Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Tudorka csapat | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Kürtösi Réka | Ladek Karin Sulics Barnabás Vlaicu Márk 140 pont | 2. hely | Nyelvtörők | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Mosonmagyaróvár Fekete Vanessza | Kóródi Vencel Kun Eszter Lőrincz Aisa 138 pont | 3. hely | Naprakész | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Mosonmagyaróvár Farkas Fióna Szonja | Nagy Lilla Júlia Papp Ágoston Lőrinc Proity József 132 pont | 4. hely | Ügyeskék | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Csuport Katalin | Palotás Katalin Palotás Zsófia Vecsernyés Zsóka 131 pont | 5. hely | A négy süni | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bánhidi Botond | Csete László Németh Eszter Nizelberger Zita 126 pont | 6. hely | Furfangosok | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Ágoston Réka | Hilyák Lili Zsugya Lenke Mann Ádám 125 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Okos tojások | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Győző Gergő | Ocskay Flóra Rehovics Anna Szarka Dorottya 124 pont | 8. hely | Nyelvtan zsenik | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Bors Veronika | Madarász András Marek Sebestyén Páldi Petra 122 pont | 9. hely | RÍMrémek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Csicsai Bajnok | Farkas Bence Mezei Tibor Sárossi Balázs 121 pont | 10. hely | Tudorkák | Kőkúti Általános Iskola | Tata Varga Emma | Bolyán Gréta Horváth Dániel Szabó Gréta 120 pont | 11. hely | Szóforgatók | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Kovács Ármin Krisztián | Milos Bence Milán Peterka Borbála Szilágyi Szófia Edit 120 pont | 12. hely | Fantasztikus négyes | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Balogh Lili Bianka | Drága Jázmin Ildikó Kósa Hanna Zsembery András 119 pont | 13. hely | Kis nyelvészek | K-ÁMK Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Balogh Titanilla | Mári Lilla Vivien Ódor Boglárka Tóth Anna 118 pont | 14. hely | MenőManók | Kőkúti Általános Iskola | Tata Tyeklár Kata | Klement Viktor Maller Zsófia Dobler Aisa 116 pont | 15. hely | A nyerő négyes | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Buknicz Bianka | Jakab Csenge Oláh Lara Perenyei Nóra 116 pont | 16. hely | Meseszövők | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Boczkó Botond | Csendes Panna Horváth Dóra Hősi Rajmund 115 pont | 17. hely | Nyelvelők | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Bertalanits Enikő | Bognár Eszter Halász Péter Horváth Dalma 114 pont | 18. hely | Gyárvárosi Nyelvészek | Gyárvárosi Általános Iskola | Győr Kubik Ármin | Balogh Vivien Szabó Réka Tóth Tamara 112 pont | 19. hely | Aranybarack | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Bogdán Melinda | Eipl András Zink Petra Witmer Kitti 111 pont | 20. hely | Magyar négyes | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Czobor Franciska | Fekete Luca Remetei Eszter Varga Emília 110 pont | 21. hely | Táltosok | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Antal Milán | Csányi Adél Farkas Dorina Simonics Ádám 109 pont | 22. hely | Abrakadabra | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Varga Bence | Lendvai Hanna Zsebő Bíborka Strezeneczki Réka 109 pont | 22. hely | Zsenik | Kőkúti Általános Iskola | Tata Dudás Marcell | Kalmár Barnabás Székelyi Gergely Zink Flóra 109 pont | 24. hely | Tapsifalvi tudorok | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Somogyi Tamás | Horváth Sára Tóth Bence Gróf Anna 109 pont | 25. hely | Tudós baglyok | Vaszary János Általános Iskola Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Benkő Dorina | Lengyel Mirtill Pajor Tímea Varga Cintia Dominika 108 pont | 26. hely | Szemfülesek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Barabás Levente | Váradi Tímea Vécsey Gergő Zalavári Emma 108 pont | 27. hely | Nyelvtan Rengeteg | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Mosonmagyaróvár Ágoston Eszter | Bekő Levente Neuberger Melinda Zierer Izabella 107 pont | 28. hely | Zsenipalánták | Vaszary János Általános Iskola | Tata Dombai Noé | Fülöp Lilla Molnár Máté Szabó Krisztina 103 pont | 29. hely | Róka-móka csapat | Vaszary János Általános Iskola Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Holdampf Albert | Pacskó Csaba Pájka Zsófia Ujvári Dániel 100 pont | 30. hely | Leleményesek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Galisz Petra | Kiss Viktor Szegedi Norbert Varga Csenge 98 pont | 31. hely | Rímesen jók | Vaszary János Általános Iskola | Tata Etter-Domoszlay Gergely | Hornyák Borka Horváth Emma Jász Barnabás 93 pont | 32. hely | AMI magyarosai | Talentum Iskola | Tata Faggyas Zsófia | Fogel Máté Szalay Minka Virág Máté 89 pont | 33. hely | Nyelvgyötrő fejtörők | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Szilasi Réka | Novák Olivér Szabó Máté Kállai Anna 88 pont | 34. hely | Acélidegek | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Bekő Bianka | Szűcs Blanka Szendy Domokos Nagy-Reviczky György 87 pont | 35. hely | Okos légy | Vaszary János Általános Iskola Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Buda Márton | Sass Ádám László Vigh Márk Vigh Viktor 85 pont | 36. hely | Elmések | Kőkúti Általános Iskola | Tata Lévai Dominik | Budai Zsüliett Kovács Roland Rohodi Richárd 79 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyerő négyes | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Császár Enikő | Lakatos Noémi Varga Rebeka Hegedüs Míra 121 pont | 2. hely | Abaliget | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Adorján Adrienn | Chukwu Hannah Nacsa Loránd Piroska Bálint 120 pont | 3. hely | A-tól Z-ig | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Győrújbarát Halász Bende | Ódor Csenge Póda Anna Ujvári Eszter 119 pont | 4. hely | Szópörgetők | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Bénes Lilla | Kispál Anna Németh Dorina Takács Dominika 116 pont | 5. hely | Eszes manók | József Attila Általános Iskola | Esztergom Kuti Ágnes | Szollár Zorka Besey Eszter Mezei Marcell 115 pont | 6. hely | Bella | Vaszary János Általános Iskola | Tata Frank Éda | Konecsin Beatrix Kovács Mirabella Rigó Fanni 114 pont | 6. hely | Helyesírók | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Labossa Luca | Szücs Kinga Tóth Hunor - 114 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Tudorkák | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Krupánszki Ramóna | Kulcsár Krisztina Lein Vivien Szántó Csongor 113 pont | 9. hely | Balerinák | Győri Tánc- és Képzőművészeti Iskola | Győr Benkő Dorka | Hart Evelin Mészáros Lilla Reichl Tamara 113 pont | 10. hely | Arany toll | Vaszary János Általános Iskola Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Auer Kornél | Bolehradsky Szilveszter Bús Péter Ádám Kelemen Anna Ilona 112 pont | 11. hely | Zenebona | Kőkúti Általános Iskola | Tata Futó Zsófia | Gottwald Lili Hanzlik Éva Kullai Lilla 111 pont | 12. hely | Négy vezér | Kőkúti Általános Iskola | Tata Belecz Léda | Engler Csilla Mészáros Blanka Szabó Benedek 111 pont | 13. hely | A tudós négy muskétás | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Mánfai Ábel | Janota Benedek Petrus Dániel Kőműves Marcell 110 pont | 13. hely | Táncosok | Győri Tánc- és Képzőművészeti Iskola | Győr Keresztes-Nagy Fanni | Póda Emma Szémann Virág Szilágyi Szonja 110 pont | 15. hely | Magyar medvék | Vaszary János Általános Iskola | Tata Izsáki Balázs | Karch Ádám Sárfy Benedek Tóth Ádám 109 pont | 16. hely | Betűvadászok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Benda Eszter | Gunics Nóra Jakabovics Boldizsár Molnár Dorina 108 pont | 17. hely | Igézők | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Mosonmagyaróvár Borbély Letícia | Horváth Kata Szalai Réka Szodfridt Zsófia 108 pont | 18. hely | Minyon | Baji Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola | Baj Árvai Eszter | Horváth Levente Sári Nóra Szombathy István Sándor 108 pont | 19. hely | Tud-orkok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Árendás Dóra | Kővári Eszter Nagy Hunor Tasnádi Márton 108 pont | 20. hely | A nagy Bajorok | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Kiss-Gergely Márton | Balogh Bálint Kuti Rajmund Kovacsics Márk 107 pont | 21. hely | Betűfalók | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Burcz Boglárka | Horváth Zita Ilona Molnár Levente Máté Szarvas Kíra Regina 107 pont | 22. hely | Nyelvdarálók | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Ács Amanda | Kiss Abigél Ludván Bálint Oláh Boglárka 105 pont | 23. hely | Verhetetlen négyes | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bilszky Márk | Gerencsér Dániel Rózsa Csaba Schwaller Lukas 102 pont | 24. hely | Rejtvényfejtők | Vaszary János Általános Iskola Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Fekets Anna | Kocsis Janka Marton Balázs Staudt Zétény 101 pont | 25. hely | Agytekerészeti mellfekvenc | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Győrújbarát Lukács Lili Judit | Sándor Amira Kiss Domonkos Stinner Roland Dominik 100 pont | 26. hely | Micimackó | Vaszary János Általános Iskola | Tata Járóka Loretta | Kugler Máté Süveg Eszter Tulkán Nóra 99 pont | 27. hely | Magyar álomcsapat | Vaszary János Általános Iskola Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Dinga Laura | Fekets Virág Nagy Mirtill Szmodis Borbála 99 pont | 28. hely | Nyelvtanászok | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Bán Attila Márk | Csizmadia Leila Kovács Leila Wulcz Réka 98 pont | 29. hely | Észgolyók | József Attila Általános Iskola | Esztergom Végh Zsófia | Bauer Regina Fűry Anna Major Boglárka 97 pont | 30. hely | Magyaros manócskák | Baji Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola | Baj Vörös Hanna | Nagy Emma Kolok Dorka Gyöngyi Gergely 96 pont | 31. hely | Abécé-angyalok | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Áts Luca | Fleischmann Nóra Győrvári Anna Gyuricza Milán 95 pont | 32. hely | Toldalékok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Nényei Léna | Tóth Kincső Vajda-Kolek Blanka Varga Dániel 92 pont | 33. hely | Betűdarálók | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Mosonmagyaróvár Horváth Boglárka | Jiling Kata Kovács Nelli Vitéz Donatella 92 pont | 34. hely | Nyúli négyes | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Horváth Tivadar | Kékesi Ádám Gyüre András Szabó Vanessza 90 pont | 35. hely | Szórakaténusz | Kőkúti Általános Iskola | Tata Árendás Gergő | Ogonovszky Eszter Passa Kristóf Vincze Bálint 88 pont | 36. hely | Nyelvzsenik | Kőkúti Általános Iskola | Tata Busa Hanna | Izsó Julianna Nagy Péter Verényi Kristóf 87 pont | 37. hely | Aranybetűk | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Bodor Betti | Hucker Liliána Schebek- Most Virág Németh Anna 86 pont | 38. hely | Szuper 4-es | József Attila Általános Iskola | Esztergom Sebők Lili | Bagita Dóra Ujházi Cserne Pataki Máté 84 pont | 39. hely | Csodamanók | József Attila Általános Iskola | Esztergom Krac Márk | Lukács Krisztián Bánkuti Nikolett Polacsek Enikő 69 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Anyanyelvitézek | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Csizmár Kristóf | Hussein Adnan Maráz Ágnes Mikesy Mária 132 pont | 2. hely | "Tatagyak" | Vaszary János Általános Iskola | Tata Veisz Andor | Bari Zsolt Bereczki Péter Nagy Balázs 128 pont | 3. hely | Rímes négyes | Talentum Iskola | Tata Neumayer Maja | Sándor Flóra Szabó Lili Tari Emese 121 pont | 4. hely | Négyész | kisbéri Bánki-Táncsics Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Ált. Iskola Petőfi Sándor Ált. Isko | Kisbér Gonda Ferenc | Horváth Flóra Magyar Réka Szabó Rebeka 117 pont | 5. hely | Három pösze meg a negyedik | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Cserpák Róbert | Horváth Dorottya Hősi Rezső Hujber Levente 117 pont | 6. hely | Okoskák | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Csuka Cintia | Varga Fanni Vörös Szilveszter Zsapka Lilla 116 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Baglyok | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Kaproncai Borbála | Marek Bianka Simon Glória Tibold Csenge 116 pont | 8. hely | Csak csajok | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány | Oroszlány Keltai Gabriella | Czettisch Kinga Markó Dóra - 115 pont | 9. hely | Tudósok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Benke Zsombor | Binks Brúnó Boda László Mészáros Mátyás 114 pont | 10. hely | 4 Nyelvelő | Kőkúti Általános Iskola | Tata Egri Rebeka | Filipsz Dalma Máth Panna Orosz Alexandra 113 pont | 11. hely | Hóbaglyok | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Ipó Anna | Kőmüves Réka Talabér Hanna Váradi Fédra 113 pont | 12. hely | Anyanyelv-elő(k)! | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Czibula Bence | Köblös Tamara Vigh Boldizsár Walcz Lilla 111 pont | 13. hely | Gumimacik | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Egres Alíz | Fekete Dóra Gerdán Hanga Zsédely Tamás 110 pont | 14. hely | Stoki- csapat 5. | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Nagy Mercédesz | Ölveczki Máté Varga Flóra Verbó Elizabet 109 pont | 15. hely | Nyelvtani megszállottak | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Fóthi Norbert | Köpe Krisztián Lóczi Boglárka Nagy Lilla 109 pont | 16. hely | Könyvmolyok | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Árva Bereniké | Hörömpöli Ádám Hörömpöli Eszter Varga Panna 109 pont | 17. hely | Nyelvelők | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Fóris Karina | Szentes Emília Szűcs Dávid - 109 pont | 17. hely | Vadócok | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Balogh Anna | Bozsóki Bianka Bő Boglárka Mészáros Anna 109 pont | 19. hely | Gumimaci | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Mochlár Virág | Reider Janka Smuk Dorka Szurop Lilla Boglárka 109 pont | 20. hely | Tudor | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Ackermann Kíra | Antal Adrienn Kertvéllesy Dóra Molnár Zsófia 107 pont | 21. hely | Vattacukor | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Hangyási Dóra | Kasza Petra Nagy Kincső Pataki Kata 107 pont | 22. hely | Nyelvőrök | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Balázs Eszter | Boros Julianna Mirejder Liza Szünstein Rebeka 107 pont | 23. hely | Észbontók | Kőkúti Általános Iskola | Tata Hop Saffira | Nagy Márton Szi-Benedek Bogárka Takács Máté 106 pont | 24. hely | Csemeték | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Borbély Polla | Bő Veronika Csepi Máté Csepregi Borbála 104 pont | 25. hely | Nyelvtanbubik | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Máté Zsófia | Szauber Bianka Tóth Eszter Tüű Réka 104 pont | 26. hely | Őrjöngő négyes | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Bihari Márk | Harnisch Róbert Lőrincz Koppány Szűcs Franciska 103 pont | 27. hely | Hajas babák | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány | Oroszlány Tóth Liliána | Molnár Kristóf Czettisch Petra Ujvári Nóra 99 pont | 28. hely | Azon gondolkodám... | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Csertán Simon | Krasznai Gyula Mészáros Gergő Süle Zalán 99 pont | 29. hely | Észkombájnok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Tasnádi Csaba | Gelencsér Roland Zsolt Szücs Anett Kovács Viktória 98 pont | 29. hely | Hang-okoskodók | Lőrincze Lajos Általános Iskola | Hegyeshalom Horváth Mónika | Kauschitz Márton Molnár Annamária Molnár Flóra 98 pont | 31. hely | Az irodalom visszavág | Vaszary János Általános Iskola | Tata Tillmann Dóra | Kugler Ábel Zhorela Zsuzsanna Tarnai Dorina 97 pont | 32. hely | Nyelvtörők | József Attila Általános Iskola | Esztergom Barta Ábel | Hock István Kohl Erik Rózsa Ádám 96 pont | 33. hely | Csillámpónik | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Ballai Áron | Komjáthy András Straubinger Tiara Szattelberger Barnabás 95 pont | 34. hely | Mesemanók | Vaszary János Általános Iskola | Tata Dobó Renáta | Máté Dorina Szabó Lilla Karsai Bernadett 94 pont | 35. hely | Nyelvtörő | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Karcagi-Mészáros Ágnes | Kun Marcell Molnár Lilla Takács Balázs 93 pont | 36. hely | Ádám és csapata | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bolyán Ádám | Bunkhardt Regina Széklyi Eszter Török Gréta 91 pont | 37. hely | A Tudás-tenger kalózai | Baji Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola | Baj Makai Gréta | Petróczy Panna Túri Helga Ámon Enikő 91 pont | 38. hely | Hangjegyek | Talentum Iskola | Tata Boros Szonja | Fogel Zsófi Honosi Blandina Simon Bibor Blanka 90 pont | 39. hely | Betűleves | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Mesterházy Boglárka | Nagy Patrik Tichi Ákos Vaczula Polli 90 pont | 40. hely | Eszes E-sek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Gallai Zsófia | Bősze Fanni Szabó Boglárka Konecsin Lilian 89 pont | 40. hely | Rémes Négyes | Vaszary János Általános Iskola | Tata Barta Lilla | Fodor Anna Szép Csenge Török Eszter 89 pont | 42. hely | Csipet csapat | Győrladamér Községi Általános Iskola | Győrladamér Béli Patrik | Erdei Dávid Nemes Hanna Orbán Vivien 89 pont | 43. hely | Stoki-csapat 2. | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Elekes Zsófia | Lázár Lídia Pernyész György Szabó Csenge 88 pont | 44. hely | Nyelvtan zsenik | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány | Oroszlány Izmirily Mayan | Szlobodnik Zsanett Kórós Cintia Kovács Réka 87 pont | 45. hely | Nyelv-észek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Pomázi Tamás | Bakonyi Levente Szabó Gergő Hevesi Hanna 86 pont | 46. hely | Okoskák | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bella Gergő | Oláh Jennifer Petrekin Kata Takács Anna 81 pont | 47. hely | Nyelvelők2 | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Keszler Dzsenifer | Kocsis Anna Németh Ivett Reichnach Fanni 73 pont | 48. hely | Agyafúrtak | Tápi József Attila Általános Iskola | Táp Eőri Klaudia | Kántor Zsanett Kompis Lilla Molnár Jázmin 72 pont | 49. hely | Irodalmi manók | József Attila Általános Iskola | Esztergom Miklós Anna | Borsodi Kamilla Fehérvári Jázmin Tóth Laura 70 pont | 50. hely | A négy koponya | Vaszary János Általános Iskola | Tata Szikszai István | Kerekes Dávid Lutor Gergő Szűcs Károly 60 pont | 51. hely | Almák | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Érchegyi Katalin | Hajas Rebeka Anna Tompos Alina Zámbó Anna Róza 56 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Névtelenek | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Babics Júlia | Csete Rebeka Kompis Ágnes Magassy Eszter 151 pont | 2. hely | Bűvös Betűk | Vaszary János Általános Iskola | Tata Barkóczi Dóra | Gerencsér Tímea Halápi Levente Schwaller Liliána 142 pont | 3. hely | Laposhalak | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Balogh Dóra | Horváth Anna Lili Szémann Kincső Vaszari Viktória 139 pont | 4. hely | Nyelvőrködők | Vaszary János Általános Iskola | Tata Dulovecz Botond | Kósa László Dániel Ogonovszky Dániel Tóth Ádám Zoltán 136 pont | 5. hely | NyelvTANoncok | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Bozori Péter | Liziczai Bence Oláh Tamás Vida Tamás 136 pont | 6. hely | Hangyapalánták | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Bagó Dániel | Czefernek Dorka Hérics Tímea Kocsis Anett 136 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Eszes Négyes | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Koller Klaudia | Márkus Lili Samodai Boglárka Tolnay Borbála 134 pont | 8. hely | Milka csoki | Dózsa György Általános Iskola | Tatabánya Gengeliczky Lili | Lukács Alexa Stanga Sára Tibola Zsófia 134 pont | 9. hely | Csillámpónik | Kőkúti Általános Iskola | Tata Belecz Blanka | Flaskár Anna Molnár Anna Novák Noémi 132 pont | 10. hely | Fantasztikus négyes | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Csalava Ákos | Horváth Lea Juhász Anna Takács Árpád 132 pont | 11. hely | Sikernégyes | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Németh Krisztián | Németh Réka Pintér Gergő Varga Anita 131 pont | 12. hely | Én és a többiek | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Bendl Virág | Égető Laura Kun Titanilla Lung Laura 130 pont | 13. hely | Szóperhősök | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Borbély Bence | Keszthelyi Zoltán Kovács Kristóf Sándor-Szendrényi Dániel 130 pont | 14. hely | Nyelvöltögetők | Talentum Iskola | Tata Daczó Szilvia | Osváth Fruzsina Radnai Eszter Zahorán Sára 129 pont | 15. hely | Tudorok | Győrladamér Községi Általános Iskola | Győrladamér Bolla Dorina | Bugár Ivett Kollát Viktória Nagy Patrik 129 pont | 16. hely | FELE-FELE | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Horváth Petra | Takács Gergő Szirany Dorina Vass Róbert 125 pont | 16. hely | Lili és a többiek | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány | Oroszlány Rácz Ágnes | Forgács Estella Torda Lili Mózes Lotti 125 pont | 16. hely | Magyar manók | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Baki Franciska | Gyertyás Róza Mozbauer Hanna Richter Fruzsina 125 pont | 19. hely | Szófogadó Szófejtők | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bihacker Ádám | Filp Kinga Hartmann Gergő Rozmann Bettina 124 pont | 20. hely | Vadászok | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Kovács Márton | Miklós Réka Nánási Márton Tóth Jázmin 123 pont | 21. hely | Betűharcosok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Csákány Máté | Galambos István Juhász Aliz Kovács Róbert 123 pont | 22. hely | Négy Boszi | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Hartman Vivien | Pribéli Réka Tóth Gabriella Végert Dominika 122 pont | 23. hely | Négy Lotti | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Déri Eszter | Kónya Anna Olaszy-Kiss Anna Tamás Laura 122 pont | 24. hely | Rockkecskék | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bányóczki Virág | Marosi Milán Osvald Gergő Sibalin Anna 122 pont | 25. hely | Ququriqú | Vaszary János Általános Iskola | Tata Marschall Márton | Szabó Zsombor Bödecs Pálma Szabó Lilla 121 pont | 26. hely | Patonai tudósok | Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola | Rábapatona László Patrik | Szabó Ervin Szász Boldizsár Ujvári Regina 120 pont | 27. hely | Rejtett penge | Kőkúti Általános Iskola | Tata Brasnyó Vencel | Cseh Dániel Gaál András Takács Bálint 120 pont | 28. hely | Bátor Betűzők | K-ÁMK Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Retzer Márk László | Spiák István Dávid Szilvási Artúr - 119 pont | 29. hely | Plazmaszörny | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Ledvinsky John | Mánfai Tamás Áron Oláh Domonkos Vaszary Tamás 118 pont | 30. hely | Csak csajok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Farkasdy Levente | Gálfi Szilárd Jász Máté Magyar Sebastian 117 pont | 31. hely | Okostojások | Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium | Kapuvár Balka Gergő | Csigó Bence Kara Eszter Márczis Franciska 116 pont | 32. hely | Nutella | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Kodela Gréta | Mohi Csilla Pokorny Petra Sváb Fanni 115 pont | 33. hely | Szótörők | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Bella Luca Sára | Dobra Réka Freiberg Jasmin Nikl Orsolya 115 pont | 34. hely | Ügyes négyes | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Gáspárovics Nikolett | Ötvös Anna Rózsahegyi Panna Szemeti Anna 114 pont | 35. hely | Nyelvelők | Fertő-táj Általános Iskola | Hegykő Kocsis Lili | Horváth Eliza Goda Zsófia Duhaj Katinka 113 pont | 36. hely | Nyelvtörők | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Horváth Regina | Keresztes Regina Péntek Dóra Schwéger Krisztina 113 pont | 37. hely | Hatodikbé lányai | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Bodnár Dóra | Juhász Petra Rácz Dorottya Varga Boglárka 112 pont | 38. hely | Csillám Pónik | József Attila Általános Iskola | Esztergom Ciocodeica Jennifer | Brilla Fanni Láng Bianka Schmidt Dorina 112 pont | 38. hely | Szó-szólók | Lőrincze Lajos Általános Iskola | Hegyeshalom Andrássy Katinka | Hegyi Bálint Rácz Rebeka Smauzer Ákos 112 pont | 40. hely | Stoki-csapat 6. | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Pernyész Boglárka | Sós Balázs Torma Viktória Fodor Dávid 110 pont | 41. hely | Ravasz Rókák | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Kerekes Bianka | Patkó Zsófia Szabó Lotti Szőke Hanna 109 pont | 42. hely | Négy testőr | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Ábrahám Zsombor | Czobor Ágoston Józsa Róbert Savanyó Mátyás 109 pont | 43. hely | Szófejtők | Fertő-táj Általános Iskola | Hegykő Karácsonyi Dorottya | Bolyky Tamás Sáray Kitti Hegedüs Anna 108 pont | 44. hely | Farkasok | Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola | Rábapatona Káposzta Kolos | Módi Dominik Gergő Roncz Gréta Virág Szalontai Petra Ágnes 108 pont | 45. hely | Okoskák | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Horváth Ambrus | Kaszás Bence Sziffer Márton Szórádi Krisztián 107 pont | 45. hely | Pingvinek | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Czinger Dániel | Markó Gábor Székely Áron Tóth Balázs 107 pont | 47. hely | Tudós csajok | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Feix Emília Lili | Vámossy Virág Bolya Bettina Drucskó Lili 103 pont | 48. hely | Agyas galambok | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Varga Eszter | Stoiber Rebeka Székely Márton Burkus Máté 99 pont | 49. hely | Arisztotelész | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bereczki Anna | Madarász Zsófia Petőcz Rebeka Szilágyvári Barbara 98 pont | 49. hely | Nyelvgyötrők | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Poprády Petra | Fábián Vivien Kőrös Virág Horváth Veronika 98 pont | 51. hely | Hatodikbé1+3 | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Chukwu James | Kovács Máté Mazán Bernadett Varga Viktor Soma 98 pont | 52. hely | BeGeKoRó | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Fehér Bence József | Garami Róbert Szentes Gergő Jonatán Varga Kornél 97 pont | 53. hely | Anonymus | Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja | Dad Bagi Attila János | Gerlei Csaba Rokosz Zsigmond János Szabó Márk 96 pont | 54. hely | Eksztrém 4-es | József Attila Általános Iskola | Esztergom Kaszala Natália | Újvári Lili Reichenbach Panna Régensburger Robin 95 pont | 55. hely | Mókuskák | Vaszary János Általános Iskola | Tata Benke Dorottya | Havas Diána Rozmann Edina Somogyvári Boglárka 95 pont | 56. hely | Összejött a csapat! | Baji Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola | Baj Baranyai Júlia | Neuberger Anna Oláh Viktória Riegelmen Henrik 93 pont | 57. hely | Vérmes négyes | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Mocsári Zsófi | Németh Kristóf Schmöltz Laura Simon Petra 90 pont | 58. hely | Nyelvtörő | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Balogh Péter | Bódis Levente Steczina Máté Vadász Levente 80 pont | 59. hely | Magyar nyelvészek-észek | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány | Oroszlány Helgert Dóra | Pintér Rebeka Sajó Dóra - 78 pont | 60. hely | Vegyes Hármas | K-ÁMK Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Kun Dominik | Pilkovics Marcell Réti Bence - 60 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Quartett | Vaszary János Általános Iskola | Tata Aranyi Luca | Csóka Máté Molnár Anna Paál Georgina 140 pont | 2. hely | Igétlenek | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Király Viktória | Lincz Brigitta Mátyás Kata Panák Zsófia 137 pont | 3. hely | Ceruzakoptatók | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Borbély Ábel | Kiss Csaba Márkus Krisztián Platz Gábor 134 pont | 4. hely | Abécédék | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Csóka Lili | Madácsi Blanka Nacsa Boldizsár Sturcz Kinga 130 pont | 5. hely | SZEMFÜLESEK | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr András Ádám | Galambos Dóra Németh Zsófia Szabó Virág 128 pont | 6. hely | Anonymus | Vaszary János Általános Iskola | Tata Tóth Norbert | Vikor Máté Laár Eszter Pei Krisztina 127 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Géniuszok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Dittrich Ákos | Bognár Péter Szitás Flóra Solymosi Nikolett 126 pont | 8. hely | Mondogálók | Lőrincze Lajos Általános Iskola | Hegyeshalom Fehér Ágnes | Peredi Melissza Sághy Patrícia Szabó Sára 126 pont | 9. hely | Naprakész | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Mosonmagyaróvár Gősi Máté | Patonai Csenge Schopf Borbála Thullner Emília 125 pont | 9. hely | Névtelenek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Preininger Viktória | Schultz Rebeka Patányi Ádám Zeőke-Szőke Barnabás 125 pont | 11. hely | Cserebogarak | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Fenyvesi Zsófia | Németh Anna Oravecz Rebeka Varga Zelma 125 pont | 11. hely | Fejtörő-nyelvtörő | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány | Oroszlány Chlebda Inez | Nagy Anna Ujvári Gergő Zavagyi Krisztina 125 pont | 13. hely | Almácskák | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Kerekes Lajos | Madácsi Alida Pokker Zsófia Zsula Sára 125 pont | 14. hely | Flakon-cicák | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány | Oroszlány Orbán Adél | Polgár Dorina Szabina Szeglet Gergő Attila Toplak Fanni 123 pont | 15. hely | Gyógyegerek | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bujáki Zsuzsanna | Koronczi Szabolcs Rusznyák Zsombor Zsebők Adél 121 pont | 16. hely | Szófacsarók | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Beke Anna | Pál Ramóna Révész Fanni Szakács Réka 119 pont | 17. hely | Sünik | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Jenei Kamilla | Marczali Bálint Németh Marcell Tilai Míra 119 pont | 18. hely | Nemes Vegyes | Vaszary János Általános Iskola | Tata Széles Bence | Boros Ildikó Mészáros Dominik Neumayer Kitti 118 pont | 19. hely | Maximumok | József Attila Általános Iskola | Esztergom Csunderlik Dorka | Temesi Blanka Rátkai Bence Varga Bálint 117 pont | 20. hely | Aranylányok | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Benkovics Nikolett | Cseh Panka Marhási Klaudia Mogyorósi Nóra 117 pont | 21. hely | MENTA-LISTA | Vaszary János Általános Iskola | Tata Havranszki Levente | Baranyi Kristóf Hegedüs Csaba Maloveczky Gyula 116 pont | 22. hely | A kőszívű ember lányai | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Bári Boglárka | Hovanecz Lili Jankovits Kata Laczik Zsófia 116 pont | 22. hely | TELETABIK | Vaszary János Általános Iskola | Tata Ferencz Martin | Darázsi Máté Lázár Levente Tillmann Márk 116 pont | 24. hely | IQ Lighter | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Baranyai Dóra | Eisenberger Luca Erdélyi Tamás Németh Miklós 115 pont | 25. hely | Okos négyes | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Kiss Benedek | Lidy Martin Ollé János Pipics Péter 115 pont | 26. hely | Bölcs baglyok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Csapó Aisa | Vincze Réka Somogyi Renáta Csák Borbála 114 pont | 27. hely | Nyelvtörők | Tápi József Attila Általános Iskola | Táp Nagy Bianka | Szabó Dóra Szabó Réka Tóth Emese 113 pont | 28. hely | Futóbolondok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bán Zsófia | Becze Tamás Hegedüs Péter Prohászka Eszter 112 pont | 29. hely | Vizsla | Kőkúti Általános Iskola | Tata Fodor Viktória | Kocsis Zsófia Yaman Aylin Nisrine Zink Laura 111 pont | 30. hely | Könyvmolyok | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Csordás Nikolett | Budai Anna Bohner Dorka Békefi Zsófia 111 pont | 31. hely | Nyelvészek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Nagy Viktória | Dedinszky Lilla Szeiler Anett Szeiler Nikolett 110 pont | 32. hely | Auróra | Kovács Margit Német Nemzetiségi Ált. Isk. | Győr Bittmann Dorka | Nyíri Barbara Schulteisz Szonja Weisz Franciska 109 pont | 33. hely | Stoki-csapat 7. | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Fülöp Alexandra | Péli Kitti Szarka Bence Szladik Míra 105 pont | 34. hely | Hangolka | Talentum Iskola | Tata Eipl Hanna | Fogel Bence Sárkány Csenge Vas Máté 104 pont | 35. hely | Többes szám 4-es személy | Vaszary János Általános Iskola | Tata Beckl Tamara | Fodor Lili Váradi Regina Kiss Petra 102 pont | 36. hely | Kisfaludy Társaság | Vaszary János Általános Iskola | Tata Kupcsulák Gréta | Bankós Beatrix Pekár Barbara Hurme Zakariás 101 pont | 37. hely | Nyelvtanmanók | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány | Oroszlány Breitner Vivien | Fenyvesi Róbert Pesti Patrícia Pintér Evelin 98 pont | 38. hely | Eszesek | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Csecse Dóra | Kántor Vivien Lénárt Péter Varga Kitti 98 pont | 39. hely | Csillámpónik | Kovács Margit Német Nemzetiségi Ált. Isk. | Győr Arató Bianka | Bálint Eszter Magyar Barbara Keszi Laura 98 pont | 40. hely | Pénzes párduc | Vaszary János Általános Iskola | Tata Pintér Bence | Panker Richárd Ködmön Dániel Horváth Balázs 97 pont | 41. hely | No-Name | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány | Oroszlány Folytek Péter | Izmirily Noa Szládovics Lilla Laura Varga Vanessza 93 pont | 42. hely | Adidasok | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Bácsi Charlotte | Galambos Katalin Kovács Doren Bídia Szabó Vivien 92 pont | 43. hely | Nyelv-Észek | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány | Oroszlány Búzer Luca | Jovanov Ninetta Tóth Hanna Orova Pál 87 pont | 44. hely | Kecskék | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Horváth Benedek | Karcagi Mészáros Lőrinc Kárpáti Bence Torda Balázs 83 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Ellipszilonosjé | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Gallyas Márton | Gyöngyösi Ádám Herlicska Marcell Kiss Márk 149 pont | 2. hely | Hallucináció | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Győr Oláh Dóra | Farkas Fanni Csendes Dóra Bocz Rebeka 139 pont | 3. hely | Szókincskeresők | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Balogh Janka | Csapó Lili Csapó Maja Pula Eszter 138 pont | 4. hely | Leglolosabbak | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Győr Gerlach Gerő | Mihalicz Ivett Szász Hanna Werner Júlia 136 pont | 5. hely | Ügyifogyik | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Hadobás Titanilla | Ivicz Kinga Rohrbacher Dóra Szendi Alina 133 pont | 6. hely | Juharka | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Gyurics Janka | Hardi Luca Kovács Anna Rátz Júlia 133 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Dilyós-Telya | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Gallyas Fábián | Hágen Tamás Pápista Máté Schmidt András 128 pont | 8. hely | Magyaro-sokk | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Csonka Dóra | Gacs Liza Jeney Júlia Kovács Fanni 126 pont | 9. hely | Aszta | Árpád Gimnázium | Tatabánya Hanson Laura Ijeoma | Harasta Lili Anna Scheib Luca Zsidek Bence 126 pont | 10. hely | SZoták | Árpád Gimnázium | Tatabánya Halász Tai Martey | Pauer Ádám Takács Krisztina Horváth Szonja 124 pont | 11. hely | Kisokosok | Árpád Gimnázium | Tatabánya Velencei Virág | Zámbó Balázs Batta Krisztina Magyari Katalin 124 pont | 12. hely | Ametokiva | Árpád Gimnázium | Tatabánya Kiss Gábor | Topercer Péter Vankó Márton Meszesán Milán 121 pont | 13. hely | Majonéz | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Burger Adél | Czigler Kitti Lipovits Csenge Szalai Regina 120 pont | 14. hely | Toll | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Balogh Márk | Bátor Benedek Pataki Zsófia Radics Márk 114 pont | 15. hely | Nunugát | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Bognár Klaudia | Csapó Tekla Harta Renáta Mészáros Luca 111 pont | 16. hely | Bajuszos Kecskék | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Csináth Flóra | Gombás Dávid Soós Milán Zolnai Péter 110 pont | 16. hely | Csillámponi | Jókai Mór Gimnázium | Komárom Bak Jázmin | Bese Zsuzsanna Nagy Réka Szakács Aletta 110 pont | 18. hely | A kőszívű ember lányai | Árpád Gimnázium | Tatabánya Krupánszky Eszter | Lóczi Petra Szánthó Réka Zentai Zsuzsanna 109 pont | 19. hely | Saláta | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Cseri Auguszta | Cseszregi Fanni Perényi Flóra Rumi Eszter 108 pont | 20. hely | Szivárvány | Jókai Mór Gimnázium | Komárom Demissie Salomé | Horváth Zora Lukács Kinga Nemesnyik Anna 106 pont | 21. hely | Levente és a három jó barát | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Barkóczi Réka | Dávid Enikő Gyurkovics Levente Makai Réka 92 pont | 22. hely | Jókai | Jókai Mór Gimnázium | Komárom Csorosz Levente | Kocsi Nikoletta Orot Bence Turi Ádám 91 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 1Nsúly | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Balázs Márk | Kéri Virág Mariann Németh Kitti Ildikó Soós Gábor 150 pont | 2. hely | KRESZT | Vaszary János Általános Iskola | Tata Krisztik Bálint | Ercoli Rebecca Szőnyeg Bence Tóth Evelin 142 pont | 3. hely | A magyar tenger kalózai | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány | Oroszlány Bokovics Nóra | Kovács Éva Kovács Krisztina Orova Katinka 142 pont | 4. hely | Hófehérke és a három törpe | Baji Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola Fekete Lajos Tardosi Tagintézménye | Tardos Varga Júlia | Kender Ádám Széplaki Martin Tóth Ádám 136 pont | 5. hely | Keziccsókolom! | Kőkúti Általános Iskola | Tata Molnár Ábel | Nagy Bálint Nyitrai Viktória Takács Márton 135 pont | 6. hely | Magyaros molyok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Nemes Tamara | Szabó Viktória Dorottya Korcsok Alexandra - 133 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Reménytelen Reménység | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Bognár Lilla | Bozori Bianka Kelemn Kitti Rózsahegyi Franciska 131 pont | 8. hely | Lola és a fiúk | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bársony-Oles Lola | Maller Csaba Sárkány Ákos Takács Alen 128 pont | 9. hely | HABUK | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Tóth Vivien | Ruppert Bálint Bozsoky Milán Pénzes Renátó 127 pont | 10. hely | Magyar agyak | Vaszary János Általános Iskola | Tata Mohos Anita | Kiss Viktória Papp Alexa Makranczi Dorottya 125 pont | 11. hely | Részeges hasonulás | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány | Oroszlány Göndör Luca | Győri Virág Sajgó Martina Szécsi Anna 125 pont | 12. hely | Nyelvelők | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Bódis Bianka | Garami Bence Kovács Sándor Viktor Papp Albert 124 pont | 13. hely | Elemzők | Lőrincze Lajos Általános Iskola | Hegyeshalom Pásztor Evelin | Szécsényi Ákos Tar Ágnes Vájlok Bálint 123 pont | 14. hely | Fejesek | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Fejes Eszter | Horváth Lídia Pajor Csilla Zalka Ivett 123 pont | 14. hely | Sumákok | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Bicsák Zsolt | Győrfi Anna Nagy Tünde Szikszai Zsófi 123 pont | 16. hely | Jóló | Vaszary János Általános Iskola | Tata Longauer Bence | Lovász Ábel Boda Bence Papp Ádám 122 pont | 17. hely | ATV | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány | Oroszlány Gegő Martina | Herczeg Ádám Tenk Vanessza - 121 pont | 18. hely | Nyelvész-lények | Vaszary János Általános Iskola | Tata Csőkör Dóra | Kristóf Kíra Teszáry Eszter Olga Csőreg Fanni 120 pont | 19. hely | A csapat | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bányóczki Bence | Galambos Lajos Kovács Anna Szikszai Sára 119 pont | 19. hely | Zöld mustárok | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Győrújbarát Rajki Gerda | Solymos Tamás Galambos Andrea Mészáros Barnabás 119 pont | 21. hely | Analfabéták | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Börzsei Dávid | Rácz Ramóna Skultéti Péter Varga Alexandra 115 pont | 22. hely | Leckefüzet | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Csik Balázs | Mednyánszky Marcell Tkalics Eszter Vincze Dominik 115 pont | 23. hely | Hangrend Hölgyek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Kovács Kiara | Veisz Helga Németh Zsófia Hermann Kata 115 pont | 24. hely | Csak csajok | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Árki Dominika | Horváth Dorina Nyerges Réka Takács Dorottya 113 pont | 24. hely | Titokfejtők | Győrladamér Községi Általános Iskola | Győrladamér Béli Zoltán | Bugár Evelin Pintér Laura Veres Noémi 113 pont | 26. hely | Utolsók | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Halmai Kristóf | Sulyok Viktória Szabadics Marianna Vörös Gábor 112 pont | 27. hely | Rajok | Tápi József Attila Általános Iskola | Táp Farkas Nóra | Mc Namara Katalin Tóth Viktor Varga Dzsenifer 112 pont | 28. hely | Tip-mix | Tápi József Attila Általános Iskola | Táp Kovács Klaudia | Tóth Zsófia Varsics Viktória Villám Richárd 111 pont | 29. hely | Spongya Bob | József Attila Általános Iskola | Esztergom Füle Klaudia | Farkas Mercédesz Brilla Szófia Halabi Nikolett 106 pont | 30. hely | Négyek | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Bors Kata | Hauber Roland Molnár Rebeka Varju Mátyás 104 pont | 30. hely | Stoki-csapat 8. | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Barsi Barbara | Havasi Anna Urbán Petra Virág Vivien 104 pont | 32. hely | Belictioner | Vaszary János Általános Iskola | Tata Kiss Eszter | Kurdi Zsófia Nyakas Réka Gombás Dóra 104 pont | 33. hely | Mester 4-es | Vaszary János Általános Iskola | Tata Koroknay Tamás | Szi-Benedek Tamás Madarász Áron Maczkó Martin 103 pont | 34. hely | Betűtészta | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Kecskés Kata | Magyari Luca Szabó Enikő Takács Eszter Dorottya 103 pont | 35. hely | Nyelvtan-betyárok | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány | Oroszlány Ament Bence | Geszler Csaba Hartmann István Wilmek Gábor Richárd 100 pont | 36. hely | 2 X 2 néha 5 | Vaszary János Általános Iskola | Tata Szentiványi András Gábor | Ertl Dénes Tóth Beatrix Lehoczki Vanessa 94 pont | 37. hely | Sivatagi rohamcsigák | József Attila Általános Iskola | Esztergom Temesvári Flóra | Torda Evelin Rauch Viktória Zséfár Alexandra 84 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Partycat | Jókai Mór Gimnázium | Komárom Kempl Zsombor | Kovács Kíra Kovács Tamás Mészáros Bence 145 pont | 2. hely | RévaIQ 2.0 | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Győr Csuta Ákos | Élő Zsombor Gajdusek András Hegedüs Kristóf 143 pont | 3. hely | Nyaktekerészeti mellfekvenc | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Győr Bak Julianna | Bejczy Csenge Koós Enikő Szabó Netti 139 pont | 4. hely | Hengerfejek | Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium | Kapuvár Czinege Vivien | Dombi Rebeka Hidegh András Pantelics Bence Péter 136 pont | 5. hely | Csacsogó nyelvcsépelők | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Győr Babics Réka | Gonda Lilla Jagudits Enikő Takács Titanilla 135 pont | 6. hely | Pandikorn | Árpád Gimnázium | Tatabánya Akli Sára | Mátyás Ivett Kersánszki Kamilla Magosi Kitti 133 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Sz csapat | Árpád Gimnázium | Tatabánya Szilvási Andor | Szeles Dorottya Szigethy Dóra Szigethy Lilla 131 pont | 8. hely | Czuczor | Czuczor Gergely Bencés Gimnázium | Győr Kispál Sára | Lehner Anna Borbála Szabó Eszter Tóth Loretta 130 pont | 9. hely | Sós Tojáséj | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Győr Csató Dorottya | Dukai Kinga Kónyi Petra Molnár Dóra 129 pont | 10. hely | Tippmix | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Pintér András | Remete Csanád Szalontai Benedek Valics Máté 127 pont | 10. hely | Vízöntő | Jókai Mór Gimnázium | Komárom Bihara Annabella | Fleskár Erik Landesz Evelin Takács Dávid 127 pont | 12. hely | WASCHBETHON | Árpád Gimnázium | Tatabánya Beke Gábor | Macsuka Patrik Németh Miklós Vaski Áron 126 pont | 13. hely | 3+Bambi | Árpád Gimnázium | Tatabánya Erdei Anna | Druzsin Fanni Blaschek Máté Csata Georgina 126 pont | 14. hely | Időrablók | Árpád Gimnázium | Tatabánya Győrfy Richárd | Nagy Benedek Tóth Martin Olcsváry Adrienn 119 pont | 15. hely | Anonymusok | Árpád Gimnázium | Tatabánya Rajcsány Miriam | Fantoly Márkusz Noel Lengyel Boglárka Zsebő Dávid Zoltán 114 pont | 16. hely | Csodacsapat | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Balatoni Dalma | Keresztes Renáta Kuklis Nóra Major Emese 111 pont | 16. hely | Tudós nők | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Bábics Virág | Medve Réka Radvánszki Tímea Szelőczei Anna 111 pont | 18. hely | K-android | Jókai Mór Gimnázium | Komárom Balla Dominika | Ficsura Patrik Paravánu Patrik Zsebő Balázs 76 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Bábolna | Bábolnai Általános Iskola | Szabóné Hornok Ildikó | Bábolna | Bábolnai Általános Iskola | Veres Zoltán | Bábolna | Bábolnai Általános Iskola | Veresné Szkocsek Mária | Esztergom | Dobó Katalin Gimnázium | Sárosné Nobik Nagy Rita | Esztergom | József Attila Általános Iskola | Szample Tiborné | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Grábics Júlia | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Lőrinczy Anna | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Nyőgér Andrásné | Győr | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Gregorits Viktória | Győr | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Keszeiné Csonka Ildikó | Győr | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Bodó Veronika | Győr | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Láng Rita | Győr | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Somosfalviné Fehér Gabriella | Győr | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Miklósné Jancsó Hanna | Győr | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Montovayné Krupla Ildikó | Győr | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Kurányi Ildikó | Győr | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Wenczel Imre | Győrújbarát | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Pintérné Kántor Bernadett | Kapuvár | Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium | Biró Péter | Kisbér | kisbéri Bánki-Táncsics Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Ált. Iskola Petőfi Sándor Ált. Isko | Kistelekiné Jámbor Edit | Kisbér | kisbéri Bánki-Táncsics Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Ált. Iskola Petőfi Sándor Ált. Isko | Kovács Mónika | Komárom | Feszty Árpád Általános Iskola | Herbsztné Pásztor Andrea | Komárom | Feszty Árpád Általános Iskola | Kéglné Vajda Éva | Komárom | Feszty Árpád Általános Iskola | Somogyi Andrásné | Komárom | Jókai Mór Gimnázium | Hengerics Judit | Környe | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Staudinger Ágota | Mosonmagyaróvár | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Kovácsné Kertész Judit | Mosonmagyaróvár | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Szántóné Soós Éva | Nyergesújfalu | Kernstok Károly Általános Iskola | Dinnyésné Kaiser Gablla | Nyergesújfalu | Kernstok Károly Általános Iskola | Molnár Sándorné | Nyergesújfalu | Kernstok Károly Általános Iskola | Székely Ildikó | Oroszlány | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány | Hegyes Zsuzsanna | Tardos | Baji Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola Fekete Lajos Tardosi Tagintézménye | Nagy Gábor | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Méry Márta | Tata | Talentum Iskola | Mudryné Paku Julianna | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Dallos Zsuzsanna | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Dr. Ferenczné Mátay Erika | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Harsainé Dobis Adrien | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Huszka Anikó | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Kárpáti Csabáné | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Lázár Katalin | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Mesterné Lupták Marianna | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Németh Katalin | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Petzkéné Rimóczi Erika | Tatabánya | Árpád Gimnázium | Lovász Krisztina | Tatabánya | Bárdos László Gimnázium | Sipos Etelka | Tatabánya | Sárberki Általános Iskola | Pejov Ferencné | Tatabánya | Sárberki Általános Iskola | Torda Ágnes | |