92 pont
53. helyRosszcsontokMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola
Budaörs
Dombovári Balázs
Gáspár Kristóf
Kerékgyártó Botond
Papp Mátyás
92 pont
54. helyFőokostojásokRadnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Matula Tamás
Szöllős Erik
Herczeg Máté
Ács Sándor
92 pont
55. helyJupiterSzéchenyi István Általános Iskola
Alsónémedi
Galambos Levente
Mozsár Bálint
Icsó Réka
Vincze Beatrix
90 pont
56. helyBAJNOKOKVárkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Kelemen Dávid
Kósa Győző
Nagy Bence
Togyela Bence
90 pont
57. helyGumi macikSzéchenyi István Általános Iskola
Alsónémedi
Antal Gyula
Gavallér Bendegúz
Czeróczki Roland
Oláh Noémi
90 pont
57. helyOkostojásokAGY Tanoda
Szentendre
Baumgartner Ákos
Berki Noémi
Hülvely Benjamin
Varga Balázs
90 pont
59. helyVállalkozókNémeth László Általános Iskola
Göd
Boros Zsófia
Gyarmati Bettina
Schütz Alexandra
Szalai Attila
90 pont
60. helyÖSSZETETT SZÁMOK Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Jakab Máté
Kovács Patrik
Kökény Martin
Szilágyi Jonatán
89 pont
61. helyTIPPELŐÁrpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
Földi Dóra
Göllény Noémi
Nagy Gréta
Varga Eszter
89 pont
62. helyOkosak 4 everTörök Ignác Gimnázium
Gödöllő
Bedő Bence
Kukolya Hanga
Sándor Bence
Vígh Szeréna
88 pont
63. helyMatekos kosarasokTemplomdombi Általános Iskola
Szentendre
Albert Miksa Márton
Gosztonyi Botond
Nagy Olivér
Nyvelt Anna
88 pont
64. helyMikro-csipetÁltalános Iskola
Farmos
Gúth Bikolett
Király Andrea
Bugyi Kristóf
Vankó Csilla
87 pont
65. helyNégyszögAndreetti Károly Általános és Művészeti Iskola
Sóskút
Balázs Ervin
Biró Szilveszter
Nagy Barnabás
Nagy Kitti Gina
86 pont
66. hely"A pöttyös az igazi"Szentistvántelepi Általános Iskola
Budakalász
Korom Attila
Parilla Ramóna
Rahman Szófia
Ralbovszki Judit
86 pont
67. helyYoungFazekas Mihály Általános Iskola
Dunakeszi
Geiszler Sándor
Németh Árpád
Mátravölgyi Sámuel
Szabó Ádám
86 pont
68. helyCool girlsKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Erőss Anett
Katona Vanda
Mohácsi Fanni
Szabó Klaudia
86 pont
68. helyLegjobb négyesKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Borbély Bence
Győrffy András
Hényel Viktor
Kertenics Balázs
86 pont
70. helyEgérSzéchenyi István Általános Iskola
Érd
Zentai Brigitta
Keresztény Marcell
Thaly Veronika
Egervári Gergely
85 pont
70. helyMCMXCVII-ekKvassay Jenő Általános Iskola
Őrbottyán
Legáth Viktor
Orosz Helga
Rohfeld Ádám
Szabó Laura
85 pont
72. hely2x2ZSENIEvangélikus Gimnázium
Aszód
Kádasi Marcell
Molnár Márton
Szilágyi Dávid
Ecker Olivér
84 pont
73. helyExtrák1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Demjén László
Ország Olivér
Pálya Timea
Práger Petra
84 pont
74. helyKristályokKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Gendúr Boglárka
Gulyás Kinga
Papp Nikolett
Pazsák Zsanett
83 pont
75. helyKis tudósokSzentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Varga Boglárka
Vereczkei Benjámin
Nagy Eszter
Petricskó Márton
82 pont
76. helyMini ZsenikKesjár Csaba Általános Iskola
Budaörs
Csomós János
Gyalog Márton
Németh Donát
-
81 pont
77. helyMategoKazinczy Ferenc Általános Iskola
Tápiógyörgye
Jordanov Márton
Kiss Ákos
Petrovics Kinga
Varró Zoltán
79 pont
78. helyZenészekBárdos Lajos Általános Iskola
Dunakeszi
Bencze Dániel
Hasenfracz Béla
Wágner János
Veres Fanni
76 pont
79. helyGriffendélPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Richter Dániel
Bíró Ákos
Simák Dominika
Koleszár Elza
75 pont
79. helyNyerő5ösBálint Márton Általános- és Középiskola
Törökbálint
Fábián Adrián
Gódor Bence
Huszár Henrietta
Zsembery Bendegúz
75 pont
81. helyFantáziaKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Fábián Alexandra
Gulyás Áron
Matóczay Bálint
Simon Vendel
74 pont
82. helyBAJNOKMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Besenyei Gergely
Gergely Hunor
Légrádi Levente
Makai Patrik
73 pont
82. helyOKOS CSAJOKÁrpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
Asztalos Loretta
Lőrincz Csenge
Schneider Rebeka
Vincze Viola
73 pont
84. helyRózsások1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Weakley Hanna
Molnár Kinga
Inotay Júlia
Szili Zsófia
73 pont
85. helyOkos SalátaKesjár Csaba Általános Iskola
Budaörs
Kálmán Marcell
Melegh Csongor
Móricz Bence
Komkov Dmitrij
73 pont
86. helyKisokosokGróf Széchenyi István Általános Iskola
Szigethalom
Kölcze Szabolcs
Szépi Richárd
Tajti Krisztián
Balla Brigitta
70 pont
87. helyA "Fantasztikus négyes"Szentistvántelepi Általános Iskola
Budakalász
Juraszek Zsuzsanna
Kiss Jázmin
Kiss Mirtill
Nagy Katalin
70 pont
88. helyOKOS FIÚKÁrpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
Boda Bence
Cserna János
Mohos Máté
Szabó Richárd
69 pont
89. helyNÉVTELENÁrpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
Kalapács Péter
Mizik Tamás
Szabó Katalin
Szanyó Levente
69 pont
90. helyEinstein-kékSzentistvántelepi Általános Iskola
Budakalász
Csúvár Csenge
Göbl Dóra
Pék Sára
Sebők Dóra
69 pont
91. helyCsibékHunyadi János Általános Iskola
Délegyháza
Gáspár Orsolya
Károlyi Márton
Talapka Lilla
Tisza Patrik
67 pont
91. helyTűzvirágKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Bognár Vivien
Demeter Enikő
Gyarmati Adrienn
Péter Emese
67 pont
93. helyKóficokSzéchenyi István Általános Iskola
Érd
Varga Kristóf
Varga Máté
Újvári Gábor
Kalmár Bálint
66 pont
94. helyA jövő vezetőiBolyai János Általános Iskola
Érd
Hegedüs Nikolett
Varga Viktória
Veres Brigitta
Tóthi Tamara
66 pont
94. helyEinsteinekNémeth László Általános Iskola
Göd
Bónis Cintia
Juhász Adél
Katona Anna
Makk Bernadett
66 pont
96. helyBNPWSzentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Babos Réka
Nemes Kata
Puskás JÚlia
Wasilewski Laura
65 pont
97. helyGyilkos elmékMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Bálint Gréta
Johann Panna
Mészáros Laura
Valter Attila
63 pont
98. helyMateklányokGróf Széchenyi István Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Tápiószecső
Mészáros Liliána
Szigeti Ágota
Kraszovszkaja Zlata
Pintér Rita
58 pont
99. helyÜgyesekKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Becskereki Norbert
Szabó Nikolett
Tergulicza Máté
-
57 pont
100. helyRohamkukacKesjár Csaba Általános Iskola
Budaörs
Budai Erik
Hódos Gergely
Mucsi Marcell
-
56 pont
101. helyLogikus 4-esKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Bábolnai Gergő
Deák Bálint
Kreidli Márton
Ress Attila
46 pont

6. osztály

Díjazott csapatok:
Helyezés Csapatnév Iskola, város Csapattagok Pontszám
1. hely
döntős
Atom kappanokRadnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Tóth Adrián
Végh András
Orosz Áron
Máthé Dániel
107 pont
2. helyPengék1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Bíró János
Borosi Balázs
Gazdag Sándor
Faragó Miklós
104 pont
3. helyUri GellerPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Matuz Márk Tamás
Tóth Áron
Szikes Tibor Tamás
Sziva Norbert
103 pont
4. helySzivárványGyulai Gaál Miklós Általános Iskola
Abony
Szuda Réka
Árpás Eszter
Vida Noémi
Parti Regina
103 pont
5. helyPrímszámokKossuth Lajos Gimnázium
Cegléd
Barabás Zsombor
Budai Dóra
Solymosi Gergely
Kovács Imre
100 pont
6. helyCsillagokFabriczius József Általános Iskola
Veresegyház
Bartha Benedek
Dencsi Attila
Horváth Márton
Pregun Bálint
98 pont


A további helyezettek:
Helyezés Csapatnév Iskola, város Csapattagok Pontszám
7. helyMatematikusok08Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Abonyi-Tóth Ádám
Borbély Roland
Czita Bence
Petrinkó Péter
97 pont
8. helyB-smsPremontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon
Gödöllő
Bogáthy Zsolt
Mészöly Gergő
Steinbinder Norbert
Steinbinder Robert
96 pont
9. helyCsigavér öcsiBatthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Juhász Tekla
Németh Dorottya
Schultz Nóra
Tamás Gábor
95 pont
10. helyNAZSASzentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Zahora Noémi
Hagymási Zsófia
Szoboszlai Adrienn
Tímár Anna
94 pont
11. helyKi(s)számolóKvassay Jenő Általános Iskola
Őrbottyán
Hegede Gergely
Lányi Gabriella
Meczner Balázs
Tomcsányi Gergő
92 pont
12. helyKöralakú hatszögBolyai János Általános Iskola
Érd
Vörös Balázs
Mendre Kristóf
Novák Márton
Varga Sámuel
90 pont
13. helyTutkó utolsó 4-everBatthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Ivanics Barbara
Kulcsár Henrietta
György Virág
Fazekas Laura
89 pont
14. helymenő-manókBolyai János Általános Iskola
Érd
Szász Dóra
Jankó Beatrix
Zombori Dorottya
Károlyi Domokos
86 pont
15. helyIQVAN?Blaskovits Oszkár Általános Iskola
Nagytarcsa
Dürr Balázs
Fényes Balázs
Hevesi Krisztián
Szabó Gergely
84 pont
16. helyOkoskákTörök Ignác Gimnázium
Gödöllő
Lőrincz Nóra
Mihail Andrea
Oláh Dóra
Porgányi Bálint
84 pont
17. helyIQ csajokRadnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Vetier Borbála
Seltenreich Zorka
Selényi Boglárka
Szabados Alexandra
84 pont
18. helyHörcsögökPremontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon
Gödöllő
Bajkai Dorina
Bolyos Koppány
Csaba Márton
Salyámosy András
82 pont
19. helyIpedBatthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Láng Eszter
Nagy Ivett
Nabilek Dávid
Molnár Péter
82 pont
20. helyEinstein ivadékokPremontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon
Gödöllő
Farkas János
Kovács Márk
Orbán Előd
Sipos Gergő
81 pont
21. helyInárcsi zsenikTolnay Lajos Általános Iskola
Inárcs
Pelle György
Dornyi Tamás
Horváth Péter
Kelemen Dávid
80 pont
22. helyDumbledore seregeHerman Ottó Általános Iskola
Budaörs
Földes András
Hoffman Eszter
Poscher Richard
Seres Szilárd
79 pont
23. helyProfi 4-esBatthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Podlovics Péter
Weiner Zoltán
Fábián Gergely
Sándor Bernadett
78 pont
24. helyMatekzsenikTessedik Sámuel Általános Iskola
Albertirsa
Czigelmajer Bence
Keliger Dániel
Papp Boglárka
Tajcs László
77 pont
25. helyNégy-gyökBörzsönyvidéki Bölcsőde, Óvoda, Iskola EGYMI Kemencei Általános Tagiskola és AMI
Kemence
Kalácska Áron
Lebó Katalin
Menyhárt Lilla
Vasas Bálint
77 pont
26. helyDeltaTemplomdombi Általános Iskola
Szentendre
Bajáki Luca
Bus Noel
Tuska Zsolt
Varga-Takács Bence
76 pont
27. helyKockák ZrtBolyai János Általános Iskola
Érd
Gál Koppány
T. Mészáros Kisherceg
Szabó Richard
Sas Gergő
76 pont
28. helyNégy ÉvszakKesjár Csaba Általános Iskola
Budaörs
Borbás Boglárka
Lajkó Dóra
Rehák Eszter
Stauder Dóra
75 pont
29. helyBudaörsi IfjakKesjár Csaba Általános Iskola
Budaörs
Fábián Bálint
Olasz Domonkos
Takács-Varga Bendgúz
Hausz Bálint
74 pont
30. helyMENŐ MANÓKÁrpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
Dohos Evelin
Göllény Gréta
Kozma Regina
Szécsényi Ádám
74 pont
31. helyBűvös kockaGróf Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
Bekker Balázs
Franyó Bettina
Lakatos Enikő
Pokorny Antal
74 pont
31. helyHárom+egyAndreetti Károly Általános és Művészeti Iskola
Sóskút
Domány Barbara
Illés Roland
Pataki Nikoletta
Varga Léda
74 pont
33. helyÁrpádházi KirályokBleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budaörs
Nagy Krisztián
Donkó István
Bodnár Bence
Zaher Bendegúz
73 pont
34. helyKoboldGróf Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
Czudor Alexandra
Grébecz Fülöp
Kocsis Zsolt
Mikus Áron
73 pont
35. helyGyilkos számokKossuth Lajos Gimnázium
Cegléd
Árvai Gergő
Soltész-Nagy Dániel
Juhász T. Péter
Orisek Péter
72 pont
36. helyPrim prímák1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Inges Tamás
Juhász Norbert
Kovács Lilla
Osztobányi Lilla
72 pont
37. helyCsillagok az égen négyenKalász Suli Általános Iskola
Budakalász
Aigner Lucia
Szedmák Eszter
Facskó Balázs
Takács Benedek
71 pont
37. helyGyémántokBárdos Lajos Általános Iskola
Dunakeszi
Lászlóczky Bence
Szűcs Norbert
Varga Péter
Végner Zoltán
71 pont
39. helyMateklevesMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Deák Bernadett
Horváth Bianka
Kertész Laura
Soós Áron
70 pont
40. helyKrumpliszsákGyulai Gaál Miklós Általános Iskola
Abony
Tóth Péter
Kosaras Márton
Kalotai Levente
Donkó Levente
70 pont
41. helyAgyakKözös Igazgatású Művelődési Intézmény
Szigetcsép
Benedek Réka
Forgács Anna
Jakab Flóra
Marics Erika
70 pont
42. helyHalálos számológépekKossuth Lajos Gimnázium
Cegléd
Csobán Tünde
Kovács Kristóf
Katona Mihály
Pálfalvi Máté
70 pont
43. helyTöprengőkTelki Általános Iskola
Telki
Kertész Zsófia
Rákosi Lili
Sipkovits Zsófia
Solymosi Zsófia
69 pont
44. helyHatalmasokSzent István Általános Iskola
Szigethalom
Varga Ádám
Csorvási Kamilla
Fáki Eszter
Péli Gergő
69 pont
44. helyPáros prímákBárdos Lajos Általános Iskola
Dunakeszi
Deák Dóra
Pethő Luca
Simon Csenge
Szenes Bettina
69 pont
46. helyFantasztikus négyesTessedik Sámuel Általános Iskola
Albertirsa
Jónai Marcell
Kálló Gábor
Sándor Gábor
Sztárna Zsolt
68 pont
46. helyHópiheGyulai Gaál Miklós Általános Iskola
Abony
Kovács Tamás
Molnár László
Tóth Imre
Barta Dániel
68 pont
46. helyMőbiuszHajós Alfréd Általános Iskola
Gödöllő
Kiss Fanni
Kovács Péter
Tirk Bence
Anselment Tizian
68 pont
49. helyFantasztikus matekosokGárdonyi Géza Általános Iskola
Érd
Bálint Dániel
Győrfi Vivien
Kató Dávid
Szegő Anita
68 pont
50. helyEgy bandaTörök Ignác Gimnázium
Gödöllő
Csitáry Tibor
Gombás Bence
Rusz Martina
Teleki Eszter
67 pont
51. helyANTI MATEKWeöres Sándor Általános Iskola
Tököl
Ágics Mátyás
Eperjesi Gábor
Frey Dániel
Vejmola Dániel
67 pont
52. helyRBBDSzentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Szabó Rebeka
Dulai Dóra
Tislér Ráhel
Vereczkei Barbara
67 pont
53. helyInárcsi farkasokTolnay Lajos Általános Iskola
Inárcs
Zsíros István
Kalocsa Krisztián
Kovács Bence
Dombi nikolett
67 pont
54. helySzámvadászokII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Rád
Fejes Blanka
Nábelek Áron
Pap Bence
Szunter Tibor
67 pont
54. helySzorzóvizet a kopaszraMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Krizsán Csaba
Deák Ferenc
Tóth Attila
Szilágyi Balázs
67 pont
56. helyTudatlanokSzéchenyi István Általános Iskola
Érd
Maller Levente
Rákos Marcell
Nyári Barnabás
Bogád Botond
66 pont
57. helyViktóriaBárdos Lajos Általános Iskola
Dunakeszi
Havasi Viktória
Horváth Viktória
Molnár Zsanett
Wágner Edit
66 pont
58. helyOsztókGárdonyi Géza Általános Iskola
Érd
Csuka Zsolt
Lámfalusy Tamás
Németh Krisztián
Paulik Attila
66 pont
58. helyÜgyeskedőkBolyai János Általános Iskola
Érd
Elekes Márta
Kovács Viktória
Kulcsár Vivien
Molnár Vivien
66 pont
60. helySzirénekPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Farkas Andrea Noémi
Gallyas Bettina
Kovács Adél
Ó-Nagy Fanni Alexandra
64 pont
61. helyMatekmaisterekTelki Általános Iskola
Telki
Illés Tamás
Keserű Péter
Kun Kristóf
Terdik Gábor
63 pont
61. helyTitánokIzbégi Általános Iskola
Szentendre
Boldog Áron
Csapó Kristóf
Kocsis Vince
Vizur Péter
63 pont
63. helyDobókockákBolyai János Általános Iskola
Érd
Mata Zsombor
Gál Tamás
Bohn Gergely
Süle Soma
62 pont
64. helyNem tudomMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Földi Bence
Kiss Timót
Naghi Zsolt
Pádár Dávid
62 pont
64. helyVackorBálint Márton Általános- és Középiskola
Törökbálint
Dobos Márk
Fazekas Ábel
Mendelson Ted
Regőci Ádám
62 pont
64. helyVillámagyakMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Boros Nikolett
Csordás Bernadett
Bohus Orsolya
Joó Viktória
62 pont
67. helyFekete PárducSzéchenyi István Általános Iskola
Érd
Borsay Enikő
Kertész Zsuzsanna
Szűcs Lilla
Pálvölgyi Eszter
61 pont
68. helyÉszbontókNémeth László Általános Iskola
Göd
Börzsei Balázs
Iványi Béla
Pótsa Tamás
Sági bálint
61 pont
69. helyDull-4Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Balassa Dorina
Hámori Lea
Lemle Linda
Markó Uma
61 pont
69. helyIsmeretlenek1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Márki Bence
Mohos Márton
Németh Ádám
Szujó Tamás
61 pont
69. helyKétszerkettőZimándy Ignác Általános Iskola
Törökbálint
Erdei Zsuzsanna
Gurubi Ágnes
Nagy Balázs
Pintér Tamás
61 pont
72. helyOkos srácok1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Gyurina Milla
Horváth Tamás
Palotás Márk
Rammer Alex
60 pont
73. helyGömb-villámÁltalános Iskola
Farmos
Pallagi Eszter
Tabányi András
Gáspár Szabina
Miknai Alexandra
59 pont
74. helyBESZTWeöres Sándor Általános Iskola
Tököl
Bleicher Péter Dániel
Estefán Janka
Szűcs Petra
Tóth Benedek
59 pont
74. helyCsabáretóSzentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Bánóczi Bianka
Rezi Noémi
Tóth Gabriella
Herczeg Dániel
59 pont
74. helygondolkodókBolyai János Általános Iskola
Érd
Baranyai Eszter
Dezsán Zita
Kleman Gréta
Marcinkovics Péter
59 pont
74. helyHLMKSzentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Herczeg Jakab
Lénárt Kristóf
Morrisson Levente
Krasznai Zsófia
59 pont
74. helyMATEFIEvangélikus Gimnázium
Aszód
István Márton
Sima Ádám
Cseman Márton
Katona Márk
59 pont
79. helyRed BullsPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Bertók Ádám
Brehlik Bence
Rövid Gergő
Galbavi Márk
58 pont
80. helyKISTUDÓSOK Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Baksa Ádám
Juhász Dávid
Szívós Szabolcs
Tuza Dávid
58 pont
81. helyBarátnőkKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Fernandez Bianca
Leszkovszki Anna
Leszkovszki Emma
Kedves Kinga
58 pont
81. helyRi-csajGyulai Gaál Miklós Általános Iskola
Abony
Egyed Szilvia
Vikartóczki Erika
Mészáros Petra
Szabó Réka
58 pont
81. helyTurbócsigaSzéchenyi István Általános Iskola
Érd
Gáspár Edina
Pap Krisztina
Paulik Vivien
Takács Tamás
58 pont
84. helyKirályok Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Bimbó Bianka
Gács Mátyás
Kisgyörgy Róbert
Perjési Sándor
58 pont
85. helyNefelejtsMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola
Budaörs
Hugauf Sára
Peller Dóra
Tulassay Eszter
Tulassay Zsolt
57 pont
86. helyKomplexekKiskunlacháza-Áporka Általános Iskolai Társulás
Kiskunlacháza
Bakó Ferenc
Gulyás Réka
Szecsei Antal
Tóth Nóra
57 pont
86. helyNegyedes törtekSzéchenyi István Általános Iskola
Dány
Kalocsai Bálint
Horváth Richárd
Papp Dorina
Purzsa Máté
57 pont
88. helyBarátságos számokFekete István Általános Iskola és Szakiskola
Gyömrő
Sipos Kamilla
Csöndör Olivér
Perger Zsolt
Lipták Gábor
57 pont
88. helyMARSSzéchenyi István Általános Iskola
Alsónémedi
Szlovicsák Benedek
Révész Boglárka
Todoranov Nikola
Sedlák Richárd
57 pont
88. helyPumukliSzentistvántelepi Általános Iskola
Budakalász
Boskovits Alexandra
Demeter Csaba
Koska Dorina
Paulovits Bendegúz
57 pont
88. helyRészecskékKiskunlacháza-Áporka Általános Iskolai Társulás
Kiskunlacháza
Hernáczki Roland
Majoros Olivér
Ribinszki Kristóf
Vörös Ádám
57 pont
92. helyAlfa-4Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Bóka István
Grósz Kristóf
Majoros István
Varga Dávid
55 pont
92. helyNAGYTUDÓSOK Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Fodor Ferenc
Fülöp Tamás
Horinka Horác
Szalóki Sándor
55 pont
94. helyHóemberekPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Csárádi Barbara
Győri Anita
Bencsik Boglárka
Gavaldik Regina
55 pont
94. helyMatlétákRadnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Markó Eszter
Nánási Fruzsina
Béres Borbála
Lucz Noémi
55 pont
96. helyBest FriendBatthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Benke Dóra
Budai Laura
Horváth Mónika
Záhenszky Ágnes
55 pont
96. helyMagvas gondolatokBocskai István Református Általános Iskola
Halásztelek
Csapó Nándor
Farkas Krisztián
Mag Béla
Mizsér Tamás
55 pont
96. helyZöld sasokAGY Tanoda
Szentendre
Altbacker Vilmos
Hegedűs Áron
Komjáti Dalma
Wasilewski Patrik
55 pont
99. helyMatekészNémeth László Általános Iskola
Göd
Harai Réka
Lipcsei Dániel
Varga Kata
Vízler Gábor
54 pont
100. helyBrekiKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Bartos Krisztina
Czéh Anna
Fodor Esztella
Perei Rebeka
54 pont
101. helyDínókPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Rövid Gergő
Holovecz Krisztián
Aszódi Gábor
Puskás Gábor
54 pont
101. helyIQ ZsenikGárdonyi Géza Általános Iskola
Érd
Dávid András
Molnár Gergely
Pőész Petra
Tordai Zsanett
54 pont
101. helyOkostojásokBolyai János Általános Iskola
Érd
Kalocsai Angéla
Gábor Viktória
Tamás Vivien
Szép Kitti
54 pont
104. helyMatektudorokMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola
Budaörs
Ág Balázs
Csillagh Bence
Király Dávid
Samarjai Ákos
53 pont
104. helyTudósokTelki Általános Iskola
Telki
Czövek Boldizsár
Keserű György
Majtényi Márton
Vaszily Miklós
53 pont
106. helyZsenitojásokGróf Széchenyi István Általános Iskola
Szigethalom
Benke Fruzsina
Feyős Sándor
Szabó Máté
Kun Adrienn
52 pont
107. helyNagyzsenikKözös Igazgatású Művelődési Intézmény
Szigetcsép
Füredi Bettina
Güth Vivien
Juhász Henriett
Komócsi Klaudia
50 pont
108. helyKamikázeKesjár Csaba Általános Iskola
Budaörs
Polyák Zoltán
Vörös Ferenc
Ujj Kitti
Wolf Anita
49 pont
109. helyTárnok6II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tárnok
Bonyhádi Krisztián
Czeilinger Zsolt
Magyar Dániel
Tóth Eszter
48 pont
110. helyDolomitokFazekas Mihály Általános Iskola
Dunakeszi
Győrffy Karolina
Sallér Vanda
Bodó Veronika
Harcsa Nelli
46 pont
110. helyMATEKOSOK Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Gál Virginia
Hegedűs Márta
Lestánszki Leila
Monori Szabolcs
46 pont
110. helyNeumann JánosSzéchenyi István Általános Iskola
Alsónémedi
Sarudi László
Gál Alexandra
Bálint Ádám
Szarka László
46 pont
113. helytöprengőMészáros Lőrinc Katolikus Általános Iskola
Cegléd
Pákozdi Jenifer
Albert Krisztina
Füle Zsófia
Czigony Claudia
45 pont
114. helyWeöres Sándor Általános Iskola
Tököl
Dódony Koppány
Varga Krisztián
Lipovics Dániel
Hesz Péter
42 pont
115. helyNégylevelű lóhereKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Deák Péter
Jaros Norbert
Kövesdi Ákos
Vígh Márton
41 pont
116. helyKvassaysokkKvassay Jenő Általános Iskola
Őrbottyán
Czinege Tamás
Horváth Balázs
Szabó Kinga
Varga Alekszandra
40 pont
117. helyHalásztelki négyesBocskai István Református Általános Iskola
Halásztelek
Csatos Gergely
Gergics Borbála
Gombocz Eszter
Joachim Beatrix
36 pont
118. helyMMVZSSzentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Cammissa Matteo
Krasznai Vilmos
Hazafi MÁrton
Sipos Zsófia
35 pont

7. osztály - általános iskolai kategória

Díjazott csapatok:
Helyezés Csapatnév Iskola, város Csapattagok Pontszám
1. hely
döntős
7főBálint Márton Általános- és Középiskola
Törökbálint
Farkas Dóra
Göttli Nóra
Martin Dóra
Nyíri Blanka
114 pont
2. helySzupercsoportMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Agárdi László
Gál Evelin
Kulich Ágnes
Kusnyár Ádám
110 pont
3. helySzerinted?Széchenyi István Általános Iskola
Érd
Babits Eszter
Ribényi Márton
Horváth Márton
Máthé Péter
108 pont
4. helySzellemesekNémeth László Általános Iskola
Göd
Oláh Gergely
Rosanics Gergely
Sosovicska Bettina
Tarapcsák Bendegúz
102 pont
5. helyNégyszögekSzéchenyi István Általános Iskola
Dány
Szabó Bence
Papp Roland
Bényi Szilárd
Mogyorósi Vivien
97 pont
6. helyEllaGróf Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
Filep Attila
Matheisz Krisztián
Ronyec Viktória
Szabó Daniella
96 pont
6. helyLúzerekBolyai János Általános Iskola
Érd
Polgár Alexandra
Barna Dóra
Hodozsó Benjamin
Farkas Ákos
96 pont


A további helyezettek:
Helyezés Csapatnév Iskola, város Csapattagok Pontszám
8. helyDeltoidiótákBörzsönyvidéki Bölcsőde, Óvoda, Iskola EGYMI Kemencei Általános Tagiskola és AMI
Kemence
Lőrincz Szabolcs
Moksony Botond
Molnár Ildikó
Urbán Dávid
93 pont
9. helyÖtös maradék1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Apostol Zsuzsa
Ekés Orsolya
Sárközi Dániel
Pásztorniczky Dániel
93 pont
10. helyKecskesajtKesjár Csaba Általános Iskola
Budaörs
Baticz Belián
Kozma Attila
Paróczi Barna
Suri Eszter
92 pont
11. helyWágner úr és a többiek1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Bakucz Vivien
Maksai Kata
Darkó Tünde
Wágner Péter
89 pont
12. helysudokuMészáros Lőrinc Katolikus Általános Iskola
Cegléd
Rajta László
Bán Róbert
Ország Gábor
Vaga Timea
88 pont
13. helyBűvösökNémeth László Általános Iskola
Göd
Gyimesi Martina
Katona Ágnes
Kenéz Lili
Vízler András
88 pont
14. hely/v/észkombájnBolyai János Általános Iskola
Érd
Dósa Dániel
Nyitrai Richard
Tóth Vilmos
Tóth Máté
88 pont
15. helyZsaddKvassay Jenő Általános Iskola
Őrbottyán
Dobrocsi Dominika
Flaskay Zsófia
Hideg Dániel
Varga Attila
84 pont
16. helyÉsz-lényekFáy András Református Ált. Isk. és AMI
Gomba
Apró Anna
Edőcs Zsófia
Jónás Tamás
Tamás Dávid
83 pont
17. helyBAJNOKOKÁrpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
Budai Alex
Fincza Dorina
Nagy Fruzsina
Szép Dániel
83 pont
18. helyTáltosSzéchenyi István Általános Iskola
Alsónémedi
Rigó Kitti
Mozsár András
Kerekes Géza
Tóth Edina
83 pont
19. helyTudor-VidorHunyadi János Általános Iskola
Délegyháza
Gáspár Zsuzsanna
Keserű Dóra
Ördög Borbála
Vígh Brigitta
83 pont
20. helyNyomozókKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Balogh Regina
Gránicz Viola
Juhász Kis Virág
Vígh Arianna
83 pont
21. helyAbakuszHajós Alfréd Általános Iskola
Gödöllő
Filep Edina
Quaderi Asztrik
Tromposch Ottilia
Urbán Vanda
81 pont
22. helyCsajok négyeseKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Harcsár Enikő
Ramadani Ariana
Stéberl Ágnes
Túri Sára
81 pont
22. helyVidám rombuszokAndreetti Károly Általános és Művészeti Iskola
Sóskút
Geng Anna
Lakatos Lúcia
Lakatos Sándor
Szimandl Nikoletta
81 pont
24. helyBiorobotokPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Kántor Patrik
Tóth Bence
Harányi Tamás
Slezák Martin
80 pont
24. helyPrímekKözös Igazgatású Művelődési Intézmény
Szigetcsép
Bartha Patrícia
Dósa Nikolett
Nagy Gergő
Nikolics Zorán
80 pont
26. helyAranyhétArany János Általános Iskola és Gimnázium
Százhalombatta
Őz Krisztián
Primász Vivien
Raczkó Balázs
Szilágyi Tamás
80 pont
27. helyMatematikusokGéza Fejedelem Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde
Verőce
Dózsa Dorottya
Heiszig Benedek
Kormány Cintia
Laczkó Balázs
80 pont
28. helyKKBLVárkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Fodor Krisztina
Hajdú Barbara
Pákozdi Kinga
Szűcs Lilla
79 pont
29. helyMatjóGróf Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
Almássy Ábel
Illés Kristóf
Ladvánszky Szabina
Szász Attila
79 pont
29. helyTEJJVárkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Camaszotisz Tamara
Fülöp Erika
Kelemen József
Szabó János
79 pont
31. helyBuborékkullancsokBolyai János Általános Iskola
Érd
Molnár Bálint
Dalos Kamilla
Héjas Cintia
Szendrey Sára
79 pont
32. helyPOKEMON HARCOSOK Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Halmai Levente
Kis Marcell
Mészáros Zoltán
Viniczai Viktor
76 pont
33. helyMaths LadysTemplomdombi Általános Iskola
Szentendre
Bazsó Borka
Jagasich Enikő
Léránt Zsófi
Szurmai Anna
75 pont
34. helyTárnok7cII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tárnok
Czeilinger Balázs
Egri Eszter
Földi Alexandra
Kovács Gyula
75 pont
35. helyFizimiskákNémet Nemzetiségi Ált. Isk. Koren István Tagiskola
Domony
Balogh Renáta
Hegyi Klementina
Kerekes Adrienn
Valentínyi Mihály
75 pont
36. helySzámadók1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Paróczi Márk
Kovács Ákos
Benkő Dalma
Kiss Nóra
74 pont
37. helyIQ-matákGárdonyi Géza Általános Iskola
Érd
Kemerle Bence
Németh Márton
Németh Nikolett
Szalai Patrik
73 pont
37. helyKűzdőkIzbégi Általános Iskola
Szentendre
Várszegi Szimonetta
Bihari Krisztina
Findeisz Dávid
Ács Zoltán
73 pont
39. helyNewtonKiskunlacháza-Áporka Általános Iskolai Társulás
Kiskunlacháza
Farkas István Károly
Nagy Gabriella
Prezsmer Beáta
Prezsmer Szabina
73 pont
40. helyAkut SuhiKazinczy Ferenc Általános Iskola
Tápiógyörgye
Kalacsi Balázs
Nagy Viktor
Sas Ferenc
Varró Anikó
73 pont
41. helyKONVEXBlaskovits Oszkár Általános Iskola
Nagytarcsa
Baranka György
-
Rippel Ádám
-
72 pont
41. helyTudorkaMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Karancsi Rudolf
Mészáros Fruzsina
Sinkó Dániel
Szabó Renáta
72 pont
43. helyCsontdarálókHunyadi János Általános Iskola
Délegyháza
Borbély Tamás
Naszály Gábor
Stegena Ádám
Szatmári Gergő
72 pont
44. helyOsztókFekete István Általános Iskola és Szakiskola
Gyömrő
Nagy Eszter
Kertész Ákos
Nagy Ádám
Maka Richárd
71 pont
45. helyR.M.TFazekas Mihály Általános Iskola
Dunakeszi
Kovács Szabolcs
Érseki Balázs
Kővágó Márk
Peti Márton
70 pont
46. helyKamatlábacskákBárdos Lajos Általános Iskola
Dunakeszi
Kovács Luca
Rambács Tímea
Szegedi Vanessza
Végh Anna
70 pont
47. helyPalánta 7.Piliscsabai Palánta Általános Iskola
Pilisvörösvár
Horváth Dániel
Simon Szandra
Szegedi Barnabás
Szegedi Benedek
69 pont
48. helyBrókerekBárdos Lajos Általános Iskola
Dunakeszi
Mártyán Zsolt
Mundi György
Nagy Gergő
Simon Bence
68 pont
49. helyX-dogákBolyai János Általános Iskola
Érd
Somogyi Claudia
Domokos Enikő
Fullmann Gábor
Nery Jorge Miklós
68 pont
50. helyLegjava1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Németh Gyula
Tóth Viktor
Fuchs Renáta
Balterer Bence
68 pont
51. helyMátrixSzéchenyi István Általános Iskola
Alsónémedi
Bodó Fanni
Hajdu Eszter
Tüske Zoltán
Rantal Renáta
67 pont
52. helyAgyaskákNémeth László Általános Iskola
Göd
Kátai Levente
Kincses Attila
Kőszegi Hanna
Légrády Patricia
67 pont
53. helyÖtös számrendszer1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Ország Fruzsina
Borbély Zita
Fülöp Krisztina
Kárpáti Zoltán
67 pont
54. helyHetvenkedőkSzent István Általános Iskola
Szigethalom
Kiss Bianka
Kelemen Viktória
Polyák Zsolt
Nagy Krisztina
67 pont
55. helySikerRadnóti Miklós Általános Iskola
Vác
Csernák Anna
Flamich Gergely
Kövesi Balázs
Mák Dávid
67 pont
56. helyAranynégyArany János Általános Iskola és Gimnázium
Százhalombatta
Csizmarik Dávid
Szilágyi Anita
Szilágyi Brigitta
Tárnoki Zsófia
66 pont
57. helyTárnok7aII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tárnok
Bakos Orsolya
Gonda Roland
Nyilas Lehel
Stefán Erik
66 pont
58. helyMatekos csajokKvassay Jenő Általános Iskola
Őrbottyán
Banda Zsófia
Benedek Vivien
Juhos Dóra
Pittlik Vivien
66 pont
59. helyDunakanyarKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Stranigg János
Tóth Máté
Szabó Anna
Mitró Ingrid
65 pont
60. helyAgyasokSzentistvántelepi Általános Iskola
Budakalász
Hajdu Ádám
Karácsonyi Norbert
Kovács Zsolt
Zagyi Bence
65 pont
61. helyEjnye-bejnye és Irgum-burgumBocskai István Református Általános Iskola
Halásztelek
Bednárik János
Dániel Zsolt
Kohárszky Roland
Nagy Szilárd
64 pont
62. helyGráfokFazekas Mihály Általános Iskola
Dunakeszi
Szigeti Zita
Kóré Kinga
Hodován Artin
Harth Szabolcs
64 pont
63. helyFurmányos csajszikTelki Általános Iskola
Telki
Czellér Kinga
Klinger Bernadett
Takács Luca
Vámos Regina
63 pont
63. helyOkos VagányokFabriczius József Általános Iskola
Veresegyház
Negyela Boglárka
Németh Eszter
Tam Szilárd
Vidó Gergely
63 pont
65. helyKOCEKVárkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Bajzáth László
Belső Borbála
Kozma Eszter
Takács Ádám
62 pont
66. helyHárom plusz egyKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Csernák Dávid
Kerber Zsuzsanna
Ress Bettina
Véninger Cynthia
62 pont
67. helyoktaéderHajós Alfréd Általános Iskola
Gödöllő
Kerekes Bence
Molnár Gergő
Van Dijk Evelien
Végh Janka
61 pont
68. helyFejtörőkSzentistvántelepi Általános Iskola
Budakalász
Egerszegi Anna
Fenyvesi Brigitta
Kulin Eszter
Turay Zsófia
60 pont
68. helyXyzKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Kovács Marcell
Kovács Tibor
Magasdi Tamás
Szabó Áron
60 pont
70. helyELIPSZISWeöres Sándor Általános Iskola
Tököl
Markgruber Dávid
Rozgics István
Makula Péter
Benics Balázs
59 pont
71. helyTudorkákGróf Széchenyi István Általános Iskola
Szigethalom
Kanyik Renáta
Molnár Anita
Mészáros Dávid
Vörös Zoltán
59 pont
72. helyEgészekKiskunlacháza-Áporka Általános Iskolai Társulás
Kiskunlacháza
Bak Bence
Boros Kristóf
Törpényi Dóra
Vedres Szilárd
54 pont
73. helyMESTEREKÁrpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
Dévavári Dániel
Gyengési Gábor
Hatvani Ádám
Király János
52 pont
74. helyHÁROM+1Blaskovits Oszkár Általános Iskola
Nagytarcsa
Bencsik Míra
Szajkó Zsombor
Szegő Réka
-
50 pont
75. helyDunakavicsKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Kovács Vivien
Nagy István
Nyikos Dóra
Tergulicza Petra
46 pont

7. osztály - gimnáziumi kategória

Díjazott csapatok:
Helyezés Csapatnév Iskola, város Csapattagok Pontszám
1. hely
döntős
HéTIGTörök Ignác Gimnázium
Gödöllő
Kaján Anna
Kramer Fanni
Kriszt Botond
Mucsi Éva
139 pont
2. helyNyerő 11-esPremontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon
Gödöllő
Bancsics Máté
Hajdu Sándor
Millner Balázs
Pintér Richárd
131 pont
3. helyJackaLopesIllyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
Polonkai Dániel
Sümegi Márk
Szikszai Dávid
Ulrich Attila
123 pont
4. helyA 6 alma sokIllyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
Cseresznyés László
Fazekas Zsolt
Frank János
Szántó Benedek
122 pont
5. helyUFOTörök Ignác Gimnázium
Gödöllő
Gyetván Dorina
Szabó Dániel
Török Tímea
Zámbó Kamilla
117 pont
6. helyKétszer 2 néha 5Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
Bancsó Szabina
Hegedűs Dóra
Pajzs Bálint
Weakley Kristóf
116 pont


A további helyezettek:
Helyezés Csapatnév Iskola, város Csapattagok Pontszám
7. helyKVSCSzentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Puskás Zsolt
Korpos Dávid
Fazekas Tamás
Láng András
109 pont
8. helyEprekKossuth Lajos Gimnázium
Cegléd
Augusztin Anna
Filipowicz Vanda
Klément Zsuzsanna
Ledacs-Kiss Noémi
107 pont
9. helyZsályaKossuth Lajos Gimnázium
Cegléd
Czvalinga Zsolt
Kisfaludi Márton
Petrezselyem Zsolt
Pölös Péter
104 pont
10. helyMIND2Szentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Kerekes Máté
Császár Domomkos
Bolda Krisztina
Pazdera Nóra
103 pont
11. helyGyilkos számokIllyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
Farkas Lívia
Fekete Attila
Hargitai Dóri
Mednyánszky Kata
101 pont
12. helyAlsahimBatthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Nagy Richárd
Takács Róbert
Tóth Réka
Uri József
98 pont
13. helyMIND1Szentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Nagy Emese
Kovács Eszter
Borda Áron
Virágh Ádám
97 pont
14. helyMinden ÁronIllyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
Fazekas Áron
Varga Judit
Vízkeleti Áron
Zana Noémi
96 pont
15. helyEredeti másolatKossuth Lajos Gimnázium
Cegléd
Boruzs Gergely
Mihály Zoltán
Szebenszki Balázs
Sziládi Péter
94 pont
16. helySzaturnuszJózsef Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
Monor
Bódi Mihály
Rajki Dávid
Tepfenhart Bence
Varga Balázs
93 pont
17. helyBebhBatthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Benededek Álmos
Buzogány Attila
Eőry Dávid
Horváth Norbert
90 pont
17. helyEGALÁNYOKEvangélikus Gimnázium
Aszód
Kiss Piroska
Varró Petra
Sebestyén Barbara
Hollósi Mónika
90 pont
19. helyTuti13Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Lódi Péter
Nagy Leila
Pintér Tamás
Proksa Tünde
90 pont
20. helyPremi007Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon
Gödöllő
Bense Márk
Korosa Gergely
Pápai Márton
Törő Lajos
88 pont
21. helyUHU csapatBatthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Hajdú Eszter
Lőrincz Tímea
Osztoics Péter
Szlama Ákos
81 pont
22. helyNégyahetedikenArany János Általános Iskola és Gimnázium
Százhalombatta
Dopita Adél
Katona Fanni
Pocsai Lilla
Vuleta Patrícia
77 pont
23. helyJegesmedveBatthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Bányai Délia
Durbák Fruzsina
Győri Evelin
Zeke Attila
76 pont
24. helyTintapacniBatthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Gengeliczky Dóra
Leskovics Enikő
Márki Huba
Szilágyi Zsófia
73 pont
25. helyHatper1-es tudorkákBolyai János Gimnázium és Kereskedelmi Szakközépiskola
Ócsa
Barta Zoltán
Drahanovszki Gábor
Hamar Virginia Dzsenifer
Kovács Vanessza
67 pont
26. helyMatek ÁszokJózsef Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
Monor
Szabó Dániel
Csatlós Anita
Ruskó Rózsa
Pilhál Fruzsina
66 pont
27. helyMarsJózsef Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
Monor
Kisturi Eszter
Lázár Luca
Mezei Anna
Gutai Gitta
64 pont
28. helyBJgimi7bBolyai János Gimnázium és Kereskedelmi Szakközépiskola
Ócsa
Fentor Mariann
Horváth Fanni
Miklós Attila
Szokoli Nikolett
57 pont

8. osztály - általános iskolai kategória

Díjazott csapatok:
Helyezés Csapatnév Iskola, város Csapattagok Pontszám
1. hely
döntős
LogikaBarcsay Jenő Általános Iskola
Szentendre
Dömény Balázs
Harsányi Attila
Kovács Botond
Leitereg András
119 pont
2. hely4UGyulai Gaál Miklós Általános Iskola
Abony
Csomor Dániel
Drávay Zorka
Falusi Dávid
Szabó Eszter
106 pont
3. helySzám ElekFabriczius József Általános Iskola
Veresegyház
Dániel Xénia
Pákai Noémi
Piatkó Károly
Tam Máté
105 pont
4. helyBamzBörzsönyvidéki Bölcsőde, Óvoda, Iskola EGYMI Kemencei Általános Tagiskola és AMI
Kemence
Beini Aida
Fidel Máté
Hegedűs Zoltán
Mészáros Bálint
104 pont
5. helyTetraéderFekete István Általános Iskola és Szakiskola
Gyömrő
Erős Kristóf
Farkas Dóra
Varga Zoltán
Hodruszky Mátyás
100 pont
6. helyPolihisztorokBárdos Lajos Általános Iskola
Dunakeszi
Bozsóki Bence
Lapis Máté
Pánczél Ágnes
Szirtes Nándor
98 pont
6. helySajt Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Hazafi Viktor
Lovasi Kristóf
Révész Péter
Szabó Márk
98 pont


A további helyezettek:
Helyezés Csapatnév Iskola, város Csapattagok Pontszám
8. helyGyőzelemRadnóti Miklós Általános Iskola
Vác
Debreczeni Ádá
Mester Dóra
Szlobodnik Tamás
Urbán Norbert
97 pont
9. helyMázlistákNémeth László Általános Iskola
Göd
Csoma Domokos
Dikter Bettina
Horváth Gergely
Varga Ádám
95 pont
10. helyCSIBEBolyai János Általános Iskola
Érd
Unger Anita
Suhó Gabriella
Kósza Zsuzsa
Schütz Emese
94 pont
11. helyAgyhatalmakBörzsönyvidéki Bölcsőde, Óvoda, Iskola EGYMI Kemencei Általános Tagiskola és AMI
Kemence
Csenki Csilla
Együd Zsófia
Kosza Barbara
Tóth Dalma
92 pont
12. helyKukacSzéchenyi István Általános Iskola
Érd
Bárdy Anita
Pásztor Pál
Borsay Tamás
Rákos Olivér
92 pont
13. helyGyilkos számokTemplomdombi Általános Iskola
Szentendre
Csalló András
Stickel Ákos
Szeredi Levente Soma
Tóth Barnabás
92 pont
14. helyMatemókusNémeth László Általános Iskola
Göd
Cserba Anna
Ecsedi Dénes
Gruber Zita
Kiss Zsombor
90 pont
15. helyIntegrálokSzéchenyi István Általános Iskola
Alsónémedi
Jobbágy Ida
Szarka Erika
Jobbágy Mariann
Nagy Viktória
90 pont
16. helySzellem-SBálint Márton Általános- és Középiskola
Törökbálint
Benedikti Bence
Deák Zsolt
Kovács Dániel
Laktis Balázs
90 pont
17. helyParalelepipedonFekete István Általános Iskola és Szakiskola
Gyömrő
Lázár Olimpia
Gyenes Orsolya
Gyurján Zsolt
Varga Bence
89 pont
18. helyMacskaszemekPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Fekete Henrietta
Lantai Borbála
Varga Éva
Tóth Viktória
88 pont
19. helyLAJHÁROKBlaskovits Oszkár Általános Iskola
Nagytarcsa
Bartos Márk
Drenyovszki Mihály
Kiss Csaba
Mozsár Bence
88 pont
20. helyAnalfabétákTemplomdombi Általános Iskola
Szentendre
Balázs Nikolett
Becsei Kriszta
Paál Alexandra
Vogel Sára
85 pont
21. helyTudorkákJózsef Attila Általános Iskola
Szigetszentmiklós
Hunkár Henrietta
Lebocz Noémi
Papp Katalin
Vándor Viktória
84 pont
22. helyVénuszGéza Fejedelem Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde
Verőce
Altsach Alexandra
Kalapos Gabriella
Linszter Dajána
Mocsári Renáta
84 pont
23. helyPrím "A" TeamÁltalános Iskola
Farmos
Gúth Dávid
Kiss Imre
Király Krisztián
Vankó Katalin
83 pont
24. helyGráfokSzéchenyi István Általános Iskola
Alsónémedi
Nagy Melinda
Korcz Noémi
Bálint Erika
Mózes Nikolett
83 pont
25. helyVektorBolyai János Általános Iskola
Érd
Nyitrai Béla
Pánczél Jázon
Berényi Krisztián
Berzéki Gábor
81 pont
26. helyGyenesdiási Legények1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Pálfalvi Réka
Göndöcs Máté
Kecely Márk
Vincze Márk
81 pont
27. helyNégyzetszámokSzéchenyi István Általános Iskola
Dány
Alekosz Petrosz
Riskó Eszter
Soós Bálint
Tóth Petra
80 pont
28. helySzorzókKesjár Csaba Általános Iskola
Budaörs
Fábián Bence
Kiss Boróka
Erdélyi Sándor
Czikora Réka
80 pont
29. helyNevünknincsKvassay Jenő Általános Iskola
Őrbottyán
Karika Kristóf
Moravecz Barbara
Varga Regina
Vidra Dániel
79 pont
30. helyBátor kenyérpirítók1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
Hegyi András
Kalocsai Vera
Rakusz Mihály
Szalontai Fruzsina
79 pont
31. helyPingvinEötvös Loránd Általános Iskola
Százhalombatta
Kubovics Márta
Szabó Ramóna
Turi Csilla
Vörös Eszter
78 pont
32. helyMegpróbáljukNémeth László Általános Iskola
Göd
Csókás Frigyes
Dávid Kinga
Galambos Eszter
Kollár Kata
78 pont
33. helyCserfes CsajokVilcsek Gyula Általános Iskola
Kismaros
Finta Dorottya
Fuchs Fanni
Grósz Evelin
Kalácska Eszter
77 pont
34. helyFarmosi ÁszokÁltalános Iskola
Farmos
Bércesi Richárd
Kőszegi Adrián
Mohácsi Ferenc
Tóth Illés
76 pont
35. helySenoritasPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Simon Sára
Bencsik Bianka
Joshi Shila
Szatmári Szabina
75 pont
36. helyZöld SzemKesjár Csaba Általános Iskola
Budaörs
Szendrei Lilla
Czabaday Klaudia
Kovács Patrícia
Knap Tímea
75 pont
37. helyRádi ifjakII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Rád
Elekes Renáta
Lieszkovszki Mercédesz
Orgoványi Marcell
Sztebel Krisztina
75 pont
37. helySzámháborúsokMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Barna Dóra
Hujber Sándor
Kovács Andrea
Varga Norbert
75 pont
37. helyZsenikenny-kKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Altsach Viktória
Kiss Izabella
Koczor Tünde
Sándli Zita
75 pont
40. helyNégyzetgyökPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Leichner Dávid
Kovács Borbála
Szabó András
Czobor Róbert
74 pont
41. helyLeonárdoBárdos Lajos Általános Iskola
Dunakeszi
Császár Dóra
Galgóczi Noémi
Hausknecht Bálint
Szabó Sarolta
73 pont
42. helyTótubenéMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola
Budaörs
Benedek Gergely
Németi Gábor
Tóth Marcell
Tulassay Ádám
73 pont
43. helyPerfectNémet Nemzetiségi Ált. Isk. Koren István Tagiskola
Domony
Babinyec Dávid
Remenár Márton
Trubács László Dániel
Zdenkó Roland
72 pont
44. helyFütumoboMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola
Budaörs
Bogyai Bernadett
Füzesi Dóra
Molnár Boglárka
Tuncsik Eszter
72 pont
45. helyDk-teamKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Czéh Bence
Horváth Szilárd
Petró Tamás
Rozgonyi Gábor
71 pont
45. helyIzomagyGárdonyi Géza Általános Iskola
Érd
Balázs Sándor
Rimóczi Benjamin
Trádler Máté
Varga Mihály
71 pont
47. helyBlack OpsPetőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
Kacsuk László
Fekete Gergő
Papp Albert
Berze Roland
69 pont
48. helyMetalicskaNémeth László Általános Iskola
Göd
Barna Dániel
Hövényes Viktor
Mészáros Gergely
Vanek Richárd
69 pont
49. helyWolfBálint Márton Általános- és Középiskola
Törökbálint
Pilis Márk
Szabó Aida
Szaniszló Vivien
Varga Áron
68 pont
50. helyHullámokFazekas Mihály Általános Iskola
Dunakeszi
Láng Dániel
Pethő Zsófia
Végh István
Juhász Előd Illés
67 pont
51. helyMaci LaciMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Csordás Csaba
Giltán Dániel
Pádár Krisztián
Szilágyi Patrik
65 pont
51. helyVaktöltényKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Battai Kristóf
Bognár Ákos
Győri Ákos
Kiss Dávid
65 pont
53. helyMATEKVárkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Molnár Zsolt
Szabó Máté
Toronyai Norbert
Udvardy Kitti
64 pont
54. helyGeniusokKesjár Csaba Általános Iskola
Budaörs
Köte Ákos
Rehák Balázs
Szedmák Borbála
Szerencsés Eszter
63 pont
55. helyEgyszeregyNémeth László Általános Iskola
Göd
Berzeviczy Gergely
Gáll Roland
Harai Nóra
Szádovszky Luca
60 pont
56. helySzaturnuszFazekas Mihály Általános Iskola
Dunakeszi
Molnár Attila
Fancsali Zsanett
Nagy Tamás Béla
Regős Péter
59 pont
57. helyRacionálisokKiskunlacháza-Áporka Általános Iskolai Társulás
Kiskunlacháza
Németh Bence
Pintyi Barbara
Sinte Márton
Varga Dorottya
58 pont
58. helyMaystroSzentistvántelepi Általános Iskola
Budakalász
Karácsonyi Roland
Kovács Gábor
Kutas Márk
Vörös Richárd
58 pont
59. helyJupiterFazekas Mihály Általános Iskola
Dunakeszi
Molnár Gergely
Hernádi Ádám
Szilágyi Károly
Kelemen Ákos
57 pont
59. helyNévtelenekKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Bálint Kinga
Kalla Dávid
Mirkovszki Dorina
Mundi Nikolett
57 pont
59. helySWATSzéchenyi István Általános Iskola
Alsónémedi
Icsó Hunor
Bolnovszky Balázs
Horváth Ernő
Nánási László
57 pont
62. helynégyesfogatMóricz Zsigmond Általános Iskola
Leányfalu
Kovács Gábor
Mohácsi Anna
Markó-Markech Alexandra
Rovnyai Bence
57 pont
63. helySASOKWeöres Sándor Általános Iskola
Tököl
Heim Bence
Terbócs Richárd
Szilasi Klaudia
Acsádi Vivien
55 pont
64. helyNagyokosokGróf Széchenyi István Általános Iskola
Szigethalom
Kovács István
Pákozdi Norbert
Szabó Bence
Szabó Viktória
54 pont
65. helyTündérekKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Békési Fruzsina
Boholy Helga
Juhász Anna
Juhász Petra
54 pont
66. helyAHAMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Mészáros Bernadett
Tajti Lucía
Varga Zsófia
Raffai-Huszák Benjamin
51 pont
67. helyNem tudomGárdonyi Géza Általános Iskola
Érd
Bagi Zoltán
Gellért Ákos
Szalai Imre
Tordai Márk
51 pont
68. helyEnnyiKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Hübel Zsanett
Tóth Vanessza
-
-
48 pont
69. helyMatekagyakJózsef Attila Általános Iskola
Szigetszentmiklós
Brudi Noémi
Fodor Zsófia
Gieth Eszter
Taródi Bettina
46 pont
70. helyTeam-ikKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Balogh Dutombe René
Galambos Krisztián
Kovács Ákos
Tóth Patrik
44 pont
71. helyTárnok8II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tárnok
Czeilinger Norbert
Patyi Sándor
Rácz Sándor
Vági Renátó
44 pont
72. helyVecsési zsenikGróf Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
Brezóczki Mihály
Czudor Nikolett
Fajtha Dániel
Veszteg Anita
39 pont
73. helyNikeNémet Nemzetiségi Ált. Isk. Koren István Tagiskola
Domony
Balla Sándor
Kiss Dávid Csaba
Kopjás Máté
Pálinkás Vivien
38 pont
74. helyKite-KatMátyás Király Általános Iskola
Csömör
Bakos Eszter
Kocsor Barbara
Simon Klaudia
Wagner Ariane
36 pont
74. helyTinikSzentistvántelepi Általános Iskola
Budakalász
Hevesi Krisztián
Gyuris Lili
Sebestyén Dóra
Faragó Aranka
36 pont

8. osztály - gimnáziumi kategória

Díjazott csapatok:
Helyezés Csapatnév Iskola, város Csapattagok Pontszám
1. hely
döntős
YetikIllyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
Kovács Máté
Lukácsi Levente
Raschek Bence
Sárdi Dávid
128 pont
2. helyManókPremontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon
Gödöllő
Dzsacsovszki Helka
Garai Dóra
Kerekes Fanni
Lebek Bence
116 pont
3. helyTerror PulyIllyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
Fekula Márk
Piroska Márton
Szebeni Barbara
Tóthmátyás Tamás
114 pont
4. helyMegaharcosokTörök Ignác Gimnázium
Gödöllő
Babity Máté
Fehér Balázs
Göntér Balázs
Zachár Benjámin
113 pont
5. helyBalerínákPremontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon
Gödöllő
Benyhe Ágota
Czene Adrienn
Sipos Orsolya
Tóth Eszter
107 pont
6. helyLizidikiJózsef Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
Monor
Túri Dóra
Fényes Kitti
Dénes Dina
Hajdú Eufrozina
106 pont


A további helyezettek:
Helyezés Csapatnév Iskola, város Csapattagok Pontszám
7. helyMiBatthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Andrási Katinka
Haraszti Helga
Páldi Ferenc
Pete Nóra
103 pont
8. helyezüstfenyőSzentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Tóth Ádám
Moravcsik László
Gacsályi Márton
Tislér András
103 pont
9. helyPudding ReloadedRadnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Szász Zsombor
Kovács Ádám
Várnai Dániel
Radostyán Bertalan
102 pont
9. helyTimiIllyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
Bányai Zsolt
Illésy Attila
Pálmai Bence
Tarján Tímea
102 pont
11. helyGézengúzokKossuth Lajos Gimnázium
Cegléd
Barna Zsombor
Nyikes Marcell
Varga Károly
Losonczi Anikó
94 pont
12. helyfenyőSzentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Tóth Anna
Rózsa Viktória
Péntek Dóra
Kocsis Kinga
92 pont
13. helyHóvirág és a FarkasokIllyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
Farkas Benedek
Petrányi Bálint
Sáhó Tamás
Tóbiás Cintia
88 pont
14. helyChildrensBolyai János Gimnázium és Kereskedelmi Szakközépiskola
Ócsa
Bányász Tamás
Garai Zoltán
Losteiner Norbert
Pálmai Tamás
84 pont
15. helyBahama TechJózsef Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
Monor
Hrutka Tamás
Simó András
Tóth Bence
Rácz Sindy
82 pont
16. helyHep Pi HippókJózsef Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
Monor
Ujlaki Luca
Szabó Bernadett
Vízvári Anna
Molnár Boglárka
81 pont
17. helyUnracionalista mókusokJózsef Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
Monor
Papp Gergely
Czinege Bence
Péter Csaba
Rendek Bence
77 pont
18. helyMit Tom ÉnJózsef Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
Monor
Czombos Márton
Bihari Viktor
Leimeter Dániel
Kovács Károly
72 pont
19. helymamutfenyőSzentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Bubla Bálint
Vadas Attila
Virágh Zsófia
Nádai Judit
71 pont
20. helyRainbowBatthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Kubik Emese
Péter Petra
Szente Bernadatt
Török Réka
68 pont
21. helyAranygimiArany János Általános Iskola és Gimnázium
Százhalombatta
Lukács Attila
Szalai Tamás
Szécsi Péter
Tóth Bence
58 pont

Díjazott tanárok

Város Iskola Tanár
AbonyGyulai Gaál Miklós Általános IskolaCsomorné Nagy Zsuzsa
BudakalászSzentistvántelepi Általános IskolaHolczapfel Krisztina
Budaörs1. Sz. Általános Iskoladr. Grafné Huszák Ágnes
Budaörs1. Sz. Általános IskolaRétiné Munkácsi Ágota
Budaörs1. Sz. Általános IskolaSzentannai Jánosné
BudaörsBleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaVelkiné Semjéni Éva
BudaörsHerman Ottó Általános IskolaTurcsik Viktor
BudaörsIllyés Gyula Gimnázium és KSZKIFaragó Zsuzsanna
BudaörsIllyés Gyula Gimnázium és KSZKITollner József
BudaörsKesjár Csaba Általános IskolaSajgóné Szuszán Zsuzsanna
BudaörsKesjár Csaba Általános IskolaVermes Éva
CeglédKossuth Lajos GimnáziumAugusztin Mónika
CeglédKossuth Lajos GimnáziumNagy Irén
CeglédVárkonyi István Általános Iskola és ÓvodaVerebélyi Csilla
CsömörMátyás Király Általános IskolaTörök Elvira
DánySzéchenyi István Általános IskolaUjfalusiné Horváth Mária
DunakesziBárdos Lajos Általános IskolaVerbulecz Valéria
DunakesziRadnóti Miklós GimnáziumSzilágyiné Manasses Melinda
DunakesziRadnóti Miklós GimnáziumViczencz Katalin
ÉrdBolyai János Általános IskolaNeuverth Irén
ÉrdSzéchenyi István Általános IskolaTörökné Demjén Éva
GombaFáy András Református Ált. Isk. és AMIErdélyiné Buzás Éva
GombaFáy András Református Ált. Isk. és AMIKis Józsefné
GödNémeth László Általános IskolaNagy Ádámné
GödöllőDamjanich János Általános IskolaMolnár Katalin
GödöllőPetőfi Sándor Általános IskolaFülöpné Antal Erika
GödöllőPetőfi Sándor Általános IskolaSzolárd Lászlóné
GödöllőPremontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonAlbert Emőke
GödöllőPremontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonSzabóné Ekker Éva
GödöllőSzent Imre Katolikus Általános Iskola és ÓvódaTüske Mónika
GödöllőTörök Ignác GimnáziumBalázsné Zsigó Ágnes
GödöllőTörök Ignác GimnáziumVeszelyné Fábri Zsuzsa
GyömrőFekete István Általános Iskola és SzakiskolaKalaposné Fülöp Márta
GyömrőFekete István Általános Iskola és SzakiskolaKovácsné Gerőcs Éva
KemenceBörzsönyvidéki Bölcsőde, Óvoda, Iskola EGYMI Kemencei Általános Tagiskola és AMIGulyás Gertrúd
KiskunlacházaKiskunlacháza-Áporka Általános Iskolai TársulásBalogh Irén
KiskunlacházaKiskunlacháza-Áporka Általános Iskolai TársulásSzőke Gáborné
MonorJózsef Attila Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaRákos Réka
MonorJózsef Attila Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaVeres Ilona
SzentendreBarcsay Jenő Általános IskolaBíróné Bagdán Valéria
SzigetszentmiklósBatthyány Kázmér GimnáziumSzerticsné Pinczés Mária
SzigetszentmiklósBatthyány Kázmér GimnáziumTempfli Ágota
SzigetszentmiklósBíró Lajos Általános IskolaHanácsek Lászlóné
TelkiTelki Általános IskolaSoltészné Molnár Edit
TörökbálintBálint Márton Általános- és KözépiskolaPintér Anita
VecsésGróf Andrássy Gyula Általános IskolaSimon Gyöngyi
VeresegyházFabriczius József Általános IskolaGarai Andrásné
VeresegyházFabriczius József Általános IskolaNémeth Györgyi
VeresegyházFabriczius József Általános IskolaStenczel Károly
VeresegyházFabriczius József Általános IskolaTúriné Szabó Éva


Tanári fődíj

A tanári fődíj odaítélésékor a felkészítő tanár versenyző diákjainak nagy számát és azok eredményességét vettük figyelembe. Ezek alapján Pest megye tanári fődíjának nyertese 2008-ban:

Földiné Koczor Tünde
Szentendrei Református Gimnázium, Szentendre




Minden helyezettnek gratulálunk!