Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kisokos | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Dudla Szilvia Boglárka | Hangyási Ádám István Klár Ráchel Nagybányai-Nagy Balázs 141 pont | 1. hely | döntős Nyelvtörők | Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest XIX. Kálmáncsi Luca | Kratochwill Réka Csaba Dorka Sziklai Réka 141 pont | 3. hely | Négy papagáj | Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest XIX. Dénes Zita | Erős Fanni Hambalkó Bence Pálhegyi Málna 136 pont | 4. hely | Nyelvdoktorok | Kispesti Eötvös József Általános Iskola | Budapest XIX. Bíró András | Mártonyi Pálma Mile Zsófia Tóth Réka 136 pont | 5. hely | Szuper négyes | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Dávid Andrya | Kókai Bence Lengyel Máté Svec Evelin 134 pont | 6. hely | Nyelv-ész | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Kiss Virág | Szabó Nóra Takács-Hamvas Dorina Kerékgyártó Tamás 130 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyelv-észek | Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest XIX. Hegedűs Bence | Balogh Virág Mátrai Hajna Vida Zsófia 128 pont | 8. hely | Szinonímák | Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest XIX. Bodrogi Franciska | Ékes Borbála Hegedűs Panna Vékony Krisztina 127 pont | 9. hely | Könyvmolyok | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Devich Noémi | Győry Emma Herkely Tamás Kis-Szölgyémi Sára 127 pont | 10. hely | Egymással hangzók | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Hadházi-Borsos Mátyás | Kelemen András Názer Lili Tóth Luca Sára 125 pont | 11. hely | Gólyák | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Alföldi Lujza | Csáji Gyöngyvér De Nemesker Angelina Vilisics Berta 125 pont | 12. hely | Legenda | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Botos Márk | Dezső Kende Fejes Botond Szilágyi Zsombor 122 pont | 13. hely | Vidám Lurkók | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Borbély Mózes | Dénes Borka Kóródi Botond Heritier Cécile 122 pont | 14. hely | Betű harcosok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Baráth Levente | Borsos Ádám Borsos Gergő Kocsi Balázs 121 pont | 14. hely | Irodalom | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Gyalay Csilla | Gyalay Gyöngyi Stujber Szibill Török Vivien 121 pont | 16. hely | Pingvin | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Kereszty Dorottya | Gurzó Gyöngyi Király Dorottya Maczek Fruzsina 120 pont | 17. hely | Mese-törpök | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Jakabó-Szentpétery Fanni | Karádi Kiara Karádi Kitti Varga Zsófia 120 pont | 18. hely | Hétszínvirág | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Bíró Kata | Sövegjártó Zsófia Németh Petra Izápy Anna 118 pont | 18. hely | Szuperlányok | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Angster Emma | Boros Nina Horváth Vivien Váncsa Kata 118 pont | 20. hely | Napraforgó | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Reisz Abigél | Simon Réka Vágyi Anna Weaver Sára Kinga 118 pont | 21. hely | Méhecskék | Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola | Budapest XVIII. Argay Zsófi | Birócsák Marcell Kovács Tamás Szarvas Lelle 117 pont | 22. hely | Betűkirálynők | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Csapó Eszter | Dávid Annamária Horgos Fanni Szabó Andrea 117 pont | 23. hely | Vegyes Négyes | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Kiss Szilvia | Losonczi Lilla Pap Ádám Szász Máté 114 pont | 24. hely | Csipet Csapat | Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest XIX. Balczó Lili | Bihary Kíra Boross Hanna Turi Bettina 114 pont | 25. hely | Okos Baglyok | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Balogh Bianka | Lakatos Noémi Lány Anna Papakosztandi Anna 113 pont | 25. hely | Tigrisek | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XXI. Érsek Georgina | Gál Attila Korom Enikő Mester Zsombor 113 pont | 27. hely | Betű Huligánok | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Bezerédy Zsófia Borbála | Csetényi Zsombor Orosz Levente Takács Ágota 113 pont | 28. hely | Nyelvtan barátok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Balgoczki Attila | Horváth Csenge Székelyi Anna Takács Anita 113 pont | 29. hely | Író-deák | Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest XIX. Kurilla Zsófia | Kiss Boglárka Somhegyi Réka Simon Fanni 112 pont | 29. hely | Lángoló Eszek | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Farkas Líviusz | Tóth Dorottya Wertám Brúnó Yeboah Kingsley 112 pont | 31. hely | Szupertigris | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Siklósi Gergely | Halász Béla Nyírő Valter Ragó Dominik 109 pont | 32. hely | Szóbúvárok | Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest XIX. Tiborcz Janka | Kálmán Dóra Szikes Ivett Oláh Gergő 109 pont | 33. hely | Tollforgatók | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Szederkényi Lilla | Rostás Annamária Márton Sára Kun Anna 108 pont | 34. hely | Az ÁBC felfedezői | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Ádám Eszter | Bodnár Fanni Gera Lukrécia Herczeg Eszter 108 pont | 35. hely | Villámbetűk | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Laczkó Katalin | Latham Mina Tóth Rebeka Sütő Napsugár 106 pont | 36. hely | Csillagok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Dombovári Eszter | Egri Fanni Kökény Eszter Megyesi Adél 105 pont | 37. hely | Szerencse | Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest XXI. Demeter Virág | Gyura Bálint Kárász Szonja Vass Bence 101 pont | 38. hely | ÁBC hősei | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Báló Blanka | Kántor Anna Nagy Réka Pintér Dorina 100 pont | 39. hely | Okoska | Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest XIX. Major Zsolt | Fekete Zsanett Kiss Katalin Anna Amsztman Dániel 98 pont | 40. hely | Nyerő abc | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Hodosi Dóra Anett | Hornyák Torda Róbert Kerekes Kinga Velkei Hanna 97 pont | 41. hely | Logika | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Nádudvari Marcell | Kohon Máté Szabó Bence Virág Emil 88 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Okos tojások | Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola | Budapest XVIII. Bálint Szonja | Bozsó Bálint Magashegyi Boglárka Szitkey Dorottya 128 pont | 2. hely | Ispiláng | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Alaksza Emma | Csegzi Márta Fehér Botond Szóga Zsigmond 126 pont | 3. hely | Ügyes négyes | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Juhász Vince | Miskey Alfréd Tóth Viktória Udvari Eszter 124 pont | 4. hely | Szóvadászok | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Child Ádám | Homoki Nikolett Kocsis Kata Rácz Gergő 122 pont | 5. hely | A magyar nyelv doktorai | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Horváth Bence | Kardos Ádám Miczi Laura Polgár Barnabás 121 pont | 6. hely | Eötvös nyelvÉSZei | Kispesti Eötvös József Általános Iskola | Budapest XIX. Köves Auróra | Mersitz Levente Szűcs Dominika Zsuk Virág 121 pont | 6. hely | Supergirls | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Kristály Csenge | Mátó Réka Percze Fanni Tóth Zsófia 121 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Anyanyelvi királyok | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Novák Júlia | Rostás Ádám Ruzsicska Júlia Lehoczki Örs 120 pont | 9. hely | Nyelvi Okoskák | Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XVIII. Bodri Szonja | Günthner Johanna Palkó Petra Rácz Regina 118 pont | 10. hely | Agyasok | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Böröcz Kata | Csörgő Bence Haracsi Bernadett Matuska Nándor 117 pont | 11. hely | Szobakukacok | Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budapest XVIII. Rubint Lili | Csaba Emese Csaba Lilla Csaba Luca 117 pont | 12. hely | Hatakamatapatratacsinbumm | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Farkas Dorina | Németh István Perger Patrik Szenes Zsófia 116 pont | 13. hely | Agyafúrt négyes | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Nagy Ágnes | Kovács Karolina Horváth Kálmán Vasaji Anna 116 pont | 14. hely | Kényes négyes | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Heim Éva | Heim Réka Martin Szonja Szekeres-Veresegyházi Hajnal 114 pont | 15. hely | Írómanók | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Aschenbrenner Lili | Baltazisz Olivér Koltai Kinga Oláh Zoltán 112 pont | 16. hely | Betyárok | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Ajaj Ziyad | Debreczeni Csanád Nemesrévi Ákos Papp Mádava 112 pont | 17. hely | "Helyesek" | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Németh Abigél | Izsa Dorottya Andai Kata Szabó Levente 111 pont | 17. hely | Szófacsarók | Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest XXI. Kajári Lilian | Kővári Péter Temesvári Ádám Varga Tibor 111 pont | 19. hely | Betűkirályok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Barkó Eszter | Hortobágyi Zsófia Nagy Gergely Pozsgai Nicole 111 pont | 20. hely | Igekötős igelányok | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Bueno-Karádi Anabell | Scholtz Nóra Szabó Kinga Orsolya Telegdy Anna 109 pont | 21. hely | Aranyásók | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Benkő Gábor | Böjthe Brúnó Esze Márton Papp Máté 109 pont | 21. hely | NyelvÉszek | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Őri-Kiss Bálint | Szász Anna Turi Ádám Zseli Viktória 109 pont | 23. hely | LÓ-DO-BO-DOMB | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Csegzi Lóránd | Kisgéczi Domonkos Sárosi Boldizsár Zámbori Doma 108 pont | 24. hely | Fürkészdarázs | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Ardai Péter | Kovács Botond Lakatos Kristóf Alex Pataki Lili 106 pont | 25. hely | Csillagos homlokú | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Czaha Bálint | Kovács Borbála Pap Zsombor Szalay Ferenc 106 pont | 26. hely | Baglyok | Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola | Budapest XVIII. Farkas Laura | Jagos Péter Lányi Veronika Szabó Viktória 104 pont | 27. hely | Nyelvtörők | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Győrfi Zsombor | Izsák Eliza Éva Luczek Csongor Szecsei Anna 103 pont | 28. hely | Csak csajok! | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Csatári Bettina | Niklai Kitti Seszták Sára Szabó Lilla 103 pont | 29. hely | KÁZSA | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Viszneki Bence | Kőrös Kristóf Wursner Vanda Papp Ákos 102 pont | 30. hely | Lányok a nyelvtanversenyen | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Szentgyörgyi Nóra | Barlaí Emese László Fanni Dinnyés Dorka 101 pont | 31. hely | Nyelvtan sünik | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Bui Lan Leila | Tar Liliána Rochlitz Klára Solti Bettina 100 pont | 32. hely | Szótagkirályok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Fehér Barnabás | Hidvégi Kristóf Ujvári Máté Vámos Vince 100 pont | 33. hely | 4 nyelvész | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Polgár Anna | Pongrácz Gergő Szegedi Zsolt Vámos Réka 100 pont | 34. hely | Csillagok | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Fazekas Réka | Jugl Dorottya Panna Szabó Eszter Réti Panna 99 pont | 35. hely | "Tekirock" lányok | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Kelemen Anna | Miszkuly Petra Molnár Alíz Oszwald Blanka 97 pont | 36. hely | Kobra lányok | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Glavanov Panna | Kalla Gréta Királyházi Anna Péter Virág 96 pont | 37. hely | Pagani Sasok | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Major Zoltán | Pál Marcell Partics Péter Széplaki Barnabás 95 pont | 37. hely | Szófűzők | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Komarek Anna | Lévay Kamilla Lévay Lili Váradi Kitti 95 pont | 39. hely | Szemfüles | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Benedek Zsuzsanna | Diószegi Keve Vince Janse Ruben Keresztesi Fanni Gabriella 92 pont | 40. hely | Szuper 4-es | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Fekete Janka | László Dalma Jeney Ákos Rajku Bendegúz 90 pont | 41. hely | Ászok ászai | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Kesucz Márk Krisztián | Lányi Ádám Melicher András János Szabó Ádám 80 pont | 42. hely | Fejtörők | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Bányai Roland Mátyás | Danó Dominik Márk Garam Bertalan Turi Árpád Balázs 78 pont | 43. hely | Nyelv-észek | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Kondor Lili Dorka | Lénárt Lili Julianna Varga Kitti Vida Eszter 77 pont | 44. hely | A hangszeres lányok | Grassalkovich Antal Általános Iskola | Budapest XXIII. Bánki Nikolett | Rainer-Micsinyei Anna Simongáti Lilien Sipos Tímea 76 pont | 45. hely | Kakukktojások | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Csalog Borbála | Kistamás Naomi Komjáthy Hanna Pápai Zoé 76 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matekzsenik | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Gáti András | Gyulai Koppány Kepes Péter Obermayer Bence 129 pont | 2. hely | LEPELISZÁ | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Domokos Lenke | Iványi Lili Presits Petra Szurop Száva 127 pont | 3. hely | Wikipédia | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Árvai Benedek Áldor | Bukta Bianka Mangoff Máté Póka Dávid 127 pont | 4. hely | Mi matekra mentünk volna | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Skultéty Tamara | Endrédy Kata Kerékgyártó Márton Csomó Simon 127 pont | 5. hely | Ezüst hársak | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Kolok Balázs | Márton Kristóf Polyák Norma Sulyok Anna 124 pont | 6. hely | Hipp-hopp, ott nyerek, ahol akarok | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Császár Júlia Zsuzsanna | Fekete Nóra Herke Beáta Flóra Szigeti Liliána Vivien 124 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kerekasztal lovagjai | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Csapó Dániel | Cserháti Zsófia Hodruszki Kolos Mohácsi Bernadett 123 pont | 8. hely | Gonosz módú ige | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Balkányi Zsófia Blanka | Bognár Csenge Csepregi-Horváth Péter Balázs Sándor Anna Viola 121 pont | 9. hely | Csokonai csapat | Kispesti Vass Lajos Általános Iskola | Budapest XIX. Huszár Botond | Fliszár Alexandra Kovács Karolina Nagy Gábor András 120 pont | 10. hely | Kalózok | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Győrffy Botond Levente | Lugosi Gergely Magos Máté Zavadil Balázs 119 pont | 11. hely | Ravaszdik | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Hernádi Réka | Kanyó Petra Kovács Boróka Lóránt Levente 118 pont | 12. hely | Sok kicsi sokat tud | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Bocsó Luca | Mázás Tímea Pétervári Baáta Wursner Petra 115 pont | 13. hely | Törpikék | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Sali Róbert Soma | Sárosi Kristóf Sárosi Levente Zentai Bálint 115 pont | 14. hely | Deák-diák | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Kelemen Boglárka | Kiss D. Sára Nagy Lilla Tóth Ágota 115 pont | 15. hely | Nyelvünk csodái | Kispesti Eötvös József Általános Iskola | Budapest XIX. Szabados Noémi | Temesvári László Vastag Krisztián Zólyomi Márton 114 pont | 16. hely | Pipacsok | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Fehér Szonja | Jakab Zsófia Tucker Sára Waldau Beatrix 114 pont | 17. hely | nyelvtan mumusok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Siminszky Eszter | Lehóczky Zsófia Taksás-Virág Szonja Szeberényi Márk 113 pont | 18. hely | Sétagalopp | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Cselovszky Klára | Paládi Nóra Szilas Kinga Zarka Lili 112 pont | 19. hely | Kislexikonok | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Botos Tamara | Botos Zsófia Lesznyák Hédi Mészáros Flóra 111 pont | 20. hely | Ricsajok | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Duna Dorottya | Halmy Laura Kovács Dalma Székely Boglárka 111 pont | 21. hely | Zsiráfok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Bognár Alexandra | Dombi Viktória Gémesi Adél Kurucz Emese 109 pont | 22. hely | Rózsaszín párducok | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Arany Lilla | Erdős Rita Horváth Karolina Helga Szukob Nóra 109 pont | 23. hely | Nyelv gyermekei | Grassalkovich Antal Általános Iskola | Budapest XXIII. Forgács Árpád Balázs | Hruby Lili Molnár Bálint Salacz Anna Nóra 108 pont | 24. hely | A tudás gyermekei | Grassalkovich Antal Általános Iskola | Budapest XXIII. Honti Regina | Józsa Kamilla Meggyes Kata Szalontai Dóra 107 pont | 25. hely | Nyelvészek | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Kiss Gréta | Puszti Dániel Pozsgai Emil Csanád Tóth Dorottya Berta 107 pont | 26. hely | Aranynyelv | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Balázs László | Hibszky Dávid László Péter Varjas Botond 107 pont | 27. hely | Tékázsék | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Csontos László | Mc Allister John Baranyi Szimonetta Pap Dorka 107 pont | 28. hely | Napraforgó | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Horgos Abigél | Capedo Domonkos Székely Noémi Wilpert Enikő Vivien 106 pont | 29. hely | Nyelvtan Mucik | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Szapanidu Szofia Athina | Novák Fanni Anna Bursics András Imre Ferenc 104 pont | 30. hely | Koffein | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Duró Nilla | Farkas Péter Nagy Milán Székely Eszter 104 pont | 31. hely | Bátrak | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Dull Zsófia | Jangel András Kovács Orsolya Szentpáli Balázs 104 pont | 32. hely | JÁG Baglyok | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Dóra Nikolett | Nándorfi Zsófia Nguyen Vi An Pető Nóra 102 pont | 33. hely | Szurikáták | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Horváth Borbála | Sajgál Sára Siklósi Kata Varga Veronika 101 pont | 34. hely | Napraforgók | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Kovács Orsolya | Jegorov Liza Glózik Emese Puszti Kincső 100 pont | 35. hely | Észbombák | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Sövegjártó Laura | Zsarnóczay Lilla Minyó Bence Vida Ágoston 100 pont | 36. hely | Észbombay-ok | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Nagy Emese | Dobi Emőke Farkas Gabriella Horváth Virág 99 pont | 37. hely | Profi Pockok | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Székely Tekla | Tulkán Csaba Bencsik István Faragó Tamás 98 pont | 38. hely | Bölcs Baglyok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Ecsedi Kinga Viktória | Leitner Nóra Virág Solymosi Angéla Trenyik Luca Szilvia 97 pont | 39. hely | Narnia | Fundamentum Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakképző Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Budape | Budapest VIII. Kertész Ábrahám | Szabó Brendon Toma Emma Zsólya Gergely 97 pont | 40. hely | Aranycsapat | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Botos Máté | Kiss Benedek Izsa Hunor Fábián Levente 94 pont | 41. hely | Ötödikes királyok | Gloriett Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Rácz Rebekka | Zsigmond Rajmund Horvát Patrícia Lovácsi Eszter 93 pont | 42. hely | Kövér bálnák | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Kilián Kornél | Pap Gábor Payer Péter Szücs Kristóf 91 pont | 43. hely | Erzsékázsé | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Fülöp Krisztina | Graffy Rebeka Keller Zsófia Magyar Zsófia 90 pont | 44. hely | Észbontók | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Tabak Luca Sára | Ács Dóra Gréta Papp Rebeka - 88 pont | 45. hely | Krokik | Grassalkovich Antal Általános Iskola | Budapest XXIII. Belső Levente | Dancs Ágnes Fülöp Tamás Roób Réka 88 pont | 46. hely | Dupladuó | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Ádor Szabolcs | Dari Ádám Szilágyi Fanni Batin Tímea 87 pont | 46. hely | Sajtkukacok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Plihál Eszter | Sipos Szabrina Vasvári Virág - 87 pont | 48. hely | Irodalommalacok | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Fekete Bendegúz | Fejér Ágoston Krahling András Krahling Illés 86 pont | 49. hely | Sültkrumpli | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Csík Márton | Hornyák Annamária Kozák Dóra Pelle Zoltán 86 pont | 50. hely | Oroszlányok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Albert Zorka | Buczkó Réka Huszár Panka Streck Fanni 84 pont | 51. hely | Nyerő Lányok | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Lenhardt Réka | Knáb Kata Pálinkás Kata Reményi Júlia 82 pont | 52. hely | Nyertesek | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Belinszky Fanni | Bőle Virág Ploveczki Niké Tölgyesi Zsófia 82 pont | 53. hely | Minyonok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Papp Kiara | Rózsa Levente Turcsik Márk - 80 pont | 54. hely | Kiskutyusok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Kelenczés Hajnalka | Kiegel Tímea László Dorina Nagy Lilla 79 pont | 55. hely | Fehér ló csikói | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Bíró Nelli | Bődi Ádám Farkas Bence Lövei Viktória 78 pont | 56. hely | Kaszáspók | Kispesti Vass Lajos Általános Iskola | Budapest XIX. Borsos Bianka | Mészáros Lili Nagy Vilmos Perjési Zsanett 77 pont | 57. hely | Nyelv-észek | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Kocsis Vivien | Rabi-Nagy Dániel Rácz Dániel Tran Kim Rita 75 pont | 58. hely | A hunok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Gidófalvi Levente | Hermann Ádám Tölgyesi Ödön Vereczkei Márk 71 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős BölcsÉsz | Brassó Utcai Általános Iskola | Budapest XVIII. Ágoston Emma | Balogh Zsombor Karumidze Anna Sipos Botond 147 pont | 2. hely | Awghsisyguah | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Kiss Kamilla | Király Dorottya Magó Laura Szabó Lilianna 145 pont | 3. hely | Költői négyes | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Deim Zsófia | Juhász Benedek Szalai Tamás Vámos Emma 143 pont | 4. hely | Minden negyedik nyer! | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Ercsey Zsófia | Lackner Orsolya Sebők Panna Tóth Lilla 140 pont | 4. hely | Nincs kettő négy nélkül | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Hullán Luca | Kovács Boglárka Polyák Petra Szabó-Feltóthy Eszter 140 pont | 6. hely | Eötvösös nyelvtudósok | Kispesti Eötvös József Általános Iskola | Budapest XIX. Antalics Zsófia | Balogh Petra Nagy Linett Szőllősi Evelyn 130 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kajszibarack | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Erdősi Boglárka | Karácsony Lili Boglárka Kátai Luca Szabó Luca 130 pont | 8. hely | Anonymusok | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Dancsics Lili | Fróna Hanna Gál Tamara Heffner Hédi 130 pont | 9. hely | Anonymus | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Martos Emőke | Szuhaj Anna Lovász Botond Göncz Bertalan 129 pont | 10. hely | Magyar Csillagok | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Marosi Vanessza | Mihályi Kata Szatmári Zita Vincze Zsuzsanna 127 pont | 11. hely | Gyümölcsök a Yogobellában | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Farkas Lili | Kovács Noémi Réti Eszter Boglárka Welker Zsuzsa 125 pont | 12. hely | MagyarÁSZok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Brandreth Garret | Csiba Krisztina Terézia Hraskó Anna Szakáll Fanni 125 pont | 13. hely | Caspián | Fundamentum Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakképző Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Budape | Budapest VIII. Kovács Marcell | Péterfai Benedek Szabó Lora Szük Zsombor 123 pont | 14. hely | Fosztóképző | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Farkas Márk | Kóra Mercédesz Mészáros Zoltán Mezei Emília 120 pont | 15. hely | Griffendélesek | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Juhász Anna Dorottya | Kovács Regina Hajnalka Lukács Anna Varga Eszter 119 pont | 16. hely | Ali B.A.B.A. | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Borbély Benedek | Kiss Bálint Rozsáli Artúr Szabó Andor 119 pont | 17. hely | Morsz | Gloriett Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Léránt Olivér | Teszlák Maja Dezső Réka Berger Szandra 118 pont | 18. hely | Sajtos vízikakaduk | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Jaczkovits Viktória | Heves Nóra Sipos András Jósvai András 118 pont | 19. hely | Huncut lányok | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Kádár Nóra | Keserű Lili Komlódi Anna Mélykuti Brenda 117 pont | 20. hely | Kecske Klub | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Boros Balázs | Fellegi Márton Márk Balázs Márkus Máté 117 pont | 20. hely | Vuk | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Hideg Réka | Markó Nikolett Ragó Raul Sorosi Eszter 117 pont | 22. hely | Kerge Kecske Teje | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Bakos Kristóf Gergely | Kállai Miklós Nagy Patrik Tamás Pataki Gergely 117 pont | 22. hely | NeNeRo OrSziZsó | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Nehéz Kata Orsolya | Nemes Csenge Szilvia Romos Zsófia Liza - 117 pont | 22. hely | No Name | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Alaksa Levente | Krajewski Marcel Szimeiszter Ákos Weisz Róbert 117 pont | 22. hely | Okos tojások | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Birke Attila | Major Emma Papp Nikolett Percze Nikolett 117 pont | 26. hely | Masni | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Bartha Kinga | Bartha Réka Majer Liliána Sas Boglárka 116 pont | 27. hely | Szó csapata | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Barabás Boglárka Éva | Emmer Luca Emma Sziklai Áron Virághalmy Luca 115 pont | 28. hely | Dr. Bubesz | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Bolyki Barnabás | Fogarasi Ábel Csanád Luczek Áron Végh László 115 pont | 29. hely | Magyar csalyok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Jex Lili | Kalocsa Lora Novák Éva Dorottya Schmatz Krisztina 114 pont | 30. hely | Ari Vali | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Csép Anna | Szentpétery Léna Adél Varjú Eszter - 112 pont | 31. hely | Egri lányok | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Sólya Vilma | Grimm Szabina Stanga Nikolett - 111 pont | 32. hely | Gondolkodók | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Benedek Dóra | Iván Alexa Iszlai Áron Zámbó Örs 111 pont | 33. hely | SzaBoPaLa | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Cziráki Alexandra | Kovács Boróka Rezneki Panna Tornyossy László 110 pont | 34. hely | A Lázár fiai | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Baráth István | Szabó Bálint Tóth Róbert Weiszmann Bence 109 pont | 35. hely | Antanténusz | Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest XXI. Bakk Tímea | Csepelyi Ákos Hódi Emese Mandics Tamás 108 pont | 36. hely | Rosszcontok | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Barta Botond | Huszár Balázs Keller Dániel Papp Ákos 107 pont | 37. hely | Betűbúvárok | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Parditka Emese | Novák Nóra Lieber Fanni Félszerfalvi Júlia 106 pont | 38. hely | Villámmotoros hegyikecskék | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Zsolnai Luca | Szabó Antónia Czuhorka Dávid Csige Aranka 106 pont | 39. hely | Huncutkák | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Kiss Ninetta | Mihályi Eszter Török Laura - 105 pont | 39. hely | KincsŐ | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Bodnár Lili | Falussy Kincső Fehér Laura Hegyi Alexandra 105 pont | 41. hely | Képzés helye szerinti részleges hasonulás | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Csabai Fruzsina | Ferge Elizabet Löffler István Antal Somorjai Sándor 105 pont | 42. hely | Szóvetők | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Marton Csombor Solt | Moldvay Gergely Novák Domonkos Barnabás Szilágyi Nimród 102 pont | 43. hely | A 3 Amigo és Zita | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Csizmarik-Koncsánszky Zita Eszter | Gulyás Emese Kovács Anna Odenwald Luna 102 pont | 44. hely | Hungária Kft | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Nagy Imre | Gamplett Marcell Papp Gergely Jancsurák Bence 101 pont | 45. hely | Kincsek | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Barta Regina | Kósa Viviána Váncsa Anna Virág Simon 99 pont | 46. hely | Összeolvadás | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Bielik Dávid Kornél | Eörsi Hanka Franciska Halász Annamária Fanni Sebestyén Ákos 93 pont | 47. hely | Nonililu | Brassó Utcai Általános Iskola | Budapest XVIII. Bába Luca | Bujdosó Lilla Eszes Noémi Kerekes Nikolett 87 pont | 48. hely | Adrenalin | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Fekete Natasa | Komarek Nóra Koncz Tímea Martini Pálma 84 pont | 49. hely | Gloriett lányok | Gloriett Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Kovács Rita | Farkas Kinga Kóródi Orsolya Lovas Enikő 82 pont | 50. hely | Helyesíró lányok | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Frigyik Claudia | Frigyik Viktória Kiss Johanna Sepsey Anna 80 pont | 51. hely | Julianna csapata | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Henschmidt Liliána | Márton Márk Sebestyén Barna Kereszty Anna 76 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Mássalhangzó törvények | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Ballon Máté Bálint | Zsiros Máté Rácz Eszter Skultéty Tímea 145 pont | 2. hely | Remápébá | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Banyó Bálint | Domokos Mátyás Fóris Péter Székely Regő 141 pont | 3. hely | Sólymok | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Dániel Miklós | Keresztes Judit Simon Máté Zelena Balázs 140 pont | 4. hely | Anonymus | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Benedek Zsófia | Kozák Botond Mokán Anett Szabó Nándor 137 pont | 5. hely | Gőzpöfögészeti tovalöködönc | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Diószegi Villő Lívia | Sótonyi Eszter Szabó Péter Szabó Réka Rebeka 137 pont | 6. hely | Kacagó kecskék | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Bödő Kinga | Fazekas Ella Juhász Bernadett Szórádi Ádám 137 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | 4 kicsi kecskegidó | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Falussy Levente | Mátyás Dániel Nyisztor János Szadai Barnabás 128 pont | 8. hely | Nota Bene | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Katona Viktória | Nagy Eszter Nyitrai Boglárka Olasz Katalin Anna 128 pont | 9. hely | Verebek | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Bebesi Márton | Dániel Márk Kiss Bence Révész Balázs 126 pont | 10. hely | TengerÉsz | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Prekob Anna | Simek Ádám Szűcs Kyra Tőkés Tünde 124 pont | 11. hely | NyelvÉszek | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Csekő Panna | Nagy Judit Órodi Fanni Vagyóczki Patrik 122 pont | 12. hely | Helyesek | Kispesti Eötvös József Általános Iskola | Budapest XIX. Sárossy Noémi | Szabó Barbara Tóth Bernadett Varga Emese 122 pont | 13. hely | Krepeziszno Hasztazisz | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Barabás Áron | Bita Krisztina Ujvári Ádám Umathum Péter 121 pont | 14. hely | Napocskák | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Janicsák Nóra | Keresztes Dániel Parrag Szilárd Pongrácz Fanni 119 pont | 15. hely | Kalamajka | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Molnár Péter | Nagy Kristóf Simon Bence Varga Veronika 118 pont | 16. hely | Jófejek | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Czanik László | Gál János Majtényi Kristóf Tran Kim Nikoletta 116 pont | 17. hely | Alapelvek | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Engelmann András | Fülöp István Galgóczy Kristóf Kondricz Péter 113 pont | 18. hely | Okostojások | Kispesti Vass Lajos Általános Iskola | Budapest XIX. Botos Marcell | Cao Laura Kirschner Aletta Somogyvári Edvin 110 pont | 19. hely | Kalandorok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Horváth András | Kovács Lizett Magyar Viktor Sudár Krisztina 109 pont | 19. hely | Nyelvi kincsek | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Cseh Bianka | Gáspár Kincső Molnár András Peringer Dóra 109 pont | 19. hely | Rita néni lányai | Gloriett Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Frick Szonja | Lovas Hanga Urda Dóra Teszlák Panna 109 pont | 22. hely | Nyelvtan zsenik | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Bodnár Laura Márta | Herkely Eszter Mácsik Mercédesz Tóth Zsófia 108 pont | 23. hely | Darazsak | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Szabó Tímea | Lányi Magdolna Sándor Eszter Hauser Veronika 103 pont | 24. hely | Encinenimagyarosai | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Horváth Kitti | Pelle Aletta Sas Vilmos Sáfár Anna 103 pont | 25. hely | Terefere | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Bakos Anett | Horváth Kinga Kovács Anna Boglárka Magyar Míra 96 pont | 26. hely | Helyesírási légió | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Gyalay Katalin | Ipacs Vivien Károlyi András Nagy Soma 95 pont | 27. hely | Petőfi katonái | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Bannoud Leila | Gergő Bálint Gulyás Ádám Yin Hong Yin 76 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős PH-érték | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Girus Kinga | Hencsey Laura Jákri Petra Váradi Eszter 149 pont | 2. hely | döntős Anyatermészet | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Bakó Anna | Érseki Tamara Hubay Csenge Széll Tímea 143 pont | 3. hely | Nyertünk! | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Bolla Bálint | Kiers Flórián Kovács Anna Szilas Veronika 142 pont | 4. hely | Assasin | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Durkó Arvid | Fraknói Ádám Kiss Angelika Szabó Adrián 142 pont | 4. hely | Lányok Nyerésben | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Cselovszky Katinka | Ecsedi Zsófia Főző Csenge Kovács Lili 142 pont | 6. hely | Magyar Agyar | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Bezerédi Bendegúz | Fónai Kende Hegyi Mihály Sajósi Márton 134 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Pici Mix | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Gyányi Tímea | Nagy Boglárka Rapatyi Anna - 132 pont | 8. hely | DoViNiOr | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Demeter Orsolya | Engelleiter Dóra Marinau Nikolett Szabó Viktória 130 pont | 9. hely | Szójátékosok | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Jónás Nóra | Reichet Lili Szabó Anna Tótfalusi Anna 129 pont | 10. hely | Narancslé | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Bőti Dalma | Grandpierre Méda Mucsi Flóra Németh Renáta 129 pont | 11. hely | Minionok | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Schiszler Dorottya | Siposs Mátyás Svéd Dávid Szabó Bálint 129 pont | 12. hely | Gólyák | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Gönczi Anna | Janik Bernadett Kincses Eszter Varga Boglárka 128 pont | 13. hely | Viva Feta! | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Fekete Noémi | Takács Nóra Varga Zsófia Virga Veronika 127 pont | 14. hely | Lekvár Bungallow | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Gizaw Máté | Juhász Patrik Polgár Bertalan Zupkó Balázs 125 pont | 15. hely | Berkenye | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Cserba Gergely | Perez-Lopez Anna Noblet Péter Rubovszky Cili 124 pont | 16. hely | Infinity Mucháchosz | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Beke-Szabó Csenge | Horváth Szabolcs Máté Szonja Polyák Petra 124 pont | 17. hely | Vajkrém | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Fogti Laura | Kürti Gergely László Laura Szondi Laura 123 pont | 18. hely | Agyzsonglőrök | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Böszörményi Dóra | Fehér Fanni Ferencz Judit Horváth Tamara 123 pont | 19. hely | A Hetedik | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Baranyi Boglárka | Bolyki Veronika Porcsalmy Eszter Szőke Tamás 122 pont | 20. hely | nyelvÉSZek | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Bodó Angelika | Kónya Kitti Marosi Regina Németh Csenge 121 pont | 21. hely | AAA | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Fenyvesi Dávid | Hegyi Péter Stewart Zsófia Ilona Szilveszter Máté 119 pont | 22. hely | Mignonok | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Lázár Máté | Nagy Balázs Schottner Kristóf Stirling András 116 pont | 22. hely | Szemfényvesztők | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Kaknics Zita | Matulik Bence Omoragbon Anett Péntek Fanni 116 pont | 24. hely | MaMiNguRá | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Makó Emese | Miheller Zsófia Nguyen Veronika Takaró Nóra 115 pont | 25. hely | Apáczais fiúk | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Mátyás Péter Tamás | Ozoróczy Ákos Tankó-Bartalis Bence Tomon Benedek 112 pont | 26. hely | HELP | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Karsay Zsófia | Ónódy Bence Szegő Zsuzsanna Zimányi Blanka 111 pont | 27. hely | BFF | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Czine Diána | Bató Lili Felde Katalin Heltai Kitti 106 pont | 28. hely | Málna | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Gáspár Natália Eszter | Huszár Panna Szegedi Gréta Laura - 103 pont | 29. hely | Banán | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Baranyai Máté | Somogyi Anna Grozdics Nikolett - 86 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Reszkessetek Parlagfüvek! | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Csörgő Lilla | Gaál Annamária Kovács Boglárka Nagy Krisztina 149 pont | 2. hely | Tavalyi csapat | Gloriett Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Szekrényes Henriett | Dudás Éva Gergely Tünde Dezső Dóra 146 pont | 3. hely | Csalamádé | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Bihari Anna | Herczeg Réka Horgos Norbert Ürögi Petra 145 pont | 4. hely | Allegória | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Gyöpös Andrea | Hámor Anna Horváth Antal Kerényi Krisztián 144 pont | 5. hely | M.Python | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Jegorov Júlia | Illés Eszter Illés Laura Bugár -Mészáros Miklós 142 pont | 6. hely | Bogyók és vera | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Bokrossy Luca | Gyomlai Lili Kedl Olivér Puskás Vera 142 pont | 6. hely | Nem akarunk 4. helyezettek lenni | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Komlódi Eszter | Pintér Eszter Somogyi Viktória Székely Szilvia 142 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | 4l-b. | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Horváth Boglárka | Kuti Lilla Marton Lilla Recskó Laura 137 pont | 9. hely | Narancsnyelvek | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Lesznyák Lilla | Jósvai Anna Sipos Borbála Tóth Dénes 135 pont | 10. hely | Napsütötte reggel | Gloriett Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Bakk Lilla | Reznicsek Éva Huszti Flóra Kovács Bettina 131 pont | 11. hely | Kenyérlángosok | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Bakos Martin | Boros Fanni Kovács Domonkos Döme Szabó Kornélia 128 pont | 12. hely | Zoli angyalai | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Barabás Eszter Mária | Gál Natália Gall Emma Franciska Kovács Zoltán Dénes 127 pont | 13. hely | l'art pour l'art | Fundamentum Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakképző Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Budape | Budapest VIII. Fábián Zsuzsanna | Kertész Barnabás Martini Csilla Mohai Anna 126 pont | 14. hely | Nyelvtan négyes | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Márkus Dorina | Ferenczi Dóra Kovács Anna Tornyai Klarissza 124 pont | 15. hely | "Zsófi és a többiek" | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Pálffy Levente | Papp Adrián Szűcs László Várnagy Zsófia 123 pont | 16. hely | "Köszönöm szépen!" | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Benya Alexandra | Kósa Tímea Littvay Antónia Nagy Ildikó 123 pont | 17. hely | Kék bestiák | Kék Általános Iskola | Budapest XXI. Garai Klaudia | Horváth Ilona Jókai Tímea Varga Tamás 122 pont | 18. hely | A csapat | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Gálóczy Balázs | Gulyás Zsolt Saleh Riad Tóth Bálint 119 pont | 19. hely | Fánk | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Németh Laura | Éder Villő Kinga Rákos Nikolett Zsoldos Alina 119 pont | 20. hely | Struccok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Égei Márk | Mohácsi Vilmos Szekeres- Veresegyházi Balázs Volkó Martin 117 pont | 21. hely | Arany- Ászok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Dávid Lilla | Jakab Gabriella Kovács Zsófia Patócs Adél 116 pont | 22. hely | Noname | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Bathó Zsófia | Cseh Rebeka Matyóka Anna Mező Viktória 116 pont | 23. hely | Szófajzatok | Kispesti Vass Lajos Általános Iskola | Budapest XIX. Hulyák Piroska | Kozák Karolina Szűcs Anna Veres Nóra 112 pont | 24. hely | "Tőrjük" a magyart | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Ágoston-Palkó Ágota | Farkas Kinga Jámbor Dóra Emma Kovács Anna Ildikó 106 pont | 25. hely | Csokitorta | Kispesti Vass Lajos Általános Iskola | Budapest XIX. Gyimesi Szandra | Lestyan-Goda Katalin Szennai Panka Vincze Tímea 105 pont | 26. hely | Anonymusok | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Keserű Balázs | Kiss Bernadett Lőcze István Völgyes Bendegúz 103 pont | 27. hely | Nyelvünk virágai | Kispesti Eötvös József Általános Iskola | Budapest XIX. Sárkány Bianka | Kovács Krisztina Aszalos Tamás Sárkány Bettina 89 pont | 28. hely | Uborkák | Kispesti Vass Lajos Általános Iskola | Budapest XIX. Borsányi Beatrix | Hegedűs Anna Kedves Adrienn Orosz Hajnalka 82 pont | 29. hely | Sasok | Kispesti Vass Lajos Általános Iskola | Budapest XIX. Balikó Sarlott | Juhász Jázmin Nguyen Quynh Anh Tóth Klaudia 75 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Papírmasi Yoda | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Jedlovszky Krisztina | Kincses Tamara Konecsni Panna Szlovák Réka 156 pont | 2. hely | Partytivus-i Latex Bölények | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Domokos Gergő | Ittzés Ambrus Gyimesi Benedek Őze Sándor 155 pont | 3. hely | Habos gofri | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Nguyen Thao Anh | Szurop Szonja Szabó Júlia Kovács Fruzsina 153 pont | 4. hely | Szulejmán és a három | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Vörös Karolina | Rékai Anett Iványi Domokos Kovács Anna 150 pont | 5. hely | Csajszik | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Sáfi Lilla | Tompa Lukács Karsai Alexandra Bay Réka 148 pont | 6. hely | Fogalmunk van | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Ambrus Gyöngy | Kerekes Bálint Kristály Álmos Vitárius Gergő 142 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | A Fenomenális, a zseni meg az egyesek | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Hunfalusi Blanka | Molnár András Rozgonyi Anna Szalay Csilla 138 pont | 8. hely | Arany ászok | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Meszlényi Ambrus | Körösparti Bence Szabó Zita Pozsgay Sára 136 pont | 9. hely | Kém ia HA-HA | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Janzer Lili | Kovács Kitti Molnár-Sáska Zoltán Vankó Miléna 136 pont | 10. hely | Átfogólya | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Imolay András | Lakatos Ádám Papp Bence Bukva Balázs 135 pont | 10. hely | Holdmaci | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Csökönyi Ferenc | Kovács Á Marcell Mali Boglárka Salfiti Juszef 135 pont | 12. hely | Vombatok | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Csiki Kata | Hamzi Virág Mohácsi Orsolya Soltész Noémi 134 pont | 13. hely | Mélytengeri köntyömpöntyömök | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Árkos Borbála | Farag Amina Petik Sára Tóth Kata 132 pont | 14. hely | Müzly | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Bálint Ábel | Kiss Tamara Kovács Viktor Veres Vilmos 128 pont | 15. hely | IQ-betyárok | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Balogh Janka | Baki Noémi Böcker Fruzsina Nádas Anna 127 pont | 16. hely | Dominik-ok | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Kovács András Félix | Lozsádi Bence Rákos Dominik Seper Kristóf 126 pont | 17. hely | Maszat | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Kárpáti Gabriella | Sarkadi Réka Üveges Dorina Varga Leila 124 pont | 18. hely | Mandarin | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Balczer Boglárka | Gerencsér Zsófia Szabó Dalma Szentpétery Vanda 124 pont | 19. hely | Magyarászok | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Bekker Zsófia | Kamasz Klaudia Komjáthy Lili Nagy Rebeka 124 pont | 20. hely | Duracell nyuszik | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Miskolczy István | Szabó Vince Török Tivadar Kálmán Bence 121 pont | 20. hely | Wrench | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Döndő Csilla | Falucskai Lilla Lukács Flóra Kíra Páncsics Hedvig Diána 121 pont | 22. hely | Unikornismaszk | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Nagy Dávid | Tárkányi Damján Xu Dávid Zólomy Kristóf 120 pont | 23. hely | Apáczaisok | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Béres Adél | Erdős Dorottya Ambrus Róza Ördög Enikő 119 pont | 24. hely | Kecske | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Balczer Dominik | Krasz Márton Nándorfi Zoltán Kocsis Kristóf 117 pont | 25. hely | A vacsora | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Orosz Gréta | Rapszky Renáta Szekeres Kinga Zábráczki Flóra 112 pont | 26. hely | Pepita | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Béky Emma | Hegyes Lilla Márkus Réka Szeberényi Flóra 108 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest V. | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Fehér Charlotte | Budapest V. | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Jánosi Valéria | Budapest V. | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Sebestyén Nóra | Budapest V. | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Hubai Katalin | Budapest V. | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Parancs Anna | Budapest V. | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Salga Imre | Budapest V. | Eötvös József Gimnázium | Molnár Ágnes | Budapest V. | Hild József Általános Iskola | Juhász Tiborné | Budapest VI. | Bajza Utcai Általános Iskola | Nagy Mónika | Budapest VI. | Bajza Utcai Általános Iskola | Ravasz Ágnes | Budapest VI. | Derkovits Gyula Általános Iskola | Antalfay Éva | Budapest VI. | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Ujváry Éva | Budapest VII. | Julianna Református Általános Iskola | Horgosné Deme Annamária | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Dr. Kelecsényiné Molnár Katalin | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Oláh Tibor | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Studinger Józsefné | Budapest XIX. | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Kovács Bernadette | Budapest XIX. | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Misinszki Melinda | Budapest XIX. | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Szöllősi Tünde | Budapest XIX. | Kispesti Eötvös József Általános Iskola | Bartha Anikó | Budapest XIX. | Kispesti Eötvös József Általános Iskola | Móricz Judit | Budapest XIX. | Kispesti Eötvös József Általános Iskola | Neuwirth Éva | Budapest XIX. | Kispesti Eötvös József Általános Iskola | Trembickijné Holéczy Krisztina | Budapest XIX. | Kispesti Eötvös József Általános Iskola | Tusch Anita | Budapest XIX. | Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola | Berecz Mária | Budapest XIX. | Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola | Czirjákné Kocsis Ibolya | Budapest XIX. | Kós Károly Általános Iskola | Bihariné Józsa Judit | Budapest XIX. | Kós Károly Általános Iskola | Schulcz Zsuzsanna | Budapest XIX. | Kós Károly Általános Iskola | Somogyváriné Márovics Erika | Budapest XIX. | Kós Károly Általános Iskola | Zuborné Sallai Márta | Budapest XVIII. | Brassó Utcai Általános Iskola | Jásperné Nagy Melinda | Budapest XVIII. | Gloriett Általános és Sportiskola | Weinper Katalin | Budapest XVIII. | Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola | Fazekasné Vizkelety Klára | Budapest XX. | József Attila Általános Iskola | Krén Józsefné | Budapest XX. | József Attila Általános Iskola | Palotainé Simon Ilona | Budapest XX. | József Attila Általános Iskola | Pongráczné Krizmanits Mária | Budapest XX. | Lázár Vilmos Általános Iskola | Boldizsár Zsuzsanna | Budapest XX. | Lázár Vilmos Általános Iskola | Róthné Géczy Veronika | Budapest XXI. | Jedlik Ányos Gimnázium | Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó | Budapest XXI. | Jedlik Ányos Gimnázium | Horváth Zsuzsanna | Budapest XXI. | Katona József Általános Iskola | Szélinger Mária | Budapest XXI. | Katona József Általános Iskola | Vargáné Pethő Klára | Budapest XXI. | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Janka-Tóth Diána | |