Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| K.B.KRI.N.OLI. | Áldás Utcai Ált. Isk. 115
| 103
| 12
| Janzer Olivér, Peschka Krisztián, Kovács Bence, Héjja Norbert
| Tanáraik: Rudolf Tamásné, Varga Jánosné
| 2.
| Aduász | Budapesti Ward Mária Ált. Isk. 107
| 100
| 7
| Hesz Tamás, Pethő Eszter, Hajba András, Sándor Máté
| Tanáruk: Palojtayné Szebeny Mariann
| 3.
| XIV. Móra 1. csapat | Móra Ferenc Ált. Isk. XIV. 103
| 93
| 10
| Szkupien Bence, Szkupien Zoltán, Eke Gerard Ian, Pattantyús Ádám
| Tanáraik: Vankóné Baráth Csilla, Ujvárosi Zsuzsanna
| 4.
| Lánctalpas rohamkukacok | Áldás Utcai Ált. Isk. 99
| 94
| 5
| Berki Anna, Mecseki Dóra, Novák Richárd, Szodfridt Marcell
| Tanáruk: Szabóné Sárközi Márta
| 5.
| Miss Matek | Babits Mihály Gimnázium 95,1
| 89
| 6,1
| Bakos Anikó, Siráky Dalma, Thék Regina, Vojtkó Luca
| Tanáruk: Földiné Veress Zsuzsanna
| 6.
| Szuperokostojások | Kodály Zoltán Ének-zenei Ált. Isk., Gimn. és Zeneiskola 95
| 91
| 4
| Kovács Márton, Réz Ádám, Molnár Anna, Nemes Barnabás
| Tanáruk: Varga-S. Krisztina
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Menő manók | Veres Péter Gimnázium 86
| 86
| -
| Csapodi Borbála, Matos Lilla, Erdősi Eszter, Horváth Orsolya
| Tanáruk: Simon János
| 8.
| Gauss | Deák Téri Evangélikus Gimnázium 85
| 85
| -
| Antalffy Zsófia, Herényi Barnabás, Horváth Balázs, Vértessi Ferenc
| Tanáruk: Puskásné Benczúr Csilla
| 9.
| Matek cowboyok | ELTE Gyakorló Ált. Isk. 82
| 82
| -
| Bajnok Eszter, Tolnay Norbert, Székely Gellért, Beke Orsolya
| Tanáruk: Csahóczi Erzsébet
| 10.
| Okos tojás | Jedlik Ányos Gimnázium 78
| 78
| -
| Bencze Beatrix, Sütő Bence, Juhos Melanie, Gyenes Zoltán
| Tanáruk: Knorrné Skapér Éva
| 11.
| Bad Boys | Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk. 74
| 74
| -
| Jakab Petra, Venczel Tünde, Hornyák Barbara, Berghamer Ádám
| Tanáraik: Hafnerné Erdődi Ilona, Bakay Erzsébet
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Béna | Fazekas Mihály Főv. Gyak. Ált. Isk. és Gimn. 134,5
| 123
| 11,5
| Kiss Eszter, Máté Áron, Szenczi Zoltán, Varsányi Csaba
| Tanáruk: Kovács Csongorné
| 2.
| Számkirályok | Áldás Utcai Ált. Isk. 111,5
| 104
| 7,5
| Bodai Kristóf, Sándor András, Dankó Levente, Papp Gergely
| Tanáraik: Süveges-Szabó Marianna, Herbert Mária
| 3.
| Csipet-csapat | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium 106,5
| 101
| 5,5
| Szkiba Veronika, Véges Katalin, Becker Dániel, Rábai Domonkos
| Tanáruk: Lőrincz Éva
| 4.
| Egy híján húsz | Babits Mihály Gimnázium 102,5
| 97
| 5,5
| Bálint Márton, Hornyák Krisztina, Illés Zsombor, Könye Viktor
| Tanáruk: Földiné Veress Zsuzsanna
| 5.
| Okos sünik | Kosztolányi Dezső Ált. Isk. 102
| 93
| 9
| Andrási Gergely, Bartha Emese, Székesi Lilla, Kakasi Dávid
| Tanáruk: Kocsisné Kovács Gy. Gyöngyi
| 6.
| Jókai1 | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola 100
| 97
| 3
| Konkoly Csaba, Mészáros Edina, Mets Ildikó, Horváth Vilma
| Tanáraik: Ruskó Péterné, Nagyné Hermann Berta
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Fényes SSSS | Veres Péter Gimnázium 90
| 90
| -
| Watzker Anna, Martos Máté, Fatér Alexa, Czumpf Gabriella
| Tanáraik: Békéssy Szilvia, Varga Mária
| 8.
| Kisszámolók | Áldás Utcai Ált. Isk. 85
| 85
| -
| Fickert Flórián, Forrás Zsófia, Prohászka Zoltán, Kovács Dániel
| Tanáruk: Herbert Mária
| 9.
| XIV. Móra 5. csapat | Móra Ferenc Ált. Isk. XIV. 82
| 82
| -
| Szalay Ákos, Kiss Máté, Kiss Bálint, Horváth Bálint
| Tanáruk: Tóth Eszter
| 10.
| Számegyenes | Sashalmi Tanoda Ált. Isk. 81
| 81
| -
| Molnár Máté, Kecskeméti Gergő, Ádám Liliána, Marussy Kristóf
| Tanáruk: Leblanc Mária
| 11.
| Haverok | Kapocs Általános és Kéttannyelvű Iskola 79
| 79
| -
| Mezei Adrián, Nádi Márk, Tukacs Máté, Verasztó Zsolt
| Tanáruk: Kiss Mária
| 12.
| Kutyafülűek | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Ált. Isk. és Gimn. 75
| 75
| -
| Öreg Zsombor, Szabó Gergő, Varga Samu, Pardavi Dávid
| Tanáruk: Czétényi László
| 13.
| Abszolút 4 | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium 69
| 69
| -
| Gergely Dániel, Kovács Dániel, Majer Bettina, Czina Réka
| Tanáruk: Ferenczi Éva
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| A 7. géniusz | Áldás Utcai Ált. Isk. 89,5
| 83
| 6,5
| Ayhan Dániel, László Zsófia, Rácz Marcell, Vallus Eszter
| Tanáruk: Süveges-Szabó Marianna
| 2.
| Geometrikus gárda | Bajza Utcai Ált. Isk. 79
| 75
| 4
| Bánki Csaba, Gallwitz Balázs, Szőgyi Botond, Orosz Bálint
| Tanáruk: Dr. Szandaváriné Pflum Gizella
| 3.
| Gyök a harmadikon | Kodály Zoltán Ének-zenei Ált. Isk., Gimn. és Zeneiskola 76,5
| 71
| 5,5
| Pálfy Gergő, Káplár Roxána, Ur Soma, Frank Dávid
| Tanáraik: dr. Föglein Ferencné, Varga-S. Krisztina, Cséfalvay Erzsébet
| 4.
| Vermes 3. | Vermes Miklós Ált. Isk. 75
| 71
| 4
| Szedrei László, Lévai Henriett, Juhász Bettina, Gyuricsek Bianka
| Tanáruk: Blazicsek Anikó
| 5.
| 2x2 néha 5 | Nádasdy Kálmán Művészeti és Ált. Isk. 73
| 70
| 3
| Dávid Margit, Lázár Botond, Nagy Zsófia, Zibrinyi Bettina
| Tanáruk: Kocsis Józsefné
| 6.
| Nekem nyolc | Krúdy Gyula Ált. Isk. 67
| 64
| 3
| Juhász Zsuzsanna, Melcher Bálint, Pécsi Lilla, Tóth Krisztián
| Tanáruk: Molnárné Koloszár Katalin
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Bánya II. | Janikovszky Éva Ált. Isk. 55
| 55
| -
| Stuber Nikolett, Szeles Anita, Domina Fanni, Daku Gergő
| Tanáruk: Balla Júlia
| 7.
| Kanos | Erkel Ferenc Ált. Isk. és Gimn. 55
| 55
| -
| Sinka Pálinkás Gabriella, Nagy Zsófia, Rimai Zoltán, Pham The Hung
| Tanáruk: Kékes Zsuzsanna
| 9.
| A 4 összetett szám | Angol Tagozatos Ált. Isk. 54
| 54
| -
| Fakan Péter, Csernyánszky Nándor, Csordás Tamás, Maginecz János
| Tanáruk: Somogyváriné Polgár Zsuzsanna
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Észlények | Veres Péter Gimnázium 131
| 118
| 13
| Temesvári Eszter, Tihanyi Dóra, Sváb Gergely, Dankovics Attila
| Tanáraik: Kötél Tamás, Rácz Mihályné
| 2.
| BéNaGuVa | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. 106
| 95
| 11
| Illés Bora, Gulyás Katalin, Nagy-Baló Zsuzsa, Vajda Lilla
| Tanáruk: Nagy-Baló András
| 3.
| X az x-ediken | Veres Péter Gimnázium 94,1
| 90
| 4,1
| Bolonyai Borbála, Dudás Eszter, Gazsi Tímea, Horváth Kitti
| Tanáruk: Rácz Mihályné
| 4.
| JÁGragály | Jedlik Ányos Gimnázium 94
| 81
| 13
| Borbás Enikő, Csépány Balázs, Bognár Erzsébet, Szentjóbi Hajnalka
| Tanáruk: Zsilvölgyi Márta
| 5.
| Képlet | Városmajori Gimnázium 90
| 86
| 4
| Barát Krisztina, Kornya Sarolta, Fáth Johanna, Hajnal Anna
| Tanáruk: Molnár Gábor
| 6.
| Big Mazzy | Deák Téri Evangélikus Gimnázium 89
| 82
| 7
| Balogh Dániel, Szádvári Dániel, Traply Enikő, Schrancz Ágoston
| Tanáraik: Puskásné Benczúr Csilla, Ráczné Tóth Judit
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Páratlan négyes | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium 75
| 75
| -
| Botond Ákos, Farkas Máté, Pintz András, Radvány Tamás
| Tanáruk: Auer Tamás
| 7.
| Sakk-Mat(t) | Babits Mihály Gimnázium 75
| 75
| -
| Berkes Tibor, Lotz Bence, Nagy Ágnes, Szőke Zsófia
| Tanáraik: Marton Sándor, Martonné Czemel Katalin
| 9.
| Menő manók | Szilágyi Erzsébet Gimnázium 71
| 71
| -
| Kránicz Péter, Lőrincz Dóra, Máté Márta, Szkiba Tamás
| Tanáraik: Holló-Szabó Ferenc, Borbély Judit
| 10.
| Asszociatív Albatroszok | Szent István Gimnázium 67
| 67
| -
| Máthé Boglárka, Simigh Fruzsina, Szabó Eszter, Szlamka Zsófia
| Tanáruk: Magyar Zsolt
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Buborache | Bárczi Géza Ált. Isk. 105
| 94
| 11
| Fábián Károly, Istráb Bettina, Szilágyi Andor, May Balázs
| Tanáruk: Bogát Terézia
| 2.
| Berzsenyi's Superstars | Berzsenyi Dániel Gimnázium 94,5
| 82
| 12,5
| Daku Gergő, Mikecz Kálmán, Palinca Richárd, Vári János
| Tanáraik: Dr. Emese György, Erben Péter, Dr. Urbán János
| 3.
| A nagy ma-ma-ma-matematikusok | Árpád Gimnázium 91
| 84
| 7
| Diriczi Tamás, Kalydi Balázs, Sass Zoltán, Török Flóra
| Tanáraik: Mikusi Imre, Koncz Levente
| 4.
| M&M Miss Matematika | Szent István Gimnázium 90
| 85
| 5
| Kovács Viola, Vida Sára, Duczon Eszter, Fekete Krisztina
| Tanáruk: Lászlóné Sergyán Stefánia
| 5.
| Silly girls | Berzsenyi Dániel Gimnázium 87,5
| 74
| 13,5
| Fiktusz Lilla, Frankl Nóra, Kocsis Éva, Kotormán Kitty
| Tanáraik: Erben Péter, Dr. Urbán János
| 6.
| FazeMath | Fazekas Mihály Főv. Gyak. Ált. Isk. és Gimn. 83
| 72
| 11
| Backhausz Tibor, Bujdosó Levente, Dénes Benjámin, Végső Tamás
| Tanáraik: Rubóczky György, Paróczay József
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| LogIQ | Szent István Gimnázium 64
| 64
| -
| Tábori Zsófia Anna, Bod Petra, Zemcov Tamás, Glázer Ádám
| Tanáruk: Lászlóné Sergyán Stefánia
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Prím Team | Angol Tagozatos Ált. Isk. 92
| 86
| 6
| Kopász Krisztián, Kőműves Róbert, Mező Zsófia, Székely Anna
| Tanáruk: Dr. Kaszáné Kristály Klára
| 2.
| West-s-ek | Áldás Utcai Ált. Isk. 91,5
| 82
| 9,5
| Gyóni Dorottya, Gere Lóránt, Kemecsey Zita, Nyitray Dániel
| Tanáruk: Herbert Mária
| 3.
| Face of humor | Fazekas Mihály Főv. Gyak. Ált. Isk. és Gimn. 88
| 83
| 5
| Király Balázs, Bakos Patrick, Vantal Gergely, Székely Áron
| Tanáruk: Kovács Csongorné
| 4.
| Ördöglakat | Kodály Zoltán Ének-zenei Ált. Isk., Gimn. és Zeneiskola 87,5
| 80
| 7,5
| Mona Dániel, Petrik Bence, Oláh Petra, Kovács Álmos
| Tanáruk: Vincze Sarolta
| 5.
| Garfield | Herman Ottó Ált. Isk. 77,5
| 72
| 5,5
| Dér Zsolt, Csoma Kristóf, Metlágel Richárd, Mezei Márk
| Tanáruk: Richtseidt Ferencné
| 6.
| Sündisznók | Zugligeti Ált. Isk. 76,5
| 72
| 4,5
| Bunyevácz Ágnes, Deák András, Kérészy Zsófia, Varga Máté
| Tanáruk: Márialigeti Józsefné
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Piramisok | Medgyessy Ált. Isk. 71
| 71
| -
| Almási Attila, Donáth Ágnes, Karát Anita, M.Tóth Gábor
| Tanáruk: Hitérné Erdős Róza
| 8.
| IQ négyes | Budapesti Ward Mária Ált. Isk. 65
| 65
| -
| Bersényi Ágoston, Szilágyi Péter, Balás András, Fülöp Gergely
| Tanáruk: Palojtayné Szebeny Mariann
| 9.
| Vajk-1 | Vajk-sziget Ált. Isk. 62
| 62
| -
| Budai Magdolna, Csuba Mariann, Erdei Zsófia, Gonda Andrea
| Tanáruk: Mazalin Zsuzsanna
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Aszaltszilva | Babits Mihály Gimnázium 111
| 105
| 6
| Gépész Tamás, Gépész Zoltán, Marton Tamás, Varga Tamás
| Tanáruk: Földiné Veress Zsuzsanna
| 2.
| Mesemaci | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium 106
| 97
| 9
| Simonkay Márton, Pálffy András, Petrik Gergő, Balázs Boldizsár
| Tanáruk: Gálné Palágyi Erzsébet
| 3.
| 3KoH | Szent István Gimnázium 100
| 92
| 8
| Horváth Dóra, Kórádi Zoltán, Kovács Dániel, Kónya Miklós Máté
| Tanáraik: Lászlóné Sergyán Stefánia, Jeneiné Bicsák Krisztina
| 4.
| Tetraéder | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium 98
| 91
| 7
| Himes Eszter, Fenyves Bettina, Mravik Zsófia, Bernát Mónika
| Tanáruk: Börzsei Katalin
| 5.
| Trefort/8b | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola 88
| 81
| 7
| Hocza Tímea, Danyi Eszter, Szűcs András, Schuszter Zoltán
| Tanáruk: Szilárd Gábor
| 6.
| Fél dodekaéder klinogonális axonometriával | Veres Péter Gimnázium 86
| 80
| 6
| Szalay Dávid, Fekete Norbert, Magyar Tamás, Kapitány Domonkos
| Tanáruk: Kiss Péter
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Fantasztikus négyes | Kempelen Farkas Gimnázium 74
| 74
| -
| Erdélyi Dávid, Major Eszter, Séra Mihály, Somlói Dorottya
| Tanáruk: Rékasy Csilla
| 8.
| Kri-Zsu-No-Bá | Jedlik Ányos Gimnázium 72
| 72
| -
| Bali Krisztina, Benda Zsuzsanna, Farkas Noémi, Szabó Bálint
| Tanáruk: Fodor Mária
| 9.
| Katicabogár | Toldy Ferenc Gimnázium 71
| 71
| -
| Telek Hanna, Berta Szabolcs, Klaniczay János, Tóth Kata
| Tanáruk: dr. Pelényi Attiláné
| 10.
| Kókuszdió | Móricz Zsigmond Gimnázium 62
| 62
| -
| Fedor Zsuzsanna, Hollósi Rita, Kesztyűs Orsolya, Döngölő Flóra
| Tanáruk: Rupp Annamária
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Túrós gyökér | Berzsenyi Dániel Gimnázium 118,5
| 110
| 8,5
| Korondi Zénó, Maszlov Szergej, Nap Sándor, Szendrei Péter
| Tanáraik: Dr. Ökördi Péterné, Dr. Emese György
| 2.
| Kockás nadrág | Árpád Gimnázium 114,6
| 105
| 9,6
| Horváth Imola, Gondos Judit, Ficzere Zsófia, Kálmán Viktória
| Tanáraik: Meszlényiné Róka Ágnes, Koncz Levente
| 3.
| Tavaji balynokok | Árpád Gimnázium 114,5
| 101
| 13,5
| Szabó Zsolt, Novák László, Szabó Balázs, Kiss Mátyás
| Tanáraik: Meszlényiné Róka Ágnes, Koncz Levente
| 4.
| A Jó, a Rossz, a Csúf meg a Pappál | Szent István Gimnázium 110,75
| 100
| 10,75
| Papp Pál András, Pocsai Dávid, Rutai Richárd, Wiedemann Ádám
| Tanáruk: Juhász István
| 5.
| Pálvölgyi show | Szent István Gimnázium 101,75
| 96
| 5,75
| Balla Attila, Holler Katalin, Jobbágy Bálint, Nguyen Tuan Hai
| Tanáruk: Juhász István
| 6.
| Szivacs | Berzsenyi Dániel Gimnázium 78,5
| 72
| 6,5
| Hornyan Gergely, Jeszenszki Katinka, Macgill Hajnal, Szentmihályi Zsombor
| Tanáraik: Csonka Dorottya, Dr. Ökördi Péterné
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Leszámolók | Teleki Blanka Ált. Isk. 70
| 70
| -
| Takács Mariann, Lakatos Zita, Tokaji Kristóf, Hartai Krisztián
| Tanáruk: Várhalmi Ilona
| |