Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Mosoly | Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Keszthely Horváth Nóra | Kurusta Sára Legoza Ádám Oroszlán Mátyás 142 pont | 2. hely | NÉGYÁSZ | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Faller Kristóf | Lakner Dorina Molnár Gergely Kálmán Varga Kata Luca 141 pont | 3. hely | Diási Trió | Kárpáti János Általános Iskola és Művészeti Iskola | Gyenesdiás Fazekas Dániel | Krasznai Veronika Péczeli Dana - 140 pont | 4. hely | Szóvadászok | Csukás István Általános Iskola | Teskánd Győri Emma | Németh Lili Rapi Enikő Sági Kornél 140 pont | 5. hely | Betűvarázslók | Csukás István Általános Iskola | Teskánd Bolgár Réka | Döbrentei Dóra Erdélyi Hanga Millla Tompos Gábor 139 pont | 6. hely | A Négy Nagyagy | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Balatoni Bori | Balogh Anna Szakony Viktória Szili Nóra 135 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Gyenesi Trió | Kárpáti János Általános Iskola és Művészeti Iskola | Gyenesdiás Gombár Janka | Horváth Flórián Szentandrássy Zsuzsanna - 133 pont | 8. hely | Ügyeskék | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Matyuga Diána | Schatzl Johanna Dea Szabó Adél Tolvaj Levente 132 pont | 9. hely | Csipet csapat | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Dobri Mátyás | Kósa Hetti Kulbencz Levente Rezsek Dorina 131 pont | 10. hely | Rövid haj, hosszú ész | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Horváth Márk | Károlyi Levente Körhöcz Alex Palkovits Martin Balázs 130 pont | 11. hely | SZ S ek | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Csóka Réka Rebeka | Gönczöl Dzsesszika Kertész Lilla Laura Rába Lili 129 pont | 12. hely | Szövegsütők | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Horváth Ákos | Németh Panna Németh Sára Tompek Viktória 124 pont | 13. hely | Szerencse patkó | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Domján Ármin | Gaál Anna Kocsis Luca Kolcsár Panna 123 pont | 14. hely | Pletykázók | Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola | Bük Krisztián Róza | Tóth Eszter Stix Erik Horváth Dominik 118 pont | 15. hely | Könyvmoly | Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Keszthely Biró Eszter | Donkó Barbara Gécsek Zsófia Takács András 115 pont | 16. hely | Győztesek | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Béres Dávid | Horváth Csongor Takács Lázár Turopoli Tibor 114 pont | 17. hely | Mega agy | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Baksay-Isopp Emma | Horváth Réka Németh Hanna Lili Sári Áron György 114 pont | 18. hely | DOLIZSÓ | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Balázs Dominik | Tóth Dominik Tálosi Lili Németh Zsófia 111 pont | 19. hely | Okoska csapatka | Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola | Bük Szabadkai Zsófia | Kovács Dóra Pócza Csanád Taliszter Dzsenifer 108 pont | 20. hely | Agyas-csajok | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Németh Zsófia | Varga Gréta Vass Lili Vigh Léna 108 pont | 21. hely | Maci Laci | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Martincsek Lara | Tiboly Benedek Varga Bálint Vizy Benedek 108 pont | 22. hely | Ütős négyes | Egry József Ált. Isk. és AMI | Keszthely Darabos Míra | Kiss Regina Németh Zétény Salamon Zsigmond 106 pont | 23. hely | Nyelv-észek | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Báger Klaudia | Bedi Balázs Kránitz Márk Rékli Kincső 105 pont | 24. hely | Mindent tudók | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Nagy Dorka | Szabó Sára Tóth Boglárka Vizlendvai Luca 102 pont | 25. hely | Okoskák | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Mesterházy Anett | Németh Anilla Németh Bianka Zsebi Dorina 101 pont | 26. hely | Merészek | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Kelemen Bence | Németh Viktor Novák Liza Tóth Nikolett 101 pont | 27. hely | Szorgos Sáskák | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Nagykanizsa Erdélyi Barnabás | Kovács Olivér Markó András Völgyi Milán 96 pont | 28. hely | Csibecsapat | Palini Általános Iskola | Nagykanizsa Baj Babett | Petényi Dalma Horváth Áron Tatár Máté 85 pont | 29. hely | Tudorkák | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Nagy Dalma Luca | Szabó Anna Boglárka Takács Boglárka Teket Dorina Viktória 74 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Manók | Egry József Ált. Isk. és AMI | Keszthely Korponai Csanád | Matyi Dorina Szabolcs Soma Vass Gábor 125 pont | 2. hely | VARÁZSNÉGYES | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Balogh Áron | Ladányi Lúcia Makrai Olivér Salamon Panna 123 pont | 3. hely | Balerinák | Ady Endre Ált. Isk.,Gimn. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Zalaegerszeg Csalló Dorina | Hartmann Nóra Marton Lora Szládovics Anna Dorina 120 pont | 4. hely | Nyelvtantitánok | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Bedő Barnabás | Böröcz Annamária Nagy Levente Varga Virág 117 pont | 5. hely | Nyelvőrök | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Fülöp László | Orbán Áron Schindele Gréta Lili Sisak Jázmin 117 pont | 6. hely | Nyelvőr | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Kiss Laura | Kucsera Loretta Rauch Lilla Vamper Dóra 116 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Szókeresők | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Böcskei Flóra | Csuk Emília Kiss Boglárka Rápli Katalin 115 pont | 8. hely | CSAKCSAJOK | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Horváth Gréta | Lukács Anna Szekeres Zsófia Vuk Sára 113 pont | 9. hely | Betűkirálynők | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Anik Lilien | Bazsó Krisztina Farkas Rebeka Papp Emese Lili 111 pont | 9. hely | BETŰMANÓK | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Szalabán Hédi | Czimmerman Fanni Tar Fruzsina Hajdár Boglárka 111 pont | 11. hely | Kiskanizsa Kis Csapata | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Nagykanizsa Borbély Sára | Kisjós Bálint Muczárt Ádám Somogyi Csaba 111 pont | 11. hely | Szóbúvárok | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Bart Panna Aida | Görcsi Richárd Horváth Boglárka Vas Petra 111 pont | 13. hely | Észbontogatók | Szelestei Általános Iskola | Szeleste Horváth Dominik | Maizner Patrícia Piller Tamara Linett Simon Vivien 110 pont | 14. hely | Anonymus | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Domján Eszter Lúcia | Kovács Dóra Németh Dávid Ur Bendegúz 108 pont | 15. hely | Betűrablók | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Gombkötő Lili | Horváth Dávid Schlemmer Flóra Vizsy Lilla 106 pont | 16. hely | Bolyai Gyémánt | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Czibók Jázmin | Gyürüs Hanna Roznár Ágnes Róza Tánczos Tamara 106 pont | 17. hely | XIXO | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Horváth Anna | Herbáth Száva Németh Gergő Győrvári Botond 105 pont | 18. hely | Betű vadászok | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Hajdu Sarolta | Farkas Liza Németh Liána Füzes Bíborka 103 pont | 19. hely | Mogyorók | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Islam Bella Sibel | Tánczos Gréta Tóth Hanna Vadon Enikő 102 pont | 20. hely | Mesemondók | Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola | Bük Fekete Réka | Pados Bianka Szélesy Zsanna Kiss Levente 101 pont | 21. hely | Királytigrisek | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Bein Vivien | Eszteró Loréna Horváth Boglárka Kiss Márton 97 pont | 22. hely | Baglyok | Nagykanizsai Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Péterfy Sándor Tagintézménye | Nagykanizsa Tóth Hanna Jázmin | Kanizsai János Márton Novák Patrícia Szaturi Nikolett 95 pont | 23. hely | Magyarokosok | Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola | Bük Horváth Zsófia | Bősze Barnabás Kovács Kristóf Stefanich Gábor 93 pont | 24. hely | Okoskák | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Kiss Gergely | Kovács Nikolett Szekeres Jázmin Tóth Viktor 93 pont | 25. hely | Betűlovagok | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Kerkai Krisztián | Németh Laura Rózsás Bence Serman Benedek 92 pont | 26. hely | Észkombajnok | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Kovács Enjkő | Mónok Balázs Paksa Barnabás Ringbauer Napsugár 82 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Iniciálé | Zrínyi Miklós Gimnázium | Zalaegerszeg Ferenczi Sebestyén | Wohner Benedek Schneider Anna Kósa Gergely I I. 134 pont | 2. hely | döntős Betűmanók | Zrínyi Miklós Gimnázium | Zalaegerszeg Németh Kinga | Rózsa Veronika Tompos Anna Mészáros Sára 133 pont | 3. hely | Észpörgetők | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Bakon Bence | Bálint Gergely Bertalan Balázs Nagy Tamara 125 pont | 3. hely | Nyelvtörők | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Huller Olivér | Molnár András Molnár Kata Zsebesi Dávid 125 pont | 5. hely | BLGül | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Dömötör Zsóka | Kis Rebeka Marton Júlia Kata Silló Kinga 121 pont | 6. hely | Olvasómanók | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Sárvár Bíró Fanni | Bolla Lili Neuliszt Áron Pup Dorina 120 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Betűvadászok | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Bódi Csenge Flóra | Gyurkó Flavia Victoria Tamás Mirjam Tóth Sára Anna 119 pont | 8. hely | Csodacsibék | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Benedikti Anna | Böröndy Kata Góczán Luca Szaksz Dorka 117 pont | 9. hely | Betűtündérek | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Sárvár Bagó Anna | Bagó Lili Fodor Réka Udvardi Virág 116 pont | 10. hely | Agytornászok | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Hábetler Leona | Rába Lőrinc Varga Árpád Varga Lilla 116 pont | 11. hely | Sziporkák | Celldömölki Városi Általános Iskola | Celldömölk Kreiner Klaudia | Molnár Vivien Jázmin Vizi Boglárka Szalay Eszter 115 pont | 11. hely | Törpillák | Zrínyi Miklós Gimnázium | Zalaegerszeg Molnár Fanni | Goldfinger Adél Koltai Luca Harmath Enikő 115 pont | 13. hely | Aranyhörcsögök | Lenti Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Lenti Fodor Bálint | Kapás Ádám Lukács Dorka Völgyi Panna 115 pont | 13. hely | Nyelvdarálók | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Belák Anna | Burka Dezső Glavák Mátyás Nagy Kitti 115 pont | 15. hely | Nyelvtano-sokk | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Ferenczy Gergely | Gazdag Kristóf Perger Ákos Tuboly Roland 114 pont | 16. hely | Re-Do-Ba-Do | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Sárvár Garray Barnabás | Haraszti Dorottya Kondics Dominika Németh Rebeka 113 pont | 17. hely | Nyelvtan-Güzük | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Bazsó Brigitta | Kovács Fanni Németh Gergely Puskár Panna 113 pont | 18. hely | Buckalakók | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Brünner Mátyás | Fata Flóra Aczél Péter Pásztor Máté 111 pont | 19. hely | Nagy agyasok | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Horváth Sába | Hoss Patrik Pencsov Roland Rékli Bíbor 110 pont | 20. hely | Szókirályok | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Incze Levente | Lerch Henrik Pankaczi Ákos Szabó Olivér 109 pont | 21. hely | Nyelvhuszárok | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Berger Richárd Olivér | Donázy Bencezsolt Németh László István Németh Máté Ervin 108 pont | 22. hely | Nyelvtantudó nyelvtanosok | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Csicsek Lorin | Simon Máté Szávai Luca Varga Nóra 107 pont | 23. hely | Betűtiprók | Egry József Ált. Isk. és AMI | Keszthely Egyed Márton | Kőszegi Márk Péter Benedek Szántó Barnabás 107 pont | 24. hely | Szellem - irtók | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Herczeg Dániel | Pölcz Veronika Simon Dorina Széll Bence 104 pont | 25. hely | Szótolók | Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola | Bük Zsigrai Hanna | Abért Emília Abért Rebeka Pesti Fanni 101 pont | 26. hely | Betűvadászok | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Kiss Gábor | Kiss Tamás Endre Nagy Benedek Solti Martin 98 pont | 27. hely | Szuper nyelvtörők | Egry József Ált. Isk. és AMI | Keszthely Fülöp Fanni | Gáspár Evelin Tengerdi Győző Levente Tóth Kincső 93 pont | 28. hely | Okoskák | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Molnár Ágnes | Vámos Patrik Attila Újhelyi Dániel Tóth Miklós 92 pont | 29. hely | Minions | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Falussy Flóra | Farda Dorka Hajós Karina Varga Veronika 92 pont | 30. hely | Lélekbúvárok | Oladi Általános Iskola, Középiskola és Szakiskola | Szombathely Budai Ádám | Döbörhegyi Máté Vajda Donatella Belényes Odett 91 pont | 31. hely | (4) Nyelv - Ész | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Horváth Hanna I. | Horváth Hanna I I. Kelemen Kristóf Vizlendvai Lina 89 pont | 32. hely | Nyelvi úrnők | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Ferenczi Rebeka | Komp Karina Veronika Novotny Petra Sütő Lili 86 pont | 33. hely | Zsenipalánták | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Sárvár Horváth Emma | Kaszás Veronika Molnár Kristóf Végh Eszter 85 pont | 34. hely | Nyelvtudor | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Börzsönyi Szonja | Komondi Kata Kovács Fanni Leszkóczy Sára 85 pont | 35. hely | GameStar | Zrínyi Miklós Gimnázium | Zalaegerszeg Vitkovics Patrik | Kósa Gergely I. Bábel Ádám Pintér Kristóf 78 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nagyokosok | Zrínyi Miklós Gimnázium | Zalaegerszeg Horváth Petra | Major Fanni Napsugár Rosta Maya Sefner Rebeka 145 pont | 2. hely | Szóvirágok | Illyés Gyula Általános Iskola | Hévíz Bondor Petra | Lekics Krisztina Nagy Domonkos Máté Pődör Anna 142 pont | 3. hely | Kincskeresők | Egry József Ált. Isk. és AMI | Keszthely Farkas Benjámin | Juhász Manuela Kustos Norbert Zrubecz Tamás 136 pont | 4. hely | Kisokosok | Zrínyi Miklós Gimnázium | Zalaegerszeg Békési Péter | Molnár Bence Szabó Gergő Szalai Bence 135 pont | 5. hely | Magyarászok | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Sárvár Czöndör Kitti | Nagy Eszter Tátrai Laura Varga Fanni 133 pont | 6. hely | A Csapat | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Kanizsai Léna | Salamon Soma Szirtes Botond Vaski Flóra 132 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Agyafúrtak | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Balogh Bence | Briglevics Adél Faragó Ábel Török Zsófia 128 pont | 8. hely | Csörfikék | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Karakai Fanni | Kovács Linett Varga Anett Vida Krisztina 128 pont | 9. hely | Szófalók | Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola | Bük Mészáros Luca | Spilenberg Donát Pócza Franciska Csenge Landauer Bence 125 pont | 10. hely | Vaslédik | Hatos Ferenc Általános Iskola és AMI | Vép Király Virág | Varga Kata Habda Lorena Kósi Enikő 123 pont | 11. hely | Szókeresők | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Gubricza Márk | Hábli Luca Németh Fanni Révész Natália 123 pont | 12. hely | Minjonok | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Balogh Zsófia | Gerencsér Dóra Hegyi Gabriella Horváth Réka 123 pont | 13. hely | Betű-Császárság | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Sárvár Keresztes Evelin | Németh Borbála Szalay Bence Szukop Anna 121 pont | 14. hely | 4 M | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Kiss Mihály | Koós Márton Tóth Milán Vékási Máté 121 pont | 15. hely | Muffinok | Zrínyi Miklós Gimnázium | Zalaegerszeg Bodrogi Biianka | Gellén Virág Gergály Renáta Gyenge Dániel 120 pont | 16. hely | Szófejtők | Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola | Bük Juhász Kevin | Simon Virág Kossuth Domonkoös Csóka Viktória 119 pont | 17. hely | Nyelvzsenik | Egry József Ált. Isk. és AMI | Keszthely Biró Dóra | Bogdán Lilla Nagy Anna Vamper Vera 117 pont | 18. hely | Anagrammák | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Hajós Dorina | Horváth Réka Rábavölgyi Nóra Tomasics Réka 117 pont | 19. hely | Ész - Mész | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Kovács Klaudia | Pintér Bettina Takács Laura Tornyos Kíra 117 pont | 20. hely | Nagylányok | Zrínyi Miklós Gimnázium | Zalaegerszeg Iván Hanna | Fregán Doroti Peterka Flóra Sejpes Júlia 116 pont | 21. hely | Szóelemzők | Lenti Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Lenti Hamadeh Amir | Mayer Ádám Paál Ábel Benjamin Weinhoffer Péter 116 pont | 22. hely | helóka nyalókák | Kárpáti János Általános Iskola és Művészeti Iskola | Gyenesdiás Németh Nikolett | Cuppon Panna Tóth-Kovács Diána - 115 pont | 23. hely | Toldalékok | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Kele Jázmin | Kiss Nóra Kováts Adél Lennert Tamara 114 pont | 24. hely | Csak Csajok | Kárpáti János Általános Iskola és Művészeti Iskola | Gyenesdiás Ertl Zsófia | Farkas Laura Hefler Flóra Ugróczi Viktória 113 pont | 25. hely | Nyelvelők | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Sárvár Knaller Anna | Németh Gergő Polgár Teodóra Takács Boglárka 113 pont | 26. hely | Nyelvi Csodabogarak | Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Diákotthon és Boldog Donáti C. Óvoda | Nagykanizsa Halász Anita | Horváth Anna Mészáros Ákos Szőlősi Csaba 111 pont | 27. hely | A négy muskétás | Lenti Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Lenti Györe Benita Azurea | Jávor Laura Mór Máté Piskor Dóra 109 pont | 28. hely | Nyelvtörők | Oladi Általános Iskola, Középiskola és Szakiskola | Szombathely Bognár Dóra | Kajdacsy Viktória Mogyin Mira Kutasi Zsófia 108 pont | 29. hely | Győznivágyók | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Baki Bence | Megyesi Ádám Turi Diána Viola Kitty 108 pont | 30. hely | Rozgonyi virágok | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Bakos Fanni | Bali Georgina Hegedüs Zsófia Sánta Sára 97 pont | 31. hely | Bűvös Baglyok | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Horváth Martin | Léránt Kata Süle Zsombor Tóth Zsolt 93 pont | 32. hely | Szóforgatók | Oladi Általános Iskola, Középiskola és Szakiskola | Szombathely Dancs Ádám | Horváth Marcell Kovács Pál Barnabás Simon Tíra 82 pont | 33. hely | Pogácsák | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Hajas Máté | Kiss Tamás Marton Adél Rába Zsófia 75 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős BaNaMeMi | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Csejtei Balázs | Németh Míra Németh Nátán Zsoldos Melissza 141 pont | 2. hely | Hódítók | Celldömölki Városi Általános Iskola | Celldömölk Remport Donát | Szabó Tamás Tarczi Zsolt Végh Vanda 139 pont | 3. hely | Szellem - Es(z)ek | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Aczél Annamária | Horváth Dárius Marton Laura Németh Ákos 134 pont | 4. hely | No name | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Horváth Dalma | Kowald Anna Olasz Panna Tamás Réka 129 pont | 5. hely | Gyenesi nyelvelők | Kárpáti János Általános Iskola és Művészeti Iskola | Gyenesdiás Divinyi-Zsoldos Tamás | Tóth Roland Vajda Ádám - 126 pont | 6. hely | Zsenik | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Béres Evelin | Odonics Alexandra Preisinger Boglárka Varga Réka 124 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyelvdoktorok | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Sárvár Fájer Sára | Kovács Hanna Tóth Patrik Vörös Anna 124 pont | 8. hely | Makkosok | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Kovács Kristóf | Nagy Henrietta Németh Adrienn Varga Dániel 123 pont | 9. hely | Régi motorosok | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Győrvári Bálint | Horváth Anna Németh Bence Pankaczi Hanna 121 pont | 10. hely | Nyelvészek | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Bart Krisztina | Csermák Ádám Mikola Dániel Mikola Dávid 118 pont | 11. hely | Anyanyelv lányai | Egry József Ált. Isk. és AMI | Keszthely Baksa Zsófia | Farkas Cintia Kalmár Rebeka Rajnai Liza 114 pont | 11. hely | Szuper kecskék | Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola | Bük Balogh Annamária | Szabó Noémi Ruzsics Lilla Fekete Sára 114 pont | 13. hely | Oladi Szófaragók | Oladi Általános Iskola, Középiskola és Szakiskola | Szombathely Szabó Nikolett | Tóth Mirtill Karaszek Cintia Takács Kristóf 110 pont | 14. hely | Szóképzők | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Horváth Szilvia | Kiss Alexandra Kovács Vivien Vas Lilla 108 pont | 15. hely | Lányok a b-ből | Kárpáti János Általános Iskola és Művészeti Iskola | Gyenesdiás Hegyi Bianka | Horváth Aliz Mikolás Anett Pálfi Bianka 104 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyelvész Kft. | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Rónafalvi Lili | Erényi Dorottya Kis Kinga Varsányi Balázs 139 pont | 2. hely | Tehenek | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Csertán András | Schmidt Balázs Tóth Tamás Tóth Tamás 139 pont | 3. hely | ELIT-élt nyelvészek | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Csuk Borbála | Grubelnik Vanessza Oláh Zsóka Tájmel Dorina 138 pont | 3. hely | Elől-járók | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Biácsi Jázmin | Horváth Emma Németh Lili Tóth Sára 138 pont | 5. hely | Hétá | Vajda János Gimnázium | Keszthely Horváth Erik | Iglódi Emese Katona Lilla Varga Eszter 125 pont | 6. hely | Tőzsdecápák | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Draskovics Gellért | Harrach Bence Kovács Botond Varga Áron 124 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Atompillangók | Vajda János Gimnázium | Keszthely Gárdos Tamás | Mácsek Áron Nyárádi Dániel Simon Botond 124 pont | 8. hely | KecskeBarbi | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Kovács Ábel | Nemes Gábor Rátfai Levente Szabó Dóra 115 pont | 9. hely | Nyelvguruk | Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakképző Iskola | Ceklldömölk Egri Karola | Groszmann Júlia Paczona Bianka Szabó Petra 114 pont | 10. hely | Holt Költők Társasága | Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Diákotthon és Boldog Donáti C. Óvoda | Nagykanizsa Arató Vivien | Pandek Alexandra Paulik Barnabás Varga Kinga 112 pont | 11. hely | Gumimacik | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Antal Eszter | Goncsarenkó Karina Ludvig Benedek Marton György 107 pont | 12. hely | A négy nyelvőr | Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakképző Iskola | Ceklldömölk Dénes Alexandra | Domonkos Bálint Erőss Luca Takács Kinga Csenge 103 pont | 13. hely | Ketchupos sóska | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Domián Dávid | Karácsony Gábor Losonczy Máté Vastag Marcell 99 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős GÖRCS | Egry József Ált. Isk. és AMI | Keszthely Horváth Dorka | Kaló Eszter Lakatos Viktória Nagy Sára 140 pont | 2. hely | Összetett mondatok | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Mudry Anna Dorottya | Nith Balázs Tajmel Bálint Traub Sándor 139 pont | 3. hely | Hobó | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Benedikti Dániel | Gál Boglárka Sára Hekfusz Máté Ódor Gergő 135 pont | 4. hely | Szemfülesek | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg László Marcell | Szabó Dániel Szabó Johanna Bereniké Tóth Kata 134 pont | 5. hely | Antistréberek | Celldömölki Városi Általános Iskola | Celldömölk Horváth Flóra | Horváth Konrád Marton Fanni Talabér Cintia 133 pont | 6. hely | Kapuczni | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szombathely Mákos Rebeka | Mákos Boglárka Gáspár Hanna Pintér Fanni 128 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyelvcsavarók | Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola | Bük Pataky Laura | Szabó Dóra Horváth Karolina Csonka Dorottya 120 pont | 8. hely | Határozott igenevek | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Boti Vanda | Gubricza Laura Posztós Nóra Proszenyák Laura 117 pont | 9. hely | Négy muskétás | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Ceiner Annamária | Krasznai Kristóf Milassin Mór Vajda Kitti 116 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Minek nevezzelek? | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Czibók Réka | Pataki Júlia Pintér Virág Weeber Luca Borbála 155 pont | 2. hely | Satrafák | Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Diákotthon és Boldog Donáti C. Óvoda | Nagykanizsa Bognár Bella | Csizmadia Tímea Marics Borbála Támba Rebeka 144 pont | 3. hely | Mosómedvék | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Boa Boglárka | Salamon Sára Tukszár Zsófia Zsiray Júlia 141 pont | 4. hely | Szemüveges okoskák | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Borsos Lilla | Jánoki Georgina Pirbus Virág Szinyéri Bence 138 pont | 5. hely | Tündérkék | Vajda János Gimnázium | Keszthely Dancsák Laura | Krasznai Anna Nagy Luca Pénzes Dóra 137 pont | 6. hely | Tigrisek | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Doucha Lilla | Hohl Kitti Pusztai Bettina Szabó Kata 125 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Margaréta | Vajda János Gimnázium | Keszthely Tavaszi Anna | Tóth- Lakits Petra Vincze Berta Zámbó Lili 117 pont | 8. hely | Vörös Rózsa | Vajda János Gimnázium | Keszthely Gáspár Alexandra | Horváth Patrícia Németh Loretta Zombory Dóra 111 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Celldömölk | Celldömölki Városi Általános Iskola | Berzsenyi Lilla | Celldömölk | Celldömölki Városi Általános Iskola | Küllei Katalin | Gyenesdiás | Kárpáti János Általános Iskola és Művészeti Iskola | Egyedné Bakó Ildikó | Gyenesdiás | Kárpáti János Általános Iskola és Művészeti Iskola | Macsek Anita | Hévíz | Illyés Gyula Általános Iskola | Ferge Zsuzsa Réka | Keszthely | Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kovács Károlyné | Keszthely | Egry József Ált. Isk. és AMI | Dr . Sipőczné Miglierini Guiditta | Keszthely | Egry József Ált. Isk. és AMI | Dr. Polgárné Pósch Judit | Keszthely | Egry József Ált. Isk. és AMI | Katonáné Rosta Hedvig | Keszthely | Vajda János Gimnázium | Hinger Tamás | Keszthely | Vajda János Gimnázium | Szabó Edit | Nagykanizsa | Batthyány Lajos Gimnázium | Knausz Ágnes | Nagykanizsa | Batthyány Lajos Gimnázium | Kovácsné Nemes Adél | Nagykanizsa | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagyné Kőmüves Rita | Nagykanizsa | Batthyány Lajos Gimnázium | Simon József | Nagykanizsa | Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Diákotthon és Boldog Donáti C. Óvoda | Ráczné Bella Cecília | Nagykanizsa | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Dr.kupóné Gasztonyi Edit | Nagykanizsa | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Gilitschné Horváth Gabriella | Nagykanizsa | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Sónicz Istvánné | Sárvár | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Dr. Horváth Péterné | Sárvár | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Máthé Csabáné | Sárvár | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Bátorfi Árpádné | Sárvár | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Tóth Margit | Szombathely | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budainé Boda Mária | Szombathely | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Horváthné Sámson Andrea | Szombathely | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Pintérné Bujtás Tímea | Szombathely | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szauer Ágoston | Szombathely | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kovács Klára | Teskánd | Csukás István Általános Iskola | Koller Zsuzsanna | Teskánd | Csukás István Általános Iskola | Kósáné Szőcei Renáta | Zalaegerszeg | Ady Endre Ált. Isk.,Gimn. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Kaponya Edit | Zalaegerszeg | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Bankó Anikó | Zalaegerszeg | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Fiszter Ferencné | Zalaegerszeg | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Galambosné Németh Gabriella | Zalaegerszeg | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Gombos Tamásné | Zalaegerszeg | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Konrádné Mózer Erika | Zalaegerszeg | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Pesti Lászlóné | Zalaegerszeg | Zrínyi Miklós Gimnázium | Juhász Ildikó | Zalaegerszeg | Zrínyi Miklós Gimnázium | Szűcsné Jóna Ágota | |